Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Anyukák!

WWW.SMINKELDMAGAD.HU
E-mail: sminksuli@gmail.com

Kép


EGYÉNRE SZABOTT SMINKOKTATÁST VÁLLALOK!

UGYANITT MENYASSZONYI SMINK, GYEREKARCFESTÉS IS !!


Sminkoktatás:


Megtanítom neked a sminkelés fortélyait, azt, hogy miképp sminkeld ki magad úgy, hogy az Számodra a legelőnyösebb legyen! Megtanítom a helyes alapozást, a púderezés lényegét, technikáját. Megtanítalak a szemed, szád úgy kifesteni, hogy az igazán mutatós, és Hozzád illő legyen!
A lényeg az, hogy MINDENT megtanítok Neked, ami a sminkeléssel, önmagad sminkelésével tudható, megtanítható. Megmutatom, mi és hogyan áll jól Neked, megmutatom azokat a fogásokat, amit csak a sminkesek ismernek, és nem szívesen osztják meg másokkal. Nekem az egyik diplomám tanári, szeretek, és tudok is tanítani, ezért szeretem a tudásom maradéktalanul megosztani másokkal. Ezért szeretem a "titkos" fogásokat is megtanítani, mert ha valaki egy életen át jól akar kinézni, ezeket ismernie kell.
Én ezt 3-4 órában szoktam megtanítani, de volt olyan tanítványom már, akihez másnap is visszamentem, hogy tutira megtanulja. Addig ugyanis senkit nem hagyok magára, mig meg nem tanulja magát jól, ügyesen kifesteni. Tartok elméletet és utána a gyakorlatot, és a végén kapsz egy tematikát, amit ha előveszel, nem felejted el a tőlem tanultakat. (konkrét színeket, arcfestési technikát, stb.) Ami a javamra írható, hogy tényleg nagyon alapos vagyok, és valóban használható tudást kapsz tőlem. A végén ajándékot is kapsz, ezt mindenkinek szoktam adni. Te választhatod ki. (sminkszerek)
A sminkek, melyeket megtanítok: nappali, natur, menyasszonyi, és alkalmi (buli) smink. Az öltözködésedben is megmondom, mely ruhák és miért állnak jól Neked. Elmondom, melyik szinanalitikai csoportba tartozol, és a sminkedet is ehhez igazítjuk.

Az ár egyszeri, 14900 Ft. Az óraszámtól független, mert addig maradok Nálad, amig nem érzem biztosnak a tudásod. Számlát adok természetesen. Pest megyében, Bp-en házhoz megyek, a kiszállási díj attól függ, milyen messze laksz. (500-1500 ft-ig van)

Remélem, segítettem!

MIRE VÁRSZ MÉG? EGY ÉLETEN ÁT SZÉP LEHETSZ!
LEGYÉL AKÁR 17-90 ÉVES, JOGOD VAN SZÉPNEK LENNI!


GYEREKARCFESTÉS:

SZÜLINAPI ZSÚRRA, GYEREKNAPRA GYEREKARCFESTÉST VÁLLALOK!

Két gyermekes édesanyaként tudom, hogy a Lurkó szülinapi bulijára sok töprengést okoz, mivel kössük le a vendég gyerekeket .

A GYEREKARCFESTÉS minden szülinapi zsúrt, gyerekrendezvényt, ovis, iskolai ünnepet feldob! A kicsiknek ez a legnagyobb öröm, nagyon szeretnek mesehősök, rajzfilmfigurák bőrébe bújni, boldogan mosolyognak, mikor meglátják magukat a tükörben.

Nagyon sok mintám van, bármit választhat lurkótok!

Antiallergén, kiváló minőségű francia és német anyagokkal dolgozom!

TEDD VIDÁMMÁ GYEREKEID ÜNNEPÉT!



www.sminkeldmagad.hu
E-MAIL: sminksuli@gmail.com


HÍVJ BÁTRAN, NEM BÁNOD MEG !!!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: