Új privát üzeneted érkezett!

Hahó Lányok!

Merre vagytok?
Ma is nagggyooon jóóó volt dolgozni.

Atyaisten, hogy pörögnek a napok, Benedek már 1 Sári pedig 2 hetes! Olyan mintha tegnap jöttek volna a hírek, hogy megérkeztek.

Csajok, lehet, hogy Hanna igényeit már nem elégíti ki ez a tápszer? (Beba HA Start Aktív) Azért gondolom, mert benyom 150-et és nem egészen 2 óra múlva már követeli az újabb adagot.

Délután elmentem bevásárolni a hétvégére, természetesen nem bírtam ki, hogy a porontynak ne vegyek valami göncöt. Mindig elcsábulok, de mit csináljak, amikor édesek ezek a göncök? Ráadásul szinte mindig sikerül leárazásokat kifognom, naná, hogy nem hagyom ott!!

Kivel mi történt ma??

Kép
ildi35
 
 


Sziasztok!!

Mi rengeteget voltunk ma kint! Szerintem a többiek iis ezért nem jöttek ma annyit!!

Ildi!!

NEkünk ilyen, sőt kicsit komolyabb gondunk volt ezzela tápszerrel!! Luca egyszerűen nem evett!! Semmit! Mi akkor váltottunk a Milumil Ha- ra! Azt nagyon ajánlom nektek! Biztos, hogy nem elég már neki az a tápszer, a Start eleve nem elégíti ki már az ilyen "öreg lányok" igényeit!! :D
Ja, és én ilyenkor már adtam neki gyümit is!! Persze akkor volt friss barack. Mondjuk Te meg kolbászt adsz, annak meg most van a szezonja! :P

Szép, nyugodt éjszakát!!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


ISTEN ÉLTESSEN ESZTI BARÁTNÉM!!!!!

Kép
nagydora
 
 

 
 

Sziasztok!

3. oldal!!!!!!!!!!!!!!!

Eszti,
Nagyon sok BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!

Hát velünk sem történt ma semmi extra. Nagyon szép idő volt, úgyhogy sokat sétáltunk és rendbe raktam a kecót.

Képzeljétek, Réka megint aludt délelőtt 2 és fél órát a saját ágyában (azért nagy dolog számomra ez mert napközben eddig mindig csak 1/2 órákat aludt) illetve este egyedül alszik el, úgy hogy még nem is sír!! Azt hiszem nagy lány lett!!! :D :D

Ildi,
Örülök, hogy ilyen jól telt a napod. Mikor mész legközelebb dolgozni? Hannára Apuci vigyázott megint?? Miket vettél?? Amúgy én is ilyen vagyok, elindulok hogy akkor most veszek magamnak valamit de mikor hazaérek és mutatom hogy milyen jó cucokat vettem, akkor elkezdek röhögni hogy megint csak Rékának vásároltam. Hát ez van!! Tápszer ügyben nem tudok segíteni!

Dóri,
Én is láttam már ezt a képet, de szerintem nem lehet betelni vele!! Nagyon édes ez a mosoly!

Jube,
Nekünk is bejön a "háphápháp jönnek a kacsák", vigyorgás felsőfokon megspékelve tapsolással. Olyan ügyesen csinálja. :D Ja és ma mindenkinek integetett!. Pápápápá....

Én is pápápázok.....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Sziasztok!
Dóri ,Vica köszi!!! (Dóri,te kis pletykás!! :lol: )

Ildi!!
Gondolom milyen jól esett egy kicsit kimozdulni!Örülök,hogy jól érezted magad!!
Vásárlás: apa ma nagyon akart nekem valamit venni,erre én mit veszek??? a gyerekeknek rucit.
Szerintetek ez már beteges?? :lol:

Hát nekünk nagyon nem jó napunk volt,ill.már a tegnapi éjszakánk is rossz volt.
Ma 2 órával korábban kelt regggel,majd egész nap nem aludt,nagy nehezen sikerült elaltatnom fél 6-körül kb.egy órára. :cry:
Most már szerencsére alszik.
Biztosan a foga miatt van.

nagy volt ma a pangás,merre vagytok többiek??

mindenkinek szép estét!

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok lányok!

Még csak a 3.oldalánál tartunk,de már alig bírtam visszaolvasni :D

Borókám viszonylag jól va,imádkozom ,hogy ne szedjen össze több nyavaját,mert tolódik a műtét és én pedig minél hamarabb szeretném hazahozni.Ha ne mjön semmi közbe,akkor is 2 hónap :cry: :cry: NÉHA KEZDEK BEGOLYÓZNI ÉS ELVESZÍTENI A TÜRELMEMET,DE NEM SZABAD,MERT AZ NEM SEGÍT!!!

JUBEpanni egy rafkós csajszi...szerintem...tud ő mindent,de minek produkálja magát,ha nem musz :D :D
a cicivel meg szerintem próbálkozz,próba szerencse alapon..hátha,hátha...ha nem,akkor se légy annyira elkeseredve,majd a következő gyereket még tovább szoptatod :D
szerintem szedett össze annyi védettséget,ami megvédi a betegségektől ajánlom a aloe vera főnix-ét,gyerekeknek vitaminkészítmény..immunerősítő.vagy az echinea kéyzítményt(homoepatás).

VICA
Ne dícsérj,hiú vagyok ,mint állat :D :D
hogy szoktattam le az éjszakai ciciről Mandulát? úgy,hogy én már marhára untam és szerettem volna átaludni egy éjszakát,így az elszántság már megvolt.Aztán megbeszéltem vele,hogy éjszaka nem lesz cici,elalszik cicivel,de utána nyista. vette,de azért 3 éjszaka ment a cirkusz.Az első éjszaka nagyon(de nem kétségbeesett sírás volt,hanem hiszti),aztán egyre kevesebb.
de azért ő már 2 éves volt,lehetett értelmére hatni,korábban nem tudom,hogy csináltam volna.

ENI, DRÁGA

Egy percig ne érezz semmiféle lelkiismeret furdalást,hogy neked könnyű volt,meg ilyenek.NEM VOLT KÖNNYŰ SZÜLÉSED,SZÉP SZÜLÉSED VOLT! és nme utolsó sorban kellő időben mentél kórházba.Ha beleszámolod az otthoni vajúdást,akkor az nem 80 perc volt,hanem jóval több.
Arról már igazán nem te tehetsz,hogy valaki zárt méhszájjal rohan kórházba,hogy mindjárt szül és persze,hogy napokig vajúdik..
no,erről ennyit,irigyeket le kell lőni.
Egyébként így visszagondolva a saját szülésemre,ha kiszámolom csütörtök este 10től péntek délután fél4ig 16 óra volt..de nem onnan számolom,hanem hogy befutottunk a szülőszobába kb.12kor? vagy valami hasonló.
a tejcsi meg egyre több lesz,elhiszem,hogy fáj,ami nagy valószínűséggel azért van,mert BENIBÉBI nem fordul teljesen rá a cicidre.Arra figyelj,hogy teljes testével fordítsd magad felé és nyissa jó nagyra a szájacskáját,hogy bekapja az egész mellbimbót és az udvart is..de biztos minden rendben lesz...
anyós mégis elkött hozzátok vagy mi a szöszi?
az enyém még nem látogatta meg Borókát a tűzoltó utcai kórházban pedig már lassan 2 hete ott van...és persze a másik unokáját sem hívta fel,hogy boldog szülinapot...

KÖVETKEZŐ GYEREK
Azt mondtam a férjemnek,hogy ha Borókának a szívbetegségén kívül semmi egyéb baja nincs és ebből meggyógyul,jöhet a 3.lány...ezzel hálálnám meg a sorsnak,hogy meggyógyította Borókát

TÁPSZER
Boróka nutrilon premiumot kap.Az milyen táp,csajok?Annyira nem ismerem én ezeket...

ILDI
Nagyon bírom,ahogy írsz...nem is tudtam,hogy visszamész dolgozni..ha jót tesz,jó is az..

apropo munka...
úgy döntöttem csajok,hogy felhagyok a jogi terveimmel és babamasszást fogok tanulni...viccen kívül.csak nem tudom,hogy hol kéne megtanulni,illetve elkezdeni tanulni...ötletek?

DÓRI
Hogy van Kiscsillag?

pusz,durca

Kép

Kép
durca
 
 


jó reggelt mindenkinek!

Eszembe jutott,hogy a szülése előtti este egy egeret hajkurásztunk a dolgozószobában...
az úgy volt,hogy volt férjem felment dolgozni a szobába és egyszer csak megpillantotta a sarokban a figyelgető egérkét...gyorsan bezárta az ajtót, majd lejött és rámhozta a frászt,mert én rettegek az egértől..bezártam őt is a dolgozóba és mondtam,hogy ki ne jöjjön,amíg meg nem fogja...élve vagy halva...
közben persze mandula is aktív tagja lett az egérfogó csapatnak és csomagoló papír rúddal kezdték csápolni az egeret,illetve mindig csak a helyét...persze a lánoym megunta,fürcsizni kezdtünk az egér pedig beszaladt a szekrénybe a férjem lezárta,kivitte az udvarra a szekrényt+ egeret és ott meg akarta ölni,de az egér elfutott :D :D :D majd letettük Mankát aludni és elkezdődtek a fájások..innen meg márt ismert a sztori :D :D :D :D
szóval jó kis élmény a kettő együtt...

Én tegnap nem kívántam ESZTINEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Megyek,főzök,mert apósomék jönnek zabálni,aztán délután megyek Borókához...napról mapra jobban hiányzik...

Kép

Kép
durca
 
 


Jó reggelt!

Durca,
jó korán keltél! Drukkolunk, hogy mielőbb túl legyetek rajta és az egész már csak távoli emlék legyen. Egyébként mekkora már Boró? Szokták méregetni? Nézeget már rád édesen? Gondolom!!!
És Mandulka? Biztos furcsa neki is, hogy van is kistesó de mégsem láthatja. Gyakran emlegeti?

Ildi,
meg akartam kérdezni, mit dolgozol? Ha lehet.
Kicsit biztos jó amúgy is hasznosnak érezni magad gondolom. És nagyon jó, hogy ilyen rugalmas a munkahelyed.


Eszti, boldog születésnapot!!!!!!!!!

Táp: mi is a beba ha aktívot használtuk még, de ez nem volt elég Balázsnak. De annyit eszik főzelék alma egyebek 2-300g között, hogy nem is nagyon erőltetem a tápot, hanem inkább kaja+kis cici.
Estére pedig almás rízspép és cici. Képzeljétek kop kop a 2 kelést felváltotta az egy hurrá. 3kor ébred és reggel 7-1/2 8 körül. Csak mókázik nekem egy órát éjjel, no ezzel nem tudom mit tegyek...


Szerintem kiszárad éjjel a torka, nem is éhes de ez a távfűtés nagyon szárít, pedig van egy két kübli a fűtőtesten. Ti használtok hideg párásítót???

Szép napot, ma a férjem bitorolja majd a gépet, de délután v. este jövök.
Addig is tsók
Hurcia
ps: Kisbabásoknak üzenem, hogy a talpakra sok puszit küldök! Bírom azokat az óriás lábnyomokat :P :P :P

Kép
hurcia
 
 


Sziasztok!


Durcikám,

nagyon aranyos lesz a 3 kislány együtt, meglátod!! :D A férjed meg el lesz nyomva a nagy nőuralom alatt! :)

Borókának nagy puszit küldünk!

Eszti,

BOLDOG BOLDOG SZÜLINAPOT!!! Mit kaptál a gyerekektől?

Ildi,

tegnap én is vettem a corában egy bodyt, egy rugdalózót, popsitörlőt, bébiételt, zoknit, fiók-stoppot, aztán megjegyeztem, hogy nem valami nagy szám ez a babavásár... :lol: :lol: :lol: ja és egy fürdetőszéket, hát az egy nagy kalap kakkancs.... miben fürdessem a gyereket, ha még nem tud ülni, de az a fekvős fürdető csak 7 kilóig jó??? kicsit fáj a végén a hátunk....

Rotyog a sütőtök, (jó nagyot vettem a piacon... :( ) mega répa, lesz fini jégkocka belőle... vettem még padlizsánt, brokkolit, tököt meg spenótot is, de azt már nincs most kedvem pucolni, főzni, mixelni.... marad jövő hétre.

Ja, és ma lesz az uszi!!! tök kíváncsi vagyok!!! majd írok, milyen volt!

szép hétvégét,
puszi
jube

Kép

Kép
jube
 
 


Jó reggelt!

Eszti, én sem szeretnék kimaradni: BOLDOG SZÜLINAPOT kívánok! :D

Ma Balázs névnap van! BOLDOG NÉVNAPOT ROTTEK BALÁZS!!

Judit, milyen body-t vettél? Én az újságban a gallérosat néztem ki. Az milyen élőben?

Ma hajnalban 1/4 4-kor volt az ébredés. Megint vizet kapott, de azon agyaltam, hogy mit csináljak, ugyanis most fogyott 4 dkt-t. Tudom, ez nem olyan sok, de ha megvonom a hajnali evést... ugyanakkor meg szeretném már, ha átaludná az éjszakát. Szóval ördögi kör, és fogalmam sincs, mit tegyek. :(

Tegnap mi is jó nagyot sétáltunk, annyira örültem, hogy végre szép az idő, másfél órát aludt lent. Ma meg megint olyan szomorkás és szeles idő van.

Megyek, adok tízórait a kis örökmozgómnak. Megint alig aludt délelőtt, mert az ágyában gyakorlatozott.

Puszi Mindekinek!

Orsi

KépKép
osori
 
 


Gabbóka,

még eszembe jutott valami, lehet kapni az Aventtől anytejgyüjtő kagylót. No az nagyon jó!!! Mert ráteszed a cicire, de levegőzik, és rá tud száradni az anyatej, és a szilikonja ami hozzád ér pedig masszírozza a tejcsatornák végét, és ez jó hatással van a szopira is. Nekem nagyon bevált, talán még a krémeknél is jobban. Arra kell csak vigyázni, hogy ne nagyon hajolgass, mert ha a lyukacsos van fenn,akkor a nyakadban köt ki az összes összegyüjtött tej. Amit napközben és éjjel két szopi között gyüjtött azt kiöntöttem, nehogy megromoljon, de amikor szoptattam, az épp nem szopis ciciben volt, hogy simán összegyűlt 10 20 gramm is. Azt legalább nem kellett kifejnem. Anno én a fejéssel is kínlódtam, mert RB elég lassan jött bele a szopiba. Most bezzeg ráharap a drága!!
Szóval ez a kagyló nekem csodát tett.
Bár kicsit érdekesen néz ki az ember, hogy kopog a melle :lol: :lol: :lol: Jube férje elnevezte ezt Xéna szerkónak! :lol: :lol: :lol:
Szép napot!
Pszt férj gyerek alszik én meg idelopóztam :-)
Hurcia

Kép
hurcia
 
 


Írtam egy csomót, elszállt! :twisted:
Most nem írom be még egyszer!!

Csak annyit:

ISTEN ÉLTESSE BALÁZST!!

Dóri

Kép
nagydora
 
 


Köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat!!
Aranyosak vagytok!!

Balázsnak nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!
Ha fiú lett volna Beka, a Balzs nevet kapta volna! :wink:

Puszi mindenkinek

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok Lányok!

Eszti, utólag is boldog szülainapot kívánok! Csak tudnám, honnan vannak ilyesmiben képben a többiek, én meg állandóan levagyok maradva, mint a borravaló! :shock:

Balázsnak boldog névnapot!

Durci, remélem már semmi nyavaja nem jön közbe a műtétig!! És aztán végre hazamehettek. Hallod-e, a Te anyósod sem semmi fehérnép! Nincs újabb képed Boróról?

Jube, meddig van a Corában ez a bébidolgos akció? Te egy szuper mami vagy, ahogy sütsz-főzöl Panninak! Én egyenlőre a kényelmes bébiételt alkalmazom. :oops: Na jó, egyszer már turmixoltam a húslevesből zöldséget! Kíváncsi vagyok milyen élményeitek lesznek az úszáson?

Hurcia, semmi extra pozícióm nincs. Egyszerű ügyintéző vagyok egy önkéntes egészségpénztárnál. A pénztárunknak van 21 ezer taglétszáma és erre vagyunk 9-en, ebből én most itthon, két kolleganőm pedig márciusban fog szülni, új embereket pedig nem vesznek fel. Gondolhatjátok...... Konkrétan az én munkám a be és kilépő tagok és a munkáltatói ill. szolgáltatói szerződések. De valójában mindenki csinál mindent. Hol számlázok, hol ügyfelezek és közben mindkét fülemen telefon....... Szóval pörgős, de nagyon szeretem csinálni. Nagyon jó a csapat, a főnökünket imádjuk, a pénz sem rossz, ráadásul különböző juttatások is vannak. Csak érdekességként: a főnököm 52 éves pasi (10-et simán letegadhatna és micsoda jó segge van!!!!) és novemberben született a kislányuk, szóval sohasem késő! :lol: :lol:
Egyébként nem hivatalosan dolgozom, hiszen azt nem is tehetném.
Ráadásul egy vasat sem kapok érte,hiszen hivatalosan az sem megoldható, de nem is kértem semmit. Nekem kikapcsolódás ha bemehetek, nekik meg segítség. Most mondhatjátok, hogy ritka állatfajta vagyok...... De azt tudnotok kell, hogy a főnököm olyan velünk, hogy soha nem gond, ha később érsz be, ha hamarabb mész el, ha napközben kimész valahova, ha szabira akarsz menni bármikor mehetsz, stb. Pontosan azért, mert látja, hogy a meló megy és ha kell akkor szó nélkül vagyunk bent tovább vagy megyünk be hétvégén is, anélkül, hogy ő erre kérne minket. Szóval az a lényeg, hogy ha hivatalosan visszamegyek melózni, megfogja ezt hálálni nekem a cégem!!

Mostmár biztos, hogy a tápszert lefogom cseréltetni valami másra, mert nem nagyon akarja megenni a poronty. Nem parázok annyira, mivel már egyebeket is eszik, de azért olyan tápszer legyen itthon amit szívesen elfogad.

Vica, tegnap egy kertésznadrágot vettem, egy rózsaszín tornacipőt és egy bodyt. De majdnem minden alkalommal veszek valamit, amikor vásárolni megyek.
És, ha ez beteges, akkor az Esztivel tandemben kezeltetjük magunkat! :lol: :lol:

Na jó lelövöm magam, mert most nagyon sokra sikeredtem.
Majd jövök még.
Szép napot mindenkinek!

Kép
ildi35
 
 


Hello Mamitársak! :)
Először is Balázsnak Boldog Névnapot, Esztinek Boldog Szülinapot kívánok! Istenke éltessen Benneteket szeretettel! :D
Az éjszakákra nem panaszkodom, igazából szavam sem lehet, hiszen amennyiben elkezdjük az éjszakát 22-23h-kor, akkor ébred egyet 2-3, majd egyet 6 körül Benike. :wink: Kis édes. Kövezzenek meg, ilyenkor avent üvegből kap kb 50-60 ml előre lefejt tejet, majd még cicire teszem, úgy elalszik, és így vissza a kiságyba. Bár néha a "visszaaltatás" eltart 10 felugrálásig akár. :roll: Szóval tudunk aludni összesen 6 órát mindig.
Nagyobb problémám a nappalokkal van. Védőnéni jött, látott és beszólt, hogy mivel gyerek sárgán került haza (és tény, hogy még mindig az), ezért ébresztgetni kell 3 óránként. És szerinte a 3 órát az előző szopi kezdetétől kell számolni. :? Megmondom őszintén, hogy gyermekem táplálása sokszor eltart másfél órán keresztül, mert mivel aluszékonyabb, így eszeget csak. 10-20 gramm, majd pihi. Tíz perccel később újabb 10-20 gramm. Szóval ez így megy, és csak utána alszik el. Magyarul, ha megfogadnám a védőnő tanácsát, akkor órás alvások után ébreszthetném. Óriási dilemma. Szerintetek? :oops: Őszintén várom a tanácsokat.

Úgy érzem, nem ronthatok el semmit az "igény szerinti szoptatással", ugyanakkor nyilván én is azt szeretném, ha az "aluszékonysága", sárgasága minél hamarabb szűnne. Na meg szeretném, ha több tejem lenne. Elégnek elég, most még, éppenhogy. De mondom, tejserkentek kapszulával, fejéssel, minden. Szóval mi legyen? Aludjon a gyerek, vagy ébresztgessem?

Nagyon köszi lányok.

Puszi a dedeknek, olyan édesek a képen. Nemsokára ekkora lesz Benedek is?! :shock:
vbea
 
 


Boldog szülinapot így utólag Kedves Eszti!!!
Balázsnak pedig boldog névnapot!!!

Eni, én biztosan nem keltegetném olyan sűrűn, mint ahogy a védőnéni mondja (bár ő a szakember :lol: ), megőrülnétek a zombiságtól, és azt sem hiszem, hogy Benedeknek annyira jó lenne, ha ennyire sűrűn meg lenne zavarva. Van elég pisije a pelusban naponta? Ha több pisis pelust termel, és kakis is van(az nem kell, hogy naponta legyen), akkor az azt jelenti, hogy van elég kajája, amiből melléktermékek is lesznek. Zsombi is "szép" sárga volt, mikor hazajöttem vele, de én nem ébresztgettem emiatt. :? Ahhoz képest egész hejre kis pasas lett belőle. :D
Egyébként Sári is hasonló intenzitással eszik, tehát közben jól bealszik, és csak kicsit később jut eszébe, hogy a másik cici még hátra van.

Durca, 2 hónap....embertelen! Én belehalnék.
ne aggódj, gyorsan rendbe fog jönni a szín!

Edina, köszi ezt a kagyló tippet, elgondolkodom rajta, mert már rohadtul fájok :cry: :?

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


a színt Eninek írtam, bocs Durca!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok!

BOLDOG BALÁZS NAPOT!!!


Orsi,

disney-s bodyt vettem, naracs színű az ujja, micimackó van az elején. aranyos. A galléros nem tetszett nekem annyira, ezért nem néztem meg rendesen.... :(

Ildi,

febr. 18ig van baba-mama hetek a corában!

ha főzök sütőtököt, azt szereti. a nestléset utálja, répával ugyanez a szitu. de szeretek is vele pepecselni. meg... hát olcsóbb is.

Eni,

sajnos nem azt modnom, amit hallani szeretnél. :( bocsi. bár nekem nem volt besárgult babám, de az étkezések közt eltelt időt sajni a kezdéstől kell számítani. Panni is sokat mammogott az elején, egy-másfél óra volt egy etetés, 3 óránként kezdtük, hát ki is voltam, mint a kutya. Viszont, ha nem hagyod nappal hosszan aludni, hátha éjjel jobb dolgod lesz... egy próbát talán megér. fel a fejjel, az eleje nagyon durva, de aztán szépen beáll a nap, és Te is kipihentebb leszel!
szóval ha az én véleményemet kéred, szerintem ébreszd fel nappal... :( bocsi... :?
ha gyakrabban szoptatsz, több tejcsi is lesz!

és Rita javasolta a kecskerutafű teát, nekem az nagyon sok tejcsit csinált!

Lányok,

a mai babaúszás tökjó volt!!! kevesen voltunk a kezdő csoportban (heten), rendes volt az oktató, tök jó nagy öltöző van, tiszta, rendes, van parkoló, Panni imádott pancsolni, úgyhogy fel voltam dobva!!! :D egyszer elsírta magát egy gyakorlatnál, de aztán meg is nyugodott hamar. Még víz alá is dugta az oktatóü, és akkor sem sírt! OOOOLYAN BÜSZKE VOLTAM! :lol:

itt egy fotó a bemelegítésről, jövő héten csinálok olyan képet, amig Apucival pancsolnak!

Kép

jó éjszakát![/b]

Kép

Kép
jube
 
 


Ildit is vastaggal akartam!

Kép

Kép
jube
 
 


Bocsánat, még valami eszembe jutott!


Eszti,

emlékszem, egyszer írtad, hogy Beka visszahányta a tejet. Hogyan oldódott meg a dolog?

Panni ma vacsi után hányt egy jó nagyot, kicsit megijedtem.... de szépen nyugodtan elaludt, úgyhogy lehet, hogy csak egyszeri a dolog, (remélem nagyon legalábbis), de mi van, ha nem? mit kell ilyenkor csinálni?

köszi!!!

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok lányok,

nagyon köszönjük a jókívánságokat!!!
MA végre összeszereltem a járókát, tök jól elvan benne egy ideig.
Kiváncsi vagyok mikor kezdi a felcsimpaszkodást benne.

Jube,
olyan jó a fürdős kép! Én nem mernék még levetkőzni, mert biztos a víz felett lebegnék a hájaim miatt!!!
Gratulálunk Pankának a búvárkodáshoz!

Eni,
vártam, a többiek mit írnak, az én fiam is sárga volt, sőt be is ájult szopi közben és még keveset is evett, de én bevallom éjjel soha nem ébresztettem, nappal sem nagyon, de 4-5 óránál többet azért nem hagytam. A cicinek is jó, ha gyakrabban van rajta.
Nekem is tanácsolt okosakat a védőnőm, jól el is kezdett tőle fogyni a drága. Szóval nem minden szent amit mondanak. Én 4 óránál tovább nappal nem hagytam, éjjel igen. Ja és ami nagyon jó volt a tejtermeléshez, az sajnos az evés, és a rendszeres fejés. Minden evés után fejtem kb 4 hónapos koráig, és üvegből megkapta kiegészítésként. A lényeg, hogy a gyerekben landoljon a tej. Azt is mondják, hogy a cumisüveg nem jó, de nálunk bevált. Arra ügyeltem csak, hogy először mindíg cici és csak utána üveg.
Durca írta nekem is anno, hogy figyeljek a tartásra, mert teljes testtel felém kell, hogy forduljon hogy jól tudjon szívni. Az is nagyon bejött nekem, hálás is vagyok neki azóta!!!!
Remélem segítettem.
Hú de hosszú lett!
Szép estét
Hurcia

Kép
hurcia
 
 


Sziasztok!

úgy volt,hogy tegnap írok,de bealudtam a család minden tagjával együtt.Ezért vagyok én még a ruha teregetéssel is lemaradva,mert vagy kórház,vagy alvás.
Tegnap Boróka úgy evett,mint a gép..nézegetett,figyelgetett,széleseket mosolygott..NAGYON ÉDES!!!
Ma is megyünk,családostól,mert Mankának is meg lehet mutatni,annyira szeretné már látni.Nagyon zavarja,hogy van kistesó,de mégse,imádja képeken nézegetni,dehát az nem az igazi.

JUBE!

Egyszer Mandula is kihányta a tejcsit,még csecsemő korában,illetve néha most is kihányja.Ha ez csak egyszer fordul elő nálatok(és nem többször hány egy nap),akkor nagy valószínűséggel csak nem ízlett kaja,a gyerekek sokszor könnyítenek így magukon.
Én is pénteken voltam a Corában Mankával...5 után és fél 8kor fejeztük be :D én egyszer láttam egy hozzád hasonlót...a pénztárnál...

még folytatom,mert eninek akarok írni..de most mennem kell...csókok

Kép

Kép
durca
 
 


Sziasztok,

Balázsnak BOLDOG NÉVNAPOT kínánunk utólag!

Tegnap vendégeink voltak! Röpke 5 gyerek, bocsi Rékával hat. Kb. 1/2 óra alatt szétkapták a lakást úgyhogy a tegnap estém rom eltakarítással telt.

Jube,
Gondoltam tegnap rátok és nagyon örülök, hogy Panninak tetszett!! Hogy Te milyen kis vékonyka vagy! Hirtelen a vízre azt hittem hogy csizma van rajtad :D :D nehéz gyakorlatok voltak?? Amúgy én is gondolkodtam már, hogy elkéne vinni Rékát is úsziba, de egyelőre szüneteltetem a "bálna" testem miatt.

Durca,
Besz@...tam a röhögéstől az egér hajkurászáson!!!
Úgy félévvel ezelőtt kiderült, hogy van a pincénkben egy lakó. Persze nem csöves volt hanem egy egérke!! :lol: Úgyhogy egyből egérfogót raktunk ki + mérget. 1 hétig semmi, aztán egyik nap mentem valamiért le, aztán pont azon imádkoztam hogy csak ne találkozzak vele. Erre kiáll velem szemben?? A kisegér. Majdnem dobtam egy hátast, hirtelen megfordultam és láttam egy vödröt, majd felkaptam és ráraktam az a cinicinire. Egy kis próbléma adódot, mert a feje kint maradt. Úgyhogy a teste a vödör alatt a feje meg kint kuksizott. Hát úgy remegtem mint a kocsonya, persze ordítottam a férjemnek aki két emelettel feljebb volt és semmit nem hallott. Akkor támadt az az ötletem, hogy ott van egy kalapács, rátettem a vödörre és usgyi Apához, hogy menjen intézze el. Amúgy én semmitől nem félek csak az egértől és a póktól!!!!!!!!!!!!!!!!!

De jó hogy viszitek Mankát is. Majd írd meg, hogy milyen volt a "nagy találkozás"!!!!!!!!!!!!!!!!

Eszti,
Én kivételesen az wiw-ről tudtam, hogy szülinapod van!! :lol: :lol: :lol:

Ildi,
Szeretnék én is ilyen munkahelyet. Én is imádok csörögni-pörögni. :lol: :lol: Nincs véletlenül felvétel??? Sokat utazol???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Ezek az egeres sztorik nagyon viccesek! :lol: :lol: :lol:

Reggel Pannimanó nem hányt, és ELFOGADTA A CICIT!!! :D tök boldog voltam, mert kezdett begyulladni, és már aggódtam, hogy ilyenkor fejni kell-e vagy mi, erre jó üresre szívta!!


Durci,

melyik corában? mi a budakalásziban voltunk! miért nem jöttél oda? de kár!

Nagyon köszi a bókokat, ez esteben teszek fel egy másikat is... :lol: :lol: :lol:

Kép

és amúgy vannak ott mindenféle méretben anyukák, Vicát még nem láttam "élőben", de fotót igen, és bizton állíthatom, hogy egyikőtök sem "bálna"! Volt ott egy... na, hozzá képest az oroszlánfóka egy őzike! Úgyhogy ez
1., nem szépségverseny,
2., nem minket néznek, hanem a babákat....

na könnyű mondani, én fél órát kínlódtam a fürdőruhaválasztással, mert (ez ezeken a fotókon nem látszik) az egyik cicim sokkal nagyobb a másiknál, és amíg ezt az itthoni pulcsi elrejti, hát fürdőruhában nehéz.... de melyik kismama elégedett magával????

Kép

Kép
jube
 
 


Durca,

nem raknál fel képeket a kislányokról együtt? biztos nagyon aranyos lesz a találkozó!

Kép

Kép
jube
 
 


Jube,
Irigy-irigy vagyok!! :wink: :wink: Szuper JÓÓÓÓÓ a kép!!! Nagyon aranyosak vagytok, látszik hogy sugárzol a boldogságtól!! Olyan kislányos arcod van, hihetetlen hogy ekkor lányod van! Ha nem ismernélek akkor azt mondanám hogy nem is a Tiéd! :lol: :lol: Amúgy jobb is hogy "élőben" nem láttál, mert én csak a "bálnához vagy fókához" tudom magam hasonlítani! :evil: :roll:
Ott választottál fürdőruhát?? Tényleg pelust Ők adnak, vagy neked kellett vinned??

Durca,
Én is örülnék a képnek. Biztos gyönyörű és megható lehet ahogy találkozik a két pici lány!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Hálás vagyok a segítségért, mamitársak! :D Nagy segítség tényleg. Jelentem, Beni ügyesen tegnap óta testtel-arccal felém fordulva eszik, HALLHATÓAN hatékonyabban szopizik, és méréskor kiderül, hogy többet is eszik. Avent üveg megvan, ahogy írtam már, éjszaka abból kap tejcsit. Utána mindenképpen cici, mert különben nem alszik el. Ma éjszaka 3-kor kelt, aztán 6-kor, magyarul elég jól alhattunk. :wink: Ha alszik, akkor nagyon jól, de viszonylag nehezen megy... Mert ugye büfiztetni kell, közben magához tér... :roll: Az élet apró örömei. Nem tudtam, hogy ennyi kérdés fog bennem felmerülni.

Elmesélem, egyszer csinált egy nagyon ijesztőt. Védőnő okoskodott, hogy két etetés között fürdessük, hogy ne legyen nagyon éhi a tortúra során. Ok. Úgy felkavartuk szegény porontyot, hogy a fürdetés utáni tisztábatétel-öltöztetés során szó szerint fuldokolni kezdett. Én lógattam, paskoltam, bőgtem... kb 5 perc volt, de majdnem beizéltem. Mindegy, védőnő tanácsai korlátozottan elfogadva. :?

Köszönöm mindannyiótoknak.

Jube, nagyon édesek vagytok Pannival, és hja, baromi jól nézel ki. Rajtam 6 kiló van. Nem tudom, ebből mennyitől és mikor szabadulok, de eszem rendesen, az a lényeg. Főleg csokit. :shock:
vbea
 
 


Ma leküldött férjem a sarki boltba... :roll: Gyorsan szaladtam még egy háztömböt, már amennyire gyors "gátfutó" vagyok most. Olyan jó volt!!! :oops:
vbea
 
 


Halihó!!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat!!!

Jube!
Bocsi,tegnap nem tudtam jönni,így csak most látom,hogy kérdeztél!
Szerencsére csak egyszeri volt Panninál!
De hogy Ti milyen szépek vagytok! Szemtelenül fiatal és vékony vagy! Olya,de olyan irigy vagyok!!! :lol:
Örülök,hogy megint cicizett.
Én rózsaszín újjú malackás badyt vettem :lol:

Saját készítésű rajzot kaptam,illetve Bogi még ragasztgatott is nekem egy virágot!!

Durca!
Olyan jó,hogy van étvágya Borókának!!!
Édesek lehetnek együtt a lányok,ha van róluk közös kép,tedd fel légyszi!

Rebekám viszont nagyon nyűgi.Alig eszik,szerencsére sokat iszik,így remélem nem lesz baj.Láza nincs de olyan nyafka.Úgy sajnálom szegénykét.
Lehet hogy a fogacskája miatt van,az ötödik már kibújt de van még kettő ami úgy tűnik egyszerre akar kibújni.

Mindenkinek további szép vasárnap délutánt!!

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Szép jó reggelt!!

Tegnap egész nap kint voltunk a szép időben!! Olyan jó volt!! Persze Luca volt a városligetben az egyetlen, aki ölben volt, és apa tolta az üres babakocsit! :D :oops:
De olyan jó volt!!

Ma elég kaki éjszakánk volt!! Nagyon sokszor ébred Luca, elég sokat is volt köztünk!! Szerintem neki is van úton foga, mert elég duzzadt az ínye. Na, majd meglátjuk!!

Jube!!
Az a fürdősapis kép! :D Nagggyon komoly!!
De nem látszik ánm a sok linzer ( vagy mit is kívántál szülés után annyira??). SZóval nagyon csinos vagy!! Szuper, hogy Panninak tetszett a dolog. Én is vinném Lucit, fűzöm Zolimat!

Durca!!
Biztos nagyon aranyos lehet Boribon! Mit szólt hozzá Mandula??

Jók az egeres sztorik!
Bár ha bevallom, hogy én tartottam egyet annak idején... :P

Gabbó!
Hogy vagytok cici ügyileg??

Na pusszantás, és szép napot nektek!!
Dóri

Kép
nagydora
 
 


ORSI!!

Jó a szkenner! Küldjem a babamasszázsos cuccot??
Valakinek kell még??

Kép
nagydora
 
 


Sziasztok!

Hát ma reggelre begyulladt a másik cicim.... tegnap az egyik nagyon összecsomósodott, azt elfogadta Panni, kiszívta. Ma reggel a másik volt csomós, és akárhogy próbáltam, nem fogadta el...

Úgyhogy kifejtem (30 volt benne...) , és kezd elegem lenni ebből a hátha kell a cici mizériából, mert a cicik nem tudják követni, mikor menny tej kell, és én szívok a csomókkal.... hogy csináljam szerintetek? arra godnoltam, fejek minden reggel, de egyre kevesebbet, hogy apadjon el gyulladás nélkül, és kész.... elégszer volt begyulladva, nem akarom még egyszer végigcsinálni... :evil:

Vica,

Panninak vettünk ott fürdőbugyit, nekem volt régről. (na nem cska bugyim... hhihi) Uszópelust neked kell vinni, bár lehet, hogy csak az egyik kötelező, bugyi vagy pelus... nem tudom.

Eni,

a 6 plusz 1 héttel a szülés után szuper, meglátod lassan majd leolvad az is, csak idő kell! Nekem szerintem több plusz volt akkor... bár nem emlékszem pontosan.

és nagyon köszi a bókokat mindnekinek, jaaaaj de jól esett a lelkemnek!!! :)

Eszti,

nagyon aranyosak lehetnek az ajándékok, én is úgy várom már, hogy Panni rajzoljon!!

Dóri,

bizony, bizony, a linzer.... hűűű a benei féle édes teasütis dobozt pikkpakk megettem..... még midnig csábít, de már általában ellen tudok állni... :wink:

Durca, Ildi??

írjatok, ha van egy kis időtök!

na futok a dolgomra!

Kép

Kép
jube
 
 


Judit!
Hátha ez is jót tesz a lelkednek, én nem tudok ellen állni, és se perc benyomok egy doboz belga pralinét! :oops: :D

Szerintem nem történik semmi, ha lassan "elapasztod " a tejedet. Inkább legyen egy vidám anyukája Panninak, mint egy fájdalommal teli, feszült!!
De tudod, én cici ügyben nem vagyok kompetens!

Kép
nagydora
 
 


Nézzetek:

http://babyfun.vasarlas.origo.hu/termek ... pid=707123

ez meg mi a rák???? honnan is tudja egy ketyere, hogy mi baja a babánk???? potom 20 000... olyan lehet ez, mint az olajkereső botok Texasban....

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan végigfutottam a termést, aztán rohanok tovább, mert jelenleg háztartási alkalmazott üzemmódban vagyok.
Ez a ketyere tudja, hogy mia baja a gyerekemnek?? Jó neki, mert néha még én magam sem tudom, pedig én vagyok az anyja, vagy mi a szösz??!!
Na majd jövök, ha a Hanna beszunnyad egy kicsit.

Kép
ildi35
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Talán még emlékeztek Rám. Dórika segített, hogy megtaláljalak Benneteket! :)
Nagyon, nagyon, nagyon jó hírt hozok Nektek!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ma reggel egy hatalmas pozitívat teszteltem!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Annyi szenvedés és reménytelenség után végre felcsillant a Remény!!! :D:D:D:D 6 év után hihetetlen CSODA!!!!! :):)

Köszönöm Nektek a sok-sok drukkot és hogy aggódtatok meg szorítottatok Értünk!!!! :) :) :)
Most már remélem sűrűbben fogok tudni jönni, bár az itthoni netem sajnos elég bizonytalan. :( :? :evil:
Sok-sok pussszi Mindenkinek!!!!!

Dórika kivágott az MSN, de késöbb megpróbálok belépni, csak pihenek egy kicsit. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Osztom Ildi véleményét a szerkentyűvel kapcs. Sokszor én sem tudom, mi baja van Panninak, akkor egy ilyen masina honnan tudná?! Ezt a baromságot.

Dóri, ari vagy, de közben Judittól kaptam egy papírt. Egyszer próbálkoztam vele, hát nagyon vicces volt, Panni szokásához híven össze-vissza mozgolódott, úgyhogy hamar feladtam. Ez a gyerek sosem tud ellazulni??? :D

Nekünk ma kivételesen jó éjszakánk volt, pedig azt hittem, alig fog aludni Panni, ugyanis elmentünk Fehérvárra a "Satuk-féle" ;) babaülésért. Panni oda és vissza is majdnem végigaludta az utat, úgyhogy 8-kor, mikor hazaértünk még játszottunk vele egy kicsit, mert attól tartottunk, hogy nem fog elaludni ilyen sok alvás után. Ehhez képest elég korán elkezdett már nyügösködni, úgyhogy ment fürdeni, vacsi és alvás. Rögtön elaludt, és először 1/2 5-kor (!!!!) ébredt. El sem akartam hinni. Annyira jó volt végre nekem is többet aludni egyhuzamban.

Na, most megyek, robogok kozmetikushoz, levetem a téli bundámat :).

Puszi!

Orsi

KépKép
osori
 
 


Na, itt vagyok.

Jube, annyira csinos, helyes vagy a fürdőruciban. Teljesen úgy nézel ki, mint a Panni nővére, komolyan. Én inkább még nem megyek fürdőruhában gyerekek közé, mert még megállnak a fejlődésben a látványtól. Persze én is megérem a pénzem, rinyálok, hogy sose fogyok vissza, de azért tegnap este is egy akkora pizzát nyomtam be vacsorára, mint egy malomkerék...... :oops: Ráadásul piros mogyorós függő is vagyok.

Eni, jesszus, ez a fuldoklós eset!! Magamat ismerve én is beparáztam és bőgtem volna. Sokszor amikor fájt a gyerek pocakja én akkor is vele bőgtem, leginkább tehetetlenségemben. Osztom azt a véleményt, hogy a védőnő szava nem szentírás.

Durca, ez nagyon-nagyon jó, hogy Bori ilyen szépen eszik!! Mesélj majd, hogy Manka mit szólt a hugihoz??

Az egeres sztorikon hülyére röhögtem magam, pláne, hogy vizuális típus vagyok.

Kiscsillag!! Bár mi még nem "beszéltünk", de olvastam Rólad és a sok éves megpróbáltatásaidról. Nagyon örülök, hogy végre tényleg megtörtént a CSODA és továbbra is ezerrel drukkolok Neked, hogy minden rendben legyen!!!!!!

Segítséget kérek!! Február végén lejár a 168 nap és utána jön a GYED. Van aki azt mondja, hogy már most küldjem be az OEP-hez a szükséges papírokat ( a melóhelyem nem kifizető hely), van aki viszont azt mondja, hogy nem kell küldenem semmit előre, mert a 168 nap lejártával automatikusan kiküldik a szükséges nyomtatványokat. Mi az igazság????

Kép
ildi35
 
 


KISCSILLAG!!! SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!! VIGYÁZZ MAGATOKRA NAGYON!


azt a miért sír a baba kütyü szerintem is baromság, pont azért mutattam....

Kép

Kép
jube
 
 


Ildi,

nem láttam, hogy írtál!
nagyon köszi a bókot, mintha hájjal kenegetnének! :lol:

a gyed indulást Hurcia tudja, az enyém kifizető hely...


Eni,

a fulkdoklást gyerekorvosnak mondtad?

Kép

Kép
jube
 
 


KISCSILLAG!!!!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK ÉS NAGYON SZÉP TERHESSÉGET KÍVÁNOK!
Úgy örülök,hogy összejött a baba,nagyon drukkoltam ám nektek! :wink:
Pihenj sokat és egyél sok finom gyümölcsöt (meg ami jólesik!!)
Sok puszi

Judit!
Jujj,az nagyon kellemetlen ha csomós a cicid! Szegény,de lehet hogy tényleg az lesz a legjobb ha fokozatosan megpróbálod elapasztani.Végul is Panni döntött így!

Mindenkinek puszi!
Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok Mamik-Babák!

KISCSILLAG! Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szívből őszintén gratulálunk mi is, már Benivel együtt. Vigyázzatok nagyon magatokra, és gyere gyakran. Jaj de jó! :D :D :D

Jube, nem is fordult meg a fejemben eddig, hogy megemlítsem a dokinéninek. Már a kórházban is "köpködött", ott is mondták, hogy még "tisztul". Azóta is sokat prüszköl stb. Az a fürdetés alatti fuldoklás félrenyelt böfi volt, ez tuti. Védőnéni okossága, hogy egy órával a szopi után fürdessük, hogy ne legyen éhes. :? Azóta inkább legyen éhi...

Puszi.
vbea
 
 


Eni,

szóval már ismerősök lettünk! :wink:

Én elmondanám a dokinak mindenképpen. Hátha valami olyasmi, amire oda lehet figyelni, pl hajlam a félrenyelésre, ami mondjuk a szilárd étel bevezetésnél nem mindegy.

Na nem akarok itt nagyon okoskodni, ne haragudj, csak itt bátrabban leírom a véleményem mint a másik topikon.... :oops:

Kép

Kép
jube
 
 


Eni,

szóval már ismerősök lettünk! :wink:

Én elmondanám a dokinak mindenképpen. Hátha valami olyasmi, amire oda lehet figyelni, pl hajlam a félrenyelésre, ami mondjuk a szilárd étel bevezetésnél nem mindegy.

Na nem akarok itt nagyon okoskodni, ne haragudj, csak itt bátrabban leírom a véleményem mint a másik topikon.... :oops:

Kép

Kép
jube
 
 


Eni,

szóval már ismerősök lettünk! :wink:

Én elmondanám a dokinak mindenképpen. Hátha valami olyasmi, amire oda lehet figyelni, pl hajlam a félrenyelésre, ami mondjuk a szilárd étel bevezetésnél nem mindegy.

Na nem akarok itt nagyon okoskodni, ne haragudj, csak itt bátrabban leírom a véleményem mint a másik topikon.... :oops:

Kép

Kép
jube
 
 


jesszus :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok csajok!

persze,hogy nem tudtam visszajönni ,mikor ígértem...
Elkéretőztem ma Borókámtól a kórházból egy kicsivel hamarabb,mert annyi,de annyi elintézetlen dolgom van :wink:
Borókának most egy kis hörgőszűkülete van(tüdőgyulladás mellékhatása),kap rá hörgőtágítót,de csak módjával szabad,mert hatással van a szívre...édes kis drágaságom,nagyon durván veszi a levegőt,de nagyon kűzd és én nagyon IMÁDOM!!!! Csináltunk képeket,a férjem tesz fel,csak idő kérdése.Mandula annyira megilletődött a kistesó láttán,hogy majd megzabáltam...épp etettem,leült mellém egy kis székre,mosolygott és egyfolytában Boró lábát simogatta...

ENI DRÁGÁM,már nem tudom mit akartam írni..ja,dehogynem a sárga színről..Nekem még nem volt sárga babám,de én azt olvastam,hogy éppen attól múlik a sárgaság,minél többet szopizik.de gondolom,hogy ez csak a nagyon sárga babáknál van,ti meg nem lehettek olyan sárgák,ha hazajöttetek..
jó volt kimozdulni egy kicsit,ugye?????
én biztos,hogy fürcsi után etetném...inkább éhes legyen ,mint félrenyeljen...be fog az majd állni,hogy pont jó lesz a fürcsi időpont,nem lesz sem éhes,sem nyügi
Emlékszem nálunk is mindig gond volt a fürcsi időponttal,hol éhes volt,hol tele volt,hol nyügi volt stb...
JA,és rajtam 10 kiló van a szülés után 2 hónappal:-))))

JUBE!

mi is a kalásziban voltunk..az első pénztárnál,tudod a megkülönböztetettnél:-))épp végeztünk,mikor ti kerültetek sorra...már ha ti voltatok azok...Panna a bevásárló kocsiban volt?

KISCSILLAG!!!!
jól eső értelemben kirázott a hideg a hír hallatán....tudtam,hogy így lesz,hogy egyszer te is....NAGYON VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!!!!!ÉS GYERE KÖZÉNK,VÁRUNK!!!

jaj,már megint időhiány..írnék én mindenkinek személyreszólóan ,de most nem megy.BOCSÁNAT,NÉZZÉTEK EL NEKEM!!!
CSÓK,DURCA

Kép

Kép
durca
 
 


Durci! Utálom most magamat, amiért nyígok a baby blues miatt... :oops: Ti pedig hörgőszűkülettel kínlódtok. De iszonyat jó hallani, hogy küzd kis édes Boribon. Össze fogja szedni magát! Biztos, hogy érzi, hogy számítotok rá. Hihetetlen, milyen kis szeizmográfok ezek a manók. Látom én is. :roll: Mankát meg lehetne zabálni.
Puszi.
vbea
 
 


Kiscsillag, szívből gratulálok Nektek. Már nagyon megérdemeltétek. Vigyázz nagyon magatokra és akkor most már újra írjál gyakrabban.

Ildi, én jól megszívtam a hülye kolléganőm miatt, aki azt mondta, hogy várjak a papírokra és csak akkor adhatom be az igényemet, ha már megküldték, hogy lejárt a Tgyás. Az a papír azóta sem érkezett meg, közben persze már beadtam, de a mai napig nem kaptam meg a decemberi GYedemet, szóval most jó szarul állunk, 2 havi Gyedre várok. Remélem most már hamarosan utalják. Szóval amilyen gyorsan tudod, olyan gyorsan ad be, ha nem akarsz így járni.

Eni, sajnos én nem tudok neked tanácsot adni, mert Panni szerencsére nem sárgult be, de én is ugyanazokat hallottam, amit Durca már leírt.

Durca, kíváncsian várom a képeket, Manka biztos nagyon kis drága volt.

KépKép
osori
 
 


Halihó!

Durca,
nagyon várjuk a képeket! Biztos nagyon tündéri lehetett manka, ahogy simogatja. Pont akartam kérdezni, hogy mikor láthatja, csak lebeszéltem magam mert azt hittem úgysem mehet be, akkor meg minek borzoljam a kedélyedet. Mindkettőjüknek sok sok puszi!

Gyed: Vica, mielőbb intézd, hogy nehogy kimaradás legyen. Képzeljétek a maximum változott, 87500 ról 91700 ra. Persze ebből is levonnak!!!


Eni
, csak mondd mi bánt, mi hallgatunk!!!

KISCSILLAG!!!

Nagyon nagyon örülök!!!!! Gratulálok!!! Élvezd minden percét!!!

Dóri,
sajnos én is imádom a csokit csak Balázsnak nagyon fáj tőle a pocija, tehát a sütikre szorítkozom és a fehér csokira és a lyukas.....
stb stb :wink: :wink: :wink:

Szép estét!
Hurcia

Kép
hurcia
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: