Új privát üzeneted érkezett!

Szervusztok!
Tudni szeretném (tapasztalatok, s nem reklámok vagy eladói fogások) alapján, hogy érdemes-e beruházni egy sporttáskás összecsukható utazóágyra. Stabil-e, szétesik-e magától, lehet-e tisztítani, fel lehet-e benne állni... s hogy egy kíváncsi nagytestvér "csak kipróbálom"-ját kibírja-e.
Meg hogy milyet érdemes venni, ha már beruházunk...
Köszi elõre is :
Eszter
RebeKanna
 


Szia Eszter!

Nalunk nagyon bevallt. Ismerek olyat, aki nem vett csak utazoagyat a babajanak, csak csinaltatott bele egy vastagabb matracot. Igy otthon a matracot tette bele ( azert az kenyelmesebb ), es ha utaztak, akkor az agy eredeti matracat hasznaltak. Stabil, egy 15 kg-os gyereket biztos kibir. ( Azert irtam csak ennyit, mert meg nagyobbal nem probaltuk.)
Nem esik szet magatol, es lehet tisztitani ( lemoshato orkan anyagbol van). Fel lehet allni benne, ugyan ugy, mint egy hagyomanyos kisagyban, a gyerek nem fog kiesne sem. Igazabol mindent, amit egy rendes agyban megtehet, azt ebben is. Talan egyetlen hatranya van, hogy nem olyan kenyelmes, mint a rendes agy. Ez pedig azert van, mert nem vastag a matraca.
Ha tenyleg sokat utaztok, akkor mindenkeppen megeri. Mi akkor is hasznaljuk ,ha vendegsegbe megyunk. Visszuk magunkkal, es ha faradt a lanyom, akkor az egyik szobaba beteszem aludni a jol megszokott kis agyikojaba ( fontos, mert ott egybol elalszik).

Alma.
Alma
 


Szia Alma!
Köszi szépen. Én is pont ezt tervezem: utazáshoz, vendégségbe stb.
Van jobb vagy rosszabb fajta? VAgy mindegy, melyiket vesszük?
Üdv:
Eszter
RebekAnna
 

 
 

Szia Eszter,
nekünk is van, utazáshoz vettük, itthon nem használtuk eddig, de most a kistesó alszik benne. Elindultunk megvenni a legolcsóbbat és a majdnem legdrágábbat ('99-ben 23e ft) bvettük meg.
Az olcsóbbak olyanok, hogy gyaorlatilag félbe hatjható, (akkora lesz kb. mint egy gyúródeszka), az ágy alja pedig jajminekhívják olyan préselt fa-lap vagy mi. Ez aztán az ugaráló gyerek alatt leszakad (unokatesóméknál)
Nekünk olyan van amit te is kérdeztél, hogy sporttáska méretûre összecsukható. Beutaztuk vele Amerikát, szuper volt, egy megszokott kis dolog a változó világban agyereknek.
Vwendégségbe mi is vittük tavaly.
Nekünk monbebe van, ajánlom, nagyon jól bevált, eddig semmi baja nem lett (szakadás ilyesmi).
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Ezt is köszi!
Nagyon élvezem ezt a levelezgetést. Csak függõvé ne váljak...
Üdv:
Eszter
RebekAnna
 


Megjósolom: függõ leszel... Kép
A kezdetek óta (sõt még elõbb, még csak a próbaverzió volt a neten) itt vagyok. Lassan egy éves lesz a babanet... (májusban). Azóta olcvasom minden este (kivéve egy hét, míg a szülés miatt kórházban voltam és nem jutottam hozzá... Kép)
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves RebeKanna!

Hat igen, ha jo agyat akarsz venni, akkor a dragabbak kozul kell valasztanod!
Nekunk bebe confort van. Nem tudom, hogy otthon milyen tipusu agyak kaphatok. Amire oda kell figyelni, hogy kozepen is jol ala legyen tamasztva. Annak idejen en ugy lattam, hogy az a tipusu agy kavasbe stabil, amelyik egy lefele "u"-alaku labra van allitva. A mi agyunknak a laba egyba van epitve az aggyal. Szerintem ha vegignezitek a valasztekot, akkor ugy is szembe fog tunni, hogy melyik a legstabilab.

Jo vasarlast!

Alma.
Alma
 


Bocs a sok elirasert!
Alma
 


Köszi, Alma!
Még nem tudom mikor, de szerét ejtjük. Jó tanácsok!
Üdv: Eszter

Amúgy Rebeka-Anna, egybeírva (a két lányom neve, csak fordított sorrendben...)
RebekAnna
 


Sziasztok!

Szeretném én is a segítségeteket kérni. 6 hónapos a babánk, még nem ül stabilan, de most már ideje szétnéznünk az etetõszékek terén. Milyet ajánlotok? Szerintetek melyik típus a legstabilab, legjobb?
Elõre is köszönöm szépen a tanácsadást:
Marcsi.
Névtelen
 


Szia Marcsi!

Nekünk olyan kis fa etetőszékünk van, ami később asztallá és székké alakítható, van benne biztonsági öv is, könnyen tisztítható, nekünk bejött. Az ár 6-8 000 Ft között mozog.

Szia:

Dia
DIa
 


Marcsi!

Ha olcsó megoldást akarsz, akkor jó lehet az asztalra helyezhetõ is. Én azért szerettem, mert ugyanannál az asztalnál eszik a gyerek is, meg ha mentünk nagyszülõkhöz, ezt könnyen magunkkal lehetett vinni. Soha, egyszer sem próbáltak kiesni belõle (ez szokott a legnagyobb aggodalom lenni ellene, szerintem csak azoknak, akik nem próbálták), egyébként bekötõ öv is van benne, a szerkezete mechanikája meg olyan, hogy nem tud az asztalról leesni, ha súly (azaz gyerek) van benne. Az ikrek nálunk két éves koron túlig használták, hivatalosan kb. 15 kg-ig jó, azt hiszem. (természetesen mosható, mûanyag, gumi és fém részei vannak, meg a bekötõ, az valami textília)
Ildi
Pethes Ildikó
 


névtelenke!nekünk is 6hónapos a babánk szerintema peg perego prima pappa-ja király.lehet dönteni igy mi már 3hónapja használjuk. kerekei vannak/4/ magasságát is tudod állitani.nagyon jó stabil igaz ha az újj árát nézzük akkor oltári drága 36000.-körüli de egy kis utána járással börzék bababizományik,hirdetésekkel aránylag olcson meg lehet szerezni ugyan nem tudom mennyit birtok rá szánni /én 11000.-/vettem de nem bántam meg .sok sikert a válogatáshoz. üdv.névtelen2ui:
Névtelen
 


ui:bocsi de lemaradt ami szerintem még nagyon jó benne hogy ősszecsukható lemosható és nem csak a magaságát hanam az etető tálcát is lehet állitani. sok sikert a válogatáshoz ha érdekel netán cimet is tudok ahol lehet venni kiállitott darabokat ami új nem használt és az ára is elfogadható ha nem akartok használtatt venni üdv:névtelen2
Névtelen
 


bocsi most nézem hogy nem névtelen vagy hanem marcsi helló névtelen2
Névtelen
 


Kedves Dia és Ildi!

Nagyon kedvesek vagytok, h. ilyen hamar reagáltatok a kér/d/ésemre! Már legalább tudom, miket tudhat egy etetõszék - ez is szempont.

Kedves Névtelen2!

Köszi, a kocsink PegPerego és nagyon szeretjük - de az etetõszék iszonyú drága ennyiért. A kocsit is használtan vettük - úgyhogy nem vagyunk a pénztárcánk ellensége. Kép Ha tudnál címeket adni, megköszönöm, de gondolom, azok pestiek lesznek. Mi viszont Debrecenben lakunk - így nem biztos, h. fogom tudni használni azokat. Kép
Mindenesetre, az Ildihez és Diához írott soraim Rád is vonatkoznak!

Köszi:
Marcsi.
Névtelen
 


A második Kép helyesbítve: Kép. A megszokás nagy úr, mert ez utóbbit nem nagyon szoktam használni (szerencsére) Kép.
Marcsi
Névtelen
 


Szia MARCSI!IGEN DE JÖNNEK A BÖRZÉK ÉS TALÁN ÉRDEMES FELJÖNNI KÖRÜL NÉZNI PERSZE NEM TUDOM MENNYI A BENZIN V A VONAT ÁRA! DE HA RÁSZÁNOD MAGAD BIZTOS NEM MÉSZ HAZA ÜRES KÉZZEL./LEHET HOGY MÁS KACATOTT/DE VALAMIT BIZTOS TALÁLSZ!LÉGYSZI MOND EL MI A TAPASZTALATOD A BABAKOCSIRÓL MERT OLYAT SZERETNÉK VENNI! Amostani is szuper de mégsem az igazi Hauck!!!SZIA RILA
Névtelen
 


Szia Rila!

Nos, PegPerego Roma. Használtan vettük, de remek állapotban. Mindenkinek ajánlani tudom, mert szerintem mindent tud, amit kell. Annyit tudok, h. a továbbfejlesztett változata a Venezia. Most már csak ezt lehet a boltokban kapni, iszonyú áron. Elõször én is újat akartam venni, de az ára elriasztott. Nem bántam meg, h. nem mi vagyunk az elsõ tulajdonosai, mert nagyon kímélték elõttünk, így szinte újat vettünk töredék áron.
Amit tud: vízszintbe fektethetõ (ami elvileg természetes, de pl. egyes Graco-k ezt nem "tudják"),amúgy 3 fokozatú (ülõ, félig fekvõ és vízszintes), mindkét pár kereke bolygóra állítható, a tolókarja állítható (egy mozdulat az egész), esõvédõs, lábzsákos, nagy bevásárló kosara van és viszonylag könnyû (9 kg). Nagyon könnyû irányítani. Hát, kb. ennyi jut róla eszembe. A mintája is tetszik nekünk (sötétkék, vajszínû kockás mintával - elég szolíd).
Ha még valamiben tudok segítek.
Köszi a fenti válaszodat is!
Marcsi.
Névtelen
 


Szia Marcsi! köszike a válaszod tökéletes minden igényt kielégitő. Segitségre most nincs szükségem csak egy nagyob pénztárcára.Azért légyszi irj föleg ha választottál etetőszéket. Különben kisfiú v kislányotok van 1-ke? mikor született?
szia Rila
Névtelen
 


Szia Rila!

Miki most fél éves és 2 hetes. Õ az elsõ babánk, de reméljük, nem az utolsó. Kép
Sajnos, én is beleszerettem a PrimaPappa-ba, de nem ennyiért. Mi debreceniek vagyunk , az itteni hirdetõújságban nincs nagy választék e téren. Már nagyon szeretném, ha megvehetnénk. Ma a boltba beletettem Mikkát egy CAM Arlecchinó-ba (nekem ez is tetszik) és nagyon jól álltak egymásnak. Kép Az "csak" 16.000 - de még ezt is elfogadnám olcsóbban.

Valaki tudna írni a CAM-mel kapcsolatos tapasztalatairól? Én csak a boltból ismerem ezt a márkát, de milyen lehet a használatban?

Visszatérve a kocsihoz. Épp ma gyõzõdtem meg, milyen jó márka. Ennek (mint írtam) mind a 4 kereke bolygósítható - nagyon könnyû emiatt tolni. Most, h. süt a nap, állandóan változtatni kell a menetirányt és ilyenkor nagyon jó, h. igény szerint lehet az elsõ kerekét állítani. Remélem, érthetõen írtam, kicsit belebonyolódtam a mondanivalóba.
Szóval, kitartás, megéri, ha használtan is , de felkutatni azt a bizonyost, ami épp rátok vár! Sok sikert!
Marcsi
Névtelen
 


Szia MAarcsi! köszi a választ! A mi lanyunk6hó+1hetes ugyhogy majdnem egy idössek a gyerekek. A fiunk már 8 éves lesz májusban tehát már öreg banya vagyok.
Cam:az etetö székét nem ismerem de nekünk ilyen járokánk és autosülésünk van.Nekem bevált!Látod én sem vagyok a pénztárcánk ellensége.
Nem ismerem Debrecen de te biztos tudod hogy hol van a MEGA TOYS áruházNyugati u. 11 ott most akcios a Brevi Maxi (hasonlit a primara)16990.- Ápr.1-30.ig
Babakocsi: én jol befürödtem vele,stabil kétiránybol tolható, gyönyörü csak oltági nehéz ezért akarom lecserélni ,most a kutatási idöszakban vagyunk.
Keressük majd egymást
Szia Rila
Névtelen
 


Köszi Rila!
Megnézem a Brevit, remélem, majd csak meglesz már vmelyik, mert nagyon ráálltam most - ez a mániám. Megnézem a Mega Toys-ban, persze, tudom, szokutunk oda is menni. Most elkerülte a figyelmemet, mert úgy látszik, csak a CAM-et néztem mindenhol.
Hogy hívják a gyerekeket? A kicsi pontosan mikor született? Miki szept. 22-én.
Szia:
Marcsi
Névtelen
 


Szia Marcsi!Remélem most már hamarossan a pici Miikátok kap 1 biztos és fix kis hamma helyet.Szerintem tök tuti a Brevi!!
Pontossan 09.28.-án született .
Ricci és Laura.
Van már fogatok?
Mit tudtok már ?
Produkálja már magát?
Kár hogy nincs a Ricsuval 1 idös fiu v lány.
Irj
Szia Rila
Névtelen
 


Sziasztok,
Csak a kislányom korát akarom megírni nektek: Emese szept 20-án született. Zsolt Zsófi lánya pedig azt hiszem szept. 15-én.
üd
Zsóka
zsóka (zsók
 


Nekem is Brevi Maxim van, és nagyon jó. Ennek is állaítható a magassága, de én egyszer sem állítgattam, inkább a nagy tálcája miatt szeretem. Szerintem hülyeség hogy azért mert a Peg Perego Prima Pappában, vagy a Brevi Dolce Vitában "aludhat " a gyerek egy csomó pénzt elkérnek érte. Egy gyerek ne az etetőszékben, hanem az ágyában aludjon!!!Oké, előníük a Maxihoz képest hogy össze lehet csukni őket. Az utazóágyunk Babidéal, na ennek aztán jó hepehupás az alja- de a gyerekeim szerettek benne aludni.
Zorkanya
 


SZia Marcsi!

Meg van már a Miki etetöszéke?
Hová tüntél?
Mégis mikor logsz a gépen?
Idöpont egyeztetés hogy naggyábol egy idöben legyünk itt .


Szia Zorkanya!
Nekem sem azért van PP mert nagyzolni akarok v mert telis tele a péztárcánk hanem azért mert a börzén olcson meg tudtuk szerezni.
Különben teljessen eggyet értek veled az alvásban.
Azért van a kiságy


Zsoka!
Örülök hogy majdnem 1 idössek a gyerekeink!
Tök tutti !


Bocsi a bele magyarázásba nem rég kerültem közétek és nem magyon ismerlek titeket csak a Marcsit nagyjábol ugyan már megkaptam az 1 figyelmeztetést s butaságomért ezért nagyon oda figyelek mit hogyan irok.

Sziasztok mindenkinek várom a locsi fecsi kismamákat (kispapákat)

Rila
Névtelen
 


Sziasztok!

Még semmi. Én este 9 körül szoktam netezni, akkor már biztos béke van.
Most egy kicsit lassítunk a beszerzéssel, próbálok egy használtat szerezni, végül is nem hajt a tatár, csak az én türelmetlenségem. Miki még csak délben eszik, annyit még kibírok az ölemben is, majd, ha gyakran eszik , akkor tesz csak igazán jó szolgálatot a szék - gondolom.
Azért köszönöm szépen a hasznos tanácsokat, szem elõtt tartom õket!
Nézem majd rendszeresen ezt a topicot, úgyhogy nem búcsúzom véglegesen!
Sziasztok!
Marcsi
Névtelen
 


Sziasztok!
Először írok nektek, és rögtön kérdésem lenne.
Mi a véleményetek a kengurú féle babahordozókról?
Konkrétabban, ahol háton hordom a gyereket, valami csővázas hátizsákban. Nem tudom pontosan az eszköz nevét. Tavaszi, nyári kirándulásokhoz lenne rá szükségünk, a hat hónapos kisfiammal. Szóval használtatok-e ilyet, melyik tipus jó, milyet keressek. Előre is kösz a segítséget.
VirágAndi
Névtelen
 


Szia Andi,
Nekünk volt ilyen, bababörzén vettük, típusát-márkáját nem tudom. A miénk olyan volt, hogy volt egy tolókája, és káét kereke és mint egy öregnénis bevásárlókocsit, lehetett húzni vagy tolni, ahogy éppen neked kényelmes volt. Láttam olyat, amin van fejtámasz, de sokat nem ér, a gyerek általában úgyis ráborul a mama fejére... Kép Viszont egy nap/esõ ellen védõ fej felett levõ vászon (bocs hogy ilyen nyakatekerten írom le) jó ha van.
A gyerekek általában nagyon szeretik., más szögbõl látják a világot benne. Általában úgy 13-15 kilóig jók. Létezik ilyen sportkocsi is, amit hátihordozónak lehet összecsukni.
ja, és mi csak így emlegettük csõváas hátihordozó. Így jkeresd, lehet hogy nem ez a hivatalos neve, de az üzletekben ztudni fogják, mit szeretnél.
Sportbizományiban is érdemes kürölnézni, meg most jön majd a bababörze, ott is biztosan lesz. Újat nem nagyon érdemes venni...
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Köszi a tippet hajrá irány a bababörze, remélem kifogunk valami jót.
VirágAndi
Névtelen
 


Sziasztok!

Ismét jelentkezem, most már az eredménnyel. Végre, ponz került az ügy végére: megvettük az etetõszéket!
Végül a CAM Tipo mellett döntöttünk. Masszívnak tûnik és Miki már a boltban nagyon örült neki (nagyon nevetett, mikor beleültettük és itthon sem változtatott a véleményén). Kép Kép
Remélem, ez nem csak kezdeti fellángolás, hanem tartós marad. Praktikusnak tûnik, igyekszem kihasználni.

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket, hasznát vettem!
Sziasztok:
Marcsi.
Névtelen
 


Szia Marcsi!

Örülök hogy sikerült választanod a nagy választékból!

Szia Rila
Névtelen
 


Köszi, Rila! Aranyos vagy! Emlékezetes marad ez a választás.
Marcsi
Névtelen
 


Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, hogy a Kismama börzéjén csak ruhák vannak, vagy más dolgok is találhatok? Pl: baba felszerelés etetöszék kenguru kocsiülés
Jó lenne tudni, mert nem szeretnék innen a szomszédból /Sárospatak/ potyára felmenni.
Ha tudtok valamit kérlek írjátok meg, és ha van tapasztalatotok azt is. Köszi elöre is.
Virág Andi
Névtelen
 


Van más is. És lehet kapni pelust meg ilyeneket is olcsóbban....

Dia
Dia
 


Szia Andi !

Mindent meg tudsz venni, amire a babának szüksége van. Tudsz új dolgokat is venni.
Tudsz Te is árulni, cserélni a már kinőtt kis ruhácskáitokat, babaholmikat.

Arra készülj fel, hogy nagyon sokan szoktak lenni. Gyerekkel nem éppen ideális menni. Bár van gyerekmegőrző is. De ha nyugodtan szét szeretnél nézni, akkor érdemesebb gyerek nélkül menni. (tapasztalat )

Szia
Szilvy
Szilvy
 


Sziasztok!
Köszi a tapasztalatokat, jól jönnek.
Sajnos a gyereket muszály vinnem, na de van egy apja is, majd ők elmennek sörözni, én meg költöm a pénzt!
Álmodj királylány.
Virág Andi
Névtelen
 


Szia Marcsi!

Most tévedtem erre a topikra. Mi is debreceniek vagyunk és Vilmos 2000. szeptember 5-én született. (A fényképe a föoldalon látható. Egy kis önreklám Kép ) Milyen a Nyugati utcai bolt? (Ár szempontjából. Mondjuk a Kenguruhoz viszonyítva.)

Üdv: Juca
juca (juca)
 


Szeretném megkérdezni,tudja-e valaki Czeizel Endrének van-e emil címe? Ide kérném a választ ha valaki tudja,köszönöm.
Névtelen
 


Szia Névtelen!

Annyit tudok neked segiteni, hogy létezik egy alapitvány:
Genetikai Ártalmak Megelõzése Alapitvány 06-20- 945-3558
- Merhala Zoltán. Ez a Czeizel féle alapitvány, gondolom ezen a telefonszámon meg tudják mondani. Volt már dolgunk velük, nagyon kedvesek.
Egy próbát megér!

Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!

Igából most ismerkedem a Társalgó rovataival, ezért bocsi ha nem jó helyre írok, nyugodtan tegyetek helyre!

Érdeklõdni szeretnék, hogy a Dél-Pesti Kórházzal van-e valamelyikõtöknek valami tapasztalata. Nemrég költöztünk saját lakásba, ez lenne a legközelebbi kórház, a javasolt orvos is oda tartozik, de nem tudok a felszereltségérõl semmit.Bár a testvéreim anno ott születtek, de az már 18 éve volt.

Elõre is köszönöm.
 
 


Sziasztok "Tapasztaltak"!

Tudtok segíteni babaõrzõ-ügyben? Nem vagyok biztos benne, hogy így hívják ezt a készüléket (amin hallom, hogy mi történik a gyerekszobában, ha én máshol vagyok). Szóval melyik márkát ajánljátok? Érdemes kétirányút venni?
Ja, és mégvalami: kenyérsütõgép. Honnan tudjam, melyik a jó?
 
 


Bocs, nem írtam alá:

Debóra (és köszi a segítséget elõre is)
 
 


Úgy emlékszem, mind a kettõrõl van már külön topic, vagy valamelyik beszélgetésben hosszú tapasztalatcsere.
Keress rá.
Üdv.
Malacka
 
 


Sziasztok!

Szeretném megtudni,hogy hol vesznek be bizományba nõi ruhát?!

Köszi
Névtelen
 


Sziasztok! Pontosan nem tudom melyik fórumba kéne írnom a kérdésemmel. Talán a ti tapasztalataitokat szeretném olvasni, ezért ezt találtam a legjobb helynek. Szóval, nemrég voltam átfúváson, az orvosom szerint tökéletesen rendben vagyunk mindketten a párommal. Most neki kell állni babát gyártani. kaptunk 3 hónapot, ha nem esem teherbe, jönnek az egyéb kezelések. Viszont nem tudom hogyan kell teherbe esni. Ne értsetek félre, nem vagyok totál bolond. Tudom mikor van a peteérés. Csak nem tudom, hány naponta érdemes együtt lenni. Pl. napi 3-szor, vagy inkább csak 3 naponta egyszer. Pihentessük a páromat, vagy inkább hajszoljam? És van valami spéci módszer, amitõl tzti a gyerekáldás? Kérlek írjatok, segítsetek!
Névtelen
 


Szia Névtelen!
Ami praktikákat olvastam és hallottam:
Nem érdemes nagyon sokszor (naponta sokszor) szerelmezni mert az ondó nem termelõdik olyan gyorsan. A gyakori szerelmezéskor egyszerûen "felhigul", úgyhogy inkább a kellõ idõben (a peteérés környékén) minden nap tessék nagyot szexuálni Kép És szerelmezés után nem ám elszaladgálni pisilni meg zuhanyozni meg hasonlók mert azzal azt segíted elõ, hogy a sperma kifelé jöjjön, helyette szépen meghitten heverészni tovább, sõt vannak elszántak akik párnát raknak a popsijuk alá vagy gyertyaállásba mennek, hogy segítsék a "kisfickókat" a megfelelõ irányba. Kép És ne feledd:
a gyerekcsinálásban az a jó, hogy örömünket leljük a próbálkozásban (is).
Üdv.
Malacka
 
 


Kedves Névtelen!

Nekem anno azt mondta a nõgyógyászom, hogy tilos a gyermeknemzés céljával ágyba bújni. Kép A kölcsönös örömszerzés céljával való szexelés gyümölcse a kisbaba! (na persze bizonyos speciális eseteket kivéve, pl. orális, anális vagy éppen homo szex Kép) Gondolj csak a nagy orgazmus hatására akár soron kívül is bekövetkezõ spontán ovulációra! Illetve AKKOR ne gondolj rá! Kép Nálunk egyébként tutira bejött ez a módszer, elsõ ciklusban terhes lettem, amikor már nem védekeztünk. Neked egyébként miért ilyen "határidõs" a dolog?

BMárti

BMárti
 
 


Sziasztok!

Nem igazan talaltam errol topicot, gyanitom, nem is gyakori dolog. Szoval azt szeretnem kerdezni, hogy van kozottetek olyan, akinek a terhessegtol-szulestol megvaltozott a szeme szine?! Mert az enyem sotetbarnabol atment nagyon vilagosbarnaba, szinte zoldbe. Szerintetek ez jelent valamit, erdemes dokihoz menni vele, vagy valami?

-Afonya
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron