Új privát üzeneted érkezett!

Igen, fent vagyunk! :D

Rendben, jól volt dumálni :D

puszi Neked is!
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


kgir, van egy topikos babona, miszerint akié a laptető (mint most Nálad), annak sikerül a baba :) reméljük, erősíted a szabályt :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Nagyon köszi, nagyon bízunk benne! :D

Holnap megyünk a 3. napi vv-re és indul a stimu! :D
Gondolom, a jövő héten jönnek az UH-ok és még vérvétel lesz. Az UH-okért kell fizetni?

Te hogyan vélekedsz a beülti utáni pihiről, hogy tervezed majd? 2 hetet otthon fogsz tölteni vagy nem? Egész napos pihi, vagy azért teszed a dolgod?

A Többiekhez is intézem a kérdést: a Tanár úr vagy Sipos doki mit szokott javasolni a beülti után? Köszönöm előre is a választ!
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

én is holnap megyek vv-re :) Te mikor? lehet, összefutunk? én odamegyek rögtön kezdésre.
én úgy tudom, hogy a stimu alatt nem fizetősek a vizsgálatok, de hát ugye ahogy írtam is, nekünk is ez lesz az első...
én múlt héten rákérdeztem Ibolyánál, hogy mennyibe kerül majd az uh, azt mondta, semennyibe.

én még nem döntöttem a beülti utánról, asszem 3 nap fekvést szoktak javasolni, utána már lehet óvatosan mozgolódni.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Igen, akkor valószínűleg talizunk :D

Kiváncsi vagyok milyen szurikat fogok holnap kapni. :?:

Neked holnap a 21. cn-i lesz akkor, és ha ok a progi, akkor szintén kezdesz?
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


nem, én is a 3. napira megyek, aztán hétfőn uh, ott kiderül, van-e hydrosalypinx a bal oldali pvnél vagy sem. ha van, akkor azt ki kell venni -> csúszik az egész lombikolás. ha nincs, akkor megkérdezem a dokit, hogyan tovább :) valszeg 21. napi vv, aztán ha akkor jók az eredmények, akkor jönnek a szurik.

Te a férjeddel jössz?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Bocsi, de ez a hydro... ez mit jelent?? Mennek a drukkok, hogy ne legyen és Te is tudj kezdeni!!! Miért csak hétfőn nézik meg UH-on?

Igen. Te is?
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


ez folyadékkal teli elzáródása a pv-nek - tömören és röviden.
hát azt én is szeretném tudni, hogy miért csak most (és most is csak úgy, hogy én kérdeztem rá az átjárhatóságira, hogy nem kell-e emiatt), holott már tavaly szeptemberben is vittem az uh képet meg a leletet róla... eddig a súlyom volt a fő téma, ezzel senki nem foglalkozott... :? :? :?
aztán a múlt heti konzultáción megállapodtunk, hogy akkor 1 hét múlva szerdán (vagyis ma) megnézik, csak 3 nappal előbb befutott a mensim hétfőn, így a mai időpontomat átrakattam hétfőre.

én egyedül megyek vv-re, csak megcsapolnak, aztán megyek isten hírével :)
nem tudom, hányan leszünk holnap reggel fél 8kor, én kb. 180 cm magas vagyok, inkább rövid, mint hosszú a hajam, és ha nem gondolom meg magam délutánig, akkor szőke melír is lesz benne... :) hátha felismersz :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Köszi a magyarázatot.

Nálunk nemcsak vv lesz holnap, hanem ugye megbeszéljük a stimut is, elmondják a további szurikat, stb. Jó, ha a férjem is ott van, szeretem, ha Ő is mindent hall, és tudja, hogy kell beadni a cuccokat :D

Ok, akkor ezek szerint holnap látjuk egymást :D

Jó szépülést Neked! :)
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


köszi :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


jó reggelt :)

kgir, jó volt pár szót váltani :) remélem, nem kellett már sokáig várnotok! miket kaptál végül?
a leendő gyerekünknél az egyik esélyes név a Te keresztneved - persze, csak ha lány lesz :)

többiek? kezd beindulni az élet az intézetben is, hol van mindenki????

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szia Tündérlétra!

Igen, jó volt találkozni! :D

Nálad mi a helyzet? Ma kell telizned a laboreredménnyel kapcsolatban?

8.45 magasságában megérkezett mindkét doki. A Fostimont és a Merionalt kaptam, ezeket reggel kell szúrni, a Gonaból pedig felet este. Megmutatták, hogyan is kell "létrehozni" az anyagot, és utána már lehet is szúrni. Tképpen a szúrás nálunk nagyon simán megy, mint már írtam korábban, a férjem mester az ügyben :D
Plusz gyogyikat is kell szedni.

Sipos doki - amikor látta a papírjaimat, eredményeket - rögtön megjegyezte, hogy tankönyvi eset vagyok, minden szuper :D Ez nagyon jól esett. Egyébként mindenki kedves volt és nagyon bíztattak. Hétfőn megyünk UH-ra. Te is jössz?
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


nem kell telefonálnom, ez csak amolyan 'tájékozódó' vérvétel volt, ahogy Ibolya fogalmazott :)
de majd kérek róla egy másolatot hétfőn, én is megyek uh-ra 10.30ra.
nekem is mondta Ibolya, hogy olyan szépen alakulnak eddig a dolgaink, ne izguljak, mert azzal csak rontok az esélyeinken. mert persze tegnap este már alvásból riadtam fel, hogy úristen, a főpapírt itthon ne hagyjam. beállítottam a telón emlékeztetőnek, eszembe is jutott, rá is írtam a mensi kezdetét, összehajtottam, és betettem a táskámba - legalábbis így emlékeztem, mert a váróban már nem találtam... és mondtam Ibolyának, hogy bocsi, de nincs itt nálam A Fontos Papír. kérdezte, miért, mondtam, hogy azért, mert szétszórt vagyok most. és erre mondta, hogy ne izguljak :)
azt gondolom mondanom sem kell, hogy természetesen otthonról elhoztam a papírt, csak a kocsiban hagytam az ülésen... hát ennyit rólam :D

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


de majd kérek róla egy másolatot hétfőn
- mármint nem Ibolyáról, hanem a leletemről :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ez az izgalom totál normális, én is totál izgatott vagyok :) Az ember lánya még ha nem vett részt ilyen programban - de ha részt vett már, szerintem akkor is -, akkor tele van kérdésekkel, gondolatokkal, drukkal, stb. Persze mit tudnak ilyenkor mondani, csak azt, hogy ne izgulj, minden rendben lesz. És ez így van, ezt kell nekünk is magunkba sujkolni. :D

Nekem nem adtak UH időpontot, csak mondták, hogy akkor menjek reggel. Szerinted kérdezzek rá, hogy hányra menjek, vagy nem szükséges?

A papírokat én már este berakom a táskámba, így tuti, hogy meglesz.
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


na látod, én már ahhoz is szétszórt vagyok, hogy este berakjam a tatyóba :lol: :lol: :lol:

ha nem mondtak pontos időpontot, akkor biztos nem kell (bár én az ilyet nem nagyon szeretem, legalább egy -tól -ig időt illendő lenne mondani, hogy az ember valamilyen szinten tudjon tervezni). jó lenne, ha jönne már valaki régi motoros, és elmondaná, hogy vannak ezek az uh-k :) Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok,

megint nagyon pangunk...

kgir, Neked mi volt ma az uh-n?

Nálam okés minden, S. és F. doki is ott volt az uh-nál, nem találtak látható hydrosalpinxot, úgyhogy 21. napi vv, aztán ha okés a progi, akkor indulunk longgal. ha nem, akkor megbeszéljük.

már csak azt kell kiderítenem, hogy ha a 21. napom vasárnap, akkor jó-e, ha a 22. napon megyek (hétfőn). majd felhívom őket, és megkérdezem :)

írjatok :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok lányok:)

én ugyan nem vagyok régi motoros, de gondoltam bejelentkezek:)
tündér, de jó nektek, hogy már kezdtek....nálunk sajna május óta semmi hír, képzeljétek fél éve nem menstruálok, egyszerűen nem jön meg norculut és closty hatására sem.
jövő héten megyünk sipos dokihoz konzultációra, mert nekünk is mostanra van sorszámunk....talán kitalál valami okosat:(

nagyon szorítok mindkettőtöknek;)

Rita
rítá
 
 


szia rítá,

ez szörnyű :( remélem, kitalálnak valamit, hiszen szeptemberre nagy össznépi lombikozást beszéltünk meg (aztán persze nagy össznépi tesztelés, uh-zás, majd szülés :))
a szorítást köszi, viszontdrukkok mennek, és NE TŰNJ EL!!!!! :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


rendben, igyekszem nem eltűnni :oops:

ma egyébként tűű doki rábólintott a lombikra, úgyhogy meglátjuk mit mond sipos doki hétfőn...majd jelentkezem :)

várom a stimus híreket :wink:
rítá
 
 


jó reggelt,

rítá, Tűű doki mit mondott arra, hogy nem menstruálsz hónapok óta? csak azért kérdem, mert nem értem, hogyan lehet szabad utat adni lombik kezelésre, ha nincs pé-d...
reméljük, Sipos doki kitalál valamit, és kezdhettek Ti is!
híreket írok, amint lesznek :) ha mégsem írnék, akkor belehaltam a tudatba, hogy magamat kell szúrkodnom... :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündér, nem mondott semmit......a lombiknak egyébként szerintem nem követelménye, hogy legyen peteérésem, menstruálhatnék úgy is , hogy nincs....ők majd csinálnak peteérést :lol: remélem.

mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond Sipos doki
:(
rítá
 
 


sziasztok,

rítá, OK, csak nekem furi, hogy PCO és IR mellett nem mensizel, mégis mehet a lombik... azt gondolná az ember, hogy nincs rendesen karbantartva ez a 2 dolog, és azért nem jön meg... de nem vagyok orvos, ha szerintük ez rendben van, és mehet a stimu, ki vagyok én, hogy értetlenkedjek? :wink:

hétfőn mikor mész S. dokihoz?

kgir, Te merre vagy? hogy haladsz a stimuval?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


most olvastam, hogy kuzsannáéknál megszületett a kistesó :) gratula!

Kép

ennek örömére hoztam táblákat (bár jelenleg sajnos nincs kismamánk, de beírtam kgirt, reméljük, ő lesz az első gólya :))

20110825
sikertábla

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündér, tudom, igazad van. én is nagyon vívódom, hogy mi legyen.....majd hétfőn okosabbak leszünk :cry: 17.15-re megyünk..már nagyon várom :)
majd jelentkezem :wink:
rítá
 
 


sziasztok!

bocsi, h eddig nem jelentkeztem, de összejöttek a dolgok ...

a hétfői uh-on nem kaptunk jó híreket, a sipos doki közölte, hogy "alszik" a petefészkem, nem lehet tudni, h beindul -e. sajnos nem sok empátiát tapasztaltam a részéről :( , viszont a zsuzsa egy tündér volt. utána jól kibőgtem magam, az a napom őszintén szólva elég vacakra sikeredett. de valahogy utána, vagyis kedden már minden jobb volt, máshogy álltam a dolgokhoz, úgy kezdtem lenni vele, hogy majd minden úgy alakul, ahogy az nekünk a legjobb lesz :D

szerdán megint mentünk, akkor a tanár úr vizsgált. ő nagyon kedves volt, átérezte, h lelkileg min mehetek keresztül. jobb lett a helyzet is valamicskével, úgyh nem állították le a stimut. tanár úr mondta, h ne kombináljak, hagyatkozzam rájuk, és tegyem azt, amit ők mondanak. végig ölelgetett, simogatta az arcom, szorongatta a kezem. mondtam is a férjemnek, h nekem most erre a bíztatásra, hozzáállásra nagy szükségem volt. akinek nincs része ebben a lombik dologban, az valóban nem is tudja, h az ember lekileg (és persze fizikálisan is) min megy keresztül. szóval nekem nagyon kellettek a tanár úr szavai.

ma voltunk megint, megint jobb a helyzet, én egy későn érő típus vagyok. ma is a tanár úr vizsgált (szerencsére), és azt mondta, h ha így haladunk, akkor szerdán lesz a leszívás. most 2x2 merionalt kell szúrnom reggel és este, és hétfőn megint uh.

tündér, nagyon köszönöm, h engem is felraktál a listára. kérdésedre reagálva, nyugodtan mehetsz a 22. napon is, én sem tudtam a 21-en menni. a 21. és a 23. között lehet menni egyébként, a 3. napinál pedig a 2. és a 4. nap között.

én is drukkolok nektek, könnyű és eredményes programot, mielőbbi egészséges, csodaszép babá(kat) kívánok :D

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


sziasztok,

rítá, ne vívódj, hétfő mindjárt itt van, addig meg élvezzétek ki a hétvégét! ráértek akkor átgondolni, átbeszélni, ha már ismeritek S. doki véleményét is! a konzultáció után feltétlen írjál, mit mondott!

kgir, hű, először kicsit megijedtem, ahogy olvastalak... de végül jóra fordultak a dolgok, ahogy látom, örülök .)
S. dokival én is a hétfői uh-n találkoztam először, úgyhogy nekem még nincs kialakult véleményem róla. normális volt, de ennyit tudok mondani vele kapcsolatban. drukk a szerdához, de addig is gyere ám! tényleg, tudod, hány tüsződ van?
a vv-s infót köszi, abban nem voltam biztos, hogy programkezdésnél is belefér ez a 3 napos 'mozgástér', vagy ott percre pontosan 21. nap kell.
ja, még egy kérdésem lenne: a 21. napi vv-re, ha megyek, megkapom a receptet, és csak akkor váltom ki, ha okés lesz a progiszintem. utána vissza kell menni, és megmutatják a szuribeadást? vagy ez hogy zajlik? szeretném, ha L. is ott lenne, amikor a szurikat beszéljük, és nem tudom, mit mondjak neki, mikor kell jönnie. Nálatok ez hogy volt?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


S. dokit én sem akarom negatív kritikával illetni, csak nekem nem esett jól, ahogy viselkedett, megnyilvánult velem szemben, ennyi. szerintem egyébként ez nagyban hozzájárult a kiborulásomhoz, mert mindent lehet így is, meg persze másképpen is kommunikálni. persze fő az objektivitás, ezzel nincs is semmi gond. ilyenkor az ember az átlagnál is érzékenyebb, és mindent érzékenyebben fog fel, de ezt ugye mondanom sem kell.

kb. 5 tüszőm van, és bízom benne, hogy még lesznek, és mind szépen növöget :D
a mnyh ma 9 volt, de azt mondta a tanár úr, h még az is nőni fog. a zsuzsa nagyon aranyos volt, mert amíg engem nézett a tanár úr uh-on, addig a férjemet folyamatosan bíztatta :D
neki ezer hála és köszönet, nagyon jól esik :D

nekem úgy volt, h mentem a 22. napon vv-re, és már akkor reggel odaadták a receptet, de mondták, h 1/2 1 magasságában kell telizni a progi eredmény miatt. bár tanár úr mondta, h meg sem kellene várnom az eredményt, mert tuti, h jó lesz. hát ez így is lett. ha jól láttam, akkor 16,6 lett. azért előre nem ittunk a medve bőrére, csak az eredmény birtokában váltottuk ki a gonapeptylt. mi reggel kértük, h mutassák be, hogyan kell beadni a szurit. ez a gona elég egyszerű, mivel előre töltött a fecskendő, vagyis neked csak szúrnod kell. ha esetleg adtál vagy kaptál már mondjuk véralvadásgátló szurit, akkor ezt ahhoz tudnám hasonlítani. én már adtam be ilyet a férjemnek, viszont magamnak képtelen lennék, így mindent ő ad be nekem. a merional már nem ilyen egyszerű, mert azt fel is kell szívni, le is kell, de most ezt nem ecsetelem, mert lehet, h te nem is ezt fogod kapni. ha igen, akkor majd szívesen segítek, ha kérdésed van!

szerintem a párod is legyen ott, amikor lesz a 21. napi vv. nyugodtan menjen be veled, és ha megkapjátok a receptet, akkor bátran kérjétek a segítséget a szuri beadását illetően. utána már erre nem lesz lehetőség, mivel az eredményt is csak telin tudod meg, utána este már szuri, és ugye legközelebb csak a 3. napi vv-re mész.

te mikor mész a 21. napira? akkor múltkor jó lett minden eredményed?

nyugodtan kérdezz, ha tudok, bármiben szívesen segítek :!:

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


azt nem értem, hogy amíg nincs meg a progeszteron eredményem, addig hogy mutatják meg, hogyan kell beadni a szurit? mit adnak be? sóoldatot? vagy egy 'valódi' szurit, mondván, hogy egy nem számít? vagy hogy megy ez?

22. napon tervezek menni (az szeptember 5., hétfő), de közben hőmérőzök is, nehogy úgy járjak, mint múltkor (nekem 30+ napokra szokott megjönni, így azt gondoltam, jó lesz nekem, ha csak a 24. napon megyek. így is tettem, aztán rá 2 napra megjött... persze, hogy alacsony volt a progeszteron szintem, valószínűleg előbb is volt pé-m, és lekéstünk a progi-csúcsról. hálistennek akkor ugye nem volt tétje, de most nem akarom beszívni egy hasonló aprósággal).
az uh okés volt, nem találtak hydrosalpinxot, úgyhogy már csak a progimnak kell jónak lennie.

jó hétvégét mindenkinek :)
Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


tündér, ott nem fogják neked reggel beadni a szurit, csak elmondják, hogyan kell beadni. fogod a fecskendőt, és a köldök alatt egyik nap az egyik, másik nap a másik oldalra, az alhasba, a bőr alá fogod beszúrni. célszerű megfogni, megemelni a bőrt, és akkor nem érzel semmit. nekem mindig így adja be a párom, gyönyörű a pocim, egyáltalán semmit sem lehet észrevenni a szurikból. ne izgulj, nálad is minden rendben fog menni! ha már benne leszel, másként fogod látni :D

mindenesetre, amíg nincs meg a progi eredményed, szerintem addig ne váltsd ki a szurit. sicher ami sicher alapon :D

hajrá progi, minden rendben lesz, nagyon drukkolok :!:

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


sziasztok lányok:):)
Jöttem szurkolni nektek továbbra is!!

Szilva menni fog minden nagyon nagyon bízni kell a sikerbe, és persze a Forgácsba. Én is így voltam vele, tudtam, hogy sikerülni kell...tudni kell!!! Sokat küzdöttél már te is!

kgir igaz most olvaslak először, (sajnos nincs rá időm) de nagyon szurkolok neked is. Ha a tanár úr azt mondja ne légy ideges, és minden rendbe fog menni akkor megnyugodhatsz, nagyon őszinték, és ha úgy lenne, hogy gond van, azt biztosan megmondanák.

Az UH ér nem kell fizetni, a vérvételé se kell. Csak konzultációs díjuk van, mikor a tanár úrral beszélgettek legelőször.Minden további vizsgálat ingyenes..kivéve a sperma azt nem tudom mennyi.

Mi jól vagyunk törpék másznak mint a golyó, nagyon aranyosak, és okosak. Mindennap mutatnak valami ujjat,,,hihetetlen...

Az biztos, ha tehetném, a Forgács intézet nevét, aranyba önteném.

Bízzatok bennük, segíteni fognak.

A régieket is puszilom, ölelek mindenkit, és nagyon szurkolok a leendő anyukáknak!!!

PUSZIIIIIIIIIIIIII

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


sziasztok,

kgir, köszi az infót, akkor így már nem is biztos, hogy kell oda az uram... meg kell várni ilyenkor is valamelyik dokit? gondolom igen, mert ő mondja el az adagolást, ilyesmit, nem?

beus, de örülök, hogy benéztél! lurkókról tegyél képet légyszi!

rítá, Neked mennek az extrahiperszuper drukkok a mai konzultációhoz, és várunk a hírekkel!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok!

nagyon köszi a bíztatást, a drukkot :D
igen, mi is nagyon bízunk a tanár úrban.

tündér, a vérvétel alatt ott az egyik doki. kapsz egy kezelőlapot, és arra írja fel, h milyen kezelés kezdődik nálad. a szurit a zsuzsa vagy az ibolya fogja megmutatni. ha esetleg elmaradna a muti, akkor mindenképp kérd, h mondják el. ha te fogod beadni, és úgy gondolod, h mindent meg tudsz jegyezni, nem izgulsz annyira, akkor mehetsz egyedül is. ez a ti döntésetek. szerencsére mi mindig tudtunk ketten menni, a férjem is ragaszkodott hozzá, h ott legyen.

nálam szerdán lesz a punkció :D

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


hú, akkor nem is bánom, hogy valszeg hétfőn megyek, remélhetőleg nem kell sokat várni a dokira. bár ha sok lesz a leszívás, akkor biztos várnom kell. mindegy.
egyébként arra gondoltam, hogy rábízom L-ra, jön-e vagy sem. de még nem döntöttem :)

akkor ma este már kapod a tüszőrepesztőt? izgi :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


a dokira nem kell külön várni, ő is bent van ilyenkor a vérvétel alatt, ha indul a stimu. nálam ez a 22. napon volt, akkor kezdtem a gonat.

ma iszonyat sokat kellett várni, most mondta telin a tanár úr, h 5 leszívás volt. a hormonom ok, azt mondta,- ha jól emlékszem -, h 669, a mnyh 11. a nehéz kezdés után ez teljesen ok, azt mondta. szerdán egyedül leszek, így a férjecském is fent lehet :D
húúúúúú, már nagyon de nagyon izgulok :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


:)
remélem, hamarosan követlek én is :) és nagyon örülök, hogy végül ilyen klasszul alakult a dolog!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


persze, az a legjobb, ha rábízod a döntést a párodra.

igen, 7-kor hajrá tüszőrepi :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


nagyon köszönöm, nagyon aranyos vagy :D

biztos vagyok benne, h hamarosan te is már arról fogsz írni, h jön a punkció és a transzfer. én nagyon drukkolok neked :D

ez a 669 milyen hormonszám?
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


669 - talán ösztradiol, de nem vagyok benne biztos...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


itt vagyok a hírekkel :D
nem sok jót mondott a doki. először is azzal kezdem, hogy már napok óta baromira fáj a bal talpam a petefészek pontnál. (járok reflexológushoz, onnan tudom, hogy hol van ez a pont) hát, mit ad isten, a clostytól egy szép kis 21 mm-es cisztám lett a bal petefészekben :( persze a doki egyáltalán nem örült, hogy nincs menstruációm. most duphastonnal próbáljuk meghozni. holnaptól 1 hétig kell szednem, majd kb. 10 nap múlva elvileg megjön tőle. ezután a 3.napon kell mennem ultrahangra....gondolom megnézik, hogy eltűnt-e a ciszta. a továbbiakról nem beszéltünk, biztos majd az ultrahangon megbeszéljük. hát ennyi...minden esetre a héten elmegyek a reflexológushoz is, hogy tűntesse el a cisztát, biztos, ami biztos :)
sziasztok :wink:
rítá
 
 


sziasztok,

rítá, ciszta :cry: :cry: :cry: remélem, hogy a duphaston meghozza a mensit, és a cisztád is eltűnik...

kgir, hogy vagy? :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok!

tündér, köszönöm érdeklődésed, jól vagyok. tegnap pontban 7-kor megvolt a pregnyl. holnap akció, és már nagyon izgulok!!!!! holnap ilyenkor már javában túl leszek :D ma már nincs semmilyen szuri, úgyh biztosan hiányom lesz ezen a téren :wink:

te hogy vagy? izgulsz már a vv miatt? méred még a hődet? olvasgattam múltkor itt a topikon a régebbi történéseket, és látom, h ti is gondolkoztok az örökbefogadáson?? még mindig?

ritá, neked is nagyon drukkolok, h minden rendben, sikeresen alakuljon, úgy, ahogyan azt te szeretnéd :D

kgir
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


a tüszőrepit is a férjed adta be?

a vv miatt nem izgulok, azt hiszem, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy jó legyen az eredmény. most azon vacillálok, hogy itt vagyok a 16. napon, és még nem volt pé-m, így viszont lehet, nem kellene a 22. napon vv-re mennem... ha holnap reggelre sem megy fel a hőm, akkor tolok rajta. de fel kell mennie, mert tegnap megvolt a tojásfehérjeszerű nyák, meg éreztem picit a hasamat.

az örökbefogadásos dolgaink rendben vannak, megkaptuk már a gyámügyes határozatot is, szóval papírmunka, bürokrácia letudva. alapítványhoz egyelőre nem adtuk be a jelentkezésünket, megvárjuk az első lombikot.

holnapra egy hatalmas kalappal, és gyere, amint tudsz, várjuk a híreket!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


igen, ezt is ő adta be, sikeresen :D

biztosan lesz pé-d, bízz benne! szerintem mindenképp menj el a vv-re, és akkor egyértelműen képben leszel. szokott lenni pé-d?

én azelőtt sosem figyeltem, de jelek mindig voltak. aztán, h tényleg akkor volt, amikor én gondoltam, azt nem tudom, mivel sosem hőmérőztem, vagy fürkésztem. az eddigi vv-k alkalmával mindig azt az infót kaptam, h volt, mert jók voltak az értékek.

szerintem nektek lesz saját babátok, nem fog sor kerülni az örire! :D be akarjátok biztosítani magatokat, és emiatt kezdtetek bele ennek a szervezésébe?

nagyon köszönöm!!! :D úgy vagyok vele, h minden úgy lesz, ahogy annak történnie kell :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


tudom, hogy lesz pé-m, csak az a kérdés, hogy mikor :) fontos, mert ugye a progi szint változik a luteális fázisban, a közepén a legmagasabb, akkor kell nézni.
én elég sok ciklust végigmértem még annó, és 1-2 kivétellel volt pé, szóval emiatt nem aggódom :)

Nektek mikor mondták, hogy csináltassatok HIV meg hepa szűrést? mondták egyáltalán?

az örökbefogadást én akartam jobban, mert nekem segít, hogy ne görcsöljek rá a lombikra, hogy úristenmileszhanemsikerülsoseleszgyerekünkmilesz... L. meg megértette, és elintéztük azt is.
aztán az is lehet, hogy tesó lesz örökbefogadott, vagy az összes gyerek, vagy egy se... meglátjuk, ezen már nem pörgök, a lényeg (a gyerekek) meglesznek :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

nagyon régen nem voltam....


Szilvi:: Nagyon drukkolok neked!!!!! hajrá!!!!!


Persze a többieknek is!

De most nem tudtam visszaolvasni nagyon csak 1-2 oldalt . és abból az jött le hogy Szilvia és Kgir kezd! hajrá csajok!

Mi jól vagyunk! Benett baba mászik és mindenbe felkapaszkodik és feláll!

9 hósak vagyunk. Augusztus 3-án voltunk védőnőnél akkor 8200 garmm és 74 cm-sek voltunk. Fogunk még nincsen!

7 hónapig bírtam szoptatni. Szülés óta sokat voltam rosszul és kiderült hogy epeköveim vannak (2db). Így Junius végén megműtöttek. Addigra is csökkent már a tejci mennyisége. És a műtéti utáni napokon kb 1 hétig csak szívtam és üvegből adtam Beninek. Utáni még párzsor elfogadta a cicit,de nem volt mit szívnia... már már semmi tejcim nincs. Így tápszert kap,de már nagyon sok mindent eszünk:)))

Puszi mindenkinek! Próbálok többet jönni!




Kép


Kép


Kép


Kép


Kép









5ntuya6s7vbkeyi3ahtg.jpg
lojcika
Nagyvenyim
 
 


tündér, ezeket vérből megnézték az intézetben, külön nem csináltattunk semmit sem. ezen vizsgálatok a protokoll részét képezik.

igen, lesznek babák, hajrá !!! :D

lojcika, nagyon köszönöm a bíztatást, kedves tőled. :D
neked szeretettel gratulálok a szép és egészséges babádhoz, minden szépet és jót kívánok :D
puszi, és ha tudsz, akkor gyere többet!
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


tényleg? és mikor voltak ezek a vérvételek?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


nekünk ezt még a 21. napi vv-kor nézték. vagy a 21. vagy a 3. napi vv-re a férjnek is mennie kell, így ezeket nála is meg tudják nézni. ez a 21. napi akkor volt, talán még május végén, amikor elkezdték nézni a hormonjaimat.

most nálad a 21. napi lombikkezdő vv-d lesz? szerintem nálad/nálatok is nézték ezeket korábban. ha mész majd most, akkor kérdezz rá, hogy is van ez most nálatok. amikor megvolt a hormonális kivizsgálásom, akkor a tanár úr mondta, h mindkettőnknél minden rendben. :D
kgir
Budapest XXI. kerület
 
 


igen, az lesz.
L. még nem volt itt vérvételen, de már felírtam a papíromra, hogy meg kell kérdezni :) köszi :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: