Új privát üzeneted érkezett!

Stuc!
Várok türelemmel! Kép

Jubi!
A kép nagyon szép, ízléses, mint mindíg. A folt dekup is érdekes!
A kanáltartó nekem most egy picit "kopasz".
Találtam még Neked szép képeket:
http://www.papertolevillage.com
Ha így nem jön be, akkor a portálomon "Szépséges papírok" címszó alatt megtalálod! Kép
mian
 
 


Köszi Mian, megnéztem és mentettem! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
A képek helyén nekem most halamas ERROR felirat jelenik meg.....hátha később sikerül megnyitnomKép Kíváncsi vagyok nagyonKép

StucikámKép
Imádom a magnóliádatKép

Én most az előszobát fogom megkreatívkodni. Kifestem, apukám új linóleumot fog felrakni, aztán meg képeket gyártokKép

Puszi: Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

 
 

Koda!
Jó szórakozást! Kép

Alkottam Max szobájába egy új lámpát:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=86

Egyébként hová vannak a kedves játszópajtásaim tünve???
mian
 
 


Mian!
Ötletes a lámpa! Miből készült?...Maxnak tetszik? ...csak mert nekem annyira ijesztőek ezek a manók...nem szívesen nézném őket elalvás előtt Kép

Koda!
Az ERROR-os képen a lila linkre kattincs!
Olyan kreatív vagy a lakásátalakításban, nem gondoltál még rá, hogy lakberendezést tanulj?

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Találtam egy oldalt, ahol szép nyomtatható képek vannak...legalábbis nekem tetszenek Kép
www.lindapaul.com

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


JubiKép
Tényleg nagyon szép képek vannak rajta! El is mentettem páratKép És végre meg tudtam nézni a te képeidet is! Szuper dolgokat készítettél megint.
És a kérdésedre válaszolva, bizony nemrég mondtam pont Gábornak, hogy el kéne végezni egy lakberendező sulitKép Õ is támogatná a dolgot. Egy barátnőm pont most végzi, ő nagyon szereti.

MianKép
A változatosság kedvéért most a tiédet nem tudom megnézniKép X-et mutat a kép helyén.

És tényleg nagyon el vannak tünve a kedves játszópajtársakKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Hm! Érdekes; nekem sem jön be most a kép. Tegnap még bejött. Ideteszem még1x:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=26

Jubci!
A szalvétát Max választotta; Ö szereti a manókat. S végülis, ha jobban belegondolok, egy nagymama faló ordasfarkas, vagy a vasorrúbába sem lenne sokkal szerényebb! Kép
Maga a lámpa fából van, ezért szerintem az otthon barkácsoló ügyesebbek meg is tudnák ezt csinálni.
Egyszerü félkörív (izzók helye kilyuggatva) elötte pedig egy kis párkányszerü valami. Én a neten rendeltem , -így sem volt túl drága , - mert én nem tudok barkácsolni. Még!
mian
 
 


Szia Lányok!
Megvan a válasz arra, hogy miért nem látjuk időnként a portálról linkelt képeket.Röviden elmondva azért, mert a az üzemeltető nem szeretné és nem engedi, hogy háttér tárolónak használják az emberek. Ha a részletekre is kiváncsi valaki akkor olvassa el a gportal.hu --fórum--Bugok minden mennyiségben c. topikon a 936. hsz-tól 945.-ig egy felhasználó és a modik beszélgetését.

Jubika, nagyon klasszak! A foltdecut milyen kaspóra raktad és mivel ragasztottad?Éppen nem rég dobtam ki egy ilyet. Én pár éve egy műa. kaspóra raktam tapragival és az idők folyamán elvált az oldalától és szépen egyben lejött róla. Persze, mert akkor még nem ismertem a decou. ragasztót. KépLehet, hogy megcsinálom újra, de mostmár rendes ragasztóval. Kép
A tányér meg direkt lett olaszos! Kép Köszi!

Mian a tányér elég csúfocska lett, nem tenném fel ide. KépViszont a Te lámpácskád tündéri!!! Kép

Kodácska, örülök, hogy neked is tetszik! Kép
szorgosstuci
 
 


MianKép
Végre látom a fényt!! Vagyis a lámpádatKép És naggggyon tündéri!

StuciKép
Bizony, hogy tetszik! Eleve imádom ezt a motívumot, de olyan nagyon szépen felragasztottad, hogy csak na! Én azt se bántam, hogy nem olyan erősek a színek.

Reggel kezdjük a PVL lerakását. Jó kis meló lesz....

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sehol senki??? Kép

Hol vagytok????
Egyedül Koda van igazoltan távol!!! Kép
No meg Jubi!

S Ti többiek??? Biztos suttyomban alkotgattok; mindenki lapít, aztán jön a nagy "robbanás"!!!
Nem teccik nekem ez a nagy vihar elötti csend!!

Szép vasárnapot!
mian
 
 


Sziasztok!

Stuci! Ez atányér mindegy hogyan van fotózva, nekem nagyon tetszik. Viszont eléggé le is vagyok maradva. Fújott festék???

Jubi!
Kipróbáltam a te technikádat, ami a nyomtatást illeti. Én is sima nyomtatópapírra nyomtattam a képeket és láss csodás, sikerült. Szuper vagy, így mostmár a szalvétákkal sem kell bíbelődnöm. De még 1 kérdés. Ha lakkal lefújom, az nem okoz majd gondot? Festék csorgás, papír átázás...stb...

Megnéztem mindeninek az szebbnél szebb alkotásait! Nagyon ügyesek vagytok. Kép

Én most két képet készítettem és van egy kisvakondos óra félbehagyva.
Noddy-s kép. Kép
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=438475&index=11

és egy citromos:
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=438475&index=12

Megyek, mert Gerei elaludt és most végre takaríthatok!

Puszi!
Anikó

u.i.: Tudja valaki közületek, hogy hol foglakoznak indigó és kristály gyerekekkel??? Fontos volna nagyon!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko,
ezt beszéljük meg inkább priviben! Kérlek!!!!
mian
 
 


Anyko!
Nem tudom, mi lesz, ha lefújod lakkal, én még nem próbáltam. Ha jól emléxem valaki írta, hogy többször kell átfújni, de mindig csak keveset.
Nody nem tartozika kedvenceim közé, a citromos annál inkább!! Kép

Stuci!
Faragasztóval csinálam a folt-decou-t, egy régi cserép kaspóra, úgy hogy kentem alá egy réteg diszp.-et.

Koda!
Majd mutasd már meg a végeredményt! Kép Ha itt nem akarod, akkor a csevegőben is lehet..

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anyko,
tecc a citromos! De mire csináltad? Úgy tünik, mintha csempe lenne!
A gyerekszobai is bejön nekem, bár a figurákat nem ismerem. A keret sk.?
mian
 
 


Jöttem ismét "csendet törni"!!! Kép

Csináltam valamit, ami ugyan nem szalvétás, de némi próbálkozást ez is megér:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=28
Hogy milyen? Döntsétek el Ti! Kép
mian
 
 


Szia Mian!

A kereteim karton képkeretek. Hobby boltban lehet venni és nagyon szeretem. A citromos csak krétázva van. Kép

Amit csinálnál az mi? Nekem tányérnak tűnik. De mi ez a technika?
Én most órát készítettem üvegfestéssel. Életem első üvegfestése. Háááát...majd felteszem a másik topikba. Nem lett valami szép, de elsőre nem is rossz.
Puszi!
Anikó

Többiek? Csak nem havat lapátolnak?

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Lányok!
Elmaradásom indoka, hogy szombaton összeomlott a gépem és csak ma lett kész, ill. mostmár ahogy az órát nézem , tegnap este. Most még azzal vagyok elfoglalva, hogy telepítgem a cuccokat rá. Alkotás sajna semmi. Kép

Anikó, krétázva és fújva van. A citris klafa lett! Kép

Miankám, megjött az új kencéd? naná majd olyan vacak alapanyagokból dolgozol mint mi. Kép Érdekes, de kivételesen valamiért ez most nekem nem az igazi, talán a színe miatt nem tetszik igazán, persze lehet, hogy nem olyan a színe, mint amit én látok. Kép Azért írhatnál róla! Kép
szorgosstuci
 
 


ja és egy kérés, valaki linkelje már ide a csevegő címét légyszives, mert nem lelem és az összes kedvencem törlődött a gépből. Kép A rengeteg nyomizásra begyűjtött címem is odalett , bhühühühűűűű
szorgosstuci
 
 


Igen, ez egy tányér! Kép
Anyko,
jól látod! a technika meg semmi különös; modellmassza/krém, csak épp színes!

Stuckókám;
be jó, hogy újra itt vagy!!! Kép
Igen megérkezett az "anyag"!! Hát nekem meg pont a színe miatt teccett meg!
Valóban, nem igazán jön vissza a fotón, meg elég homályos is. Az egyik egy olyan zöldes arany színü, a másik pedig határozottan kislibafos színü, de az is egy kicsit csillogós, metálos. Majd csinálok még vele mást és akkor talán jobb lesz a fotó is! Kép

Ezúton szeretnék mindenkit meginvitálni a megújult, felfrissített portálos oldalamra! Mian
www.gportal.hu/portal/mian/
mian
 
 


Stucc,
a link lemaradt:
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi

Mire van még szülséged??? Tudok esetleg segíteni?
mian
 
 


Mijan, és ezen belül? Idáig én is eljutottam. Kép
Megnéztem az új oldalad. khmmmm...
szorgosstuci
 
 


Stucikának!Kép

DECOU-CSEVEGÕ

Sztigris
sztigris
 
 


Stucókám!
Mijaza khmmmmmm????? Kép

Tigrincske!
Te is itt vagy azért??? De jó! Kép
Csak lapítasz, mint oly sokan!!! Kép

Futok, mert 24 órás non-stop kreatív van a TV-ben!
mian
 
 


Sziasztok!

Mian!
Hát, minden elismerésem, a honlapod tuti lett!Kép Rögtön kiválasztottam a naplementés oldalt a kis kedvenc csíkos cicuskáimmalKép... Közben, ha már ott voltam ismét megnézegettem az alkotásaidat, de erről már tudod a véleményemet!Kép
Igen én is itt vagyok és lapítottam!Kép De most hoztam is mutizni egy keveset. Megint kölcsönbe volt itt nálunk egy digi és végre lefotózhattam a legújabbakat.
Innen lapozgatva:
http://babanet.hu/album/main.php?album=5833&page=2&image=196386

Ha még jár erre valaki és érdekli!
Vadi új gipszkiöntő formák vannak egységesen 550 Ft-ra leárazva az egyik ismerősömnél. Ha valakit érdekel, akkor megnézheti őket a honlapomon!Kép

Sztigris
sztigris
 
 


Hahó Tigrincske!! Kép

De jó, már nem vagyok egyedül!!!
És bizony, nagyon szépeket alkottál. Legjobban nekem az egeres doboz és a rózsás szett nyerte el a tetszésemet! A sörös óra is nagyon ötletes, klassz, bár én a nagy mutatóból megpróbálnék egy picit lecsípni!
A kis "menyasszonykának való" pedig látom már: igazi utánpótlás! Kép

Pusz

Majd´elfelejtettem:
BOLDOG VALENTIN NAPOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!
mian
 
 


Sztigris!

Megnéztem a termést. Azt szeretném kérdezni, hogy a szerelmes hód keretére a minták hogyan készültek? Nagyon tecccik!
A rózsás szett is nagyon szép, és most kivételesen így, kréta nélkül tetszik Kép Olyan elegáns. A barbis pzs tartó nekem nagyon durva - a két fiú mellett máshoz vagyok szokva Kép - de ki tudja, néhány hónap múlva lehet, hogy én is ilyeneket fogok készíteni, ha a pocakomban Jázmin lakik Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mian, Jubi!
Köszi, most kiváltképp jólesett a dics. Kicsit szomi vagyok úgyis, mert a végén mégsem sikerült megszereznem egy hőn vágyott szalvit.Kép No, mind1!

Mian!
Nem felejtettem ám el az "eljegyzést"Kép A múltkor meg is mutattam Zsaninak a leendőbelijét és csak zavartan mosolygott...Kép

Jubi!
Nekem is így egyszerű fehéren tetszett a rózsás, ezért is hagytam ilyenre. Valahogy ez a minta ezt követelte meg. A hódos keretnél maga a kiöntőforma ilyen, én nem vagyok ilyen ügyi! Nagyon szeretem ezt a keretet, csak nem minden szalvi illik hozzá, így lealapozva váratott magára és még van is belőle olyan, ami már csak szalvira vár.
A hercegnős pzstartó nekem is "durva" kicsit, de szó szerint így kérte a lányom!Kép Mindent kiválasztott hova kerüljön és milyen legyen. Próbáltam alkudozni vele, de végül kénytelen voltam megbarátkoztam vele, végülis a "megrendelőnek" kell tetszen!Kép Hát a lányok már csak ilyenekKép, bár ha lenne 1 fiam is, akkor bizti több ihletem lenne fiúsabb dolgokat is csinálni.Kép

Pussz
sztigris
 
 


Sziasztok!

Tigrincske! Én szívesen megnézegetném a gipszkiöntőket, de sajna nem tudok belépni az oldaladra.Kép Mijjjééé? A profilodból szerettem volna.....
totne
 
 


Totne!
Arra már rájöttem, hogy Mozillával nem jön be, de Internet Explorer-rel igen.
Ha semmiképp nem megy, akkor írj és elküldöm emilben a képeket! Összesen: 45 féle kiöntő és Kb. 2,5Mbyte a képek összmérete

Szilvi
sztigris
 
 


Köszi! Explorerrel meg tudtam nézni. Nem is találtam olyan keret-kiöntőt, amit szerettem volna, de különben meg Pestre sem tudnék érte menni.... De azért köszi....
Tünde
totne
 
 


Tigrincske!
Benne lennék, hogy egy kis idöre cseréljünk gyereket! Kép Én kapnék egy leányt, s adnám érte a fiamat!
(nem tudom meddig bírnám!!!!? Kép)
mian
 
 


SziasztokKép

PVC felrakva, kisfiam által azóta 5 helyen kiszakítva, összefirkálva, összecsikargatva.....No comment.

TigriskeKép
Pont ilyen gyerekmintás szalvikat készülök keretbe foglalniKép A bölcsibe kell néhány dísz a falra.
A rózsás engem is nagyon megfogott, látom a többieknek is tetszikKép
Az új keretek mennyibe kerülnek? tetszene 1-2 belőle. Írnál róla, hogy niként lehet hozzájutniKép Köszi!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Mian!
Vigyázz, mert szavadon foglak!Kép Én már el is képzeltem a csereberétKép. Zsani bárkivel szivesen elmegy, sajna már volt, hogy ezzel csak viccelődtek és ő tök komolyan vette, aztán alig lehetett megvígasztalni.Kép
Szóval mikor is jöttök legközelebb haza?Kép

Timi!!!Kép
Jajj, annyira örülök, hogy Te is itt vagy!KépKépKép
Örülök, hogy készen vagytok a lerakással, Marci pedig elvégezte az utómunkákat.Kép
Mesélj magatokról, ha van időd, várom a levelet!Kép
<font size="-2">A rózsás szettnél a férjemet kértem meg, hogy segítsen már kikeverni a megfelelő színt, mert én képtelen voltam rá! Azt tudni kell, hogy a férjem jócskán szintévesztő(repülőt nem vezethet, jogsit is csak úgy kapta meg, hogy úttörő becs szóra megjegyezte: "fölül a piros, alul a zöld, közte pedig csak a sárga lehet!Kép"), de ha szinkeverésről van szó mindig tudja, hogy kb. milyen szineket kell összekeverni, hogy megkapjuk a kívánt színt. Én sem értem, hogy csinálja, de az "életben" olllyan szintévesztő, hogy csak na!
Itt egy kis baboskönyv-teszt, "Online teszt" akit érdekel!</font>

Gipszkiöntők:
Egységesen 550-re vannak leárazva(690-890 az eredeti áruk), ők már csak a drágább német kiöntőket használják és csak kész gipszeket árulnak, mivel a német kiöntőt nehéz beszerezniük és jóval drágább is. Gondoltam szólok, hátha nektek is kedvező az ár! Ezek PHILIPP (ha jól írom) kiöntők, nekem többféle is van belőle és eddig bírták a kiképzést.Kép Igaz valahol olvastam, hogy a német sokkal strapabíróbb és aprólékosabban van kidolgozva, de nekem ez is megfelel!Kép

Szállítás: Bp.-en vagy ha igény van rá megkockáztatom a postát is csak össze ne törjék, mire odaér.Kép Hogy érdemes becsomagolni és feladni?

Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Csak egy ötlet: én már kaptam postán kiöntőformát pizzás-dobozban, semmi baja sem lett!Kép
Puszi: Tünde
totne
 
 


Tünde!
Ez nagyon jó ötlet, köszi!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok
sikerult nehany kepet feltennem a netre.
Oszi vasart szerveztek hajdanan szulovarosomban.Ezek a kepek meg akkor keszultek.
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=5830
Kedvencem a kutyas pzstarto, es a kenyertarto(habar hiba van benne boven).
Utana csak nehanyat alkottam, ajandekba, de kepek roluk nem szulettek .
Mostanaban semmit nem mukodtem, tobb mint 1 honapja varat magara egy elkezdett kulcstarto es pzstarto.

Hajni
hajciho
 
 


Hajni!
Nagyon szépeket alkottál!Kép Tetszenek a kereteid!
Az a szívalakú hortenziás kép milyen kiöntővel készült? Esetleg tortaformát használtál?
A kenyértartó natúr fa volt és lefestetted? Nagyon jó lett!!! Csak azért kérdem, mert épp most vettünk mi is 1-t és eléggé "csupasz"Kép

Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Hajci! Szépeket csináltál, nekem képek közül leginkább a reggeli csendéleted tetszik. A kenyértartód is nagyon jó lett, én még csak szemezgetek vele, mert nekem is kellene egyet csinálni, de majd egyszer. Kép

Vidámak a hűtőmágneseid is!

Jó hetet mindenkinek!
Nolo
nolo
 
 


Sziasztok muveszek,mert amit ti csinaltok ez mar az.Kép
Igazabol most talatm erre az oldalra es nagyon megfogott a dolog.iden keszul a konyham meg amugy a hazban is elferne par egyedi kiegeszito.
Az a bajom hogy teccik ez asszalvetas dolog meg a gipszkepek is csak azt sem tudom hogy kezdjek hozza.Semmit nem tudok.
Az erdekelne hogy hol talahato leiras ahol lepesrol lepesre leirja mit kell csinalni?
Elore is koszonom a valaszt.

csak igy tovabb ugyik vagytokKép

Kép
monyoka
 
 


Monyoka!Kép
Üdv a fedélzeten!Kép
Itt össze van gyűjtve sok okosság: http://decoupage.lap.hu/
Kezdetnek: Decoupage KISOKOS-t ajánlom, sok alapvető dolog van leírva én is ezzel kezdtem.
Nemrég egyik topictársunk készített egy "kis" összeállítást, ezt pedig itt találhatod: Babi praktikái

Majd mutizz, ha készítettél valamit!

Sztigris
sztigris
 
 


szia Csajszikák! Kép

Hajci!
Ügyi vagy; szépeket alkottál! Legközelebb ne dugdosd ilyen sokáig!!!!

Monyoka,
szia!!!! Hajrá! Ugorj neki, aztán gyere mutizni!
Vissza várunk!

én is követtem el megint valamit;
az elsö csak masszával, szalvéta nélkül!!!, a másik pedig egy egyszerü rózsás dobozka:
http://gportal.hu/portal/mian/image/gallery/1140526766.jpg

Kerüljetek elö!!! Vége a téli álomnak!!!!! Kép
mian
 
 


Mian legújabb alkotásait itt találjátok:
http://gportal.hu/picview.php?prt=85660&gid=414102&index=29

Mian!
Hát, mán megint mikkel ejtesz ámulatba! Az a masszás, valami csúcs! Bonbon lesz benne?Kép Szivesen eszegetnék egy ilyenből... A rózsás dobozkán jól látom, hogy csillog valami? Mit szórtál rá vagy csak a lakk?

Sztigris
sztigris
 
 


Tigrincske!
Jó a szemed! Kép A rózsáson apró, pici üveg golyócskák vannak.
A bonbon tartóra pedig valamilyen oknál fogva, lecsapott a fiam. Most Ö eszeget belöle. Kép
Méltem Neked, megkaptad?

El is felejtettem megköszönni, hogy korrigáltad a hibámat! Köszi!
mian
 
 


Mian!
Tuuuuudtam én, hogy nem "csak" egy egyszerű dobozka!Kép Nagyon ötletes, mint mindig!Kép A fiaddal együtt is szivesen szemezgetnék a bonbonosból, persze ha megengedi.Kép
Levelet megkaptam, írtam!

Sztigris
sztigris
 
 


Hajni!
Nekem most a gyerekképek - legjobban az ablakos nyuszis Kép - és a kenyértartó tetszenek, de szép a többi is, és a mágnesek is! ügyes vagy!! Kép

Mian!
Danival együtt néztük meg a képeket, és a bonbontartódra azt mondta: "Olyan, mint egy szörny!" Kép De az ő véleménye ebben a témában nem mérvadó, hiszen férfi, és csak 3,5 éves Kép Nekem kifejezetten tetszik a szörnyed! Kép...és a rózsás dobozkád is!!

Én azért nem jövök, mert nem csinálok semmi kreatívat, csak a pocakomat növesztem Kép :
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1140591545.JPG

Szép napot! Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Neked most ez a "dolgod" és különben ennél egyedibb és kreatívabb dolog nincs a világon!Kép Aranyos a pocid!

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Jubi!

Nagyon egyedi az alkotásod! Kép És két gyerek után a harmadikkal terhesen is nagyon csini vagy! Kép

Hajni!
Nekem is a csendélet a kedvencem, de nagyon jókat készítettél! Jobban vagytok már?

Mian! Kép
Te mindig kitalálsz valami újat! Kép Én meg begyepesedve várok arra, hogy elkezdhessem a húsvéti dolgokat készíteni. Ötlet alig...

Majd jövök mutogatni is, de most még van 1 kép, amit meg kell csináljak és fel is kell adnom délelőtt. Utána szusszanok, mert nincs több megrendelés. Kép

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Mi van Veletek????? Tessék összeszedni magatokat! Nem mondjátok, hogy ez az egész a tél miatt van!?
Kicsit Depressziós a társaság?? Hmmm!!! Kép

Jubci!
Pockosod gyönyörü! Kép

(úgy tünik, hogy a G-portál nem fogja engedni a képeket ide feltenni???? Neeeee!)
mian
 
 


Mian!
Megy ez csak a linken kell egy kicsit igazítani. Jubi képe se jött be nekem simán rákattintva, így megkerestem és ezzel a linkkel már megyKép
http://gportal.hu/picview.php?prt=3083&gid=816036&index=1
Amúgy, ha simán kimásolod a link szövegét, amit Te vagy Jubi odaírt és bemásolod a böngésződbe, akkor bejön!Kép Erre már korábban rájöttem, de az ERROR-os lapon a linkre kattintva ue. jön be...ez a g-portal egyik "szépsége"Kép!

Anikó!
Várjuk a műveket!

Sztigris
sztigris
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: