Új privát üzeneted érkezett!

Megnéztem:30.héten volt 83 mm,38.héten 99,6 mm,a 1.héten szülés előtt egy nappal 105,5 mm-t mértek..

Kép
cs.andi
 
 


Bocs,a 41.héten..

Kép
cs.andi
 
 


Akkor nálatok is tekintélyes méretek voltak. :lol:
Simán szültél ugye? Jól emlékszem?
Nagyon köszönöm Andi, hogy megnézted, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak Marci ekkora. :lol:
Peti, csodaszép a képen, mikor teszel fel többet róla?

Kép
gmelcsi1
 
 

 
 

Simán szültem,igen.Indították ugyan,9 nap után,kaptam oxytocint,és az egész lezajlott 6 óra alatt.A végén kellett egy kis vákum,már nem tudtam jól nyomni(nekem ez volt a parám,és sikerült is magamba beszélni :x ),de onnan 2"nyomásra"kibújt.. :D
Nem volt olyan borzalmas,bár akkor beleakar halni az ember.Sikerülni fog neked is,ne aggódj,csak tényleg bízni kell magadban,megtudod csinálni. :D az ismeretlentől mindig fél az ember,pláne ekkora babával,de majd meglátod milyen stramm,erős fiú lesz Marci,olyan jó fogása lesz,hogy csak na..
Én is aggódtam,bár sejtettem,h nagy babánk lesz,mert a férjem is 4600 g,és 60 cm volt..Szegény anyós.. :D
Képet megpróbálok rakni még ma.
Jó éjt mindenkinek!!

Kép
cs.andi
 
 


Kép Huncut mosoly Kép gyönyörűm Kép 2 hónaposan Kép vigyori Kép apával 4(!!!!) naposan

Kép
cs.andi
 
 


Na hát ez érdekesen sikerült..Az uccsót elszúrtam.Elnézést mindenkitől,még kisebbre kell méretezni.

Kép
cs.andi
 
 


Kép Apával 4(!!) naposan

Kép
cs.andi
 
 


Na már nem fárasztok senkit,millió képet tudnék még mutatni,de várom mástól is a képeket,uh.képeket!
Még vmi..Írtátok az ős topicban,h ki miatt kellene ez a babás topic,tippem lenne,ha valaki priviben megírná,ha nem titok persze.Nem akarok erre időt fecsérelni,de érdekelne,h ismeretlenül is sikerült-e levennem a szitut.Köszi.
Puszi.Mostmár tényleg jó éjt.

Kép
cs.andi
 
 


Én nem tudom, végül kire céloztok, de nem szabad senkire megharagudnunk, amiért éppen nincs jó passzban vagy többről/másról van szó???? Most már engem is érdekelne, ha valaki nekem is megírná légyszi'.
Én a felvetést azért tettem, mert innen is tudom, hogy vannak, akik érzékenyek voltak erre a témára, a régiek közül is pont most hallottam valakitől, hogy nehéz Neki most ez az egész (bár Moncsi tökéletesen megfogalmazta, hogy mit gondol erről és igaza is van, mégis el tudom fogadni, hogy valaki még nem jutott el ide, sőt, szerintem azoknak érdemes is volt elolvasni, amit Csigusz írt, hogy esetleg változzon a gondolkodásuk, mert ez is egy kulcs a babásodáshoz, lelkileg nagyon fontos állomás, ha őszintén tud valaki más boldogságának örülni. Én speciel mindig örültem más sikerének, örömének, bármilyen téren, de ez lelki alkat, gyerekkori tapasztalatok, érzékenység és sok más egyéb történés, dolog kérdése, tehát nem ítélem el, aki nem képes (még) erre + amit már írtam, h az újak esetleg nem mernek írni, ha túl sok a baba-téma egy adott oldalon és ők pont akkor találnak ránk, illetve mi (babások) nem merünk annyit és olyanokat megbeszélni, ami igazán jólesne vagy fontos lenne.
Látszik, h ettől (új topik) semmi nem sérült, sőt, szerintem megerősödött.

Kép
bodza2005
 
 


Andikám! Petikéd valami tüneményes!!!!! Köszi a fotókat!!! A pocisokat is!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok én is, a kisasszony elaludt.
Rencsi, azért volt programozott császár, mert farfekvéses volt Fannika, de aztán kicsit változott a program, mert előző este a kórházban elfolyott a magzatvíz, úgyhogy pár órával előbb császározott meg Apánk.
Melcsi, Apánknál szültem. Elég szigorú volt végig, főleg a hízással kapcsolatban, de így is híztam kb. 18 kilót.
Szerencsére mégsem küldött el.
Mónika, nekem is Márta volt a szülésznőm. Egy fantasztikus
szülésznő, rendkívül kedves, és nagyon szereti Apánkat.
A férjemnek is nagyon szimpatikus volt, főleg, ahogy a kislányunkkal bánt, amikor megszületett.

Jó éjszakát

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Meli, Agnes, Modrooka, Emerenc, Micike! Annyira jó, hogy itt is velünk vagytok!!!

Ikky! Szuper, hogy csatlakoztál!!
Andi! Te is!! Milyen csini vagy a pocikáddal!
Roxal! Tessék sokat jönni!! Gyönyörű a 3 Gráciád!!!!!!!
Mónika! Úgy tűnik, többet tudsz jönni, ez szupi!! Kérdezz!!! ;-) Királyság a Fannipoci!!!
Moncsi! Gyönyörű, amit készítettél! Drága vagy nagyon!!!

Rencsi, Muci, Moncsicsi, Julcsika! Pocisimik!!!!!!!!!!!!!!

Kép
bodza2005
 
 


Kép

Kép
bodza2005
 
 


A Micimackós babaszobásoknak pedig:

Kép

Kép
bodza2005
 
 


Cs.andi,
Nagyon édes a kispasas.:)))
És te milyen csini vagy ,így szülés után , baszussssss:))))

Nekem amúgy egy kolleganőm, mielőtt pályát módosított volna a Jánosban volt a szülészeten.
Még nem is jártam Déviszhez, de már az ő javaslatára tudtam, hogy majd ott szeretnék szülni.
Tehát ,mint dolgozó is dicsérte a Jánost.
miciona
 
 


Andi, Peti egyszerűen gyönyönyörű és zabálnivaló, dehogy fárasztasz senkit, én még nézegettem volna képeket.
Köszi a biztatást, aranyos vagy.

Mucikám, ezt a micimackós képet, el tudnám viselni Marci szobájának falán. Nem tudod, hol tudnék hasonlót venni?

Ikky, 18kg!!!, akkor Apánk veszekedett veled egyfolytában? :lol:
Velem legalábbis most is veszekszik, pedig 8kg híztam.

Örülök, hogy jókat írtok a Jánosról. Kicsit megynugodtam. akarom ezt a Mártát. :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


Jaj!
Ha már Andi és Bodza is megemlítette , hogy csak tippje van arra ki miatt kellett az új topik, akkor én is csatlakozom hozzájuk.
Bár augusztusban nem nagyon voltam jelen, de én a hozzászólásokban nem találtam semmi célzást arra, hogy vkinek rossz érzése van a kismamik miatt.
Én pl. saját magam döntöttem, úgy hogy most esküvőzünk, nyaralunk, és addig nem foglalkozunk babával, őszig, tehát ilyen alapon a próbálkozók topikjába sem "illettem" egy fél évig.
Kicsit én mindig megpróbálom védeni azt akit támadnak, talán annyit tudnék most még hozzátenni, hogy valószínű nem az a gond, hogy nektek már sikerült, hanem az, hogy eddig az adott neki erőt, hogy nem egyedül küzd, és most, hogy elég sokan lettek babások, úgy érezheti, hogy amibe ,akikbe kapaszkodott most már nincsennek vele. És akkor még nem is beszéltem a hormonokról, amik folyamatos próbálkozások mellett igencsak megváltoztatják az embert.
Különben a Született szülők című könyvben is van egy ilyen összeveszés 2 legjobb barátnő között. A 3 gyerekes és a lombikok sorát végigcsináló között, mikor kiakad a gyerekes, hogy évek óta "dugdossa " a gyerekeit nehogy a barátnője kiakadjon, ha róluk mesél, aztán egyszer kiosztja, hogy ő mindig tekintettel van rá , de egyszer-kétszer azért csak megkérdezhetné, hogy hogy vannak a srácok. Mert ha nem képes gyerekek közelében lenni, akkor minek is akar gyereket. Persze kibékülnek....
Megbeszélik kit mi bánt. :wink:
miciona
 
 


Sziasztok!

Fannika picit megfázott, be van rekedve. Ráadásul megint jön fogacska, úgyhogy nehéz éjszakánk volt. Nagyon sajnáltam szegénykémet, sokszor fel kellett venni, mert felsírt. Most éppen alszik.

Így viszont lehet, hogy hosszabb leszek, mert van egy kis időm. :wink:

Na, akkor szép, sorban. Én ugyanis mindig lemaradok a válaszokkal. :D

Bodzi:
Jaj, magam elé tudom képzelni, ahogy Esztikéd édesen puszilgat titeket!!! Totál elolvadtam.
Szerintem ezek a hármasban a franciaágyon dolgok a legjobbak. Én is imádom, amikor reggel és este hárman hancúrozunk az ágyban. Fanni olyankor annyira boldog, hogy apa és anya is vele van, őt kényezteti. :oops:
Margitszigeti sétában te is benne lennél Esztivel?

Julcsi:
Szerintem jól látod, hogy az anyuka ne költözzön aputól külön szobába! Mindenekelőtt persze a baba igényei számítanak, de ugyanakkor vigyázni kell a szülők kapcsolatára, ott is meg kell maradnia a meghittségnek.
Hidd el, hogy minden ki fog alakulni, rá fogsz érezni a picikéd igényére és meg fogod találni a legjobb megoldást!!!
Persze mindannyian készülünk, tervezünk, de az élet úgyis kialakítja a dolgokat.
Te annyira érzékeny, az apró rezdülésekre is fogékony ember vagy, hogy fantasztikus anyuka leszel! Tudni fogod, hogy mit szeretne a babád és aszerint fogod a legjobbat adni neki!!!
Mikor teszel fel UH-s képet? Olyan jó lenne gyönyörködni benne.

Emerenc.
Jaj, dehogy volt itt "szakadás"!!! Inkább vedd úgy, hogy tematikusan érintjük a dolgokat. Attól még mindig egy kis család vagyunk!!!
Ugye te is benne lennél a margitszigeti sétában???

Moncsiga:
Végre én is meg tudtam nézni a kézimunkádat. Nagyon szép, igazán kreatív vagy!!! És ahogy Bogika neve ki van hímezve a szélén, hát az nagyon aranyos.
A szurkálós érzést én is meg tudom erősíteni, hogy természetes dolog. Nálam is volt. Néha azt éreztem (ezt Bodzival ki is tárgyaltuk anno), mintha egy késsel szurkálnának.
Ne hidd el anyukádnak, hogy "életképtelen" vagy!!!! Bízz magadban, bízz a picikédben!!! Én mindig csodálattal olvasom a soraidat. Éleslátásod, határozottságod és kedvességed mindig lenyűgöz. Dehogy vagy te életképtelen. Nagyon is tudod, hogy mit akarsz! Olyan összhang lesz közöttetek a gyermekeddel, hogy csodájára fognak járni az emberek!!!
Más: látom, hogy esztergomi vagy. Akkor a legjobb kezekben leszel majd Ibolyánál, aki a világ legkedvesebb (és nagyon nagy szaktudással rendelkező) szopis tanácsadója. Ő is ott lakik Esztergomban.

cs.andi:
Nagyon édes a kicsi fiad!!! Olyan jó, hogy tettél fel apukás fotót is, mert így egyszerűen döbbenetes a hasonlóság. Megmutattam férjemnek a fotót és ő is el volt ájulva attól, hogy 4 naposan ilyen gyönyörűen kitolta magát!
És, hogy milyen karcsú vagy, na, azért azt irigylem ám! :oops:
Én a szülés óta felszedtem 10 kilót. :cry: A tejem csak akkor volt bőséges, ha rendesen ettem. Nem zabáltam, csak ettem. Na, erre jött is 10 kiló. De nem érdekel. Mindennél fontosabb, hogy szopizzon a kicsim.
Látod, én a terhesség alatt tartani tudtam Apánk elvárását (össz. 12 kg), de aztán "bepótoltam", utána. :lol:

Na, mindjárt folytatom...

Kép
s.mónika
 
 


Bodza!!! Azt a Micimackósat kérem e-mailben is! Ha jól látom, azt is varrni kell! Bogi odalenne a gyönyörtől! :))

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Julcsi:
A szülőszobán azért van tévé, hogy teljen az idő vajúdás közben. Hiszen van, aki akár 8-10 órát is eltölt ott.
Nekem is bekapcsolták, pedig csak 1-2 órát voltam ott, amíg a műtétre előkészítettek (borotválás, NST, infúziók).

cs.andi:
jaj, Petike méreteire nem is reagáltam. Tényleg óriás baba!!! Fannika most, 1 évesen 72 cm. Néhány 68-as body még mindig jó rá. :D

ikky:
Ugye milyen fantasztikus nő a Márta?
Én sajnos csak videóról tudtam megnézni Fanni öltöztetését, méricskélését, de utólag is nagy nyugalommal tölt el, hogy Márta kezei között volt. Nagyon gyengéd volt a kislányunkkal.
Neked is visszavitte a picidet a műtőbe, miután lemosta róla a magzatmázat?
Vonalzó: én a mamanet.hu oldalon csináltam vonalzót. Ott nagyon egyszerű volt, lépésről lépésre le van írva.

Melcsi:
írok mindjárt privit és akkor beszélünk telefonon!
(neked most azért nem írtam külön) :wink:

Kép
s.mónika
 
 


Andi! Micsoda huncutszemű kispasi a Petid! Nagyon erős baba volt! ! 4 naposan emelgetni a buksiját, nem kis dolog! Én meg teljesen le voltam nyűgözve a kis Zsófikánktól, hogy 1 hetesen ugyanezt produkálta... :shock:
Én is imádom az Apukás képeket! Nagyon várom már, hogy együtt láthassam Petimet a babánkkal. Biztos vagyok benne, hogy életem legszebb pillanata lesz. (már most bőgök a gondolattól.... :lol: )

Kösz lányok a belém fektetett bizalmat. Én tisztában vagyok azzal, hogy egész jól boldogulok az élet(em)ben. Végülis 14 éves korom óta kollégista voltam, 18 évesen pedig már 350 km választott el az anyukámtól, mégse haltam éhen! Csak szegényem, ő hiszi még mindig, hogy ha nem mondja el százszor, hogy vegyek kabátot, akkor bugyogóba indulok neki a térdig érő hóesésnek decemberben. Kicsit rossz érzés, hogy nem hisz bennem és én ezt nem szeretnem tovább vinni gyerekemnek. Pedig hát, a minta beleég az emberbe, akárhogy is próbál tiltakozni ellene.

Na, addig izgultam, hogy elmúlt a szurkálás, hogy tegnap megkaptam több napra visszamenőleg a magamét... :lol: :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Ja, az Ibolya! Róla már régebben a Bodzika is írt nekem. Elkülditek priviben, hogy ki is ő pontosan és mikor érdemes megkeresnem (gondolom, még korai :D), meg hogy működik ez a tanácsadás?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Szerintetek mikor jelezzem Apánknak, hogy szeretnék végig nála maradni? Ezért is érdekelnek a Jánosos "kalandjaitok". Szerintetek kivitelezhető a Jánosos szülés így is, hogy Egomból kell (a végén már elég gyakran) bejárnom?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok!De örülök Bodzi,h te is itt vagy..mindig örömmel olvastam a nyugodt,bölcs hozzászólásaidat.Esztike csodababa hogy van?Képek?
Miciona,neked is nagyon örülök,h benéztél,szorítottam neked is mindig.Milyen a házasélet?? :D Engem egyébként csak a kiváncsiságom hajtott,h jól tippelek-e,de nem akarok ezzel senkit megántani.Én is annak a híve vagyok,h megkell beszélni mindent,vagy legalább is megpróbálni..A könyvet még nem olvastam,de mostmár egyre jobban kiváncsi vagyok rá,majd megpróbálom beszerezni.Emlékszem azért bennem is fura érzések voltak,kicsit neki is keseredtem,elbújtam a sarokba sírni,amikor tavaly márciusban a sógornőm bejelentette,h babát várnak.Pedig nagyon szeretem őket,sokat szenvedtek ők is(igaz másképp mint mi,vészes terhességi hányása volt most is+1 babát anno elis kellett vetetni,mert majdnem Szilvi is ráment,kezdett leállni a mája,és 3 év volt mire helyreállt a szervezete),de mégis nagyon rossz érzés volt.Talán azért mert ennyire a közvetlen környezetemben történt?Nem tudom.Mi épp akkor mentünk az első konzira Apánkhoz..Aztán szerencsére elmúlt ez a rossz érzés,és örültem nekik persze,és Peti is bekopogtatott 6 hónap múlva.. :D Lett még egy tündéri keresztlányunk tőlük,akit imádunk.
Viszont érdekes.h amikor a topicban zugolvastam,és valakinek sikerrel járt a beavatkozás,mindig boldog voltam,mert megerősített abban,h jó helyre mentem..A babaszámlálóról az intézetben nem is beszélve..Én azt mondtam mindig,h a 30.szülinapomra babát kérek(ez teljesült is,már írtam a másik topicban erről),és azt tettem ki magam elé,hogy mienk lesz az 1800. baba az intézetben.És amikor mentünka +teszt után Apánkhoz,h meglesse mi a helyzet,a számláló 1799. állt. :D Hogy ezt hogy frissítik,és pont tényleg így volt-e,de én megkönnyeztem..Hülye vagyok,mi?
Más!
Hogy vagytok kismamik?Pizsiügyben mi újság?
Julcsi,ma mész uh-ra istenhegyire ugye?Jó mozizást,remélem valamit megtudunk a pocaklakóról!! :D
Moncsi,már akartam kérdezni,te már nem mentél vissza dolgozni?Ha jól emlékszem oviban dolgozol?Mondjuk talán nem is baj,ha most nem dolgozol a gyerekek között.
Köszi mindenkinek a dicsérő,kedves szavakat Petit illetően.
Majd írok még de most mennem kell.
Puszi.

Kép
cs.andi
 
 


Ruhák:
Szerintem érdemes pl. a tesz-veszt is nézni. Én rengeteg új(!!!) dolgot tudtam venni az ár töredékéért.
Sokan járnak úgy, hogy csak akkor kerül elő egyik-másik babaruha, amikor a kicsi már kinőtte. Vettem pl. egyszer 3 db body-t (még az árcímke is rajta volt) 300 ft-ért.

Hízás:
Szerintem Apánk még senkit nem küldött el, ha 10 kg-nál többet hízott. Ez a szigor értünk van, de nem hiszem, hogy valaha is elküldött volna bárkit is. :)

Kép
s.mónika
 
 


Moncsiga:
http://www.iboly.hu
igen, Bodzinak én áradoztam Ibolyáról és a lelkére kötöttem, hogy szülés után vegye fel vele a kapcsolatot.
Nem kell előre felkeresned, csak majd amikor megszületett a picikéd! De addig is olvasd a honlapját, sok érdekes és fontos dolog van rajta!

Kép
s.mónika
 
 


cs.andi:
te is mindig nézed a számlálós táblát? :)
Én az 1719. voltam.

Kép
s.mónika
 
 


Szülinapos kép. Fanni 1. szülinapja.

Kép

Kép
s.mónika
 
 


Jó Reggelt!

Elég rossz éjszakán vagyunk túl Fannikával.
Óránként kelt fel, és nagyon sírt. Két foga már van,
de úgy néz ki, hogy jön a többi is. Szegény nagyon náthás
is, most nem tudom, hogy a fogzás miatt, vagy azért, mert egész nap a hideg kövön csúszik, mászik.
Mónika, látom ugyanazzal a problémával kűzdünk a két kis Fanni babánál.
Andi, Petid nagyon gyönyörű baba, és milyen nagy.
Fanni két hónaposan fele ekkora volt.
Miciona, szerintem igazad van, nem a mások öröme bántja az embert ilyenkor, csak könyebb úgy elviselni ezt a kűzdelmet, ha éppen azonos problémával kűzdő emberekkel tudja megbeszélni a problémáit.
Melcsi
Engem is állandóan leteremtett Apánk, de a végén már nem foglalkozott velem, mert úgyis tudta, hogy császár lesz.
Kép Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Na, még a legfrissebb 3 kedvenc képem, aztán elhallgatok. Felkelt a leányzó, gyümölcsözünk és irány a játszótér.

Kép

Kép

Kép

Kép
s.mónika
 
 


Mónika
Én is csak videóról néztem meg az öltöztetést, és igen nekem is odahozta Fanni babát a műtőbe.
Ez hihetetlen, hogy a két kis csajjal milyen egyformán történtek a dolgok, és még a nevük is ugyanaz.
Gyönyörű a kislányotok, és hogy szorítja a kis babáját.
Moncsi
Szerintem kivitelezhető a Jánosos szülés, végülis Esztergom nincs olyan messze. Mi is elköltöztünk már Budapestről, Gödöllő mellett lakunk, megtudtam oldani, hogy bejártam a Jánosba és Apánkhoz.
Nekem mondjuk annyiban könyebbség volt, hogy én Pesten dolgoztam, a terhesgondozásra munkaidőben mentem el.
Bodza
Én is nagyon szívesen olvasom a hozzászólásaidat. Eszti babáról teszel fel képet?
Még egy kép, aztán befejeztem.
Puszi

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Kép

Én is megyek, de én lepihenek egy kicsit, mert elég húzós volt az éjszaka. Fannus is alszik

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Ennyi gyönyörű csajszit! El vagyok bűvölve...

Kezdődnek a babás álmaim...tegnap éjjel álmomban tudtam, hogy lányom lesz. :)

Nekem az nehezíti a helyzetem, hogy nem tudok vezetni és a férjecskémnek kell hurcincálnia a sejhajomat. Nem hiszem, hogy a munkahelyén el lennének ragadtatva, ha kétnaponta szabit kérne... :shock:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moncsiga 2009.09.09 10:36-kor.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


ikky, jó pihit!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Mónika,
Te Fannid is nagyon helyes! Nem is olyan rég volt a szülinapja!
Lassan gondolkozhattok a testvéren ,ha szeretnétek.

Andi,
persze, hogy olvasom ezt a topikot is. Az alvás dolgot sem véletlenül dobtam fel.
Tudod a férjem révén nálunk is van egy Dévais gyerkőc.
A sors fintora, hogy a második feleségével is oda jár a Zuram :)
Bár ő már nem kisgyerek, komoly iskolás. Képet nem teszek fel az iwiw-re sem ,nem akarom, hogy félreértsék és az anyukáját megbántsuk ezzel, de ha kiváncsi ránk vki küldök pü-ben.
miciona
 
 


Igen, ez elég érdekes szitu Micike! Előnye, hogy tudtátok, kihez kell forduljatok. :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


ja,a tegnapi nap poénja:
Fölhívom a fogorvost, mert kell tőle is pecsét a kiskönyvbe.
- bla, bla, bla...időpontot szeretnék kérni.
- Sajnos csak szeptember végén tudjuk fogadni.
- De velem semmi dolguk nem lesz, rendben vannak a fogaim, csak a terheskönyvembe van szükségem egy pecsétre. (gondoltam, így jobb pozícióból folytatom)
- Rendben, akkor várjuk október elsején 11 órakor. :shock: :shock:
:lol: :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsi,
a fogorvos barátnémat bárkinek szívesen ajánlom, ha segítség kell.
amúgy "szintén" érintett a témában.

Igen a párom ragaszkodott Déviszhez, mikor kiderült, hogy vmi gond lehet. Mondta, hogy tudja, hogy morbid, de ő a legjobb.
Nem bántam meg!!
miciona
 
 


Aranyos vagy, de gondolom, nem sürgős annyira Apánknak az a pecsét, hogy Pestig menjek érte. Április-májusban kicseréltettem az összes régi tömésemet, amit úgy ítélt meg a fogdoki, hogy már nem zár jól. Tényleg nincs gondom, ezért is gondoltam, hogy azért, hogy körbenézzenek a számban nem kell ennyit várnom. :)

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok Csajok,

Moncsi, megkaptam köszönöm, válaszoltam is. :D

A két Fanny is zabálni való. Tényleg csajok, terveztek kis tesót, és ha igen mikor?

Én nem tudom kiről van szó, de nekem is megírthatnátok. :wink:
Úgy látszik nem figyeltem eléggé.

Moncsi, szerintem teljesen mindegy, hogy Esztergomből jársz, csak kicsit jobban kell majd sietni, mikor a szülés elindul. :wink:
És a fogorvos is ráér. Tőlem is most kérdezte, hogy ugye megvolt? :shock:

Kép
gmelcsi1
 
 


Szia Melcsi! neked hánykor is van jelenésed 18.-án?

Julcsi kérünk részletes beszámolót az UH-ról! Gondolom, nektek is akkora élmény volt, mint nekünk! .....és képet is tegyél föl!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsi, azt hiszem 13:30-kor, neked?

Kép
gmelcsi1
 
 


14.00 :lol: szép sorban kaptuk az időpontokat, ahogy jöttünk egymás után. Ezek szerint megint találkozunk! :D

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Jaj, de jó Moncsi, akkor ott pénteken. :D

Kép
gmelcsi1
 
 


Én is örülök!
Ja,amúgy hívtam Apánkat, negatív a múlt heti kenetem. :shock: :shock: De hogy akkor mi a frász szórakozott velem? Persze, jobb így, mintha találtak volna valamit....

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Halihó!!!

Mennyi csodaszép babás kép!!!!! MÉG MÉG MÉG lszi!!!!!!!!!!!!!!

Csajok akkor már megint kimaradok a randiból... :cry: nekem 16-ra adott.... :cry: Engem miért szeparál el mindig.......?

Képzeljétek, még februárban a házassági évfordulonkra kaptam Domiaputól egy masszásbérletet, amit a stimuk miatt nem tudtam felhasználni, aztán meg amikor kiderült hogy terhes vagyok már nem mehettem...szóval ma beszéltünk velük és van náluk 4D babakukk és pont akció van így 2x-re felhasználhatjuk a bérletet! :D :D már úgy várom!!!!mondjuk 26-án megyünk először, de most ezt jobban várom, mint a sima uh-t.

Megyek mindjárt fogdokihoz.... :cry: ma megint megcsinálja két fogamat....

Kép
rencsi79
 
 


Micsoda szerencse! Százszor jobb, mit bármilyen masszázs! Illetve ez is az, -lélekmasszázs!

Szegénykém! Hányszor kell még kínozni téged??? gondolok rád!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Jaaaaaj! Bodzi! mindig elfelejtem írni, hogy mostanában egy csomó magyar filmet néztünk, és kiszúrtam az Attilád nevét a stáblistában többször is! Úgy örültem, mintha valami "hasznom" lenne belőle. :lol: :lol: :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


most utoljára 4 rossz fogat látott.....az a baj, hogy minidg úgy megyek, hogy na most megcsinál 1-2, aztán már nem sok van hátra, aztán benéz a számba és ripsz-ropsz ott van 1-2 újabb lyuk...... és ami durva, hogy alulról szuvasodnak a fogaim :cry: na mindegy ami tuti, hogy Domibébinek erősek lesznek a csontjai, mert minden kálciumot elszív tőlem. Ha nem Apánknál szülnél, akkor mi lenne az alternatíva?

Kép
rencsi79
 
 


Hááát, a helyben (mármint Egomban) szülés. Csak a műtött méhszájam, meg az egyebek miatt már nem szeretnék újabb dokit. Apánk tudja, hogy vagyok összerakva, benne bízom.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: