Új privát üzeneted érkezett!

[color=#ff0000]<center>
<center>Kép</center>
sztigris
 
 


Ez nagyon édi Kép

Már hetek óta nem kupáltam semmit, de ma igen! Kép
Már csak írni kellene megtanulni Kép Pedig nem volt bonyolult a feladat; csak annyi, hogy "konyha", de elsőre "konya"-nak sikerűlt Kép Ez látszik is a fotón, de mivel az ajtó fölött van a konyhában, ezért lentről már nem olyan feltűnő

http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1141120926.JPG

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


...a HIBA oldalon klikkeljetek a lila linkre..

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

 
 

Jubi!
Nagyon jó lett, én is épp ilyeneken törtem a minap a fejemet!Kép
Ezt a kutyikát nemrég találtam a neten és szerintem is annyira cuki!Kép

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


Sziasztok csajok!

Csatlakozom Jubihoz, én is csak a pocakomat növesztem....Valahogy nincs hangulatom kupácsolni. Belefogtam két keretbe, de szörnyű bénák lettek. Úgy döntöttem ami nem megy ne eröltessük Kép
Azért be-be nézegetek néha, legalább látok szépségeket is!
Pusszancs néktek:
krimo

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond, akkor itt mutogatok, mert időm nem sok van sajnos, nem sajnos. Kép
MIvel nagy hó esett tegnap délután óta, szánkóval hoztam haza Gerit a bölcsiből. Most meg úgy fáj a hátam, hgy ülni is alig birok. Szóval utána megyek pihenni.

KépKép
anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


KépKép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép
Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Kép
Kép

Van még több is, csak nincs lekicsinyítve a kép.
De nem is untatlak tovább ezekkel benneteket. megyek lepihenek Geri mellé. Kép

Anikó

Puszi mindenkinek!

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ancsa!
Az a (kőporos?) doboz nagyon jó lett, persze a többi is!Kép
Tessék a többit is megmutizni!

Szilvi
sztigris
 
 


Anyko!
Nekem most leginkább a nyuszis doboz tetszik...biztosan új szalvéta, én még ilyet nem is láttam...mondjuk hónapok óta nem jártam hobby boltban, tehát nekem már szinte minden szalvi új Kép

Ez készült most a konyhámba:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sztigris!

A dobozomat kőtapétával vontam be és felül szalvéta van 3D lakkal lekenve néhány helyen. Igaz ez a kép végkép nem adja vissza.

Jubi!
Ez a konyhai kép jó-jó, de valjuk be, hogy ennél sokkal jobbat is csináltál már. Túl egyszerű ez tőled! Kép De amúgy szép.

A nyuszis doboz nem doboz, hanem mini tálca. Aprósütinek, tojásoknak...stb... pont egy negyed szalvéta fér bele.

Puszi mindenkinek, jövőhéten jövök!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Bocsi, hogy "ledobozoztam" a nyuszisodat...mindegy mi, akkor is aranyos Kép

Tényleg nem egy nagy durranás ez a hármas kép, de a saját konyhámba csináltam, és oda ez illett. Igazából amit mostanában csinálok azt saját magamnak csinálom, és nem a kísérletezés, az új technikák kipróbálása a cél, hanem hogy passzoljon a lakáshoz.Most egyébként is nem a kreatív, hanem a lusta korszakomat élem Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

Semmi baj, hogy ledobozoltad a tálcám. Tényleg kicsit fura tálca, de apukám csinálta és nekem ez így is tetszik! Kép

Kíváncsi vagyok ám a konyhádra! Nekem ez lesz a legnagyobb falat az építkezés során. A ház tervei megvannak, de a konyha..... van egy álomkonyhám, de azt bele is kell tervezni az új házba! Kép

Hogy vagy?
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!
Nekem is van egy álomkonyhám, és szép lassan alakul is. Eddig még csak a falak vannak olyanra festve, amilyenre szeretném, kész a padlóburkolat, meg néhány mediterrán hangulatú kép, és a tűzhely is olyan, amilyet szerettem volna. Most következik a csempénzés, azután pedig a konyhabútor, amit már megterveztem, és a Páromra vár a nemes feladat, hogy megvalósítsa Kép Szóval mivel minden sk ezért lassan halad a dolog, de legalább olyan lesz, mint amilyet szeretnénk.

Köszönöm a kérdésed, most már jól vagyok. Elmúltak a rosszullétek, maradt az álomkór és a lustaság Kép Tegnap töltöttem be a 14. hetet, és szépen gömbölyödök Kép
...most látom csak, hogy ez végig OFF volt...elnézést a többiektől...

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubci!
Semmi baj, hogy OFF-oltál! Kép Szerintem mindenki kíváncsi, hogy mi van Veled/Veletek!
Gusztusos a képed, s nekem tetszik, hogy ilyen egyszerü.

Anyko,
örülök, hogy Ti is elökerültetetk! Kép És Te is szépeket csináltál; tessék szépen a többit is mutogatni!!

Már azt gondoltam, teljesen kihalunk! Kép De látom azért néha-néha csak bekukkant valaki.
Én is most lusti korszakomat élem, ami a dekuplit illeti. Ezerrel dolgozom viszont a g-portálos oldalamon, ami még közel sincs kész! Kép
De már hiányzik a szalvétázás, úgy hogy biztos nem bírom sokáig, hogy ne csináljak valamit. Kép

Puszi mindenkinek!
mian
 
 


Hallócska!
Nehogy kihaljunk már! Kép
A múlkorában írtam egy szép kis litániát, mindenkit külön külön, pocakokat meg az egekig magasztaltam, de elszállt és úgy megmérgeltem magam, hogy belevágtam a papucsom a monitorba.
Mostan már nem merek sokat írni, de nagyon szép minden. Kép Jubi az én pocakom nagyobb! Kép De a Tied szebb! Kép

Megyek a Pecsába holnap a kiállításra. Ha valaki jön akkor megfog ismerni, mert piros gatya és dzseki lesz rajtam. /a vén hülye, mi? Kép )
Mian nem ugrassz át? 10-kor találkozhatnánk a bejárat előtt. Kép Pénzt azt nem viszek magammal, mert még képes vagyok és elköltöm. Kép
Jajj olyan jó kedvem van, hogy süt a nap!Remélem most már meggyün a tavasz! Kép
szorgosstuci
 
 


Stuci!

"Jubi az én pocakom nagyobb! De a Tied szebb! "
KépKépKép...ne aggódj, hamarosan lekörözlek! Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Stucii!
nem is vagy vén Kép na jó hüjjje se Kép azé belépőre vigyé pénzt! És meséljél majd, mert nem enged az ember már oda. 10-kor? hátha kimegyek vele a bolhásra akkor elcsíplek Kép esélyem elég kevés....

Jubi!
Nekem tetszik a képed, még ha egyszerű is.

kupáltam én is, de ez életem legegyszerűbb doboza Kép majd mutizom.

pussz néktek.

Kép
krimo
 
 


http://www.noklapja.hu/modules/forum/forumkep.php?hszid=11962579&forumid=50674&i mgid=1

Csak rányaltam a szalvit, és ahova nem ért ott lefestettem....paprikamagokat küldtem benne Kép

Kép
krimo
 
 


Jubcikám! De aTiédnek legalább van értelme lesz belőle valaki. A zenyém meg csak csokival és sósmogyival van tele. Kép

Krimusz, lehet, hogy mégsem megyek, mert olyan keserves tömegközlekedni nekem. Megnéztem és kb 3 szor kéne átszállni. Az meg ugye az én fóbiámmal nem nagyon megy. Kép Minek ekkora doboz pár magnak? Kép Egyébként baró, festetted is vagy az egész szalis?
szorgosstuci
 
 


Stucim!
Hát csak nézöl, nem olvasol? Kép festettem is Kép
Na én se voltam a környéken sem Kép mindeggy úgyis csak a pénzt költenénk. És nem is olcsóbb mintha boltba venném, csak itt egykupacba vannak....

Kép
krimo
 
 


Hahó! Kép

Stuckóm!
Nagyon humorodnál vagy!!! Kép Persze, hogy ugornék én! De innen a hó alól most nem olyan egyszerü!
Egyébként a húsvét elötti héten megyünk!! Kép
Mondhatod a bótos csajszinak, hogy készüljön, mert jövök!!!!!!!!!!! Kép

Krimusz!
Akármennyire is egyszerü a doboz, nekem tetszik! Nem mindíg a csicsa-micsa a szép! Kép

Nem úgy néz ki, mintha tavaszodni akarna! Kép Itt vannak helyek, ahol már 4 m !!!!!!! hó van!
mian
 
 


Szasztok Csajok!
Én folyton csak leselkedek, én hiába dolgozom a munkahelyemen is számítógéppel, a fenének sem tudom megtanulni, hogyan lehet mutizni az elkészült műveket, úgyhogy csak annyit: mindenki csak növessze szépen a pociját (még mindig én vezetek!) és továbbra is gyártsatok ilyen gyönyörűségeket, amiket itt látok.

Pussszant benneteket öreganyátok: Vali
váradi_vali
 
 


Sziasztok!

Hát nem jövök valami sűrűn, de mindennel el vagyok maradva.
Geri szülinapi bulijának szervezése sok volt, de megérte, mert jó volt.

Ezt a pzs tartót Geri csoportjába csináltam. Süni csoport! Kép
A kép nem adja vissza az igazit. Kép
KépKép
Kép

Ez pedig egy óra. Igaz üvegfestett, de megmutatom:
Kép
Bár sok nem látszik belőle.

Jó éjt mindenkinek. Pocakosok vigyázzatok magatokra, többi pocakos meg tessék edzeni. Hűűűűű..... ez rám is vonakozik???? bühümmm....

Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


No nincs itt valami nagy élet csajok! Kipurcant a gépünk, és öt nap alatt csak ennyit kell visszaolvasnom? Mondjuk nem nagy baj, mert úgysem tudok itt ülni órákat! Kép

Kép
krimo
 
 


Anyko!
A pzs tartó nagyon aranyos, én lehet, hogy egyszínű alapra tettem volna...talán. Az óra pedig nekem egy kicsit túl modern Kép

Én most - kivételesen - dekupáltam, a Párom kért a névnapjára egy "férfi kincsesládát":
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1142179246.JPG
http://gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/1142179587.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Kép
Kép
Miért nem jók újabban a g-portalos linkek?

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Te megint fantasztikusat alkottál!! Ez a doboz!!!
A képed, meg egyszerűségében szép!
Ja és, hogy a férjecskédet is dícsérjem: szép pocakot hoztatok össze így ketten Kép.

Anykó!
A szekrénykéd favorit nálam, de tecc a vakondos óra is nagyon! A sünis pzs-t én megkrétáztam volna, hogy a vonalak ne legyenek ennyire drasztikusak. A többi... csináltál már szebbeket is.

Krimo!
A dobozod nem az én világom, nekem túl piros. Esetleg egy kicsi barna kréta?

Tényleg nagyon elmaradoztunk... Én alkottam, de még fel kellene rakni a fotomasina progiját. Ugyanis gépgyalu volt. De lehet, hogy kell mégegy gyalu KépKép. Valami nem kerek...


Puszi Mohika, aki beteg, vagy ki tudja...

mohácska
 
 


Mohi!
Jobbulást!!!
Ma ezt az ékszertartót kreáltam magamnak:
Kép
A tetejét úgy repesztettem, hogy a natúr fára kentem egy híg, vékony réteg fehér festéket, de éppen csak annyit, hogy a fa ne a replakkot szívja be. A replakk felé pedig töményebb fehér festéket kentem. Így látszik a repedés, de mégsem olyan feltűnő, nem nyomja el a virágokat.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Szép Napot Mindenkinek!

Jubi!
Mást nem tudok mondani: széééép!
A párod dobozai is klasszak, de ez.... ez olyan nőiesen szép!

Tünde
totne
 
 


Jubcikám!

Nem szeretnék beállni a sorba....! De! Én is csak azt tudom mondani, hogy szépek a müvek!
A mackós doboz, tényleg "mackósra" sikeredett.
Az ékszertartód pedig elegáns lett, olyan, hogy is mondjam!??? Finom!"

Én most nagyon válságban vagyok, ma´r ami a dekut illeti. Kép
De már készül a portálon a 2. oldalam! Kép (odamegy a sok energia! Kép )
mian
 
 


Sziasztok Ügyeskezűek!Kép

Látom lassan ébredezik a csapat, gyerünk Lányok jövőhét közepétől tavaszt ígérnek a meterómókusok!Kép Jubi mackója is kibújt a barlangjábólKép, szóval ideje ébresztőt fújni!!!

Vettem jónéhány gyönyörűséges szalvit és miegymást!Kép Szóval ismét belelendültem a dekupliba, csak egy kölcsöndigi és máris jövök mutizni!Kép

És egy kis mosolyra fakasztó képecskeKép
Kép

Pussz
Szilvi
sztigris
 
 


De jó, hogy "feléledtél" Tigrincske!!! Kép

Mutizz, várjuk nagyon!!!
Én, ill. mi pedig még ezerrel küzdünk a bél-influenza ellen! Senkinek nem kívánom! Kép

Puszi (vírus mentes!!)
mian
 
 


Mian!
Gyógyuljatok meg hamar!Kép
Akkor minden napra CSAK 1 képecskét teszek, majd felKép, hogy ébresztgessem a kis álomszuszék csapatunkat!Kép

A borús égre nem is nézve, derűs napot kívánok Néktek!Kép
[size=-2](Jujj, már költök is, ráadásul napok óta sok pici szivecske röpköd körülöttem...[/size]Kép)
Sztigris
sztigris
 
 


De jó! Jön a tavasz, éled a természet, éled a topik! Kép
Én is kezdek éledezni:
ez az Anyu fürdőszobájába készült:
Kép
ő a nappalink falán van:
Kép
ez pedig a konyhánkban - a valóságban nem egészen ilyenek a színek, kicsit intenzívebbek:
Kép

Tigriske!
nagyon várom a fotókat! Kép

Mian!
Remélem hamar kilábaltok a betegségből!!

Jubi Kép

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Mian gyógyulgassatok, én is azt teszem. Ápr. 9-re mindegyikünknek egészségesnek kell lennie.

Sztigrincs kíváncsian várjuk a mutizást.

Jubi! Adtál egy ötletet, hogy mi a bánatot adjak a férjemnek ajándékba, köszi! Viszont a Te ékszeres dobozod sem piskóta. Nagyon elegáns. Húúú és de tecc a doboz ami Anyukádnak készült, de a képek is gyönyörűek. Most már kész művészek lesznek itt.

Pusszantás nektek: a kicsit depis öreganyátok
váradi_vali
 
 


Jubi!!
Az Anyud doboza!!! Fúúúú! Nagyon teccik!!! Telitalálat!!!
Meg a konyhai kép is tuti!

Mutizzatok csak; hátha én is kapok már valami ihletet!! Kép

Valcsikám!
Te pedig ne depizz, mert hátsón billentelek!!! Kép
Igen, bizony!! 9-re tessen magunkat összeszedni!!!

Szép hétvégét!
mian
 
 


Sziasztok!

Jubi! Megest' csak ismételni tudom magam: húúha!

Én dekupálok ám ezerrel, most is csinótam egy nagy rendelést /20 képet tartalmazott/. Lehet, hogy most tudok belőlük megmutatni, mert gép már van, csak a tudomány hiányzik.Kép
De remélem, segítséggel összejön!Kép
Majd jövök!

Kép

Ez meg ajándék Nektek! Sziasztok: Tünde
totne
 
 


Sziasztok!

Szépeket alkottatok! Sajnos időm sosincs, hogy hosszabban is írjak.
Nekem is folyamatosan van megrendelésem, hisz már ez az állásom március 5 óta. Kép Csak mutizni nem jut időm, mert noha lefotóztam már a dolgokat, de a gépre mindig elfelejtem áttölteni a képeket.
Na meg most telkeket is nézek, de nincs megfelelő méretű. Kép Nekem 1000m2-es telek kellene minimum, de olyan itt nincs. Kép

Tünde!
Aranyos a kiscica, köszi szépen.Kép Hogy vagytok?

Puszi mindenkinek!
Anikó

Kép

KépKép
anyko
 
 


Jubi!
A konyhai képen nagyon jól összehoztad a motívumokat és a szine sem szokványos, ezért is különösen tecc nekem!

Vali, Tünde!
Örülök, hogy Ti is itt vagytok!

Valikánk!
Csak semmi depi, tessék mosolyogni, jön a TAVASZ! [size=-2]Ettől a napsütéstől a 7végén a férjem olyan jókedvében volt, hogy majdnem az egész lakást ki-lomtalanította, fúrt-faragott, tett-vett, rámolt és a spejzemet mintha kicserélték volna!KépKépKép Én meg csak dekuztam...Kép, na jó miután egy halom(szó szerint!) cipőt megcsutakoltam... Olyan szépek lettek, mintha újak lennének, így tudattam a családdal, hogy ezentúl mindenki csak mezitláb járhat!Kép[/size]

Tünde!
Kiváncsian várjuk a képeket!

Anikó!Kép
Húúú, ekkora telek nagy ám! Csak nem kertészkedni szeretnél?Kép A mienk 1080m2 éshát egyik felén lakunk másik felén kertészkedek.Kép
Ja, és tessék nekünk is mutizni a legfrissebb alkotásokat!

Bocs, kicsit off voltam...

Lánykák!Kép
Digit remélem néhány napon belül kölcsönkapom, szóval még pici türelmet kérek és jönnek az új szerzemények!Kép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Totne!
Ez az újszülött macsek nagyon cuki Kép

Tigriske!
Már nagyon várom a képeket!!

Jön a tavasz - bár nálunk most éppen szélvihar van Kép - csináltam egy kis tavaszi hangulatot a Dani ovis csoportjának ajtajára:
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
Aranyos a tavaszváró csibe!Kép Ez most, ha jól látom anyag és nem szalvi ugye? Bár láttam már ilyen mintát szalviban is.
Digi már itt van!Kép csak épp a kábel maradt le, amin áttölthetném a szg.-reKép, pedig már úgy mutiznék... de jövök, amint megkapom azt is.

Sztigris
sztigris
 
 


Tigriske!
Nem, ez nem anyag, hanem szalvéta. Dani választotta Kép...örülök, hogy már csak egy lépés választ el attól, hogy meglássuk a műveidet Kép
Én ma egy koszorút készítettem az előszobába, ha valakit érdekel, feltettem a lakberendezési ötletek topikba.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!Kép

Na, megérkezett a kanóc is, így jöttem mutizni!KépKépKép Ezek az utóbbi kb. 1 hónap termései, illetve próbálkozásaimKép, de még vannak félkészek, új technikai próbálkozások is, azokat még nem fotóztam le.

Innentől lapozgatva: Sztigris legújabb munkái

Várom az észrevételeket!Kép
A faragacs+plextol felülrepesztést is kipróbáltam és azt szeretném megkérdezni, hogy ti mivel szoktátok leszedni a felesleges festéket, port, stb., ha nincs itthon semmi spéci hozzá?

Sztigris
sztigris
 
 


Közben ma de. újból lefotóztam mindent, mert jobbak voltak a fényviszonyok és lecseréltem a tegnapiakkal.

Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Jubika!
Biztos, hogy anyukád fürdőszobájába készült az a tartó?
A csibére én is azt hittem, hogy anyag...

Sztigriske!

Azok a pzs tartók szépségesek! És mit kerestem én januárban olyan kék rózsás szalvit! Aztán más mintás lett a kékben rendelt pzs tartó. Nem is szerettem bele. Na, majd megint elindulok szalvivásárra Kép!

Anykó!
Gratulálok az új állásodhoz!
Nekem is mondták, hogy megélnék én ebből! Csak sajna annyi rendelésem nincsen!

Tünde!
Üdv újra itt! Gyere sűrűbben! Mondom én Kép....

Nekem is lenne mit mutizni... Csak most nem köt le a gép előtt ülés KépKép. Annál inkább a takarítás...Kép

Kép

Puszi Kriszta

mohácska
 
 


Sziasztok!

Sztigriske!
Már megint annyira tetszenek a köteles-képek! A szalvik is nagyon tecc!/még nem is láttam ilyeneket sehol!/, de ez a dekor... Tök jó!Kép
A kedvenc kiöntődhöz csak annyit, hogy én is láttam benne a klasszat, nekem is van, de még csak egy képet csináltam belőle: egy vigyorgó delfint. A hugomék fürdőjében van, szerintem is jó nagyon!!!
Még mindig csak ott tartok, hogy le kellene fényképezni a képeimet, de majd egyszer.... Csak győzzétek nézni!Kép
Na, puszi! Tünde
Kép
totne
 
 


Sziasztok!

Sztigriske!
Már megint annyira tetszenek a köteles-képek! A szalvik is nagyon tecc!/még nem is láttam ilyeneket sehol!/, de ez a dekor... Tök jó!Kép
A kedvenc kiöntődhöz csak annyit, hogy én is láttam benne a klasszat, nekem is van, de még csak egy képet csináltam belőle: egy vigyorgó delfint. A hugomék fürdőjében van, szerintem is jó nagyon!!!
Még mindig csak ott tartok, hogy le kellene fényképezni a képeimet, de majd egyszer.... Csak győzzétek nézni!Kép
Na, puszi! Tünde
Kép
totne
 
 


Na, ennyire tetszenek!Kép
totne
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: