Új privát üzeneted érkezett!

Találtam egy nagyon kedves segítséget a kislányom mellé, a hirdetés már nem aktuális... köszönöm a jelentkezéseket....
Edina
 
 


Kedves Edina!
Aruld el nekem, ha nem gond, hogy hogy sikerult talani a nagyon kedves segitseged lanyod melle. En le szertnem cserelni a meglevo gyermekfelugyelot, mert valahogy nem jol jovunk ki vele, de felek, h meg rosszabba botlunk...
udv,Moku
 
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 

 
 

Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Nagyon szeretem a gyerekeket, tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Majd egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel, nagyon élvezem és a szülők is elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok, rajzolok, festek velük, verset, mesét olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Több gyermekre is szívesen vigyázok egyszerre, ha erre igény van. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


Sziasztok!
Oklevéllel rendelkezö,22 éves babysitter vagyok.2000 óta sok gyerköcre és bébire vigyáztam rendszeresen,kiváló referenciákkal rendelkezem.Angolul beszélek,spanyolból középfokú nyelvvizsgám is van.Szeretnék Angliában vagy Irországban aupair munkát vállalni ezért azok jelentkezését várnám akik esetleg hazajönnének és maguk helyett keresnek valakit, ill. aki tud megbizható családot.Elöre is köszönöm a segitséget!
Ujlaki Zita
06-70-387-39-53
u.zita@freemail.hu
 
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 


Pesterzsébetre keresünk (lehetőleg a környéken lakó) leinformálható, tapasztalt pótnagyit, aki heti rendszerességgel foglalkozna 14 hónapos kislányunkkal.
Telefon: 06/30-311-3212
e-mail:h.d.a@freemail.hu
hda
 
 


13éves gyakorlattal, referenciákkal, keresek heti 5 napra, vagy h-sz-p, illetve k-cs délután 14-15 órátol napi 4 órában állást.
Bölcsiből, oviból, iskolából is elhozom.


Valamint alkalmanként, este, hvégén is vállalok.
Autóval is rendelkezem.
Hivjanak bizalommal:
06703838739
 


Kedves Szülők!

Megbízható, gyermekszerető több éves babysitter-i tapasztalattal rendelkező egyetemista vagyok.
Gyermekfelügyeletet vállalnék olyan budapesti családnál, ahol hosszabb távra, és heti min. 15 órában lenne rám szükség. Maximum két gyermeket vállalok 0-10 éves korig. Órabérem 600-800 Ft/óra.Referenciám van.
Email címem: magictree@freemail.hu
Tel.: 0670/3650300
 
 


GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL /igény szerint/.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

Sok játék, udvar / hinta, csuszda, homokozó és nyáron melegvizes medence kicsi-nagy/ és persze játszótárs is van gyermekének.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu


Tel: 06 20 548 98 44

E-mail: gyerekde@citromail.hu
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Már egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok, festek, rajzolok velük, verset és mesét olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt.
Több gyermekre is szívesen vigyázok egyszerre, ha erre igény van.
Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

KÉZMŰVES FOGLALKOZÁSOKKAL /igény szerint/.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

Sok játék, udvar / hinta, csuszda, homokozó és nyáron melegvizes medence kicsi-nagy/ és persze játszótárs is van gyermekének.

Szükség esetén a gyerekért tudok menni (autóval).

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44

E-mail: magyariandi@freemail.hu
 
 


Sziasztok!

A szomszéd anyuka kérésére teszem fel ezt a hírdetést:Kép

"Fiatal gyakorló anyuka gyermekfelügyeletet vállal napközben.

Érdeklödni: 0620-351-9922
Email: s.krisztina@axelero.hu"

Üdv, Tündér
 


Sziasztok!Én az anyukámat szeretném ajánlani azoknak,akik Veresegyházon keresnek gyermekük mellé felügyeletet.Nagy tapasztalattal rendelkezik{2gyerek,4unoka}és imádja a gyerekeket.Kell ennél több?



Gyermekszeretö, referenciákkal és oklevéllel rendelkezö hölgy vagyok. Keresem azt a kedves, harmóniában élö gyermekes családot, aki megbizható, saját nevelési igényeit kielégitö gyermekfelügyelöt keres hosszútávra, aki mellett teljes biztonságban tudhatja a kisgyermekét. A gyermekfelügyeletet hivatásomnak tartom és ennek megfelelöen is végzem ezt a kedves tevékenységet.
Elérhetöségem:06-20-577-57-44


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok, festek, rajzolok velük, verset és mesét olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Több gyermekre is szívesen vigyázok egyszerre, ha erre igény van. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

Sok játék, udvar / hinta, csuszda, homokozó és nyáron melegvizes medence kicsi-nagy/ és persze játszótárs is van gyermekének.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44
 
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

- alkalmanként 600 Ft. - /ó.
- egésznap esetén 4000 Ft. - /nap.
- hosszab távon (1 héttől több) 3000 Ft. - /nap.

Az árak teljes étkeztetést tartalmazzák, étel allergia esetén pl: Liszt, tejfehérje, Stb. . . , vagy külön kérés esetén Pl: vegetáriánus étkezést is biztositok.

Sok játék, medence, udvar és persze játszótárs is van gyermekének.

További info:

http://www. gyerekde. atw. hu

Tel: 06 20 548 98 44

E-mail: gyerekde@citromail. hu
 
 


Édesanyám napi 6-8 órában pici baba, gyerek mellé pótmamaságot vállal lehetőleg XII. kerület környékén. Refencia nincs, csak mi: a gyerekei.
Tel: 0630-5282681
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

- alkalmanként 600 Ft. - /ó.
- egésznap esetén 4000 Ft. - /nap.
- hosszabb távon (1 héttől több) 3000 Ft. - /nap.

Az árak teljes étkeztetést tartalmazzák, étel allergia esetén pl: Liszt, tejfehérje, Stb. . . , vagy külön kérés esetén Pl: vegetáriánus étkezést is biztositok.

Sok játék, medence, udvar és persze játszótárs is van gyermekének.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44

E-mail: gyerekde@citromail.hu
 
 


Megbízható, 40 éves , magyar szakos tanárnő nyáron Budapesten gyermekfelügyeletet vállal.
Tel.: 379-8841
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

- alkalmanként 600 Ft. - /ó.
- egésznap esetén 4000 Ft. - /nap.
- hosszabb távon (1 héttől több) 3000 Ft. - /nap.

Az árak teljes étkeztetést tartalmazzák, étel allergia esetén pl: Liszt, tejfehérje, Stb. . . , vagy külön kérés esetén Pl: vegetáriánus étkezést is biztositok.

Sok játék, medence, udvar és persze játszótárs is van gyermekének.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44

E-mail: gyerekde@citromail.hu
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
 


Törökbálinton keresek 2,5 éves kislányom mellé pót(nagy)mamát heti 1-2 alkalomra.

Barbara
balbrecht@tvnetwork.hu
 


Édesanyám napi 6-8 órában pici baba, gyerek mellé pótmamaságot vállal lehetőleg XII. kerület környékén. Refencia nincs, csak mi: a gyerekei.
Tel: 0630-5282681
 


Gyerekfelügyeletet vállalok, kétéves kislányom mellett. Egy-két gyerkőcöt tudok vállalni, saját otthonomban. Kertesházban lakom, így a kerti játék is megoldható, ill. egy saroknyira szintén zöldövezetben (RTL Klub mögött) játszótér is van. Ár megegyezés szerint.

melinda 0670/3613046
 
 


SZAKKÉPZETT GYERMEKFELÜGYELÕK

Nehéznek érzed a választást a babysitter hirdetések rövid szövege alapján?
Nézd meg a http://www.nannyland.fw.hu honlapot, ahol bölcsődei gondozónők és diplomás pedagógusok mutatkoznak be a babysittert kereső szülőknek.
 
 


14 éves gyakorlattal, óvónői diplomával, referenciákkal délelőtti, esti és hvégi gyermekfelügyeletet vállalok.Autóval rendelkezem.

Hivjanak bizalommal:
Füredi Szilvia
0630-943-46-34
Vendég
 


Édesanyám napi 6-8 órában pici baba, gyerek mellé pótmamaságot vállal lehetőleg XII. kerület környékén. Legfőbb referenciája: mi, a gyerekei.
Tel: 0630-5282681
 


Sziasztok!
Úgy december tájékától keresnék az akkkor 15 hónapos igen eleven lányomnak felügyeletet-játszópajtást
Dunakeszin élünk

Eszter
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek. A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt.
Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


Keresek 1 éves kisfiam mellé napi 8 órás időre megbízható, gyermekszerető valakit.
Tel:0670-6203630, vagy a lorine25@freemail.hu -ra kérem a válaszokat.
 


Kedves Szülők!

Õsszel fejlesztő csoport indul autizmussal élő gyermekek számára.

Játszóház működtetésének célja sérült gyermekek foglalkoztatása, fejlesztése speciális és részben játékos formában.
Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, a részletekkel szülők jelentkezését várom a 0620-235-8202-es telefonszámon vagy a magyued@freemail.hu e-mail címen.


Martosné Gyutai Edina
 
 


Kép

GYEREKFELÜGYELET NON - STOP!!!

Barátságos, családias környezetben VIGYÁZNÉK GYERMEKÉRE, gyakorlattal.

Szigetszentmiklóson (Lakihegyen), Csepel és Halásztelek mellett.

0-10 éves korig, non-stop.

- alkalmanként 600 Ft. - /ó.
- egésznap esetén 4000 Ft. - /nap.
- hosszabb távon (1 héttől több) 3000 Ft. - /nap.

Az árak teljes étkeztetést tartalmazzák, étel allergia esetén pl: Liszt, tejfehérje, Stb. . . , vagy külön kérés esetén Pl: vegetáriánus étkezést is biztositok.

Sok játék, medence, udvar és persze játszótárs is van gyermekének.

További info:

http://www.gyerekde.atw.hu

Tel: 06 20 548 98 44

E-mail: gyerekde@citromail.hu
 
 


SZAKKÉPZETT GYERMEKFELÜGYELÕK

Nehéznek érzed a választást a babysitter hirdetések rövid szövege alapján?
Nézd meg a http://www.nannyland.fw.hu honlapot, ahol bölcsődei gondozónők és diplomás pedagógusok mutatkoznak be a babysittert kereső szülőknek.
Nem ügynökség vagyunk csak egy pedagógusokból álló baráti társaság,akik egymás munkájáért is garanciát vállalnak.
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként (a gyermekeim már iskolába és óvodába járnak). Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


famille franco-polonaise cherche quelqu'un de fiable qui pourrait prendre Mila (2 ans) a la creche et rester avec elle jusqu'a ce que les parents reviennent du travail.
Parler le francais - important.
Lundi - Jeudi: 2/3 heures par jour
Info.: Kasia Renie
06204753261
renieadventure@yahoo.fr
 
 


Mobil pótmamát keresek

2,5 éves kislányunk mellé keresünk olyan, mobil, rugalmas, életvidám, saját autóval (gyereküléssel előnyben) rendelkező pótmamát, aki kb. novembertől a kislányunk reggeltől kora délutánig tartó elfoglaltságát biztosítaná (állatkert, játszóház, bábszínház, stb.), utána haza, vagy a nagymamához szállítaná (Budakalász és XII. kerület).

Szimpátia esetén minimum 1 éves fix munka.

Bölcsödei, ovodai tapasztalat, referencia és leinformálhatóság előnyben.

palzsuzsa@axelero.hu
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként (gyermekeim már iskolába és óvodába járnak). Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


Tapasztalt, angolul beszélő babysitter állást keres Budapesten.Egy évet töltöttem Hollandiában egy családnál,ahol 3 gyermekre ( 6,8 és 10 évesek) vigyáztam,valamint házvezetőnői feladatokat láttam el.Folyékonyan beszélek angolul,rendkívül alkalmazkodó vagyok,nagyon szeretem a gyerekeket és tudok is velük bánni.Szivesen tanítgatnám angolra vagy rajzolni is a rám bízott gyerkőcöket.
Várom az érdeklődöket.
Elérhet: Nagy Eszter
e-mail: iswookie@hotmail.com
tel:0620 936 88 28
 


Babysittert keresek Tárnokra, 10 hónapos kislányom mellé, heti 2-3 alkalommal, 6-8 órás időtatamra.
 


Tapasztalt bébiszitter, kétgyermekes anyuka vagyok. Szívesen foglalkoznék a piciddel, ha nem érsz rá. Ügyesen legózok, bábozok, mondókázok, röptében pelenkázok.
Elérhetőségem: nyszilvia@hotmail.com
06 70 311 5770
Mia
mia
 
 


Kedves, türelmes, életvidám fiatal lány vagyok és szívesen vigyázok kisbabákra. Az első együttlét ingyenes, hogy meglássuk szimpatikus vagyok e a kicsinek, hisz úgy is ők választanak!
Nagyon szeretem a gyereket, ezért akár az ő otthonában akár a sajátomban szívesen töltöm velük az időmet. Novembertől Dunakeszin , Újpesten és Angyalföldön bármikor ráérek!
Juhász Enikő 70/547 32 35
 
 


Kedves MUKILÁNY egy elérhetőséget adhatál volna.

Érdekelne a gyerekfelügyelet ha még aktuális légyszives jelentkezz.

Tel: 06 20312 42 43.

Andrea
 
 


Bp. XVII. kerületi otthonomban gyermekfelügyeletet vállalok a hét minden napján reggel 8-tól késő estig. Tapasztalatom és gyakorlatom is van 3 gyermekes anyukaként. Több mint egy éve foglalkozom gyermekfelügyelettel és a családok elégedettek (referenciát adnak, ha szükséges). A gyerekekre nem csak vigyázok, játszom, sétálok velük, mesét és verset olvasok nekik. Igyekszem hasznossá és örömtelivé tenni az együtt töltött időt. Alkalmi és hosszútávú ajánlatok is érdekelnek.
Ár: 300-400.-Ft/óra
Telefon: 06-30-346-8959
e-mail: csbeata@vipmail.hu
 


Sziasztok kedves anyukák!!
Édesanyámmal gyerekfelügyeletet vállalunk othonunkba!! Referencia a 4 gyerek.
A további információért keresd fel minket. Érdeklődni lehet a tilda17@vipmail
és a 06 30 467 69 70 a délutáni órákban hés hétvégén egész nap
 


Sziasztok!

Szilveszterre vállalok gyermekfelügyeletet.
Óvodaped. vagyok, 14 éves tapasztalattal, de baby sitterként dolgozom 3 éve. 3 hónapos kortol vállalom a babákat!/1000ft óradijjal, de szilveszterkor 2000ft-ért!, autóval rendelkezem, 2 gyermekre, vagy 3-ra is vigyázok!Az ár változatlan/
06309344643
Vendég
 


Sziasztok!

Ajánlani szeretnék nektek egy jó bébiszittert a XVII. kerületben, ő szokott vigyázni az én kislányomra is.
Szivesen vállalna még 1-2 gyerkőcöt, gondoltam segítek neki. Én nagyon elégedett vagyok vele, a kislányom is szeret nála lenni. Tehát ajánlom mindenkinek, aki biztonságos, gondoskodó helyen szeretné tudni gyermekét.

Ha érdekel hívd fel:
Cseffó Beáta
06-30-346-8959
 


Szakképzett vagy komoly gyakorlattal rendelkező , kedves, rugalmas gyermekfelügyelőt keresek iker fiaim mellé ( 11 hónaposak) a III. kerületben.
Heti két-három alkalommal 10-18 óráig, a többi napokon 14-18 óráig.
Fontos, hogy barátságos, nyitott személyiség legyen, aki nem csak ellátja de szeretettel gondozza és irányítja fejlődésben gyermekeimet.

Amennyiben úgy érzi Önt keressük, kérem fényképes levelét fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje:

rita.zsolt@axelero.hu
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: