Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!

Szeretném, ha megnyugodna a kis lelketek! Felteszek egy képet, szülés után egy hónappal:

Kép

Mielőtt terhes lettem 2 héttel:
Kép


És ne izéljetek!!
Olyan csinosak vagytok mindannyian!
Persze azért mintha hájjal kenegetnénke! Nagyon jól esik, köszönöm!

Kép
nagydora
 
 


sziasztok, a shiftet nem tom lenyomni, mert a bal kezem foglalt, van benne egy kisgömböc, úgyhogy csak kisbetűket írok.

eni, és a többiek!kösz a tajkártyás vigaszokat. teve utca? :wink: ha nincs kész, legfeljebb odamegyek egy golyószóróval. :lol:

dóri! marha jól nézel ki! csak úgy, magától lement az a pár kilócska?

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Igen Gabi, csak úgy magától! Bár nem vagyok egy nagy étkű! 1- 2 zsömlényi kaja egy nap! Sajnos csak annyi csúszik le! DE!! Két pofára zabálom a csokit!!!

De mint mondtam, 20 kilót szedtem fel terhesség alatt! NA rakjatok fel Ti is terhesség előtt alatt után képeket lécci!!

Kép
nagydora
 
 

 
 

Gabi!
Igen, KFKI. Hol hallottad?! De a férjem nem tudós, csak ’informatikus’. Nem is tudom melyik rosszabb… :shock:
És a nyomorult TAJ nekünk is jó későn jött meg. A párom bement és elkérte a számot, mert nagyon kellett már, viszont a kártyát nem tudták kiadni, mert már elpostázták…:roll:

Jube!
Olyan kis édes ez a kiscsaj!!!!!! :lol:

Dóri!
Akkor ma ne adjak neki kúpot? Egyébként nekem is az a gyanúm, hogy a hülye idő!
Hát igen én is kezdő vagyok fürdésben (is), de majd csak belejövök
Benne vagyok a taliban, naná! Anyós-após?! Na várj, ezt most nem értem…
Ja és tényleg csini vagy! :lol:
Olvasom néha a Kaális fórumot, de gondoltam Te többet tudsz róla, nagyon szorítok neki is!

Eszit!
Hát inkább megnyugodtam… Bevallom őszintén nekem sem volt erőm éjszaka visszarakosgatni, 2x talán, aztán feladtam… :oops:

Jube!
Szerintem tuti fogacska, mert amúgy jókat tud aludni, csak most szenved szegény, de sebaj, majd kibújik. Nálatok kibújt?!

Vica!
Tényleg V. volt, írt az anyukája.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Steffi

Hír tv-n olvastam.
azt hiszem az lesz, hogy mi is bemegyünk és elkérjük azt a nyamvadt számot, mert már nagyon kellene.

Eni, sajnos személyes adatkezeléssel kapcsolatos ügyekről nem lehet telefonon érdeklődni, ezt mondta a robotnéni, de azért én vártam az ügyintéző jelentkezéséig, aki persze rohadtul nam vette fel a kagylót. :evil:

o.k. Dóri, keresek én is képeket.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak tegnap növényeket vásároltam (köszi Judit még egyszer a tippeket :) ), aztán Corában voltam és már vége is lett a napnak, este meg a férjem volt soros a gépezésben :D .

Na, de most itt vagyok.

Képzeljétek, nem akarom elszólni, de egyre javulnak az éjszakáink. Ma pl. először 1/2 5-kor sírt fel, kimentem, és édesdeden aludt, még arra sem ébredt fel, hogy ráléptem egy hülye zenélős játékra, úgyhogy arra gondoltam, lehet hogy csak álmodtam, hogy felsírt :D . Aztán 7-kor ébredt. Az előző éjszakák is úgy teltek, hogy 3/4 4 - 1/2 5 körül ébredt először, vizet adtam neki aztán vissza is aludt. Nagyon remélem, hogy most már tartja ezt a jó szokását.
Ezzel ellentétben a délutánjaink borzasztóak. Nem hajlandó aludni, mert állandóan csak feláll a kiságyában. Ma 3-4-ig szórakoztam vele, 4-kor végre elaludt, de csak 15 percre, aztán jött az üvöltő sírás, szerintem a foga. Én úgy veszem észre, hogy lassan kijön az alsó bal 1-es.

Judit, ti hogy álltok a fogakkal?

Teszek fel egy képet a mai ebédről.
Kép

Ma végre sikerólt beszélnem Marcsival, úgyhogy szerintem nemsokára ő is ír.

Bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam :oops: .

KépKép
osori
 
 


Sziasztok,

Hú csajok olyan hulla vagyok. Azt hiszem valami nyavalyát benyeltem! :evil: Egész délután nyomtam az ágyat minden forgott velem.

Gabbó,
Mi is inkább elmentünk a kártyáért, mert a kórházban a néni nekünk is kb. ezt mondta + - 3 hét.

„V”: ha annyit mondok, hogy az ajtóból félre lökött????? :evil: :evil: 1/2 8-ra értünk oda, mi voltunk a harmadikak. Majd negyed 9 magaslatában jött egy csaj a férjével, mintha éreztem volna hogy „V”. Most tudom hogy bunkó leszek de hát a stílusáról felismertem, csak magával törődött. Megjött a doki, laborosok előre aztán elindult a sor. Réka már kezdett nyügi lenni, sehogy sem volt jó neki aztán én következtem volna. Kinyílt az ajtó, laza mozdulattal félre lökött és besurrant előttem. :x Férjem egyből tette a megjegyzést, persze mindenki más morgolódott mire én azt mondtam, hogy menjen nyugodtan, kismama. Addigra már Réka bömbölt!!! Ezek után leszűrtem, hogy végül is milyen kedves lány!!!!!!!!!

Jube,
Aranyos Panni csajszi! Legközelebb elmegyünk mi is ahhoz a hintához! :D :D

Babazsúr: akkor tegye fel a kezét aki jönni akar!!!!!!!!!! Kinek melyik hét jó???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Lányok!
Segítsetek! Martinnak 37.5 a hője :( . Most mit csináljak? Adjak neki lázcsillapító kúpot vagy panadolt?

Vica!
Egy ideje én is elkezdtem V. írásait olvasni, és hát tényleg én így én úgy, Viktor jön, nem jön stb...
Gyógyulgass!!!! És Rékának boldog hófordulót!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Helló Csajok!

Vica!
Hát nem semmi V .Ekkora bunkót!
Tali: én nem vagyok mérvadó,szervezzétek nyugodta,bökjetek egy dátumra és ha tudok megyek.

Orsi!
Micsoda kajálás!!!

Steffi!
Én is így vagyok vele,talán 2* ha sikerül visszatennem az ágyikójába!Többre nem futja az erőmből! :lol:

Én nem tudok feltenni olyan képet ami még terhesség előtt-alatt készült,mert nem volt digit gépünk :lol:
De meg sem ismernétek,olyan vékony voltam :wink: , terhesség előtt 53kg körül ,Zolika születése után 2-3 hónappal 47kg .Bogi születése után is olyan 55kg körül. Na hát most nem annyi vagyok. :cry: ez látszik is :cry:

Üdv: Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Jaj Vica!!
Jobbulást Neked!

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


:D

Megpróbáltam elolvasni az írásokat, de rá kellett jönnöm, hogy lehetetlen, így redukáltam Durca és Kiscsillag írásaira, ne haragudjatok. Na de a képeket azokat persze végignéztem!!!! Csúcsszuperek!!!!

Durca! Nagyon sajnálom, ami Veletek történik.

Kiscsillag! Örülök, hogy végre sikerült a vágyatok, nagyon-nagyon drukkolok!!!!! Pihenj rengeteget!


Majd még jövök....
marcsim
 
 


Steffi, már akartam kérdezni, hogy végül elolvastad Gina Ford könyvét? Bejött a módszere?

Vica, gyógyulj meg hamar, reméljük nem az influenzát kaptad el. Én mindenképp szeretnék menni a találkára.

Bocs Lányok, de szeretnék még egy képet feltenni, aztán ígérem, eldugulok :oops: . Ezt most csináltam, mialatt mi vacsiztunk, Panni kapott egy kiflicsücsköt. Ugye nem korai? Olyan büszke volt magára.

Kép

KépKép
osori
 
 


Orsi,

nem korai a kiflicsücsök! És midnen jót az új virágaidnak! NAGYON CUKI PANNI!!!

Vica,

gyógyulgass! Bármelyik dátum jó, de legjobb lenne nekünk egy kedd v egy csütörtök, ha szabad választani! De ha nem, bármikor!

csajok, amióta vége a szopinak, iszom esténként egy pohár vörösbort... jól fejbe vág, vidámak az estéim...:D

Üdv, Marcsim!

Steffi,

szerintem nyugodtan adj neki egy viburcolt, ha hőemelkedése van! Vagy akár egy lázcsillapító kupot, vagy panadolt! döntsd el, de szerintem nem túlzás gyógyszert adni 37,5re!

Rólam láttok elég képet, rakok fel inkább terhesség előttit és nagy pocakost! illetve keresek majd, mert nem találok normális fotót.....

Kép

Kép
jube
 
 


Köszi Judit!!! A növényeket meg majd megnézed, szerintem nagyon szépek. Eddig... :)

KépKép
osori
 
 


Sziasztok Csajok!

Látom ma termeltetetek.

Vica, mielőbbi gyógyulást!!!!!!!! A találkára menni szeretnék, ha a fene fenét eszik akkor is.

Gabboka, a fiam már 14 éves múlt ezért nincs vonalzója. Aki szerintem nagyon issza a szavakat odaát szintén V., de nem az a V. akit már többször említettetek.

Orsi, az ebédnél készült fotó szenzációs!!!!!!!!

Dóri, én is pontosan 20 kilót szedtem fel, 60-ról indultam 80-nál landoltam. :cry: Szülés után azonnal lement 14 kiló, de a maradék 6 egyszerűn kapaszkodik belém. Ez nem is igazán zavar, ami sokkal jobban bánt, hogy rettentően megnyúlt a bőr a hasamon és szabályosan lóg. Ez nagyon elkeserít. :cry: :cry:
Te viszont nagyon szépen visszanyerted az alakod!

Steffi, Martin nyűgös is? Étvágya van?

Biztosan van valami front, mert az én porontyom is este 11-kor felébredt, majd hajnal fél 3-ig nyomta a műsort. Nem hisztizett vagy sírt, hanem egyszerűen nem volt hajlandó aludni. Vigyorgott és játszott. Végül is mire való az éjszaka? :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Tudtam, hogy valamit elfelejtettem......

Marcsi, sziiiiiiiaaaaa!!!!

Kép
ildi35
 
 


Szia Marcsi! :lol:

Orsi!
Az az öt perc alatt alszik a baba vagy valami ilyesmi? Miután megrendeltem, Martin megtanult aludni, úgyhogy lemondtam.
Nagyon aranyos Pannid! :D

Jube!
Most is 37.5 volt, adtam neki lázcsillapító kúpot. Remélem nem megy feljebb!

Majd én is keresek magamról képet!
Ja és a nosztalgiáról sem akarok lemaradni:lol:

Martin újszülött

Kép



Martin ma
Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Ildi!
Nyügi, napközben nem igazán aludt, enni eszik, most meg elaludt 7kor , mint akit leütöttek. Kiváncsi leszek meddig tart...
Jó volt a dolgozóban?! :lol:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Sziasztok lányok!

A teljes idegösszeomlás szélén és tanácstalan vagyok!!!!
Amit leírok,nem azért írom,hogy tanácsot adjatok,hisz nem lehet ebben tanácsot adni,csak úgy érzem,hogy azzal is előbbre jutok,ha beszélek róla.

Hogy értsétek mi van Borókával:(utoljára írok erről,mert nem akarom,hogy mindenki ezen szomorkodjon,vagy rosszul érezze magát ,ha panaszkodik ügyes bajos dolgairól,mondván az ő baja a miénkhez képest..)
A genetikai vizsgálat részeredeménye a köv: multiplex fejlődési rendellenesség. A 3 és 14 es kromoszóma egyes részei felcserélődtek és a 11 es kormoszóma nagy része megduplázódott.Ez önmagában nem mond semmit...
A genetikus és a szakirodalom szerint ezidáig még nem ismernek olyan gyereket,aki túlélte volna..általában elveszítik a szülők kisgyerek ileltve cseccemő korban.ismer az irodalom egy gyereket,aki 15 éves koráig élt,nem éppen minőségi életet.
Ma derül ki,hogy a 11es kromoszóma megduplázódott része egy újabb 11es,vagy esetleg más kromoszóma(akár a 3as vagy 14es).Egyik sem jó.
Borókának agyi malformizusa is van...magyarul szellemileg sem ép.hiányzik a corpus callosum(a két agyfélteket összekötő rész) egy darabja,teljesen hipoton,és az arcberendezése is arra utal,hogy...
A genetikus-mikor rákérdeztem a szellemére- azt monda: hát ezeknek a gyerekeknek a szellemi fejlődése nem jó...de a kérdés önagában az,hogy ilyen testi és agyi betegségek mellett túlélne e bármit..
Lányok a kérdés az,hogy egyáltalán megműtsék-e Borókát...
tekintettel arra,hogy a genetikai összetétele alapján valamilyen betegségben vagy csak önmagában meg fog halni...
A kérdés az,hogy mi milyen életet szánunk neki...amit a könyvekben olvastunk az több, amint ember elviselhet: a hozzá hasonló gyerekek közül van olyan,aki nem volt etethető,aki 8 évesen támasztékkal ült,aki nem látott,nem hallott,nem beszélt..soroljam még?de igazság szerint nagyon kevés az irodalom ,mert nem éltek sokáig a gyerekek..
Lányok ekkora csapást nem mérhet rám a sors,hogy én döntsek a gyerekem életéről!!!!!!!!!!!!!!

Ha az orvosok azt mondják nem javasolják a műtétet és beleegyezek...meghal, nemsokára, úgy hogy nem lesz könnyű halála,az orvosok csak nyugtatókkal tudnak könnyíteni rajta..Ha az orvosok azt mondják nem műtik és én kardokodom amellett,hogy de igen..és túléli,nem lesz teljes ember,sőt,semmilyen nem lesz..milyen életre mentettem meg?Egy olyan életre,ami tele lesz szenvedéssel,kórházzal,szúrkálással,aminek úgyanúgy halá a vége,csak többet kell közben szenvednie?..nézzek minden nap a szemébe,amikor fájdalmai vannak?
Elmentünk az atyánkhoz,hogy a vallás mit mond erre,valahol megnyugtató volt,de mégsem: ha az orvosok azt mondják nem műtik,fogadjuk el...illetve,nem keresztényi kötelességem rendkívüli módon életben tartanom a beteg gyerekemet.
A családom szerint az a dolgunk,hogy elengedjük őt,szánva neki könnyebb utat...a nővérkék szerint adjunk esélyt a műtéttel...

nem tudom ,nem tudom,nem tudom.Ha most nem bomlik meg az agyam,akkor mindent,de mindent túlélek a földön...

Drágáim,nem írok erről többet,mert nem ezért van a topikunk,hogy szomorúak legyetek.
csók,durca

Kép

Kép
durca
 
 


Itt van 2 kicsit béna fénykép, de Panni előtt nem sokat fotózkodtunk:

ez a nászúton készült:

Kép

ez pedig 3 héttel a szülés előtt: nagy igazság a "barátnőim a terhességről" c. könyvből, hogy terhesség alatt NE vágasd csutkára a hajad.... :( na, ezen a könyvön könnyesre röhögtem magam.....

Kép

Kép

Kép
jube
 
 


Istenem, Durca, nem láttam, hogy írtál, csak mikor már elküldtem a hülye fotóimat!!




Nem tudok tanácsot adni, helyetted dönteni, csak támogatni szeretnélek, akárhogyan is döntesz!! Szívvel lélekkel melletted állok, kérj bármit, megteszem!

Hétfőn ott leszek, segítek, ha tudok, de addig is csak soksok erőt küldök NEKED, szeretetet és kitartást! És vigyázz Magadra Manduláért és Magadért!

Kép

Kép
jube
 
 


Drága Durca!

Ez a topic azért van, hogy egymásért lehessünk, és most erre neked van a legnagyobb szükséged! Így csak gyere és panaszkodj, sírj, tombolj, mi mankót nyújtunk neked, ha tudunk!
Természetesen tanácsot adni nem tudok, de nem is akarnék! Itt jól dönteni nem lehet.
Csak imádkozni tudok értetek!

Kép
nagydora
 
 


Drága Durca!!

Elképesztő hogy miken mentek keresztül. Tanácsot én sem tudok adni és nem is szeretnék viszont tud, hogy Mi melletted állunk bármi történjen!!!!!!!!!!! Továbbra is nagyon nagyon szorítunk Értetek.

sok sok puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Durci!
Én is mellszélességgel melletted állok, akármi történjen!
Nem tudok mit írni, hihetetlen ami történik!

Pusziiii

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Drága Durci!!! Imádkozunk értetek. Azért, hogy bárhogyan is döntesz/döntötök, azt teljes megnyugvással tehessétek. Mást nem tudok kívánni. Ez is kegyetlenül hangzik. Hatalmas ölelések nektek, Borónak és Mankának különösen! Itt vagyunk, amiben tudunk, segítünk. Tudom/tudjuk, hogy ez nem sok, ez semmi. De vagyunk.
vbea
 
 


Durca, tudom, ilyet nem szabadna írnom, de a könnyeimmel köszködök olvasva soraidat, ne haragudj...

Tényleg "nem szabad" kívülállóként tanácsot adni, úgyhogy csak én is azt tudom mondani, bárhogy is lesz, mi a kis virtuális családod mindig melletted leszünk, ez biztos.

KépKép
osori
 
 


Drága Durca!

A jó Isten nehéz döntés elé állított Téged és a családodat....... bármi legyen is a döntés, bűntudat nélkül szülessen. Nem ismerjük egymást személyesen, de tudnod kell, hogy emberként, anyaként, barátként melletted vagyok!!

Kép
ildi35
 
 


Drága Durca!

Nagyon ehéz döntenetek, de tudd, hogy mindenben melletted állunk és eddig is és ezek után is azt szeretnénk, ha megosztanád velünk a nehézségeid, problémáid....bármit! Nagyon szomorúak vagyunk, de még szomorúbbak lennénk, ha nem jönnél közénk és nem tudnánk Rólatok!
nagyon sok erőt mindenhez!!!!!!!
marcsim
 
 


Lányok!

Köszönöm,hogy biztattok,bátorítottok és hogy elnézitek nekem,hogy szomorítsam kis hétköznapjaitokat.
Ahogy intéztem ma a dolgaimat(lovacska jelmez kellékeinek beszerzése,mert farsang lesz holnap :D ),arra gondoltam,hogy nem vehetem el Borókámtól az utolsó esélyt...több dolog miatt is.egyrészt mert anya vagyok,nem tudnék Mandula szemébe nézni,mikor majd megkérdezi,hogy miért veszítettük el..másrészt mert úgy érzem,hogy ez sorsszerű,nekünk szól,és ha most nem teljesül a sors akarata,máskor,máshogyan nagyobb áldozatot követel majd tőlünk...harmadrészt pedig azért,mert NEM AKAROM ELHINNI,HOGY A GYEREKEM NEM AZ ÉLETRE SZÜLETETT.
két hete,mikor csináltunk képeket a gyerek ki volt virulva,evett,mozgott,moyolygott..azt akarom hinni,hogy fejleszthető,hogy javítható az állapota..és hogy csak a szíve miatt ilyen fáradt és tónustalan..

nem tudom mi lesz a holnapi eredmény..hogy mit fog mondani még a genetikus..
csók,megyek lovacska jelmezt csinálni

Kép

Kép
durca
 
 


Durca! Nem hiába kaptál Te ennyi erőt... Puszi!

satuk
 
 


Durci!
Szerintem sem véletlen, hogy Boróka, pont a Te kislányodnak született! Hihetetlen csajszi vagy, példa mindanyiunk előtt!
Puszi

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Durca, ém még csak most olvastam, és azt akartam írni, amit Steffi is, de le is írom:

Boróka valamiért Téged választott, valószínű azért, mert tudta, hogy Te küzdeni, harcolni fogsz érte, tudta, hogy neki egy ilyen erős, mindenre elszánt anya segíthet csak!!! Ne adjátok fel!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Marcsi, szia! Én is szeretettel üdvözöllek!

Ildi! 14? Ez igen! Van már csajozás?
Másik V.? Most nem jut eszembe....ja, dehogynem, ahogy leírtam, bekattant...

Orsi, Panni szenzációs!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Ki az a másik V?

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


DURCA!

Nagyon nehéz döntés előtt álltok,ebben segíteni persze én sem tudok.
De kérlek gyere továbbra is és panaszkodj Nekünk!!!
Legalább ezzel had segítsünk .
Nagyon sok erőt Nektek !

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Durci! Döntésed arról ad tanúbizonyságot, hogy hatalmas anyai szív dobog benned és erőd kifogyhatatlan! Nagyon sok erőt és kitartást az egész családodnak!

Köszi lányok a "meleg" fogadtatást :lol:
Jó Újra Köztetek!
:wink:

Milyen V betűk repkednek itt csajok????

Ma egy kicsit beleolvasgattam az írásokba és megragadott a találka lehetősége! Van már időpont és hová kéne mennünk?
A BKV-t még mi sem próbáltuk, de babakocsival én sem mernék elindulni, úgyhogy Ildi kendőzzünk vagy kenguruzzunk majd. Apropó kenguru, milyet ajánlotok, használ valamelyikőtök?
marcsim
 
 


Ja igen, Én is szeretek nosztalgiázni amióta anya vagyok:)

pár percesen: Kép


és mostanában:
Kép
marcsim
 
 


Sziasztok!

Marcsi!
Elfelejtettelek üdvözölni! Szóval üdv! :D

Durca!
Nemes egyszerűséggel fontos vagy nekünk, gyere és kész! :D

Csajok!
Részemről bármikor lehet tali! Judit írta a kedd csütörtököt! Akkor én meg a kettőből a keddet választanám!

Judit!
Az Árkádos tali többünknek jó lenne! Vica, Steffi, Talán Eszti! (Bocsi, ha valakit kihagyok!)
Persze ez nem helyettesítheti a Vicás zsúrt!! :D

Voltatok ma nagyot sétálni?? Mi olyan jó sokat voltunk kint!!
Valentin napot ki tart? Mit kaptatok- adtatok?

Puszi: D

Kép
nagydora
 
 


Gabboka, köszi a dícséretet :oops: .

Marcsi, ne izgulj, majd felszedlek és elviszlek titeket a találkára.

Mi ma 3 órát sétáltunk!!! Nagyon jó volt.

Nem szeretem a Valentin napot, nekem kicsit eröltetett (bocsánat, ha valakit megbántok ezzel). Szerintem nem kell ahhoz Valentin nap, hogy kimutassuk, szeretjük egymást.

Jó éjt Mindenkinek!!

KépKép
osori
 
 


Sziasztok,

Itt vagyok és még élek. Tegnap már 1/2 8-kor aludtam és Réka csak 1/2 2-kor kelt fel. :D Úgyhogy szuper volt az éjszakánk. Ma viszont olyan fejgörccsel ébredtem, mintha másnapos lettem volna pedig nem ittam semmit. :roll:

Marcsi,
Üdv köztünk.

Dóri,
Tényleg nagyon jól nézel ki. Hihetetlen, hogy ilyen vékony vagy. Irigy!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Én 24 kg-ig számoltam aztán az utolsó 2 hétben már nem mertem ráállni a mérlegre mert féltem, hogy kiakad. :x

Ildi,
De jó hogy dolgozol. Akkor megint apucival van Hanna. Hány óráig vagy bent???

Orsi,
Nagyon aranyosak a képek!!! Szerintem sem korai a kiflicsücsök. (bár én nem vagyok mérvadó, mert etetés szempontjából állítólag állat vagyokkkkkk….kolbi stb.) :lol: :lol: :lol:
Az a piros kaja cékla volt?????

Babazsúr: nekem is bármikor jó tehát Ti döntésetek el hogy mikor legyen. 19. vagy a 26.-ai hét???? Kinek melyik jó??
Eddig: Orsi, Jube, Ildi, Dóri, Steffi jelentkezett…. (Eszti csatlakozik ha tud)

Csajok,
Felhívom a figyelmeteket, hogy újra indult a jelentkezés!!!!!!!!! Ez most tényleg élesben megy!! :D

Árkádos taliban én is benne vagyok!!! Hú, mikor lesz????? Bár én most már elmegyek a világ végére is, csak tudjak veletek találkozni. :lol: :lol:

Steffi,
Nagyon édes Martin. Milyen picike volt!!!!!!!!!! Most már Te is dobálhatnád a képeket Martiniről. Van még a hőemelkedése??

Jube,
Voltál vásárolni???

Hát nálunk ez a Valentin nap sajna nem játszik be. :cry: :cry: Úgyhogy elmaradt a jól megérdemelt 1 tábla csokim…. :evil: :evil:
Nem is meséltem, hogy tegnap olyan aranyos volt a doktor bácsim. Bementem, majd az asszisztens megkérdezte, hogy mikor volt az utolsó menstruációm. :shock: :roll: Erre elkezdtem röhögni és most mondtam neki, hogy fogalmam sincs. Szülés után 2 hétig véreztem aztán azóta semmi, most kezdtem pöttyözni. Erre doki bácsi megszólalt, hogy Évi május 10-e környékén szült. (közben mosta a kezét hehehe...) Erre én mondtam neki, hogy egészen pontosan 13-án tehát csak 3 napot tévedett. Erre Ő, hú akkor ma 9 hónapos Réka, erre csak annyit tudtam mondani hogy igen. Tök jól esett, hogy ennyire vágta a dolgokat. :D

Annyira furcsa, hogy ilyen nagy lányom van. Nagyon gyorsan szalad az idő, olyan mintha még csak most született volna és közben meg már 9 hónapos!!!! Atya gatya!!!!!!!!!!!!!!

Na jó sokat írtam….

Puszi Mindenkinek

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Ja!
NAGYON ARANYOS AZ ÖSSZES BABA!

Nem nézek ki jól, ne izéljetek már! :oops: :oops:

Hozzáteszem, mi sem tartjuk a Valentin napot! Ami ugyebár Bálint nap! Szóval én az év összes napján imádom a férjem, ő is engem, oszt jól van! :D
Árkádos, és Vicás talira szeretnék jelentkezni!

Csajok!
Nálatok nem működne úgy az Árkádos tali, hogy hű de szép nap van, akkor menjünk ma?? :D
Szeretném kérdezni, hogy a zsúrra mit vigyünk?? Ja, és nekem mindegy, melyik héten van!

Vica!
Jobban vagy?? Isten éltesse Rékát! Elárulom neked, nekem május 11- én van a szülinapom! :wink:
NA remélem, nem felejtettem el semmit!

Puszi

Kép
nagydora
 
 


Vica!
Rékának boldog hófordulót!!(bocsi,tudom késtem,de jobb későn mint..)
Jobban vagy már??


Az Árkádos buli nekem is tetszik! A Vica-buli meg majd meglátjuk,szeretnék menni,dehát....

Valaentin-nap nálunk ma kutyafuttában volt,de kaptam virágot! :wink:

Ja!És Dóri szemtelenül vékony,tanusíthatom! Irigy is vagyok!!
Dóri! Jó hónap a május! :wink:

Többiek?????

Jó éjszakát Mindenkinek,már csak ennyire futotta tőlem! :oops:

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Sziasztok!

Vica,

febr. 27, kedd? :wink: szólj rám, ha rámenős vagyok!
és kérlek szólj, mit vigyünk!!!! szendvics, süti, üdítő?

Hurcia, viszlek Vicához! :D

Én Judit vagyok, nem Bálint v Valentin..... úgyhogy mi nem ünnepelünk ilyenkor.

Marcsim,

BOLDOG NÉVNAPOT KOLOSNAK nagyon aranyos, köszi a képeket!!!

Kép

Kép
jube
 
 


Sziasztok!

Jube! Köszönjük szépen!!!!! Tegnap volt 5 hónapos ma meg a névnap, jól csinálja a kiskrapekom :lol:

Orsi! Köszi a szállítást előre is, aranyos vagy! :D

Remélem ma is szép időnk lesz csajok!!!!

Ja igen, tegnap volt dokibácsi és azt mondta, hogy ekcémája van Kolosnak :( Nem durva, de félek egy picit, hogy majd csúnyább is lesz. Írt ki valamilyen nagyon brutális kenőcsöket (szteroidos, meg aluminiumos) amiket nem nagyon akarok használni a kis bőrére, mert attól meg még jobban félek. Van esetleg valami tippetek, hogy mivel lehetne kezelni? Tudom, az okát kéne kideríteni....dehát azt meg nem egyszerű, nálunk a családban senkinek sincs.

Szép napot mindenkinek!
marcsim
 
 


Sziasztok Lányok!

Kolosnak boldog névnapot!!!

Rékának boldog hófordulót, igaz kicsit megkésve!!!

Vica, jobban vagy már??? Babazsúrra továbbra is jelentkezem, hogy melyik nap nekem mindegy. De azért jó lenne előtte 2-3 nappal tudnom, hogy Sanyival egyeztessek, mert biza továbbra sem merek BKV-val menni. Az Árkádos talit kihagyom, mivel az nekem végképp a város másik vége. Jaaaaj, bizony olyan jó volt megint dolgozni. Apa volt Hannával és tegnap délelőtt négyszer trotyizott be az apjának, hihihi......

Gabboka, bizony vannak már szerelmek, de természetesen ezt nem nagyon köti az orrunkra, innen-onnan csípek el infókat a témában. Egyébként egy nagyon jó gyerek a fiam, természetesen rendetlen néha lusta, mint a kamaszok, de különösebb probléma nincs vele. Nagyon jó humora van és mondhatom, hogy baráti a viszonya velünk ősökkel. Még annyit, hogy kb. a válláig érek és 43-as cipőt hord...... mi lesz később, hiszen még nőni fog!??
Az általam említett V.-vel kapcsolatban lehet, hogy nincs igazam, de ahogy én olvasgattam őket, nekem úgy jött le a dolog, hogy igen fogékony Okoska szavaira.

Dóri, ne izélj már, igenis szégyentelenül csinos vagy!!!! Szívesen dobnék Rád pár kilót az nyémből! :lol: :lol: Ugyanezt elmondhatom Steffirő és Marcsiról is. Nem is értem, Ti is hogy lehettek ilyen lányosan vékonyak pár hónappal a szülés után? Bezzeg én..... mintha most is az 5. hónapot taposnám.
Majdnem egyszerre van szülinapunk, nekem május 17-én.

Amúgy az éjszakánk elég kaki volt, Hanna nagyon rosszul aludt. 15-20 percenként, felsírt, felébredt. Abban pedig már végképp tanácstalan vagyok, hogy minden este elavás után kb. félórával felébred és utána legalább egy órát kínlódunk mire visszaalszik. Ráadásul ott kell mellette lenni és altatni. Mondom, ez mindeneste így van. Miért, mit csinálok rosszul???

Kép
ildi35
 
 


Ildi,

csak üvatosan kérdem, mert nekem Pannival nagy mázlim van, de:

nem lehet, hogyazért sír fel gyakran, mert úgy alszik el, hogy ott vagytok? Kicist felébred, észreveszi, hogy valami máshogy van, mint amikor elaludt, (nálatok az, hogy nem vagytok ott, de lehet az is, hogy nincs cumi, ölben aludt el, és most a kiságyban van) és emiatt megijed, és sír. Legalábbis az okos könyvek szerint ezért jó, ha egyedül alszik el a kiságyában, cumi nélkül ( :oops: nálunk ugye ez a hiba) mert akkor ha felébred, körbenéz, minden stimmel, szundi tovább...

próbáltad már berakni a kiságyba és otthagyni? nagyon sír? sokáig? hátha megszokná....

de nem akarok itt Okoska bőrbe bújni, csak próbálok segíteni.

vagy zavarja valami? ketyeg az óra, jön a busz, hideg van, meleg van mittomén?

Kép

Kép
jube
 
 


Marcsi! Kolosnak nagyon boldog névnapot! :D Nagyon édes a fiatalúr. Hihetetlen, én fiam is hamarosan ekkora lesz?! Mielőtt én is tanácsot adnék, megosztom veled nagylányosan, hogy engem is üldöz az ekcéma. Volt, amikor annyira durván jött elő, hogy nem mentem az utcára egy hétig. Én is kenegettem szteroidos stb krémmel, és Isten őrizzen attól, hogy kétségbe vonjak bármilyen orvosi döntést... de ezek a krémek elvékonyítják a bőrt, egyéb dolgokról nem is beszélve. Ami nekem nagyon bevált ekcémás területekre; a SUDOCREM. Komolyan. :wink:

Jube, én fiam ugyan még nagyon kis krumpli, de érvényes ez rá is? Meg kellene próbálni nem kézben elaltatni? Mert nálunk csak kézben alszik el. Ha félálomban teszem le a kiságyba, tuti elkezd ordítani 10 perc múlva... :shock: Meg szeretem is kézben altatni, érzem, hogy megnyugszik. Tök jók a képek! Én is keresek amolyan "előőte-közben" dolgot. :roll:

Orsi, nem is írtam a múltkor, hogy Pannidról jöhetne több kép. Hihetelen édes. Meg többiek, Ildi, hol van Hanna?
:idea:
vbea
 
 


Halihó Lányok!
Képzeljétek Danit tegnap letettem aludni ebéd után aztán a lelkem mire felébredt 38,6 fok volt a láza :( . Pedig úgy volt, hogy ovi után jönnek át hozzánk Durcáék, már úgy készültünk. Dani is már egy napja mondogatta, hogy Mandula, Szilvi, úgyhogy nagyon csalódott volt. Ma reggel levittük dokihoz, mert nincs más semmi baja (talán elkezdett folyni az orra, de csak talán) megvizsgálta, úgyhogy úgy néz ki influenza. Múlt héten jött ki a 2 hétig tartó takonyfolyás, köhögéses vmiből. Tegnap tettem el a rohadt porszívót, ma vehettem elő megint. Nálunk úgy látszik ez állandó szobadísz!!! :evil:

Ildi
Banyek nem jut eszembe más V, csak Vica :lol: , de gyanítom nem rá gondoltál :wink: . Súgd már meg, mert kilukad az oldalam!

Hello Marcsim!

Kicsit lemaradtam a zsúros témáról, helyileg hol lenne?

Na, puszi mindenkinek!

Kép
Kép
monacs
 
 


Mielőtt Benőbaba a pocakba került (a ruhát bátyám esküvőjére vettem, és esküvő napján már kéthónapos terhes voltam). A másik kép pedig 15 nappal szülés előtt. Hm. Kép Kép
vbea
 
 


Jube, te Pannival a pocakban is fantasztikusan csini voltál!

Steffi, Marcsi, hihetetlenül megnőttek, megváltoztak ezek a gyönyörű fiúkák!

Kolosnak üzenem, hogy [b]boldog névnapot[/b]!

Íme 2 kép rólam. Anno 54kilós versenysúllyal, és 36hetesen...hogy hány kilóval? Vida nem mert ráállítani a mérlegre, ránézésre beírt 80-at a kiskönyvembe, és még hozzátette, hogy milyen jóindulatú. :lol: :oops: :roll: :wink:
Kép egykor

Kép egy hónapja kb.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: