Új privát üzeneted érkezett!

Kukacz! Ez nagyon jó hír!Kép Örülök hogy minden rendben! Sok puszi, és gyors gyógyulást! Igen, szerencsére magától elmúlt a nyavalyája !

Puszi: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Hello Norcsi!!!Kép
Kissé eltüntem, Te jarsz még Babanetezni???
A heg még latszik a cicimen, de evvan. A mult 7en voltam kontrollon, semmi baj...Reméljük!!!
Irj, hogy mi van Veled!!!
Puszi!!!
KukaczzzKép
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk a kislányomnak van a talpán egy szemölcs.
Először azt hittük, hogy tyúkszem. Teljesen úgy nézett ki. De két havi tyúkszemírtás után feladtuk, és elmentünk a doki nénihez.
Három hete kenegetjük a Bactroban nevű kenőccsel, de semmi javulás.
Tudtok ajálani valami tutti szert? Visszaolvastam és rátaláltam a colloidonos ecsetelőre, ezt vajon lehet 5 éves gyermeknek?
Előre is köszi
Andrea
Andrea
 

 
 

senki nem tud segíteni?
Névtelen
 


Névtelen,te nem olvasod a topikot?
Irány a bőrgyógyász!
Lili
 


A bactroban-ahogy a neve is mutatja-baktériumokra való. A szemölcs viszont vírus. Ezért hiába kenegetitek.
Névtelen
 


Sziasztok!

Remélem még jön ide valaki.

Természetes gyógymód a Vére hulló fecskefű nedvével kell kenegetni a szemölcsöt, és el fog tűnni.

Üdvi.

Évi
 


Sziasztok!
Az 5 éves kisfiamnak a hüvelykujján van szemölcs. Tavaly nyáron leégették de visszanőtt és 3-szor akkora lett. A doktornőnk nekünk is a vérehulló fecskefüvet ajánlotta, kenegettük is szorgalmasan , nem sok eredménnyel. Végül is a gyógyszertárban jutottunk hozzá egy gyógyhatású készítményhez. Egaver a neve, 3 hete kenjük és szinte már alig látszik. reméljük tartósan így is marad. Kifejezetten ifjúkori szemölcsre ajánlott, lamasavat és citromsavat tartalmaz, de vigyázni kell vele, csak a szemölcsre kerüljön mert különben csíp.
Erika
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: