Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Az MSN az a Windiws Messenger? Még sosem használtam, de nekem nem is legális a windowom, hogyan használjátok? MÁr valami mnsclub oldalon regisztráltam, de szerintem nem az kellett.


A gépemen levő windows Mesi meg fel akar iratni valahova, arről letettem....

 


Ma csak 3 óránként keltem, de jó!!! :?

 


Niki, itt letöltheted az msn 7.5 verzióját. Elvileg a gépeden is van msn de az régebbi fajta.
http://www.origo.hu/szoftverbazis/inter ... _7_hu.html

Kép

Kép
 

 
 

Köszi ante, már használom is:)

 


Hali.
Mi is fenn voltunk éjjel többször.
Bizti az idő....
Vagy nem tudom..

Ma megyünk délután majd méreckedni.
Na kivi vagyok mennyi a lány, mert nehezebben érzem, mint volt.
Alig tudom a kiságyból kiemelni, csak mondom nagyban, hogy huhh, de nehéz vagy! :wink:

Itt is bocsi akik meg akarták nézni a Titanicot, kissé megfeledkeztem arról, hogy tán nem kéne eggyit írni róla...bocsi... :oops:

Kép
 


Zsu, mi is ma megyünk méreckedni, akkor majd egyeztetünk, majdnem egy hónapos eltéréssel közel azonos súlyőak a babáink, és a hosszuk is hasonló:)

 


Winnie: szerintem a cékla egyik sem. Se nem fog, se nem hajt. Normál kakit produkál utána gyerek, csak pirosat. Kb. olyan színre, állagra, mint ahogy bement. :D Nálunk az avokádó is ilyen volt.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsu: szerintem nem gáz, hogy elmondtad, mi van kiállítva, nem meglepit szeretnénk! :lol: :lol: Engem így is érdekel. :D

Mági: Huggies: én úgy tudom, hogy ha ilyet találsz, akkor kicserélik. Ezt asszem a Liberonál olvastam, de úgy tudom a nagyobb cégek kicserélik a hibásakat. Én a Liberónál szoktam olyat találni, aminek a ragasztós része össze van ragadva magával, és izommunka mire szétvállasztom. De én így is Liberót használok, csak néha Huggiest.
Ja, meg evésre akartam írni, hogy Kiara is most megint nem akart enni, már vagy 5félét utasított vissza, erre végső elkeseredésemben evés közben bekentem az ínyét Dentinoxal, vártam 5 percet, és belapátolta utánna az egészet. Szerintem egy próbát megér elötte bekenni!

Felvettem minden tárgyat a sulihoz, ami kellett, illetve a komplex szigorlat-ot kérnem kell, hogy indítsanak el nekem egy vizsgát majd! Egyedül! :shock: :shock: :roll: :roll: Meg ma megyek Gyed-igazolást intézni, és elhozzuk a névnapi ajimat is: forgószéket kapok végre a géphez anyáéktól. Olyan jót választottam! Úgy várom már! :D :D :D :D

Tinu: belelkesűltem, tegnap én is husilevest csináltam! :D :D Ma meg gyorsan csinálok hozzá egy kis császármorzsát (ezt azért jobban szeretem :lol: )

Nektek van időtök més msm-en is beszélni? Csak olvasom, és csodálkozom. Nekem néha csak annyi iőm van, hogy elolvassam, amit írtok, én már nem is tudok, nemhogy még msm. Pedig fent is van a gépen! :roll: :roll:

Kép
 
 


Sziasztok!
Kicsit el vagyok havazva,az elmúlt 2 nap intézkedéssel telt. Úgy néz ki, lakástulajdonosok lettünk! :D Nagyon fel vagyok dobva,ugyanakkor kicsit félek is tőle, remélembírni fogjuk. Ha minden jól megy,akkor a karácsonyt már a lakásunkban tölthetjük!:)

Kernico:
A dentinoxot kipróbáljuk, egyértelmű a foga miatt van, ha a kekszet majszolja,akkor is sír.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mági: hol lett végül a lakás? Tök izgi! Mi jövő ilyenkor szeretnénk költözni. Persze még nincs meg, hogy hova, meg csak terv.

Kernico: én meg ma vegetáriánus lasagne-t csinálok. Szeretek új recepteket kipróbálni, mert unom a sok hagyományos kaját. A mindmegettéről szoktam böngészni.

Kép
Kép
 
 


tinu:
itt Harasztin vettünk a kolleganőmék lesznek a szomszédjaink. 76 nm, medence, homokozó az udvaron. :)

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


MÁgi, de jó, engem is éredkel, hogy hol? És ilyen gyorsan kitaláltátok, és már meg is van. Nem teketóriáztatok!!!

Dani nekem sem evet ma még semmit, egy fél joghurton kívül, az ebédet nem akarta megenni, így anyatejcsin él.

 


Niki:
Hát nem nagyon volt időnk gondolkozni, mert ilyen négyzetméter áron nem találnánk lakást, ráadásul itt ebben a házban ez az utolsó volt. De itt Harasztin rengeteg épül, és az áraik sokkal jobbak, mint Pesten.

Kép
Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mági: nem jelentkezel be msn-re? Kicsit kikérdeznélek a lakásról. :wink:

Kép
Kép
 
 


hú. MÁgi, gratula!!!!!!!!!!!!! Tök jó!!!! medence, király!!!
tök jó, gyors döntés, nem kell tökölni :) mondom én, aki szintén hajlamos a tökölésre :) és ez az, amit tegnepelőtt kinéztél? felvannak a neten, tudsz feltenni linket?

Kernico, én altatás közben, ill este szoktam msn-ezni :)

Niki, pont írni akartam, hogy vegyél fel, erre jött a felvevős üzi :)

KépKép

KépKép
 


Niki: engem viszont vegyél fel! :D

Kép
Kép
 
 


Tinu, mi a címed? MErt én a táblából néztem az msn emaileket, de ott sztem nem voltál.:(

 


Jajj de cudar idő van... :?

megjöttünk a méréckedésről.

lestem is egyet a hosszra. 77 centi :shock:
Kilóra meg 8,75kg a lány.

lakásban is hideg van. Éjjel zsákos frodót játszunk majd, mert takaró az ugrani szokott sajna ujabban. Így a zsákot nem rúgja le feltehetőleg.
Igaz a mi zsékunk nem egy vastag, mert inkább nyári.

Börze:
messze van még az, de ha ugy van esetleg talizhatunk ott is! Én már felvetettem mint ötletet egy minitalira.
Úgyis mindenki akar venni meleg nacit, meg anorákot, meg kabátot, pulcsit, valamit...

Mági,
Gratu a lakáshoz.
majd teszel fel fotót?

Kép
 


Én nem is írtam a dokinénit. Dani 9 kiló(kérdeztem, hogy a pelus leszámolták-e, azt mondta igen), meg 75 cm-nem mértük/tem.

Nálunk 22 fok van most a lakásban, 23. Úgyhogy nálunk bejátszik a meleg ruha, mert a kő méghidegebb!!!a Dokinéninél egy bélelt kabátban voltunk,meg anorákban.:)))

Ja és képzeljátek, április óta lakik itt alattunk egy pár, akinek nov 2-án született a kislányuk. Én meg itt panaszkodom, hoy nem ismerek egy kismamát sem a közelben, erre még egyidősek a gyerkőceink és egy emelet választ el. Jövőhéten lecsekkolom milyen, mert most szimpi, és akkor lesz játszipajtás Daninak, meg nekem is:))) Ja és most találkoztunk először a liftben, jó mi???

 


Sziasztok!

Nagyon örültem Deszilvi sorainak, amikben írta, hogy vártok vissza a "régi" télibababás topic-ba. Örömmel jövök vissza, bár azt nem mondom, hogy vissza tudok olvasni, vagy, hogy sok időm lenne Lili és a másik fórum mellett, de igyekszem felvenni a fordulatot. :wink: És bizony, még így is vannak számomra új tagok, akikkel majd igyekszem gyorsan megismerkedni.

Remélem, mindenki jól van, a babák gyorsan nőnek és a fogacskák nem kínozzák őket nagyon. Nekünk egyenlőre 2 van belőlük, alul. Pont a 7. hós forduló reggelére jött ki az első aug. 25-én, és rá 6 napra a másik. Pillanatnyilag a kis gézengúz 7,51 kg és 67 cm. Nem túl nagy, de annál nagyobb zsivány. :D A forgás már régóta megy mindkét irányba, a mászás tanulásban a négykézlábas popóhintáztatásig jutott eddig, a többire az istennek se jön rá, de hát nem verseny, viszont simán feláll a babakocsiban, a kiságyban, vagy a járókában. Sajnos ért is így meglepetés, mert nem tudtam, hogy ez már megy neki, a babakocsiban aludt el, én addig tettem-vettem, (valószínűleg megkapaszkodott az oldalában, felült, aztán felállt) aztán egy tompa puffanásra lettem figyelmes, majd egy kis sírásra, de nem volt vészes. Bementem a szobába, hát maszatkám már a kocsi előtt feküdt, kiterülve, mint egy béka. Szerencsére nem ütötte meg magát nagyon, mert amikor meglátott, már vigyorgott és kapálózott ezerrel, de én majdnem frászt kaptam. Össze-vissza tapogattam, hogy nem fáj-e neki valahol, de semmi reakció. Szerencsésen megúsztuk.
Remélem, veletek nem fordult elő ilyen baleset, hát sajnos nem voltam elég elővigyázatos. :oops: :oops: :oops:

Teszek fel róla egy-két képet, "ilyen volt, ilyen lett" stílusban. :)

Kép Itt még pocakban a 38. héten.
Kép Épp csak kibújtam.

Kép Túl a nehezén, pihizünk anyával.
Kép Úton hazafelé. Elvesztem még az 56-os bundazsákban is. :-)
Kép Kb. 2 hós vagyok.
Kép Kb. 3 hós vagyok.
Kép Kb. 4 hós vagyok. Itt anya barátnője fog.
Kép Itt úgy 5 hónapos lehetek. Anyának ilyen sok vasalnivalója gyűlt össze miattam.
Kép Kb. 6 hós vagyok.
Kép Itt is úgy 6 hós lehetek, imádom a billentyűzetet, főleg, ha jól össze lehet keverni az oldalakat és apa bosszankodik miatta. :-)
Kép Itt már 7 hós vagyok, a poén kedvéért felvettem ezt a fejhallgatót.
Kép Ez kb. 2 hetes kép rólam. Megkaparintottam egy nápolyit. A rövidnacimon még a Wanish sem segített....

Andi


Kép
 


Jaj, bocsánat, kicsit kisebbre kellett volna csinálnom a képeket. :oops:

Andi


Kép
 


Ismét bocsánat, eltévedtem, ez a hsz nem ide való... Elnézést még1x! :oops:

Andi


Kép
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet:

 

cron