Új privát üzeneted érkezett!

Bocs, Gulyás dr-t akartam írni. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi lányok, azt hiszem én is elkezdem szedni az elevit-et.

Judyt, Lanyané
hogy vagytok, bírtátok a húsvéti locsolkodók rohamát? :roll:

Szia Babaimádó,
szorítok, hogy sikerüljön....ennyi idő után már igazán megérdemelnéd.

Kép
Kép
chessy
 
 


hajrá babaimádó drukkolok nagyon hogy sikerüljön :D :wink:
chessy ártani nem ártasz vele de szerintem elég 3naponta 1db,még a terheseknek is,nehogy nagyon meghízz tőle,hajrá tesó :wink:
meg lettünk locsolva mindannyian :D a pocakomra is locsolt mindkét csajnak az egész család hogy jó nagyra nőjenek :D :D :D
sonkát ettem,de mást nem kivántam állandóan a cokapikot eszem tejcsivel olyan jól esik.
ma du hívom a dokit :oops: hogy holnap mennék nagyon :D

lanyané
 
 

 
 

Lányainé, Chessy, köszi a drukkot. 12 év után épp itt lenne az ideje a babának.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lanyané,
tudtál beszélni a dokival? Mit mondott mehetsz holnap?

Judyt vajon hol van, lehet hogy már nincsenek is egyben? :wink:

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Még egyben :lol:
Elég sokat görcsölök, nem is gondoltam volna, hogy a jóslófájások ennyire fájnak :cry:
Chessy, te már tapasztalt Anyuka vagy, neked milyenek voltak az utolsó hetek? Lehet, hogy nem marad bent babóca még 3 hétig??

Lanyané, találkozunk holnap, vagy nem találkozunk holnap?? :)

Babaimádó, 12 év nagyon hosszú idő, már tényleg megérdemelnéd, hogy végre sikerüljön egy pinduri...

KépKép
b_judyt
 
 


Halihó :D voltunk a dokibácsinál,kicsit ideges volt de érthető nagyon sokan voltak,de hamar bejutottunk tudtunk kenetet is venni,a méhszáj zárt 3000.az nem tom mit jelent,aztán szépen átnézte a babókat uh.-val mind a kettő 440gr szépek egézségesek :D :D élljen :D rendes volt a doki mindebt elmondott,úgyhogy következőleg megyünk a magánba mert megéremli :wink:
judit voltál ctg,-n :?: minden okes :?:
chessy szedd az elevitet és kapd el apát :wink:

lanyané
 
 


Sziasztok!

Voltam CTG-n, minden oké, az én drágám folyamatosan lerugta az érzékelőt, nem szereti :lol:
Voltam szülőszoba látogatáson is, a doki kísért végig, mindent megmutatott, rendes volt.

Lanyané, akkor te is elégedett vagy a dokibácsival? Jó sokan voltak ma reggel, te mikor voltál? Mert reggel kb 10-en vártak UH-ra, szerencsére nekem jövőhéten esedékes.

Szerintetek mivel lehetne előrébb hozni a szülést? Előre félek az éjszakáktól, olyan nagy fájdalmaim szoktak lenni, soknak tűnik még ez a három hét :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


((((((((((((Judit))))))))))))))))))))

Lányainé, örülök a jó híreknek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judyt,
"sajnos" a szülésben nincs sok tapasztalatom, nekem semmilyen fájásaim nem voltak. Nálunk programozott császár volt, úgyhogy hétfő reggel 9-re bementünk a kórházba a férjemmel és szépen kiemelték a pocimból Gergőt. :( De a doki bíztatott, hogy a következő simán lehet normál hüvelyi szülés....remélem igaza lesz.
Nem kérdeztél rá a dokitól, hogy mit tehetnél hogy ennyire erősek a jóslófájások?

Lanyané,
örülök, hogy minden rendben a picikkel és annak is, hogy elégedetten távoztál a dokitól. Mikor mész legközelebb vizsgálatra? (Gondolom az ikrekkel sűrűbben kell menni, vagy nem?)

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Judyt
Előrébbhozni a szülést?
Jó a gyerekek, ha ben van, amíg ő akar és teljesen kifejlődik...
De próbáld ezeket:
rengeteg séta vagy lépcsőzés, sex (nekem ezután voltak kis menstr. görcsök kb. 2 napig, aztán 3 órányi fájdalom és kint is volt Levi :wink: )
/De én nem 3 héttel előtte segítettem rá :lol: /
Drukk!

Olvasgatlak titeket...

Babaimádó
Drukk, hogy összejöjjön!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Chessy, rákérdeztem, azt mondta a doki, hogy normális, és akkor biztos úgy van:) Végre volt egy jó éjszakám, nem fájt a poci.

Kia, nem most akarom előrébb hozni, addig jó, míg bent van babó, még annyi dolgom van :lol:
Csak ha esetleg úgy gondolja, hogy tovább marad, mint kéne, akkor bevetem a praktikákat :)

Remélem mindenki jól van.

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hol is van pontosan a doki magánrendelője.
Köszönöm

p.
pinguka
 
 


Pinguka!Hívd fel a dokit ja, és megmondja, mert nem emléksem pontosan a házszámra. A Bajcsy-Zs. úton a Nyugatinál, a Skálától kb.2.épület.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bocs, mellégépeltem :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pinguka,
a magánrendelő a VI., Bajcsy Zs. út 62. III/3-ban van és csak csütörtökön délután rendel 3-tól 7-ig.

Én pont ma délután voltam és egy percet sem kellett várnom, éppen hogy levettem a kabátom és már mehettem is be hozzá. Nálam minden rendben van, most már az égieken múlik, hogy mikor jön a kistesó. :D

Judyt,
szurkolok, hogy a többi éjszakád is jó legyen mostantól. :wink:

Kép
Kép
chessy
 
 


Ezek szerint a doki magánrendelője nincs is olyan messze a kórháztól :lol:

Chessy, drukkolok neked, hogy minél hamarabb összejöjjön kistesó, így legalább nem lesz nagy korkülönbség a két gyerkőc között. Igaz még Vivike meg sem született, de már tervezzük a másodikat mi is:) Nem szeretnénk sok évet várni rá, bár én egy kicsit kipihenném a fáradalmakat:)
Ma egész nap fáj a pocim, pedig sosem voltam frontérzékeny :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Hova tűnt mindenki? :roll:

Judyt,
mi is - illetve én - korábban szerettük volna a kistesót, de Gergő nagyon rosszul alszik éjszaka, így egy kicsit kitoltuk. Igazából most sem alszik sokkal jobban, de már nem akarunk várni tovább....majd csak lesz valahogy. :)

Lanyané, Judyt
hogy viselitek ezt az állandó ingadozást meleg- és hidegfrontok között?

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Én itt állandóan :lol:

Tegnap voltam UH-on, azt mondta a doki, hogy kisebb a feje babónak, mint kéne. BPD 90mm, az nagyon kicsi szerintetek?
A méhlepény öregszik és a magzatvíz is kevesebb, hétfőn megyek újra, ha nagyon lecsökken a magzatvíz, lehet haza sem engednek :cry:
Folyamatosan ezen agyalok, lehet baj van babóval? :cry:

Nagyon jól viselem a frontok ingadozását, remélem valamelyik meghozza Pindurit :lol:

Lanyané elég rég írt, mi lehet vele???

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt
Drukk, hogy minden rendben legyen veletek!

Már csak pár nap....

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


hahó vagyok csak el voltunk utazva pihizni :D
judit drukkolok de ne aggógdj semmi baj nincs vivikével nem kérdezted meg a dokik,hogy most akkor ez mit jelent és mire számíthatsz :?: ne idgeskedj tudom könnyű ezt mondani,szorítunk :!:

lanyané
 
 


Judit, remélem, minden rendben veletek. Drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hihi, hogy megjelent gyorsan mindenki. :lol:

Judyt,
ne aggódj, biztos nincs semmi baj, mert akkor a doki mondta volna. Ő is biztos azért hívott vissza ilyen "hamar", hogy lássa minden rendben van, ha baj lenne már szólt volna, bízz benne.
Egyébként pedig nincs két egyforma gyerek, se a pociban se kívül, úgyhogy tekintsd úgy, hogy ez Vivike egyéni külseje. :wink:

Mi elutazunk a hétvégére anyósomékhoz, egy élmény lesz. :? Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
Kép
chessy
 
 


judit remélem minden rendben :!:
chessy a magánrendelésen hogy kell fizetni bent a dokinak vagy kint az aszisztensnőnek :?:

lanyané
 
 


Köszönöm a bíztatásokat :)

Alig várom már a hétfőt, hogy lássam, minden rendben.

Chessy, jó anyósozást :lol: Kedvelitek egymást vagy csak egyszerűen ő az anyós?

Kellemes hétvégét mindenkinek!

KépKép
b_judyt
 
 


Lanyané,
az asszisztensnek kell fizetni. (A doki gépre viszi, hogy milyen vizsgálatok voltak, és mikor végeztetek, akkor az asszisztens megnézi és az alapján mondja az összeget. Egyébként ki van téve egy árlista az asszisztens szobájában, úgyhogy meg tudod nézni előre is, hogy mire számíts.)

Judyt,
a férjem, az anyukája egy szem kisfia, és azt hiszem ezzel mindent el is mondtam. :lol: Gergő miatt is többször összekülönböztünk már, azt hiszi, hogy ő mindent tud és jól csinál, én meg nem engedem magam. Az ő nevelési elve annyiból áll, hogy amit a gyerek akar, azt mindent meg kell neki engedni, nincsenek szabályok és határok, pl. főétkezés előtt és helyett nyugodtan lehet nasizni, mert a gyerek azt kéri stb. Fel volt háborodva mikor közöltem vele, hogy Gergő még nem kapott csokit és szeretném, ha ez egy darabig így is maradna, ja és persze egy ilyen "kisgyereknek" a fogát megmosni is hülyeség. Óóó, de sorolhatnám még az ilyen képtelen történeteket. :shock:

Kép
Kép
chessy
 
 


Chessy:anyós :shock: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Chessy, nem lehet egyszerű, nekem szerencsém van, anyós nagyon messze lakik, ritkán látom. Bár ha megszületik Bogyó, feljön 5 napra :shock: , nem tudom mit fogok vele csinálni addig:)
DE eddig rendes, nincs vele baj.
Én is úgy vagyok vele, hogy édességet minél később, mondtam apának, hogy kólát sem fog inni a gyerek előtt, meg semmi olyat, ami káros. Szeretném, ha minél később ismerné meg azokat a dolgokat, ami nem egészséges. Amúgy a férjed melletted áll??

Tegnap voltam dokibácsinál, minden rendben, bármikor jöhet babóca, bár ctg-n se fájás, se mocorgás, mondom én, hogy nem akar látni minket a drágám :lol:
Egy ujjnyira kivagyok tágulva, sajnos itthon a vizsgálat után elkezdtem vérezni, ami csak nem akart elállni. Sírva hívtam a dokit délután, szerintem már otthon volt, megnyugtatott, hogy ilyen előfordulhat, tehát ha nincs görcs, meg nem sok a vér, addig nincs baj. Úgyhogy megnyugodtam. Rendes volt nagyon a doki, nem éreztem rajta, hogy minek zavarom munkaidőn kívül, sőt mondta, hogy este hívjam, ha nem változna a helyzet. De mivel elmúlt a vérzés, nem hívtam, de jól esett, hogy felhívhattam volna:)

Remélem mindenki jól van :)

KépKép
b_judyt
 
 


nyugi judit minden rendben már vivike szépen ki van fejlődve mostmár akár jöhet is ha akar,rendes a doki jövhéten megyünk mi is de most a magánba.

lanyané
 
 


Judyt,
nekem is szerencsém van, az én anyósom is messze lakik. :D Kb. 2 havonta megyünk hozzájuk hétvégére, de 4 óra kocsival az út és azt Gergő is nehezen bírja. Burkolt elvárás, hogy mi menjünk pedig nekik is van kocsijuk és ők is jöhetnének bármikor. Nem akarják megérteni, hogy gyerekkel nehéz egy ilyen hosszú út, de ha megszületik a kistesó utána valószínűleg ritkábban fogunk menni. A férjem egyetért velem és mellettem áll, még az anyjával is szembeszáll, ha kell.
:lol:
Na aggódj a pici miatt, igaza van Lanyanénak, most már bármikor jöhet és teljesen fejlett is, úgyhogy inkább pihenj sokat ha tudsz, szerintem ez a legjobb amit tehetsz. A doki tényleg nagyon rendes, de hát nem véletlenül választottuk őt, nemde? :)

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok lányok!

Nálunk minden ok, tegnap voltam dokinál, legközelebb hétfőn kell mennem, ha addig nem történik semmit. CTG-n is voltam, a 3 gépből 1 volt jó, miért nem csinálják meg őket? Az kit érdekel, hogy a kismamik órákat várakoznak, tegnap már alig álltam a lábamon, több mint egy órát vártam, hogy bejussak. De nem vagyok türelmetlen, már nem kell sokáig CTG-re járnom, csak bosszantó :(

Remélem mindenki jól van, Lanyané, már biztos mocorognak az ikrek, milyen érzés?

Chessy, rajta vagytok már Gergő-tesó projekten? :lol:

Szép napot mindenkinek!

KépKép
b_judyt
 
 


judit szegény biztos fárasztó volt várni de tényleg már nincs sok hátra :wink: nagyon drukkolok :wink:
a csajok sokat dorbézolnak :D és ma megvettük a járgányukat :D Kép

lanyané
 
 


Sziasztok!

Megszületett pici lányom Puskás Vivien 2008. 04.10-én 21:23-kor 3150gr és 54 cm-rel:)
Gyönyörű kislány, a szülés nagyon fájdalmas volt, de megérte:)
Most pihenünk, majd írok részletesebben.
Remélem mindenkivel minden ok!!

KépKép
b_judyt
 
 


Judit, szívből gratulálok és várunk, ha jobban leszel.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judyt,
én is gratulálok és sok-sok boldogságot a pici lányotokhoz. Na és persze sok-sok tejcsit is. Pihengess, ha lesz időd várjuk a beszámolót. :D

Lanyané,
nagyon szép a lányok kocsija, reméljük sokat fognak benne aludni. :D

Kép
Kép
chessy
 
 


JUDIT :D GRATULÁLOK :!: sok boldogságot és ha jobban vagy várjuk a szüléstörténeted meg a kis vivike fotóját :D biztos gyönyörű :D

lanyané
 
 


Sziasztok!

Még alszik a Drágám, így tudok írni gyorsan. Köszönöm a gratulációkat, nagyon élvezem a babázást, csak ne lennék ennyire fáradt:)
Néztem, hogy 10-én még írtam, nem gondoltam volna, hogy meglesz aznap babó. Bár egész nap fájdogált a hasam, elég erősen, de rendszertelen volt, így nem gondoltam semmire. Délután 5-kor elfolyt a magzatvíz, tudtam, hogy elkezdődött. Rohamosan jöttek a fájások, túl gyorsan csökkent a fájások közötti idő, féltem, hogy nem érünk be a kórházba. A bátyám jött értem fél 8-ra, akkor már 5 perces fájásaim voltak és erősen véreztem. Úgy voltam vele, hogy inkább hívjunk mentőt. De csak beértünk a kórházba negyed óra alatt, a dokim is bent volt 10perc alatt. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar beér, de megnyugtató volt a jelenléte. 8-ra értünk be a kórházba, akkor már 4 ujjnyira ki voltam tágulva és 3 percesek voltak a fájások. Dokibácsi még tágított rajtam, majd 21:23-kor megszületett a kismanó. Nem kaphattam már fájdalomcsillapítót, mert nem maradt rá idő, borzasztóan fájt a szülés, azt hittem ott maradok. Túléltem, de ilyen iszonyatos fájdalmat nem tudom hogy képes mindenki elviselni:) De mikor a pocimra tették a kis nyöszörgő lila babám, elmúlt a fájdalom és hihetetlenül megkönnyebbültem.
Amúgy dokibácsi rendes, vasárnap is bejött, megnézte hogy vagyok, bár nem csak miattam jött be gondolom, de jó volt, hogy meglátogatott engem is. Hétfőn jöhettünk haza, sajnos addigra , délután 2-kor már a doki nem volt a kórházban, így nem tudtam odaadni, amit szántam neki. Ég is a pofám, hogy eddig egy Fillért nem adtam neki, ő mégis kiemelkedő figyelemmel bánt velünk. Majd a 6 hetes kontrollon adom oda neki, előbb nem tudom, csak olyan kellemetlenül érzem magam emiatt:( Mert megérdemli, adnék én többet is, csak nincs:) Mellesleg a szülésznőm is elsőosztályú volt!!!

Hát ez a mi történetünk:) Megpróbálok feltenni képet is.
Ti is írjatok, minden rendben mindenkivel??

KépKép
b_judyt
 
 


Kép Vivi baba

KépKép
b_judyt
 
 


Kép

KépKép
b_judyt
 
 


Kép

KépKép
b_judyt
 
 


gratulálok :D ügyes vagy,majd a fájdalmat elfeledteti vivike :D gyönyörű kis husibaba szép nagyon :D ja és örülök,hogy meg voltál a dokival elégedve.én holnap megyek hozzá.

lanyané
 
 


Sziasztok!

Judyt
Kép

Sok Boldogságot Nektek!

Szép baba Vivi!
Nem volt hosszú a szülésed...
Nekem sem..

Mi így néztünk ki - még a szülőágyon:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Judyt,
én is gratulálok - ismét. Tényleg nagyon szép Vivike és igaza van Lanyanénak, hamar el fogja feledtetni a szülési fájdalmakat. :) Örülök, hogy a dokival is meg voltál elégedve, ez külön jó hír. Szerintem ne aggódj amiatt, hogy még nem tudtál neki adni pénzt, pihenjetek mindketten és élvezd ki az első napokat-heteket, mert nagyon hamar eltelnek....a dokival ráérsz később is foglalkozni, szerintem ő akkor is örülni fog neki.

Lanyané,
ti hogy vagytok? Csajszik jól viselkednek bent?

Kép
Kép
chessy
 
 


Kia!

Nagyon édes Levi manó, pont az én Vivi babámhoz illik:)

Lanyané, mi volt dokibácsinál???

Chessy, pihennék én, de babóca nem hagy, hasfájós a drágám :cry:
Gergőről nem teszel fel képet??

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, gratulálok, nagyon ügyes voltál! Le a kalappal előtted! Vivike édes nagyon.

Lanyané, nagyon szép a babakocsitok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


fnékia nagyon szép a fotó rólatok :D nagyon rendes volt dokibácsi,most a magánban voltunk mert megérdemli egyszer ide egyszer kórházba megyünk,
szóval a csajok 850 és 880grammosak szépen növekednek a drágáim én pedíg diétára lettem ítélve :cry: merthogy már 11kgot híztam és majd csak most indul be az igazi növekedés
ez egy tegnapelőtti kép rólunk Kép

lanyané
 
 


Lanyané,
háááát, nem mondom hogy pici a hasad, de végülis kell a hely a két csajszinak. :D De szerintem a 11 kg nem sok, ahhoz képest, hogy két pici van bent és gondolom a mozgás is fárasztó lehet.

Judyt,
próbáltam feltenni képet Gergőről, de nem sikerült, mindig hibát ír ki. Lehet, hogy túl nagy a mérete, úgyhogy ezen még dolgozom egy kicsit. :oops:

Kép
Kép
chessy
 
 


Babaimádó, köszi szépen, mostmár jöhet a kistesó :lol:

Chessy, nekem is eléggé le kellett kicsinyíteni a képet, időm van, várom a kiskrapekról a képet :wink:

Lanyané, hogy mész a magánba? Úgy értem, hogy felhívod a dokit és megmondod neki, hogy most a kórházba, most pedig a magánba szeretnél menni? Mennyi időt szán ott rád? kettesben vagytok, vagy van vmi asszisztens is?
Mert lehet elmennék a 6 hetes kontrollra a magánba, ott tuti oda tudom adni neki a pénzt.
Amúgy jó nagy pocid van, mekkora lesz a végére?? :lol:
Mikorra vagy kiírva?

KépKép
b_judyt
 
 


Kép

KépKép
b_judyt
 
 


drága vivike de édes :D puszi a kis drágának :D
aug 5re vagyok kiírva de a doki azt mondta ha megérjük a 35hetet akkor jók vagyunk,
felhívom a dokit és mondom hogy hova akarok menni csütörtök du van a magánrendelőben.senki nincs bent csak a doki,az aszisztens kint egy külön szobában van
jajj chessy igen alíg birok már most mozogni mi lesz it még :oops:

lanyané
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: