Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lilla!
Szerintem jó a Kira, és tényleg nincs olyan név, ami mindenkinek tetszik! Na meg a vezetéknévhez is illenie kell. Mi próbáltuk azt is nézni, hogy mennyire csúfolható, de tulajdonképpen bárkit tudnak csúfolni a gyerekek, ha akarnak, ha meg nem, akkor meg idióta, bocs furcsább névvel sem. Pl. ismerek Zénót és Arturt is, egyiket sem csúfolták a nevükkel (Gombóc Artur és Zénó a gyurmafigura)

Ugye jól tudom, hogy a magzatvizvizsgálatot meg lehet úszni azzal a vérvétellel, amit az istenhegyi génklinikán csinálnak (jó drágán)?
szalmarose
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat lányok..... hát nagyon kíváncsi leszek, hogy F. bácsinál mennyibe fog kerülni???? Ha megtudok valamit,majd írom :!: :!: :!: :!:

Lilla!
A Kira szerintem is szép név.... ismerősömet is hívják így :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a véleményt a névvel kapcsolatban, és tényleg nem érdekel már, hogy kinek tetszik és kinek nem.

Szalmarose!
Nekem az istenhegyi féle vérvételt azért nem javasolta a dokim, mert mi (ahogy a Forgácsban mondták) másfél gyerekkel indultunk, de sajnos a 8. hétre elhalt az egyik baba. Az AFP vizgálatom jó lett (16. héten csinálják), de nem volt megbízható az eredmény az elhalt baba miatt. Azt mondta a dokim, hogy fölöslegesen csináltatom meg a vérvételest, mert ők is azt fogják mondani, hogy a biztonság kedvéért menjek magzatvízre. Meg elmúltam 35. és akkor is javasolják ezt a vizsgálatot. Úgyhogy mi kihagytuk az istenhegyi félét. Tavaly egyébként 28.000,- Ft volt.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 

 
 

Lilla!
Köszi az infot a vérvétellel kapcsolatban, akkor majd tájékozódok én is.
Holnap kell hivnom Sipos dokit, hogy elvállal-e szülni, szoritsatok nekem lécccccciiiiii :lol:
szalmarose
 
 


Sziasztok !

Zsuzska, ez most milyen átjárhatósági vizsgálat lesz, mert korábban írtál sóoldatosat és röngeneset is :?: Kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni :roll:

Erika, szorítok a Sipos elvállalásához :)

Lilla, szerintem szép név a Kira, de tényleg az a lényeg, hogy Nektek tetszen :D :D
Én lán nevet nem tudnák választani :oops: mert eddig még egysem fogott meg annyira, viszont fiút annál inkább :wink: , amiben elég sokat harcolunk a párommal, mert ua. nevet szeretné, ez sajnos kiborít, de mondtam neki: úgy is én szülök, és ő nem lesz ott, így én adom a nevet :lol:
Tényleg, apás szülés lesz Lilla, Erika :?:

Jó éjt:
Wepe
wepe
 
 


Sziasztok újból !

Ma az egyik ismerősömnél voltunk, és ő mondta, hogy szedjek én is vitamint: folsavat + gravidát + vasat , szerintetek :?:
Ti szedtetek, mik voltak a tapasztalaitok :?: ( ez lehet, hogy nem magyaros, bocsi :oops: )

Köszi:
Wepe
wepe
 
 


Szia Wepe!
Én megmondom őszintén, hogy apás szülést terveztünk, de most, hogy kiderült, hogy ketten vannak, én - ha nem muszáj - nem szülném meg őket természetes úton. Tudom, hogy sokan cikinek gondolják, de két babánál... :oops: :oops: :oops: :oops:

Én ezeket szedtem (már beülti előtt is):
Gravida (ettől nincs székrekedésem, mint az elevittől, és Sipos doki is ezt ajánlja, mert ebben van jód is)
Cetebe - szedhetsz más c vitamint is, csak 500mg-os legyen, ilyet ha jól tudom, csak patikában lehet venni. A cetebe azért jó, mert retard, tudod, az időkapszula...
Maca Vibe - ezt most szedtem először, még a férjemnek vettük anno, állitólag nőknek is jó
Folsav 2szer1, mivel a magzatvédő mellett is kell, abban nincs elég.

Amit még eszek: minden nap gyümölcs, és joghurt.
Beülti után MgB6, de azt már mostanában nem, mivel nem fáj a hasam.
Ajánlják még a méhpempőt is, volt, hogy én is szedtem, vagyis ettem.
És pár korty vörösbor sem árt esténként, de tényleg csak pár korty
:lol:
szalmarose
 
 


Sziasztok!
Nem vállalt el Sipos doki :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
szalmarose
 
 


Sziasztok!

Sajánlom, hogy nem vállalt a Sipos doki :( , egyébként megindokolta :?:
Erika, köszi a tanácskat, jól jönnek :!: A MACA VIBE mire való :?: Forever Livinges :?: Nem hallotam még róla.
A császárról most hallottam 1-2 dolgot, így most afelé hajlanék, ( bárcsak már ott tartanánk, remélem, hogy majd lesz valahogy :o ), nem vagyok ellene, sem mellette. Ikreknél szinte 100% :roll:
( ezt most elküldöm, mert elszáll+meg nézek valamit )
wepe
 
 


Erika, és a C-vitaminnál miért fontos, hogy 500 mg-os legyen :?:
Bocsi, ha sokat kérdezek :shock: - előre is köszönöm :!:

Jó éjt Mindenkinek :!:
Szép napot holnapra :!:

Wepe
wepe
 
 


Szia Wepe!
A C vitaminok általában nagyon kevés c vitamint tartalmaznak, nézz meg mondjuk egy pezsgőtablettát... Napi 500 mg a szükséges adag, átmenetileg lehet 1000mg-ot szedni, pár hétig, ha mondjuk influenzás vagy, vagy betegség után, hogy az immunrendszert helyrerázza. Én beülti után szedtem csak 1000mg-ot, most csak napi egyet szedek.

A MACA VIBÉt a pasiknak szokták ajánlani, nagyon sokat javit a spermaképen. Egyébként ha csak elolvasod a papirját, általános immunerősitő. Ha mész DM-be, ott tudod tanulmányozni, mert ki van téve a polcra, de biztos lehet patikában is kapni (ott biztos drágább)

Sipi azt mondta, hogy azért nem vállal, mert nov végén dec elején konferenciázik, amúgy meg csak akkor vállal szülést, ha nem tud kibújni alóla, mert ő elsődlegesen a Forgácsban van, és ha beülti van, én meg akkor szülök, akkor nem tud velem lenni. :(

Jó pihenést!
szalmarose
 
 


Holnap rohanok a DM-be :lol: :lol: :lol:
wepe
 
 


Sziasztok!
Szóval 27-én lesz az uhus és 25 ezer Ft lesz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Már csütörtökre lett volna időpont, de az nekem nem volt jó sajna :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Volt valakinek uhusa???? Milyen lesz????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szia Erika!

Nagyon sajnálom, hogy nem vállalt el Sipos doki, de nekem ez a telefonáljon holnap már gyanús volt. Ha nincs még orvosod, szerintem a legközelebbi kórházba keress, gondolj bele, nem mindegy, hogy a vizsgálatokra ebben a nagy melegben meg a dugókban mennyit kell menni. Ráadásul az utolsó hónapban már hetente kell menni, lehet, hogy ikreknél még sűrűbben.

És ha megfogadod, kezd el kenni a hasad, ha még nem kezdted, valami terhescsík ellene krémmel. Én kipróbáltam egy párat, nekem az olaj jött be, mert a krém elkenhetetlen volt, nem mertem erősen a hasamon kenegetni. Ami legjobban bevált, az a DM-ben kapható olaj, pedig ez a legolcsóbb, a Brendonban kapható drága szerek nekem nem jöttek be.

Wepe!
Én évek óta szedem az elevitet, tulajdonképpen amióta próbálkozunk, de akármelyik magzatvédőt lehet szedni. Én a fólsavat csak a teherbeesésem után szedtem az orvosom javaslatára az első négy hónapban.

Nekünk a Maca Vibe nem vált be (mármint a páromnál), nem lett jobb az eredménye, de ez mindenkinél másképp hat, ártani nem árt az biztos.

Zsuzska!
Mindjárt itt a 27-e, majd írj, hogy milyen volt. Utána még milyen vizsgálatokra kell mennetek?

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Szia Lilla!

Bizony, már izgulok is eléggé :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Húúúúúúúú... most nézem, hogy milyen közel már Kira érkezése :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép álmokat mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Lilla, köszönöm a válaszodat :!: A krémekkel/olajokkal kapcsolatos tanács is hasznos :!: :)
Remélem, hogy jól vagytok :!: :!: :!: És minden rendben lesz, szorítok :lol: :lol:
Sikerült mindent beszerezni :?:

Zsuzska, majd gondolok Rád, és szorítok :!: :)

Erika, ide beszoktál nézni :?: Én a ncl egyszer későeste néztem be, de majd még benézek, csak valahogy ide is ilyenkor érek ide, amikor már kicsit fáradt vagyok ... :?

Sziasztok !
Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Lilla, nagyon finishben vagy már :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Wepe, hogy vagy?

Hétvégi tervek, lányok?? Ebben a nagyon randa időben??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Fúúú, napokon belül megszületik a kis Kira!!! De izgi!

Lilla!
Nagyon szépen köszönöm a krémekkel kapcsolatos tanácsodat, rohanok is a DM-be. Nekem már most óriási a hasam, nem tudom, hogy mi lesz később. Mondjuk előtte sem volt lapos, de már csak a gumis nacik + melegitő jön rám. Már többen is rákérdeztek, hogy terhes vagyok-e, de olyanok is, akik 2 hete láttak, más meg csak annyit mondott, hogy milyen nagy a hasad...

Végül ajánlottak a sotén egy dokit, holnap megyünk hozzá először. Mi körzetileg Kistarcsához tartozunk, az szóba sem jöhet. Viszont az ikrek miatt fontos, hogy legyen koraszülött intenziv, mert az sem jó, ha elviszik a gyerekeket, engem meg mondjuk még pár napig nem engednek ki. Bele is őrülnék.

Zsuzska! Nagyon szoritok az átjárhatóságihoz, hogy ne találjanak semmit gubancot!

Nagyon várom, hogy milyen lesz holnap a doki. Biztos csinál uh-t, azt talán még jobban várom, mert már több mint egy hete nem láttuk őket :lol: (tudom, hogy ennél tovább nem fogom majd, de 2 hét múlva megyünk az istenhegyire, akkor megint megkuksizzuk őket)

Ugye ha valami baj lenne, akkor éreznék valamit???? (görcsök, vérzés)
szalmarose
 
 


Szalmarose!
Ne haragudj, hogy csak úgy betolakodok, de miért nem jöhet szóba Kistarcsa??? Szuperül felujított szülőszobák, az osztályon vannak 2 és 1 ágyas szobák is, a dokik is jók , mi a gond?

Egyébként én is Forgácsos kismami vagyok, ikreket várunk mi is. Már Dóri is a Forgácsban "készült".

Minden jót mindenkinek!

KépKép
tüccs
 
 


Lilla! Be is szereztem az olajat, és a délutáni szieszta előtt be is kentem a hasamat vele. Vettünk még ugyanabból a márkából ún. masszázs krémet is, azt próbáltad esetleg? Majd felváltva kenem a kettővel

Szia Tüccs! Kistarcsán műtöttek a múlt hónapban a sebészeten, és nagyon rossz élményeim vannak a körülményekről. És nem csak az osztályon, hanem mondjuk lent a bejáratnál az aulában a "szűk" család leült a műanyag asztalhoz, lábas középre, és ott ettek. Na meg a koraszülött intenziv is fontos szempont, nem tudom, hogy Kistarcsán van-e.
Egyébként amikor a műtétre mentünk áprilisban (aznap derült ki, hogy SOS műtétre van szükség, kórházat válogatni nem tudtunk), ahogy beléptünk, a férjem első szavai ezek voltak: ITT NEM SZÜLÜNK. (akkor még nem tudtuk, hogy sikerült-e a beülti, ez 5 nappal a beültetés után volt)
Szóval röviden összefoglalva: nekünk nem szimpi a hely

Neked egyébként mikor volt a beülti (csak mert látom, hogy kb egyidősek vagyunk)
szalmarose
 
 


Sziasztok !

Köszi Zsuzska, most még nincs para, majd hétfő reggel, mert akkor megy a párom a vérvételre, múltkor majdnem elájult, már a földön feküdt ( mert nem volt ágy, ahova lefektessék :x ), alacsony a vérnyomása + pulzusa + kevés lehet a vére is; egyébként serdülő korában volt egy szívbetegsége, és nagyon sok, és sokféle gyógyit kellett szednie, ami miatt lehet az azoospremia :cry: . És Te ? Hétvégére vagy NAGY takarítás vagy cseresznyeszedés, hát nem tudom melyik a jobb :roll:

Üdv Tüccs, nagyon ari a Dóri babád ! Jó látni az eredmény ! Ikrek egy petéjűek ?
Hogy viseled a babavárást ?

Erika, hogy vagytok ? Remélem, minden ok !

Lilla, remélem, azért még néhányszor betérsz azért ide, hogy tudjuk, hogy mi újság Veletek ! :D

Sziasztok
Wepe
wepe
 
 


Szalmarose
Sajnálom a rossz élményeket, de a szülészetet érdemes lenne megnézned. Vannak szülésfelkészítő tanfolyamok, ahol szerveznek látogatást is. Na, mindegy, nem rábeszélni akarlak, csak nekem tetszett aztán ennyi.
Márc 29-én volt a beülti, az ikrekről még nem tudni hány petéjűek, gondolom kettő. :roll:

És akkor melyik kórház lesz nálád a befutó?

KépKép
tüccs
 
 


Sziasztok Lányok!

Erika!
A krémet nem ismerem, csak az olajat, de az nekem nagyon bevált. Még fogom használni szülés után is, azt írja, hogy három hónapig kell utána is.

A kórházzal kapcsolatban egyetértek veled. Ha nem volt első benyomásra szimpi, nem kell oda menni, én se mennék.

Velünk annyi van, hogy ma voltam Ctg-n, most kb. 2600 gr. a baba a születése előtt három héttel. Viszont ma volt egy kis barnás-véres folyásom, ami a nyákdugó? egy részének távozását jelenti, úgyhogy lehet, hogy előbb szülünk, mint három hét. Úgyhogy ma összecsomagoltam a kórházi cuccomat, már nagyon várjuk a kis hercegnőnket.

Mi nem tervezünk apás szülést, mert a párom nem nagyon akarna bejönni, én meg nem eröltetem. Sok fórumon olvastam, hogy bekényszerítették a párjukat a kismamák, aztán teljesen megundorodtak tőlük a látvány miatt. Voltunk szülésfelkészítőn, ahol mondta a szülésznő, hogy ha csak a vajúdásra akar bejönni, akkor arra jöjjön be a párom és akkor megy ki, amikor akar. Mondta, hogy az elején bejön, amikor még kevés fájások vannak, aztán majd meglátjuk.

Mi fogadtunk szülésznőt is, állítólag Ő foglalkozik a kismamával, az orvos csak a végére jön be, meg ha valami baj van, de a szülésznő van velem végig ott. Úgyhogy lesz szülésznőm és orvosom is.

Hát most jó hosszú lettem, mindenkinek jó hétvégét és jó vizsgálati eredményeket kívánok. Az ikreknél meg kiváncsi vagyok kinek milyen babái lesznek. :P :P :P

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!
A SOTE 2 maradt a választás, és Gidai dokit választottam.
Most jöttünk tőle haza, képzeljétek, nem hitte el, hogy csak 10+2 vagyok, olyan nagyok a babák! (na jó, nem nem hitte el, csak rákérdezett, hogy tényleg)
A bal oldali integetett is nekünk, szóval már mozgolódnak a lelkemék :lol:
És végre hallottuk a szivhangot, mert a forgácsban nem volt hang, csak láttuk, ahogy dobog.
Megkaptam a beutalót a laborba, legközelebb akkor kell mennem, ha megvannak a laboreredmények+ az istenhegyis eredmény.

Lilla! Teljesen egyetértek, hogy nem kell erőltetni az apás szülést. Az én férjem is ájult már el vérvétel után, borzasztó volt látni, rángatózott és lefordult a székről, brrrrrrrr. Én is szeretnék majd szülésznőt választani, bár én hajlok a császár felé, két gyereket megszülni egymás után... nem egy leányálom - gondolom. Én legalábbis még egytől is parázok. Császárnál meg úgysem lehet bent a papa.
Azt hallottam, hogy azt tanácsolják ilyenkor, hogy beszéljen a papa olyanok kispapákkal, akik voltak bent szülésnél. De tényleg nem kell erőltetni!!!!

Jelentkezz majd, ha átcsöppen a kicsi Kira a mi világunkba!!! Meg persze addig is, ha tudsz!!!!
szalmarose
 
 


Tüccs!
Nekünk 27-én volt a beülti! :lol:
És Forgács doki már mondta, hogy úgy látja a petezsákokból, hogy kétpetéjűek. Bár ritkán előfordul lombiknál is az, hogy egypetéjűek, de gondolom ez tényleg ritka lehet
szalmarose
 
 


Sziasztok !

Lilla, ki a fogadott szülésznőd ? A Hartman "szülésznője" ? És ő is bemegy a szülésre, vagy hogy van ez, mert ezt sosem tudtam meg; mi van akkor, ha éppen nem dolgozik ? Ő is bemegy ?
Én szorítok Neked, olyan édesek a pici babák :)
Gondolom, hogy már nagyon várjátok :D
Ma fuvaroztuk a párom unokahúgát + a feleségét, ő lassan másfél, és már kezd huncutkodni, teljesen más a viselkedése, mint a két bátyjának, de fiúk is nagyon jó fejek, az egyik komoly ( neki vannak néha komoly beszólásai, amin jót lehet nevetni ), a kisebbik meg egy kis vagány, rosszcsont.

Papásszülés: én sem erőltetném. Egyetérek az előttem szólókkal :lol:

Erika, az istenhegyire miért kell menned, milyen vizsgálat lesz ?

Jó pihenést Mindenkinek ?

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!

Wepe!
Igen, a Hartmantól kérdeztem, hogy kit ajánl szülésznőnek, és Ő mondta a Békési Erzsikét. Ha van fogadott orvosod és szülésznőd, akkor mindkettőt fel kell hívni, mikor megindul a szülés és ott vannak a kórházban mindketten, de a doki állítólag nincs egyfolytában ott, csak ha gond van, meg a végén. A szülésznő ott van az elejétől a végéig. De majd megírom, hogy pontosan hogy van ez.

Egyébként sokan már csak szülésznőt fogadnak, és az orvoshoz csak terhesgondozásra járnak a magánrendelőbe. Nekünk olyan nehezen jött össze ez a baba, hogy nem mertem megreszkírozni, hogy az ügyeletes orvosnál szüljek, inkább megfogadtam a Hartmant.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Szia Lilla !

Köszönöm a tájékoztatást ! :)
További szép napot ! :)
Wepe
wepe
 
 


Wepe!
Az Istenhegyivel kapcsolatban a honlapjukon találtam infot:
http://www. gendiagnosztika.hu/gendiagnosztika/down-kor-szures.html
szalmarose
 
 


Sziasztok !

Mi újság veletek :?:
Zsuzska miylen volt a vizdgálat :?: :roll:
Én ma vittem be a páromat a kórházba, holnap műtik :o
Eléggé el vagyok keseredve, mert nem érzek semmi jót :cry: :cry: :cry:

Wepe
wepe
 
 


Wepe!
Jobbulást párodnak!!! Nagyon drukkolokés küldöm a pozitív energit: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rólam:
Képzeljétek, az egész beavatkozás 5 perc volt.... kacsa berak, katéter felhelyez a hüvelybe, sóoldat befecskendez, majd miután közölték, hogy mindkettő átjárható Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing , kivették a katétert Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Még fél órát kellett feküdnöm az asztalon, hogy kifollyon a nagyja sóoldat, meg nem görcsölök-e? és után megbeszéltük a dolgokat. Kaptam két napra antibiotikumot, meg következő hónaptól Clostyt is kell szednem a piri 3. napjától. Ha két Clostys hónapon belül nem leszek terhes, akkor tovább lépünk.

Ja és múlt hónapban a hormonok alapján nem volt pé, viszont most meg már túl vagyok rajta Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Ezt nem értem..... ezek szerint lehet, hogy amit mensi utáni nap éreztem, tényleg pé volt Question Question Question Shocked Shocked Shocked

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska!
Örülök, hogy jó lett az átjárhatóságid és, hogy nem fájt. Nekem nem ezzel a módszerrel csinálták sajnos és nem is tudtam, hogy lehet így is csináltatni.
Akkor ezek szerint most gyógyszert szedsz és a természetes után próbálkoztok? Nem tudom, hogy használod-e a PG53-at (gyógyszertárban lehet kapni), ami a nyálból kimutatja mikor van peteérésed? Meg a DM-ben lehet még kapni peteérési tesztet, de már nem emlékszem a nevére. Én szorítok, hogy összejöjjön Nektek természetes uton a baba.

Wepe!
Tudod, nem lehet elkeseredni és feladni!!! Nekem akkor jött össze, amikor már egyáltalán nem biztam benne. Biztos sikerülni fog a műtét és minden rendben lesz.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok!
Lilla! Erről a nyálból kimutathatót nem ismerem, viszont használok lh tesztet és hőmérőzöm is, és mellette figyelem a nyálkámat is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Szóval mindent bevetek :lol: :lol: :lol:
Most adtunk magunknak három hónapot, hogy összejöjjön magától a babó, aztán lépünk tovább, ha mégsem. Addig meg próbálok néhány kilótól is megszabadulni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Itt a meleg, ez nagy lehetőség :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Úristen, Kira nem sokára itt van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!
Szerintetek F. bácsi mért nem nézi a tüszőcskéket a Closty mellett??

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Hát nem pörög ez az oldal.... :(
Hogy vagytok :?: :D
Velem / velünk nem sok jó történt a múlt héten :cry:
egyenlőre semmit nem találtak, holnap megyünk kontrollra, a szövettani eredményéért.....

Lilla Te már a finisben vagy már vagy már azon is túl :?: Olyan kíváncsi vagyok :lol:

wepe
wepe
 
 


Sziasztok!
Hogy bírtátok a meleget? Én szenvedtem tőle rendesen :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Most legalább frissebb lett a levegő :lol: :lol: :lol: :lol:

Velem nem történt semmi sem. Tanulok jövő péntekre, megyek szigorlatozni majd.

Puszi nektek

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Wepe!
Nálatok tulajdonképpen mi a baj? Csak a párodnál nem stimmel valami?

Egyébként velem sincs semmi különös, várjuk már nagyon a nagy napot. :P :P :P Csak annyi volt, hogy ebben a melegben duplájára dagadt a lábam, de szerencsére most már kezd lemenni. Már nem nagyon megyek sehová, be vagyok csomagolva, mostmár tényleg csak a kishercegnőnkön múlik, hogy mikor akar jönni. Annyit mondott a dokim, hogy mivel pontosan tudjuk a születési dátumot, túlhordani nem engedi, akkor császár lesz. Mondtam neki, hogy Ő az orvos, úgyhogy ha Ő ezt tanácsolja, akkor inkább császár legyen, csak gond nélkül születhessen meg.

Mindenképp jelentkezem, ha addig nem is, de ha hazajöttünk a kórházból mindenképp írok.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Lilla!
Kitartást nektek a következő napokra még!!!!!

Képzeljétek,most jöttem rá, hogy F. bácsi nem hogy nemuhuzik, de nem is repeszt :shock: :shock: :shock:
Csak szedjek Closty-t.... de mért???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

Zsuzska!
Gondolom, hogy legyen peteérésed azért kell szedni. Ennek nézésére én a PG 53-at (amit írtam) azért szerettem, mert azt csak egyszer kell megvenni a gyógyszertárban (két éve 2500,- Ft volt) és azt minden nap lehet használni évekig, nemúgy mint a teszteket, amiket csak egyszer tudsz felhasználni. És a használata sem olyan macerás, csak be kell nyálazni a kis üveget.

Egyébként a Closty-t hogy bírod? Nekem állandóan rémálmaim voltak tőle, remélem neked semmi ilyesmi nincs.



Lányok!
Már nem tudom ki kérdezte (lusta vagyok visszaolvasni), de megtudtam, hogy a Hartman doki is csinál inszemet (gondolom a délpestiben). Pont Ctg-n voltam nála a kórházban, mikor telefonált valakinek, hogy van peteérése és hogy csinálhatják az inszemet. De hogy nála fizetős-e vagy hogy hogy működik nem tudom, a Marika (asszisztense) biztos tud felvilágosítást adni. Ha kell megadom a számát.

Én még szerdán megyek Ctg-re, ha addig nem indulunk szülni. Majd még írok.

Sziasztok
Lilla
Vendég
 


Sziasztok,

bocsi, h nem voltam egy ideig de nem volt kedvem, m már annyira e körül forgott minden gondolatom + rengeteg elintzénivaló volt, amikor a páromat műtötték, h időm sem volt igazán. Meg bánott az, hogy volt akit támogattam, amikor rossz passzban volt, most meg le se "tojja" ( bocsi a kifejezésért ) a fejemet.... :(

Lilla, nálunk a baj: azoospermia=nincs sperma, a műtétet javasolták, m elvileg a sejt kifejlődése is több szakaszból áll, és ha egy bizonyos szakaszig elér, akkor már abból a "sejtmagból" is tudnak összehozni babát. ( remélem nem nagy hülyeségeket írok ) Ezt a szövettani mondja meg, amit 1-10-ig értékelnek, és 7-es felett vállalják, h egészséges lesz a gyerek. A múltkor ez 4-es volt, a mostaninak nincs még eredménye. A gyorsteszttel most sem találtak semmit.
Nálam elvileg nincs semmi, 8 éve volt méhszájsebem, amit a Dr. H. megműtött, azóta panaszmentes vagyok. De az átjárhatóságira nagyon kiváncsi lennék....
Én kérdeztem, h a Hartman csinál-e inszemet, és pont tegnap v. ma reggel gondolkoztam rajta, h ha nem találnak a páromnak semmit, és csak a donor marad, akkor felhívom a H.-t, hogy neki mi a véleménye az inszemről, hogy mennyire lenne nálam sikeres, m hát ő ismer, hogy mit tudnék/bírnék elvieselni. Mert elég sok aggályom van, jobban bízom a lombikban: sikeresség + anyagiak miatt is, amit TI is megerősíttettek! És köszi az inszemes infót :)

Melegre térve, képzeljétek, h idén eddig elég jól bírom, pedig mindig ki voltam tikkadva nyáron, bár most 7,5 kg könnyebb is vagyok... kitartást a meleg ellen :D

Closty-hoz sajnos nem tudok hozzászólni. :oops:

Lilla, 4 nap :!: :!: Izgulsz már :?: Szorítok, hogy minden rendben legyen, és várjuk a fejleményeket :lol: :lol:
wepe
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok végre. Tegnap vizsgáztam négy tárgyból, plusz ezek jegyéből lett a szigorlati jegyem.... 4-est kaptam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lilla!
Hogy vagytok? Egyben vagy külön???

Wepe!
Párod hogy van? És te hogy viseled?? Remélem, mostanában már megkapjátok az eredményt és jó hírek lesznek... :wink: :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Lilla!

Csak tegnap vettem be az első szem Clostymat. Majd mesélek, hogy milyen hatással volt rám.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Zsuzska, gratul a jegyekhez :lol: :lol: :lol:

Szeritem, Kira már megszületett, mert Lilla nagyon eltűnt :D

Zsuzska, köszi a kérdést, talán már mondhatom, hogy jobban van a párom, mert ennél a műtétnél többet szenvedett, töbször kellett visszamennünk a dokihoz, nem akart a sebe gyógyulni, de talán most már túl vagyunk a komplikációkon. Remélem, a jövő héten lesz eredmény is :shock:

További jó pihit Mindenkinek, és szép napot !

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok Lányok!

2008.06.13-án 10,25-kor 3.700 gr. és 51 cm-el megszületett kislányunk Zalai Kira. Mindketten jól vagyunk.

Teszek fel róla egy pár képet.

Sziasztok
Lilla


Kép Kórházban

Kép Aluszkálás közben

Kép Fürdés után
Vendég
 


Szia Lilla!!!

Hát valami gyönyörűséges kislányotok van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon sok boldogságot, egészséget és sok sok tejcsit kívánok Nektek :!: :!: :!: :!: :!:

És mindenkinek szép hétvégét :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok !

Nagyon édes, formás, szép kislányka a Kira baba :lol: :lol: :lol:
Minden jót és sok boldogságot, és egeszséget kívánok Nektek :!: :!: :!:
Már vártam, hogy jelentkezzetek :)
De nem tartalak is tartalak fel sokáig :) de majd a későbbiekben gyere mesélni :)

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük szépen a jókívánságokat. Majd ha lesz egy kis időm visszanézek.

Sziasztok
Lilla / Kira
Vendég
 


Sziasztok Lányok !

Hogy vagytok :?:
Remélem, mindenki jól bírja a hőséget :)

Wepe
wepe
 
 


Sziasztok!
Mi úgy bírju, hogy sűrűn megyünk a Balcsira és zuhanyozni :roll: 8) Útááááááááááááááálom a meleget :!: :!: :!: :!:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: