Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Lányok!

Ha valaki szeretne, nekem nagyon aranyos naptáraim vannak a gyerekszobákba 2001-re. Ezek: Micimackó, Snoopy, és kiscicás. Ha van valakinek szines nyomtatója, akkor ki tudja nyomtatni, és a gyerekeitek biztosan örülni fognak neki. Szerintem ajándéknak is szuper, ha van a közelben ismerõs/rokon kisgyerek.
Szóval, ha leírjátok az e-mail címeteket, én nagyon szivesen elküldöm mindenkinek, aki szeretné.

Niki
Niki
 


Niki!

Engem érdekelnének a naptárak!!!

Köszi,
Barbara
Barbara
 


Szia Niki!


Engem érdekelnek a naptárak.

Köszi

Erzsi
Erzsi
 

 
 

Sziasztok

Tudom nem teljesen ide tartozik. De azt hiszem talan itt is hasznos informacio lehet.
Hetvegen karacsonyi foproba gyanant mezeskalacsot sutottem. Olyat aminek hutoben kell allnija ezert teszta jo kemeny. Mara nyujtas erolkodesetol mellgyulladast kaptam. Remelem minden frissen szult kismamanak sikerul ezt elkerulnije a karacsonyi keszulodes soran. Nem kellemes igy karacsonyozni.
Egyebkent lanyaim koreben nagy sikert aratott mezeskalacs a hetvegen el is fogyott. Karacsonyra lehet papajuk lesz befogva ra vagy valami egyszerubb nyujtast nem igenylo sutemenyek lesznek a menuk.

Mindenkinek minden jot es nagyon jo keszulodest az unnepekre

Hajnalka
napocska (napocska)
 


Szia Niki !

Engem is érdekelne a naptár. Légyszi küldd el nekem is.

Elõre is nagyon köszi !!!

Szia

Szilvy
Szilvy
 


Szia Anita!
Hurrá.Mégegy Bogis anyuka.Nálatok,hogy lesz a karácsonyfa állítás?(Bogival közösen vagy meglepcsi lesz?)
Üdv.:Sissy
Bo-Szi
 


Sziasztok!
Mi tavaly "Gergõs" naptárt ajándékoztunk A nagyiknak és a keresztapusnak. Itt az utcánkban lehetett megrendelni a papírboltban. Kellett képeket vinni , amit késõbb visszakaptunk. Nagyon szépek lettek és a nagyszülõk nagyon meghatódtak!
Üdv!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Niki!

Engem is érdekelne a naptár.Légy szíves küld el Nekem is.

Elõre is köszi.

Szióka

Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Szia Kanga!

Fantasztikusan jó ez a naptár lehetõség. Megtudnád írni, hogy pontosan hol van ez a papírbolt.

Elõre is köszi

Erzsi
Erzsi
 


Magdi!

Légyszi írd meg az e-mail címedet, mert Neked egyedül nem tudom elküldeni, mert nem érhetõ el a profilból a cím.

A többieknek elment a naptár, sok örömet, és gyermekmosolyt kívánok hozzá!

Niki
Niki
 


Lányok!
Ez a karácsonyi készülõdéses topic)azt hiszem így hívják) SZUPER! Sok jó ötletet kaptam, én is, mint az anyukák nagy része imádom a karácsonyi készülõdést, amibe mindig bevonom a gyerekeket (2, és 4.5 évesek) együtt sütünk mézeskalácsházikót, és csinálunk adventi koszorút meg asztaldíszeket.
Én méd nem próbáltam a gyerekekkel ajándékot készíteni a családtagoknak (mert az ajándékokat a Jézuska hozza), de nagyon jó ötletnek tartom. Ha van ezzel kapcsolatos ötletetek, mit mondjak nekik, szívesen venném.
Köszi! Rita
ritaa (ritaa)
 


Sziasztok, készülõdõ-társak!
Azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valami ötletetek arra vonatkozóan, hogy Bp-en hol lehet nem csicsamicsás, lehettõleg természetes anyagokból készült adventi koszorút kapni.
Sajna egyenlõre arra nincs idõm, hogy magam gyártsak (talán majd jövõre), úgyhogy konkrétan a vásárlási lehetõséegk érdekelnének.
Sziasztok!
Kata
Kata
 


Kata!

A bevásárló Kp-okban láttam nagyon szépeket, javaslom az Art Fleur virágboltokat (Europark, Lurdy ház)ott igazán szépek voltak egy hete még.

Jó vásárlást!

Niki
Niki
 


Niki!

Bocs, azt hittem kimutatja a gép. Szóval az e-mail címem: gmagdi@freemail.hu

Elõre is köszike

Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Szia Niki!

Örülnék, ha küldenél naptárt.

E-mailem: szeruska@freemail.hu

Köszi: Szeri
szeri
 


Magdi, Szeri!

Naptárak mentek.


Üdv:
Niki
Niki
 


Kata!
Bár ez nem a reklám helye, de pl. nálunk az óvodában is lehet kapni! Az óvónõk csinálták szerintem, egyéb dolgok, kiegészítõk is vannak, és ráadásul a bevétel a gyerekek ovis karácsonyi játékait gazdagítja! Nagy ötlet az ovinktól, nem?

Más. Lányok, nálunk lánykoromban nem volt szokás az adventi koszorú, és eddig nem is csináltunk. Most viszont fenti eset pláne kiváltotta, hogy akarnak a gyerekek. Azt szeretném tõletek megtudni, hogy ti mikor gyújtjátok meg a gyertyákat rajta, gondolom nem ég egész nap egész héten. Meg hogy hol helyezitek el a lakásban? Ebédlõasztalra fektetve, csillárról lelógatva ?? És egyáltalán, miket csináltok körülötte?
Bocs, hogy ez hülyén hangzik, de tényleg, nekem gyerekkoromban csak a templonban volt adventi koszorú, ott tudom, hogyan volt, otthon gõzõm sincs róla, hogyan lenne jó.
Köszi:
Ildi
u.i:nagyfiam megállapította, hogy úgysem a jézuska hozza az ajándékokat, de ez cseppet sem zavarja benne, hogy továbbra is a jézuskának írjunk stb. Ajándékokat évek óta csinálnak, hisz csinálnak az oviban is, ott sem okozott gondot a jézuska felállás mellett.
Pethes Ildikó
 


Ildi!

Az én Édesanyám mindíg odafigyelt az ünnepek varázsára. Talán ezért ivódott belém ugyanúgy, és próbálok otthon mindenféle okos ötlettel elõállni, és azokat elkészíteni.
Szóval a koszorút leginkább én készítem, veszek egy alapot, és felragasztgatom rá a fenyõágakat, tobozokat, és az õsszel gyûjtött mindenféle virágbogyókat. Szalaggal díszítem, meg persze a négy gyertyával. Én mindíg a dohányzóasztalra teszem, mert ott praktikus. A szoba a családi élet kp-ja, úgyhogy esténként, a meghitt hangulatban szoktam meggyújtani a gyertyákat. Ha babád van, akkor viszont vigyázz a gyertyaégetéssel, nehogy odakapjon a pici.
Az ebédlõasztal nálunk azért nem praktikus, mert kicsi, és nem tudunk tõle elférni. Szóval marad a dohányzóasztal.

Üdv:

Niki
Niki
 


Szia Erzsi!
A naptárat Budapesten a VII. kerületben , a Dembinszky utcában , a RétIron nevû papírboltban lehet megrendelni. A pontos házszámot nem tudom , csak annyit , hogy a Hernád és a Nefelejcs utca között található.

Niki!
Kérlek nekem is küldj naptárt!
Nagyon szépen köszönöm!!!

Sziasztok
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Niki!

Nagyon szépen köszönöm a naptárat.

Szióka
Magdi
gallainemagdi (gallainema
 


Szia Magdi!

Szivesen!

Niki
Niki
 


Sziasztok!

Kártyanaptárat az alábbi helyen készítenek (ez az amit Kanga írt.)

Rétiron Kft., 1071 Budapest, Dembinszky utca 34. , (1) 322 8233,(1) 478 0933

Üdv.:

Erzsi
Erzsi
 


Ildi, valóban kitûnõ az óvoda ötlete. Nálunk a szülõk álltak össze adventi koszorúkat készíteni, amelyet árulnak az oviban. a bevétel az ovi alapítványába vándorol.

Adventi koszorú
Most vasárnap gyújtjuk az elsõ gyertyát, majd minden vasárnap egy újabbat. Idén Szenteste kell meggyújtani a negyediket. Mi semmi különöset nem csinálunk, csak amit amúgy is szoktunk. Bár az tény, hogy az ünnepváró idõszakban még népszerûbb az étkezõasztal, ahol leledzik a koszorú /amit még meg sem csináltam, de majd hétvégén nekiesek/.
Idézem kicsi emmát az indexrõl: "Az advent szó a latin adventus-ból ered, azt jelenti, hogy eljövetel, és Jézus eljövetelére céloz. Ahogy a protestánsok, szerintem nagyon szép szóval mondják: Úrjövet. Valóban, a keresztény hagyományban egy négyhetes reményteli várakozás Krisztus eljövetelére, a Karácsonyra.
Böjti idõszak ez is, de nem az a szomorú, mint a nagyböjt Húsvét elõtt, hanem inkább örömteli.
És az adventi koszorún a négy gyertya egyenként való meggyújtása azt jelképezi, hogy hogyan jön el a fény, a világosság a földre Krisztussal."
Gabó
 


Kedves Niki!
Nagyon szépen köszönöm a naptárakat!

Erzsi!
Én asztali naptárt csináltattam nem kártyát! :o)
De a cím az jó! Lehet rám hivatkozni , mi ebben az utcában lakunk és jól ismernek.

Sziasztok

Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Kanga!

Nagyon szivesen!

Niki
Niki
 


Sziasztok!

Köszönöm a koszorúval kapcsolatos válaszokat, a jelentéseket, 4 hetes menetet ismerem, azt nem tudtam, hogy akkor most csak vasárnap gyújtjátok meg néhány percre, vagy ég egész héten stb. Anyósom is mondta, szerinte vasárnap, valami közös programnál (ez leginkább ebéd vagy vacsi) gyújtsam.
Viszont. Jön haza a nagyfiam a suliból, hogy anyu, mi ugye akkor nem vagyunk hívõk, mert azt mondta Ági néni (tanítónõje), hogy a hívõk adventi koszorúja lila szalaggal van átkötve!
AMit én vettem az piros, eszembe se jutott, hogy ez számít valamit. Elmagyaráztam a srácnak, hogy nem ezen múlik, hogy valaki hívõ-e. De nagy csalódás volt a tanítónõben, akit egyébként értelmesnek tartok. Vagy tényleg számít???
Ildi
u.i:találtam madáretetõket, vettem is néhányat.
Pethes Ildikó
 


Szia Ildikó!

Az elsõ gyertyát valóban vasárnap gyújtjuk meg, és utána minden este ez az egy gyerta ég, majd jövõ vasárnaptól egy héten keresztül kettõ és így tovább...Esténként körbeüljük az asztalt ahol a koszorú van, valamelyikünk felolvas pl. Bibliából, vagy más adventi jellegû írásból, énekelünk, szóval megpróbálunk meghitten együtt lenni, s közben valamit átadni ebbõl a gyerkõcöknek.
Ha van még kérdésed szívesen válaszolok.
Jó készülõdést!
Csilla
Staudt Gáborn&eacu
 


Ami a koszorú színét illeti, szerintem nem ez számít. Az eredeti szín 3 lila gyertya és egy rózsaszín. Sorrendben a 3.-nak gyújtjuk meg a rózsaszínt. A lila a bûnbánat jele, a rózsaszín az ünnepé, azt jelzi, hogy a várakozásnak már több, mint a fele eltellt, közeledik az ünnep.
De ez csak külsõség, a légkör amit körülötte meg tudtok valósítani az számít.
Csilla
Staudt Gáborn&eacu
 


Lányok!

Én most tervezem a karácsonyi ajándékozást, és úgy döntöttem, hogy csinálok mindenkinek egy kis édességcsomagot is. Nagyon megtetszett a nugátkocka és a marcipán, amit ti írtatok. Csak azt nem tudom, hogy mennyivel hamarabb lehet ezt megcsinálni. Tehát, ha most megcsinálom, akkor meddig áll el? Jó lesz még karácsonykor és tovább?

Köszönöm
Hajni
Hajni
 


Sziasztok Karácsonyvárók!
Végre van egy kis idöm, hogy én is hozzászóljak a dologhoz, föleg az adventi gyertyagyújtáshoz. Nálunk ez pici korom óta szokás, bár nem kaptunk "hívö" nevelést. Advent elsö vasárnapjára díszítettük fel a lakást, együtt. Nálunk 2 koszorú volt mindig, egy "friss" a nagyszobában (ezt néha, ha lehetett lógattuk, nagyon hangulatos volt) vagy pedig a dohányzó asztalon volt. A másikat az anyukám csinálta papírból, az minden évben ugyanaz volt, a gyerekszoba csillárjáról lógott le. (egy kartonból csinált a mamám egy kb 5centi széles, 20cm átméröjü gyürüt, arról lógott le 4 kartonfigura, ha jól emlékszem, angyal, kismadár, csillag és fenyö, mindez helyesen kidíszítve. Az egészet a gyürünél 4 cérnaszálon át a lámpáról függesztette fel. Alig vártuk minden évben, hogy elökerüljön!) Nálunk az volt a szokás, hogy a családi koszorún a gyertyákat csakis vasárnap gyújtottuk meg, késödélután, amikor már sötét volt. Ilyenkor mindig tudtuk, hogy ma "adventezünk" és semilyen játék vagy szomszédolás kedvéért nem hagytuk volna ki.(érdekes, most gondoltam bele, ez a szokás nálunk ma is megrendíthetetlen, pedig már felnöttek vagyunk!) Ilyenkor kb 1-2 órára leültünk együtt, apukám feltett egy karácsonyi lemezt, és beszélgettünk együtt, csak úgy, mindenröl. Aztán elfújtuk a gyertyát/gyertyákat, és csak a következö vasárnapon gyújtottuk meg megint. A gyerekszobai koszorúnak viszont minden este elénekeltünk lefekvés elött, az ágyból pár karácsonyi dalt, és így olyan jó érzéssel aludtunk el minden este. Ja, és apukám decemberben esténként felolvasott részeket Jézusról a képes Bibliánkból. Nagyon szeretettel tudtuk az Ünnepeket várni! Ajánlom mindenkinek! Egy életre akkora ajándékot kaptam ezektöl a pillanatoktól, hogy csak gyözzem majd átadni az én gyerekeimnek!!! Ildi! Mondd el a gyerköcöknek, hogy az ünnep a szívböl jön, nem számít az, hogy milyen színü az a szalag! Nagy butaság ilyennel letörni a gyerekek kedvét! Döntsék el ök, hogy hisznek-e, és ne higgyék, hogy ez a szalag színével van összefüggésben! Nálunk még macis szalag is volt, és nagyon jól állt a koszorún!!!
Ajándékötlet: én idén a legtöbb barátnak mézeskalácsházat csinálok, ami tuti egyszerü, egy délután alatt megoldható, illatos, egyedi, OLCSÓ, és tavaly is mindenki szívböl örült neki. Ha valakit érdekel, szívesen leírom részletesen a munka menetét. Ja, és akár most is elkészíthetö, eláll!
Niki! Elküldenéd a naptárat nekem is?
Jó készülödést mindenkinek!
Adri
KAdri
 


Hajni mind a nugátkocka, mind a marcipán eláll karácsonyig, ha most elkészíted.
Gabó
 


Adri! erdekelne a mezeskalacshaziko leirasa, nagyon jo otletenek tartom!!
Niki! Nem maradtam le meg a naptarrol??
Koszike!!!!
Eva
Eva
 


Sziasztok!
Az adventi koszorún a szallagok színe három lila és egy rózsaszín. Ez jelképezi a megtisztulást! Ez nem azt jelenti , hogy nem lehet más színû! Szerintem nem olyan rossz dolog , hogy ezt is elmondják az iskolában. Bár sokat számít , hogy ezt hogy teszi a tanár!
Véleményem szerint az a fontos , hogy addíg is amig meggyújtjátok a gyertyákat együtt vagytok! Csak ez a fontos!
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Niki!
Kérlek küldj egy naptárt. Köszi!

Kanga!
Mennyibe került kb. az asztali naptár, amit csináltattál?
Sziasztok:Ani
Ani
 


Sziasztok Lányok!
Hogy telt az advent elsõ vasárnapja, mindenkinél meg volt a gyertyagyújtás?
A mi adventi koszorúnk az idén nagyon szépre sikeredett ( mi mindig önállóan csináljuk a gyerekekkel) az idén kéket álmodtam meg és ilyen is lett: vastag királykék gyertyákkal, selyem ezüstfenyõ gallyakkal, aranyalmákkal és más pici aranyozott gyümölcsalakokkal, valamint királykék csillogó ici-pici karácsonyfákat ábrázoló hosszú szál van még rátekerve. A pici lányom (2 éves múlt) is buzgón segített.
Én nem tulajdonítok jelentõséget a gyertyák és szalagok színének, tavaly arany, azelõtt bordó volt mind a négy gyertya. Vettem egy sötétkék alapon arany csillagokat ábrázoló anyagot kb.120x140 cm (kilóra 500 Ft volt), beszegettem, ez a karácsonyi terítõ, ezen áll most az étkezõ asztalon a kékes adventi koszorú. este meggyújtottunk egy gyertyát és a férjem felolvasott egy történetet a Jézus születésérõl egy kimondottan gyerekeknek készült könyvbõl, utána el is fújtuk a gyertyát, hogy minden este meggyújthassuk karácsonyig.
Érdekelne, ki hogy "ünnepel"?
Rita
ritaa (ritaa)
 


Sziasztok!
Nálunk is meg volt az elsõ gyertyagyújtás. Este vacsora után énekeltünk, imádkoztunk (mindenki a saját szavaival megköszönte az elmúlt napot...) a 3 éves kislányom is teljesen bekapcsolódottt, a pici pedig nagy szemekkel figyelt. Néhány perc volt az egész a gyerkõcök tûrõképességét figyelembe véve, de más "hangulatot" adott az estének. Remélem sikerül minden este közösen készülnünk.
Csilla
Staudt Gáborn&eacu
 


Szia Ani!
Lehetett választani matt és fényes változat között. Az árára már nem igen emlékszem. Kb. 1700-2000 Ft körül lehetett.
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
Nagyon jó ötleteket találtam ittKép
Nálunk van egy nagyon szép szokás, leírom, hátha kedvet kaptok .
Szenteste, amikor "megjön" a Jézuska, és mindannyian bemegyünk a szobába, ahol égnek a gyertyák, sziporkázik a csillagszóró (egész karácsonyi hangulatom lett ahogyan leírom...)
szóval a zene után a háziasszony (Anyukám) egy jó kívánsag tállal jár körbe. A tálon egy alma van felszeletelve annyi részre ahányan ott vagyunk, és dió gerezdek vannak rajta. Mindenki vesz egy szelet almát és egy diógerezdet. Az alma újra eggyé akar válni, ezért a következõ Karácsonykor ismét együtt leszünk mindannyian, a dió pedig bõséget hoz. Anyukám mindenkinek mond valami jókívánságot, ami nagyon személyes. Olyan megható az egész, mindig megkönnyezzük...
A jó kívánságokra Anyukám már jó elõre felkészül, hogy tényleg olyat kívánjon, ami nagyon fontos az illetõ számára.
Amikor kicsi voltam nem nagyon értettem, de azt éreztem, hogy nagy dolgokról van szó, így mindig nyugton voltam.
Az ajándéknézegetés csak ezután következhetett.
Szóval ennyi.
Boldog készülõdést mindnyájatoknak, szeretettel.
Imolka
Névtelen
 


Szia Imolka!

Ez az almás - diós dolog nálunk is minden évben megismétlõdik!
Szerintem is nagyon kedves szokás , örülök , hogy más is ismeri!

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
Itt a mézeskalács házikó leírása, amiböl én szerdán 8 db-ot csináltam! Isteni illatot árasztanak, és tényleg egyszerü! (képzelhetitek, ha 8-at csináltam, és más dolgom is volt)

A tésztaKépjó elözö nap megcsinálni és hütöbe tenni, de nem feltétlenül szükséges)
10dkg margarin
1 tojás
7,5dkg cukor
kb 1,5 deci méz
30dkg liszt
1teáskanál(tk)étkezési szóda (szódabikarbonát)
1 tk fahéj
1 tk gyömbér
1 tk szegfüszeg
esetleg mézeskalácsfüszer, narancshéj

A ház falaiKépösszesen 3 kartonsablon az egész!)
oldalfal: 6x12cm téglalap, 2db kell/ház
tetö: 10x15cm, 2 db
"homolkzati fal" 2db, ez olyan, mint egy téglalapon egy háromszög, ez tartja a tetöt: alsó része 9cm, két oldalfala 6-6 centi, a rajta levö háromszög szárai meg 9.5centisek, ebböl is 2db -ot kell kisütni.
A ház falaira vágjatok ablakot, meg egy ajtót. Én a négy falból kettöre szoktam, de csak a tepsiben, különben eldeformálódik mikor a gyúródeszkáról leszedem.

Az összeállított tésztát kb 3 mm-esre kell nyújtani, a sablont körülvágni, kisütni (vigyázat, gyorsan sül!) a kisült falakat a tepsiben kell hagyni kihülni, hogy jól megkeményedjenek. Amikor már teljesen kihült, akkor érdemes összeállítani. Én az összeállításhoz olvasztott cukrot használok, az nagyon jól tart, viszont nem gyerekek kezébe való!!! Rendesen éget, vigyázni kell vele, viszont megéri a fáradtságot! Kis lábasban felolvasztok cukrot, víz nélkül, és kanál segítségével azt használom ragasztónak. Pár másodperc alatt stabilan összefogja a házikót. Az összeragasztásnál általában a 4 falat ragasztom össze, aztán illeszem rájuk a tetöt. Egy ház összeállítása max. 5 perc, szóval tényleg nem nagy dolog! Amíg ti cukroztok, a gyerekek cukormázazhatnak kis fenyöfákat& más mézeskalácsdíszeket! Érdemes egy ház alá való darabot külön egyben kisütni, arra tudjátok a házat állítani. A díszítéshes 2 tojásfehérjét felverek, és porcukrot keverek hozzá hogy még éppen ne folyós massza legyen. Ezzel dekorálom, a tetejére jó sok apró színes cukrot kell tenni, akkor nagyon édes. A cukormassza száradása kb. 1 nap. Nálunk az egész lakásban tuti mézeskalács illat van!
Bonyolultnak hangzik, de tök egyszerü!!! Ha valami nem világos, csak írjatok bátran, olyan nehéz rajz nélkül elmagyarázni!
Kellemes Advent-vasárnapot mindenkinek!
Adri
KAdri
 


Adri!

Istenien hangzik! Nagyon hangulatos lehet ez a kis mézes-kalács házikó. Kipróbálom és beszámolok róla, hogyan sikerült.

Köszi a leírást!

Enikõ
Enikõ
 


Szia Adri!
Ugye a mezeskalacs tesztaja egy hazikonyi anyag...
Gondolom azt is jo sokaig kell " homogenizalni", de jol hangzik a vegeredmeny. Mindenesetre szines cukrot mar vettem a dekoralasahoz.
Formacskakat karacsonyi sutoszaggatoval nem lehet letrehozni ebbol a tesztabol??? Koszi: Zsike
zsike (zsike)
 


Mezeskalacs projekt a "Mit csinaljak a Parommal? " topicban vazolt eset miatt halasztva, remelem holnapra oszeszedem magam lelkileg, mert minden hozzavalo mar " csoretoltve".
Zsike
zsike
 


Sziasztok!

Találtam egy remek boltot, ahol a házi barkácsolgatáshoz mindent beszerezhettek:
Bp. Baross u. 78. Hobby bolt.
Egy hete jártam ott, nagyon fel volt szerelve. Vannak szárazvirágok, hungarocel formák, oázisszivacs, mécsesek, gyertyák, gyöngyök, papírok, gipszöntéshez formák gyerekeknek, festékek, ragasztók, szalagok, meg ezer féle sokminden. Nem reklámot akarok csinálni neki, de én mindent itt vettem meg. Néha sorbanállás van az utcán, mert annyian vannak bent, meg kifelé a pénztársorba is hosszan kell kanyarogni. De megéri!

Niki
Niki
 


Sziasztok! Csak be szeretnek szamolni, hogx amezeskalacs haziko, meg a meagvasmez meg a naridzsem, meg stb, szoval a Toletek tanult otletek MIND nagyon bejottek, ezuton is nagyon koszonom mindannyiotoknak, es bizom benne, hogy a jovoben is ilyen sok klassz dolgot sziptazhatok toletek!
Bekes unnepeket kivan:
Zsike
zsike (zsike)
 


Ennek nagyon örülök. Leginkább azért, mert nekem egyikre sem maradt időm és energiám. Egyedül a mézeskalács és egy aprósüti, ami tellett tőlem idén. Viszont felhőtlenül ünnepelünk Kép
Gabó
 


A nagyszülők ájuldoztak a naptártól és a naridzsem is isteni lett !!!!!
EZER Köszi Gabó!
Betti
 


Betti az nagyon klassz! Gondolom neked is jól esett ezt látni Kép
Gabó
 


Lányok, üzenem mindenkinek aki ezt a sok remek ötletet megírta,hogy megérte fáradnotok vele, mert én is sokat kipróbáltam, mindíg olvastam ezt a rovatot. Nagyon jól sikerült a mézeskalács, a marcipán, a gesztenyés őzgerinc, és szépek lettek a mézes üveges édességek is, mindenki örült, aki ezt kapott ajándékba! Mindekinek köszönöm!!!

Trixy
Trixy
 


Sziasztok Lányok!
Örülök, hogy ilyen jó sok ötletet sikerült itt összeszednünk! Én azt hiszem, lementem az összeset a gépemre, jövö karácsonyra is elegendö!
Nagyon örülök, hogy bejött a mézeskalácsházikó, mi most faljuk fel a sajátunkat, jövöre remélem megint lesz rá idöm, hogy csináljak!
Ennyi készülödés után: hogy teltek az ünnepek? Tudtatok pihenni is? A napsütés ellenére volt hangulat? Nálunk jó sürün, de boldogan teltek az ünnepek, jövöre meg már 3-asban lesz a gyertyagyújtás! Mindenkinek boldog pillanatokat az új évre!
Adri Kép
KAdri
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: