Új privát üzeneted érkezett!

Jube, de bizony igazad van. Vagy ölben alszik el, vagy úgy, hogy ott vagyunk mellette........ Egyedül a kiságyában, nem alszik el az Istennek sem, bömböl. Tudom, hogy erősnek és kitartónak kellene lenni, de hát....... Persze egyszer-kétszer volt már rá példa, hogy mi bírtuk jobban és a kisasszony belealudt a sírásba, de félóra múlva ugyanúgy felébredt és kezdődött (folytatódott) minden ahogy szokott. Szóval mi is hibásak vagyunk. Egyébként Lányok nálatok, hogy működik ez az esti elalvás??? Beszámolókat kérek, ha van időtök, hátha tanulok belőlük!

Monacs, jól sejted nem Vica tesóra gondoltam. De megírom priviben.

Eni, már sokszor leírtam, hogy kép felrakásához rettentő ostoba vagyok, erre mindig az elsőszülöttemet kell megkérnem. Úgyhogy majd este produkáltatok vele.

Na, most megyek mert úgy érzem Hanna is produkált a pelenkába. :lol: :lol:

Kép
ildi35
 
 


Eni, pont egyszerre tettük fel magunkat!
Te mindkét képen marha csini vagy, és normális méretű a fejed! :lol: :wink:

Nézd csak meg az én fejem! A második képen, mint egy szétdurranás előtti lufi. :lol: :cry:

Ja, Jube! Nekem sem megy a "rendes" altatás, de én már nem izgatom ezen magam. Valahogy lusta vagyok a rendhez szoktatni.Vagy gyenge.

Lányok V=Veronikusz. Azt hiszem.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Bingó!!!! :lol: :lol: :lol:
Persze, lehet, hogy nincs igazam, de valahogy mindig az volt az érzésem, hogy hatalmas az összhang közöttük.

Kép
ildi35
 
 

 
 

Ildi, bocs, én most aztán jól feltártam, kire gondolhatsz. :oops: V.

Akkor légy szi' kérd meg az elsőszülöttedet, hogy saját magáról is tegyen fel képet! Vállig érsz neki, jesszus! 14 évesen? Tehát nekem már csak 8év, és ugyanitt tartok. Nehéz elképzelnem... :cry:

Amint látod, előbb írtam, a profi altatás nekünk sem megy. Ez van.

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Hát... megint csak úgy kezdem, hogy nem tartom magam nagy ásznak, mint egyes OKOSOK odaát, hanem mázlistának.

Az altatás nálunk úgy ment régen, hogy ha sírt a kiságyban, odaültünk mellé, és megsimiztük a hátát, duruzsoltunk neki, cumi be, és lassan abbahagyta és megnyugodott. Akkor MIELŐTT elaludt, kijöttünk. Akkor kezdte előröl a bömbit. Megint be, simi, dünnyögi, cumi, KI. Addig, amig olyan álmos nem lett, hogy elaludt, egyedül, a kiságyban.

Mára este kajcsi után beteszem, megsimogatom a buksit, és kijövök. Neki meg "pumpa" (=alvás, Boborján-Besenyő család). Kicsit szokott nyökögni, ahogy elheylezkedik az alváshoz, meg valahogy dünnyög maga elé, de nem sír, szépen elalszik.

Délelőtt-délután meg néha sír, ha leteszem, akkor az -5 percenként bemegyek- módszert alkalmazom..:) de nem szokott nagyon kelleni már az sem, megszokta, mikor van alvás, és akkor alszik is. Ha nagyon sokszor megfordul, és gagyog, akkor nem álmos, és kiveszem, de az nagyon ritkán van.

Ja, és ha a Nagymamik teszik le, érzi, hogy meg lehet úszni az alvást, és sztrájkol... hihetetlen értemesek a manók....

Eni,

mi ezt az első naptól így csináljuk, sosem ringattam kézben álomba... féltem, hogy megszokja, és 10 kilósan is ringathatom....

Gabbó,

köszi a pocak-bókat, én nem látom magam fantasztikus csinosnak akkor..:D nagy hiba volt sörtét vágatni a fejemre, de akkor ooolyan kényelmes volt, hogy lesz@rtam, mennyire csini... :lol: a kilók meg nem zavartak, pediga Molvi a végén már hümmögött nagyokat....

Csajok,

ha megyek Molvihoz pénteken, vizitdíjat kell csengetnem egy receptért is???

Kép

Kép
jube
 
 


És még annyit, hogy tökjók a pocakos képek, oylan jó nosztalgiázni!!!

Gabbó, Eni, olyan csini csajok vagytok pocak nélkül, és olyan bájos kismamik voltatok, hogy csak na! Steffitől és a töbiektől is kérünk ilyen képeket!

Satuk,

a sray röhögve bennefelejtette a foltokat a ruhákban... :cry: :cry: :cry: most már ott tartok, hogy sem az amway, sem a vanish, sem a dr.beckmann, sem a gallseife, sem a flóraszept, sem az ariel folttisztitós mosópor nem hozza ki a foltokat!!!! :!: :?: :!: :?:
:arrow: uccsó esély a Dó féle ultra, azt meg eddig nem kaptam....

TIPP????

Kép

Kép
jube
 
 


Igazából én sem azért kértem az altatáshoz tippeket, hogy baromi okosan csináljam a dolgokat. Egy fenét..... önző érdekből. Ugyanis nagyon jó lenne már az a tudat, hogy este, ha leteszem a Mancit aludni, onnantól kezdve lenne egy kis időm magamra, Uram bocsá': Apával kettőnkre, egy kis olvasásra, egy filmre, stb.

Gabboka, megpróbálkozhatom vele, hogy a Norbiról is tegyünk fel képet, csak jelenleg már három hónapja bőrgyógyász kezeli annyira pattanásos az arca és így érthető módon nem nagyon szereti magát mutogatni. De azért megpróbálom...... Tényleg csajok annyira sajnálom szegényt. Olyan gyógyszert szed aminek akkora hormontartalma van, hogy az már brutális. Teljesen kiszárad a bőre, annyira, hogy fáj ha hozzáér is, a szája is totál cserepes. És legalább még 3 hónapig kell ezt a gyógyszert szednie (naponta 3-at). Mindig olyan helyes pofija volt, és ahogy elkezdett kamaszodni, jöttek ezek rusnya pattanások és pillanatok alatt beborította az arcát. Szegény meg persze, hogy szégyelli........
Na itt volt egy kis példa: kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Nem akarok okoskodni :lol: :lol: , de ebben a mondásban sok igazság van!

Kép
ildi35
 
 


Ildi,

nekem két csoporttársam is szedte (szerintem) ugyanezt a gyógyszert, egy fiú és egy lány, és olyan szépen letisztult az arcuk!!!! Azért gondolom, hogy ugyanez a gyógyszer volt, mert amit leírsz róla, az pontosan olyan, mint nekik volt.
Egyszerre kijött az összes faggyú a bőrükből, telis-tele voltak pattanással, aztán száradtak, mint a fene, mindig kenték a szájukat szőlőzsírral, és utána az "új" bőr teljesen sima lett és tiszta! Szarul volt a srác a gyógyszertől nagyon, de végigcsinálta, és nagyon szép a bőre lett a végére!

Ha kell a kontakt, szólj, biztos szívesen adnak tanácsot, ha van valami kérdésetek.

Kép

Kép
jube
 
 


Ildi! megértem szegényt, nagyon rossz lehet, főleg mikor minden kis apróságból hiúsági kérdést tudnak csinálni. Tegyen fel olyat, ami kicsit régebbi, de látni szeretném-nénk :oops: ! :wink:

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


A gyógyszer neve amit a Norbi szed: Roaccutan. És valóban már így 3. hónap után nagyon látványos a javulás, tényle, mintha "új" bőr nőne az arcán. Sajnos volt aki azt mondta, hogy ettől a gyógyszertől ugyan rendbe jön teljesen, de, hogy ez nem lesz tartós állapot. Mert, hogy ugyanúgy visszajönnek a pattanások. Remélem, hogy ez nem így lesz.

Nálatok is ilyen "semmilyen" idő van?

Kép
ildi35
 
 


Helló Csajok! :D

Mizu??

Én nem tudok menni Vicához a talira, mert hasonlóan Ildihez egyedül nem boldogulok... De 23-án apa szabin van... Ja és képzeljétek Martin mostanában azt csinálja, hogy mikor kezd álmosodni, akkor nem lenyugszik és szépen elalszik, hanem akkor patáliát csap,hogy az őrület! Ilyenkor hintaszék, hajszárító és nagy nehezen alszik. Nálatok is volt ilyen? Mikor a másik zsúrban voltunk akkor is ugyenez volt, úgyhogy ha el is jutnék kicsit félnék, hogy mi lenne...

Árkádos taliban benne vagyok, ha majd Martin kicsit nagyobb lesz. Vagy egy szombati napon, ha valaki arra jár esetleg :lol:

Csatlakozom Marcsihoz a kérdéssel milyen kengurut érdemes venni? Nekünk Pierre carden van, de ez még ilyen piciknek jó csak, utána viszont, mikor már nem kéne szembe ültetni hanem kifelé?

Jube, Gabi, Eni!
Szépek voltatok/vagytok!!!! :!:

Altatás: mi az elején kézben ringattuk, apa vagy én felváltva, aztán egy időben köztünk aludt, úgyhogy itt nem volt nagy altatás, aztán a doktor bácsi szólt, hogy ez nem jó, akkor elkezdtem úgy, hogy cicin elaludt be a kiságyba, aztán hintáztunk és, ha aludt be a kiságyba. Aztán egyik-napról a másikra megtanult magától aludni. Bár most, hogy jön a foga és nyügösebb esténként igényli a ringatást, de úgy rakom be a kiságyba, hogy még ébren van és ott maradok vele míg el nem alszik kb. 20 perc, de nem szólok hozzá, nem simizem. Ha elkezdi a bömbit, akkor megnyugatotm és a vállamra veszem, mert ő nagyon be tudja hergelni magát és akkor az istennek sem alszik el! A sírós módszer nekünk nem jött be, nagyon akaratos... :lol:
De szerintem az a lényeg, hogy az ember ne görcsöljön, úgyis kialakul előbb-utóbb. Nekünk még az is bevált, hogy napközben szoktattam az egyedül alváshoz és így az esti már kicsit simább volt. Jól kiveséztem a témát bocsi, és még tudnék írni...

Monacs!
Jóbulást Daninak!

Marcsi!
Isten éltesse a kicsi fiad! :D

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Nem akarom elrontani a jó hangulatot, de szerintem olvassatok bele a másik topicba...

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Halli,

Csajok,
Most rólunk van szó????????????????????????????????? Hát mindjárt eldobom az agyam!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Igen! Reagáljak?

Kép
ildi35
 
 


Én sem értem most ezt! Ki talált meg minket???????????????????

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


...és ki lehet A LEENDŐ ANYUKA, így nagybetűvel?

...már csak ketten vannak leendők, bocs 3-an!

Szia Leendő Anyuka! Lehet, most is olvasol! Kit szapultunk? Én nem emlékszem ilyesmire!

üdv.gabboka
Kép


Kép
gabboka
 
 


Sziasztok lányok!!
Gyönyörűek a babák!! :) És olyan szépidőtök volt, csodás!! :)
Nagyon izgulok, szombaton lesz az UH!! Kérek egy kis drukkot!! Jaaj, remélem minden rendben lesz!!

pusszilok Mindenkit!!! Mamát, babát, kismamát :) Tényleg táblázatunk nincs?? Van egyátalán rajtam kívűl kismami?? :roll:

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Ugyan én már anyuka vagyok, de szerintem rólam van szó!

Kép
ildi35
 
 


Bocsi, csak kicsit felhúztam az agyamat a másik topicon!!!!!!!

Sziasztok „Gebe libák” társasága!! :lol: :lol: :lol:

Na most szépen is köszönök,

Üdv Csajok

Köszi mindenkinek, talán most már megmaradok, bár továbbra is (de nem olyan gyakran) fossok mint …….. (nem írom ki, mert Hurcia leesik a földre a röhögéstől :D persze ha olvassa), két napig hánytam és iszonyatos fejgörccsel rendelkeztem. Szerencsére én ma már tűrhetően vagyok, erre ma a férjem van szarul. :cry:

Amúgy tudom miért nem tudom leadni azt a pár kilót. Egyszer az egyik barátnőm azt mondta, hogy a sok nevetéstől baromi sokat lehet hízni. :D Úgyhogy meg van az oka hogy miért nem fogyok. Tehát lányok lehet ezerrel csokit zabálniiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Hi hi hi…

Dóri,
Nálunk működik, ha rám csörögsz akkor mi ugrunk és usgyiiiiiiii talizni!!! Szerintem is szép a májusi hónap!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jube,
Február 27.? Végül is jó, csak annyi hogy Rékát 9-re viszem a dokinőhöz (szokásos rutin, amikor megállapítják hogy nem hízott a gyerek hanem fogyott :( :( ) Kb. 1/2 11-re már itthon vagyunk, tehát jöhettek…. Amúgy én örülök neki, hogy legalább Te mondtál egy dátumot a másik hogy egyáltalán nem vagy rámenős egyszerűen csak JÓ FEJ!! :lol:

Marcsi,
Kolosnak boldog névnapot és persze hófordulót!!!

Steffi,
Brühhü, brühhhhhü... Szomorú vagyok, :cry: :cry: hogy nem tudtok jönni. Amúgy engem nem zavar ha sír Martin, az én lányom is szokott és ez a természetes. ELég szomorú, hogyha valaki azért szól a másik kismamára mert sír a gyereke. A talit meg majd megbeszéljük.

Ildi,
Akkor apának is volt dolga tegnap!! Téged külön e-mailben foglak értesíteni a dátumról, nem maradhatsz otthon azzal a jelszóval, hogy „nem tudtam róla”. Gondoltam arra, mi lenne ha külön bkv buszt bérelnénk neked???? Gyakorolhatnád otthon a babakocsi felrakást és a nem utolsó sorban az utazást!! :lol:
Egy érdekesség: én május 17-re voltam kiírva, viszont Réka megunta a banánt a pocakomban és kibújt 13-án. VISZONT!!!
Satuk Olivérje május 17-én született csak pár évvel később mint Te!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

ÉN gyorsan lekopogom az éjszakáinkat: 2 napja kb. annyit aludtam mint 3 hét alatt. Csak kétszer kell fel Réka, 1/2 12-kor és 1/2 4-kor.

Altatás: Mostanában Réka egyedül alszik el, van olyan hogy ordít kb. 5 percig majd megfordul az ágyában, de aztán elalszik. Tartsa meg a jó szokását. ÁMEN

Monacs,
Nálam lesz a tali!!! Jöttök???

Hú, büdi van azt hiszem Réka rottyantott!! :D :D

Na majd jövök, hátha felpörögnek az események.....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


HAHÓ CSAJOK!!

Először is nem hiszem, hogy kell reagálni erre a megjegyzésre! Szerintem ő magára vette a "V" betűt, pedig szerintem nem rá gondolunk!!


Nagyon jól néztetek is pocakosan is!! Senkinek, semmi szégyelni valója nincs!

Altatásról én inkább hallgatok! :oops:

MA voltunk babarandin, állandó sétapartnerünkkel, Istikével! Cseréltünk Valentin- napi ajándékot! Istike akart venni Lucinak szexi fehérneműt, de ahelyett, mivel ugye azt nem hord, kapott egy pelust! :D

Ildi!
Hol van rólad szó?

Puszi: D

Kép
nagydora
 
 


JA!
Kiscsillag!
Jó volt hallani felőled! Drukk- drukk! Várom a jelentkezést!

Judit!
Meghívhatlak egy Ultrára!? :wink:

Kép
nagydora
 
 


Utóljára jövök, becsszó!

Steffi!
Valahogy csak emgoldjuk a talit!!

Vica, nekem bármikor jó!

Kép
nagydora
 
 


Ildi,
Ha rólad van szó, akkor én teljes mellszéllességgel kiállok melletted!!! TESTVÉREM!!!!!!!!!! :D :D Bár én itt mindenki mellett kiállok és vállalom "tetteimet". (Remélem azért a bablevest nem kell a férjemnek utánunk hoznia :lol: :lol: :lol: ) Még a végén meglincselnek minket!!!

Amúgy ezt a leendő anyukát én sem értem!!!!!!!!!!!!!! Ez nem csak kamu volt, valakitől kapott egy "fülest" és Ő csak ezt írta???

Kiscsillag,
Tábla van csak Te hiányzol nagyon belőle!!!!!!!!!!!!!!!!!! Te vagy az egyedüli kismami, de téged szeretnélek betenni. Ja és persze ha szeretnéd a táblit tovább csinálni szívesen visszaadom!!!!!!!!! Pozítiv energiákat pedig küldöm: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Csajok!
Tudjátok, az intelligenciának diadalmaskodnia kell! Legyünk mi az okosak, ők meg a saját levükben fövők!
Gondolom, értitek!?

Kép
nagydora
 
 


MSN???
Valaki?

Kép
nagydora
 
 


Helló Mindenki!

Hát csajok,én kiakadtam amit odát olvastam!!!!
Szóval,csak mi pacsáljuk a háta mögött egyeseket..... :evil: !!!Hát ez jó!
De jól tettük,hogy megléptünk abból a társaságból!

Dóri!
Engem ledob az MSN!!!!! :cry:
Pedig nagyon csacsognák!

Eszti

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


Engem is ledobott, de már nem!
Próbáld megint!

Kép
nagydora
 
 


Lányok,

az a bizonyos "LEENDŐ ANYUKA" hívta őt ide, ha jól értem, tehát nem hiszem, hogy közülünk valaki. Ez egy nyilvános topik, lehet, hogy vki beleolvasott, és szólt Veronikusznak, hogy róla van szó.
nem lehetséges?

Veronikusz, semmi rosszat nem olvashatsz itt magadról, pusztán annyit, hogy hallgatsz valakire. Ez azt hiszem nem sértő.


Kiscsillag,

nagyon szorítok Neked!! utána tessék jelentkezni!!!

Kép

Kép
jube
 
 


Dóri,
Mindjárt megyek....

Többiek???

Steffi,
Megnézte már a férjed???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
vica10
 
 


Steffi, Marcsim,

bocs, elfelejtettem, hogy én XLes hordozókendőt vennék kenguru helyett, azt csomó féle képpen tudod kötni, előre hátra, gyerkőc szemben vagy háttal neked, fekve vagy ülve...

én egy S mértetűt kaptam, azzal kevesebb a lehetőség....

Kép

Kép
jube
 
 


Dóri!

Én említettem Veronikuszt ezen az oldalon valamivel feljebb. Annyi volt a hozzászólásom, hogy valakivel nagyon egyet ért, valakinek nagyon issza a szavait. Bár az is olvasható, hogy hozzátettem, lehet, hogy nincs igazam. Úgy érzem ezzel nem bántottam, nem minősítettem senkit. Nem a személyről volt véleményem, hanem a gyereknevelésről és egyéb témákról amiről általában beszélni szoktunk. Ezzel kapcsolatban nekem más a véleményem, én másként teszek dolgokat, Veronikusz szintén másként, viszont ebben egy harmadik személlyel nagyon egyezik a véleményük. Ezt írtam, de ebbenmi olyan sértő?? Én egyszerűen így látom és kész.

Kép
ildi35
 
 


Vica!
Dolgozunk rajta!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Vica! Jobbulást Nektek!!

Kiscsillag!
Számíthatsz ránk,nagyon drukkolunk!
Jó hogy jöttél,ne felejts majd el beszámolni az uh.után!!

Kolosnak boldog névnapot!!

[u=http://b/babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
Kép
mano4
 
 


biztosak vagytok benne, hogy rólunk van szó? mert miért is nem tudnánk reagálni? bocs, ha lassú a felfogásom....

" Biztos szar ha róluk írnak és ők nem tudnak reagálni. Bár tudnának!"

Kép

Kép
jube
 
 


Vica!
Ott vagyok, de ez a szar ledobott... :evil:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Jube!
100%, hogy rólunk van szó, bár ezt én sem értem!
A következők miatt:
'FÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
a lányok most nagyon mérgesek lettek a másik fórumon.'

De már többen elmagyarázták neki a dolgokat, legalább akkor tényleg vállalja fel magát és írja le mi a gond! Mert itt többen nem értjük!

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


sajok! Gyertek fel msn- re!
Ott folytassuk kollektív!

Kép
nagydora
 
 


Engem nem enged írni ez a szar! :twisted:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Engem nem enged írni ez a szar! :twisted:

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Mi nem enged írni?

Kép
nagydora
 
 


msn... Na mindegy, jöhet a mail-emre is! Ne hagyjatok már ki!!!!!! :(

Pakolok fel képet addig.

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Köszönöm a jókívánságokat, átadom a kisördögnek:)!

Eni! Köszi a tippet, van is itthon sudocremünk, ki is próbálom!!!!!! Csinkó vagy és voltál is és leszel is....:)

Monacs! Jobbulást nektek!

Gabbó! Te is, mármint csinos vagy!!!!! És a terhes pofid is aranyos volt, nem volt eltorzulva szerintem, csak olyan jólakott kölyökgólya géped volt





:wink:

Ildi! Altatás témában én is okoskodnék egy picit. Először is teljesen egyetértek Jubeval, mármint, hogy egyedül kéne elaludnia. Én is mindig altattam Kolost és állandóan felsírt az elalvás után, de amióta bevetettem az anyai szigort azóta mint egy kisangyal alszik este és már nem is sír. Érdekes módon ez nappal nem működik....lehet, hogy estére már annyira fáradt, hogy sírni sincs ereje:).
Átküldöm neked a módszerem meg Steffinek is ígértem, neki is. Azért nem írom ide, mert hosszú és akit nem érint azt ne untassam.

Vica! Örülök, hogy jobban vagy már!

Kiscsillag megy a drukk!!!!

Jube! Van kendőnk és XL-es de apa megpróbálta az ültetős poziturát és ahhoz kicsi:(

Na mostmár én is megnézem mi megy odaát!
marcsim
 
 


Lányok, ha lehet, nekem is mailben...............

Marcsi, köszi!! Várom.

Kép
ildi35
 
 


Na akkor nosztalgia kép. Remélem még nincs ki a hócipőtök :lol:

3 hetes terhesen a húgom esküvőjén (bár ekkor még nem tudtam)
Kép



Szülés előtt 5 nappal

Kép

Kép

Kép

Kép
steffi
Kerepes
 
 


Ildi, Steffi elküldtem privát üzenetben az altatósdit.

Az MSN velem is szarakodik:(

Steffi nagyon jók képek Rólad, mindkettő csinkós!!!

Akkor én is keresek magamról....vagyis magunkról:)

Kép 2-3 hetes terhesen...amit még persze nem tudtam



Kép ez már jócskán a vége felé....
marcsim
 
 


Veronikusz!

Tudom, hogy olvasol minket (láttam amit írtál a másikon), éppen ezért amennyiben a gerinctelen és pofátlan megszólítás nekem szólt, mégegyszer elmondom, hogy a véleményem nem személyről szólt, hanem az egyes témákhoz való hozzáállásról, illetve a gyakorlati dolgokról. Ennyi. És azt a "szemedbe" is megismétlem, hogy szerintem
majdnem mindig egy véleményen vagy egy harmadik személlyel, de ezzel nincs semmi baj. Az viszont tény, hogy a harmadik személy valóban nem lopta magát a szívembe, pontosan az örökös "hozzáértésével", és (szerintem) kioktató stílusával. Továbbra sem érzem azt, hogy bármilyen sértő dolgot állítottam volna Rólad.

Kép
ildi35
 
 


Ildi!
Ha nem írsz rólam semmi OLYAT, akkor azt mért egy másik topikban teszed és mért nem mered kiírni a nevem? A gerinctelen és pofátlan pedig annak a ténynek szólt hogy nem előttem mondtok rólam véleményt. Nem konkrétan neked.
Sajnálom de erre nagyon érzékeny vagyok. Minden esetre örülök ha nem velem VOLT EDDIG bajod. Bárcsak sose jöttem volna ide! Én nem akarok senkivel se veszekedni, se haragba lenni! :( és tudom hogy még én se vagyok tökéletes.

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Veronikusz!
Írtunk neked privit!
A többiek kedvéért!
Leírtuk, miért csináltunk új topicot, és hogy Veronikuszt megbántani nem akartuk.

Annak az illetőnek, aki mesélt Veronikusznak erről a topicról, mindamellett, hogy ez egy publikus dolog üzenem, sajnálom, hogy éppen benne kellett ekkorát csalódnom!

Szerintem zárjuk ezt le! Mi itt senkit soha nem akartnk megbántani.

Kép
nagydora
 
 


Veronikusz!
Írtunk neked privit!
A többiek kedvéért!
Leírtuk, miért csináltunk új topicot, és hogy Veronikuszt megbántani nem akartuk.

Annak az illetőnek, aki mesélt Veronikusznak erről a topicról, mindamellett, hogy ez egy publikus dolog üzenem, sajnálom, hogy éppen benne kellett ekkorát csalódnom!

Szerintem zárjuk ezt le! Mi itt senkit soha nem akartnk megbántani.

Kép
nagydora
 
 


Veronikusz,

azért nem írtuk ki a neveket, mert nem akartunk senkit megbántani. Bocsáss meg, ha mégis ez lett a vége.

Kép

Kép
jube
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: