Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Mivel sokszor kerestem már olyan dolgot amit a környékünkön nem lehetett beszerezni, így arra gondoltam: mi lenne ha mi anyukák-apukák összefognánk, és itt ezen az oldalon segítenénk egy másnak. Nem nagy dolgokban, de nagyon jó amikor végre csak egy egy ötletet sikerül kapni, hogy mit, hol lehet megkapni.
Most például én DIVIROMA szörpöt keresek. Tud valaki segíteni?
Elõre is köszi.
Attila
 
 


Sziasztok!
Szóval hogy mindenki tudja, a DIVIROMA-szörpöt már nem gyártják! MEGSZÜNT! ne is keresse tovább senki!
Névtelen
 


Sziasztok,

keresek Philips VR666 modellszamu video hasznalati utasitast, szivesen meg is vasarolnam, ha valakinek mar felesleges.
Egyszer veletlenul beallitottunk valami funkciot rajta es azota sem tudjuk torolni belole.Probaltam a Philips honlapjan is keresni, de ott sincs haszonallati utaslista.

Koszonettel,

Hannamama
email: baranyiii@yahoo.com
Hannamama
 

 
 

Mi az a Diviroma, valami gyogyszorp?

Hm
Hannamama
 


Próbáld meg a a media Markt üzletében, ha ott van ilyen típusú videó, akkor rögtön meg is kukkanthatod a kert funkciot És megjegyzed ...
Névtelen
 


Koszi, az otlet nem rossz,igaz nem Mo.-on lakunk, de majd megprobalom itt egy uzletben.Erre nem is gondoltam.

Hm
Hm
 


SZia Hannamama!
Addig jó amíg nem tudod mi az a DIVIROMA szörp!
Különben: gyermekeknek hashajtó szörp, ami segít ha " nagy a baj" és már lilul a fej. Viccet félretéve "mert ebben a dologban sem szabad nagyon élcelõdni, hiszen nagyon is komoly dolog, saját bõrömön is tapasztaltam már.
DIVIROMA = Széklet lágyító, és ingert kiváltó szörp / VOLT /
Üdv
 
 


Szia Attila,

mostmar tudom.Sajna elottem sem ismeretlen a szekrekedes, a lanyomat miult heten kellett bevinnunk az ugyeletre, szegeny mar sikitozott a fajdalomtol.Kapott ket beontest-nem kivanom senkinek-utana sokkal jobban volt.A doki azt mondta, hogy tul sok tejtermeket eszik,az okozta.
Most szilvalevet iszik minden mennyisegben,nagyon hatasos. Eloszor narancslevel probalkoztunk, de az meg veresre csipte a popsijat....Ja meg azt is mondta az orvos, hogy semmi csoki meg kakao, tejtermek, repa es banan csak modjaval.Bocs, ez mar kisse OFF.
Szoval Diviroma helyett en a szilvalevet ajanlanam vagy szilvalekvart.
Szia,

Hm
Hannamama
 


Hannamama!
Beöntést ismerjük mi is (sajnos) egy héten keresztül napi 2 alkalommal. Gondolhatod mit élünk átt látva gyermekünket.Azóta mindent megpróbáltunk, de semmi sem hajtja meg!!!! Pedig mit nem adnánk érte hogy könnyen menjen neki! Nálunk sincs csoki, kakao tej. És mégis csak szenvedünk!
Egyébként kösz! Attila
 
 


Attila,

eszembe jutott meg valami:az ananasz es a mango is kituno hashajto hatasu, ha sikerul 100%-os gyumolcslevet venni, az a legjobb. Nekunk az ananasz nagyon bejott.(Illetve ki:-))))

Udv,

Hm
Vendég
 


Sziasztok, voltam a Szilágyi utcában (Balhától 5 perc) abban a tapétaboltban amelyet itt ajánlott valaki, és legnagyobb örömömre rengeteg tapéta van nagyon jó árakon.

Szóval a lényeg: lehet kapni olyan tapétat, amelyiket ha felragasztjuk, akkor olyan minta tábla lenne, krétával lehet rá firkálni és szivaccsal lemosni.
Nagyon szuper!!!
Névtelen
 


Kedves elõbbi Névtelen!

Leírnád hogy pontosan hol van az említett tapétabolt (mert itt nem találtam seholsem ebben a topicban erre való utalást), és hogy a firkálható tapéta mennyibe kerül?

Köszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi, nem ebben a topicban volt, talán a sógyurmában?
A cím: Bp. Szilágyi utca 1. a Blahától 5 perc gyalog.

Azt pontosan nem tudom mennyibe kerül, mert én mást vettem, de ez az egyik legolcsóbb bolt, úgyis vissza kell mennem, mert kevés tapétát vettem a gyerek szobába, akkor megkérdezem jó? De ha elmész nem fogsz csalódni szerintem.

Timea
Névtelen
 


Nagyon köszönöm Tímea!

Fellelkesültem nagyon, mert az egyik falra most úgyis új tapétát kell felrakni, és fõleg a kisebbik lányom tiltás ide vagy oda imád a falra firkálni. Most majd megteheti!KépKépKép

El is megyek ha majd meg tudom szervezni a gyerek-vigyázást, de ha megkérdeznéd nagyon megköszönném.

Szia, és jó hétvégét: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi és Tímea!

Ez a tapéta engem is érdekelne! De még mennyire..
Ha megtudjátok az árát, számoljatok be róla.

Köszi
Andi2
andrea (andrea)
 


Sziasztok, a tábla tapéta ára: 2800 ft, ez egy 90x120 cm-es darabot jelent. azért ennyi az ára mert import tapéta.
amúgy most van mindenféle más akció, és én olyan cuki gyerek tapétát vettem, egy katalógusból választottam ki, nem is volt drága, szóval fel vagyok dobódva. ...:-)

éa tényleg csak 5 percnyire van a blahától.


timea
Névtelen
 


Nagyon köszönöm Tímea! MOst már biztos hogy mi is el fogunk majd menni oda, ha rá tudom venni a férjemet, akkor már lehet hogy holnap!

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Én régi kiadású, tökéletes állapotú jelenleg már nem kapható Walt Disney mesefilmkazettákat vennék. Van vkinek feleslegessé vált db?
Névtelen
 


Mire gondolsz konkrétan?
Névtelen
 


A dzsungel könyve, Arielle a kis hableány, Oroszlánkirály, Toy-Story, Bambi, Hamupipõke, Csipkerózsika, ilyesmi.
Névtelen
 


Norcsi, voltál tapétáért? Mert engem is érdekelne, és érdekelne mi a tapasztalatod vele.

Kööszi: MOMO
Momo
 


Nem tudjátok véletlenül, hol lehetne olyan Pampers törlõkendõs utazódobozt szerezni anélkül, hogy az ember 140 db kendõt is venne hozzá? Nekem csak a játszótérre kéne kéztörlõnek, egy csomó kendõm van még itthon, ebben könnyû lenne szállítani.
Köszi, ha tudtok segíteni!
Emese
Emese
 


Szia Momo. Nem voltunk még, mert a lányom kidõlt, most betegeskedünk és orvoshoz mentünk tegnap, kettõhöz is. De amint túl leszünk végre ezen is megyünk majd. Beszámolok majd, jó?

Emese. Nekem olyan dobozom van, amibe max.10 db jó ha belefér. Ilyen tudok majd neked küldeni ha kell.

Puszi:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi!
Én pontosan olyat keresek!!!! Kép Tényleg el tudnád küldeni? Neked már nem kell? (Kifizetem, természetesen, csak mondd, mennyi!)
Elõre is nagyon köszi:
Emese
Emese
 


Szia Emese!

Nekünk több is van, mert többször vettünk olyan pelenkát amihez ez volt az "ajándék". Úgyhogy az egyiket nyugodtan el tudom küldeni. Naná hogy nem kérek érte pénzt!Kép
Egyeztessünk, és nagyon szívesen.

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Emese!

Én meg fogtam egy gyógyszertári 100 g-os mûanyag krémes dobozt és abba rakom a popsitörlõ kendõket összehajtogatva. Pont hat darab fér bele. Ez pont elég arra, hogy ha elmegyek otthonról és szükség van rá. Kicsi könynnû nem foglal nagy helyet, csak mieöltt elmegyek ne felejtsem el újratölteni. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Norcsi, pofátlan lennék, ha én is kérnék? Nagyon szívesen fiztek érte valamilyen összeget. Sajnos az utazóbabakendõkkel nem nagyon vagyok megelégedve, mert hamar kiszáradnak vagy nem utántölthetõek.

Köszi a válaszodat: Maya
Maya
 


Szia Maya!

Dehogy lennél pofátlan, csak utánanéztem közben, és rájöttem hogy azon kívül amit Emesének ígértem egy van csak amit meg mi használunk szintén utazó-törlõknek. Sajnálom. Viszont anno úgy olvastam hogy itt a Babanet elején a Pampers-re kattintva lehetett ilyeneket kapni ha x db. vonalkódot beküldtél a megadott címre. Próbáld meg, hátha még mindig van ez a lehetõség.

Szia, és bocs: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Én a játszótérre a rossmann nedvestörlökendös dobozát viszem.Viszonylag kicsi,lapos,hengeres.Igaz,nem babakendö,de nem is olyan tul illatos.Kéztörlésre jó a gyereknek és nekem is.Ebelin márka (a rossmann saját márkája),a felnött cuccoknál van.Most éppen kifogyott,majd babakendövel töltöm fel.


Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy a Marcato - Atlas olasz tésztanyújtó géphez, hol lehet alkatrészeket, tésztavágókat kapni? Vagy esetleg honnan lehetne megrendelni? Én csak a nyújtót és szélesmetéltvágót tudtam venni, és szükségem lenne cérnametélt vágóra is. Sajnos az egész család imádja a "csikos" húslevest. Most egy kölcsöngéppel dolgozom, de hamarosan vissza kell adnom. Ezt Olaszból hozták valamikor, de hát én nem készülök mostanában oda.
Elõre is köszi.
Esztianyó

Üdv: Eszti
Kép
Kép
Kép
 


Várandós kismamát keresek, kifejezett pocakkal, kölcsönös szimpátia alapján!!


askoka@index.hu
Névtelen
 


Miért keresel várandós kismamát? Beszélgetni? Fotózni? Írjál egy kicsit többet ...
Névtelen
 


Sziasztok!

Na voltam a tapétaboltban, de rendelni kellett belõle, mert éppen nem volt. Tényleg nagyon klassz tapéták vannak, a tulaj meg nagyon segítõkész volt. Mára szerezte be a tábla-tapétát, megyek majd érte, a tulaj szólt, hogy most többet is rendelt akit érdekel nyugodtan mehet most rögtön meg is veheti.

Szerintem nagyon klassz ötlet, többfele is lehet vágni, és akkor ide-oda lehet ragasztgatni (öntapadós) a lakásban.

Sziasztok, szép napot mindenkinek! Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Na megvan a tábla-tapéta! Nagggggyon klassz!KépKépKép Úgyhogy én rögtön vettem mégegyet ajándékba is!
Egyébként a boltvezetõ nagyon rendes, minden alkalommal kaptunk egy picike ajándékot is. Ami még nagyon szuper dolog, azt igaz hogy most csak a katalógusban láttam, de aki kéri annak egy nap alatt beszerzi. Ez pedig a tükör-tapéta. A méretekrõl és az árakról csak röviden:
A 45 cm-es szélességûnek métere: 1.660.-Ft,
a 90 cm-es szélességû métere:3.320.-Ft,
és van ugyanakkora mint a tábla-tapéta volt, vagyis 90X1,2méteres darab ára:4.300.-Ft.

Szóval nagyon jól néz ki, és azt is elég sokoldalúan lehet felhasználni a lakásban.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kedves lányok!

Kérlek titeket, segítsetek! Babakocsi szervízt keresek! Ha valaki tud ilyenrõl Budapesten vagy környékén, az kérem írja meg nekem. Vettem használtan egy babakocsit, esernyõ alakúra csukható, örültem hogy végre könnyû, egyszerû kis kocsival mászkálhatok a gyerkõccel, hát jól ráfaragtam, mert összecsuklik! Nem tudom mi az ami nem jó rajta, valahogy nem tart a merevítése, a csavarokat nem lehet meghúzni mert nem is csavarok, inkább olyan szegecs-szerûségekkel vannak a rudak rögzítve. Na mindegy, lényeg, hogy nagyon bánkódom hogy nem vettem észre mielõtt kifizettem... Összecsuklik a kisfiam alatt. Talán szervízben meg tudják csinálni, hallottam már ilyesmirõl, kérem, aki tud, segítsen!

Köszönöm: Katus

boka@egon.gyaloglo.hu
Katus
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni....
A három hónapos kislányomnak vettem hordozókendõt. Már a vásárlás elõtt nagyon izgultam, hogy hogyan tudom majd használni, ill. megtanulni a használatát. A nehezén már túl vagyok, a használati utasítóból csaksikerült rájönnöm a lényegre.
Mégis vannak vele olyan jellegû problémáim amikre a használati utasítóból nem kapok választ. Mindenképpen az lenne a jó megoldás, ha beszélhetnék olyan szülõkkel akik sikerrel használják ezt a kendõt. Sajnos én vidéki vagyok ahol még csak nem is ismerik ezt az ottani kismamák.
Szóval ha valaki tudna nekem segíteni arra kérem írjon egy e-mail, nagyon megköszönném.

oranita@freemail.hu
Névtelen
 


Katus!

babkocsi szerviz
[url=http://gribedli.eblap.hu/babakocsi.htm" TARGET="_top]http://gribedli.eblap.hu/babakocsi.htm[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
olyasmi konyveket konyvcimeket keresnek, amiben baba es gyerekruha varrassal kapcsolatos doglok vannak.
Mittomen, nem akar valaki megszabadulni a regi bebiburdaitol ? Kép

m (trilla@mailbox.hu)
martina
 


Martina!
Ha jöttök az ágyért, adok néhányat, jó? Kép
Emese
Emese
 


Sziasztok, én olyan halacskás képeket keresek, mint a a nagy ho-ho horgászban vannak,, tudjátok olyan vidémak, kicsit puffancsak. Ez lehet link vagy bármi csak merre keressem? Köszi a válaszokat.

Tomka
Tomka
 


Norcsi, ezt a tábla jellegû tapétát csak tekercsben lehet venni, vagy méterben is?

Giza
Névtelen
 


Szia Giza!

Csak tekercsben, ekkorában. Ez állítólag egy új dolog, és máshol nem is lehet kapni (ez mondjuk egyáltalán nem biztos, én mondjuk itt láttam elõször). De nagyon klassz, mert nagy, szétdarabolható, és sok helyre felragasztható.

Szia:Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi, a Te ötleted alapján csináltam egy ilyen cicát. Igaz hogy már másik topicban feltettem, hogy akinek tetszik, de ide miattad teszem fel, és így köszönöm meg hogy felhívtad a figyelmet erre a klassz tapétára.

Míra

Kép
Névtelen
 


Mira

Ez a kep egy honlapon van? Ismersz olyan honlapokat ahol ilyen otletek vannak magyarul?

Kiscica
Kiscica
 


Mira

Kozbe megtalaltam, honnet van a kep.

Kiscica
Kiscica
 


Míra! Köszi, aranyos vagy! És nagyon jó ötlet a cica!

Sziasztok: Norcsi. Kép
norcsi
Lenti
 
 


sziasztok lányok!
és fiúk is!
nyaraláshoz szeretnék kölcsönkérni egy utazóágyat, egy vagy két hétre (júniusban)
de szívesen bérelnénk is, ha tudtok olyan helyet, ahol lehet... (csak azért a 2 hétért nem érné meg megvenni...)
akinek van valami ötlete, írjon!
KÖSZI!!!
goanna
ui: de jó ötlet az a tábla-tapéta!
szia mindenkinek!
 
 


Szia goanna!

Van egy utazóágyas topic, és ott valaki felajánlotta hogy ingyen kölcsönadja az utazóágyát. Nem tudom hogy aktuális-e még, de szerintem keress rá, próba szerencse!

Sziasztok, mindenkinek jó hétvégét és jó gyereknapozást!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi, köszi szépen!
Az ingyen kölcsönadót nem találtam, viszont valaki ad bérbe 1-2 hétre!
Köszi! Kép
goanna
goanna
 


Goanna szívesen! Örülök hogy megoldódott a problémátok!

Kép

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: