Új privát üzeneted érkezett!

Akkor szabad a pálya, és a másik topik visszatérhet régi medrébe :)

KépKép
KépKép
 
 


ezt is nezzetek meg:)

www.bohem-mama.hu

szerintem jo kis darabok, szepek,divatosak, egyszeru hasznalni oket ha ki-be kapkodjuk a babat,vagy egesz picinel bolcsotartasban, erdemes!

udv
Zs mama


Köszi safrany :-)
 

 
 

Köszi! :-)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Varda: erre a Laurara gondoltal?

Csak azert kerdem, mert szerintem ez nem Laura, hanem egy Nora, csak az elado nem tudta...
 


Ja meg meg paypal: szerintem tenyleg erdemes ilyet nyitni. Eleinte nagyon nem akartam, NO-ban sokkal könnyebb az atutalas no meg az ingyen is van. De miota Angliaban elünk csinaltam paypal szamlat, mert ott mindenki azt hasznalja es rajöttem, hogy nem is olyan rossz talalmany, csak az a hatranya, hogy az eladonak fizetni kell erte.

Szerintem meg lehet ebay-n kerdezni az eladotol, hog nem fogadna-e el paypalt, ha nem neki kell fizetni a költseget. Azt hiszem ez kevesebb mint az atutalasi költseg (3,9%+0,35€).
 


nem tudommar ki kerdezte, de amikor katjara palyaztam tavaly 3-4 elado is irta, h csak nemetorszagba kuld csomagot, semmi mas magyarazatot nem adtak. udvarias voltam, megirtam, h termeszetesen a postat is kifizetem elore, de nem. :(

a paypal micsoda?
 
 


Saara: irtam mar a masik topicra is, hogy ez szerintem azert van, mert soknak nincs kedve foglalkozni vele. Azaz nem akarnak utanna jarni, hogy mennyibe kerül meg ilyesmi.
En eddig minden eladot ra tudtam venni (nem mintha artott volna nekik), hogy küldjenek külföldre.

Csak mindig konkretan megirtam, hogy mivel küldje es mennyiert (tipikusan DHLel(=posta) , vagy Hermesel).
 


Paypal nyitás itt van jól leírva: http://jocoportal.echt.hu/zamla

Nem tudom, ki az a Jocó, de kössz neki :)
Persze hozzá kell tennem, hogy még küzdök a Paypal beizzításával, mert amikor regisztrálsz. leemelnek 1 USD-t, és csak úgy lehet továbblépni, hogy megvárod, amíg jön számlakivonatod, vagy netbankáron keresztül, és az ott található kódot beírod atovábbi lépésekhez. Szóval még nekem sincs kész, úgyhogy nem tudom, könnyű volt-e... Mjad beszámolok.

 


Zsuzsa, igen, nekem is gyanús volt, párszor össze is hasonlítottam a képeket a didy honlapon lévőkkel. Nem kizárt, hogy tényleg Laura, de furcsa így a színvilága.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


A nemet meg angol paypalnal utalnak egy pici összeget a szamladra es azt kell beirni, ahoz, hogy aktivald a szamlat

remelem esztercica nem banja, hogy neveben hirdetem kendöit :oops: , csak valaki kerdezte a masik topicon.
Ezek lennenek (a kepek nem esztertöl vannak, csak azert linkeltem be, hogy lehessen latni, hogy milyen szinüek)
egy 6-os Katja, meg egy 6-os indio Lachs ha valakit erdekli irjon privit esztercicanak.

Meg valami, sok hordozos forumon hirdetnek kendöket, meitai-okat meg ilyesmit, szoval onnan is lehet venni, nem csak ebay-n.
Itt van pl. az angol szerintem ezek mind elfogadnak paypal-t es küldenek MO-ra.

A nemetre nem lehet bejutni 25 hozzaszolas nelkül, azert azt nem linkelem be. De ha valakit erdekli szivesen hirdetek az ottani keresö forumon, bar ott kicsit problemas a paypal. A csajok azert kedvesek es meg lehet kerdezni öket. MO-ra szinte biztos vagyok, hogy küldenek.
 


Varda: Megkerdeztem, hogy melyik szinü oldalon van a cimke, abbol majd kiderül (leglabbis ha az illetö hajlando valaszolni kerdesekre ;-) )
 


Köszi, Zsuzsa! :-)

Képzeljétek, kaptam e-mailt a Didytől, hogy nekem továbbra is szállítanak 9.50-ért...úgy látszik, elég sokat rendelek tőlük :-)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


SZiasztok!

Ha valaki lát esetleg eladó yamo-t, szóljon legyen szíves! Köszi!
 


Zsuzsa, Eszter sztem nem fog haragudni, inkabb halas lesz :), ma talalkoztam vele, "kicsit" el van havazva...

meg valami: honnan tudod elore, h pl. mennyi lesz a postakoltseg hermes-el? ezt meg lehet nezni valahol?

Miota elsz Angliaban (vagy nemetorszagban?), szabad kerdezni? :oops:
 
 


Sziasztok, én is jöttem ide is. :)

A Paypalt én is nagyon tudom ajánlani, évek óta használom eladásra is, vételre is, ha kell segítség kérdezzetek!

Varda, wow, rendesek Didyék. Mennyit rendelsz te nő? :)

Ebayen mindig érdemes megkérdezni az eladót elküldi-e Mo-ra a cuccot, az európaiak általában nyitottak, az amcsik kevésbé, de ott is azért 60% aki hajlandó utánanézni a költségnek és elküldi ide is. Németekkel, angolokkal eddig csak pozitív tapasztalataim voltak etéren.
 
 


Varda: Na valaszolt a pasas, hogy hol van a cimke es a szerint ez a kendö tenlyeg egy Nora. Valaszolt arra, hogy küld-e MO-ra?

Saara: Akkor megnyugodtam :-) De nincs baj vele, ugye? Egy idöben leveleztünk, csak kicsit elhalt...
Kicsit peches volt azzal a Lachs-al. Meg egy honapja kikapkodtak volna a kezeböl, csak most kihozott a Didymos egy masik rozsaszin indio-t es azert mar nincs ra akkora kereslet :-(

En valojaban 3 küldes lehetösegröl tudok NO-bol
DHL Päckchen kent ez 8,60€, de nincs biztositva es MO-on a posta fogja kihozni.
Hermes 14,90€-ert. Kisebb kendönel valojaban az XS-is szoba jön, de azt tan kicsit maceras becsomagolni.
Aztan lehet a kendöt levelkent is küldeni, annak az az elönye, hogy azt lehet ajalva is feladni. Csak ezt nem kernem eladotol, mert tipikusan a postasok sem tudjak, hogy mennyibe is kerül. De valojaban ez a legolcsobb (fel kilo-ig 4,50€, egy kilo-ig 6€)

Szüleim Erdélyböl mentek ki NO-ba mikor 5 eves voltam (azert is ilyen gyatra a helyesirasom ;-) ). Aztan most mar majdnem ket eve lakunk Angliaban, mivel ott phd-zik a ferjem. De ugy gondolom, hogy juliustol valoszinüleg egy, ket evig ismet NO-ban leszünk.
 


Ja kattix, nem emlekszem, hogy irtam-e a masik topicon, de szerintem szuper ötlet a honlap! :D
 


Kattix: eddig rendeltem 3 kendőt, egy hordozókabátot, és két hordozótakarót.

És tetszenek még a hálózsákjaik, és jónéhány gyerekruházati cikk is. No meg egy Laura....

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Zsuzsa! Nem kaptam választ a küldés kérdésére, de ebben lehet, hogy én vagyok a ludas, ui. kiderült, hogy megszűnt az az emilcímem, ami az e-bayre volt regisztrálva, úgyhogy, ha csak e-mailt küldött esetleg és e-bayen belül nem válaszolt, akkor lehet, hogy csak nem látom a választ...de akkor végülis mindegy, mert a Nóra nekem túl lila...válogatós vagyok :-)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Zsuzsa, nincs gond Eszterrel, csak bevallalos csajszi, nagyon aktiv :)

koszi az infokat!
 
 


Varda: igen, emailben valaszolt.
 


Sáfrány, kösz az új topikot!
Olga
 


Off:Katicbogi: köszi a linket!!!!!!!!! Nagyon tetszik a lila csillag, látom, hogy kifutó szín, gyorsan rendeltem is egyet. (A kedvenc színem!!!) Viszont a sima csillagot nem láttam ott. Pedig azt is meg akartam vizuálni...
Ide is beírom, mert igazából ide való.

 
 


Varda: tényleg szuper, hogy ilyet ajánlottak neked! De rákérdeztél, ugye? Akkor nincs nagy gáz, ha mégis venni szeretnél :). Nagyon Laura a cél!!!! Plusz a hálózsák, plusz a ?...plusz a géz ....stb :lol: :lol: :lol: .

Zsuzsa: mostmár egy ovis is meg tud nyitni egy Paypal számlát!! Köszi :) Lehet, hogy majd én is benevezek.

Kriszti

KépKép

KépKép
 


Kriszti! Hát igen, úgy tűnik, elkapott a gyűjtőszenvedély. :-), de szerencsére a Mei Taiokba nem szerettem bele, nekem a kendő tetszik.

Didynek írtam egyszer, megkérdeztem, hogy komoly-e a szállítási költség emelkedése, vagy csak vmilyen programhiba folytán nem 9.50, aztán, mikor írták, hogy komoly, akkor újra írtam nekik, jeleztem, hogy updatelni kéne ezesetben az AGB-jüket és a küldési költség infokat egyéb helyeken, mert igencsak kellemetlen, hogy a megrendelési folyamat végén éri az embert a meglepetés. Erre reagáltak így.

Gypsymamás kendőkkel kapcsolatban kisebb? kételyeim támadtak. A weblapon a kezelési útmutatójukban azt írják, hogy első mosásnál eresztik a színüket. Vajh, milyen festékkel lehetnek festve? Prüntyőke nagy vehemenviával eszi a hordozókendőket...

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


vehemenciával

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Sziasztok!

Yamo, Ergo, vagy Manduca hordozót szeretnék venni használtan. Ha tud valaki eladót, kérem szóljon! Köszi!
 


beszilva: es mennyiert kene? 80€-t lattam egy fekete ergot
 


Köszi! Hol láttad? Bár az az igazság, hogy nem vagyok nagyon jó a külföldrefizetésben :roll:
 


hat nem tudom belinkelni, mert a stillen und tragen forumon van, es oda nem tudsz bemenni, ha nincs 25 hozzaszolasod, de meg tudnam adni a felhasznalo nevet.
ja különben azt irta a csaj, hogy uj
 


Paypal-guruk, állítólag egy négyjegyű kódot kéne beírnom a regisztráláshoz, de a kivonatunkban, ahol fel van tüntetve a Paypal által leemelt 400 HUF, csak egy 6 jegyű van...
Lécci segítsetek, köszönöm

 


6-os Katja 45€-ert
kamcsatka: passz sorry.
 


ja ha valakinek kell a katja, akkor siessen, szerintem holnapra mar nem lesz meg, akar hozzank is lehet küldetni en meg 6€-ert tudodm tovabb külden MO-ra
 


Bar a telnek szinte vege, de tan valakinek kell egy Babydos 25€-ert
 


smzsgalf: Köszi szépen a segítséget, de ez most kicsit hirtelen volt:) Én olyan rágódós típus vagyok és még nem is igazán dönöttem el, hogy milyet szeretnék. Meg is szertném nézni előtte. Köszi még egyszer!
 


Zsuzsa! Köszi! Lecsaptam Katja-ra :-)

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Szuper! :-) Szerintem ez jo olcso volt!
 


Annak, aki volt klubban. A Babydos az a hordozótakaró, ami rajtunk volt.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Zsuzsa, szerinted mennyi lehet hasznaltan egy 5-os, 6-os jakob?
 
 


Szerintem is, és ami még jobb, annyira, hogy még az öcsémék büdzséjében is benne van. Megbeszélem vele a küldést, és ha nem szeretné DHL Päckchenként küldeni, akkor megkereslek, jó? :-)

Vatanai DHL Päckchenként jött?

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


beszilva: semmi gond, ha latok meg valamit, szolok. Különben szerintem a Manduca sokkal jobb mint az Ergo (bar meg egyiket sem lattam soha... :lol: )
 


Varda: remelem, hogy elküldi DHL Päckchenkent, mondom en szivesen tovabb küldöm, csak az a baj, hogy mi jövö kedden repülünk haza es amig a hermesel (az elado ezzel küldi NO-on belül) ide er a kendö az kb harom nap. Szoval relative gyorsan kene csinalni.
Nem, a vatanai-t ajanlott levelkent (internationaler maxibrief) adtam fel, csak ez itt egy ismeretlen joszág. Tenyleg, ala kellett irjal valamit mikor megerkezett a level?

saara: szerintem 5-ös kb 40-50€, 6-os kb. 55-65€ (+ küldes), bar ez kicsit mulik a szerencsen is. Ha az ember talal egy sofort kaufen-t, akkor lehet joval olcsobb is.
 


Már írtam neki, remélem küldi, de ha nem, akkor se nagyon nagy gond, ha hazarepültetek már, van még pár ismerős No-ban. Volt kollégák.

Igen, alá kellett írni a Vatanai átvételét.

Varda
www.hanami-teahaz.hu

Az igazságnak sok arca van.


Saara: semennyiért nincs, mert ha volna, azt én venném meg!!! :twisted: :lol: :lol: :lol: Amúgy tényleg nincs mostanában az ebayen, már nézegettem. :cry: És nem fogok venni, mert nincs rá keret. Inkább egy szép bamberoot...A tied gyönyörűűű!

HÍR: Van a Budaörsi Kikában egy 6-os OLAF, 26000 Ft körüli áron. Ha valakinek azonnal kell, menjen, mert ez az utsó, nem is lesz több Mo-n. Nekem is nagyon tetszik, de elvileg nemsokára lesz egy csikos kendőm + a fent említett okok miatt nem fogom megvenni :cry: .

Kriszti

KépKép

KépKép
 


Azert pill. ket 6-os es egy 5-os Jakob van az ebay-n...
de tenyleg eleg ritka mostanaban.
 


óóóóó, na mindegy, nekem nem kell sajnos :cry:
k
 


Zsuzsa, a 6-osok tulajait kerdeztem, nem kuldenek magyarorszagra :x :cry:
5-os marad.
de ha irod, h ritka mostanaban attol tartok jo dragan fognak elmenni es a postaval egyutt mar lehet jobban megeri ujat venni :?:

vagy turelmesen varni mig visszaternek jakobek az e-bay-re :)
 
 


Saara: hm sajnalom. Fura, hogy nekem mindig küldtek külföldre, habar volt, hogy utolag kerdeztem.
Mondd, angolul kerdezted? Lehet, hogy nem tudnak olyan jol angolul es az a baj :?

Szerintem türelem jatek az egesz, majd lesz olcsobb jakob is!
 


Ha valakinek eladó sorba kerülne a a Manduca hordozója, vevő vagyok rá! Natúr szín előnyben :) de más is jöhet!
Nem sürgős, de nyárra szeretnék egyet mindenképp!

Móni
 
 

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet:

 

cron