Új privát üzeneted érkezett!

Eladó xl-es,vékony,farmer kismama-halásznadrág!képet tudok küldeni!iá.5000ft érd.06-30/353-8425 uszt@freemail.hu
tina24
 
 


Eladó egy kismama kertésznadrág rövid hosszában csikos.Ár:3000ft
Képet tudok küldeni e.mailben ./profil/
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


38-42-es használt kismamaruháim, nagyon jó állapotban eladók.
06-70-623-3927

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 

 
 

Szia Trompipi!
Engem a legalsó hosszú naci érdekelne mekkora és mennyi az ára?
beat
 
 


Szia, Beat!
38-as, 4000 Ft. Pocinál betétes, derékban gumival lehet bővíteni. C&A márkájú. Van egy hasonló, hófehér, az H&M márkájú, tudok róla képet küldeni. 06-70-623-3927 a számom, vagy az email címem: trombitasandrea@tvnetwork.hu
Üdv,
Andi
Vendég
 


A fentieken kívül eladó még a képen látható 3 db kismama póló (La Halle), 600 Ft/db áron, valamint a fehér, sportos, derekán gumival bővíthető H&M vászonnadrág 4000 Ft-ért.
Aki többet vesz, kedvezményt kap!!!Kép
06-70-623-3927, trombitasandrea@tvnetwork.hu

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Ajánlom az ÁRmánia nevű boltot a Bakáts téren. Rendőröknek, meg egy csomó mindenkinek kedvezmények járnak, sok minden kapható, beleérteve KISMAMARUHÁT is!
A legegyszerűbb itt kezdeni a felfedezést:
www.armania.hu
miamokus
 
 


Eladó ez a kismamaruha is (farmer, La Halle, 40-es méret), mellrésznél bővíthető a madzaggal.
06-70-623-3927Kép
Vendég
 


...és még mindig kerülnek elő a szekrényemből kismama ruhák!
Egy H&M Mama márkájú L-es (38/42-es méret) hosszú, 3/4-es ujjú, világoskék kismama blúz: 3000 ft.
Kép
Egy C&A-ban vásárolt rövid ujjú, vékony, világoskék kismama blúz: 2000 Ft.
Kép
Érdeklődni továbbra is a 06-70-623-3927 számon vagy email címemen (trombitasandrea@tvnetwork.hu) lehet.
Hívjatok/írjatok, megegyezünk!!!
Vendég
 


Sziasztok!

34-36-os őszi-téli kismamafelsők érdekelnek Bp.-en.
sajere@freemail.hu
ikresmama
 
 


KISMAMARUHÁK
bonomo
 
 


Szia Bonomo!

Mivel januárra várom a babámat,engem nagyon érdekelnek a rucik!Halásztelken lakom,ha tudsz küldj légyszi képeket nekem jó priviben is.163cm,és most 57 kg vagyok.21 hetes terhes.Előre is köszi.

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Õszi-téli kismamanadrágok olcsaón eladók. (38-as, M-es méretben)
bonomo
 
 


Szia Brigi!

Fotó nincs? Bp.-i vagy? Én a IX. ker.ben lakom, és érdekel.
A választ lehetőleg e-meilben várom: sajere@freemail.hu

Üdv.: Eszter
ikresmama
 
 


Eladnám kismamaruháimat! Farmer,polók,blúz...stb.
Itt tudod megnézni őket:www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=68562

Képeket tudok még e-mail-ben küldeni!
aszili
 
 


Kedves Kismamik!

Látogassatok el weboldalunkra: http://www.bambino.hu , ahol nem csak a születendő Babátokra, hanem Rátok is gondoltunk: 40 féle őszi-téli kismamaruha közül választhattok, valamint kiváló minőségű kismamafehérneműket is kínálunk, minden méretben, kedvező áron.
Bambino Babafutár
http://www.bambino.hu
Tel.: 20/333-1988
ÁgiKép
Vendég
 


Trendi kismama-nacik.
www.kep.tar.hu/lorro
3800 ft a sztreccs mikrokord nadrág!

lasaguilas
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Õszi-téli kismamakabátot keresek. 165 cm magas vagyok és csupán 11 kg-t híztam 7 hónap alatt, de ezt mind hasra, mivel ikres vagyok. Légyszí akinek van valami, ami jó lehet rám, küldjön képet, elérhetőséget és árat az origo2@freemail.hu e-mail címre.

Előre is köszi!
vanesszababa
 
 


Eladó a képena látható kismama nadrág. érd.: mkiki71@hotmail.com
KépKép
mkiki
 
 


Elado egy egyszer használt alkalmi kismama nadrág.
Én menyecske ruhának használtam.
Ezüstös selymes hatású.Nagyon szép,csináltatott.
törpefenyö
 
 


Eladó a képen látható kordbársony kismamanadrág. Nincs ennyire kikoptatva csak a fényképen valamiért ilyen. L-es méret.

Kép

Ára: 5.000 Ft

Érd: 06 30 246-34-12

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Eladnám kismamaruháimat és gyermekruháinkat újszülött kortól. Gyere nézz be, és válogass kedvedre.
http://www.pezsu97.gportal.hu

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Eladó kevesen használt vastag, kék farmer kertészkismamanadrág(Brendon) M-es.
4.000 Ft.
Ajándékba Dorina 80-as szoptatós melltartó.
Fotót tudok küldeni.

strades@t-online.hu
akil
 
 


Lasaguilas, engem érdekelne egy elasztikus fekete kismama kordnadrág 40-es méretben. Milyen hamar tudod elkészíteni és mennyi lenne az ára, ha postai úton szeretném átvenni?

Indigo
email a profilomban

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


2db eladó kismamanadrág:
Eladó egy szálkoptatott, textil-bevarásos, gumijával bővíthető, 2hónapot használt kismamafarmer. Mérete L-es, maximális derékbősége kb110 cm. Ára: 5.000 Ft
ÉS:
Eladó egy sötétkék, gumijával bővíthető (de nem textilbevarrásos) kismamafarmer. Mérete L-es, maximális derékbősége kb120 cm. Ára: 4.000 Ft.

Érdeklődni: 06-20/389-34-19
Átvenni Budaörsön az Auchan közelében lehet.
vanesszababa
 
 


Sziasztok!

8 hetes vagyok, és fogalmam sincs, hogy milyen ruhákat vegyek. Hol, mennyiért, újat, használtat? Segítsetek, adjatok tippet. Belváros és 14-ik kerület környéke érdekel elsősorban. (Récsei Centerben az emeleti börzén volt már valaki?)

Köszi, Beáta

Kép
beataa
 
 


Eladó két kismama nadrág.
Az egyik fekete kordbársony a másik egy fekete farmer naci.Kifejezetten őszi-téli.
Nagyon keveset használtam.Árkád-Babaházból valók.
M-es méret.
Én 162cm vagyok,alapban 55 kg és 20kg-ot híztam a terhességem alatt.A nacik bőven jók voltak végig a pocakbetét miatt.
Darabja 4000ezer forint,együtt a kettő 7000ft.
Postán is elküldöm de zuglóban lakom.
Érd.:06 20 3108 328
a.szabados1kukacchello.hu
sziasztok
nyetus76
 
 


Kertész kismamanadrág

Eladó a képen látható MegaToysban vásárolt, mogyorószínű kismamaruha. Egy terhességben használtam. Nagyon jó állapotban van. 168 cm magas vagyok és a terhesség idején 58 kg-ról 70 kg-ra híztam, de a nadrág még így sem telt meg teljesen. Úgyhogy viszonylag nagy pocakra is jó.
Ár: 4000 Ft + postaköltség.
Email címem a profilban.

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Baby és kismama ruhák kaphatók baráti árakon, keressétek a honlapom.
www.g-potal.hu/baby-mami.
Akinek van jó minőségű használt kismama ruhája, bizományba átveszem, mikor eladom azonnal fizetem.
Hivjatok: 30-501-45-27
irénke
 
 


Eladó a képen látható, eredeti, használt de JÓ ÁLLAPOTBAN LÉVÕ Nike női sport cipő. Terhességem előtt vettem, hordtam is, de a terhesség alatt megnőtt a lábam és azóta kényelmetlen. Mérete: 40,5
Ár: 6000,- ft
Képet még tudok róla küldeni. Az anyaga bőr.

Érd: 06 20 520-6304 vagy nathalien@freemail.hu

Üdv, NatiKépKépKép
nathalien
 
 


Kismamanadrágok

Eladó a képen látható MegaToysban vásárolt, mogyorószínű kismamaruha. Egy terhességben használtam. Nagyon jó állapotban van. 168 cm magas vagyok és a terhesség idején 58 kg-ról 70 kg-ra híztam, de a nadrág még így sem telt meg teljesen. Úgyhogy viszonylag nagy pocakra is jó.
Ár: 3500 Ft

Kép

Szintén eladó egy mogyorószínű Mutta S-es méretű koptatott vászonnadrág, pamut pocakrésszel. Ára: 3500 Ft. Nincs zsebe, viszont a térdrésze alatt van egy varrás vízszintesen, ami talán a képen is látszik. Ez nekem nagyon tetszett, mert ettől "vagány", már amennyire egy kismamarnadrág vagány lehet. Kép Belső szárhossz: 79 cm, csípő: 48 cm.

Kép

Email címem a profilban. Átvétel budaörsi Auchannál, vagy Móricz Zsigmond körtérnél. Postázni is tudom, ha kell. Ekkor a postaköltséget számold az árhoz.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


kismamanadrág 1500.-ft
mcsenge
 
 


Sokoldalú gyakorlattal rendelkező varrónő vállal női és férfi felsőruházat varrását egyéni szabásminta alapján is.
Valamint kismama és gyermek ruhák varrását, női és férfi felsőruházat alakítását és javítását, függönyök, ágynemű- és bútorhuzat készítését is vállalom.
Zsuzsi: 06 20 529-2744
bumerang
 
 


Bumerang!
A varrónô hol dolgozik?Mivel nincs ideírva gondolom Budapest,bár higgyétek el,nem csak Pesten laknak emberek!

Daisypath Happy Birthday tickers
szszkinga
 
 


Sziasztok!
A weboldalunk címe megváltozott!
Az új cím: http://babyfun.vasarlas.origo.hu
Továbbra is hasonlóan kellemes árakkal, kibővült árúkészlettel várunk Beneteket!
babyfundiszkont
 
 


Sziasztok!
Eladni szeretném:
3 Funkciós kiságy 70×140 pelenkázóval,kókuszmatraccal jó állapotban 18000 Ft
3 Funkciós babakocsi jó állapotban 7000 Ft
és még sok minden...
cím:bonca@invitel.hu
vidavivien
 
 


Sziasztok!
A weboldalunk címe megváltozott!
Az új cím: http://babyfun.vasarlas.origo.hu
Továbbra is hasonlóan kellemes árakkal, kibővült árukészlettel várunk Beneteket!
babyfundiszkont
 
 


Sziasztok!
Nagyméretű (48-50-es) kismamaruhák érdekelnének, elsősorban nyári ruhák, könnyű nadrágok, fölsők. Akár használt, akár új is lehet. Bp-i vagyok.
Mail: gg70@citromail.hu

Kép
mamy
 
 


Sziasztok!

Kb 40-42-es méretű szép, divatos, jó minőségű felsőket, caprikat keresek. 100% műszálasok, feketék és nagy virágmintások kivételével.


Köszi!
Tündi
linsey
 
 


Sziasztok

Eladó egy 1 hónapos, soha nem használt, Bécsből vásárolt, H&M fekete sok zsebes L-es méretű vászon, nagyon vagány kismama nadrág. 8)

Kérésre tudok képet csinálni róla

tuncibogyo1@freemail.hu

hooligirl
 
 


Jó állapotban lévő kismama ruhák eladók.
c&a fehér ing(40-42-es méret): 3500 ft
Kép

rózsaszín bársony naci (S-es)3500 ft
Kép

Noppies farmer halász naci(L-es)5000 ft
Kép

Noppies szürke bársony nadrág(L-es) 5000ft
Kép
vas
 
 


Sziasztok,

Eladó 3 db VADI ÚJ kismama felső M-es méretben.
Ár : 2000/db
Érdeklődbi: bacsak@yahoo.com

Kép
Fehér méretei:
Hossz: 75cm
Mellbőség: 50cm
Újj hossz: 50cm


Kép
Csíkos méretei:
Hossz: 70cm
Mellbőség: 50cm
Újj hossz: 50cm

Kép

Újjatlan csíkos méretei:
Hossz: 78cm
Mellbőség: 44cm
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
Kép
kataa
 
 


Fekete pamut kantáros nadrág eladó.
Képet e-mailban tudok küldeni.
Ára: 500,-Ft.
elujza
 
 


Eladó a képen látható 2db kismama farmernadrág. Méretük L-es, de a szálkoptatott kis L-nek érthető (ezt hordtam már akkor is amikor M-es volt a méretem).
A szálkoptatott márkája Mutta Maternity, csak én hordtam. Csipő fazon a farmer rész, a pocira csak a 100% pamut textilbevarrás megy fel :-)
A sötétkék a pocitetejéig ér, ez tiszta farmer. ;)
A körfogat méretét mindkettőn gumi-gombolással lehet állítani Kép .

Irányáruk: a sötétkék 3500 Ft, a szálkoptatott 4500 Ft. A kettő együtt: 7000 Ft.

Érd: 06-20/389-34-19 vagy vanessza@freemail.hu
vanesszababa
 
 


Eladó minden még meglévő kismamaruhám!

Nézzetek szét portálomon, érdemes! http://www.gportal.hu/mbakos

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

BMárti
bmárti
 
 


40-es C&A Yessica nadrág

Tavasszal vásárolt, keveset hordott szép nadrág.
Rugalmas szövet.
Ár: 3900Ft Kép
amica
 
 


Szisztok !

38; 40-es kismamaruhákat vennék, kedvező áron.
Fényképes üzeneteket várok, Budapesti, vagy esetleg postai megoldással.
Köszönöm ! :)
barba78
 
 


Sziasztok!
Van egy kb 38-40-es méretü pocijánál pamutbetétes, gumis-gombos dereku farmernacim.(4500) Én januárban szültem, októbertől januárig hordtam, imádtam, harisnyát is lehet alávenni, Maternelle márkájú. Van hozzáillő egyszer használt piros hasonló méretű kismamaingem(Maternelle),(4000)valamint egy sötét barna pocak alatt érő nadrágom, nagyon finom meleg anyagból, (6500)Ez is párszor használt. És ha a barátnőm nem nyúlja le van piros alapon fehér csíkos nadrágom tunikával (Maternelle) :D (5000)Ezenkívül 4 évvel ezelötti terhességem alatt hordott szürke kertésznadrágom (38as?) (2000)és egy kék szövetnadrágom.(2000) Képeket hétvégén tudok feltölteni.

üdv:Mazsi
zsuzsimazsi
 
 


Ha vkt érdekelnek a fenti dolgok az e-mail címemre írjon, ritkán tudok babanetezni. Köszi.

üdv:Mazsi
zsuzsimazsi
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, de lemaradt a mailcímem: Pillingzsuzsa@freemail.hu
Van egy kb 38-40-es méretü pocijánál pamutbetétes, gumis-gombos dereku farmernacim.(4500) Én januárban szültem, októbertől januárig hordtam, imádtam, harisnyát is lehet alávenni, Maternelle márkájú. Van hozzáillő egyszer használt piros hasonló méretű kismamaingem(Maternelle),(4000)valamint egy sötét barna pocak alatt érő nadrágom, nagyon finom meleg anyagból, (6500)Ez is párszor használt. És ha a barátnőm nem nyúlja le van piros alapon fehér csíkos nadrágom tunikával (Maternelle) (5000)Ezenkívül 4 évvel ezelötti terhességem alatt hordott szürke kertésznadrágom (38as?) (2000)és egy kék szövetnadrágom.(2000) Képeket küldök, ha írsz amailemre, mert nem tudom itt föltölteni!

Mazsi
Pillingzsuzsa@freemail.hu

üdv:Mazsi
zsuzsimazsi
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: