Új privát üzeneted érkezett!

Harmath_trixi!

Kérhetném, hogy hívjál fel, hogy a részletekről is beszélhessünk a gyermekfelügyelettel kapcsolatban?
06-20-227-8363
Szabó Zsófia
 


Két kisgyermekem mellé gyermekfelügyeletre keresek kedves, megbízható hölgyet, urat! Heti egy nap (8-17-ig) és alkalmanként előre egyeztetve heti több nap is szóba jöhet.
06-20-227-8363
XII. kerületiek előnyben!!!!

Szabó Zsófia
 


Ha szükséged lenne alkalmanként egy empatikus, gyermekszerető okleveles nagymama-korú csecsemőgondozó-babysitterre,aki évek óta két család picikéjének "mamija", akkor hívjál nyugodtan, akár estére is vállalok ügyeletet!
Csecsemőkorú babákat vállalok, lehetőleg I.kerületi lakásomhoz közel!
dmariann@tvn.hu
 
 

 
 

Ha szükséged lenne alkalmanként egy empatikus, gyermekszerető, nagymama-korú csecsemőgondozó-babysitterre ,aki évek óta két család picikéjének "mamikája" akkor hivjál nyugodtan, akár estére is vállalok ügyeletet!
Leginkább csecsemőkorú babákat vállalok, lehetőleg I.kerületi lakásom közelében, ill.lakásomon!
dmariann@tvn.hu
 
 


Gyesen lévő óvónő gyermekfelügyeletet vállal Csepelen.Érdeklődni lehet:06-20-480-1267
e-mail cim: s.zsuzsa76@freemail.hu
 


Megbízható bébiszittert ajánl egy csetes lány, Anima, a kislányára vigyáz jelenleg a lány, de költözés miatt nincs már rá szükségük (sajnos), ha valakit érdekel, 06-30-641-4135 az Anima száma.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, a szitter a húgomKépKép Pont feltenni jöttem a hirdetését...

Verus

Kép
 
 


Megbízható, gyerekszerető, nagymamakorú bébiszitter gyermekfelügyeletet vállal. Referenciával.
H1vj, ha érdekel:
O6 3O38O2O3O
 


Sziasztok!

Gyerekfelügyeletet vállalok, nagy gyakorlattal. Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel mellett. 0-10 éves korig. Alvás megoldott.
Tel: 06 70 361 24 73.
Hivjatok bátran, bizalommal.
Köszönöm.
 
 


Ezév márciusától Budapest XVI. kerületbe keresünk megbizgató, leinformálható babysittert 1 éves kisfiunk mellé hosszú távra, csak hétköznapra du 4-6-ig (elhozni a bölcsiből), valamint betegség idejére egész napra. Kizárólag babafelügyeletre, nem házimunkákra!!

Telefonszám: 06/30 529 7324 Kovács Szilvia
 
 


13éves óvónői gyakorlattal, heti két fix délelőttre, hosszutávra, 4-5óra/alkalom,vállalom gyermeke felügyeletét.
Autóval, referenciákkal rendelkezem.
Németh Szilvia
06703838739
 


Szívesen vállalok gyermekfelügyeletet itthon a lakásomon (Bp. XVII. ker.). Nagyon szeretem a gyerekeket és "némi" tapasztalattal, gyakorlattal is rendelkezem (3 gyermekem van). Jelenleg is vigyázok egy 10 hónapos kislányra. Neki keresek játszótársat, vagy játszótársakat. Rövid és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: gee20@mailbox.hu
 


Fiatal, talpraesett, megbízható lány vagyok. Szívesen vállalnék gyermekfelügyeletet és/vagy háztartásbeli munkát. Jó a kézügyességem, és van kreativitásom, igy hasznos időtöltést ígérhetek gyermekének. Hivjon bátran!30/5008081
 
 


Sziasztok! Veszprémből írok.Referenciákkal, bébiszitteri és 2 éves tanári gyakorlattal is rendelkező, megbízható, nem dohányzó, 23 éves egyetemista vagyok, gyermekfelügyeletet vállalok Veszprémben és környékén, 6 hónapostól - 8 éves korig.
Szeretettel gondoskodom a kicsikől és ha igény van rá, az angol nyelvvel is megismerkedünk, játékos formában.
Jogosítvány(6 éve, balesetmentesen), saját autó,gyerekülés, ajánlólevél van. Szívesen hozom/viszem a kicsit óvodába/iskolába.
Kérem, hívjon aiknek szüksége van egy gyermekszerető, kedves segítőre! Szükség esetén házimunkában is besegítek. Kép
Tel:06/70-6309063
bkenyeres@freemail.hu
 


Kedves Anyukák!

25 éves főiskolai hallgató vagyok, emellett főállásban dolgozom. Szívesen vigyáznék gyermeke(i)tekre a II., XI. és XII. kerületben pénteken 15 órától, illetve hétvégenként. Eddigi tapasztalataim alapján igen jól kijövök a kicsikkel Kép. Írjatok bizalommal! nikenike@freemail.hu
 
 


Kép

GYEREFELÜGYELET NON-STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÁNK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.
Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.
0-10 éves korig, non-stop.
Sok játék, udvar és persze játszótárs is van gyermekének.
Kézműves foglalkozásokkal, csütörtökönként szinház (igény szerint).

Tel: 06 70 361 24 73
Hivjatok bátran, bizalommal.

E-mail: magyariandi@citromail.hu

Köszönöm.
Magyari Andrea
 
 


Sziasztok!

24 éves, szakképzett bölcsődei gondozónő vagyok, jelenleg utolsóéves óvodapedagógus hallgató.
Örömmel vigyáznék gyermekeitekre Budapesten /I., II. kerület előnyben/.
Tel.:06-30-6832826
patyoma@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

Spanyolorszagba, a tengerpartra keresek au-pairt ket kisfiu melle, angolul-spanyolul is beszelo holland csaladhoz, marciustol . Valamely nyelv ismertete (angol vagy holland vagy spanyol) es jogositvany szukseges. Kocsi, sajat lakresz,telefon, ellatas biztositott.
Lanyok, varnak a palmafak! Kép
Penny
pennylane@vipmail.hu
 
 


Kép
GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÁNK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

http://www.gyerekde.atw.hu
Tel: 0670 361 24 73
 
 


Sziasztok!
SOS keresek 26 hónapos fiam mellé heti két napra (hétfő,csütörtök) pótmamát. A XI.kerületben lakunk.
veronik
 
 


Szia Veronika!

Küldj eg elérhetőséget.
Köszi: Andi

www.gyerekde.atw.hu
 
 


Fiatal, szakképzett óvónő gyermekfelügyeletet vállal
OLCSÓN a nap bármely szakában.
ÉJJEL OLCSÓBBAN!
Szükség szerint háznál vagy saját lakáson, Budapesten.

HÍVJ BÁTRAN, MEGEGYEZÜNK!

Zsuzsi:
06-20-361-55-35
NON-STOP
 
 


Sziasztok!

11 hónapos magas, barnahajú, kékszemű, vagány fiatalember vagyok. Hosszútávú kapcsolat reményében keresem egy kedves, megbízható bébiszitter jelentkezését, kinek társaságát naponta élvezhetném a bölcsődéből történő lelépésünk és szüleim hazaérkezése közötti időszakban. Betegségem idején pedig egész álló nap mellettem lenne, s mesélne..Kép
Mivel a XVI. kerületben lakom, elsősorban földijeim s a közelben lakók jelentkezését várom. A részletekkel szüleim szolgálnak a 06/20 529 7324-es telefonszámon.

Jelige: "Azonnali kezdés"
 
 


Kép

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

További info: htt://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Szia veronik,
ha még aktuális az ajánlatod akkor kérlek küldj bövebb informáciot. niikii@freemail.hu
 
 


Sziasztok! Munkát keresek és jó volna, ha tudnátok segíteni!
6hó - 4év közötti babákra vállalok felügyeletet, megegyezés szerinti időpontokban és órabérrel. Illetve korrepetálást bármely tantárgyból általános 4. osztályig és kezdő angol nyelvoktatást.

Tanulmányaim:
pszichodráma, pszichopatológia és fejlődéslélektan - Integratív Pszichoterápás Egyesület
általános-, munkapszichológia és ergonómia - MTA Pszichológiai Kutatóintézet
humán erőforrás menedzsment - Zsigmond Király Főiskola (folyamatban)

Végzettségem: pszichológus asszisztens

Jogosítvány: B kat. + saját autó

Nyelvismeret:
angol - közép
német - alap

Tapasztalat:
Nevelési Tanácsadó - gyakorlat
1 éves kislány, 4,5 éves kisfiú - babysitter

ronai.gabriella@gmail.com
 
 


Kép
Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

Tel.: 06 20 548 98 44
http://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Bébiszittert keresek 4 gyermekem mellé Érden.
06-30-535-14-02
Kriszta


Elindult Magyarország legelső NON-STOP (0-24) BébiŐr szolgáltatása. Gyermeket vártok, vagy már körülvesz titeket egy-két eleven csöppség? Néha elkelne a segítség? Ha megbízható, leinformálható, korrekt babysittert kerestek: a megoldás BABYGUARD. Ha elutaznátok, de nincs kire hagyni a háziállatokat: a megoldás BABYGUARD. Ha vacsorameghívást kaptatok: a megoldás BABYGUARD. Ha segítség kell a gyermekek, vagy a ház körül: a megoldás BABYGUARD. További információ: info@babyguard.hu, 1/315-0924, 20/9104-202

Kép
 


Kép
Barátságos, családias köernyezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

További info: http://www.gyerekde.atw.hu
Tel: 06 20 548 98 44
 
 


Sziasztok!
Budapest, XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján 8-tól késő estig. Nagyon szeretem a gyerekeket, tapsztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Referenciám is van a családoktól, akiknek a gyermekeire már vigyáztam. Több gyermekre is vigyáznék egyszerre. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek. Hívjatok!
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: gee20@mailbox.hu
 


Kép
GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info: http://www.gyerekde.atw.hu
 
 


Sziasztok!
Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján 8-tól késő estig. Nagyon szeretem a gyerekeket, gyakorlatom és tapasztalatom is van 3 gyermekes anyukaként (a gyerekek már iskolába és óvodába járnak). Több mint fél éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és nagyon élvezem, a családok is elégedettek (referenciát is adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Több gyermekre is szivesen vigyázok egyszerre. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
 


Sziasztok!
Bébiszittert keresek heti 3 délutánra az XI. kerületben. Örmezöre jár mindkét kislányom oviba (5 éves) illetve bölcsibe (2 éves). Lakásunk kelenvölgyben van. Mivel visszamegyek dolgozni és sajna nem kaptam munkaidökedvezményt, én nem tudok többé kora délután értük menni, ezért szükségem van segítségre. Egyetemista de akár frissnyugdíjas gyerekszeretö bébiszittert keresnék, aki a környékünkön lakik.
Telefon: 06-70-384-5127
Kata
 
 


XIX.kerületi játszóházba szakképzett bölcsődei gondozónőt keresünk,hétfő-szerda-pénteki egész napokra.Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!
Telefon:06 20 9 476 243
aja
 
 


Babysitter és dajka oklevéllel rendelkező, gyermekimádó gyakorló nagymami vagyok. A XI. kerületben lakom, jogosítvánnyal, gépkocsival rendelkezem. Szívesen vállalnám gyermekeid felügyeletét minden hétköznap du. 2-től, ill. hétvégeken.
Hívj bizalommal! (0630 393 54 27)

Évi
mia
 
 


Kata!

Nem kapcsolható a telefonszámod. Légyszi add meg mégegyszer, vagy írj mailt!

Mia
mia
 
 


Kép
GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 


sziasztok! spanyolul jól beszélő babysittert keresek két kisfiam (2 és 3 évesek) mellé Budapesten. Heti 2-3 alkalommal kellene a fiúkkal játszani és beszélni spanyolul. GYED-en, GYES-en lévő spanyoltanár is érdekelne, akihez elvihetném a fiúkat és néhány órán keresztül együtt játszanának a gyerekek. A lényeg a spanyoltanulás, mert ősszel madridba költözünk és szeretném, ha addigra már értenék a spanyolt a gyerekek és nem lenne gond számukra az ovi. Tel: 06-30-648-2388
 
 


Babysitterkedést válalok dunaújváros és környékén!20éves vagyok,van gyakorlatom!Szeretem a gyerekeket és az állatokat!Mail cimem:babucy2@freemail.hu
 
 


Nyári szünetben saját gyerekem mellett Zuglói lakásomba szivesen vigyáznék gyerekekre..Végzett bébiszitter,pedagógiai asszisztens vagyok..2 évet dolgztam óvodában sérült gyerekekkel..Árban megegyezünk

tel:06-70-527-47-69
 


Szia!Miskolci lány vagyok és gyermekek felügyeletét vállalám a délutáni órákban,és hétvégén Miskolcon.Angol nyelvtudással rendelkezem és bár 17 éves vagyok,de az USA-ban már babysitterkedtem és nagyon szeretem a gyerekeket.Jelentkezz,ha felkeltettem az érdeklődésedet.
Tel:06-70-554-0418
 
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 


Sziasztok!
Keresek valakit aki heti pár órában vigyázna, inkább játszana 5 hónapos kislányommal.
tel: 0620-972-20-63
Edina
 
 


Szia Edina!

Nem írtad, hol, merre laktok. Én itthon a lakásomon (Bp. XVII. kerület) vállalok gyermekfelügyeletet a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Nagyon szeretem a gyerekeket, tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Majd egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel, nagyon élvezem és a családok is elégedettek (referenciát is adnak ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959

Ha érdekel a dolog, vagy további kérdéseid lennének kérlek hívj fel.
Várom jelentkezésedet.
Szia: Beáta
 


Sziasztok 47- eves fiatalos megbizhato,kellemes holgy vagyok. Telkiben, vagy Budakeszin, estleg Budan Potmama, vagy potnagyi lennek, ha szukseg van Ram. e mail cimem atiz11@freemail.hu Bovebben magamrol ha jelentkezel kedves Anyuka. szia Martonik Zita
 
 


Kép
GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 


1.5 éves Andrisunk mellé keresünk kedves, gondos, tapasztalt, leinformálható bébiszittert heti 2-2 és fél napra májustól. A XVI. kerületben lakunk. Óvodai szünetekben a 3,5 éves Tomi tesó is csatlakozna!
Tel.: 20/2426448
 
 


Középkorú, 3 gyerekes mama babysitterkedést vállal március 21-től április 3-ig egész nap,
ezután péntek, szombat és vasárnap egész nap illetve hétköznap 16:00 után.
Telefon: 06 20 37 33 166


Kép
GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: