Új privát üzeneted érkezett!

Ági! Ez a mamamis topic tan erdekel. :)
 


Mar megint lassu voltam. :(
No mindegy, 15000Ft-ert lehet talalni 4,5m-es hasznalt kendöt, bar azert necces kicsit.
 


Sziasztok!
Köszi a segítséget!
Megpróbálok regisztrálni az ebay-en. remélem sikerül.

Zsuzsa! Köszi a linket!! A német szöveg, amivel meg lehet kérdezni, hogy szállítanak-e Magyarországra is, nagyon jó!

üdv
Ági
 

 
 

Ági! Ugyan belinkeltem mar a mamami-n, de hatha itt hamarabb latod:
32€-ert 4,60m-es Hoppediz ebayn
 


Ági, bár nem 15, hanem 17e, de legalább nem kell plusz postaköltséget számolni rá: új Lana Rubin
Igaz, hogy csak 4,40m, de hosszabb, mint a Nandu XL.

Pindi
 
 


Ági! Meg egy:

Hibas [url="http://cgi.ebay.de/Tragetuch-Didymos-blau-weiss-Groesse-6_W0QQitemZ220236382934QQihZ012QQcategoryZ157289QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem"]4,7m-es kek/feher indio 40€-ert[/url]
 


uups, megegyszer a link
6-os kek/feher indio 40€-ert
 


Sziasztok!
Nagyon köszönöm a tippeket!
Regisztráltam az ebay-en, de még nem jött meg a levél a jelszóval.
Remélem mihamarabb kézhez kapom, és akkor tudok licitálni :-)
üdv
Ági
 


Sziasztok Lányok!

Eladnám a múlt hónapban vásárolt 4,40-es Rubin Lana kendőmet. Nekem sajnos nagyon hosszú, mert csak csípőn hordozáshoz használom. Azt hittem, hogy jó lesz így is, de nagyon zavar a hosszú lelógó rész. :(
Akciós képet a mamamin találtok a hordozóeszköz galériában.


üdv:

Szilvi
 
 


Eladó egy nagyon szép Bamberoo Mei Tai, az érdeklődőknek természetesen fotókat tudok küldeni. Személyes átvétel és postázás is megoldható.
köszönöm!
 
 


az ár lemaradt: 20000ft :oops:
 
 


Sziasztok!

Van egy elado Me&Mama kendo 7e Ft-ert. Zold, egyszer hasznaltak.
Ha erdekel vkit, privit irjon nekem.

Biobaba
 
 


Sziasztok!
Eladó egy LANA CSILLAG 4,4 m. hosszú kendő. Ára 18 000 Ft.
Ha érdekel kérlek privit írj!

Réka

Réka

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Használtan eladó 18 db 1-es méretű BM belső és 3 db újszülött külső (két fehér, egy mintás) .

Ára: 12 e Ft.
 
 


Sziasztok!

Fájó szívvel, de sajnos kinőttük a rugalmas hordozókendőnket! Nagyon szuper darab! Aki ismeri tudja milyen, aki meg nem most itt az ideje megismerni :P M-es méret. Bővebben itt lehet olvasni róla: www.babakozelben.hu

Ára: 5000ft
Ha érdekel írj: svedbrigi@freemail.hu

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
 
 


Sziasztok!
Ergo baby-t keresek, 12-13 ezer Ft-ért max.
Kérem, ha valaki tud eladóról vagy van eladója, írjon. Köszi.
Kép


Sziasztok!

Láttam, hogy többen hirdetitek a feleslegessé vált, nem használt pelusokat. Kérek szépen infót priviben, ha még megvannak. Csakhogy ne kelljen extra köröket futni... talán így egyszerűbb. Köszönöm szépen!

Kép
Kép
 


sziasztok,

amerikából rendelt vadonatúj babyhawk mei tai eladó.

ár: 22000ft
 
 


Kohelet, neked nem jönnek be ezek a mei tai-ok??????????????? :shock:

 
 


4 hónapoz használt manduca eladó. Mailben konzultáljunk: kisvicus@gmail.com

Sáfrány: Aktuális még a Forrásvíz Lana?

 
 


Sziasztok!

Eladnám rugalmas kendőmet. ww.babakozelben.hu itt olvashatsz róla bővebben. A kendőt mindössze 3-4 szer használtuk, így szinte teljesen új. M-es méret.
5000 Ft (eredeti ára 6200 Ft)[b]

írj privit, ha érdekel

[/b]

 


ja és bézs színű.

 


kohelet, a babyhawkot 40 fontért árulják az angolok...
kicsit el vagy szállva...
bocsi, de ez van :(
 
 


szia "h.a!"


végül úgy döntöttem megtartom :D
kereken 100dollárért rendeltem USA-ból..

egyébként te voltál, aki érdeklődött rá?
no mindegy, megmarad nekünk, amúgy nagyon kényelmes és szép is, csak már nem akartam volna halmozni a hordozóinkat, dehát nem baj, majd beosztjuk :lol:

szió! :lol:
 
 


Hmmm, 100 dollár most 15000 Ft, kicsit régebben meg 17000 volt. Vagy a szállítás még plusz volt?

Bár ha megtartod, mindegy végülis :)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Sziasztok!

Eladnám alig használt Valentin-mintás, egyébként gyönyörű, de nem kihasznált, sőt nem is használt Kozymat. Kép itt, a fehér pántos: http://kozyfabrics.homestead.com/ValentinesBodyL.jpg

Nézegettem fentebb azt a dollár vitát, és rá kellett jönnöm, hogy elég sokat bukok a bizniszen. Februárban vettem, USÁ-n belüli postaköltséggel (onnan nagybátyám hazarepítette) 90 dollár volt, ami akkor 16000 Ft-ot ért. Ha a postaköltséget leveszem, a 79 dollár ma 12000 (11850) Ft-ot ér, szeretnék érte legalább 10000-t kapni. Vadiúj, illetve kb. 5x használtuk. Jár hozzá a Kozy tatyó is.

Maradunk megrögzött kendősök.

Fájó szívvel,

Györgyi

Kép


Györgyi! Tedd fel ide is: www.mamami.hu piactér. És szerintem ilyenkor szállítási költséggel kell nézni az árat, hisz lenne szállítás akkor is, ha újat venne valaki.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Varda, köszi! :)

Akkor pofátlanul felsrófolom az árát 11 000 Ft-ra.

Györgyi

Kép


Kozy elkelt! :)

Györgyi

Kép


Sziasztok,

Van egy eladó kötős kengurum. Kívül fekete, belül ocelot mintás. Férfias darab, az uramnak vettem, de ő inkább a Yamot preferálja.
Ára 3000 Ft
Bővebben itt olvashatsz róla: http://babakozelben.hu/bolt/bolt_mt.htm

ha érdekel, írj nekem privit!
 
 


A mei- tai is elkelt :)
 
 


Bordó, vadi új (kétszer kipróbáltuk) Ergo Baby Carrier babahordozó eladó eredeti csomagolásban, dvdvel. A régebbi típusú kapucnis, vaj színű, mintás. Ár: 18500 Ft.
Móni
 
 


Idesüssetek!

www.bebecannelle.com a cím és a következő kóddal 10%-kal olcsóbban tudtok vásárolni. Nekem három nap alatt megérkezett a csomi! 8)



you and your friends are offered a 10% discount on your next order at BebeCannelle.com. Use code "J6082" at the checkout. Your discount code applies to all orders with unlimited uses before 31 August 2008 and is valid on all products: breastfeeding tops, Breast from Birth growth chart, soft leather shoes, maternity tops, eco-friendly baby clothes, natural skin care...

Please forward your discount code to your friends and on the web discussion boards you visit!
doc
 
 


Manduca elkelt! :wink:

 
 


Sziasztok!

Eladó egy három hónapos, keveset használt, tökéletes új állapotban lévő ERGO BABY CARRIER, bordó színű -már az új szériából. A használatot bemutató DVD-vel együtt. Van hozzá egy övtáska is, ha valaki esetleg azt is szeretné mellé.

ár: 18ezer forint
 


kisvic írta:Manduca elkelt! :wink:


nemcsoda....jó kis hordozó! 8) 8) 8)
doc
 
 


carlisle írta:Sziasztok!

Eladó egy három hónapos, keveset használt, tökéletes új állapotban lévő ERGO BABY CARRIER, bordó színű -már az új szériából. A használatot bemutató DVD-vel együtt. Van hozzá egy övtáska is, ha valaki esetleg azt is szeretné mellé.

ár: 18ezer forint


Szia! Te vagy Hanale a Mamamiról?

 
 


Sziasztok!

Hosszú hordozókendőt vennék.
Esetleg valakinek eladó?
Hol nézzek szét?

Köszönöm - M.

Kép


Kép

Kép
 
 


L-es vagy annál nagyobb Nandut/Carolinot keresek, kettőt is. Max. 3000-3500 forintot szánok darabjára.
Ha valaki eladná nekem, kérem, írjon privit! Köszi! :)

KépKép
 
 


8 db Basic, 5 db calssic, 4 db Ultra, 3 db külső a jobb szélen
eladó kushies
egyet próbáltam ki, de nekem nem válik be, biztos az én készülékemben a hiba. DE az összeset kimostam flancos biomosószerrel. :lol: Különben vadonat új a cucc, kkriston Krisztitől vettem.
Kép

Ajándékba adnám hozzá a fedeles vedret. Árban megegyezünk.



ELADÓ MÉG egy rugalmas acélkék hordozókendő, szintén itt vettem, de a babácska súlyát már nem jól tolerálja... (és van másik), amúgy remek darab, annak aki kezdő kendőben, mert rém egyszerű kötni, és kényelmes is. (5000 Ft)

 
 


Eladnam alig hasznalt, nagyon jo allapotban levo 4,4 m-es lanamat.
Hasznaltan vettem, de az elozo tulaj (Silgi) is alig hasznalta. Teljesen hibatlan! Azert adom el, mert egy masik kendot szeretnek venni (regi almom egy lana oliva, sohajtos smiley :))

12 500 Ft-ot szeretnek erte (ujonnan 18 ezer).


Akcios kep a a mamamin a hordozoeszkoz galeriaban (az elozo tulajjal, Szilvivel ): http://www.mamami.hu/forum/local_links.php?catid=2


Kép


Kép

Sára

Kép

Kép
 
 


Eladó Kozy Mei Tai, 16.000 Ft-ért!
Kép

Orsi
Kende (1995), Zádor (1997), Benkő (1999), Csobán (2003), Tardos (2005) És Mikán (2008)
 
 


Lana Mangó 4,80-as eladó!!!
Júniusban vettem hordozó Ágitól, alig használtuk, még mosva sem volt. 75 cm széles, 4.80 hosszú.
Mivel vettem egy Bambit, meg kell válnom tőle a családi béke kedvéért

18.000-Ft.-t szeretnék érte, én 24.500-ért vettem.

Kép

Kép[url=http://babafalva.hu[url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
 


dejó színe van!
doc
 
 


Eladó a Bóbita kendőm, mérete XXL . Keveset használtam, mosás után mérve: 503 cm hosszú és 69 cm széles.Nyáron kaptam, de közben lett egy Nandum, jövő hétem meg érkezik egy Amazonas :D ja, és egy babyslingre gyűjtenék :wink:

4500 Ft-ot szeretnék kérni érte+ postaköltség.
Kép Kép Kép

Kép
 
 


Eladó Kozy Mei Tai Bremo Bluff mintás 16.000Ft!!!
A pántok feketék és XL méretűek!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én a 2008 októberi babák topicból tévedtem ide (s mellesleg a mamami-n is elő szoktam fordulni )

Van egy babaslingem, fekete, amit megvettem, de nem tudom használni, így el szeretném adni. Én 9000 Ft-ért vettem használtan, 8500-ért odaadnám. Nem használtam. Kb. 3szor futottam neki a használatának, de Bori mindannyiszor kikérte magának. Most a mei tai-n gondolkodom, konkrétan meg is rendeltem Remélem azzal nagyobb sikerünk lesz...

Ha valakit érdekelne a fekete, az előző, és egyben első tulajdonostól vásárólt babaslingem, kérem, keressen meg PÜ-ben.

Köszönöm!

Részletes infók (ha valaki nem ismerné ;) )
http://www.babaslings.hu/hordozasi_modok.htm

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sprite, megvan még a Kozyd?
 
 


Lolle: Sprite Kozyja mar nincs meg sajna, en is kerdeztem tole, csak onnan tudom.
De azt hiszem ugyan ilyent fogok rendelni mint az ove volt Angliabol,kb ugyan ennyire jon ki, tan kicsit tobb a posta miatt.
Vendég
 


Anyjuk, köszi az infót! Én azt hittem ennél valamivel drágább, ha újonnan rendeled...Majd utánanézek, egyszer már rákerestem, de nem volt türelmem végigbogarászni az oldalt.
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: