Új privát üzeneted érkezett!

Csak tegnap tudtam meg :(

KépKép
KépKép
 
 


 


Meg egy: 4,80m-es Lana Solara 50€-ert? (ez ebay-s szoval relative hamar kene dönteni ;) )
 

 
 

Hahó!

Megtettem a második lépést, amellyel olyan anyu leszek, amilyet elképzelni sem tudtam volna 2 éve magamról: 1. mosható pelust rendeltem!!!!! 2. Hordozókendőt veszek!!! Az elhatározást a kisfiam mai és tegnapi műsora véglegesítette bennem ugyanis ordít, ha meglátja a bbkocsit, amivel eddig nem volt különösebb gondja (csak néha, de most ordít. Kiborított, mert nagyon bírtam a babkocsizást :cry:

Kép
 


gratula!
K :wink:
 


Mi is voltunk tegnap sétálni bbkocsival, nagyi meg akarta tologatni kicsit az unokát.

Betettem a kocsiba, első reakció: Hol vagyok?
Végig rémült képet vágott, aztán, mikor kiértünk a parkig hangos zokogásba kezdett. Kézben kellett hazahozni...elkövettem azt a hibát, h nem volt nálunk kendő.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Mi pedig ma délután felavattuk Apa új indióját, nagyon klassz!

Egyébként mostanában a délutáni udvari játéknál a legény a hátamon csücsül, eddigi rekordom két és fél óra, ami a fájós hátammal szép teljesítménynek minősül :). Azt hiszem, a manó bírna még többet is, de nekem kell még egy kis hozzászokás.

Eszter
 
 


Sziasztok!

Varda, babakocsis élményünk ma nekünk is volt, fáradt voltam babauszin voltunk du., gondoltam a boltig kibírja úgyis álmos. Aha, kézben cipeltem én is haza :roll:


Zsuzsa, de jó lett volna picit hamarabb a 480-as Lana, most rendeltem Ágitól :)

Jó éjt!

Kép[url=http://babafalva.hu[url=http://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
 


Tényleg, az jutott eszembe, nekem van három eladó Monapel tépőzáras S-es méretű külsőm. Akit érdekel, írjon privit, biztosan meg tudunk egyezni (áron még nem gondolkodtam). Túl sokat nem használtuk, szép állapotúak.

Eszter
 
 


Az én gyerekem se állhatja babakocsit - anyósom szokott próbálkozni, sehogy se fér a fejébe, hogy nem a babakocsi nyugtatja meg...
Én is várok egy indiót, Zsuzsától vettem :wink: Kár, hogy nem jött még meg, ma esküvőre megyünk Badacsonyba, milyen jól jött volna :)

KépKép
KépKép
 
 


hahó!

Aszitem, hogy csak az én gyerekem ilyen szabotőr. Köszi a megnyugtató hzs-okat:)

Kép
 


Eszter! Sajnalom, hogy meg nem erkezett oda a kendö :( Mar par napja MO-n van, gondolom a szabad napok miatt nem vittem meg ki a postast :(
 


Zsuzsa, te nem vitted ki a postást??? :lol: :lol:

Már megint elirtad :), semmi gond...

K
 


Eladó egy bordó Ergo babahordozó Budapesten, 12ezer ft-ra gondoltam...

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
 


ez tök jó...Zsuzsa, tényleg ne felejtsd el kivinni a postást :lol:

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
 


:oops: :lol: ket helyen is elirtam :lol:
 


Maminti,

írtam neked, én nagyon szeretném az ergot, ha még nem csapott le rá más.

Ági
 
 


Marina, ha még gondolkodsz a mosható pelus-vételen: Nekem van néhány Kushiesom. Vannak Basic (8 db) és Classic (5 db) belsők, amihez kell külső is (abból kb. 3 db-ot adnék el). Aztán van még All in one Ultra is 5 db, ha érdekelne. Ez mind 4-10 kg.ig jó. Ja, mind vadiúj! Még ki se mostam. - emiatt az ára nem alacsony, de majd megdumáljuk...

Azért adom el, mert ezeken kivül van még kushiesom, és szeretnék melléjük popolinit és Lottiest (utóbbit már megrendeltem). Nagyon szimpatikus ezekben, hogy biopamutok, egyméretes patentolhatók és ezért passzolnak a nagy- és a leendő kisfiamra is. ill. a gyapjúkülsők miatt is döntöttem úgy, hogy másfajtát is veszek a kushieshoz...
Igazából ami megmaradna nekem, azt már használtuk és nekünk bevált! Sokan ezt a márkát mondják a legjobbnak. Nem is szeretném megbánni, ezért hagyok a fiamnak belőle...
Na, ha szeretnél párat, megbeszélhetjük!
Amúgy ti milyen rönkházat építetek? É shol? Melyikcéggel? Mikor költöztök?

Kriszti

KépKép

KépKép
 


Az egész csomag: (8 db Basic, 5 db calssic, 4 db Ultra, 3 db külső a jobb szélen)
Kép

Tel: 06 20 435 9428
emil: kkriston@vipmail.hu
Kriszti
 


Viru! Egy függőágyat lehet, hogy én is vennék a Girasoltól. Még töprengek, de szólj, mielőtt rendelnél!

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


A "Sofort und kaufen" jelenti azt, hogy fix áron elvihető az adott cucc, ugye?

Mert az az 5,20-as Lana homok 69 euro. Az jó ár, nem?
http://cgi.ebay.de/Tragetuch-Babytraget ... dZViewItem

KépKép
 
 


Nem 69 :!:
59 :!:

KépKép
 
 


Igen, Livus, azt rögtön elviheted, fixáras. De szerintem nem olyan olcsó! Mivel még ehhez hozzájön a postaköltség, ami néha akár 20 ! euro is lehet. Plusz az átutalási ktg (ha pl. nem fogad el mást...)
Igy legjobb esetben a 20000 Ft-os ár jön ki....Megérné igy is neked?
Különben is...te nem egy Timbuktura pályázol??? :) Arra nagyon kiváncsi vagyok!

Kriszti
 


Livus :D , jó ár, ha azt nézed, hogy egy új 20eFt, ez meg kb 15eFt. De nem jó ár (nekem), ha azt nézed, hogy külföldről haza is kell hozatni, ami nem olcsó mulatság, plusz az átutalás is külön pénzbe kerül, úgyhogy ugyanott lennél, de lehet, hogy még drágább is lenne a használt... Sáfrányé nem érdekel? Az 18eFt.

Látom közben Kriszti is ezt írta...










:wink:

 
 


sziasztok! ha vki tud textilpelenka adásvételes topikról, megtenné, hogy belinkeli? mert nem találtam. kösz!

0 hozzáértéssel és tapasztalattal szeretnék belevágni a dologba, tehát vennék pár db-ot. jelenleg kb. 8 kilós a fiam.

akinek van, kérem küldjön privit. köszönöm
 
 


Ja, engem nem érdekel, csak a figyelmetekbe ajánlottam! :lol:
Timbuktuig már csak ötöt kell aludni :mrgreen:

Sáfrány mit ad el? A forrást??? :shock:

KépKép
 
 


AHAAAA, Livus helyettesíti Zsuzsát! :lol: :lol: :lol:
Majd el ne felejts képet implantálni ide a topicba is a gyönyörű Timbukturól!! Akciósat is :wink:

Kriszti
 


Gale, hát ez lenne az. Mármint a pelus adok- veszek is. :D Nekem van Kushies All in one 3db, 1 Monapel all in one. (Ráharaptam a pelusvarrásra, úgyhogy ezek feleslegek...) :wink:

 
 


Súgja má' meg nekem valaki, hogy mi az a Timbuktu! Gondolom kendő, de milyen? Esetleg egy illusztráció a gyengébbek kedvéért? (magamra gondoltam:-) )

 
 


Hoppediz Timbuktu. Livus blogján megtalálod :) Szép csikos, sötét szin. Kép
http://szoszmosz.blogspot.com/search/label/hordoz%C3%A1s

Kriszti :wink:
 


Kisvic: árat is mondasz? hány kg-ig jók a tieid? esetleg az erszénnyel együtt megnézésre álpostázod?
 
 


Ajjaj, Kisvic biztosan alámvág!! :? De ha érdekel valakit, tényleg van pár eladó kushiesom nekem is.... :)

Kép

Kriszti
 


álpostázod: hehe, ez a Freud...
"elpostázod" akart lenni
 
 


Dehogy adom el a forrásvizem :shock: Egy ismerősömé eladó, de az 4 m-es, az enyém egyébként is 4,80 :)

KépKép
KépKép
 
 


Varda! De jó lenne! Egyedül biztos, hogy nem rendelek, mert 19, 5 euró a táska, és 8,05 a postázás Magyarországra :shock: szóval enyhhén szólva is aránytalan...
gondolkodj csak nyugodtan, én várok :)
Más nem akar csatlakozni?

Livus, nem tudtam beírni a blogodba annak idején, de én is a Timbuktut választottam volna! :)

Viru
Kép
 
 


Viru, én lehet ,hogy igen, de mihez kéne csatlakozni? Úgy értem honnan rendeltek?

Kép
 


A Girasoltól szeretnénk rendelni, de inkább együtt, mert sok a postaköltség.
Megnézed Te is? :)

Viru
Kép
 
 


sziasztok, az ergo elkelt! :wink:

Kati


Matyi 2005.04.08.
Borci 2007.03.24.
 


Viru: megnéztem, köszi, hogy szóltatok, de én most nem élek a lehetőséggel.

Kép
 


Nincs valakinel pay pal-ja? :oops:
ellaroo-t szeretnek, de csak ezt fogadja el az elado :(
a kedves segitomnek persze mindent atutalnek forintban!
 
 


rendelt mar vki az USA-bol? vamot kellett fizetni? ha igen mennyit? :?:
 
 


Saara! Nekem van paypalom (es magyar szamlam is), de tan nem erne meg neked nyitni paypal szamlat?

USA/vam-al kapcsolatban tan segit
ez a topic a mamamin :)
 


Zsuzsa, koszi :) kozben ugy nez ki megoldodik a dolog :)
koszi a linket is, regisztralok! :lol:

Sára

Kép

Kép
 
 


Eladó 3 db KUSHIES leszoktató pelenka, M-es méret (13 kg-15 kg).
2000 FT/db
. Kívül taft műanyag, vizzáró réteg, belül flanel pamut, két rétegű. 1-2x használt, és vadiúj is van.
Könnyen fel-le adható, jól zár. Utazásnál, utcán stb. tök praktikus, hogy nem történik hirtelen baleset.
Azért adom el, mert nekünk nagy ez a készlet, maradt még a fiamnak, amit remélem, minél előbb használunk is. Egyelőre nem akar bilizni...
Keressetek!
06 20 4359428
kkriston@vipmail.hu

Kriszti
Kép

KépKép

KépKép
 


Sára! Es megkerdezhetnem, hogyan oldodik meg? Talaltal mashol elaroot? :)
 


Sziasztok,

hosszas vívódás után úgy döntöttem eladom a babaközelbenes mei-taiomat,ha valakit érdekel és szeretne még képet róla,írjon privit(ez a budaörsi klubban készült rólunk,a lányom csak dekoráció )

Szép napot mindenkinek:Jucus Kép Lívia féle mei-tai

KépKép
KépKép
Jucus
 


Kushies szett eladva! Leszoktató még megvan. Várom az érdeklődőket!:wink:
Kriszti
 


Zsuzsa, Livus felajanlotta a segitseget, de vegul semmi nem lett az egeszbol, ugrott a munka amibol kifizettem volna.
Ha veszek is egyszer ellaroo-t megtapiznam azert meg egyszer Liliet...
 
 


Sziasztok!

Kendő vásárlás előtt állok, de nincs igazán tapasztalatom, hogy mit érdemes venni.
Egy Nandu kendőm van, de szeretnék mellé egy finomabb anyagú, puhább kendőt, amit könnyebb megköti.
A fix pont, hogy min. 4,5 m hosszú kendőre van szükségem, és max 12-15 ezret tudok rászánni a témára.

Tudnátok valamit javasolni, hogy merre keressek?
A külföldről való vásárlásban nincs tapasztalatom. :-( , itt az országban, meg csak a Nandut, és a kismamásat hirdetik.

üdv
Ági
 


Ági, Használtan lenne esélyed, talán, de csak ebayen vagy egyéb netes helyeken. És nem holnap, mert ez olcsónak számít a nagyon jó minőségű kendőknél. Zsuzsa rendszeresen küldi az infokat, olvasd a fórumot. Plusz: MAMAMI.hu!!!!!!! - Ott is van ilyen topic...
Kriszti

KépKép

KépKép
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron