Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen, inkább ide lett volna való Kép

Kép
 
 


Krimo!
Lemaradtam valamiről? Milyen faláda??? Kép

Találtam két aranyos gyerekszobát, persze lányosak, hátha valakinek ötletet ad:
Kép
Kép

ezeknek a hálóknak a hangulata teccccik naggggyon:
Kép
Kép

ez pedig egy hmmmmm...érdekes klotyó Kép:
Kép

és végül egy hasonló fürdő:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Kép faláda mi? Kép Most csinálom a tetejét...de ameg odavaló. Kép

Kép
 
 

 
 

Krimo!
Nem baj, ide is jöhet! Kép

Nézzétek, milyen szép ez az ajtó:
Kép
ezek pedig gyerekszobákba:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Ez naggggyon állat! Mármint az ajtó! És még foltos festés is van mögötte! Fúú csak legyek meg vele, majd mutizok ám. De már megint nincs időm festeni. A nappalit megcsináltuk, szép sárga lett, és nem is foltos, szerencsére.
Mostmár csak a fő atrakció van hátra, de még el kell gondolkodnom a mikénten... Maradt egy fél vödör sárga fösték, de valami foltozó színt kell hozzá kreálnom. Ja fehér egy egész vödörrel van, tudtok valami olyan szinezőt amivel a fehérből sötét színt tudok csinálni? Vagy kisérletezzgessem ki? Vagy inkább menjek kevertetni, ne bohóckodjak? Kép

Kép
 
 


Ez naggggyon állat! Mármint az ajtó! És még foltos festés is van mögötte! Fúú csak legyek meg vele, majd mutizok ám. De már megint nincs időm festeni. A nappalit megcsináltuk, szép sárga lett, és nem is foltos, szerencsére.
Mostmár csak a fő atrakció van hátra, de még el kell gondolkodnom a mikénten... Maradt egy fél vödör sárga fösték, de valami foltozó színt kell hozzá kreálnom. Ja fehér egy egész vödörrel van, tudtok valami olyan szinezőt amivel a fehérből sötét színt tudok csinálni? Vagy kisérletezzgessem ki? Vagy inkább menjek kevertetni, ne bohóckodjak? Kép

Kép
 
 


és bocsánat Kép mi van ezzel, én nem tom!

Kép
 
 


no megint én. Mutizom a festést, szerintem a növényeimnek tök jó hátteret ad. Napfényben meg csudiszép! KépKép

Kép
 
 


Jelentem lehet maszatosat festeni, fürészporosra is! Legalábbis nekem sikerült a hétvégén, végre kifesteni az étkezőben.

Kép
 
 


Nem bíztam benne, hohy működik, de igen, úgyhogy itt a képi bizonyíték Kép
Először az ablakot festettem le, itt még a régi falszín van:Kép
És a pacsmagolásom meg nagy kisérletek után végül ilyen lett:
Kép

Kép

Kép
 
 


Sziasztok lányok!Csak beleolvasgattam-nézegettem,és gondoltam beteszem a gyerekszobánkat,hátha ötlet másoknak is.KépKép

Dorcsi,Domcsi,Kriszti


Krimo!
a festésedet és az abalkkeretedet itt is megdícsérem! Kép

Kitti!
Egy ilyen szobában biztosan nincsenek alvásproblémáik a gyerkőcöknek! Kép

Hozzám került néhány (egy óriási kupac Kép ) angol/amerikai lakber. magazin, találtam bennük használható ötleteket:
Kép
Kép
A következő három képnél a fal festése tetszik nagyon:
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


...és egy ilyen előszobát is nagyon elfogadnék (bár nálunk sajnos nem lesz neki hely Kép :

itt meg a komódot:

Kép
Kép
Kép
 
 


a képek lemaradtak...:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Fúú az a hússzínű fal, nagyon klassz!
Na meg ez a szekrényke itt alul!
Ja és köszönöm a dicst! Kép Majd ha teljesen kész lessz, megmutizom egyben is valahogy Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!!

ELKEZDTÜÜÜÜK az építkezést!!!!!!!Kép

Figyu,mutatom a képeket!
Itt a kertben a gyerkőcöm autózik...Kép
Kép

Itt anyukám férje,Elek töri fel a padlólapot...és hullafáradtKép
Kép
Kép
Itt teswóm,Balázs bontja a falat...
Kép
Nagy munkában...
Kép

jaj olyan jó,hogy már itt tartunk!!!!

Puszi!
Orsi
 
 


Ez nem semmi Orsi! Hajrá hajrá!
Aztán majd akkor is mutizd mikor csudiszép lessz!!!

Kép
 
 


Szia Krimo!Kép

Csak most olvastam vissza,és látom ám miket ügyeskedtél,nagyon jó lett!
Mi holnap törjük fel a betont a padlófűtés miatt,aztán betonozunk,aztán padlólap lerakás,aztán....hú nem is tudom annyi minden lesz még...de végre elkeztük több mint egy év várakozás után,és ez olyan jóóóóKép
Képeket folyamatosan teszek majd fel.Tök jó lesz visszanézni majd ezeket a kezdeti állapotokat amikor már elkészült.Kép
 
 


Jó reggelt!

Tegnap iszonyat hülye napunk volt....
Párom kezére ráesett egy betontömb,irány a kórház,de szerencsére erős csontozatú a lelkem,így "csak" zúzódott. És még a jeggyűrűnket is levágták az ujjáról.KépViszont dolgozni nem tud,így nekem kell majd helyette,de nem is baj,legalább mozgok egy kicsit.KépFényképezőt elfelejtettem vinni,ezért ma nincsenek képek...de majd holnap!Kép

Pussz
 
 


Orsi!

Klassz kis munkába fogtatok, bár gondolom ez telít energiával! Kép

A párodnak jobbulást és vigyázzon magára! Hogy fogja élvezni így a munkát, ha kimarad belőle?? Kép

Mi is belefogtunk Gergő szobájába. Már homok van bent és arra jön a beton. Most a fűtést teszik be, merta cső be lesz betonozva.
Jövőhéten betonozás, majd vakolás. Aztán festés és ablak ajtó festés. Már alig várom! Kép Én fogok festegetni! Kép

Íme a mostani állapot, vagyik 2 órával ezelőtti!!
Kép

Anikó

Kép

KépKép
 
 


Sziasztok!

Anikó!Kép
Akkor ti is ebben a cipőben jártok...betonozás...nálunk is ez volt ma.KépTegyél még fel képeket te is,ahogy készülget a szobaKép
Köszi,a párom már jobban van,de a legjobban nem is a keze fáj,hanem az alfele a tetanusz miatt.Kép
No a mai képek...bocsi,elég sok van...

Papám betonozás közben...
Kép

Tesóm a talicskávalKép(háttérben a kisház látható,ami le lesz bontva)
Kép

Domi segít...
Kép

A ház hátulról...(még ilyen csúnyácska szegény)
Kép

Homokozáááás...Kép
Kép

Medence kipróbálása...
Kép

Ha egyszer szomjas az ember...Kép
Kép
Kép
Kép

Orsi
 
 


Orsi!
Nagyon jók a képek! Örülök, hogy haladtok!! Mikorra tervezitek a költözést?

Nálunk még mindig csak az alap áll, de vasárnap végre hozzák a szerkezetet.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


De jó nagy melóba vagytok! Nem is tudom írígykedjek, vagy se! Kép A végeredmény mindenképpen írigylésre méltó lessz.

Kép
 
 


Sziasztok!
Bocsi a késői jelentkezésért,de semmire nincs időm,főleg az internetre nem...Ja és augusztusban tutira nem fogok írni,mert lemondtuk az internetet.(a költözés miatt)Hogy aztán mikor lesz legközelebb....nem tudom,de biztos elvonási tüneteim lesznek.
Jubi!
KösziKép Költözni augusztusban,vagy szeptemberben fogunk.Anyuék része már elég szépen alakulgat.Kicseréltük a nyílászárókat is,így már kezd egész jól kinézni a kecó.Kép
Krimo!
Kép Én sem tudom irigyelj-e vagy se,mert annyi de annyi váratlan dolog jön közbe....ferde a fal,a nappali nincs szintben az egyik szobával,stb...De papám megoldja,kömüves szerencséreKép Bár nagyon sajnálom a sok munka miattKép
Na megyek!
Pussz!
 
 


Szia Zsuzsa!

Pontosan ilyen kreatív szülőknek indult ez a topik, mint te! Kép
Nekem is az első variáció tetszik jobban, pedig én már nem vagyok gyerek...vagy mégis? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Zsuzsa!

Nagyon ügyes vagy!
Én nem tudok választani a mostani és a régebbi közülKép

Jubi, láttam a képeiteket az építkezésről.Jó nagy munka az biztos,de nagyon szupi lesz. Mikor lesz kb. kész?

Orsi
 
 


Szia Zsuzsa!

Nagyon jó mindkét megoldás. Akkor biztos felnőttem én is, mert a második jobban bejön Kép Te festetted? Hát ehez már kell kézügyesség! Én nem tudnék ilyet, pedig nagyon tetszik!
Ja az ablakomat nem tudom kivülről lefotózni, mert egy zugba néz. Szóval csak ha beengedne a másik házba a szomszéd onann látszana Kép Ezért is voltam olybátor Kép

Orsi!
Bizony bosszantó a sok kis apróság ami közbejön, néha nem is kicsik...
Mindenképpen hallas magadról, akkor is ha már nem lessz neted!

Jubi!
Végre lett volna annyi időm, hogy bekukkantsak az épitkezésetekbe, erre nem jön be. Na de majdcsak megnézem egyszer.

sziasztok!

Kép
 
 


Zsuzsa!
Ez nagyon jó! Nálunk az étkezőasztal felett egy olyan csillár fog lógni, amit "kukáztam". Az előző helyen ahol laktunk, a szemétledobóhoz tette ki valaki (nem fért be a ledobó nyílásába Kép ), de nekem egyből rádobbant a szívem. Mivel most átmenetileg dobozokból élünk, nem tudom hirtelen hol van, de ha meglesz lefotózom és mutatom...
...más: tettem fel új képeket az építkezésről, napról-napra látványosan halad! VÉGRE Kép

Orsi!
Aug. végén KELL költöznünk.

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


Hello lányok! ezt netek!

www.wohnidee.de

jó nézelődést!
 
 


Bocsi! nektek.
 
 


Sziasztok!

Anig!
Köszi a linket!

Zsuzsa!
Tök jó a lámpa!

Jubi!
Na akkor egyszerre fogunk költözni.KépEgyébként nekünk is KELL költözni,mert a főbérlő visszajön ide lakni.Nem is baj,csak egy-két hónapig anyuéknál lakunk az alsósztinten,amíg nincs kész a tetőtér.

Most kicsit morci is vagyok,mert egyetlen kérésem volt,hogy nagy ablakokat szeretnék.Én egy sötét szobában depressziós leszek...De sajna nem engedélyezték.Bár mivel tetőtér,hátha nem lesz olyan sötét.

Képek következnek.Kép
Kép
Az ajtók kilettek cserélve...
Kép
Az ablakok is...
Kép
A bejárati ajtó is...
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Orsi!

Szépen haladtok! Látom van ott egy kis szöszke segítség is Kép

Most megmutizom mi hol tartunk:
Kép

És ugye mi elméletileg egyszerre (aug végén) fogunk költözni Kép

egyébként folyamatosan teszek fel képeket az építkezésről ide: http://gportal.hu/gindex.php?pg=4836508

Jubi

Kép
Kép
Kép
 
 


sziasztok
Van valakinek parafa padlo a foldon? A konyhaba erdekelne. Olvastam, lattam Anikonak parafa volt a falon, de foldon mennyire strapabiro?
Surgosen kell dontsek, mert surgos a koltozes.
Kosz
Hajciho
 
 


Szia Hajciho!

Igen, nekem van a konyhában, de az afalra való. Viszont van kimondottan padlólap is belőle. Úgy mint a hagyományos padlóla, itt is van kopásállóság..stb... viszont az ára többszöröse a hagyományos kőnek. Itt legalábbis 8000ft / m2-nél kezdődik. Ez a leggyengébb!
De az biztos, hogy nagyon szuper és meleg!!!!

Remélem tudtam segíteni!
Anikó

Kép

KépKép
 
 


Kosz Aniko!
Szokasodhoz huen segitettel Kép
Itt is draga allitolag, kb duplaja a jo minosegu padlocsempenek. Varosunkban nem lehet kapni csak falra valot, ezert is vagyok bizonytalan meg.
Hajni
 
 


Sziasztok!
Néhány hangulatos kép:
Kép
Kép
Ezekre vágyakozomKép :

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Orsi!
Szerintem ne bánkódj az ablak miatt, nyáron baromi meleg lenne.
Hajni!
Nem tudom elképzelni a parafapadlót, legalábbis tisztítás szempontjából, és magamból kiindulva..tuti, hogy nem tudnám tisztán tartani, én állandóan kilocsolok mindent a földre Kép
Jubi!
Berajzolnál engem a középső képbe? Elhenyélnék ott ebédidőben, egy kis szieszta. Álom, álom...

Kép
 
 


sziasztok,


előszobához kerestem képeket, felteszem amit találtam... hátha mást is érdekel ..\popjpeg

{265390,}

KépKépKép
 


Kép

Kép

Kép
 


Kép
 


és egyéb vegyes képek:

Kép

Kép
 


Kép

Kép
 


itt jól látom hogy kakukk helyett tehán figyel az órából?? KépKép
 


Kép

Kép
 


Kép

Kép
 


Kép

Kép

Kép
 


Georgina!

Ezek szuperek! El is mentettem mindet! Kép

Én is találtam két tököst Kép
Kép
Kép
ezt pedig a konyhába:
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Juborka, örülök Kép

Pár függöny:


Kép


Kép
 


bár még nincs itt az ideje, de néhány adventi naptár:

Kép

Kép
 


gyerekszobába:

Kép

Kép

Kép
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron