Új privát üzeneted érkezett!

Szia Norcsi!

Szeretném a segitségedet kérni!
Mi ez a tapéta?Hol lehet kapni?Mennyibe kerül és milyen 5-leteid vannak hozzá?
Köszi elõrre is a segitségedet.Várom a válaszod.

Szia Kati
Kati
 


Szia Kati, valahol már föntebb írta azt hiszem Tímea, hogy talált egy klassz tapéta-boltot, ahol van egy olyan tapéta ami ún. tábla-tapéta, vagyis lehet rá krétával rajzolni, írni és ugyanúgy letörölhetõ mint egy rendes tábla. 90X120 centiméteres darabban van, ez gyárilag egy mûanyag dobozban van, és ezt lehet kisebb darabokra is vagdosni, akár olyan jópofán mint amirõl fent Míra a képet berakta. Az ára 2800.-Ft, és a cím:Szilágyi u.1.(Köztársaság tér mellett, valóban 5 percre a Blahától.) Hát egyenlõre nekünk még nincs fent, mert a szoba átrendezés elõtt áll, és nem tudom hogy hol lesz majd a végleges helye, de szerintem lehet tenni akár falra (öntapadós), vagy szekrényre, vagy ahova csak gondolod. Sokféle jópofa dolog van még abban a boltban, szerintem mindenképpen érdemes oda ellátogatni.

Szia:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Na más téma! Tudja valaki hogy hol lehet még kapni a Lovella hipoallergén mosószert? Nekünk nagyon bevált, de mostanában már sehol sem láttam, állítólag beszüntették a gyártását?!Kép Tud valaki valamivel többet errõl???

Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

 
 

Szia Norcsi!

Fantastikus!!!!!
Köszike a gyors választ!Megprobálok be keverdni a városba és venni mert nagyon tetszik az 5-let.

Köszike még1szer

Szia Kati
Kati
 


Szívesen, remélem hogy nektek is beválik!KépKépKép

Szióka: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, a Kossuht téren a barkácsbolt mellett van az a kisbolt, ahol mûanyagféléket árulnak (naaa, tudod, melyik), ott láttam a kirakatban még pár napja, kérdezz rá náluk! Ja, és még az Aranypók melletti 100 Ft-os bótba' is volt egy hete kb.

szia:

ildikó
ld
 


Ildi, köszi, majd ha már nem lesz ilyen esõs idõ akkor talán majd eljutunk oda!Kép

szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi,

Én a DM-ben szoktam venni Lovella mosóport, több DM-ben néztem, mindenütt volt.

Liz
Névtelen
 


Köszi Liz, akkor ott is megnézem, mert a 100 Ft-os boltokban van ugyan, de csak kicsi, papírdobozos, szóval az nem annyira érné meg. Mi amikor még mindenütt volt, akkor a nagykiszerelésût vettük, azért is tartott ki eddig.

Köszi mégegyszer!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy hol lehet kapni Bp-en jégkrém pálcikákat (természetesen még használat elõttieket), amibõl bábot szeretnék csinálni a kisfiamnak?
Köszi elõre is,

Viki
Névtelen
 


Viki milyenre gondolsz?
Névtelen
 


Viki

Boraszati boltba porbaltad mar? Ha jol emlekszek nagyon regen nagypapam ott vett ilyesmit, nem teljesen olyan mint a jegkrem rudja, kicsit vastagabb.
Ja meg az jutott eszembe, ha jo muanyagbol is, akkor nagy aruhazak muanyag reszen kavekeverokent kaphato pont ilyen, ott ahol muanyag poharakat, tanyerokat tartjak.
Esetled doktornenitol kunyizni fa spatulat? hu lehet nem igy kell irni pontosan.

Napocska
napocska
 
 


Köszönöm az infót. Arra a kis fapálcára gondoltam, amin anno a Leo-jégkrém volt (amikor még gyerek voltam)...
Jó ötlet a mûanyag is, megpróbálok utána járni.

Viki
Névtelen
 


Lehet, hogy tul szeles, es ezert nem felel meg, de a gyogyszertarban lehet kapni fa spatulakat (amivel a dokibacsi a torkot szokta nezni), az olyan mint a jegkrempalcika, csak szelesebb...

zsani
zsani
 
 


Sziasztok!

Hajdú Minimat Komfort 560 típusú mosógép programjainak leírását keresem, sajnos már jó ideje hiába. Eredetileg adtak a mosógéphez egy A4-es méretû, színes, kétoldalas program-táblázatot, amin részletesen le volt írva, hogy melyik program mit csinál. Ez sajnos már régen elveszett, azután szépen lassan lekopott a rövid emlékeztetõ is, ami a programkapcsoló mellett a gépen volt. Emlékezetbõl használom az 1,2,3 A,B,C programokat, de cseperedõ kisfiam egyre változatosabb mosnivalókat produkál, úgyhogy nagy szükségem lenne a mosógépem tudásának alaposabb kihasználására. Kép

Sajnos a Hajdú márkaszervizben már egy éve csak hitegetnek, és ígérgetik, hogy majd lesz, sõt, már úgy meguntak, hogy azt is megígérték, hogy felhívnak, ha érkezik, csak hagyjam már õket békén. Kép Kép

Szóval a kérésem az lenne, hogy ha valaki tud olyan helyet, ahol hozzá lehetne jutni a részletes programleíráshoz, írja meg legyen szíves a címet, telefonszámot, vagy bármilyen elérhetõséget. Vagy ha esetleg valakinek ilyen típusú mosógépe van, nagyon hálás lennék a programtábla bármilyen másolatáért.

BMárti

BMárti
bmárti
 
 


Sziasztok!
Én baldahin állványt keresek. Sajna eltörtük az állványt és most meg szeretném a batátnömnek ajándékozni, de igy nem használhato! Lehet ezt valahol csak külön kapni?
Mobevik
mobevik
 
 


Katus!
Késõn értem ide - megcsináltattad már a babakocsit?
Egyébként, az ilyen témát sokkal célszerübb úgy elintézni, amikor valami alighasználat után tönkremegy, h. beviszed a boltba, és õk ha jól tudom, 6 hónapon belül mindenképp kötelesek megjavittatni jótállás alatt! Ha nem javitható, a pénzedet is visszakérheted! Ott és azonnal.
[url=http://www.fogyaszto-vedelem.hu" TARGET="_top]http://www.fogyaszto-vedelem.hu[/url]
Engem meglep, hogy hány de hány ember van, akik számára a fogyasztóvédelem nyujtotta jogok nem ismertek.
Remélem sikerült azért azóta már intézkedned!
Üdv
Katalin
nimaat
 
 


Sziasztok!

Magánbölcsit keresek Budapesten valahol a XI. kerület közelében! S.O.S.

Segítsetek, aki tudja, hol van ilyen ,mert a tudakozó nem is tud csak magánoviról.

Köszi! dóri

dodogedovari@yahoo.com
Névtelen
 


Sziasztok!

SEGÍTSETEK!!!! Babakocsit keresek, de max 30.000ft-ig, és mindenképpen újat. Pierre Carden érdekelne... hol találok végre egy olyan boltot, ahol tudnék venni?
(promised@freemail.hu})
Köszi:
barbara
Névtelen
 


Sziasztok! Segítsetek légyszi, ha tudtok! Vásároltam egy Graco Alexis babakocsit, és az utcán láttam egy ugyanilyet, de annak volt penekázó táskája. Állítólag ezt külön lehet kapni. Sehol nem találok. Ha bárhol tudtok egy Graco Alexis pelenkázó táskát hívjatok, 0620 9132726, vagy írjatok itt. Elõre is köszönöm. Nagyon szeretnék egyet. Andi
Szatványi Andi
 


Szia Andi!
Ha budapesti vagy a soroksári Megatoysban sokféle pelenkázótáska van, szerintem nézd meg ott. Vagy kérdezd meg. Honlapjuk is van, ott meg tudod nézni a telcsiszámot.
http//:www.megatoys.hu
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Így talán sikerül:
[url=http://www.megatoys.hu" TARGET="_top]http://www.megatoys.hu[/url]
Névtelen
 


sziasztok
nekunk szuksegunk lenne egy utazoagyra kb. 1 hetre. Deremg mintha letezne egy kolcsonzo de eddig meg senki nem tudott rola, szoval lehet hogy almodtam, ha megsem kerlek benneteket, hogy irjatok meg a fellelhetoseget.
Olvastam feljebb, hogy valaki mar volt hasonlo cipoben megkoszonnem ha megosztana velem hogyan sikerult vegul agyhoz jutni.
koszonom elore is
Andika
Névtelen
 


Andika!

Az uzatóágyas topicban olvastam:

Sziasztok!

Bérbeadom utazóágyunkat, mivel nálunk idén úgysem lesz vsz. használatban.

Részletekért hívj vagy írj: 20/410-0484 vagy soosbobi@hotmail.com

Dia

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok!

SOS keresek afrofonással foglalkozó valakit!!!Fanni lányom derekáig érõ haját kellene 20-án szombaton befonogatni, mert vasárnap táborozni indul. Pest vagy környéke jöhet szóba.
F. Dia
fd (fd)
 


kedves dia
koszonom, megprobalom, mert egyre kozelebb a nyaralas es meg mindig nincs agyunk, remelem sikerrel jarok
Koszi
Andika
Névtelen
 


SziasztokKép

Nekünk van egy utazóágyunk, én szivesen kölcsönadom, ingyért is. Majd csak októberben lesz rá szükségünk, és addig itt hever.
Akinek kellene, irjon a zsani@lme.linux.hu cimre.

Névtelen Barbara: ha még nem késö a babakocsira a válasz- van a XIII. ker. Lehel téren (ha háttal állsz a Westendnek, akkor a tér jobb oldalán) egy bababolt, sajnos nem tudom a nevét. Ott minden elég olcsón van, szerintem a babakocsik is. Tegnap meg a Tescoban láttunk ABC Design babakocsikat olcsért Kép

zsani
zsani
 
 


Szia Mobevik!
Ha még aktuális a baldachin állvány, akkor a Brendon-ban találsz (kör és egyenes is van). Ha a Megatoys van hozzád közelebb akkor nézd meg ott is. Szerintem ott is van.

Ági
Ági
 


Köszi Ági!
Megoldodott a balgahin problémám! Köszi még egyszer!
Mobevik
mobevik
 
 


Sziasztok!
Még mindig keresem a Graco Alexis babakocsihoz a pelenkázó táskát és a kocsira szerelhetõ cumisüveg tartót. Az üzletekben sajnos se Budapesten se vidéken nem találok, lehet hogy nem jó helyen járkálok, de nagyon szeretnék. Ha tudtok segítsetek. Köszi ANDI
ANDI
 


Sziasztok!

Pierre cardin kék sárga zöld kockás babakocsihoz keresek pelenkázó táskát lehetõleg újat, de nagyon jó állapotú használt is érdekel... kérlek segítsetek!

Köszi
jimma
 
 


Sziasztok!
Lehet, hogy Ti már tudjátok, de nekem ez új (pedig 7 hónapos már a kisfiam): ha orvos írja fel a fürdetõkrémet, akkor csak a 10%-át kell kifizetni a patikában! Azért nem mindegy, hogy 400Ft-ot, vagy 40-et kell kiadni egy krémért. Gondoltam megosztom veletek is ezt a hírt, hátha nem csak én vagyok tudatlan. Kép
Üdv:
Sylvike
sylvike
 
 


Meg a popsikenõcsöt is felirja, ha kéred! Kép Az is kb ennyibe kerül receptre.

Bubu
Névtelen
 


meg a mentolos hintõport ami a hõkiütésekre (piros kis foltok) nagyon jó, meg nyugtatja a bõrt.
Én is megszívtam, nyaraltunk, dög meleg csomó kicsi piros pattanás féle a nyaknál, csuklónál, és hát persze nincs recept.
25 Ft helyett 250 Ft volt. Végül is örültem hogy valami segített egyáltalán.

Míra
Míra
 


lányok, szeretném megtanulni a höveji csipkekészítést tud valaki segíteni vagy ajánlani valakit?

Marea
Höveji csipke
 


Sziasztok!
Ha tudtok, segítsetek, keresek Tupperware edényeket, azokat, amik mikrózhatóak, kerek, színes mûanyag a tetejük, s van rajta az a kicsi fül, amin keresztül a gõz távozik és nem kell mikrót takarítani a kifröccsenõ ételtõl. Sajnos a mi üzletkötõnktõl azt hallottam, hogy már nem gyártják, de hátha van valakinak és nem használja. Ez 4 féle méretben létezik, azok kellenének, amik a kisebbek, 1-1 adag kajához vagy körethez. Az új Rubin nevû garnitúra már nem olyan jó.
köszönöm.
Mari
mari
 


Sziasztok!

1m X 1m-es fa rácsos járókát keresek égen-földön , jó állapotban, matraccal együtt max 10.000 Ft-ért. Mindenhol ezeket a rettenetes hálósakat adják, abban meg sosem tanul meg felállni a kisfiam. Ha bárki tud segíteni , írjon az emilkémre: teno1@freemail.hu

Köszi mindenkinek: Teno
teno
 
 


Teno!! Annak idején a Corában láttam hasonlót, meg a brendon is hirdette az anyák lapja hátulján, szines farácsos volt.
Névtelen
 


Megint én: ne izgulj, nekem se hálós, se rácsos járókám nem volt, mégis primán megtanult felállni mindkét gyermekem. Sõt!! Járni is!!!:-))

Puszkó: ZA
(bocs, az elõbb nem sikerált)
ZA
 


Megint én: ne izgulj, nekem se hálós, se rácsos járókám nem volt, mégis primán megtanult felállni mindkét gyermekem. Sõt!! Járni is!!!:-))

Puszkó: ZA
(bocs, az elõbb nem sikerált)
ZA
 


Szia, Mindenki!
Kedves pestiek, megmondanátok nekem, hol lehet igazán szép (nem giccses, nem "negédi") tapétacsíkot kapni (gyerekszobába kellene)? Nagyon köszi:
Viráganya
Viráganya
 


Brico Store
Névtelen
 


Tapéta: Bp. Szilágyi utca 1. A Blahától 5 perc. (Erkel színház) én ott találtam a szobánkba szép és egész jó áru tapétát . szerintem találsz a kedvedre valót, de katalógusból is választhatsz, és akkor megrendelik ha kell.

remélem segítettem

Tímea
Tímea
 


Sziasztok!

Régebben gyûjtöttem a szalvétákat és most megint elkezdtem/folytatom.
Ha van valakinek esetleg már megunt kallódó gyûjteménye és esetleg már ki akarná dobni, ne tegye, én nagyon örülnék neki. (egy-egy darabnak is nagyon tudok örülni :-) )

Van valaki aki szintén gyûjtõ?

Maya
Maya
 


Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki hogy arany medálra történõ gravírozást (fényképrõl) hol és mennyiért csinálnak?

Köszi elõre is: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Szia Maya!

Képzeld én is nemrég kezdtem újra gyûjteni, cserélgethetünk!!

Nik
nik (nik)
 


Szia Maya! Szia Nik!
Én is gyûjtöm már jó régóta. Pont múlt héten rendezgettem és találtam olyanokat, amibõl kettõ van. Azokat szívesen odaadom, ha kell valamelyikõtöknek.
Nik, azóta sem voltunk anyuéknál, de hívlak, a végre eljutunk odáig.
Sylvike
sylvike
 
 


Egy leukémiás kislányról kaptam a következõ emailt:

> Veradot keresek! Nagyon szepen kerem,hogy kuldjetek tovabb!
> > >
> > > Kedves Mindenki!
> > > Elnezest kerek mindenkitol, hogy a napi munkaban megzavarom
> > abszolut
> > >maganjellegu keresemmel, de a
> > >helyzetunk sajnos azt diktalja,hogy minden vonalon probaljak
> > segitseget
> > >kerni. Sajnos az ot es fel eves
> > >kislanyomnal a husveti unnepet megelozo heten diagnosztizaltak
> > egy igen
> > >komoly betegseget (a leukemia egy
> > >formajat amely miatt a kezelese soran tobbszor szuksege lesz
> > kulonbozo
> > >verkeszitmenyek adasara. A kislanyom
> > >vercsoportja AB Rh pozitiv, es a haematologusok szerint csak
> > csoportazonos
> >
> > >ver alkalmazhato. Mint megtudtam
> > >raadasul ez eleg ritka vercsoportot jelol... Arra szeretnek
> > mindenkit
> > >kerni,amennyiben lehetosege van segiteni,
> > >adna vert, vagy az ismerettsegi koreben valaki, kerem
> > jelentkezzen a
> > >20/475-3958 telefonszamon. Koszonom !
> > >
> > >Sipos Denes
> > >Wallis Pest
> >
>
> >
Marea
 


Sziasztok!

Nem tudjátok hol lehet kapni Süsü bábfigurát? (Kézre húzhatót. Bp. most nem akadály Kép) Esetleg Süsü szabásmintát? Karácsonyig még megvarrnám.

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Nem tudjátok, hol lehet kapni Chicco (na, ezt nem biztos, hogy jól írom) babahordozóhoz/autósüléshez huzatot? Kaptunk egy ilyen hordozót, (állítólag) cserélhetö rajta a huzat, és rá is férne egy csere, de nem tudom, hol lehetne venni ilyet.

Üdv,
Odi
Névtelen
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: