Új privát üzeneted érkezett!

Eladó Peg Perego Navetta mózeskosár (Toffee színben) + autós biztonsági öv szett
Sajnos mi alig tudtuk használni, mert a kocsinkat le kellett cserélni kisebbre, amiben hátul csak 2 biztonsági öv van, így én már nem férek be a mózes mellé hátra :( Egyébként minden Peg Perego babakocsira ráilleszthető, méretben elvileg fél éves korig jó. Nagyon sok mindent tud: a bélése lábzsákként használható télen a PP babakocsikon, van bölcső funkciója, de lenyitható lába is, ill. vannak rajta alul szellőző lukak, amiket ki is lehet nyitni ha meleg van, de hidegben le is lehet zárni. Emelhető a fejrésznél, ha már nézelődne a kicsi és a kupolájának is egy részét le lehet zippzárazni, hogy nyári tető legyen belőle. Ára együtt 35e (újonnan 50e+12e volt)

Ha vkit érdekel, tudok képet ill. elérhetőséget küldeni!
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


Üdvözlöm!

Engem érdekelne a mózeskosár. Amennyiben megvan még, kérnék szépen egy elérhetőséget.

Köszönöm!
 
 

 
 

Szia, megvan még a mózes? Ha igen, légyszi üzenjél. Köszi

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
 
 


Szia!

Elkellt a mózes?
Ha nem akkor érdekelne!
üdv Zsuzsa

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
 
 


Anonymous írta:Eladó Peg Perego Navetta mózeskosár (Toffee színben) + autós biztonsági öv szett
Sajnos mi alig tudtuk használni, mert a kocsinkat le kellett cserélni kisebbre, amiben hátul csak 2 biztonsági öv van, így én már nem férek be a mózes mellé hátra :( Egyébként minden Peg Perego babakocsira ráilleszthető, méretben elvileg fél éves korig jó. Nagyon sok mindent tud: a bélése lábzsákként használható télen a PP babakocsikon, van bölcső funkciója, de lenyitható lába is, ill. vannak rajta alul szellőző lukak, amiket ki is lehet nyitni ha meleg van, de hidegben le is lehet zárni. Emelhető a fejrésznél, ha már nézelődne a kicsi és a kupolájának is egy részét le lehet zippzárazni, hogy nyári tető legyen belőle. Ára együtt 35e (újonnan 50e+12e volt)

Ha vkit érdekel, tudok képet ill. elérhetőséget küldeni!



Szia!
Engem is érdekelne a mózeskosár, ha még megvan.
Üdv, Karolin80
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: