Új privát üzeneted érkezett!

MágiaKép
A szalvéta a borítékban! Amúgy is van itt már neked kakasos, leopárdmintás..lassan fel is adom őketKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok!

Megkérnék mindenkit, hogy aki tegnap este vagy ma küldött (volna) nekem mailt, legyen szíves, küldje el újra a "kis francia sziget, ahol Napóleon született - 7 betű" kukac lap.hu címre Kép Ezt a címet ne mentsétek el magatoknak, csak átmeneti megoldásról van szó, hogy hozzáférjek valahogy a leveleimhez, mert sajnos a "rendes" címem per pillanat nem működik.

A névnapi jókívánságokat pedig külön is köszönöm mindenkinek, akinek eszébe jutottam. Igazán jól esett Kép
giny
 
 


Macs!
Gyönyörűűek a képeid, a pályázatról sajnos lekéstől, mert aug.20-ig lehetett nevezni...de talán majd a következőn!Kép

Vevi!
Végre, hogy itt vagy! Én elküldtem neked, amiket kértél, és én is megkaptam tőled, csak hát én tőled sokkal többet kaptam. Ez valahogy ki kellene egyenlítenünk!!

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

GinyKép
Én küldtem mélt, de csak annyit, hogy tiéd minden szalvi, amit kértélKép Te voltál a leggyorsabb!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Anyko!
Akkor még a G19-et és a G15-öt kérném!
Feladhatod, én is küldöm Kedden vagy Szerdán!
Írj mailt!

Betti
betty12
 
 


Szijasztok: )

A szeptemberi Praktika melléklete az Üvegfestés és szívesen odaadom vkinek, akit érdekel.
Csak egy darabom van: )
veronix
 
 


Csajok!

Aki sok szalvit szeretne tőlem, de nem tudunk cserét találni, annak van egy ajánlatom:

Palmolive tusfürdőt vagy folyékony szappant kérek, mindegy, milyen illatban.

15 szalvit adok érte - az úgy jó?

Kiderült, hogy anyám kedvence!!!
macsnyelv
 
 


Kira Drága... Mennyi van Nekedm eltéve?Kép)
veronix
 
 


És 2 új szerzemény:

Kép

Kép

Kér valaki?

Plusz megint elhavazódtam, így egyeztetni kellene!

Giny! 8 szalvi van zacsiban + a várososok, de biztos többet kértél! Írj!

Ánizs! 13 szalvi van zacsiban!

Veronix! 2 komplett csomag és 28 darab szalvi van félretéve!

Ppicur! Neked rengeteg van, de egy részét még nem szedtem ki a dobozból! Tudsz összesíteni?

Csuti! 3 darab!

Hajnii!! 3 a wanted mappádból!

Snail! 4 darab!

Bizsóka! 3 darab!

Akinek a nevét nem írtam és kér tőlem, az a listával jelentkezzen!
macsnyelv
 
 


MacsnyelvKép

Ezek szerint akkor nem jutott már nekem a micimackós télibőlKép
Viszont szeretnék kérni tőled:
Telemacit,
MAcik léghajón,
Városok sorozatból egyet egyet.

Lányok ki tudna nekem segiteni? annak idején valamelyikünk keresett telemacis pzst, most nekem is szükségem lenne legalább két csomira, ajándékba szánok egy két macis dolgot és ahhoz kéne.

Köszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi! Micis nincs, a többit most zacsiztam be neked.

Lányok!
Még egy különlegesség, ilyen sincs szerintem még senkinek:

Kép

Ki kér?
macsnyelv
 
 


Sziasztok!
Tettem néhány új szalvétát az albumokba.
http://babanet.hu/album/main.php?album=2359
http://babanet.hu/album/main.php?album=2847
Ha szeretne valaki cserélni, írjon! moffly75@freemail.hu

A keresett szalvéták közül bármelyikért 10-15 db-ot adok!
http://babanet.hu/album/main.php?album=2801

Zsuzsa
csucsu
 
 


Másik részlete a szalvinak:

Kép
macsnyelv
 
 


Csucsu!

Stipi-stopi!

40. (1 db) Kérem!
macsnyelv
 
 


Kira! A macikásból kérhetek 1 db-ot?
Nagyon megköszönném! Te is nézz szét nálam!
Köszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Csucsu!

A keresett szalvijaid közül a 21-es micimacisból van egy! Ha kéred, a tied!
De írtam mailt is!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Elraktam!

Én ezt a két akciósat találtam - más szinte mind van nekem is :-)))

Kép

Kép
macsnyelv
 
 


Csucsu: a 40esből ha látsz még vhol, esetleg csomagban, akkor gondolj rám!: )
veronix
 
 


SziasztokKép

MAcsKép
köszike, micist sajnálomKép A tea time osból kérhetek egyet?

CsucsuKép
Kérhetném a 52 es 59 es és 60as szalvikat, az én cseréimet itt találod

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kira, Anyko! Szalvéták félretéve.

Veronix! Írok mélt!

Ágiboszi! Az 52-es és a 60-as szalvikat már elkérték előtted. Kép Megnézem, hogy mit tehetek érted, és írok!

Zsuzsa
csucsu
 
 


Sziasztok LÁnyok! Szabi után újra itt! Vettem a rendeléseket! A pálmafással szerintem bajok lesznek, mert többen kérték, és talán 1-2 db-ot tudtam belőle cserélni a pécsi E-on napon! Mert persze oda is csereszalvétákkal mentem!

Macsnyelv! Szerintem én Palmolive-t fogok küldeni, mert esélyem sincs, hogy összeválogatsz nálam 13 cserét! Bár a héten gusztusos dolgokat fogok feltenni!!!!!

Ágiboszi! Légyszíves a 72-es eltenni nekem!

Csucsu: 1-es album: 15,20,41-est légyszíves félretenni!!!

ESte rendszerezem a pakkokat, és holnap jövök a listával, hogy kinek mit tudtam teljesíteni, illetve mi hiányzik!!!
anizs007
 
 


Ágiboszi!

Valahogy éreztem, mert már tegnap este tettem a csomidba egyet :-))))
macsnyelv
 
 


Sziasztok !

Újabb szalvikat tettem fel !

Zsóka
bizsóka
 
 


Ágiboszi!!!

Ezt a szalvétát tedd már el légyszi Ginynek!!! Nagyon hajt rá. Nekem volt, de már elfogyott! Írj neki, jó??? Köszi szépen!!!

Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

ÁnizsKép
félretéve neked egy darabKép Hogy állunk mi most amugy a csereberével? Ha jól emlékszem egy katicás szalvi tuti csücsül nálad amit kértem, a többire sajna nem emlékszemKép

AnykoKép
Ok félretettem egyet Ginynek és irok neki majd emailtKép

Macs drágaKép
Te gondolatolvasóKépKépKép

ZsókaKép
félretettem neked mindegyikből kettőt kettőt, majd átnézem a cseréket és válogatok, de ráérünk vele, neked meg feladom ezeket majdKép

Lányok a cserealbumomban a 73, 74, 75 ös szalvi ugyanaz csak más szinben, a szalvinak minden oldala más, ezért raktam őket fel igy.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ágiboszi!
Voltam ma a hobbiboltban, de nem volt már sem az 52, sem a 60-ból. Csak az 59-eset tudom küldeni. Így is jó lesz?

Ánizs!
Nálad is az a helyzet, hogy a 15-ös, és a 41-es szalvétát már elkérte Csuti, tehát csak a 20-as van meg. Holnap megpróbálok venni a virágosból, aztán írok mélt.

Zsuzsa
csucsu
 
 


Sziasztok!
kicsit eltűntem, mert vezetni tanulok és időm nulla vagy még annál is kevesebb.

Sajnos sok csomag itt áll az asztalon, néhány pedig még össze sincs pakolvaKép. A postára meg sehogy sem jutok el, ezért ezúton is bocsánatot szeretnék kérni minden érintettől. Nincs elfelejtve Senki és talán a héten végre lesz annyi időm, hogy elkocogjak vele.
Ugyanis közben konyhafelújítunk, ablakot cserélünk, pakolok, takarítok, azt sem tudom mi hol van.Kép
Ha feladtam őket, jövök és megüzenem, köszönöm a megértéseteket. További jó csere-berét és kopácsolást!Kép
pusza,
Timici
timici
 
 


Ági!

Köszi Giny nevében is! Rendes vagy! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Krampuszmama!
Megkaptam a csomagot, koszonom.

Mindenki!
Jovok majd egy csomo uj cserevel, amint lesz ra idom, csak kicsit be vagyok havazva, es nem nagyon van idom. Bocsika.

sziasztok, Snail
snail
 
 


Csajok!

Kreativkodáshoz mire lehetne felhasználni ezeket a MonaLisás csokipapírokat?

Esetleg kér valaki? A csokit sajnos mind megettem, csak a fémpapír maradt :-))


Kép
macsnyelv
 
 


Macsnyelv!

Az én nevem nincs a vasárnapi felsorolásban. Kértem Tőled 14 db.-ot.Küldjem újra a mailt?
Antonia
szorgosstuci
 
 


Macsnyelv! Lux szappan nem érdekel??? Na jól van csak próbálkozok!!!!!
anizs007
 
 


Lanyok!
Mar nagyon sok mindenkitol kaptam csomagot! Nagyon koszonom! En is adtam fel ma csomit 5 emberkenek, de most nem otthon vagyok es fejbol nem tudom, hogy kinek! Kép Rovid eszu vagyok! Kép

Marti!
Megkaptam a tiedet, ezt tutira tudom! Koszi, bar a macisok miatt kicsit szomoru vagyok, hogy nem jutott mindegyikbol, amit kertem. De sebaj! Majd szolj, ha lesznek uj macisok a lathataron!!

Jubi!
Neked van egy szalvi felreteve. Kersz meg hozza vagy elkuldjem? Ha csak ez az 1 kel, akkor nem kerek erte semmit!

Anizs!
Neked is logok meg 2 szalvival, mert en 4db-ot valasztottam, de neked sak 2 van elteve!

Timici!
Nalad detto az a helyzet, mint Anizsnal, csak en meg nem is valasztottam. Szoval van itt neked 2 szalvi. Kersz meg hozza??? Kerjel maaaaar!!! Jo?

Szandra!
Neked meg sokkal logok! Kuldtem mail a dugi szalvetaimrol. Kell beloluk?

Keszuloben van a baratnom oldala a honlapomon. Fazekas mester(no) Kép. Sok szep mindent sinal, amit lehet dekupalni! Es nem is draga! bar az arakat meg nem tudtam leirni, mert nem volt meg idom. Kukk be hozzam es ott a hirdettesnel Kis Aniko neven megtalaljatok! Leszenek meg kepek felteve, csak idom keves!

Na megyek is! Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó!

Megnéztem az oldaladon a Fazekas mesternő Kép álltal készített dolgokat.
Egy kérdésem volna: ki is lehet nála próbálni? Kép
Millió éve szeretnénk a párommal, csak nem tudjuk igazán hol lehetne.

Szandra
krampuszmama
 
 


Szia Szorgosstuci!

Te később írtál, mint ahogy a lista készült :-))

Válaszoltam is akkor, de azóta nem írtál. Lehet, hogy nem kaptad meg a levelem?

Timici!
Neked egy körbekacsás szalvi van eltéve nálam. Kell? Vagy rakjam vissza a közösbe?
macsnyelv
 
 


Anyiko!
Feladtam a szalvikat!
betty12
 
 


Figyelem csajok!!!

Véletlenül rátaláltam egy hirdetésre a neten, ahol egy Eszter nevű nőci eladná a gyűjteményét.
Szerintem a 400.000,- Ft. irtó húzós, de arra gondoltam, ha a gyűjtők összebeszélnének és ki a macskásakat, ki a macisakat venné meg, illetve kit ez, kit az érdekelne, meg esetleg tudna alkudni...
Szóval itt a párbeszéd szövege. Akit érdekel a vétel, az vegye föl Eszterrel a kapcsolatot.

---------- Továbbított levél ----------
Dátum: Wed, 8 Sep 2004 19:14:08 +0200 (CEST)
Feladó: Csere Bere <csere_bere@freemail.hu>
Címzett: tomena01freemail.hu@yoda.sanomabp.hu
Tárgy: Re: StartlapApró:: Név: Nem ismert Kategória: Hobbi Dátum:
2004-09-06 14:06:23

Helló!

Egyforma Ikeás papírdobozokban vannak a szalvéták elrakva, témák
szerint csoportosítva, elválasztva és nagyon gondosan kezelve. A
gyűjtemény közel 10.400 darabos, sok köztük az igazán régi,
különleges és külföldi. Nehéz árat mondanom, mert több, mint 15 évig
gyűjtögettem, nekem nagyon sokat ért, de már kinőtte a lakásom. Csak
egyben szeretném eladni, nem tudom igazán mennyit lehetne kérni
érte, én 400.000,- forintra gondoltam, remélem nem túl sok. Remélem
továbbra is érdeklődsz a kollekció iránt.

Üdv,
Eszter

tomena01freemail.hu@yoda.sanomabp.hu írta:

>
> Mennyiért?
>
>
> #---------------- A feladott hirdetés szövege -------------------#
> Eladó szalvéta gyűjtemény! Fájó szívvel, de hely és pénzhiány miatt
eladnám közel 10400 darabos szalvéta gyűjteményemet egyben.
Egyforma dobozokban, gondosan kezelve és rendszerezve keresi új
gazdáját.
> #---------------- A feladott hirdetés vége -------------------#
>
mágia
 
 


Macsuszkám!
hatodikán írtam emilkét , azóta nem jött Tőled visszajelzés.
szorgosstuci
 
 


Pedig ment rá válasz - most megkerestem és újra elküldtem neked, hátha most megkapod :-))
macsnyelv
 
 


Betty!
A te szalvétáid is úton vannak! Tettem bele néhány ajándékot is! Kép

Lányok! Ezekből kér valaki?
Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok LányokKép

Tudna nekem valamelyikötök segiteni???

Ilyen papirzsepire lenne szükségem:
Kép

HELP MEKép


MágiaKép
Hu huzos egy összeg lenne most hirtelenjében kiadni ennyit érte mit ne mondjak....

ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Szia Lányok!
Kinek van citrom koszorús szalvija? 3 db.-ot szeretnék belőle.
szorgosstuci
 
 


sziasztok!
stuci sajna nekem csak ez az 1 volt azt meg szétnyírbáltam...de ha találok küldöm...ma megyek a hobbyboltba!
Anykó nekem a kávésból kellene és az is hogy mivel festetted ennek a képednek a keretét! Mert én is öntöttem ilyen formából képet de a keret gondot okoz! s.o.s.
köszi
abby
abby
 
 


Magia!
Ugyanezt a szoveget irta nekem is a csaj, en is erdeklodtem. Kép))
Nem tudom hogy gondolta, de ez azert nagyon durva igy, sztem senkinek nem tudja eladni ennyiert.

Snail
snail
 
 


Abbykém!
Hálásan köszönöm!Imádlak!KépKépKép
szorgosstuci
 
 


Szerintem is sok a 400 ezer egyben. Am&#1098;gy nincs 39 ft darabja. Ez &#1085;gy nem sok, csak ha van m&#1073;r egy rak&#1073;s olyan szalvi is benne, ami neked is megvan, akkor az m&#1073;r kidobott p&#1081;nz. Ha darabra adn&#1073;, akkor tuti hamar elkapkodn&#1073;k!
(most n&#1081;zem, hogy oroszra van &#1073;ll&#1085;tva a g&#1081;p. A b&#1073;ty&#1073;m&#1081; &#1081;s &#1093; orosz &#1093;r&#1094;lt. Remelem azert el tudjatok m ajd olvasni! Kép )

Abby!
Mennyi kaves szalvi kell? Tudok adni belole boven! A festek alapja diszperzit. Es temperaval szinezem. nekem ez nagyon bevalt. Eloszor lefestem az egesz keretet vilagosbarnaval es utana szivaccsal viszem fel a barazdakra a sotetbarna feteket. Szinten tempera.
Utana szalvi es jol lelakkozom dekup lakkal. Ennyi! Kép

Lesznek majd szalvijaim, csak egyszer legyek otthon! Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


LÁnyok! Feltöltött új cserék a babanetes albumjaimban!!!!!! 1-2 db-os lehetőségek, a piros rózsásból és a margarétás osztottból tudtam csomit venni!!!! Akinek tartozom, hajrá!!!!! Persze a többiek is kérjenek bátran!!!
anizs007
 
 


Anizs!
En kerhetek 2db a piros rozsabol? Te is valassz tolem, mert meg tartozom. Itt a pakk osszekeszitve! Hetfon teszek fel ujakat! Szerintem vard meg!
Elore is koszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó! Köszi a leírást tényleg klassz! Vagy 2 db kávésat küldhetnél! Nagyon köszönöm!Kép
Ánizs! Megnéztem a szalvikat peched van! Nagyon tetszik 1 pár!Kép) osztott margarétás,piros rózsás-ezekböl lehetne kettö db? És kellene még: csikó, piros pipacs pasztel, klimt, hortenzia lila! nagyon köszönöm!Kép
Stuci nagyon félreértetteél valamit! Sajnos csak nmegnéztem neked itt a boltokat..nem tudok adni legfeljebb 1 nbegyedet ha gondolod. Ma mind a 3 hobbyboltot megnéztem neked, de sehol nem volt a narancsos, de nem adom fel!Kép Hátha...
sziasztok
abby
abby
 
 


ÁNIZS!

Párizs - zöld pados!

Kérek !!!
macsnyelv
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: