Új privát üzeneted érkezett!

köszi,
Akkor jól sejtettem, hogy jó lehet a popolini....
eszter, el tudsz hozni párat a klubba? örülnék :)
a gyapjútól kiütéses lett? Valaki rágja már léci a számba, hogy kell egyszerűen lanolinozni? és hol kapok olyat???

beszilva, keress tovább, érdekel!

Köszi:K

ja, én netes áron adom a kushiest, mivel újak és a postaktg-et már úgyis elbuktam :(
1 db. ultrát 2650 Ft-ért, 1 db basic 1900 Ft-ért és 1 db classic 2550 Ft-ért.
 


Köszi, Kisvic: akkor átugrok oda :) Biztos vannak ötleteik, tanácsaik...

K
 


Kriszti megvan:
http://www.babaszoba.hu/services/smalla ... 2&x=8&y=12

Az oldal közepe táján árulják. Remélem jó a link.

Kép
 

 
 

Ez a hirdetés, ha ne mműködne a link:

mosható pelenka-Popolini

popolini UltraFit extra

Eladó 10 Popolini UltraFit pelenka + betét.
2 db egyszer volt használva a többi 8 CSAK mosva volt.

Érd.: rekszi@gmail.com

Kép
 


Köszi, megtaláltam, már konzultálok vele, remélem, elad 2 db-ot is, mert csak kiegészítésként kéne egyelőre...
K
 


Mennyiért adja? LEhet ,hogy ráfutok a többire!

Kép
 


Még nem válaszolt,nem tom. De ha sikerül, megbeszélem vele, hogy lehessen a tied a többi. Csak én megpróbálom a használatlanokat lestoppolni, tehát a te 8-adban lenne 2 használt. MIt szólsz? Belefér sztem, mert csak 2x mosta állitolag.
Na meglátjuk.
K
 


Kriszti,
Ha megyek, viszek mindenképpen, és akkor meg tudod tapizni őket. De egyelőre nagyon t@konykóros vagyok sajnos, nem tudom, javul-e a klubig :(....

Eszter
 
 


Ajjaj, benned biztam... Gyógyulj meg!!! Bár, ha jól tudom, használnak még páran popolinit. PL. Livus Bobóval? Livus, nektek még gyapjúkülsőtök is van? Megnézhetem majd? Mesélsz a tapasztalatokról?
Sára asszem neked Lotties tendyd van, ugye?
Mindegy, ami lesz, azt megnézem :) MIndenki úgyis abban hozza a gyerekét, biztos lesz pár mosható pelenka..

Kriszti
 


Kriszti: 9-én az aszódi javítóintézetben leszek ;)

KépKép
 
 


Kár.:cry: Akkor esetleg priviben pár szót?
Köszi
K
 


Egyébként a múltkor is ott volt velem a gyapjúkülsőnk is, a pelus is, csak valahogy nem nagyon mozdult rá senki, pedig felvetettem (bár asszem Cerceluskával megnézegettük). Na de azért reménykedem, hogy meggyógyulok.

Eszter
 
 


Affene!
K
 


A Didy weblapon van lila Pfau kendő a Sonderpreise linknél.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Kattix! Mekkora Pfau kene? Nemet forumon van egy fekete-feher 4-es 60€-ert.
 


Az amazon.com-ról rendeltetek már? Az érdekelne, hogy mennyi plussz szállítási költséggel kell kb. kalkulálni?

Móni
 
 


Móni, én sokat rendelek az amazon.com-ról, van sima és expedited szállítás (meg futár, de az horrordrága). A sima is megérkezik 2-3 hét alatt, az expedited nekem múlt héten 9 nap alatt ért ide rendelésfeladástól számítva.

Zsuzsa, még filózom mekkora Pfau kellene.... egyelőre nem akarom elkapkodni a vételt, mert megvárom, hogy a mei tai bejön-e és mire, és ha pl háton azzal hordozok akkor egy rövid Pfau kellene csak itthoni csípőre felcsapós kendőnek. Nem tudom, olyan nehéz. Kéne minden jó színből minden méret itthonra és akkor nem lenne gond. :) Szóval köszi az infot, de még várok a vétellel. (Kriszti, neked is köszi a Sonderpreise infot, de fekete-fehér lesz ha lesz a Pfaum!)

 
 


Hú, most megnéztem az ebay-t. A Didy-k majdnem annyiért mennek használtan, mint a Sonderpreise-k újonnan... Szóval egy 6-os Didy simán 8o-on áll két nappal a vége előtt. :-(

(Engem a szín nem is izgatna...)
 


H_Szilvi! Milyen szinü Didy ez? 80€-s 6-os szerintem valami különlegesseg. 6-os ert inkabb 50€-60€ egy realisztikus ar.

Pl. ezt mar nem gyartjak es azert olyan draga.
 


Pl. itt van egy 6-os Lisa 66€-ert ami szerintem különben eleg draga.
 


Euro?!
smzsgalf írta:
Pl. ezt mar nem gyartjak es azert olyan draga.


195 Euro?! :lol: :lol: :lol: Leesik az állam!

Nem tudom, nem konkrétan nézegettem őket, csak úgy fiygeltem a trendet, de ezek szerint rosszul. :lol:
Nekem az jött le, hoyg pl. rózsaszín Indio Sonderpreis-ért 76, és ahhoz képest a használtak drágák. Ne érts félre, nem gondolom, hoyg "lehasználtak" lennének, a németek nagyon vigyáznak a cuccaikra, csak úgy az érzés, hogy egy nem-újnak azért lejjebb kéne lennie.

De köszi nagyon a tippeket, majd nézegetem. Bár még nem köteleztem el magamat a kötözős mellett, majd a rugalmas kendő tapasztalata után. Hoyg kell-e ez nekem, vagy marad az erszény + yamo.
 


Hat sajnos foghatsz ki lehasznalt kendöt is.
Ennyire sokat különben tipikusan az amcsik adnak, nem a nemetek. Azert durva, mert az a kendö ugyancsak Sondermodell volt 70€ körül lehetett ujonnan. Szoval 2szer annyit adtak mint az uj ar volt :shock:

Szerintem leginkabb meglepi didyt erdemes venni, tavaly pl. 50€ körül volt a 6-os
 


Eladó 3db Kushies all in one pelenka!!! Múlt héten vettem szintén itt. (közben kaptam Popolinit és Bambino mio-t, ez már felesleg.) 2200.-ért hírdették, én 2000.-ért adnám darabját. Akit érdekel, e-mailben jelezzen: kisvicus@gmail.com :!: :!: :!: Köszönöm!

 
 


Ja és még annyit a Kushies-hoz, hogy az előző tulaj nem tudta használni, nagyon szép állapotban vannak. :!: :wink:

 
 


Zsuzsa, mit ertesz meglepi didy alatt??

egy jo ideje gondolkodom vilagos kendo beszerzesen, tobb het szemezgetes utan par napja vegre raszantam magam, rendeltem egy 5-os sonderpreise-os feher indiot, vegre megnyugodtam, lessszz, nem vernek at az e-bay-n, mittelpunkt is lesz rajta, csupa boldogsag! :D
erre tegnap irtak, h 5-os megsincs, valasszak masikat, aaaaaa! :evil:
a tobbi sonderpreise-os nem tetszik, a sima meg draga, benasag a kobon :roll: de tanultam Szilvatol, nyaron feher lepedovel kendozunk es kesz :lol:
 
 


saara írta:Zsuzsa, mit ertesz meglepi didy alatt??



Igen, belőlem is ez a kérdés szaldt ki... :D Mi ez?
 


Eladó 3db Bambino Mio Newborn külső, és 1db Monapel all in one (kb 5x használtam, nem tetszik a desing.) :!: :!: :!: kisvicus@gmail.com

 
 


h_szilvi írta:
saara írta:Zsuzsa, mit ertesz meglepi didy alatt??



Igen, belőlem is ez a kérdés szaldt ki... :D Mi ez?


Talán az "ohne Modellwahl"? Abból most csak 2-es méret van.
 


Saara! Tavaly (tan regebb is, akkor meg nem kendöztem :lol: ) volt a didymosnak egy olyan akcioja, hogy rendelsz egy kendöt amiröl nem tudod elöre, hogy milyen lesz. Ezek gyakran kicsit hibas darabok, de van, hogy hibatlan darab. Csereben viszont nagyon olcsok (50€ körül volt a 6-os ha jol emlekszem).
Sajnalom, hogy nem volt 5-ös. Nagyon bosszanto lehetett! :evil:
 


különben bocs, hogy nem magyaraztam el mar elöbb :oops:
 


Igen, olyan mint a 2-esek, csak megolcsobbak szoktak lenni ;)utanna nezhetek, hogy mennyibe is kerültek...
 


Esztercicának is ilyen zsákbamacska az egyik Didyje ;)
Ez úgy van/volt, hogy méretet meg lehet adni, csak a szín a meglepi, ugye, Zsuzsa?

KépKép
 
 


Livus! Igen, igy van bar meglehet szepen kerni a didyt, hogy nem lehetne-e pl. xy kendö
 


És ez a program létezik még ma is?

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Zsuzsa: Mi volt a tapasztalatod a bebina kendővel? Gondolkozom egy 4,6 m hosszún. Az első kendőm lenne. 180 cm vagyok és 60 kiló. Mit gondolsz jó lenne kezdésnek? Te nagy szaki vagy ilyen kérdésekben:)

Kép
 


Szilva, én akkora és annyi AKAROK lenni. Nem lehetne ez az én meglepim???? (Ha nem is Didytől...)

 


Beszilva!
:lol:
Szerintem jo lesz neked a 4,6m (bar nehez megitelni, foglmam sincs mennyire kell hosszabb kendö, ha az ember magasabb...)
Nekem a bebina olyannak tünt mint a jacquard didy (az is biopamut stb.).

Varda! Milyen programra gondoltal? Asszem kicsit lassu vagyok ma :oops:
 


Beszilva, én is ebben a mréetben gondolkozom, én 178 vagyok (és alapban 65 kiló), azt írja a Didy oldala, hoyg ekkora elég minden kötéshez.

A meglepi-programra godnolunk itt többen.


Megint önzőzök, bocsánat: melyikőtök volt az, akinek a Didy még a "régi" árat számolta fel szállításkor? Ez a köv. szállításaidra is vonatkozik? És mennyi az annyi, végül?
(Igen, igen, úgy néz ki, én is beállok a sorba... magam sem hiszem... hiszen nem akartam és kötős-kendőzni... de az erszény nem lesz a jó a páromra, mivel ő kb. 185 cm és 85 kiló), és ma reggel egy álmom kapcsán meggyőztem, hogy milyen jó lenne neki úgy hordozni, ahoyg Dominót látta szombaton Indi hátán. Nem kellett hosszasan győzködni. Aztán megmutattam neki az akciós lila pávást... a lila a gyengéje, amúgy is, a madarak is közel állnak hozzá... úgyhogy nem tudom. Álmomban eldöntöttem, hoyg lesz, ami lesz, megveszem a 6-os lilát, és mire meg akartam nyomni a "kosárba" gombot, eltűnt az a méret... nagyon szomorú egy álom volt.) Szóval még nem 100%, de a tendencia megvan...
 


Köszi h_szilvi, tenyleg lassu vagyok ma. :oops: Szoval ez a "program" tavaly kb. 1-2 hetig volt valamikor nyaron (anno be is irtam a hordozokendös topicba, csak akkor nem volt tul nagy az erdeklödes). Most pillanatynilag nincs ilyen ajanlatuk, de biztos vagyok benne, hogy majd lesz megint.
Par honapja volt 1-es, 2-es meglepi Didymos ott lehett valasztani, hogy csikos, indio vagy jacquard kell. Ha jol emlekszem a 2-es csikos 40€ körül volt es adtak hozza 2 gyürüt is. Direkt "no sew" meglepi volt ;)

na ez aztan jo kis alom :wink:
 


Hm. Akkor ne ugorjak a lila pávásra? (De amikor azt álmodtam, hoyg elfogy?!?!?!?!!? :shock: 8) :lol: )
 


Szilvi! Én voltam, de nem igazán működött a számlázásnál, úgyhogy végül mégis a normál árat számlázták. Nem tartottam volna fairnek reklamálni :roll:

De ettől függetlenül érdemes összefogni. Oola is szeretne egy Didyt, csak még nézegeti, hogy tud-e e-bayen venni. Ha esetleg Kattix is társul, már 3-fele oszlik a küldési költség. 18 EUR különben.

Ha szükség van segítségre, szívesen segítek. Pl. nehogy átutalást válasszatok, az nagyon drága, megoldhatjuk a hitelkártyámmal.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Aha, Varda, köszi.
Mert ha ilyen drága, akkor arra gondoltam, hogy keresek kint élő ismerőst, aki majd a nyár folyamán hazahozná nekem, és akkor csak 4,50.
Bármilyen hitelkártya jó, ami nem POS, igaz? Tehát amivel pl. amazonról tudunk vásárolni, az jó, nem? Mert olyan nekünk is van. De amúgy nagyon köszi a felajánlást!
 


Igen, az a kártya jó, amivel Amazonról tudsz vásárolni :-), és az is jó, ha van, aki hazahozza neked.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Szilvi! Jelenleg is van ilyen lila pfau, sok méretben, akciósan és simán is. Kép
sonderpreise: 5-ös: 79 €, 6-os : 82 €, 7-es: 85€
sima:
Größen und Preise:
Gr.2 69,- EUR
Gr.4 85,- EUR
Gr.5 90,- EUR
Gr.6 95,- EUR
Gr.7 100,- EUR

Amúgy most raktak fel egy csomó kis hibás kendőt, hátha van ami tetszik valamelyikőtöknek :)

Kriszti

KépKép

KépKép
 


Pont ezeket néztem, az akciósokat. :D
 


Kamcsatka: Ne akarj! Az elmúlt 4 évben 2 db farmert kaptam a méretemben, és Pestre kellett értük elmennem. (Minden konfekció rövid, nem tudok magamnak egy normális nadrágkosztümöt venni, az úszódresszekkel is gondok vannak mindig és a magas sarkú csinicipőket is el lehet felejteni,- szóval nem túl praktikus:)

Kép
 


Beszilva,
néztem én is azt a bebinát, de nekem sajnos rövid :(
Hozzád színben is passzolna :)

Móni
 
 


Sziasztok!
Nincs valaki, aki a Girasoltól rendelne mostanában? Társulnék a postaköltség miatt... csak egy táskát szeretnék venni, de a postaköltség feleannyiba kerülne, mint maga a táska. Pedig nagyon-nagyon szeretném...

Viru
Kép
 
 


Egy ismerősöm eladná 4 m hosszú Forrásvíz Lanáját. 18 ezret szeretne érte kapni. Ha érdekel, írj nekem!

KépKép
KépKép
 
 


Sáfrány :D , engem érdekelne, ha nem most vettem volna egy lila csillagot... Kár, hogy nem előbb!!!! :cry:

 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron