Új privát üzeneted érkezett!

Snail!
Én 30-án feladtam 7 szalvit neked!!!
Tehát még én lógok! De azért lehetne még kérni a citromosból és a hagymásból???
Így 4 szalvit még válassz és postázom!

Köszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Nyugodtan kerj azokbol amik tetszenek. En mar nem tudom kovetni a kettonk bizniszeit. Kép A tobbiekevel elvagyok, de a tieddel megint bekavarodtam. Kép Kép Kép
Talaltam azert en is olyat amilyen meg nincs. Kép
A40, C45, E32-bol 2db ha van, es akkor most igy egalban vagyunk. Szerinted. Kép Biztos jo igy?
A te boritekodat leragasztottam, de felnyitom akkor valahogy, es beleteszem meg a 2 szalvit. OK? csak, azert irom, hogy tudd, en nyitottam fel egyszer. Kép Majd jol visszaragasztom.

Snail
snail
 
 


Sanil!
A C45 már sajna nincs meg, csak én lökött még nem vettem le. Tudnál választani másikat? A többit eltettem!

Puszi

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Zsuzsimanó !

Lécci ne hergelj éngömet avval,hogy nincs nekem tetsző.
Máma mögy Néköd mél ! Amit kértél eltéve !!

Snail !
Ha gondolod, feladhatod, persze. Csak a post.költség miatt gondoltam,hogy eccere.
Akkor amik félre vannak téve Neked - repítem.

Puszi
Zsóka
bizsóka
 
 


Bizsóka!
Varj meg az enyemmel nyugodtan, ugysincs sok ott nem? Raer az. A tied megy valamikor.

Anyko!
Mas nem volt ami most erdekelne, ugyhogy hagyd csak, amivel tobbet valasztottal ajandek, es akkor megint feljegyzem, hogy egalban vagyunk. Kép


Snail
snail
 
 


Snail!
Nagyon szépen köszönöm! De ma vettem borostyános szalvit és abból az egyik a tied! Hátha nincs még meg neked! Holnap postázom a szalvikat!

Ma kaptam csomagot Zsutól és Mamustól. Köszi szépen, mert tényleg csodálatosak!

Én pedig feladtam a pakkokat:
Zsókának
Verocsnak
Katának
Mártinak!

Holanp is megyek ám postára, csak mindig boríték problémám van! Kép
Zsunak is holnap adom fel és Nellinek is. Meg még szétnézek, hogy kinek van itt elfekvőben csomagja!

Márti!
Holnap megy a pénz. Majd mailben elküldöm a szalvénykét és akkor jöhetnek a makkókák!!! Kép Már alig várom őket!!!! Ha lesznek még mackósok, akkor írj, mert vevő vagyok rájuk!!!!!!!!

Képzeljétek! Egy hét múlva kezdődik nálunka Madzagfalvi Napok! (Erről részletes leírás van a honlapomon!) Amatőr művészek kiállítása is lesz. És én is kiállítok!!!! Most rengeteg munkám van. Alig győzöm öntögetni a gipszeket! Kép
Majd beszámolok róla, hogy hogy sikerült!

Puszi Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt héten és most megkaptam Tőletek a szalvétákat:
KAndi, Hajnii, Székely Andi, Anykó, Zsu, Mágia, Ppicur, Jubi, Bizsóka
Nagyon szépen köszönöm Kép

Az alábbi hölgyeknek ma délután adom fel:
KAndi, Hajnii, Ppicur, Bizsóka, Snail, Koda, Aletta, Balkó Anita, Brekibogyó, Csuti, Stuci, Abby, Szkornélia, Macsnyelv

Sajnos részben búcsúznom kell Tőletek Kép, mert hétfőtől megyek vissza dolgozni és nem tudom, hogy lesz időm szalvétázni, de remélem azért, ha ritkán is jövök, be-be néztek az oldalamra, és körülnéztek.

Részvéttáviratokat küldhetitek a címemre Kép

Puszi mindenkinek:

Szandra
krampuszmama
 
 


Szandra!
Én már tegnap voltam Kép
Ma volt a második napom a dógozóban, de úúúgy elfáradtam... ezek a mai kölykök ollan szemtelenek.. Kép

Valaki írja már meg legyen szíves, hol találom Nelli cseréit... Köszi szépen előre is!

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


MEGTALÁLTAM, BOCSI!!
ZSU

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Snail!

Én is kérnék a masniból 1db-otKép
Viszont a tollasból csak 3db-t nem kell a negyedik. Kösz hogy szóltálKép
Ma összeszámoltam összesen 226db szalvi van eltéve a számodraKép Mivel hétfőn kezdődik a suli a lányoméknak ezért szerintem hamarosan megkapod őketKép


Pusz Márti
ppicur
 
 


Anyko!
Koszonom. Kép

Ppicur!
Eltettem a masnis szalvit is, meg akkor 3db tollas is elteve. 226db szalvi? Akkor biztos a tobbi mar elfogyott mire kertem Kép, mert nalam 324 kep van elmentve. Kép Nembaj, ugyis van mindig olyanod amilyen nekem nincs. Kép Majd mielott jonnek, egyeztetunk, es kiszamoljuk mennyi lovet kuldok. Kép

Ja, csomagok mentek, de mar elfelejtettem kiknek. Kép
Anyko es Bizsoka biztos, meg Nelli is remlik meg. Ja, es "Decoupage" Andi, meg Brekibogyo. Kép

Snail
snail
 
 


Sziasztok!
Ujra ittKép beteg voltam, de már kezdek magamhoz térni...
kérésem lenne, hogy akinek tartozom, vagy kért és nincs felírva az oldalamon a Jegyzeteimbe az kiabáljon rám egy mailbanKép jó?
Köszike!!

Abby és Andi, ma megkaptam!! köszönöm!!

Hajni
hajnii
 
 


Szkornélia!

A Mona Svard-ból jut nekem is még?

Kira
macsnyelv
 
 


Ma is megyek postára! Ismernek már, mint a rossz pénzt! Kép
Antónis, Nelli, Giny, Zsu, Hajni pakkot várhat!

Márti!
Neked meg megy a pénz!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Nelli, csak most jutottam gép közelébe, légyszí a Mona Svard-ból ánizsnak is tegyél félre ha jut még!! Köszi Edit
anizs007
 
 


Snail! Tegnap én is Szombathelyen voltam, és bizony bevásároltam szalvétából! Hihetetlen választékuk van, de bizony borsos áron kínálják!!!
Mindenkinek! Cserébe is vettem, de Barna elvitte a fényképezőgépet, csak jövő hét közepén tudok feltenni! De azért ma is teszek fel újakat!!!

Macsnyelv! Továbbra sem semmi biztató????
Puszi! Edit
anizs007
 
 


Anizs!
A hobbbi sarokban tenyleg rengeteg szalvi van, voltam bent en is, de nem vettem. Egyebkent ki vagyok akadva a szombathelyi hobbiboltokra! Kép
Itt Moron is, meg Szfvaron is cserelnek szalvetat ha viszek be, ott meg mikor rakerdeztem, ugy neztek ram, mint ha hulye lennek. Kép Nem hajlandoak cserelni. No mindegy. Kép

Snail
snail
 
 


Snail! Én négy hobbyboltot fedeztem fel! Én hülye, végre eljutok Szombathelyre, és akkor az egész ottlétemet arra fordítom, hogy szalvéta után futkozok!!!! Egy rakás pénzt ott hagytam!!!
Csak az vígasztalt, hogy cserére is tudtam vásárolni!

Lányok most töltöttem fel a múlt hétre ígért cseréket a babanetes albumjaimba!!! Edit
anizs007
 
 


ÁnizsKép

Tennél félre nekem a "koktél a tengerparton" című szalvétádból?? Ilyenek kellenek a fürdőszobába, mert most újítjuk föl. És kék-narancssárga lesz, ha minden igaz..Kép

Köszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ánizs!
Tennél nekem el a finn barnából és a pálmafásból? Ha minden igaz, van nálad nekem már félretéve 5 db. Te megkaptad a múlt héten, amiket én küldtem?

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


SziasztokKép

ÁnizsKép
Tennél félre nekem ezekből a szalvikból egyet egyet?

mikulás maci,
pálmafa,
két maci,
és a három finnből egyet egyet

köszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ánizs!

Nem találom, hogy mire vársz választ! Biztos én vagyok lüke, de nincs levél tőled Kép

Vannak itt eltéve szalvik neked - de azok régebbről.

Nekem most a pálmafa tetszik tőled - kaphatok egyet?
macsnyelv
 
 


ÁnizsKép
Jó kis forgalmad lettKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SOS!!
Ánizs számát kérném mélben!! Lécci segítsen valaki, nagyon sürgős!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Anizs!
Kernek szepen a ket macibol, a palmafabol, es a szakacs koktelbol egyet ha van meg jo? Meg akkor elvileg meg van nalad a 3 finnbol elteve, es igy logok neked 2-vel ugye? Kép
Egyebkent en eddig ugyhiszem 2 v. 3 hobbiboltot talaltam Sz.helyen. Holnap megyek megint, de nem fogom vegigjarni oket, mert nem lesz idom. De asszem ebben a felevben meg lesz ra alkalmam (suli helyettKép) Kép

Snail
snail
 
 


Csajok!

Régóta nem alkottam, de most kellett, mert az nlc-n Omega cd-ket ad egy lány és kért képet Kép

Ezt csináltam.

Hát ... ötvöztem a szalvétatechnikát a térhatással, meglátjuk, mit szól hozzá :-)

A tengereset benevezzem a versenybe?

Vagy annyira nem jó?

Kép

Kép
macsnyelv
 
 


Macsnyelv!
Szepek lettek!
Nekem a tengeres nagyon bejon!!! Kép Imadom (es gyujtomKép) a kagylokat, csigakat. Kép Tok ceeep!

Snail
snail
 
 


Macs!

Nekem is a tengeres tetszik!!! Szerintem csodaszép lettKép

Márti
ppicur
 
 


Anizs!

Én is szeretném ha párat hozzácsapnál a többihez:
citromok kék háttérrel
pálmafa
két maci
Köszömöm szépen!

Márti
ppicur
 
 


Anizs!

ez lemaradt: fűszernövények

Köszke Márti
ppicur
 
 


Stuci !!
Ánizs !!
Csomagotok megérkezett. Én is kapkodom magam !!

Zsó
bizsóka
 
 


Macs!
Hááát ezek csudaszépek lettek!!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Reggel postázom:

Ppicur
Koda
anyko
abby
Ágiboszi
xio Andi

Hajni
hajnii
 
 


Heló!
Egy 12,5 éves lány vagyok, szalvétákat gyűjtök, és szeretnék szalvétákat cserélni. Az anyukám szokott ide járni, mivel a kisebb húgom 10 hónapos. :-)
betty12
 
 


Sziasztok!
Megerkeztem a hosszu szabadsagbolKép
Amint kimenekültem a szalvetaim közül, meg is irom, hogy kitöl kaptam es kinek küldtem. De most meg egy ici-picit kaotikus allapotban vannak.
A honlapomat is igyexem egy kicsit rendbehozni, mert nagyon sok szalvetam elfogyott mar. Ez egy kis idöbe kerül, mert en nem ertek hozza csak az uram...
Puszi
Vevi
vevi72
 
 


Isten hozott újra köztünk Vevi! Kép

Betty!
Te is légy üdvözölve! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Köszi!
Egyelőre 2 fajta van, amit tudok cserélni.
A virágosból még 9 db van. A bohócosból már csak 2 db. KépKép
Valakinek tetszenek?
betty12
 
 


Betty!
Én kérnék mind a kettőből 1-1 db-ot! Válassz nyugodtan annyit, amennyi csak tetszik neked! Kép
http://gportal.hu/anyko

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Vevi !

Üdv újra a fedélzeten !!

Betty !
Itt is találsz magadnak,válogass,aztán írj - !
http://www.gportal.hu/portal/bizsoka/

Zsóka
bizsóka
 
 


Hajni! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Eddig kettőt néztem ki, az "állatos, mesés"-ből az elsőt (a cinegéset), és a "konyha" nevezetűből a 9.-et. Még beszéljük meg, de most mennem kell.
Kép
betty12
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkitől BOCSI akinek tartozok valamivel!
És megkérnék mindenkit, akinek tartozom, hogy dobjon már egy e-mail hogy mivel tarozom!

Köszike mindenkinek!

Melinda
kircsimelcsi
 
 


Bizsóka!
Még nem választottam, de már nézegetem őket!
betty12
 
 


Anyko
az akciósak között néztem. akkor ugye 3 akciósért te 1-et kérsz? Amik tetszenek:
marad az E1, a G1, G2, G9, A26, és a C37
Kérlek, választ mail-ben írd! Köszi!

Bizsóka!
Te is mind a kettőből kérsz 1-et?
Amit eddig néztem ki, az a bor, szőlő, gyümi-ből a 3. szalvéta
betty12
 
 


Betty!
Én írnék mailt, csak nem tudom a címet! Kép
A szalvik eltéve! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


bettinabrasko@mailbox.hu
Már írtam neked, nem kaptad meg?
Egyébként 1 sima szalvi hány forint?
betty12
 
 


Találtam még egyet-egyet belőlük!
Tehát Most van 9 virágos, és 2 bohócos!
betty12
 
 


Hello mindenkinek!

Van pár új szalvim, ígaz mindegyikből csak 1 van, de tudok még venni belőlük!
timtim
 
 


SziasztokKép

Én is raktam fel mind a 3 cserémbe új szalvétákat. Kb. a közepe tájékától mindegyik albumnak..
Mindenből csak 1 db van!!!!!! Nem mindegyik olyan szuper, de hátha találtok valami kedvetekre valótKép

http://babanet.hu/album/main.php?album=2587
http://babanet.hu/album/main.php?album=2588
http://babanet.hu/album/main.php?album=1776

Puszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
A négy szép kép kéne!
mágia
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: