Új privát üzeneted érkezett!

WoodiKép

Bocs, de vizsgáztam+Lilu oltást kapott, és ez most eléggé lekötött.
Én Liluval mentem először a dr.nőhöz, és csak vele foglalkozott, mert én akkor már egy másik homeos orvosnál voltam.
Várandósság alatt kezdett érdekelni a dolog, utána olvastam, meg kérdeztem a homeos gazdagréti patikában, és így jutottam el egy orvoshoz. Ő jó szereket írt fel, de alapvetően nem volt szimpatikus. Aztán szültem, beszedtem a szereket, amiket írt, és végülis jók voltak.
10 hónappal szülés után egy másik orvoshoz mentem. Ő is jó volt, csak drága, és folyton kontrollra akart hívni - pénzért persze. Szóval ott leálltam ezzel. A Kürti dr. nőhöz még elvittem Lilut, és ő mindenben szimpatikus volt nekem. Csak 1X voltunk nála. Már teljesen otthon vagyok homeopátiában. Nagyon ritkán hívom cak fel.
Viszont, ha valaha szükségem lesz még - pl. a köv. lombiknál - a segítségére, biztosan felkeresem, és csakis hozzá megyek nem máshoz!

Ha megállapította az alapszered, az tökéletes!!! Menj el hozzá majd mielőbb, és biztosan ad majd tanácsokat a kismamiságra, meg a szülésre vonatkozóan.

Dóri
kardalus
 
 


Orsi! Gyönyörüek a babák, végre láthattam nem találtam a profilodban a cimet.

Petyaanya! nekünk is ICSI volt, valoban nem mondtak semmi ilyesmit. Én is azt gondolom elöre lehetne ezt is közölni akkor is vállalja az ember. Petikének megy a drukk!
Nekem az uccso lombik végzödött laparral, egy ér megsérült és vérzett a hasüregbe. Én arra mondtam miért éppen én, a doki szerint nagy sok volt a szervezetnek a mütét azért nem tapadtak meg. De legalább ezt elmondták a tájékoztatoban hogy ilyen is lehet, bár én (szerencsére) nem hallottam hogy igy járt volna valaki.
De látod a Joisten megjutalmazott, Petikének is segit!!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


sok=sokk

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

 
 

Woody! nem alszik már kaja utánKép, kialakult végre egy napirend, 2x alszik napközben.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Egy apró kérdésem lenne hozzátok. 2 hét múlva elköszönök istenített orvosomtól, Krizsa dokitól a Kaáliban. Kép Illik-e vinni neki valamit és mit? Vagy várjam meg amíg megszületik a baba és vigyem vissza megmutatni és majd akkor adjak? Vagy akkor is? És a nővérkéknek? Velük igazából alig találkoztam, az uh-n semmit se szóltak, az örzőben mindig más volt. Talán az altató orvos foglalkozott velem 2x igazán. Róla tudom, hogy az egészmogyorós Milka csokit szereti. A nagy táblát. Kép Krizsa mit?

Segítsetek lányok! Köszi.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi Kép
Mi majd akkor viszünk valamit, amikor visszamegyünk a manókkal.... de azt még nem tudom, hogy mit.

Mamik Kép
vannak friss képek a fiúkról.
http://babanet.hu/album/main.php?album=3181

Jövök, amint van időm... de eléggé lefáraszt ez a két manó.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi Kép Gyönyörűek a fiúk és illik rájuk a kismackó név a sétás kép alapján. Kép

Nálam a Krizsának ajándék dolog már tárgytalan, ma voltam fent nála és szívélyes búcsút vett tőlünk. Kép, de havonta szeretné tudni, hogy vagyok. Kép Tehát én is majd már a babával együtt megyek hozzá.

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Orsi! már 4 hetesek? hogy szalad az idö! Nagyon helyesek, a hordozohoz adtak takarot? Nekünk sajna hiába akartunk nem tudtunk lábvédöt venni hozzá pedig Orsi téli baba volt. Ez Chicco és patentnak van helye de nem kaptunk rá zsákot mégsem.

Woody! ugy szokták valoban ha a baba megszületik akkor visznek ajándékkosarat.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
A Másik topikba szoktam írni, és te vagy az egyik "példaképem"! Nekem is el van záródva mindkét petevezetőm, a nőgyógyászom és a Kaáli szerint sincs értelme műteni, mert eredettől van elzáródva. Tudom, hogy spontán lettél terhes, de neked előtte megnyitották az "utat", ha jól gondolom? Elmesélnéd, hogy pontosan milyen előzményei voltak a babád megszületésének. Erőt merítek a történetedből, így az első sikertelen lombik után 2 nappal.
reno
reno
 
 


Reno! amig Orsi nem mászott, addig tudtalak Benneteket követni, azóta csak alig van idöm benézni, sajnos túl sok a hozzászólás. (jobb lenne ha ide irnának már többenKép)
Sajnos hiába kerestem fel több orvost, mind azt mondta értelmetlen a mütét. Nem értettem miért mert másoktól hallottam nekik segitett, én nem találtam ilyen orvost aki elvállalta volna. A dokik szerint az hogy tornáztam (sok hasizomgyakorlat) megnyithatta a petevezetöt. Jobbat ugyanis nem tudnak magyarázatra.
Amikor feladtam hogy elég volt a túlzott óvatosság hogy félidötöl semmit nem mertem csinálni, akkor elkezdtem járni aerobicra, csak mert jól esett, meg úszni. Nem is gondoltam hogy segitene, csak elegem lett hogy évek óta mindig lesem a tüneteket magamon, igy élveztem az életet. Ja és pont hogy semmi tünete nem volt a terhességnek, késöbb is csak az volt az elsö hogy megmozdult a baba. Illetve éreztem olyat hogy mindjárt megjön, én nem lett semmi. Ez lett gyanus 1 hét után.
Örülök ha reményt tudok adni, tervezem hogy egyszer mindent megirok részletesen a 4 év kálváriáját. Ha lesz rá idöm.
Drukkolok Nektek is nagyon!

Petyaanya! Majd várunk benneteket jo hírrel!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Köszönöm Karmen!
Én is elkezdek intenzívebben tornázni, fogynom is kell, meg jól is fog esni. Nagyon jó lenne, ha leírnád a történeteteket, sok embernek adna erőt és reményt.
reno
reno
 
 


Karmen
Jaj, már nagyon izgulok!!! Ráadásul Peti az utóbbi két éjszaka szinte végig köhögött, ma reggel az orrát is le kellett szívnom. Félek nehogy elnapolják a műtétet a sok váladék miatt. Az itthoni doktornénink azt mondta lehet, hogy ezt a változékony, ronda nyálkás időt nem szereti, és így reagál. Hétfőn azért elindulunk, majd meglátjuk mit mondanak az okosok.
Remélem, hamarosan jöhetek a jó hírekkel.
Petyaanya, Peti

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya!
Nagyon fogok nektek szorítani! Rátokfér a siker! Ha majd tutsz egyere minél hamarabb megosztani velünk a jó híreket!
Küldöm a gyógyító energiáimat ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Reno!
Én is elkezdtem tornázni és életmódot változtatni! Nem vagyok kövér sőt egyesek szerint túl vékony, de hátha segít hogy megmozgatom magam és az idő is eltellik!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Petyaanya! remélem addigra elmulik a nátha, de ha nem akkor Petike érdeke is hogy várjatok vele. Jo lene már tullenni rajta, mikor jöhet majd haza?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen Kép
A hordozóhoz lábzsákot vettünk, az alatt meg betakartam őket, és így megyünk ki. Úgy tűnik, nem fáztak, még a kezük sem volt hideg... pedig néha itthon az hideg Kép

Friss képek:
Levi:
http://babanet.hu/album/albumimages/3181/91584.jpg
Máté:
http://babanet.hu/album/albumimages/3181/91585.jpg

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! mi is akartunk venni, de sehol nem árultakKép Gyönyörüek a fiuk! te látsz közöttük már különbséget?

Petyaanya! mi van Petikével?

Kép
Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Petyaanya!
Nagyon sokat godnoltam ma rátok! Remélem a műtéttel minden rendben és sikeres is volt. Mihamarabbi felépülést kívánok a kisfiadnak és ha tudsz jelentkezz a jó hírekkel! Kép
Küldök egy kis gyógyító energiát!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Karmen, Orsi!

Gyönyörűek a babók.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Karmen
Köszönjük a drukkokat, de sajnos (szerencsére?!) nem műtötték meg Petit. Hétfőn bementünk a klinikára, de már akkor elég taknyos volt, köhögött. Megcsináltak pár vizsgálatot, szerdán megtükrözték a nyelőcsövét, és a légcsövét. Annyival előrébb vagyunk, hogy már tudják mekkora a lyuk amit be kell foltozni, és megvan a pontos helye. Amúgy most már biztosan tudom, hogy én egy boszorkány vagyok, és kezdek hinni a természetfeletti erőkben. Ugyanis én ezt a műtétet most nagyon nem akartam, hanem csak januárban, az ünnepek után. Szóval csütörtökön hazajöttünk, és most itthon kúrálom a nátháját. Decemberben kell mennünk kontrollra, és januárban már tényleg megcsinálják!
Gyönyörű a kislányod!

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


PetyaanyaKép Nem lett volna jobb most túl lenni a műtéten? Vagy te valamit éreztél és valahol megkönnyebbültél, hogy most nem műtötték?
Petike náthája múlóban? És te hogy vagy lelkileg?

Woodi + Kép
KépKép
woodi
 
 


Woodi
Peti náthája szerencsére múlóban van. A tavalyi karácsonyt kórházban töltöttük,(lélegeztetőgépen) az ideit szeretném itthon tölteni. A nátha meg a hurutos köhögés miatt nem lett volna jó most ez a műtét, mert könnyebben lettek volna mindenféle szövődmények. Abból pedig volt már elég. Szívesen túl lennék már rajta, de halogatom is... Lelkileg egy kicsit megkönnyebbültem, januárig. Akkor megyünk újra.
Veled mi újság?

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! jobbulást kivánok!! Mütét után mikor jöhettek haza?

vére frissült az albumunk: http://amina.sztar.hu

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen

Először is: megnéztem a képeiteket, Orsika gyönyörű!!!
Hogy műtét után mikor jöhetünk haza, az nagyon sok mindentől függ: remélhetőleg sikerül a beavatkozás, nem lesznek szövődmények, aztán szép lassan meg kell tanulnia enni. Ez nem lesz egyszerű menet, mert most ha a szájába kerül valami, öklendezik. Jönnek sorban a fogacskái, a kezével matat a szájában, egyedül a kezét tűri a szájában. Én minimum egy hónap kórházra számítok, ennél csak több lehet.

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! nem hittem olyan sokáig kell bent lennie, de a türelem gondolom már mellékes csak gyogyuljon szépen. Orsi is öklendezett amikor a pépes ételeket elkezdtük, idö kellett neki is. Petikének még több idö kell lehet. De már csak ott tartana!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Milyen volt a Mikulás? Gyerekek mit szoltak hozzá?

Orsi a müsor elött
Kép

müsor
Kép

és igy ézte mereven
Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!
Karmen - gyönyörű a kislányod. Képzeld, velem is megtörtént a csoda! Spontán terhes lettem. Tegnap csináltam a tesztet, és az eredmény után azonnal riasztottam a dokimat a Kaáliban. A vérvétel is megerősítette az eredményt. Kaptam Utrogesztánt, mert a sárgatestem egy kicsit alacsony. Nagyon izgulok, 20-án kell mennem megint ultrahangra. Remélem, minden rendben lesz.

Puszi
Adrienn
audrey
 
 


Adrienn! Ez csodálatos!! Annyiszor gondoltam Rád mi lehet veletek!! Látod neked is akkor sikerült amikor kicsit megnyugodtatok és lazitottatok, ahogy nekünk is. Sajnps sok csalodás és sok idö kell mire valaki eljut ide hogy már nem stresszeli magát ha megjön.
Várom az UH-t és a képet!!

Saac-ról mit tudsz? Mond neki hogy irjon ide ha tud, jó?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Halloooo! hol vagytok??
kihalt a topic. Mi van a babákkal, hogy élvezték a fenyöfát, az ajándékokat??

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Adrienn! hogy vagytok???

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Karmen!
Jól vagyunk, holnap megyek Uh-ra. Majd megírom, mi volt.
Adrienn
audrey
 
 


Adrienn! Már akartam irni mailt, megijesztettél hogy eltüntél! Örülök hogy minden rendben van.

Kár hogy a topic kihalt, érdekelne mi van a többi babával.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Karmen!
Mi kaptunk egy kis haladékot, de már újra megy a visszaszámlálás, jan. 17.-én megint megyünk a kórházba. Remélem, most már tényleg túl leszünk a műtéten!

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya! Igen, mondtad januárban lesz, Petike ügyes lesz, gyorsan fog gyógyulni!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Szia Karmen!
A kis Babóca a pocakomban 2cm. Minden OK. Holnap megyek a választott orvosomhoz az első megbeszélésre. A Kaáliba már nem kell mennem, de mondta a dokim, hogy azért néha adjak hírt neki magamról.
Adrienn
audrey
 
 


Adrienn! gratulálok ez nagyon jo! légyszi néha adj hirt magatokról!! nektek valoban boldog lesz az új év!Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KArmen!
Egy kicsit meg vagyok ijedve, mert el akar kapni az influenza. Szerinted veszélyes lehet?
Adrienn
audrey
 
 


Adrienn! Nem tudom, vegyél gyorsan a patikában Oscilloccinum-ot. Homeos szer ezt terhesen is lehet szedni. Inf. ellen ill. a tünetek csökkentésére!! A 6 ampullás 827 ft. Én fél ampullát szoktam egy adagra a gyogyszerész szerint nem kell 1.
Jobbulást!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


SzasztokKép
Ide még nem irtam de átolvastam a topikotKép Karmen, sziaKép Látom milyan aktiv vagyKép Hogy vagytok?
AdriennKép
Jobbulást, vigyázz nagyon MagatokraKép
PetyaanyaKép
Nekem is koraszülött babáim vannakKép Nagyon drukkolok Nektek a műtét sikeréértKép Jelentkezz amint tudszKép

Rólunk (aki még nem ismer)Kép
Néhány évnyi próbálkozás és összetett nőgyógyászati problémák miatt kerültünk a Kaáli intézetbe ahol 2003-ban elsőre sikeresen megtapadt két kis manócskaKép Egy élő-egy halott magzatot diagnosztizáltak majd ez alakult két élő magzatra de azt jósolták egyikük fel fog szivódni oly pici. Aztán szerencsére nem szivódott fel, de végig genetikai rendellenességre gyanakodtak. Sok-sok megróbáltatás után a B magzat haldokló állapota miatt a peteleszivástól számitott 31 hét 0. napon megcsászároztak a SOTE I-en és igy született meg A magzat Gergő 1700 g-al és B magzatkén Lili 1150 g-alKép Két hónapot töltöttünk PIC-en (koraszülött intenziv osztályon) majd végre hazatérhettünkKép Azóta kiköltöztünk a Férjemhez és 2-3 havonta járunk haza. Az első fél évben otthon gyűrtüka Dévényes gyógytornát most pedig a hazamenetelek idején intenziven próbáljuk ledolgozni a koraszülöttség hátrányait szerencsére eredményesenKép

Minden kismaminak gratulálok és minden babácskának jó egészséget kivánokKép

Puszi:DorisKép
doris
 
 


Petyaanya! Drukkoltam nagyon Petikének, remélem mielöbb hazamehet és megtanul enni, inni.

Doris! Szia. JO hogy irtál a másik topicba nincs idöm benézni, túl sok a hozzászólás. Gyönyörüek a gyerekek!! Mi 1 hét mulva leszünk 1 évesek.

Adrienn! Meggyógyultál? hogy vagy?

nem tudom hova tünt a többi anyuka, néha irhatnának mi van velükKép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
Akkor Te irj magatokról néhány sort mig nem jelentkeznek a TöbbiekKép Hogy vagytok? Miket csinál a Baba? Van friss fotótok? Gondolom nagy huncut márKép
Az Ikreim most voltak 15 hónaposak (korr.kor szerint 12,5 hósak) Állnak stabilan, mindent kipakolnak, bekapcsolják a villanytűzhelyet ha beszabadulnak a konyhábaKép Bármi is van a kerámia lapon, azonnal megolvasztják, életveszélyesekKép Már tettünk rácsot a konyhaajtó helyére, ki vannak tiltva onnanKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Bocsi, csak Dorisnak gondoltam szólok: hát, hogy én hol akadok Rád? A Margitos topicot már teljesen elhagytad? Pedig eleinte mennyit beszéltünk? A képek nagyon szépek, ill. pontosabban nagyon szépek vagytok!

Puszi Nikcsi 35+0
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Köszi Karmen az infot, már jól vagyok. A Kaális dokim mondta, hogy nem probléma a megfázás, csak 37,5 fölé ne menjen a lázam. Azt szerencsére sikerült betartanom, és már minden OK. Hétfőn megyek UH-ra a kórházba.
Doris - már rég nem hallottam felőled, örülök, hogy itt vagy.

Adrienn
audrey
 
 


NikcsiKép
Szia, örülök, hogy Rám akadtálKép Az a helyzet, hogy nem igen jut időm a gyerkőcök mellett mindent nyomon követni és szerncsére a Margitos topik is elég aktivKép Mivel alig ismerek már ott valakit, és nem is tudnék mindig csatlakozni ezért úgy éreztem nem illendő csak néha-napján beszólni néhány embernekKépKép Hogy elrepült az idő!!!!!KépKépKép Most látom milyen nagy pocakos vagy márKép Jól vagytok?
AdriennKép
Neked is köszönöm az üdvözléstKép De örülök, hogy már jobban vagytokKépKép Vigyázz nagyon magatokraKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!

Doris
Már van külön Margitos babás topic is. Ott aztán adhatnád a tanácsokat is!
Igen nagyon elrepült az idő! Teljesen jól vagyok, még dolgozok, járok tornázni, hétvégén hegyet mászok - kirándulok. Szóval minden ok!

Puszi Niki
nikcsi
 
 


Adrienn! Örülök hogy jól vagytok!!

Doris! gyönyörüek a gyerekek tényleg!! Találkoztam tegnap Edelweiss-al is, szépen megnöttek ott is ez ikrek, neki is nagyon szépek a gyerekei! Ideje nincs a netre egyelöre.
Orsi kapaszkodva megy már jóideje. Ált. egyedül jol elvan, eljátszik, ami most kell is mert akkor tudok tanulni. AZért velem is imád játszani! Kép SZopizik még sokszor, éjjel is újra.
Nekem meg a megint megjött babásaira nincs most idöm, még olvasni sem pedig annyiszor akarom.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Szeretném megkérdezni, hogy a lombik előtt te szedtél e valameilyen homeos bogyót ha igen akkor milyet! Illteve szerinted a stimu alatt nem baj ha szed az ember?

Segítségedet előre is köszönöm!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


NikcsiKép
Igen, kiszúrtam azt a topikot is csak nincs időm annyi felé rendszeresen járni igy nem jelentkeztem még be de tervezem...Kép Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jól tartod magadKépKép Azért vigyázz a hegymászássalKép
KarmenKép
Köszi a dicséretetKépKépOrsi nagyon kis ügyes már és jó kislány, hogy hagy Téged tanulniKépEdelweissel beszéltünk mostanában telefonon és tényleg nagyok már a gyerkőcök nagyonKépKép Szegény, elhiszem, hogy nincs ideje a netre...Kép
Én sem nézegetem a megint megjött babásai topikot mert nincs időm nyomonkövetni az eseményeket. Az Ikres topikot sűrűbben látogatomKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Sziasztok!
Karmen, Doris
Köszönöm az érdeklődést, de sajnos felemás híreim vannak. Hétfőn mentünk Petivel a klinikára, szerdán megműtötték. A műtét bő három órásra sikeredett, először úgy tűnt nem tudják megoldani, de végül sikerült. Petit nagyon megviselte, nehezen vette a levegőt, keveset pisilt, nehéz két éjszakánk volt, és péntek délben átkerült az intenzív osztályra. Délután kicsit jobban lett, de éjszaka lélegeztetőgépre tették. Elindult nála egy fertőzés, antibiotikumot kap, altatják. A legrosszabb az egészben, a tehetetlenség!!!! A szerda délelőtt még ugráló, gőgicsélő gyerek ott fekszik, csövek közt, fölvenni sem lehet.
Hát itt tartunk. Ami egy kicsit "vigasztal", hogy Petyus kimászott már nagyobb bajokból is, amikor én már feladtam.

Petyaanya

Kép
petyaanya
 
 


Jaj PetyaanyaKép Nagyon sajnálom, hogy ilyen hirekkel kellett jelentkezned... Az altatás viszonylag gyakori "gyógymód", hogy a sokktól, stresszehelyzettől megkiméljék a szervezetét. Meddig altatják még? Lehet tudni? Mi van a fertőzéssel? Szegénykém, nagyon nagyon drukkolunk, hogy mielöbb felépüljetekKép Mellette maradhatsz? Szoritok értetek, jelentkezz kérlek ha tudszKép
Kicsi PetiKép Vigyázz Magadra!!! Te nagyon erős és ügyes fiúcska vagy és Édesanyádék nagyon várják már, hogy egészségesen hazakerüljKépKép Hajrá PetikeKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Petyaanya! Doris leirt mindent amit én is gondolok, nagyon szoritunk, hogy Petike mielöbb meggógyuljon!

Zsebi! Én semmit sem szedtem, homeoval azota foglalkozok amióta Orsi megszületett, neki nem akarunk antibiotikumot adni. Én Macát szedtem, de nekem cisztát okozott. Igy a férjem szedte tovább. Fogalmam sincs hogy stimu alatt lehet-e és milyet szedni, szerintem ezzel keress meg egy gyógyszerészt aki ért hozzá. Nem tudom Pesten hol van ilyen homeos gyógyszertár sajna.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Karmen!
Köszönöm. Megyek homeos horvoshoz is, csak gondoltam addig is kikérem a tanácsodat, mert ha stimu alatt egyáltalán nem lehet homeos bogyót szedni akkor igazából nekem már felesleges elmeni a homeos nőhöz, hiszen februárban kezdik elvileg. Neked arról még mi a véleményed hogy lapar után minél előbb jó a köv. lombikot megejteni? Szerinted tényleg jobb mielőbb túlleni rajta?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: