Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mivel ilyen topikot nem találtam sehol,muszály volt egy újat nyitnom.Mostanában számítógépes rajzprogramokkal alkotgatok.Akinek hasonlóan van ilyen műve,ne tartsa magában!Kép

Az alábbi feliratra kattintva nézhetitek meg a képeimet,amiket folyamatosan bővíteni fogok.

Orsi
 
 


Téma: Másállapot,cím: Tűz
<!--attachment: M_solat_-_m_s_llapot-157617.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*298.7**M%e1solat+%2d+m%e1s%e1llapot%2ebmp --><center><pre>
Kép
Másolat - másállapot.bmp (298.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 


Téma:Másállapot,cím:Föld
<!--attachment: m_s_llapot-f_ld2-157624.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*298.7**m%e1s%e1llapot%2df%f6ld2%2ebmp --><center><pre>
Kép
másállapot-föld2.bmp (298.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
 
 

 
 

Kép

TŰZ
 
 


Kép


VÍZ
 
 


Kép

FÖLD
 
 


Kép

LEVEGŐ
 
 


Szia Orsi!
Nagyon ügyi vagy és tök szuperek ezek a rajzok! Nagyon kreatív vagy! Kép
milyen ez a progi. Kezd érdekelni. Bár időm aligha engedi. Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Szia Anikó!

KösziKép

A program neve: Photo Filtre
Az origo szoftverbázisából letöltheted,és ami nagyon jó benne,hogy teljes program.

http://www.origo.hu/szoftverbazis/multimedia/grafika/pf-setup-en.html

Jó rajzolást!

Orsi
 
 


Szia Orsi!

Gyönyörűeket alkotsz! Mentettem őket a saját gépembe. Felhasználhatom őket majd? Csinálok egy honlapot a dúláknak (szülésnél a vajudó nőt főként lelkileg támogató asszonytárs) és oda nagyon passzolnának a Te másállapotos kismamáid.

A programot megpróbáltam letötleni, de a mh-i számítógép nem engedi. Otthon pedig sajnos nincs internet. Én is szívesen kipróbálnám, hogy mit tudnék belőle kihozni.

Neked további gyönyörű alkotásokat kívánok!

Zsóci

Kép
 
 


Csak nem megjavult a társalgó?!Akkor le is írom azt amit már kb.egy hete szerettem volna.

Szia Zsóci!

Köszönöm szépen a dícsérő szavakat!
Természetesen felhasználhatod a honlapodhoz a képeket.Ha elkészült,megnézhetem majd?Esetleg megpróbálhatom e-mailen átküldeni a programot. 1,5 mb a mérete. Szerintem ráfér egy,vagy 2 floppyra,esetleg ha van pendrive-od arra rámásolod a munkahelyeden,és hazaviheted.
Szólj,ha küldhetem!

Orsi
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Szia Orsi!
Szuperek a rajzaid nagyon tetszenek,én már letöltöttem a programot de mi a lányommal csak probálkozunk a rajzolással nem nagyon megy hát ehez is érzék kell.De majd mindig bekuksizok meglesem a szép rajzaid.Puszi Kriszta
 


Szia Kriszta!

Köszönöm szépenKépAzért ha gondolod tedd fel a rajzaidat,én szívesen megnézném!

Kép
 
 


Oké Orsi!
Ha olyan kerekedik ki akkor fölfogom tenni.
Szio kriszta
 


Kép
 
 


Szia Orsi!

Annyira szépeket csinálsz!!!!
Nagyon tetszenek a rajzaid!!Kép

Lementettem azt a progit, amivel csinálod, de rájöttem, hogy rajzolni is tudni kéneKépKépKép

Era

Era
Kép
 
 


Szia Orsi!
Ez megint nagyon profi csatlakozom Erához rajzolni is tudni kell.
A lányom is csak azt kérdezi anya de hogy....
Puszi KrisztaKép
 


Köszi lányok,nagyon jól esnek a dícséretek,de mostmár elpirulokKép

Adok pár tippet a rajzoláshoz,bár már lehet,hogy ti is felfedeztétek.
Én elösször megrajzolom az alakot a paintbrush tool nevű eszközzel.(ecset ikon)Kép Aztán beszinezem a belsejét (mondjuk az arcot) a Fill tool nevű eszközzel.(kiborított festékesvödör ikon)Kép Aztán rajzolok bele pár csíkot világosabb,vagy sötétebb színnel,majd elmaszatolom az egészet a smudge tool nevű eszközzel.(mutató kéz ikon).Kép
Kép

Szóval valahogy így.Kép
 
 


Kép
 
 


Orsi!
Hát mi már nem is tudunk erre mit mondani.
Baromi jó.
Probálkoztunk rajzolni így lépésről lépésre ahogy az előző leveledben irtad de közelsem volt olyan mint a tied.Ez a pasi nagyon tuti.
Puszi Kriszta
 


Szia Kriszta!

Ismét kösziKép Drukkolj nekem,mert elküldtem a képeket egy videojátékokat készítő cégnek,hátha kelek nekik...Kép Mármint a rajzaimKép
Bár sok esélyem nincs,mert ők 3D rajzokat kérnek,arra meg még nem jöttem rá hogy kell...

Orsi
 
 


Orsi!
Tisztaszívből drukkolok neked.
Remélem sikerűl.
A 3D-t majd megmutatják.
Kép
 


Szia Orsi!
Csak,ámulok-bámulok, hogy lehet ilyen gyönyörűeket rajzolni!
Én is letöltöttem,de egy ovodás rajzánál nem tudtam szebbet kihozni.MOst a lányom próbálkozik (6,5 éves)nagyon élvezi!!Köszönjük az élményt és várjuk a többit!

Dóri
 
 


Szia Orsi!

Teljesen ledöbbentem,nagyon szuperek a képek!!!Kép

Barbi
Kép
Kép
 
 


Kedves Orsi!

Csak csatlakozni tudok az előttem hozzászólókhoz, Te nagyon tudsz!!! Tetszik amit csinálsz. Kiváncsi vagyok mit érsz el a videójátékos cégnél és nagyon drukkolok.

A programot még nem sikerült letöltenem, de nem adom fel! Körbejárok minden adodó lehetőséget és embert.Ha minden kötél szakad, akkor mehetek hozzád segítségért?

Ügyeskedj továbbra is és tedd fel az alkotásaidat!
Nagyon várom őket.

Zsóci

Kép
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
Köszi a drukkot,egyébként elkezdtem tanulni a 3D-t,hát....iszonyat nehéz.Kb egy hét mire elkészül egy kisebb figura.És ezek a szakszavak...de nem baj,én teljesen belezúgtam ebbe a 3D-be is,és ha nem most,akkor egy év múlva úgy is videojátékokat fogok rajzolni...Kép (fő az optimizmusKép)

Dóri,
Köszönöm amit írtál.Ha gondolod tedd majd fel amiket a kislányod és te rajzoltok.

Barbi,

Kép Este válaszolok az e-mailedre,mert sajnos addig nem érek rá,jön hozzánk a mama,papa.Kép

Puszi
Orsi
 
 


Szia Zsóci!

Csak most láttam,hogy írtál.

Persze,nyugodtan,amiben tudok segítek.Kép

Orsi
 
 


Kijavítottam a fenti kardos lányt,mert nem tetszett az arca,most ilyen:
Kép
 
 


Szia Orsi!

Köszi a biztatást, de azt hiszem még nem gyüjtöttem elég bátorságot ,hogy feltegyem.Megasztán a tieid mellett nem állná meg a helyét,de ennek ellenére én is élvezem,jó móka!
Dóri
 
 


Szia Orsi,
lehet ez hulye kerdes, de ugye nem sima egerrel keszitetted a rajzokat? En is letoltottem a programot, de szerintem sima egerrel lehetetlen ilyeneket rajzolni...vagy megis?
A 338-as uzeneten nagyon tetszik a kep!!!!
Akarhogy is csinalod, nagyon jok, nekem a ceruzaval se menne...
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok!

Dóri,
oké,akkor ha majd úgy érzedKép

Enikő,
Igen egy sima görgős egérrel rajzolom a képeket.Kép

---------
Most a 3D-vel szenvedek,mert végre megcsináltam egy animációt,de olyan a formátuma,hogy nem tudom mivel kell lejátszani.Ha kitalálom a megoldást,azt is megmutatom.

Orsi
 
 


Orsi,
volna kedved teltebb várandós nőt is alkotni?

Virág
 


Szia Virág!

Persze,hogy van.Neked kell egy ilyen rajz,vagy csak úgy kérdezted?Kép

Orsi
 
 


hat erre mar en se tudok mit mondaniKép
Volt egy lakotarsam, aki hivatasszeruen rajzolt, neki volt egy speci ceruza egere es hozzavalo pad, na meg program, ezert csodalkozom nagyon, hogy egerrel Te ezt tudod.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Szia, Orsi,

én is dúla vagyok, mint Zsóci, és ugyan nem nyitok honlapot (Zsóci, ezt nem is mondtad Kép), de gyűjtök a várandós nőkről képeket. Eddig fényképeim voltak csak, (mindjárt felteszem a kedvencemet) de ilyen szépségeknek is nagyon örülnék pluszban. Azért is tartom fontosnak, hogy ne csak karcsú pocakos legyen, mert ettől a kerekebbek legnagyobb része kissé frusztrált lesz. Számomra egy telt várandós ugyanolyan gyönyörű, mint egy karcsú. Kép

Virág
...aki nem tud mellékletet feltenni, nem működik a gombja... Kép
 


Szia Virág!

Rendben, fogok neked készíteni egy,vagy több rajzot.Azt sajnos nem tudom előre megmondani,hogy mikor lesz kész,de igyekszem.Kép

Orsi
 
 


Hello,
nagyon jo ez a program azert mindenkeppen, par dolgot en is alkottamKépRajzolni nem tudok, de en mar reg kerestem valami hasonlo programot.
Koszi a tippet!Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Enikő!

Ez nagyon jó!Olyan mintha rajz lenne.Várom a továbbiakat isKép
Én a 3D-s technikát tanulgatom még mindíg,de nagyon nehéz.Eddig egy mézeskalácsembert alkottam ami mozog is,de még javítani kell rajta.

Orsi
 
 


Orsi,
köszi, aranyos vagy. Kép (Csakazért is felrakom azt a képet, bár máshogy. Kép) Remélem, nem lesz nagyobb, mint a gépen...)

Kép

Virág
 


Szia Orsi,
hat ez volt a legjobb.
Most probaltam meg egy masikat felrakni, de tul nagy, na nem baj, ugyse volt erdekes, majd ha csinalok valami jot felrakom.
Eniko

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
 


Sziasztok!

Virág!

Nagyon jó ez a kép,tetszik.

Enikő!

Úgy tudod lekicsinyíteni a képet,hogy Paint-ben megnyitod aztán,a felső menürorban a Kép,aztán nyújtás döntés.(ha tudtad akkor bocsiKép)
 
 


Sziasztok!

Nos elkészültek az első 3D rajzaim,de ezek még igencsak prototípusok,és még befejeztlenek is.

Az első egy macsek.Kép
Kép
 
 


A második egy oszlop.Kép
Kép
 
 


Szia!
Szerintem szuperek a rajzaid! Puszi:Kriszta
 


Kép

Ezt a konyhát modelleztem.
 
 


Kép Így könnyű! Nagyon ügyes vagy!

Kép
 
 


Kép Így könnyű! Nagyon ügyes vagy!

Kép
 
 


proba
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: