Új privát üzeneted érkezett!

3,5 éves lányomnak szeretnék magasított ágyat venni. Arra gondoltam, hogy az ágy alatti rész remekül használható kuckóként és a magasított ágy sem nagyon magas, hanem csak 1- 1,5 m magasan van. Kérdésem: Merre lehet ilyet kapni (Szigediről és a Dinolandről tudok) és van-e valakinek tapasztalata?
Köszi:
Zsófi
 


Szia Zsófi!

Nem tudom, hogy erre gondoltál-e és esetleg ismered, de van egy "gyerekkel együtt növő" bútorcsalád, aki csinál ilyeneket. Nem tudom, hogy az félmagas ágy milyen magasságú, de kuckónak lehet az alját használni.
Itt van angol infó róla:
http://www.flexa.dk/uk/index.htm
Én eddig Bp-n az Első Magyar Bútordában láttam ilyet, ott lehet rendelni, ill. a Kikában is vannak Flexa bútorok, csak azt nem tudom, pont ez a fajta van-e ill. lehet-e esetleg rendelni.
Ja, és nem valami olcsó...

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Szia Zsófi!

Ajánlom figyelmedbe a www.komforteka.hu -t.

Nem túl informatív az oldal, a főoldalon egy pillanatra lehet csak látni azt a megoldást, amit keresel. Az ára "emberközeli".

Üdv.
Mackósajt
 

 
 

Sziasztok!

A fiam másfél éves múlt picivel. Gyanús, hogy a rácsos kiságyból heteken belül fejre fog állni kimászás útján.
Sztem olyan ágy kellene neki, mint az emeletes ágyak felső ágya, vagyis van egy kis pereme, 10-20 centis, úgyhogy álmában nem gurul le, de le tud mászni. A gond, hogy ilyet rendes, vagyis nem emeletes ágyban én még nem láttam.
Nem tudtok ilyenről?
De egyéb ötleteket is szívesen vennék, úgy képzelem, nem az én fiam az első a világtörténelemben ezzel a problémával.
Köszi:

Kolatilla
 


Szia, nem tudom aktuális-e még a kérdés, én a KIKA-ban láttam nagyon jópofa emeletes ágyakat.

Volt ami nagyon masszív szerkezetű, pl. ragasztott tömör fa (így nem csavarodik) és mivel magasítóval van ellátva, később le lehet szerelni a "pót" lábakat és akkor normál ágyként funkcionál. 2 m x 0,9 m a mérete, és nem olyan függőleges a lépcsője, aminél frászt kap az ember hogy majd leesik a gyerek, hanem nagyon biztonságosan van elkészítve...

olyan megoldás is van, hogy egyik oldalonlépcső 81 m magasan) és a lépcső másik fele pedig csúszda ..

sajnos a honlapjukon nics róla kép, de ha még aktuális, érdemes benézni, (meg ha a közelben laksz) mert biztosan tetszeni fog ...

Georgina
 


bocsánat nem 81 m magasan hanem (1 méter magasan) Kép Kép csak zárójel helyett a 8-ast ütöttem le ... Kép
 


Szia Georgina!

Csak most vettem észre a válaszodat, nagyon köszi, megnézem.

Kolatilla
 


szívesen, nem tudom azóta megnéztétek-e, a www.flexa.dk címen meg lehet nézni a termékeket, sőt program tölthető le, amivel be lehet rendezni a szobát , méretek megadásával, majd 3D-ben nézegetni.

Ja és nemcsak a Kikaban van, hanem országos szinten az első magyar bútordákban is.

néhány kép, hogy ugyanaz a bútor pár kiegészítővel hogyan variálható át ahogy nől a gyermek.

3-4 éves korra:

Kép

6 éves korra:

Kép

9 éves korra:

Kép

12 éves korra:

Kép
 


+ 1 kép lányoknak, akik szeretik a rózsaszínt:

Kép
 


@szzsofia:


Szia, esetleg itt is szétnézhetsz:
https://www.fenyobutorhaz.hu/

Kis esélyt látok arra is hogy készítenek rendelésre.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet: