Új privát üzeneted érkezett!

Lara lányom hamarosan 5 esztendős lesz és megrendezzük élete második zsúrját. A tavalyi nagyon jól sikerült, most is vannak ötleteim, de szívesen venném a tiéteket is. Tanulhatnánk egymástól apró fortélyokat, játékokat és úgy általában mindent, amire ügyelni kell/célszerű egy sikeres /szülőknek és gyerekeknek egyaránt/ zsúr érdekében.
Gabó
 


Szia Gabó!

Nálunk több éven át voltak gyerekzsúrok, kezdetben rokonság és onnan adódó gyerekek, majd vegyes, barátokkal szomszédokkal kiegészítve, végül a kettõ teljesen szétválasztva, tisztán ovis bulival.
Nekem van annyi szerencsém, hogy a dolog nyáron esedékes, és kertes házban lakunk. Így adódik, hogy igyekszem kinti programokat csinálni a gyerekeknek.
Általában szervezek valami vetélkedõ félét. A nyeremény Túró Rudi. Gondosan úgy intézem, hogy mindenki kaphasson. A vetélkedõk (ha több korosztály, akkor szétszedve korcsoportra) ügyességiek, kugli, focilabda célba rúgása, célbadobás. (most frissebb ötletem, még nem próbáltam: ugrálókötelezés). De olyanon is voltunk, ahol papírbékákat (ugrálós) hajtogattak, és a békáknak kellett minél gyorsabban célba ugrálniuk.
Ételbõl nálunk a majonézes (franciasaláta, persze házilag), hozzá hidegen rántott husidarabok, ill. fasírt, meg ubi. Gyümölcs. És sütik.
Ami ötlet: a poharakra különbözõ matricákat ragasztok, így mindenki megismeri a sajátját, nem kell állandóan mosogatni. (meglepõ mód jól bírják a matricák, van lassan 4 éves, ami még rajta van!)
Most hirtelen ennyi.
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Szerencsére nálunk is nyári a buli. Tavalyi tapasztalataim alapján nálunk kaja nem fogyott, csak nasi és ropogtatnivaló. Egyszóval olyasmik, amiket csak ki kell kapni a tálból. Legnépszerubb a ropi volt és a jégkrém /Family Frost 36-os kis rudacskái, amiből boven jutott a zsúr végére érkező testvéreknek/. Úgy tervezem, hogy a zsúr csak a gyerekeké, csupa ovistárs jön. A végére pedig jöjjenek a szülok és testvérek, akkor a lurkók már csak rohangásznak, így a felnottek is beszélgethetnek. A játékokkal van gondom, mert sok jó ötletet hallok, csak vagy nem tudom, milyen korosztálynak való vagy eleve sejtem, hogy ez nem fog menni: kicsik még, nem elég fegyelmezettek, nem tudnak ennyire koncentrálni, nem ennyire ügyesek stb. Mondjuk sok mindent sem szabad belezsúfolni ebbe a pár órába. A zsúr végén, indulás elott mindenki kap egy kis ajándékot: maga választ egy kosárból, amiben matricák, radírok, ceruzák, apró képek stb vannak. Remélem tudtam vkinek hasznosítható ötletekkel szolgálni. Én is várom a ti bevált receptjeiteket.
Gabó
 

 
 

kedves Gabo! Mivel en meg csak kicsike gyereknek rendeztem zsurt, csak a keresztgyerekek tapasztalatait tudom atadni. A keresztlanyom akkor erzi jol magat egy zsuron, ha van tombola. Mindegy, hogy mit lehet nyerni, de a tombolahuzas izgalmait nagyon szeretik a gyerekek. Csak egy tipp, es meg lehet oldani, hogy minden gyerkoc nyerjen valamit.
Udv
Eva
Eva
 


Eva köszi, kituno ötlet! A kivitelezésen jár most az agyam. Mondjuk lehetnének rajzok szám helyett, de mondjuk az 5 évesek már 10-ig biztosan tudják használni a számokat is. Minden tombolatárgy egy kis batyu lehetne. Vagy ha már a rejtélyes, titokzatos, ajándékízű apróságnál tartunk, akkor éppen zsákbamacska is lehet. Mindenki választ magának, de nem tudja, hogy mi van benne. A tombola izgibb.
Gabó
 


Luca lányomnak hamarosan lesz a hetedik szülinapja. Jó lenne, ha lakásban játszható vetélkedô ötleteket tudnátok adni (ne rohangálós). Olyanokra gondolok, mint pl. két gyerek feje közt pingponglabda és hátratett kézzel kell táncolni, vagy ceruza lóg egy madzagon a derekukra kötve és üvegbe kell beletalálni a ceruzának.
Ha lehet, ne járjon nagy kosszal (pl. lisztfújás). Elô az " úttörô-táboros" élményekkel. Elôre is köszi! Szofi Kép
Szofi
 


Szia Szofi!
Én alig várom, hogy a fiam ekkora legyen,addig is leírom gyerekkorom kedvenc zsúros játékát...
Fürdõkád, tele vízzel, "halak", hurkapálcás gémkapcsos horgászbot...nyeremények: kis apró játékok (pl. kinder figura, és valami "fõdíj" stb...)
Mint a Vidámparkban...
Eszter
 
 


Szofi


Mar elnezest ajanlom figyelmedbe www.koloknet.hu. Ot par okos otlet gyult ossze ez ugybe

Napocska
 


Mindenkinek köszi! Napocska néha benézek a kölöknetre is, de leszoktam róla mert annyira aktív mint a babanet (gondolom a dolgozó anyukáknak kevesebb idejük jut netezésre), Most megnézem. Szofi Kép
Szofi
 


Szofi!

A helyzet az, hogy a koloknet "közönsége" 99%-ban babanetes, ha meg itt úgyis megtaláljuk egymást, akkor minek menjünk álladnóan oda is. Ezért aztán sokszor nagy ott a pangás. Én úgy vagyok vele, mintha egy altopic-család lenne a babaneten....

Ildi

Ildi
 
 


sziasztok

Tulajdonkeppen igazatok van, de nekem akkor is maniam hogy babanetre inkabb babas dolgok valok es koloknet alkalmasabb a kicsit nagyobbacskakkal kapcsolatos dolgok megbeszelgetesere.

Napocska
 


Szofi

Azert hogy igazi javaslatom is legyen, ha tudsz angolul akkor tennek ide neked par linket, ahol vannak szulinapi bulin alkalmazhato jatek leirasok.
Ja es egyben bocsanatott szeretnek kerni a nem tul segitokesz viselkedesemert.

Napocska
 


Napocska, semmi okod mentegetõzni, természetesen elolvastam a kölöknetes dolgokat és egy párat meg is csinálok belõlük.
A linkeket sajna nem látom!? A buli egyébként franciául fog zajlani, úgyhogy olyan játékok kellenek amit nem kell hosszan magyarázni.
Szofi
 


A linket ara gondoltam csak akkor tszem be ha tudsz angolul. de mivel hianyoltad igy ide teszem.

[url=http://www.kidsdomain.com/holiday/cinco/party.html" TARGET="_top]http://www.kidsdomain.com/holiday/cinco/party.html[/url]
[url=http://www.kidsdomain.com/holiday/patrick/party.html" TARGET="_top]http://www.kidsdomain.com/holiday/patrick/party.html[/url]
[url=http://www.kidsdomain.com/holiday/easter/party.html" TARGET="_top]http://www.kidsdomain.com/holiday/easter/party.html[/url]
Itt mindegyikbe kb ugyan az van leirva kicsi aktualizalassal adot unnepre.

[url=http://www.birthdaypartyideas.com/" TARGET="_top]http://www.birthdaypartyideas.com/[/url]
Itt sok buli leirasat lehet megtalalni.

Itt meg egy jatek van ami nalunk mindig nagy kedvenc. Mikro apro ajandekokat sok reteg papirral becsomagolsz. Gyerekek korbe ulnek es amig szol a zene egymas kezebe adjak. Ha meg all a zene akkor akinek a kezebe van az egy reteg csomagolo papirt leszed a csomagrol. Aki az utolsot szedi le aze lesz az ajandek. Mi 5-6 reteget szoktunk csinalni. Ajandekok meg zsirkreta csomagok ceruzak, kis uti jatekok szoktak lenni.

Nem tudom nalatok mennyire szokas de itt minden gyerek a buli vegen kap kis csomagot az unnepeltol. Apro matricakkal cukorkakkal, noteszekkel, lufikkal egy kis zacskoba.

Ja meg jutott eszembe valami. Te biztos jol tudsz franciaul. Probalj meg egy keresobe rakaresni franciaul a party activiti-re Biztos sokat talalna. Angolul nagyon sok oldal jon igy ki.

Azt nem ajanlom magyarul keres ra sajnos igazan jo magyar ilyen oldalt meg nem talaltam, de talan par ev es magyarul is lesz ilyen oldal nekunk.


Napocska
 


Köszi Napocska! A csomagolópapíros játék már be van tervezve, azt hiszem már a program is összeállt. A kis ajándékcsomag nálunk is van, de most úgy gondoltam, hogy a játékokkal lehet nyerni több apró dolgot (zsákbamacska) és ez lesz az ajándék a gyerkõcöknek. A linkeket pedig megnézem!
Szofi
 


Szofi

Jo keszulodest. Utana megosztod velunk vagy ha ugy gondolod maganba velem a programotokat? Mindig kellenek nekem is uj otletek hisz lanyaimnak minden evbe rendezunk bulit es hat otleteim nagyreszet mar ellottem.

Napocska
 


játékok kisebb gyerekeknek
[url=http://freepages.basicpoint.com/misike/gyjatek/" TARGET="_top]http://freepages.basicpoint.com/misike/gyjatek/[/url]

játékok nagyobb gyerekeknek
[url=http://freepages.basicpoint.com/misike/nagyobb/" TARGET="_top]http://freepages.basicpoint.com/misike/nagyobb/[/url]

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!
Mi Március elején készülünk szülinapi bulira és az a kérdésem lenne, hogy tudtok-e olyan tortát árusító cukiról, ahol formázott torta van, (PL. Hupikék Törp, vagy kutyus,cica stb.) viszont finom is. A tavalyi buliról megmaradt a torta, (alig 2000 ft. volt) és még vinni sem akart senki belõle olyan rossz volt. Ettõl kicsit elment a kedvem...... Az Üllöi úton már találtam egy helyet, de nem annyira szépek a formák, viszont 4000 ft. Tud valaki jobbat?
 
 


Szia Andi!

Az interneten keresztül is lehet rendelni, mindenféle formájút, ízût, viszont azt hiszem 4990.-Ft. ha házhoz hozzák. De van boltjuk is, úgy lehet hogy olcsóbb. Szóval itt keresd: www.torta.hu (remélem jól írtam a címet!).

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Andi

Mi ezert szoktunk fagyi tortat venni. Azt nalunk mindenki szereti a csaladban es ha vendegek megse fogyasztananak annyit akkor a csalad ripsz ropsz eltunteti.

Napocska
 


Nálunk van egy cuki, ahol a tulaj minden figurát megcsinál, de tényleg bármit, te viszed a képet vagy egyéb mintát róla és megcsinálja. Az ízekkel se lenne gond, viszont elég drága, a figurás torta kétszerese a sima kerek ugyanannyi szeletesnek minõsülõnek.
Amúgy képeken láttam már nála kosárpályát, pokemon figurát meg hagyományosabb szoknyás babát stb. is.

Más: maradék torták egy részét be is lehet fagyasztani (stefánia típusut pl).

Ildi

Ildi
 
 


Kedves Ildi!
Érdekelne az a cuki, tudsz esetleg telefont vagy címet? A Pikachu torta nagy meglepi lenne! Köszi mindenkinek a segítséget!
Andi
 
 


Norcsi!
Fantasztikus jó a torta.hu amit írtál, ráadásul majdnem a szomszédunkban van, így csak 4100 ft. de még az is lehet hogy ólcsóbb lesz ha odamegyek! Köszi!

Napocska!
Sajnos az én kislányom nem szereti a fagyit, kb. 5 nyalás után nem kéri, ráadásul már a második tüszõs mandula- gyulladása van december óta. Kép Szóval nálunk a fagyi csak nyáron kis mennyisében jön szóba. Azért köszi!
 
 


Andi!KépKépKép

Remélhetõleg az íze is olyan finom mint amilyen jól néz ki!Kép

Jó ünneplést!
Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Andi!

Gyanítom, ha a torta.hu beválik, már nem fog érdekelni, de leírom, amit tudok:
Rákosligeten van (Bp. XVII), a Hõsök terénél, a Ferihegyi úton. Tel-t sajna nem tudok.

Ildi

Ildi
 
 


Köszi Ildi, de tényleg be fog válni azt hiszem, ma már el is mentünk mintát venniKép A dió torta az valami csoda! Köszi a jó tanácsokat! Norcsi neked külön, mivel már lassan adósod leszek, a clipart-okat is te tanítottad meg nekem! Már alig várom a szülinapot, lesz egy jó kis felfordulás! 8 fõ, hároméves, jajjaj!
 
 


Andi!

Jó bulizást! Képzeld azt hittem mi meg majd olcsóbban megússzuk a dolgot, a TESCO-ban rendeltünk fényképes tortát, hát azért majdnem leültem mikor mindent egyeztettünk és a végén kiderült, hogy közel 5.000.- lesz. Na ennyiért a Torta.hu-n is kaptunk volna! Most már mindegy, majd legközelebb! De azért íz-élménybeszámolókat is várok ám!

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

A diósat kóstoltuk és valószínû az lesz a torta, Pikachu formában! Gyermekem el fog ájulni! Fantasztikus. Igaz, a hozzánk közelebbi cukiban, mivel 2 van nekik, nem volt semmi, még egy fénykép se formákról, ami nem vall olyan fokú szakértelemre, mint a homepage, de majd elmegyek a másikba is a Veres Pálné utcába.
 
 


Sziasztok!
Megvolt a buli, a Pikachu tortával, és nagyon finom volt, viszont nem volt elég nagy az árához képest.
Sziasztok!
Andi
 
 


Szia Andi!
Mennyibe került végülis? Hát a mienk az óriási volt, viszont mint írtam nagyon sok volt benne a krém.
Hát akkor hol található a tökéletes ízû, nagyságú, és formájú torta?

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Ennek ugyan semmi köze már a gyerekzsúrhoz, de egyelõre nem nyitnék neki topicot, itt-ott már szóba jött:
Az E-k és egyéb mesterséges dolgok.

Ugyanis mi az ma, ami nem mesterséges??? Nincs olyan. Ami zöldséget veszel a boltban, az már a szaporítóanyagtól kezdve rengeteg mesterséges dologgal találkozott. Géntechnikától a vegyszerekig. Ugyanez a húsokra. És persze minden késztermékre.

De. Biztos, hogy valami attól, hogy mesterséges, már rossz is???? Nem szükségszerû.
A sci-fikben ugye minden étel már mû, azt hiszem, valóban valahol ilyesmi lesz a jövõ.
És mi az ami mû: azt mibõl állítják elõ? Azért többségében talán nem kõolajból vagy hasonlókból.

Attól, hogy valami természetes, még nem szükségszerû, hogy az embernek jó. (lásd gyilkos galóca stb) (egyébként a homeopátia és természetgyógyász-pártiak: ez nem árthat, mert csak természetes anyagokat tartalmaz mondatán ugyanezért akadok fenn). Ugyanígy a "mesterséges" anyagoknál is van, ami árt, van ami nem.

Valahogy olyan érzésem van, hogy hajdan volt az emberiség, végigkóstolták a növényeket, megtanulták, hogy a piros bogyó ehetõ, de a lila mérgezõ stb. Amíg ezt megtanulták, sokan belehaltak, károsodtak. Aztán úgy ezelõtt száz évvelig lényegében éltünk az akkori információkból. Most egy másik világ vette kezdetét, amikor azt kéne megtanulni, melyik mesterségesen elõállított anyag káros, melyik nem.
Tudom, ma még a vizsgálati módszerek elég gyengék ezügyben. De szerintem a jövõ nem tisztán abból áll, hogy elutasítunk minden mesterségest, hanem abból kéne álljon, hogy kidolgozzuk a vizsgálati módszereket, és utána már valóban biztonságos mesterséges anyagokat is használhatunk.

Bocs bárkitõl, nem személyreszóló akart lenni, csak a miért félünk mindentõl, ami egyértelmûen mesterséges, és miért hiszünk vakon mindenben, ami "természetes" gondolatról akart szólni.


u.i: sütibõl szerintem is a legfinomabb, ami otthon sült, de ettõl még abba is teszek sütõport, vagy használok bolti habport.... viszont a cukrász profibban formál nálam. Ezzel együtt, ha lehet, én is házi süti hívõ vagyok.

Ildi

Ildi
 
 


A wwww.fitnet.hu megtalahato az "E ..." betusok felsorolasa mi az ami artalmas es mi nem.
bagolyka
 


Szia Norcsi!
Nem volt sok a krém, de azt mondták ez egy 24 szeletes torta lesz, és az ára 4 ezer volt gyertyákkal felírattal stb. Ehhez képest kb. 20 mini szelet jött ki belõle! Azért finom volt viszont, de a formatortától így most elment a kedvem egy kicsit. Nem baj, van majd egy évem a köv. szülinapig kifilózni a dolgokat. Nektek pedig sok sikert a kereséshez és az EEEEEE-k hez,amit én is sokáig nézegettem, hogy mit veszek meg (be) és mit nem, de most elegem lett. Tényleg mindenben van és nem élhetünk vizen! (talán abban is van!)
Andi
 
 


Andi!

A vízhez valók a meglehetõsen drága ilyen-olyan szûrõk!KépKépKépMi filózunk egy ilyen beruházáson, talán majd a közeljövõben. Szerencsére tényleg nem tudjuk tételesen felsorolni hogy miben mi van, és ez szerintem így a jó, mert a végén még az egész evéstõl elmenne a kedvünk.
Jó neked hogy még van egy éved a következõ torta-vásárlásig, nálunk júliusban lesz a következõ torta aktuális (illetve a férjemnek majd én sütök, de Annus lányom nyáron lesz 6 éves) és akkor a gyerek-seregnek nem gyõzném én gyártani a tortát.

Otthoni sütés-párti vagyok én isKép, csak idõ hiányában nem mindig megy a dolog. Az biztos hogy sokkal finomabbak a házi sütik.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!

Nagyon szép és finom tortát, illetve süteményt lehet rendelni és venni www.horvathcukraszat.hu/.

Sziasztok

Erzsi
Erzsi
 


Itt meg lehet nézni a tortákat:
[url=http://www.mindenamieskuvo.hu/Cegek/horvath/horvath.htm" TARGET="_top]http://www.mindenamieskuvo.hu/Cegek/horvath/horvath.htm[/url]


Horváth Cukrászda
Cím: 1042 Budapest, Petõfi út 28
Újpesten most nincs nyitva a bolt mert átalakítják, de a XV. ker Fõ u. 39. Indiáner Cukrászdában is õk dolgoznak. Mi tõlük szoktuk venni a gyerekek tortájára a tûzijátékot.

Horváth Kert: 1151 Budapest, Közvágóhíd u. 24.
Tel.:307-6455, Fax: 305-0348


Itt megnézhetõ más cukrázdák fényképes ajánlata is:
[url=http://www.mindenamieskuvo.hu/kinalat_end.php?menuid=39&klikk=ok" TARGET="_top]http://www.mindenamieskuvo.hu/kinalat_end.php?menuid=39&klikk=ok[/url]#

Nagyon szépek ezek a torták, csak az a baj, hogy én enni szeretem és nem nézni, ezeknek a legtöbbje meg csak disznek jó.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


en arra gondoltam, hogy elkeszitem otthon a tortat es valahogy marcipanbol gyartok ra egy cicat. (ez most a kedvenc).
a masik almom, hogy szulinapra beszerezzek egy ponilovat. De fogalmam sincs ki fog nekem hazhoz szallitani egyet.
Kép((( Pedig szerintem elveznek a gyerekek.
Bobojza
Névtelen
 


Sziasztok!
Tanácsért szeretnék hozzátok fordulni.A lányom most lesz négy éves, és nem tudom eldönteni, hogy elég nagy-e már egy zsúrhoz. Mennyi ideig szokták birni az ilyen korú lurkók egymással? A másik kérdésem az lenne, hogy mennyire szerencsés az ovis és az ovin kivüli barátokat összeereszteni. Tudtok olyan játékokat, amit kiscsoportosokkal egy panellakásban lehet játszani?Célszerübb a szülõket is itttartani, vagy inkább jöjjenek vissza? elõre is köszönöm a tanácsokat. Nagyon vivódom, mert ha élvezni, akkor kár lenne kihagyni egy jó bulit, de lehet hogy jobb lenne várni egy évet.
Köszönöm
Március
Névtelen
 


Marcius

Osszeengedni szerintem barmilyen tarsasagot lehet, de azert foleg egy korosztaly legyen. A gyerekek egymassal magukba eleg keves idot birnak ki, foleg ha tobben vannak. Igy leginkabb neked kell programrol gondoskodnod. Lehetoseg szerint jo elore tervezd meg mit fogtok jatszani. Kiindulasi alap talan lehet az amit oviba is szoktak csinalni. Azokat mar ismerik es szeretik. Ha gondolod nezz korul ezen a linken en itt kaptam par otlete igaz 6 eves lanyom szulinapjanak lebonyolitasahoz.
[url=http://www.koloknet.hu/tarsalgo/messages/1/20.html?1013496362" TARGET="_top]http://www.koloknet.hu/tarsalgo/messages/1/20.html?1013496362[/url]
Nektek jo jatek lehet korjatekozas, esetleg valami keszithetetek is.
Torta evesre es uzsonnazasra legalabb 30 percet szamolj de lehet, hogy ez azert kicsit huzodik. Ezen kivul jatek 1-1:30 perc kb amit figyelemmel ok talan birnak. En lakasba 2-2:30 perces bulinal hoszabbat nem tartanek.
Szulok ha segitenek jatek lebonyolitasaba es elore be vannak avatva akkor jo segitseg lehet, de ha nem akkor meg oket is foglalkoztatni kell es az ugy mar eleg nehez lehet esetleg.
Nalunk egy buli abbol all hogy mig megerkezik mindenki addig valami kesziteni valot kapnak. Alarcot, sapkat vagy kesobb felhasznalando repuloket szinezik a gyerekek.
Aztan utana valamit jatszunk vagy sportverseny szeruseget vagy kozos tarsas jatekot. Utana uzsonna eves, nagyon szeretik nalunk a gyereke a falatka szendvicseket aztan torta eveszet. Ezekutan jonn nalunk az ajandek osztas ekkor egymas utan mindenki oda adja ajandekat es kibontja az unnepelt es megkoszoni. Ha meg van ido szulok erkezeseig utana meg jatszunk vagy valami kezmuves dolgot keszitunk. Ha tudsz angolul akkor fentebb irtam par linket ahol vannak jatekok. Legtobb ismert jatek magyarul is.

Szerintem lanyod es a tobbi gyerek is nagyon elvezne, de neked elotte jol fel kell keszulnod a lebonyolitasara.

Kivancsian varom mit dontottel es ha lett buli akkor milyen jatekot jatszotatok.

Napocska
 


Lányok, ettetek már sütit/tortát a Hauernél? A Dunaházban van a Boráros téren, ill. nemsokára a Blahánál is meg fog nyílni ( itt korhû állapotban) a cukrászda.
Szerintem vetekedik, ha nem jobb mint a Daubner.

Próbáljátok ki, egyszerûen isteni. (a Hauer krémest ajánlom, ami eperhabbal készült .... hm....hm...)
Tomka
 


Sziasztok!

Az Üllõi úton a Ferenc körút és a Klinikák között van egy cukrászda, ahol szép tortákat készítenek. Írta valaki.
Pontosan megtudnátok mondani mi a cukrászda neve?
Üllõi út hány szám alatt található?
Mikor van nyitva?
Esetleg egy telefonszám?

Elõre is köszönöm
Erzsi
Erzsi
 


Szia Erzsi!
Én pont ott laktam,anyuék még mindig ott vannakKép
Üllõi út 66/A
Nagggyon fini sütik vannak,nagyon jó cuki.
Viszont!
Ahol most lakok,annyi tortafélét csinálnak megrendelésre,hogy mappa kellett neki.
Épp tegnap láttam Csõrikét,nagyon jól meg van csinálvaKép
Meg ezer féle dolog.
Ha gondolod,küldj emilt és megadom a címet!
Üdv,Mariann
 


Kép
Névtelen
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 



Igazán egyedi szülinapot szeretnél gyermeked számára? Vidd haza a Logikoffert, a szabadulós játékok legújabb generációját! Logikai kincskereső társasjáték elvitelre! Felejthetetlen szülinapi élmény az otthonodban!


www.logikoffer.oldalunk.hu


Foglalás: +3620 2130 588

kovacsszabolcs
Budapest XI. kerület
 
 


Ajánlom Nektek a LogiKoffer szülinapi játékot! Nálunk hatalmas siker volt!   www.logikoffer.hu


Ez egy izgalmas, logikai kincskereső játék, ami igazán feldobja a szülinapi zsúrok hangulatát.


Eddig ez volt a legjobb szülinapi programunk, bátran ajánlom mindenkinek! Köszönjük az élményt!


Próbáljátok ki!   www.logikoffer.hu


 

renanta
Budapest XI. kerület
 
 


7.000.000 Ft. es minden egyeb koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

cron