Új privát üzeneted érkezett!

Eladó egy keveset használt, szép, újszerű állapotban levő AVENT kézi vezérlésű elektromos mellszívó készülék összes tartozékával együtt.
A gyűjtőpohár teljesen új benne (vettem egy másikat, amiből a gyerkőc ivott, és azt használtam). Egy garnitúra hozzávaló alkatrész (két garnitúra van hozzá) teljesen új, gyárilag csomagolt, nem volt használva. Teljesen új akkus zacskókkal (nem használtuk).

Irányár: 19.000 Ft

Ha érdekel, teszek fel képet róla, írj privit, válaszolok!

KépKép
 
 


A mellszívó új ára: 15.000 Ft

KépKép
 
 


A mellszívó pontos típusa: Avent Isis IQ Uno

Mea culpa. Átnéztem a teljes tartozéklistát, sajnos két alkatrész hiányzik belőle - egyszerűen nem tudom, hova tehettem el... (az egyik, amivel a mellhez lehet tenni, a másik pedig ami védi a mellet, tehát ami közvetlenül érintkezik a mellel). Úgy tudom, hogy az Avent forgalmazója a Pro-mama Kft., aki a szervízelést végzi, náluk lehet kapni alkatrészeket is a mellszívókhoz (www.avent.hu). Természetesen megértem, ha mindezek tudatában valakinek nem kell a készülék. Az árából emiatt természetesen engedek 13.000 Ft az új ár.
Még egyszer bocsánat az okozott kellemetlenségért.

A képek:

Kép

Kép

Kép

KépKép
 
 

 
 

Beszereztem minden, eddig hiányzó alkatrészt a mellszívóhoz! Az összes része alig használt (illetve kb a fele nem is volt használva)
Ára: 15.000 Ft

KépKép
 
 


Felteszem a képet a kézi működtetésű részéről is (látszik, hogy most már minden része megvan, és az is, hogy újszerű állapotban vannak):

Kép

KépKép
 
 


Szio,

en irtam mar a multkor is hogy erdekelne,meg mindig aktualis,ha Neked is :)
Budapesten atveheto?
Illetve en kulfoldon elek es csak januar 2-an megyek haza-szulni,szoval...ha meg addig meglesz...

Szep napot,
Udv,Anita

Kép



Anita
 


Sziasztok,

A mellszívó elkelt.

KépKép
 
 


Bellaani

Írtam privit!

KépKép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Keres - kínál

Jegyzetfüzet: