Új privát üzeneted érkezett!

Csajok ennek az oldalnak nincs vége! :shock:
Már olyan sokat írtunk, hogy már szerintem valakinek a laptetűre kellett volna kerülnie. Olyan hosszú lesz az oldal mint a kínai nagy fal. :lol:
Vendég
 


Juhéj Röpcsikém, most te lettél laptetőn!!!:))) Akkor nagyon kellemes sejtéseim vannak egy spontán is sikerülő babócáról.....:-)))
Vendég
 


Twist, szavadon foglak! Akkor 1 év múlva ugyan itt, a babákkal! :lol: :wink:
Vendég
 

 
 

Mi lehet Kedivel? Már mindjárt 2 óra van és ő még sehol. Lehet, hogy nagy tömeget kell végigvárnia?

OKÉ Röpcsi, egy év múlva a babákkal ugyanitt:))) Te szeretnél ikreket? Én nagyon örülnék nekik!:) Egy vegyespáros szuper lenne!:)
Vendég
 


Én is már néztem az órát, hogy vajon hol lehet már!
Lehet, hogy sokan vannak most a klinikán.
Szerintem nemsokára már jelentkeznie kell!

Oké! :wink:
Még hogy szeretnék?! Twist, de még mennyire!!!!!! :D :D :D
Mi mindenképpen 2 babát szeretnénk!!! Lehet, hogy először 1 sikerül, ha igen, akkor utána nemsokkal szeretnénk majd a 2-kat. Ha pedig ikrek lesznek, akkor többet már nem szeretnénk!
Egyébként álmodtam már ikrekről!
Vendég
 


Röpcsike, nekem egy kolléganőm álmodta, hogy terhes vagyok és ikreim vannak és hatalmas hasam:) Tök jó! Remélem, hogy igaza lesz! :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Milyen sokat írogattatok és végül Röpcsi lett laptetős! Hurrááá, gratula, ne de akkor hajrá baba! :D
Itt vagyok, sokat kellett várni, úgy 2 órát, aztán kb. 2 percet, ha bent voltunk. Sokat nem kommunikáltunk prof. úrral, mondta jó, hogy átjárhatóak a vezetékek, így mehet az INSZEMINÁCIÓ!!!!! :lol:
Kaptunk egy 2 oldalas tájékoztatót, s mondta dr. úr, hogy majd a menzi 3-5 napján kell mennem ultrahangra. Lányok, arra mikor és hol kell jelentkezni? Ott fent a pavilonban, ugye, azt Murber dr.-nál lévő uh készülékkel csinálják?
Aztán hogyan tovább, majd kiderül. Előbb jöjjön meg a menzim, ami kb. 2 héten belül esedékes. Nagyon örülünk az inszemi lehetőségnek. Köszönöm a részletes, korrekt beszámolót erről a beavatkozásról, megnyugodtam, hogy nem fáj, hogy nem olyan, mint a hsg. Aki azt kibírta.........
Később még jövök vissza, meg elintézek pár privit is!
Üdv :wink:
Vendég
 


Szia Kedi! Indul az inszemid, szuper!!!
Szóval, az UH-ra a nővérkéknél jelentkezzél be, mint rendesen. És Urbancsek professzor úrnál is van UH készülék, engem első alkalommal ott vizsgált meg. De javítsatok ki, ha rosszul emlékszem. Hm..... most már nem tudom biztosan... Mert arra emlékszem, hogy várni kell az UH készülékre, mert műtéteknél használják és olyan kb. 9 órakor hozzák fel az emeletre és utána kezdődnek az UH-ok. Akkor lehet, hogy ez van Murber doktor szobájában...........
Vendég
 


Szia Twist!
Köszi az infót, akkor elég jelentkeznem mikor megjött, mert a prof. úr azt mondta a ciklus 3-5 napján kell lennie az uh.-nak? Ez bizarr, akkor csinálják, mikor menstruálsz, vagy mi? Brrrr. Igen. Most, hogy mondod kell lennie Urbancsek dr.-nál is uh gépnek. Engem először Murber doki vizsgált, ott készült az uh.
Jajjj, annyit tudok aggódni ezeken a vizsgálatokon, a vérvételeken, most a hsg előtt is, hogy vmit elszúrok, elrontok és borul minden, szóval bocsi, hogy ennyit értetlenkedek! :shock: Mindig nagyon stresszelek az új, ismeretlen dolgoktól, dolgokon. :roll:
Rem. pikk-pakk meglesz az első inszemi. Jó lenne, mert hamarosan itt a nyár, előtte legalább egy beavatkozás csak összejön!
Nálad mi újság? Mikor kell a Kaáliba menni? Milyen az a long protokoll?
Nagyon kíváncsi vagyok! 8)
Vendég
 


Sziasztok! Igen, el is felejtettem írni, hogy az inszemi úgy indul, hogy a 3-5. nap valamelyikén UH-gal megnézik (igen mensi alatt), hogy nincs-e cisztád. Ha nincs, akkor kapod a Clostylbegytet és indult az inszemi. Mert akinek cisztája van, annak várnia kell legalább egy ciklust.
De neked nem lesz, ne aggódj!

Nekem ma lesz HIV és Hepatitis vérvételem családilag. Aztán majd jövő héten UH meg mindenféle egyéb. Akkor tudom meg a továbbiakat. Én is alig várom, hogy beinduljon a szekér!
Ja, azt sem tudom, hogy long protokollom lesz-e, csak gondoltam. De erről még nem beszéltünk. Ilyenkor leállítják a petefészek működését az előző ciklusban, aztán mensi után jönnek a stimuláló szurik leszívásig. A short protokollnál pedig csak mensi utántól indulnak a szurik és csak stimuk vannak. Aszem ilyeneket olvastam. És azt is olvastam, hogy először általában longot csinálnak. Na, majd megtapasztalom, hogy a gyakorlatban hogy lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Kedi, nagyon örülök, hogy inszemezni fogtok!!! :D :D :D
Remélem és nagyon drukkolok, hogy már elsőre sikerüljön! Ismerek olyan csajt akinek az első sikerült! :wink:
Az inszem tényleg nem fájdalmas, inkább egy picit kellemetlennek mondanám, akárcsak a rákszűrést. De ne izgulj!
Én az összeset végig csináltam, amit lehetett, azaz 6-ot és mindegyik más volt valahogy. A lényeg mindig az, hogy lazulj el amennyire csak tudsz, amikor felteszik a kiskatonákat! És ha esetleg fájna a beavatkozás, valamelyik nővérke ott lesz melletted az ágy jobb oldalánál, aki figyeli minden rezdülésedet és mondja, hogy még 1 perc és kész van a doktor úr vagy azt, hogy ne izguljon mindjárt megvagyunk stb. A nővérkének is lehet szólni, de a doki is hallja azt amit mondani akarsz. Én ezt nem ijesztegetésként mondom, hanem azért mert nekem volt olyan tapasztalatom, amikor túl feszült voltam és egy kicsit kellemetlenebbnek éreztem a beavatkozást mint máskor, de csak 1,2 percig mégis annyira odafigyelt rám a doki is és a nővér is, hogy sec-perc alatt kiment a fejemből a kellemetlen érzés. Én a beavatkozás utáni pihit szerettem a legjobban. Mindig körülnéztem, mire számítsak majd ha lombikra kerül a sor, ne legyen ismeretlen a terep, környezet. De egy idő után amikor már megszoktam a berendezést, mindig attól féltem, hogy elalszok.:lol:

És még valami, amikor már felkelhetsz és felöltözhetsz ne ijedj meg, de tapasztalni fogsz egy olyan érzést mintha kijönnének belőled a fiúk. Pedig nem!!! Én is megijedtem, de a nővérkék elmagyarázták, hogy a fiúk felhelyezése előtt egy fertőtlenítő folyadékkal "kitisztítják" az embert belülről és végülis csak ez távozik belőled, a fiúk tartanak a cél felé. De ne gondolj sok folyadékra. Olyasmi érzés ez, mint amikor az embernek egy kevéske folyása van. 1, 2 percig érzed ezt aztán elmúlik. Én nem nagyon láttam a betétemen semmit, de jó ha lehetett 2,3 átlátszó cseppecske. Inkább csak éreztem.
A beavatkozás napján, a beavatkozás után ha teheted akkor pihenj és nyugodtan együtt lehetsz majd a pároddal, persze csak laza együttléttel és utána is tegyél a hátsód alá párnát. :D
Vendég
 


Twist
Sok sikert a vérvételhez!!! :wink: Nekünk annyi üvegcsével levettek, hogy azthittem nem is marad már vérem. :lol:

Tudjátok érdekes ez az egész!
Twist a Sote-ra járt, de átment a Kaáliba, lombikozni fog.
Kedi, a Sote-ra jár és inszemezni fog.
Én, a Sote-ra járok és lombikozni fogok.
Érdekes nem, ahogy összekötnek minket a dolgok.

Twist, sajnálom, hogy elmentél a SOTE-ról, de örülök, hogy lombik sorstársam vagy!
Kedi, örülök, hogy nem lombik kezelésed lesz, hanem inszem, és hogy maradsz itt sorstársamnak, mint Sote-ra járó!
Hát nem egy jó csapat vagyunk? Szerintem igen!!!
Íme a 3 grácia!!! :lol:
Egy mindenkiért, mindenki egyért!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi szépen Röpcsi neked is a korrekt, részletes inszeminációs saját élményt! Mármint, hogy leírtad! Én is ismerek olyat, akinek inszemivel elsőre sikerült, képzeljétek, együtt volt a műtétünk, aztán év végén írta, hogy ikreket vár! Nagyon jók az ilyen pozitív példák! Mindenkinek ilyet kívánok, mindegy, hogy inszemi, lombik, csak sikeres legyen! :lol:
Jajj, még az eszembe jutott, hogy megkérdem, inszemi előtt is kell magadat szurkálni? Ettől nagyon tartok, félek a tűtől, bár azt megszoktam már, hogy sűrűn kell vérvételre menni, meg ugye Szendei dr. is injekciózott fél évig havonta 1X, de magamat szúrni, attól parázom nagyon.
Nagyon jó lett ez a fórum, hogy így egymásra találtunk 3-an, ahogy Röpcsi fentebb már levezette a dolgokat. Szerintem ilyen beavatkozások közepette fontos, megnyugtató, hogy vannak sorstársak, akikkel gondolatokat, félelmeket, tapasztalatokat stb. lehet megosztani. Én ezt legalábbis nagyon bírom, örömködöm nektek! :lol:
Puszi
Vendég
 


Lányok, én is így gondolom, hogy nagyon jó, hogy ittvagyunk egymásnak! Épp ezt írtam Kedinek priviben, hogy mennyire jó lett ez a topic és jó köztetek!:)

A vérvételek megvoltak ma reggel. Tök jó volt, ügyesek a nővérkék! Nagyon tetszett, hogy szombaton és vasárnap is lehet odamenni, ez nagyon megkönnyíti a dolgokat. Nem kell mindent hétköznapra időzíteni.
Az hiányzott, hogy nincs egészségpénztári kártya leolvasó. Így csak számlát tudtam kérni, de az is tök jó. El tudom számolni így is a beavatkozásokat, nem gond. Persze, ma nem volt pénztár, hanem a recepciónál kellett fizetni, lehet, hogy a pénztárban majd lesz ilyen kártyaleolvasó....

Ami még nagyon tetszett, hogy láttunk egy aggregátor szobát, azaz áramszünet esetén is bekapcsolva maradhat a fagyasztó. Ilyen intézményben ez nagyon fontos. Megnyugtató volt látni:)
Remélem, hogy olyan sok babánk lesz, hogy fagyiba is jut. Akár évek múlva is tudunk így kistestvérért menni, vagy a következő lombikra is jó lesz.

Puszika, megyek elterülök a tévé elé, a párom már alszik...
Vendég
 


Ja Kedikém, sajnos én is nagyon félek a tűtől. Eddig mindig meg tudtam oldani, hogy valaki beadja nekem a szurikat. Most lombiknál több szuri van, hát itt már lehet, hogy a tollal (csak 2 cm-es tűje van) megpróbálom beadni magamnak. De a nagy igazi injekciókat (két komponensből kevert oldatok) szeretném majd valakivel beadatni. Sok lány nagyon ügyes és beadja magának. Azt mondják, hogy csak az első nehéz, aztán már megy, mint a karikacsapás.
De ismerek olyan lányt is, aki minden nap elment a dokihoz és beadatta ott. Azt is lehet csinálni.
Vendég
 


Sziasztok!
Twist, az tényleg nagyon szuper, hogy hétvégén is lehet oda menni. Ez nagy könnyebbség. Pénteken a SOTE-ra menet épp azt gondoltam, hogy ott mindent hétköznapra kell időzíteni, az alaphormon vizsgálatnál is úgy jött volna ki, hogy vasárnap kellett volna a vérvétel, így hétfő lett, épp belefért.
Biztos nagyon klasszul felszerelt modern a műtőjük is, gondolom, ha már a fagyasztó működése is biztosított áramkimaradás esetén stb.
Röpcsi neked mikor kell még mennie Mensmentis-be? Ott nagyon motiválna az autogén tréning, azt elsajátítanám!
Neked ígértem, hogy írok majd a Dahlke könyvből? (Bocsi, már 10 éve is szenilis voltam! :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!
Kedi, szerintem aszem én érdeklődtem az endometriózisról, hogy mit írnak a könyvben, amit olvasol.
Nekem régen volt autogén tréningem, mert a gyomorfekélyt az idegesség okozta és meg kellett tanulnom természetes úton ellazulni. És az olyan, hogy leültettek egy székre és el kellett lazítani a lábujjaimtól felfelé a fejem búbjáig mindenemet. Aztán kipihentem "ébredtem" amikor újra kinyitottam a szememet. Tényleg nagyon pihentető volt!
Vendég
 


Szia Twiat!
Ez mókás, először a privit néztem meg, ott érdeklődtem az autogén tréningről, de itt a válasz! :D
Akkor majd írok az endoról pár dolgot később!
Röpcsi merre lehet? Rem. nincs gond!
Várunk téged! :wink:
Vendég
 


Bocsi, elütöttem, Twist!
Vendég
 


Hétvégén szokott tudni írni Röpcsi? Aszem nem tud, mert a munkahelyről tud netezni, ha jól tudom...

Elmentem ma vásárolni, gondoltam, hogy milyen szép napsütés van, alig vannak az utakon, de kellemes lesz vásárolgatni. Furcsa is volt, hogy még semmi sincs nyitva reggel 8-kor. És aztán végre leesett, hogy nemzeti ünnep van:-))))) Azért egy éjjel-nappalit találtam nyitva, az utcán állt a sor előtte.
Vendég
 


Igazad lehet, biztos írt volna, ha van lehetősége. Na, majd jelentkezik holnap biztos, má' megint hétfő lesz! Olyan rövid volt a hétvége!
Később már tényleg fogok jelentkezni Dahlke könyvável, szerintem a PCOs is benne van, majd megnézem, jó?
Szióka!
Vendég
 


Sziasztok!
Képzeljétek, hogy a SOTE-n nem készült még el az igazolásom. Mondták, hogy pénteken menjek majd be érte. Így most csütörtökön a Kaáliba nem tudom bevinni. Remélem, hogy ez nem jelent majd gondot. És remélem, hogy egyáltalán elkészül péntekre. Most már kezdek ideges lenni....
Vendég
 


Ez azért ejnye-bejnye a SOTE-nak, mert te időben szóltál! Remélem nem lesz gond csüt.-ön. Nagyon izgulok érted, hogy jót mondjanak! :!:
Vendég
 


Szerdán felhívom őket, hogy kellene az igazolás, mert szeretném csütörtökön bevinni a Kaáliba. Pénteken így külön el kéne mennem bevinni a Kaáliba és az elég messze van a SOTE-tól. Jó kis túra lenne.
Vendég
 


Twist, tudsz vmit Röpcsiről? :? Már nagyon hiányolom, rem. minden oké vele!

Telefonozz be, hátha összekapják magukat. Mindig annyi minden történik ott, szét lehetnek néha esve a dr.-ok! Volt több hónap, mikor úgy jártam Szendei dr.-hoz kezelésre, hogy nem volt asszisztense, na az volt a rémálom, mikor a doki pötyögött a gépbe, irkált a kartonra, adta ki a recepteket, adta be a szurikat, telefonált mobilon, vezetékesen stb. Hú, brutál volt!
Vendég
 


Röpcsike nagyon hiányolunk!!!! Gyere, várunk!!

HÁt, pénteken lesz meg az igazolás. Ma is telcsiztem a sotéra és sajnos nem lesz kész korábban. Holnap megyek a Kaáliba és nem lesz igazolásom. Hát, remélem, hogy elfogadják később is.
Vendég
 


Gondolok rád holnap nagyon!!!!! Rem. majd jó híreket mondasz majd!
Sajnálom, hogy nem lesz igazolás, de csak megértik!
Várom majd holnap a híreket!
Rem. Röpcsi is visszatér közénk!
Puszi!
Vendég
 


Kedi, neked megjött már? Mikorra várod?
Az is tök jó, ha nem jön meg, ugyebár..._))))))
De ha megjön, az is király, mert indulhat az inszemi.

Kíváncsi vagyok, nekem mikor indul az egész, mikor kapom az első szurit, mikor lesz a leszívás stb.?
Vendég
 


Sziasztok!
Csupa jó hírem van: a prolaktin szintem normális lett, hála a Bromo folyamatos szedésének. Pedig szédülgetek tőle, meg nem is nagyon szeretem szedni, de látjátok, hogy mennyire megéri.
Picit lusta a petefészkem, így majd több gyógyszerre lesz szükségem, azt mondta a doktornő.
Néztek ma Clamidiát, rákszűrés volt és UH. De még egy csomó vizsgálatot előírt nekünk, szóval, folytatjuk a dolgokat.
Hű, olyan izgatott vagyok, nemsokára kezdhetünk!:))
Vendég
 


Szuperrrrrrrrrrrr!!! :D
Nagyon örülök! Jó, hogy nálatok is van fejlemény, hogy beindultak az események, peregnek majd a dolgok ezerrel, meglátod!
Még nincs menzi, de a jövő héten mindenképpen esedékes!
Üdv!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy így eltűntem, kész káosz volt ez a hetem. :? :(
Sokáig voltak ügyfelek és sok volt a munka is, így sokszor elég későn értünk haza a melóból.
Az egyedüli laza, könnyű napunk a keddi nap volt, ugyanis aznap volt Anya szülinapja. :D :D :D :D :D :D Délután felköszöntöttük mi a családtagok is, meg a kolleganőm is, szomszédok is. Hétvégén pedig vasárnap ünnepi kaja lesz! :D :P :D

Kedi
Én a Mensmentis-be május közepe körül megyek majd. Tényleg ki is kell pontosan számolnom, hogyhogy mikoris kell majd visszamennem a kontroll vérvétel vizsgálatra!
Ezen a héten csak egyszer tornásztam, mert sokszor olyan későn értünk haza, hogy örültem, hogy ágyba bújhattam. :(
Szerdán mondjuk időbe értünk haza, este 19:00 órára mégsem tornásztam, ugyanis 7-8-ig megnéztem egy filmet, majd 8 órakor rámjött az álmosság, gondoltam alszok 1 röpke órát és 9 órakor neki állok tekerni. (Az utóbbi időbe volt, hogy este 9 órakor kezdtem csak el a tornát). Hát a röpke egy órás alvásból nem lett semmi, mert úgy elaludtam, 9 órakor meg a párom is, hogy éjszaka fél 2-kor keltünk föl, fogat mosni, átöltözni. Aztán persze visszaaludtunk. Én egy ideig forgolódtam, eszembe jutott a biciklizés, kicsit tekertem volna, de mivel fél 2 volt és az ágy melege is húzott elvetettem ezt és aztán Én is elaludtam. Sajna kihagytam az esti bogyószedést, de hát ez van. :( :?
Ma mindenképpen tekerni akarok, mert szükségem is van egy kicsit a mozgásra, hát kíváncsi vagyok mi lesz belőle. :roll:
Olvasom, hogy jövö héten már esedékes lesz a miki megjövetele.
Remélem Én is, hogy nem jön meg és kiderül, hogy kismami lettél.
Ha meg megjön, akkor meg mennek a drukkok ezerrel az inszem kezdésre. :wink: :wink: :wink:

Twist
Örömmel olvasom, hogy egyre jobban haladtok a Kaáliba a vizsgálatokkal!!! De jóóó!!! :D :D :D
A jó prolaktin szintedhez gratulálok, szupeeeeerrrrrrrr!!!!!!!!
A mostani vizsgálatnak mikorra lesz meg az eredménye? A következő vizsgálatokra mikor kell mennetek? Húúú, nagyon zajlanak a dolgok nálatok!
Én régen 3 szurit kaptam, azthiszem 2 kezeléskor, utána meg 2-őt aztán már csak 1-et. Urbi azt mondta jól reagálok már a gyógyszerekre, de gondolom ez nem lesz nagyon figyelembevéve a gyógyszer felírásakor, bizti a családi kiszerelést kapom majd.
Megkaptad a leleteidet a SOTE-n?

Egyébként én úgy emlékszem, hogy ilyenkor nem nagyon szoktak bent lenni a klinikán, mármint az ARO-n 1 v. 2 hétig.
Nekem volt, hogy ilyentájt nem is indítottak el kezelést.
Vendég
 


Szia Röpcsike! Végre előkerültél!:-)
Megkaptam az igazolást a SOTE-n végre, ezért kellett később mennem dolgozni, hogy oda elmehessek. De hát túlvagyok rajta, minden okés. Szépen le van írva, hogy mik a bajaim és hogyan kezeltek. Az nincs leírva, hogy milyen gyógyszerekkel. Végül is egy oldal az egész. És Urbancsek professzor írta alá.

Tök jó, hogy sportolgatsz és nem hagytad abba. Én sajnos még nem tudtam újra kezdeni a taposást, nagyon fáradt vagyok a sok melótól mostanában és én is csak bedőlök az ágyba és alszom, mint a kisbaba. Nem tudok még este edzeni is. Ami persze nem egészséges dolog sajnos:(
Vendég
 


Szia twist!

Én is örülök, hogy végre feltudtam jönni írni! :D
Örülök, hogy megvan az igazolás!!! :wink:
Egy oldal? Hát, elég szűkszavúak voltak, hogy mit mondjak! :roll: Csak tőmondatokba írtak le mindent? Én egy kicsit többet vártam volna, na jó nem kódex terjedelműt, de 1 oldalnál azért többet.
Meglepő, hogy a gyógyik nevét sem írták le, vajon miért?
Azért, hogy az "ellenség", nehogy rájöjjön a taktikájukra? :lol:

Igen, jó, hogy sportolok, de bevallom, azért hiába, hogy nagyon fáradt is voltam, de olyan jó volt nem úgy hazaérni, hogy már fel is kell szálnom a biciklimre, hanem feküdhettem az ágyon. :)
Majdnem mindennap amikor hazaérünk bemegyünk a lakásunkhoz közeli boltba, tejért vagy kenyéréért stb. és 1 hete észrevettem, hogy a pénztárgépnél kivan téve egy doboz Haribo gumicukorka, nagy zacsis és 900,-Ft-ért van. Mhmmmm......nyami, nyami, nyami.
Annyira gusztik azok a kis gumicukrocskák, csorog a nyálam értük, de nem eszek, megakarom állni, hogy vegyek, vegyünk egy zacsit mert akkor megszegem a doki által mondottakat.
A párom mondta mikor megszagoltam a zacsit, hogy vegyünk egy csomaggal és majd mindennap 1-et megeszek, megehetek. Mondtam neki, gondolod elég lenne nekem 1 db 1 napra??? Tudom magamról, hogy előtte megennék 1-et, aztán amikor elaludna akkor kimennék a konyhába és magamba tömnék annyit, amennyi csak belém fér. :lol: Úgyhogy enni nem eszek, de mindig megcsodálom a színes kis cukikat.
Vendég
 


Röpcsike, vannak cukormentes édességek is. A bioboltokban is vannak ilyenek, meg a cukormentes cukrászdákban is, meg a sima közértben is candereles nápolyi stb. Ha esetleg azzal kiegyezel, akkor nyert ügyed van.)

Meghívtam egy tündéri aranyos babásodni vágyó barátnőmet ide, a fórumba, remélem, hogy hamarosan írni fog:) Mondtam, hogy mi nagyon jó csapat vagyunk és jöjjön közénk feltöltődni:)
Vendég
 


Igen tudom twist, én is cukormentes édességeket szoktam enni, ha egy kis édességre vágyom, csakúgy megfogott most ennek a cukros cukornak a látványa, na meg az illata a színe is. :D

De jóóó! :D Persze jöjjön csak, szeretettel várjuk! :D

Kedi merre vagy? Dolgozol vagy a hétvégére bevásárolsz?

Lányok vigyázzatok, nagyon be van borulva, nehogy elázzatok! :!:
Vendég
 


Röpcsi, te hétvégén is tudsz írni, internet közelben vagy, vagy csak hétköznap? Ezt találgattuk múlt hétvégén.
Vendég
 


Sziasztok!
Röpcsi, de örülök, hogy visszatértél! Aggódtam mi lehetett, jó, hogy írsz ismét. Kicsit most lóti-futi van, de este írok majd!
Szóval akkor később aktivizálom magam.............
Üdv Nektek!
Vendég
 


Sziasztok! Kedi, sajnálom a lóti-futizást! Remélem, hogy hamarosan tudsz írni:)
Vendég
 


Itt vagyok! Sziasztok! Hamarosan laptető jön....igaz, ez azért becsapós, kiszámíthatatlan. Kíváncsian várom a dolgok alakulását!
:roll: :wink: :shock:
Most énnnnnnn jövök! :twisted:
Vendég
 


Csajok, nagyon jót vásárolgattunk most este:) A kedvencem, kecskesajt is került a kosárba és hozzá finom eper. Mostanában erre kattanok:)

Szerintetek már kezdhetem szedni a magzatvédő vitamint? Mondjuk ma már bevettem egyet. És mit érdemes még? Folsavat is kellene?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Üdvözlök mindenkit. Én is évek óta a SOTÉ-ra járok, sajnos eddig eredménytelenül. Szeretném a segítségeteket kérni. Mégpedig dr. Murber Á. magánredelőjének az elérhetőségét szeretném. Köszi szépen és sok-sok sikert és kitartást mindenkinek,
rudi
dolina
 
 


Szia Mindenkinek!
Twist! Micsoda csemegék!Nyami! :P Nem tudok mit mondani a vitaminnal kapcsolatban, én ilyen pezsgőtablettákat iszogatok, kalcium, magnézium, multivitamin és vas+c vitamin (bár nálam a vas magasabb, mint a normál) A multivitaminosban van folsav is.

Üdv Rudi! Sajnos én nem tudom Murber dr. magánrendelőjének elérhetőségét, azt sem tudtam eddig, hogy van ilyen neki! :shock:
Remélem vki tud majd segíteni! :roll:
Minden jót neked is!
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni ha nem baj! :D
Mi is az I. számuba járunk.Most várom az utolsó inszeminációm eredményét és ha ez sem sikerül akkor valószínűleg lombikunk lesz.Még nem tudom,hogy a Murber vagy az Urbancsek doktorhoz fog irányítani a Szendei,mert most ő a dokim az endometriózisom miatt,de remélem jó kezekben leszek.
Szeretnék pár dolgot kérdezni.Itt milyen módszerrel csinálják a lombikot?Milyen vizsgálatokra van szükség lőtte?Az árakról tudtok valamit?Mert nem nagyon szeretném ha a 200ezret túllépné mert ezt is nehéz összeszedni.Remélem tudtok válaszolni.

Kép
rena85
 
 


Szia Rena!
Üdv itt köztünk! Sokat én nem tudok írni neked a kezelésekről, mi az első inszemire készülünk a párommal. Jártam én is Szendei dr.-hoz, igaz eredetileg nem ő az orvosom, hanem Csaba Ákos, de mikor kiderült az endomteriózis, akkor fél évig Szendei dr.-hoz jártam GnRH-ra. Aztán vissza az eredeti dokimhoz, onnan meg fel az ARO-ra. Már előfordultam Murber dr.-nál, meg Urbancsek prof. úrhoz is volt szerencsém. Igaz, arról fogalmam sincs ki végzi majd az inszemit. Lehet, hogy Szendei, mivel ő már ismer?? :?
Most gondolkodóba estem! :roll:
Rem. visszatér Twist és Röpcsi, ők nekem is sokat segítettek!
Szurkolok, hogy jó eredménye legyen az utolsó inszemidnek, hogy nem kelljen a lombik!
Üdv!
Vendég
 


Kedi!Köszönöm,hogy válaszoltál!Nekem a Szendei csinálta az inszemeket még csak nála voltam más dokit nem is ismerek.Azt nem tudom,hogy ki csinálja neked.A Murbert mondjuk elég sűrűn látom ott lehet,hogy ő.Köszönöm,hogy szurkolsz az inszem miatt.Én is szurkolok neked,hogy az első inszemed sikeres legyen! :wink:

Kép
rena85
 
 


Szia!
Ha legközelebb megyek a klinikára biztosan kiderül ki végzi majd el a beavatkozásomat! Már nagyon kíváncsi vagyok, s az idő is telik, rem. ügyesen meglesz az első inszemi.
Kitartást neked!
Vendég
 


Rena, nagyon örülök, hogy csatlakozni szeretnél hozzánk, sok szeretettel üdvözöllek!)))) Maradj is velünk, mi segítjük, bíztatjuk, támogatjuk egymást, hidd el, nagyon jól fogok érezni magad velünk:)

Én a SOTE-n 4 inszemit csináltam végig, az elsőt Urbancsek csinálta, másodikat és harmadikat Murber doki és a negyediket Szendei doktor úr. Átmentem lombikozni a Kaáliba, 2 hét múlva kezdjük a lombikozást:)

Rudika, üdv neked is!:))) Sajnos, én sem tudom a magánrendelője számát, pedig majd kelleni fog, mert úgy gondoltam, hogy nála szeretnék szülni, ő nagyon jó doki.
Vendég
 


Halihó!
Bizony, tök jó ez a fórumozás itt! Nagyon sokat segítettünk már egymásnak!
Én is gondolkodtam már kinél szülnék, én tuti visszatérnék az első, eredeti orvosomhoz, az "igazihoz" :D dr. Csaba Ákoshoz! (Sőt már neveken is agyalgattunk!)
Bár már ott tartanánk! :roll: :wink:
Vendég
 


Rena, én úgy tudom, hogy az első lombikot mindig Urbancsek prof csinálja mindenkinél. Én is 4 inszem után lombikra lettem küldve (magas korom miatt, mert 37 múltam) és a nővérkék mondták, hogy Urbancsekhez kell mennem és hozzá adtak időpontot. Csak én nem mentem el végül is, hanem Kaáliba mentem (kevés várakozási idő és kényeztetés miatt:)).
Tehát szerintem, azt gondolnám, hogy Urbancsekhez fog küldeni Szendei doktor úr. De majd kérdezz meg másokat is.

És miért Szendei doktornál vagy, esetleg endometriózis probléma miatt? (mert ő ennek a specialistája). Nekem is van (gyógyult) endometriózisom és IR problémám, és a bal oldali petevezetékem zárt. Így most már lombik jön.
Vendég
 


Itt meg hamarosan laptető következik, érzem!!!!!!!!!!!
Mindig úgy izgulok ezen! :shock:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: