Új privát üzeneted érkezett!

Nos, kell-e mondanom, Ikra Eszter milyen kitűnően választott nevet kisebbik gyermekének... :)

 


Közületek kérdezett rá valaki erre a Lana-ra?

lana ebayen
 


Sziasztok lányok,

van valakinek esetleg eladó Popolini vagy Kushies M-es nagyságú pelsuskülsője olcsón ? :lol:
Vagy ami passzol a Monapel belsőhöz.
Ha van ilyen, írjon nekem, légyszí.

Köszi.

Kinga

Kép

Kép

Kép
 
 

 
 

Zsuzsa: ezek nagyon szép kendők! Meg a többi cucc is... Kár, hogy ennyi pénzem nincs. Mindig csak a sóvárgás!!!:roll:
KépEz valami gyönyörű!

kriszti

KépKép

KépKép
 


Orsi,
:D:D:D
(ugye, jól emlékszem, nálatok több Barnabás is van a családban?)

Eszter
 
 


Multkor valaki keresett Ergot, de mar nem emlekszem ki.

Nemet forumon van egy piros (cranberry) 55€-ert sajnos nem tudom belinkelni, mert titkos forum, de ha erdekel valakit irjon privit.

Kriszti: Tenyleg gyönyörü ez a mei tai! Azt a föoldalon talatad, nem az elado kendök között, ugye?

Mi is gondolkoztunk a Benedeken, Barnabás mar van a csaladban, azert az szoba se jött :)
 


Angol levelezöslistan:

Lana Rosa pink 5.2 metre wrap Reduced from £45 to £40 to £35!
Kép

£35 kb 11100Ft

Aztan ez is a nemet forumon:
lana lania sand, 4,40m 40€ uj
uj (becsomagolt) natur manduca 80€ .
szinte uj toddler babyhawk, 80€ xl pantokkal
Kép
Kép
 


smzsgalf: kisvicus@gmail.com (nem hu a vége... :oops: )

A rózsa Lana mennyi lenne szállítási költséggel? :wink:

 
 


Kisvic! ok elküldtem az emailt, meg a lanas csaj email cimet.[/url]
 


Zsu: köszi! :D

 
 


smzsgalf,

én kerestem Ergo-t, bár még a másik topikba írtam. Engem ez érdekelne is, ha el tudná küldeni a tulajdonosa Magyarországra úgy, hogy ne keljen lába a postán. :)
Van erre mód szerinted, biztos létezik ott is valamiféle "ajánlott" vagy "biztosított" szolgáltatás.
Mennyibe kerülhet így ez a küldés, nem tudod véletlen?

Köszi előre is,

Ági
 
 


Ági! Ha kevesebb mint egy kilo, akkor lehet ajanlott levelkent 8,05€-ert, különben Hermesel 13,90€

Kep az ergorol (allitolag eleg sokat volt hasznalva es mar kicsit kopott is):
Kép
 


Hát, nem is tudtam, hogy ide kell jönni versekért! ;) Kisvic, kész vagyok! :lol: :lol: :lol: Szerintem ez a világ első hordozókendőről szóló verse! Veled is muszáj lesz megismerkednem egyszer, úgy érzem! :D

Zsuzsa: de jó, hogy nem natur színű az a leo! Így nem kell fájdítani a szívem

KépKép
 
 


Ez az ergo régi típusú, nem? A tépőzáras kapucni miatt gondolom.

KépKép
 
 


Hű de kár hogy a Lana rózsaszín, különben teljesen jó lenne nekünk, de így Apának, Barnussal elég furán venné ki magát :)

Eszter
 
 


Ikra Eszter, nálunk Barnus az egyetlen Barnus. Bár, mióta elhagyta a 150 cm-t és a 36 kg-t, egyre többször szólítják Barnának:-)

 


Bocsánat, hogy belekotyogok a Babyhawk kérdésbe (volt olyanom), az abszolút szubjektív véleményem az áráról:
USA-ban újat XL pánttal Toddlerhawk-ot (tehát a nagyobb méretűt) 90 USD-ért lehet már kapni, és rengetegféle anyagból lehet választani. Pl. Németországban ugyanez 85 EU újonnan, persze ott már korlátozottabb a kínálat.

 


Köszi kamcsatka, nekem erröl fogalmam sincs. Azt irta az elado, hogy ketszer vette fel es, hogy az cedula is meg rajta van, de szerintem ez az ar akkor is sok!

Livus! Lehet, hogy ez regi fajta, nem ertek az ergokhoz :wink: Azt irta a hirdetesben, hogy "new generation" akkor van annal ujabb is?
 


Akkor Szerencsefia-Györgyi volt, akinél családi hagyomány a Barnabás név :)
Hát igen, egyelőre mi is pl Barnikónak hívjuk, amit azt hiszem, ha nagyobb lesz, kikér majd magának :D

Eszter
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a férjem derültégbőlavillámcsapás vett egy új gitárt, úgyhogy most lelkiismeretfurdi nélkül vehetek mei tait! :) :) (hallod, kamcsatka? :wink: )

Sőt, hogy kiegyenlítsünk még beleférne egy Pfau is.... volt hozzá valakinek szerencséje élőben? Nagyon tetszik a designja, rövid kendőnek venném, de nem tudom milyen az anyag tulajdonsága.
A Lisa kendőm egyébként nagyon szépen beavatódott, egyre szuperebb tapintású. Tök jó!
 
 


Livus, ez új ergó, sőt az újak között is az újabb fajta, mert nem lepkés a kapucni belseje (mint a tiednek), hanem egyszínű. (Tépőzárat nem tudom hol látsz, a csuklya alsó részén állítható heveder, felül patentok vannak. - Látszik, hogy egy ideje nem láttad a tiedet, hihi.:))

Pindi
 
 


Pindi: Régen láttam, ja :lol: :wink:
Amúgy a kapucni bekapcsolója a tépőzáras, és ebből gondoltam, hogy régi, mert Orskoé ilyen, szemben az enyémmal, ami patentos.
De aztán később láttam, hogy a kapucni szabott, gumis. Úgyhogy hiszek neked: új típusú :)

KépKép
 
 


Ez tudtommal a régi ergo. Itt oldalt van a kis fülecske, amibe be tudod a kapucnimadzagot csatolni. Az újaknál már nincs ilyen, mert ott nem önmagára patentolod rá a szárat, hanem a vállpánton van egy patent, és arra. Ez pl az ERGO honlapján van, de a régebbi. Majd lefotózom a legújabbat, és felteszem.

Kép ERGO old

 
 


Kati, sztem a Pfau gyönyörű, jó választás lenne! Az anyaga meg hasonló lehet, mint a kétoldalú jaquardok, pl. leveles, jakob, paul, ellipsen, millefiori...stb. Fiúhoz gondolom nem lilát vennél! :wink:
Nagoyn foglak irigyelni, ha veszel...Egy gitár ilyen sokba kerül????

Nálunk nem igy van a mérleg: én vettem és még veszek is textilpelusokat (eleve rengeteg pénz), plusz szeretnék egy MT-t (lesz is). Ezt kiegyenlítendő apa meg majd 10 év múlva fog Subarut (versenyautó szerű hülyeség... :roll: ) vásárolni. Addig még nagoyn sok cuccot be tudok szerezni, hogy kompenzáljam a többmilliót . hihihi :)

kriszti

KépKép

KépKép
 


Kriszti, 10 éves tervekben gondolkoztok :-)

Ehhez képest mi sehol se vagyunk az 5 éves tervünkkel :-)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Hogy miért nem lehet szerkeszteni a hozzászólásokat :? , mindig túl gyorsan bökök az elküld gombra...
Kattix: a Pfauról azt írják, hogy nagyon jó puha, és vékony (Úgy tűnik, hogy különböznek a jaquardok is egymástól, igazán írhatna erről a Didy website is)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Kati! Szerintem is nagyon jo valasztas a Pfau. Allitolag egeszen mas mint a többi jacquard. Azt olvastam rola, hogy szuper vekony de megis nagyon "supportive" es hogy nagyon jol kötödik. Nemetek is meg a TBW-esek is nagyon oda vannak erte.
En is vennek, csak nekem a mintaja meg nagyon nem tetszik :(
 


Varda! Igen, szerintem is irhatna rola a Didymos website. Nekem a jonas pl. nagyon nem tetszett, nagyon csuszott, alig tudtam feszesre huzni. Aztan a wellen granat az kicsit jobb volt, bar azert sem voltam oda. Azota meg ellipsen-t probaltam ami meg szuper. :?
Szerintem ez a különbözö mintak miatt van, attol maskepp nyulik.
 


Nagoyn érdekes... Tényleg irhatna a didy a különbözőségről. Mosás előtt és után. Csak hogy tudja az ember, mit vegyen, ne kelljen 10x kendőt váltani mint Zsuzsának... De legalább te már ennyi félét kipróbáltál!! A jonas olyan lehet mint a julian, nem? Én fogtam Péter julianját és szuperjónak tűnik.! Ezért vágyom egy Paulra esetleg Jakobra... :( Jó vékony és könnyű, puha.
K
 


Lányok! (ide is irok, hátha...)
Most vagyok textilpelus vásárlás előtt és nem tudom, melyik márkát vegyem. Ill. van már Kushiesunk, mindenféléből (Basics, Classic és Ultra is), de még ugye nem teszteltük. (nyártól fogjuk)
Viszont nagyon szimpatikus még a biopamut, a gyapjú is, emiatt gondoltam a POPOLINIre. MIk a tapasztalatok? Ajánlanátok? Mert elég drága, nem szeretnék 40-50 ezret kiadni, aztán meg nem válik be a pl. egyméretes tipus. (általában ilyet látok a kinálatukban, one size organic, ultrafit, soft stb.)

Segítenétek?
Köszi, Kriszti
 


Csajok! Jó dolgotok van ám! (nem irigységből mondom, csak hogy tudjátok magatokról :)
Nálunk a dolgok úgy mennek, hogy egy-két hónapra előre be kell tervezni, ha valami nagyobb kiadás jön, pl egy MT. De az biztos, hogy ha egyikünk kiad egy nagyobb összeget valamire, akkor a másik kompenzálásként legalább két hónapig nem vehet semmit. Szóval pont fordított a helyzet :lol:

Kép
 


Kriszti! Hat igen, a tappintassal nekem sem volt bajom. Söt az enyem is jo puha es vekony volt. Csak mikor Beni mar nehzebb lett, akkor mar nem volt olyan jo. Ha olyan magasra kötöttem, hogy meg meg tudtam puszilni a fejet, akkor 20 perc alatt annyira lecsuszott, hogy mar nem ertem el :( Persze lehet, hogy csak ez a konkret darab nem volt olyan jo.
 


Zsuzsa! Már akartam írni, de mindig elmarad...szóval, ha nagyon szereted Leot, csak hosszú, és jársz ősszel Bp. felé, anyu szívesen elvágja neked. Profi varrónő, tuti jól meg tudja csinálni.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Hú, VArda, nálatok profi varrónő van a családban!!!! MEkkora mák!

Kép
 


Péter: az én ergom is ilyen. Ennél van régebbi típus is, meg ezek szerint újabb is.

KépKép
 
 


Varda! Hu szuper ajanlat, köszi :) Azert hatha le tudom cserelni egy rövidebbre, mar van is ra vevöm, csak meg az arat egyeztetjük ;)

Ergo elkelt.
 



Kép
 


Orsi, koszi a hianyolast, jovok majd, de elobb utolerem magam :lol: nagyon sokat irtok!

Peter, kisfiadrol lattam a kepeket, nagyon szep kislegeny!
a bolcsesz/nem bolcsesz temat csak ugy kivancsisagbol kerdezed :?: vagy vmi tudomanyos dolog van a hatterben:)?
en is az vagyok egyebkent :) .

Sára

Kép

Kép
 
 


Úgy látom ezzel a bölcsész-dologgal felcsigáztam mindenkit :) Nem akarok lehangoló lenni, de semmi tudományos célom nem volt vele, csupán kíváncsi voltam, hogy ki hasonló végzettségű, mint én. Meglepően sokan egyébként, legalábbis szerintem.


Sára: köszönjük, én is így gondolom :) Vagy csak jó fotókat csinálok róla? :)


Livus: jaja, van újabb is. Onnan tudom egyébként, hogy nekünk is van, és mikor megjött, telefonáltam, hogy a miénk hibás, mert nincs rajta az a kis műanyag karika :) Így derült ki, hogy ez már egy újabb megoldás, ami még nincs a netes képeken. :)

 
 


Hú na nem kellett volna rákérdeznem, most még jobban csorog a nyálam a Pfau után. :)
Kriszti, a gitár ára 180.000 Ft. De elcserélt egy 140.000-est + fizetett, úgyhogy 40.000 kompenzációs keretem van. :)

Beszilva, nem élünk ám nagy lábon mi sem, de szerencsére azért nem kell nagyon a fogunkhoz verni a garast, és úgy vagyunk vele, hogy nem sajnáljuk magunktól a szenvedélyeinkre kiadott pénzt. Ez nálam a könyvek, és újabban a kendők és jó minőségű babacuccok, férjemnél a gitár. Tudom, hogy nagyon nagyon sokan ennyit sem engedhetnek meg maguknak, ezért hálás is vagyok, hogy mi (még) igen.

Kendő tapintás különbségek: szerintem is gáz, hogy erről semmi info nincs a didy siteon. Úgy kell összeollózni a különböző fórumokból az infokat.
 
 


Kattix: ez így helyes! Mármint, hogy az ember a hobbijára áldoz.

Kép
 


Zsuzsa, tudzs valamit erről a pelenkázó táskáról?
http://www.suseskinder.com/diaperbag.htm

Márti
Kép
 


Márti! Sajnos nem hallottam meg erröl.
 


Nekem ez a pelustáska pöttyet bonyolultnak tűnik! Úgy értem, kész túlélőkészlet!

 


Sziasztok,
most eladnék pár Kushies Pelust, ha valakit érdekel. Illetve nem annyira szeretnék megválni tőlük, de sajnos kéne a pénz másfajtára is. Uis tetszenek a Popolini biopamut és gyapjú pelenkák és akkor vennék abból párat. De akkor már túl sok pelusunk lenne... :(
Szóval csereberélek.. :)

Kriszti

Kushies Ultra, Basic és Classic is van vadiújak..Külső is pár db. Képet küldök az érdeklődőknek! Nem az egész készletet adnám el, csak pár db-ot.

KépKép

KépKép
 


Kriszti :lol: , te írtál az előbb? Most esett le! :oops: Melyiket mennyiért adod? Bár nekem sajna már nem aktuál.

 
 


Kriszti,
Peluskérdés: mi használunk Popo One Size-t és Two size-t is, nagyon szeretem, szerintem az Onesize a legjobb, igaz, a bugyor nagyobb, de egyszeri befektetés, nagyon jó nedvszívó és ráadásul biopamut. Ja és a onesize-ban van betét, a twosize-ban nincs.
Szóval én csak biztatlak, hogy próbáld ki, biztosan nem fogod megbánni.
Gyapjú külsőt is nagyon szerettük, de sajnos a kisfiam bőre nem bírta, így most átmenetileg szüneteltetjük, remélem, még vissza tudunk rá térni. Azon kívül, hogy a kezelése egy kicsit macerásabb (már ha kakis lesz), semmi rosszat nem tudok rá mondani, imádtam.

Eszter
 
 


Kriszti, popolinit láttam valahol használtan árult egy srác, illetve csak kimosták, de nem használták, hú, megkeresem.

Kép
 


nem találom:( Bocsi

Kép
 


Kriszti, mért nem látogatsz el a pelenkás topicba? Ott sok pelus- profi tud neked segíteni!
Itt van:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... start=2750 :wink:

 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron