Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Heti 1 napra keresek segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 11. kerületbe, közel az Andor utcához. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm
Mimimama
 


Sziasztok!
Én is segítséget keresek heti 1 napra ( takarítás) az I. kerületben lakom. Ha ismertek Valakit írjatok...
Címem:magyued@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek megbízható segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 3. kerületbe, bkv-val nagyon jól megközelíthető utcába. Hosszú távra kellene. A legideálisabb természetesen az volna, ha mindent egy személyben találnánk meg. Amire szükségünk volna:
-takarítás (teljesen felszerelt automata háztartás)
-vasalás
- esetleg bevásárlás az utca túloldalán lévő boltból (kivételes esetben)
- ritkán gyermekfelügyelet (márciusra várunk babát és Rá kellene majd néha napján vigyázni, de ez is kivételes alkalmakra vonatkozik)

LEhetőleg megbízható, leinformálható hölgyet szeretnénk, akinek már van gyakorlata ezen a téren. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm!
 

 
 

Sziasztok!

Heti 1 napra keresek megbízható segítséget a háztartáshoz (vasalás, takarítás) a 3. kerületbe, bkv-val nagyon jól megközelíthető utcába. Hosszú távra kellene. A legideálisabb természetesen az volna, ha mindent egy személyben találnánk meg. Amire szükségünk volna:
-takarítás (teljesen felszerelt automata háztartás)
-vasalás
- esetleg bevásárlás az utca túloldalán lévő boltból (kivételes esetben)
- ritkán gyermekfelügyelet (márciusra várunk babát és Rá kellene majd néha napján vigyázni, de ez is kivételes alkalmakra vonatkozik)

LEhetőleg megbízható, leinformálható hölgyet szeretnénk, akinek már van gyakorlata ezen a téren. Ha ismertek megbízható hölgyet, kérem írjátok meg az elérhetőségét.

Köszönöm!
 


Sziasztok én 7 éve takaritok lakásokat most csak
hétvégére tudnék vállalni mert a legkisebb lánykám még csak 10 hónapos. Akinek ez megfelelne
légyszi irjon!
Köszi
Andi
 
 


Kedves Cinci1!
Az előtted megjelent hirdetést én írtam, amennyiben aktuális, kérlek, hívj a 20/9272829-es számon.
Üdv: Erika
 


Sziasztok!
Keresek valakit aki segítene a takarításban...I. kerületben lakom....ha valaki elvállalná írjon...
Cím: magyued@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

"Felajánlanám" egy barátnőmet. Nálam takarít, főz, bevásárol, ha kell mos, mosogat, és segít a gyereknevelésben (három gyerek mellett, ebből ketten ikrek). Február végétől a délelőttjei szabadok, vagy heti egy-két napra teljes napra is tud menni. Budapesten tud menni szinte bárhova.
Szívesen összehozom, ha van rá igény: orlando9@freemail.hu
 


Sziasztok!

"Felajánlanám" egy barátnőmet. Nálam takarít, főz, bevásárol, ha kell mos, mosogat, és segít a gyereknevelésben (három gyerek mellett, ebből ketten ikrek). Február végétől a délelőttjei szabadok, vagy heti egy-két napra teljes napra is tud menni. Budapesten tud menni szinte bárhova.
Szívesen összehozom, ha van rá igény: orlando9@freemail.hu
 


Nekem lenne rá igényem, Orlando9....
tel:0620/972-20-63
 
 


Vasalast nagyon igenyeseknek is haztartasvezetest, konnyebb hazi munkat,baba gondozast vallalok. Telki, Budakeszi, Buda.,, Bizalom,, Bovebb info e mailben a valaszlevelre. Koszonom. Zita, atiz11@freemail.hu
 
 


Takarítást, vasalást esetleg gyermekfelügyeletet vállalok Budapesten.
Magdi
06 30 3666 351
 
 


Nagytakaritást vállal, gyakorlott babysitter.
 


06703838739
 


Sziasztok!Én az anyukámat szeretném ajánlani azoknak,akik Veresegyházon keresnek gyermekük mellé felügyeletet.Nagyon tapasztalt{2gyerek,4unoka}és imádja a gyerekeket.Kell ennél több?



2005 szeptembertől takarítást, vasalást vállal megbízható középkorú asszony Budapesten. Érd.: 06-70-2507878

Lili
KépKép
KépKép
 
 


Megbízható, fiatal nő minden házimunkát és gyermekfelügyeletet vállal a XVI. kerületben és vonzáskörzetében. 70/634 52 21

Õ nálunk is dolgozik, elégedettek vagyunk.
Kangi
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek valakit, aki segítene a takarításban, a XIV. kerületben lakom. Kérlek írjatok, ha tudtok valaki megbízhatót. Címem: jooildiko@yahoo.com

Előre is köszi, Ildi
 
 


Megbízható, alapos takarítónőt keresek a XVIII. kerületbe!
Tudtok ajánlani?

cuiccolo@yahoo.com

köszi,
Kriszti

 


Megbizható, precíz takaritönőt keresek törökbálinti otthonunkba heti 1 alkalomra.

Tel 06309894632
Kata
 
 


Sziasztok!
XVI. kerületben, vagy környékén vállalnánk takaritást, akár heti 1 alkalomra is, vagy többre. Biztos meg tudunk egyezni, hivjatok:
06-30-535-8119, 06-30-525-7748
krisz_gab@freemail.hu
 


Hazvezetonot keresek!

Ikreket varunk es napi 6 oraban segitsegre lenne szuksegem a haztartas vezeteseben. Az V. keruletbe lakunk, tomegkozlekedessel nagyon jol megkozelitheto helyen.

Csak normal hazkoruli teendokrol lenne szo, mint mosas, vasalas, bevasarlas, fozes, mosogatas, takaritas... A gyerekekre nem kell vigyazni, hiszen en itthon leszek.

A profilomban levo e-mail cimen vagyok elerheto.
Heszter

KépKép
 
 


Sziasztok!

Szívesen segítek a háztartásban, bevásárlásban, gyerekvigyázásban stb.
31 éves, mosolygós kétgyermekes anyuka vagyok. Gyakorlott házvezetőnő és bébiszitter.
Ha nem bírod egyedül, hívj bizalommal.

nyszilvia@hotmail.com
mia
 
 


Sziasztok!

Heti 1 napra keresek segítséget házi munkához (takarítás, néha vasalás). Csillaghegyen lakunk, a hévtől 5-10 perc gyalog.

bodrogcsenge@freemail.hu vagy bodrogcsenge@eposta.hu

Köszönöm!
Csenge
 
 


Sziasztok!

28 éves, 2 gyermekes anyuka vagyok.

Heti 1 napra vállalnék kisegítést, bevásárlást, takarítást, esetleg "gyerekfelügyeletet".
Sajnos, muszáj egy kis GYED-kiegészítés...

Jó lenne a környékünkön, (XVIII.kerületben lakom) de "mobil" vagyok!
Keressetek bizalommal:
krammer.anett@vipmail.hu
0620-320-3082
 
 


Sziasztok!

Heti egy alkalommal vállalnék takarítást. Sajnos még nincs referenciám, de a férjem és a két gyerek mellett megtanultam rendet tartani. Alapos vagyok és mobil, nekem bármelyik nap megfelel.
A 4.kerületben lakom, de Budapesten belül bárhova szívesen megyek.
borbely.zsofi@freemail.hu
06-20-417-53-83
 
 


SZiasztok!

25 éves Anyuka vagyok, Bp-en mindenhol heti egy két alkalmommal takarítást vállalok, --vasalás, bevásárlás, délelött, ill. kora délutáni időre, de ez megbeszélés kérdése,, Rugalmas vagyok!!!
Több helyen is takarítok, ajánlólevelet tudok vinni...
Két fiú gyerkőcöm van, segítek babának befőzni, kezdő anyukáknak is,,
eva0616@freemail.hu vagy a 06-30-394-4107 telefonszámon várom jelentekzését.
 


Sziasztok!
23 éves hölgy vagyok,heti 1 alkalommal takarítást vállalok Budapesten.- vasalás,takarítás,mosogatás, aprobb dolgog varrása.Több helyen is takarítok.Várom jelentkezését:06-20-808-8025 vagy niri@vipmail.hu
 
 


Szombat délelőtt bejárónői munkát vállalok /vasalással is/. 1000ft/óra.
Valamint nagytakaitást/csempe, butor, ablaktisztitással/1500/óra//
Referenciám van, amugy óvónői diplomával rendelkezem.
Hivjatok bizalommal
06309-344643
Füredi Szilvia
Vendég
 


Sziasztok!

Én Pesterzsébeten (XX.kerületben) vállalnék, takarítás, bevásárlás, akár gyerekfelügyelést is. A délutáni, esti órákban!

Akit esetleg érdekel elérhetőségeim:0620/235-54-47
 
 


Sziasztok!
Hosszú távra keresek heti egy alkalomra megbízható, precíz takarítónőt Budapestre, a XIII. kerületbe.
csepregi@mail.intelecom.hu
cscs
cscs
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!
31 éves, egészségügyi végzettséggel rendelkező, önálló háztartást vezető csajszi vagyok.Szívesen besegítenék háztartások vezetésébe, nagytakarításba.Gyűjtsd össze a vasalnivalót, heti 1* bevállalom! :-) Mivel most nem dolgozom, az időbeosztás nem lényeg.Üdv: Zsóka
bartosbaja@freemail.hu


Sziasztok!

Takarítónőt keresek. Csömörön lakuk. (Az Örs-től 20 perc alatt itt a busz.)
kocsor.a@invitel.hu
 
 


Házvezetőnőt keresünk Gödöllőn (500 Ft/óra) napi 8 órás, szimpátia esetén heti teljes munkaidős (ez esetben nettó 80.000 Ft/hó) állásra.
Takarítás, gyermekfelügyelet, házimunka. Tel: 06309 253 64 69


Sziasztok!
Akinek segítség kell, anyukám lakás(ok) takarítását vállalná. Garantáltan alapos munkát végez,megbízható. Ha valakit érdekel eléri az alábbi számon.
mobil: 70/ 5963-964


Takarítást, házvezetést, gyerekfelügyeletet vállalok rendszeresen vagy akár alkalmanként.
24 éves bp-i lány vagyok. Jópár helyen végzem ezeket a teendőket, így gyakorlatom van.
06/20 585 88 87
 
 


Az előző takarítást, házvezetést, gyerekfelügyeletet vállalok hozzászóláshoz lemaradt a nevem és az elérhetőségem
Valaczkai Éva 06/20 585 88 87
volloka@freemail.hu
hívjál, írjál bizalommal jelentkezni fogok megbeszéljük a részleteket és örömmel megyek segíteni
Budapesten és környékén bárhová
évi
 
 


Áprilistól heti 1 alkalom takarításra és vasalásra, majd júniustól újszülött ikrek mellé az akkori igényeknek megfelelő óraszámban elsősorban házvezetői, ugyanakkor baby-sitter munkára is keresek megbízható, tapasztalt, fiatalos pótnagyit a XI. kerületben.
30/ 289 99 79
karpati.zsuzsa@chello.hu
 


Középkorú nő, referenciával, heti két alkalommal bejárónői állást vállal.
Tel: 06 1 276-0341
Mobil: 06 30 543-5345
 


Sziasztok! Szívesen vállalok gyes mellett, heti 1-2 alkalommal takarítást!
g.vichy@gmail.com
Vio

Kép
vio
 
 


Győr és környékén gyermekfelügyeletet vállalok. Friss nyugdíjas nagymama vagyok. Koruknak megfelelő foglalkozást biztosítok.
 


Sziasztok! Az anyukám lakások takarítását vállalná. Garantáltan alapos munkát végez, megbízható. Elérhetősége: 20/4578-777
 
 


Megbizható, precíz takaritönőt keresek Szenetendrei-szigeten, horányi otthonunkba heti 1 alkalomra.
 
 


Sziasztok!

Takarítást, házvezetést vállalok rendszeresen vagy akár alkalmanként.
Tatabányán lakom,44 éves fiatalos és precíz vagyok!
Budapest sem gond.

szgyongyos@freemail.hu
 
 


Hétfő és szerda 7-11ig vállalom lakások heti takaritását elsősorban a belvárosban, vagy a 13. és 2., 12., kerületben!
1000ft/óra
Referenciákkal rendelkezem, diplomás óvónő a szakmám!
0630-9344643
Vendég
 


Sziasztok!

Lakások rendszeres takarítását vállalnám Újpesten, illetve környékén. Az érdeklődők hivását az alábbi telefonszámon várom.

70/5963-964


Üdvözlettel
Marika
 
 


preciz írta:Sziasztok!

Lakások rendszeres takarítását vállalnám Újpesten, illetve környékén. Az érdeklődők hivását az alábbi telefonszámon várom.

70/5963-964


Üdvözlettel
Marika



mmmmm
 
 


Bejárónői teendők ellátását vállalnám a III., vagy a XI.kerületben heti 1-2 alkalommal megegyezés szerint. Főállással rendelkezem,de rugalmas munkaidőben dolgozom. 2 gyerekes anyuka vagyok. Tapasztalatom, gyakorlatom van. Keressetek bizalommal, gyerekekre is szívesen vigyáznék.
Érdeklődni: e-mail-en, telefonszám megadásával lehet. Jelentkezésesetén visszahívlak !

ariadna61@freemail.hu
 
 


Hahó!
Megbízható bejárónőt keresek Gödre, heti egy alkalomra. Nyugatitól vonattal 35 perc.[/i]
 
 


Gyakorlott 35 éves 3 gyermekes anyuka házvezetőnői munkát vállal elsősorban Tatabányán és környékén. Vállalom a vasalást és a nagytakarítást is, külön megállapodás alapján. Gyermekfelügyelet is belefér, bár szakirányú végzettségem nincs, csak az amitt 3 gyermek mellett tanultam.
Alap ár:900.-/ óra (a többi megegyezés szerint)

Piroska
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: