Új privát üzeneted érkezett!

hali!
Már vettem ágyat..köszi
üdv Iboly
ibolyka
 
 


bölcső mózeskosár

Eladó egy allvanyos, kerekes, baldachinos mózeskosár.bezs macis mintaval. Fekvőfelülete 70*40 cm.
A kisfiam kb 10szer aludt benne, mert többnyire a mi ágyunkban alszik.

Kókuszmatraccal!

Én 30ezer ft értékben vettem, 20ezer ft-ert adnám el.
kepet mailben kuldok!
g_viki@yahoo.com
tvigi
 
 


Sziasztok!

Vennék 70x140-es rácsos kiságyat.
Budapesti vagyok.

Bóbita
bobita
 
 

 
 

ELADÓ : egy jó állapotban levő,
készítettet ,
natúr színű
az átlagosnál nagyobb (124×74cm)
kiságy.
Iá.: 20eFt
Érd.: 06-30-670-79-33
ggabi
 
 


Sziasztok!
Utazóágyat keresek!!!
Üdv:Zsuzsi
babika
 
 


Sziasztok!

Eladó egy bükk színű, 60x120-as, ágyneműtartós kiságy kókuszmatraccal:
<!--attachment: kis_gy-101708.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*202.6**kis%e1gy%2ebmp --><center><pre>
Kép
kiságy.bmp (202.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
és egy 54x96x70-es pelenkázószekrény:
<!--attachment: pelenk_z_szekr_ny-101709.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*202.9**pelenk%e1z%f3szekr%e9ny%2ebmp --><center><pre>
Kép
pelenkázószekrény.bmp (202.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

Irányár: 30000 Ft
Érdeklődni: fulesnyul@freemail.hu
fulesnyul
 
 


Sziasztok!
Eladó a képen látható 60*120-as fiókos kiságy:
Kép
Irányár: 13000 Ft (új ára 23000 Ft)
Érdeklődni:
simones@freemail.hu
simones
 
 


Kép
simones
 
 


DREWEX NATUR FENY&#336; KISÁGY SZIVACSBETÉTTEL ELADÓ PÉCSETT.ÁLLÍTHATÓ MAGASSÁGÚ, ALIG HASZNÁLT (NYARALÓ).
ÁRA BETÉTTEL EGYÜTT 8.000.- (ÚJ ÁRA MATRAC NÉLKÜL 14.000.-)
RÁHELYEZHET&#336; MEREV ALJÚ KÉK MACIS PELENKÁZÓ 3.000.-. (ÚJ ÁRA 5.000.-) BREVI ETET&#336;SZÉK IS VAN,ÖSSZECSUKHATÓ, LEVEHET&#336; TÁLCÁS, KÉK MINTÁS. 7.000.- (ÚJ ÁRA 14.000.-) A HOLMIKAT 3 ÉVE VÁSÁROLTUK.
30/632-1967
cseribogi
 
 


Ma szedtük szét a kiságyat (70x140) kókusz matraccal, ágynemű tartóval, ágyként is összeszerelhető. 3 rácsot kivettünk belőle.
Néhány hónapot volt csak használva, nincs megrágva.
Szigethalmon található.
Eladó: 15000 Ft.
(30)333-77-11
lacika906
 
 


60*120-as fenyő kiságy eladó. 3 magassságfokozatban állítható, ágynemütartós, jó állapotban. 12.000 Ft Budapest XII.
e.marosfalvi@freemail.hu vagy 30/481-9639Kép
maros
 
 


Szept.12-i fenyő kiságy eladva.
maros
 
 


Nekem Szombathelyen lenne egy pelenkázós kiságyam szivacs matraccal, és pelenkázóalátéttel. Így egyben lenne 30 000 Ft. Az ágy pakolószekrényes, 2 magasságba állítható a matrac, később ággyá (kb. felnőtt méret), íróasztallá, és polccá alakítható. A normál méretnél (60*120) nagyobb, így sokáig jó kiságynak! Egyébként fehér színű. Ha kell kép, akkor tudok küldeni. Teljesen jó állapotban van. érd.: 70/367-57-30 , kom@savaria.hu

moni
 
 


Eladó egy világos fenyő színű 6o x 12o-as rácsos kiságy, szép, kifogástalan állapotban, állítható magasságú, görgős, de fixálható lábakkal, alul fiókkal. Képem nincs róla, de teljesen újszerű, tiszta, matrica, egyebek nélkül.
Ára 15.ooo.- Hívjatok a 315-144o-en, vagy írjatok a varadianiko@freemail.hu-ra.
aranyesõ
 
 


Anikó!
Azt hiszem félreértettél engem nem ez zavar:
"nem mindenki milliomos, akinek üzlete van"
ez így igaz, de még ha az is lenne, nem zavarna. Szüleimnek is van üzlete és sokunk ismeretségi körében vagy rokonságban akad olyan aki épp el akar adni valamit, de képzeld el ha mindenki idejönne és az összes topikba berakná hírdetését. Én nem azért járok a babanetre, hogy hírdetéseket olvassak és főleg nem ugyanazt harmincszor. Ha valami érdekel megkeresem a megfelelő topikot és ott szívesen olvasom az ahhoz tartozó hírdetést is. Egy másik topikban válaszolt a babyfunos srác is és tényleg nagyon szimpatikus volt, de a véleményem akkor sem változik az ilyen hírdetésekkel szemben. Szerintem meg kell keresni a megfelelő topikot és ott hírdetni, nem vakon mindenhova szétszórni.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Babyfundiszkont
Egy másik topikban felhívták a figyelmem, hogy csak a keres-kínált nyomta tele. Elnézést, de ha már meglátok egy hírdetést 30szor rögtön felhúzom magam. Ezesetben kicsit túlzásba estem. Kép
üdv.
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


köszi, örülök, hogy jobb a kedved...
ezek szerint előre beprogramoztak, ezért is volt a nagy volumen..., szia, A
aranyesõ
 
 


most olvastam az első leveledet is, tulajdonképpen egyetértek, hirdessen a hirdetőrovatban... bár, most beugrott, hogy én meg pont megörültem, mert megfeledkeztem arról az üzletről, még nem voltam, de már érdekelt, és hozzánk nincs is olyan messze... akkor most mi az igazság, hát, talán így színes az élet...
aranyesõ
 
 


remélem a kiságyra is ilyen hamar lesz érdeklődő, ahogy itt ellevelezgettünk, és elnézést, ha valakinek meg ez a kis párbeszéd volt útban, sziasztok, A
aranyesõ
 
 


Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Fenyő kiságy

60*120-as fenyő kiságy kitűnő állapotban eladó
Ár: 11.000 Ft
Érdeklődni csak telefonon: 06-30-430-1316

Eszenyi Gyöngyi
tutus
 
 


Átlagosnál kisebb kb. 50*100 as, vagy 60*100-as kiságyat keresek. Nem kell, hogy jó állpotban legyen, csak kevés időre kell, és jó lenne, ha az egyik oldali rácsa kivehető lenne, kb. 5000-ért és Budapesten!
063094236999
julcusmama
 
 


Eladó egy világos fenyő színű 6o x 12o-as rácsos kiságy, szép, kifogástalan állapotban, állítható magasságú, görgős, de fixálható lábakkal, alul fiókkal. Képem nincs róla, de teljesen újszerű, tiszta, matrica, egyebek nélkül.
Ára 15.ooo.- Hívjatok a 315-144o-en, vagy írjatok a varadianiko@freemail.hu-ra.
aranyesõ
 
 


Eladó egy 120*60-as használt KISÁGY (2004 Szeptember 12 vasárnap - 18h 29 -kor feladott hirdetésben szereplőhöz nagyon hasonló), 3 szintbe állítható, belevaló KÓKUSZMATRACCAL (ÁGYNEMŰTARTÓ NÉLKÜL!Kép. irányár 12000 Ft.

Eladó egy 70*140-es használt (heverővé alakítható) KISÁGY, közepes állapotban, apró javítanivalóval. irányár 4000 Ft, belevaló vadonatúj KÓKUSZMATRACCAL 11000 Ft. A matrac (138,5*69,6-os, eredeti csomágolásban) külön is megvehető, irányár 8000 Ft.

Érdeklődni e-mailben: kattya@netposta.net
tkati
 
 


Pécsett eladó: (Nyaralóban, azaz alig használtan )

DREWEX FENYÖ KISÁGY, SZIVACCSAL, HUZATTAL: 8.000,-
(ÚJ ÁR MATRAC NÉLKÜL 14.000.-)

ÖSSZECSUKHATÓ ETETÖSZÉK, VILÁGOSKÉK MINTÁS, FEHÉR, LEVEHETÖTÁLCÁVAL 7.000.-
(ÚJ ÁR 14.000.-)

MEREV ALJÚ, MAGASITOTT OLDALÚ PELENKÁZÓ, A KISÁGYRA HELYEZHETÖ, KÉKES MACIMINTÁS 3.000.-
(ÚJ ÁR 5.000,-)

A holmikat három éve vásároltuk újonnan.

TEL: 30/632-1967
cseribogi
 
 


Sziasztok!

Fehér rácsos teljesen egyszerű kiságy eladó, 2 vagy 3 szintbe állítható (nem emlékszem Kép), matraccal, és sárga színű mintás fejvédőt, párnácskát és paplant adunk hozzá. Ha tetszik. 10.000-ért. Képet majd később tudok csak feltenni. Ha szükség van rá, Bp. vonzáskörzetébe is kivisszük szívesen ingyen.

Virág
virág78
 
 


Eladó gyönyörű pelenkázószekrénynek is használható, delfin, nap, tenger mintázatú, polcos fiókos szekrény.
A fiókok megakadnak, nem tudja a baba kihúzni.
Méretei: Szélessége: 90 cm magassága: 86 cm mélysége: 45 cm
Ára: 30,000 FT.
És hozzá való rácsos hófehér kiságyat is tudok adni, mely későbbiekben heverővé alakítható, 3 fokozatban állítható, azonos mintájú.
Mérete: 140*70-es.
Ára: 22,000 FT.
Emailban jobb képet is küldhetek.

dmariann@tvn.hu
06205640016

KépKép
maya2
 
 


Eladó egy jó állapotú, használt 60 * 120 cm fenyőfából készült kiságy. 3 szinten állítható magassággal, behúzott szivacsmatraccal, 4 részes baltahim-garnitúrával (fejvédő, takaró, párna, baltahim) ajándékba kis állatfigurákkal. Képet tudok küldeni. Ár: 11500FT
sylva
 
 


ELADÓ Natúr fa keveset használt tökéletes állapotú Drewex kiságy 60x120 cm (3 szinten állitható magasság, 2 db kivehető rúd, behúzott szivacsmatrac, + 3 részes exkluziv BALDACHIN szett (kutyamintás) /tartó+baldachin+fejvédő/).

Ára: 12.000 Ft
+ ajándékba: 1 db vadonatúj BRENDON hímzett 56-os pamut hálózsák
Tel: (70)6142359
Kép
oerika
 
 


Eladó egy jó állapotban lévő, fehér színű pelenkázós kiságy, elhúzható a pelenkázó rész és kád rakható bele. A kádat, pelenkázó matracot és ágymatracot adjuk hozzá Ára 7eFt Szétszerelve elvihető a XI.kerületből.
Telefonon érdeklődhetsz: 208-4817
Légyszíves ne itt válaszolj, mert az ágyat a barátnőm árulja.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


kiságy

Eladó egy jó állapotú, használt 60 * 120 cm fenyőfából készült kiságy. 3 szinten állítható magassággal, behúzott szivacsmatraccal, 4 részes baltahim-garnitúrával (fejvédő, takaró, párna, baltahim) ajándékba kis állatfigurákkal. Képet tudok küldeni.
ÁR: 11500Ft <!--attachment: n_vtelen-123673.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*21.7**n%e9vtelen%2ebmp --><center><pre>
Kép
névtelen.bmp (21.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
sylva
 
 


Fenyő színű 6o x 12o-as rácsos kiságy, kifogástalan állapotban, állítható magasságú, görgős, de fixálható lábakkal, alul fiókkal eladó.
Képem nincs róla, de teljesen újszerű, Bp-en.
Ára 12.ooo.-
Tel: 315-144o, vagy varadianiko@axelero.hu.
aranyesõ
 
 


Új, 60 x 120-as és 70 x 140-es méretű fenyő és bükk ANIA kiságyak kedvező áron megrendelhetők kókusz- és szivacsmatraccal, ágyneműgarnitúrával, baldachintartóval stb.
Info: http://www.bambino.hu
Futárral házhoz visszük, vidékre is.Kép
Vendég
 


Eladó 60*120-as fehér kiságy. 3 magassságfokozatban állítható, ágyneműtartós, jó állapotban. Irányár 13.000 Ft Budapest XIV. ker.
Tel: 06-20-9588-610
Kép
simones
 
 


Hello!

2004. október 17-én hirdetett kiságy + matrac + baldachin ELADVA!

Üdv, Erika
oerika
 
 


A görgös lábú fenyő kiságy Bp. II.-ben van, és teljesen kifogástalan, megkímélt állapotú, új szivacsmatraccal. nem kell valakinek? olyan mintha új lenne! sziasztok
aranyesõ
 
 


Eladó emeleteságy! Mérete 175x75x10, ir.ár: 12eFt. + 2 matrac 6eFt. (+1000Ft. pesten házhoz viszem)

Szerk: elkelt!

Kép
trikkal
 
 


Több vásárlónk kérésére megadjuk az új elérhetőségünk címét:
Továbbra is a legkedvezőbb árak,
bővült áruválaszték!
Babyfun Diszkont babyfun.fw.hu
babyfundiszkont
 
 


Jó állapotú fehér kiságy matrac nélkül eladó. 60 x 115 cm. Ára 4000 Ft. Érden vagy Bp.-en.
20/498-3934
kkkato
 
 


A november 4-én hirdetett kiságy eladva!
simones
 
 


Sziasztok!

Nagyon keresek kókuszmatracot kiságyba, és valami jó állapotú de reális áron használt babakocsit.
Ha valaki tud, légyszi segítsetek!

Köszönöm: besttoys@freemail.hu
bebke
 
 


Eladó a képen látható Philippo kids típusú utazóágy.60*120-as,picire összecsukható,tárolórésszel,szunyoghálóval.
Szinte teljesen új,1 hónapot használt.
Irányár:13e ft(új ára 18500 ft volt).
Tel.:0620 363 2033
Kép
toth
 
 


www.ipage.hu/babaholmiolcson

akciós hordozók babaülések, sima és pelenkázós kiságyaink, babakocsijaink vannak !
üdv
Kép
margit1
 
 


Mivel kettőt kaptunk, eladnám ezt a teljesen eredeti csomagolásában lévő nagyon bájos osztrák ágyneműgarnítúrát (40x60cm - 100x135 cm). A szetthez tartozik még 1 fejvédő és 1 baldachin.
A szett ára több, mint 15 ezer ft volt. Én odaadom 15 ezerért, valamint ajándékba adom hozzá az ehhez tartozó plédet, melynek mérete 80x110 cm. Nagyon szép, igényes munka.

Részletek:
http://www.babaszoba.hu/forums/messages?tid=569762
Kép

Philissa
Csenge Boglárka 2002.09.23.
Kép
és Hanga Bíborka 2005.05.05.
Kép
philissa
 
 


Sziasztok!
Eladó egy 110x70 cm es Novotex kókusz matrac jó állapotban. Ár 3000 Ft
niki@startadsl.hu
fornik
 
 


Nagyméretű kiságy igényeseknek az USA-ból

Ágy: mérete: 145 x 75 cm, gurulós kerekekkel, 3 féle állitható magasság
Matrac: mérete 130x70 cm rugós matrac
1 db vizlepergetős matracvédő huzat
1 db puha nedvszivó matracvédő huzat
1 db extra vastag puha szivacs körbe a belső részre (ütköző)
1 db &#8222;dekorációs szoknya&#8221; alulra ( a képen is látható)
1 db óriás kihúzható fiók a szoknya alatt (beépitve a kiságy alá)
1 db a szetthez tartozó nagyméretű gyerektakaró
3 db piros gumis lepedő
Az ágyat csak a hozzátartozó kiegészitőkkel együtt lehet megvenni.
Az ágy Amerikából való, de Olasz gyártmány.
Ár: 75.000 Ft alku nélkül
Érd: 06-70-525-2540
Kép
remka
 
 


Eladó egy Brendonban vásárolt Tisza kiságy, baldachinnal, matraccal, fejvédő, ágynemű és lapadőkkel együtt. Mérete: 70*140
Ára: 25000Ft
Tel: 06302114967
tóthrita
 
 


Ágyneműtartós kiságyakat keresek, két darabot!
Lehet pelenkázóval vagy anélkül.

moon@citromail.hu
moon
 
 


60x120-as kókusz matraccal, lepedővel, rácsvédővel kétszer használt kiságy 18 000 Ft-ért eladó, ha valaki igényelné adom a takarót és a kispárnát is ugyanilyen anyagból, mint a rács-védő. Tel.: 06-70-509-3823 vagy maui@axelero.huKép
georgnoemi
 


60*120-as fenyő kiságy,három mgasságba állítható, szivacs matraccal, az ágyra való pelenkázó lappal, megkímélt állapotban 6000Ft-ért eladó.
Kép
ibolyaa
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: