Új privát üzeneted érkezett!

Zálika,

nagoyn sajnálom a barnázást :cry:
Esetleg kaptál valami kezelést is a kórházban a barnázás ellen? Megvan, hogy mi az oka?
Hát, én bemennék ha jobban barnázol, nehogy valami gond legyen, de én nem tudhatom, hogy mennyire volt értelme a múlt heti bent fekvésnek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Nos voltam szerdán a Kaáliban.
Meglepően kevesen voltak.
Levették a vért és 8 óra előtt már az autóban ültünk.
A barátnőm elkísért.
9.30-kor hívtam a dokinőt és most 27 let a prolactin szintem.
Szerinte ez nem is olyan rossz 2 hónapja nem eszem a Bromót.
Most azt tanácsolta, hogy menszi után 10 napig szedjem és utána megint szüneteltessem és persze akció ezerrel.

Zálika,
szerintem menj be , tudom nagyon rossz bent feküdni, de inkább nézzék meg mitől van minthogy baj legyen.
Jobbulást nektek.

Pusszantok mindenkit !!!!!!!!!!!!!!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


nem mondtak semmit hogy mitől van
most 3x2 magne b6-ot eszek meg 3x2 duphastont vsárnap óta sőt 2 napig a saját gyogyszeremet kellett ennem emelt adsagban mert nem tudtak adni a korházban ,hétfőn volt vv pisi meg uh meg csütörtökön egy uh és kész mikor kijöttem is volt barna dokim tudott is róla ,most jol vagyok de szinte folyton fekszek . majd látom
köszi

amina szurkolok

melánia : jobbulást nektek vigyázz a picurra

zálika78
 
 

 
 

Sziasztok,

Zálika,

hogy vagy? Remélem minden rendben!

Bonya,

örülök, hogy bromó nélkül is egész jó a prolactinod!
MIlyen szép meglepetés lenne egy spontán babácska! :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Haliho

Zalika: hogy vagy? Remelem elmult mar a barnazas :( a fr@nc vinne el...

Bonya: orulok a prl szintednek! akkor gyurjatok spontanra ;)

Monic: jeeeeeeeeeeeeee 8 honapos mar Danika, hogy telik az ido... meg most szultel... :roll: najooo nem most... :) de nekem ugy tunik.

Tobbiek: Baba, Moni :?:

En meg varom, varom, varom a menzit...

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

Végre itthon vagyok.2 hét után jó volt már "kiszabadulni".Fekvésre vagyok ítélve.Kis szemünk fénye nagyon kitartó mert JÓL VAN!!!!
Hétfőn láttam őt.csak hasi uh-on szereti magát megmutatni.Nem igazán olvastam vissza de KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A DRUKKOKAT!!! Továbbra is szükségem van rájuk.Jövőhéten szerdán ellenörző uh.
puszi.

Kép
Kép
melánia
 
 


sziasztok
viszonylag jol vagyok nincs már barnázás de szinte egész nap fekszek , csak ezt a róka ccsaládot kellene valahová elköltöztetni mert már az agyamra mennek ma megmért a védőnő és fogytam is egy kilót ,mivel étvágyam sincs

melánia : vigyázz magatokra

Amina : Drukk

Bocsi hogy csak ennyit meg csak magamról irok de nics erőm fekve irni
köszi a tanácsokat meg a biztatást

zálika78
 
 


Sziasztok!

Húúú,ár régen voltam itt.....

Zálika:
Hessssss,barnázás,hesssss!!!!!!!!!!!!Pihenj sokat!!!

Melánia:
Vigyázz magatokra Te is!!

Amina:
Ilyenkor mikor várja az ember,hogy megjöjjön,akkor persze ezer évet kell várni!!!Drukkkkkkkkk,hogy minél hamarabb legyen mensid máááár!

l.móni,Monic puszi nektek is!!!!!

Rólunk egy kicsit:
Már erőteljesen vannak jóslóim,pedig még van 1 hónapunk....Úgy látszik ez a pici lány,(akinek még nem tudjuk a nevét :lol: ) már nagyon ki akar bújni.Azt mondta a dokim csüt-ön,hogy 1 hétig szedjem a magnéziumot 3x2-t,és sok-sok pihenés,utána már nem tartja vissza a szülést,de jó lenne megvárni hogy betöltsük a 36-ik hetet......ÚRISTEN LÁÁÁÁNYOOOOOOOKKKK!!!!Nagyon megy az idő..... :lol:

Kép[/quote][/quote]
baba22
 
 


De ha menet közben lesz valami,akkor szólok.... :D

Kép[/quote][/quote]
baba22
 
 


sziasztok

Baba ügyes légy te is szurkolunk nagyon
hogy telik az idő ....

Amina mi ujság? hogy áltok?

Melánia : Minden renben?

Mónic : Danci birja ezt a rengeteg időváltozást nem nyügi tőle ?

Móni : és Gréta baba ? el vagy most veszve nem irunk igy te sem irsz?

Bonya : hajrá spontánkodás :!: :!:

Zsuki : Te is elvesztél ?

Kisbuta : :?: :?: :?:

remélem senkit nem hagytam ki ha mégis akkor bocsi

mi jol vagyunk a szokásos hasim szurkáll, rokacslád nem akar költözni ,álandóan fáradt vagyok ingerlékeny és nem jo társaság
(apa már nagyon meg van ez végget zuhanva)
az ételek szagát sem bírom nem hogy az izét de állandóan éhes vagyok csak enni nem birok.Barnázás nincs ez legalább jo hir.
ez nem panasz cssak leirom a tüneteket És nagyon boldob vagyok hogy itt a csöppség a pocimban és nagyon vigyázok rá
Várom már nagyon az uh-t ami még mindig több mint 1 hét szeretném már látni a csöppséget és tudni hogy jol van

sziasztok

zálika78
 
 


Ja Apa vett nekem délután femibiont 400-ast 5600 ft ért
majnem elájultam tőle állitólag most emeltek árat

zálika78
 
 


Sziasztok lányok!
nem vesztem el, minden nap benézek...
nálam uborkaszezon, nincs mit irnom....nemsokára kezdem a papirgyüjtést...meg sooookáig betegeskedtem, most már talán jól vagyok.

sok puszi mindenkinek
zsuki 75
 
 


Haliho!

En is vagyok!

Vasarnap ota szurjuk a gonalt 8) , penteken ujbol uhu+vv, legyszi drukkoljatok!
Amugy meg melohegyek, nincs sok idom irni, de minden nap olvasok!

Puszi mindenkinek!

Melania, Zalika,Baba: extra drukkok +++++++++++++++++++++

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


sziasztok!

Amina hajrá :lol: :lol: :lol: :lol:

Zálika hess barna hess
csodás hónapok várnak rád :lol:

Mennem kell, anyuci bújá, anyuci bújá kiabálja csinike

puszi mindenkinek

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

Vagyok,mai uh szerint minden rendben!! :lol:
Zálika:én 2 hét kórházi idő alatt végig barnáztam.Sőt még itthon is.Most talán elmúlt 2. napja.Ez a dokik szerint a hiperstimú miatt van+volt egy vérömlenyem aminek ki kellett tisztulnia.FFelhívták a figyelmemet hogy ne ijedjek meg még lehet ilyena tisztulás miatt.Kapok gyógyszert.Hányáscsillapítót meg enyhe méhnyugtatót.
Te még mindig hánysz??? Ha nagyon akkor inkább menj be nehogy kiszáradjatok.Infúziót kaptam.

Amina:extra mega giga drukkok nektek!!!!!! :lol:
I.Móni,Monic:hogy vagytok???

Kép
Kép
melánia
 
 


köszi melánia de talán ok lessz mert 2 napa nem hánytam csak az émelygés van de amugy váltotó van 1-2 nap többször hányok majd van hogy egy 3-4-5 napig nem aztán kezdődik előről nem értem a szisztémályát de ez van csak abbamarad egyszer ha másnem a szüléskor különben parás vagyok aggodom nagyon hogy renben legyen minden.

zálika78
 
 


amina tüszinövesztők mennek
+++++++++++++++++++++++++++

Többiek puszi

zálika78
 
 


ma is már 2x kidobtam a taccsot ugyhogy ez nem mulik már ara is gondoltam hogy a tul sok duphaston teszi ezt velem , majd uh-n jövö héten rákérdezek

Amina : mikor lessz a punkció? mostmár a napokban nem ?
Drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Sziasztok!

Zálika sajnálom, hogy még mindig hánysz :(
A dokid nem mondta, hogy hagyd abba szépen lassan a duphastont?
A 12. hét után már a szervezeted gyógyszeres támogatás nélkül felkészült a babára, vigyázz rá. Hívd fel, tuti azt mondja, hogy fokozatosan hagyd abba!

Amina na mi újság?????
mennek a tüszőnövelők+++++++++++++++++++++

Melánia hogy vagy?
van még barna?

Mi köszönjük jól vagyunk. Grétikét megviselte az óraátállítás és ezáltal engem is. Minden nap 5 után kicsivel kelünk. Pedig olyan jó volna tovább aludni :roll:

Bonya mi újság?
Drukkolok, hogy a spontáskodásotok pozitív eredményt hozzon :wink: :lol:

Zsuki rendbe jöttél teljesen a betegeskedés után?
elkezdted a papírok összeszedését?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Móni : köszi de nem tudom megkérdezni mert szabin van majd csak kedden lessz ,mikor haza engedett a korházból aznap kezdte a szabadságot de még reggel beugrott a korházba és onnan indult valahová akkor mielött szolt volna az irodában hogy csinálják a papirjaimat mert haza enged még konkrétan rákérdeztem hogy 4.é ig
3*2 vel egyem a duphastont is meg a magne b6-ot is és azt mondta igen és szolt az irodán hogy irjanak nekem fel még . a szegedi doktornő már egész lecsökkentette az adagot mire bekerültem a korházba akkor már csak 2*1 etettem ezt emele akkor 3*2-re én is sokallom de saját szakálamra nem merem csökkenteni csak nem csinálok vele kárt a betegtályékoztató is azt irja hogy szokásos napi adagja vetélés megelőzésére 2*1 a 20-ig hétig . a kaális doktornőt meg ezzel hiába hivom fel mert ő már átadott halasnak
na mindeggy már csak 5 nap és kiderül nagyon kiváncsi vagyok hogy hogy van a picurom és hogy mekkora mert a hasam még nem növekszik (Türelmetlen vagyok )

zálika78
 
 


Sziasztok.

Móni:barna hus elszökött. :lol:
Amina:miújság????
Zálika:nekem azt mondta a dokim,hogy gondoljak arra hogy minél többet hányok annál egészségesebb a babó.Erre én mondtam:hogy jó,wc ölelgetés közben erre fogok gondolni. :lol: :oops: Én mióta itthon vagyok nem hánytam.De nem is hiányzik.

Kép
Kép
melánia
 
 


melánia : nekem sem hiányozna 8) 8) 8) de hát ez van :D :D
akkor az én babóm nagyon egészséges :D de jó :D

zálika78
 
 


Zalika: gratula a betoltott 13. hethez!remelem jol vagy mar!

Melania: te is lassan atleped a buvos 12 hetet :)

Monic: hogy vagytok, kis Danika?

Zsuki: ti hogy alltok az elokeszuletekkel?

Baba: mizujs? irj par sort magadrol, most mar izgalmas napok kovetkeznek.

Rolam: tegnap voltunk uhun+vv-n, minden OK, halisen. Hozom a szokasos formamat, 8-10 tuszot lat adoki, hetfon ujbol kukucs, aztan szerda-csutortok punkcio.

pusz mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


hajrá Amina, hajrá Amina!!

most te vagy a soros!!! mire én sorra kerülök ti már mind a babát várunk topikban lesztek...brühühühüüüü :)

Én kül. ismét beteg vagyok.... most már 2 hónap, egyhuzamban... elegem van. Valami imunnotesztek nem lettek jók, gyenge az immunrendszerem, most vitaminozok erősítek 1000el.

A papirokat nemsokára szedegetem, elég sok megvan a korábbi próbálkozásoktól, ami friss kell, avval még várok egy hetet. Különben 2 hete hívtam a ginekológusomat időpontért, azt mondták december végéig nincs!!!! Szerbia! Most majd privátul csinálom, mert nincs idegem veszekedni a frusztrált nővérekkel.
A hormonokat meg majd anyum, ő hematológus.

Puszi a leendő és jövendő kismamáknak!!!
zsuki 75
 
 


Sziasztok!

Amina kérdezted,hogy mizu velünk:
Jaaaaaajjjj,nagyon izgultam,hogy ne a mai nap indüljünk szülni...eddig úgy nézki ,hogy meghallgattatott az imám!!!!Kedden megyünk a 2-ik fájásmérésre,az elsőnél minden rendben volt,kíváncsi leszek most kedden mi lesz.....A magnéziumot nem szedem már,a dokim mondta is,hogy a 36-ik hetet valahogy húzzuk ki,utána már nem tartja vissza a kismanót,ha jönni akar......Kezdek félni.... :?

Kép[/quote][/quote][/quote]
baba22
 
 


Sziasztok.

Amina:????? MIÚJSÁG??????
baba:és veletek??? mikor szülsz? Vagy már közben ez megtörtént?
zálika:??? Hogy vagy?
I.móni,Monic,bonya,zsuki:???Miújság???

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: de jo, hogy irsz! hogy vagy draga? lassan elmulsz 12 hetes :).

Baba: gratula a 37 hethez! irj magadrol!

Zalika: ?

Többiek????

elaludt a topic ebben az oszi idojarasban :D :D :D

Rolam: haaat vegyesen alakulnak a dolgok nalam, ugy kb 9-10 tuszot latott a doki, de kisse belustultak, meg alacsony a LH szintem, uj injekciot is kapok a gonal es surpre melle...ma megyunk uhura, este jelentkezem.

pussz mindenkinek

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


sziasztok
megvolt az uh a bébi 85 mm és renben van de a gép 14+5 öt ir pedig 13+4 en vagyok ez még nem is volna gond ami az az az hogy megtalálta hogy mitől fáj a hasam van egy miomám amit most vett észre 35mm es azt mondta figyeljük hogy nö e ,de viszont eddig nem látták(vagy nem vették észre amit kétlek ) Tehát növekszik most gyorsan utánaolvastam és sok jót nem tudtam meg rola ez mindent okozhat amit csak lehet("myomák esetén gyakori a késői vetélés, koraszülés, idő előtti lepényleválás, méhlepény-elégtelenség. Szülési szövődményként elégtelen fájástevékenység, a méh szülést követő összehúzódási képtelensége (atonia uteri), mely akár életveszélyes vérveszteséget is okozhat.")Na szép kilátások megint , most tiszta para vagyok nem tudom mit tegyek a dokim nem is monta most hogy mikor kell legközelebb mennem hozzá
"(progeszteron mióma-ellenes hatását igazolják azok a tények, hogy a fogamzásgátló tabletták védelmet nyújtanak a myomával szemben, valamint az, hogy a myomák terhesség alatt visszafejlődhetnek, és méretük sárgatesthormon kezelésre csökken.)"ez sem igaz nálam mivel progreszteront azt ettem mostanság meg ugye az mostmár termelődik is tehát továbbra sem vagyok egyszerű eset MIÉRT VAN NÁLAM MINDEN FORDÍTVA MINT MÁSNÁL
sőt a róka cssalád sem költözött még el 2-3 naponta visszatérő vendégek

amina : tüszinövesztök mennek ++++++++++++++++++++++++

melánia: pocid növekszik már? vigyázz a bébire nagyon!

Baba : ügyes légy

puszi mindenkinek bocs az idézetekért de meg kellett osztanom veletek hogy mit találtam

zálika78
 
 


Zálika drága, az utána olvasást ezennel megtiltom!!!!
Felejtsd el amiket olvastál és maximálisan bizz az orvosodban!!
Hidd el, hogy minden rendben lesz, nem kell parázni a mióma miatt.
Nem fog növekedni és kész. Kérlek ne pánikolj
Érzi picuri ám :roll:
Fel a fejjel. Májusban babázol :wink: :lol:

Amina 9-10 tüsző :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
remélem minden rendben volt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
drukkjaim mennek+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsuki jobbulást++++++++++++++++
ha gondolod próbáld ki az akupunktúrát, immunerősítésben nagyon profik

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


köszi moni a biztatást mostanra picit megnyugodtam és az a tény tartja bennem a bizást hogy a méhlepény a hátsó falon van ő meg egy kicsit ballra az elülsőn tehát talán nem zavarja majd csak esetleg a bébit ha már sokat nőtt de addigra talán visszahuzódik picire.......

amina : mi zu mikor lessz a leszívás ? drukk drukk drukk .......

zsuki : jobbbulást

zálika78
 
 


Zalika: miomauzo drukkok! sajnalom, hogy meg ezzel is bajlodnod kell :( ... de minden rendben lesz! :)

Rolam: minden ok volt a dokinal, holnap pungalnak! puszkak! 8)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok.

amina:mára extra giga mega drukkok.Sok sejtecskét kivánok!! Bár már biztos túl vagy rajta.Majd gyere és jelentkezz!!!!

zálika:szerintem se olvas semmit,csak rosszabb lesz.Pozitívan gondolkodj!!! Eltünik az onnan!!!

Kép
Kép
melánia
 
 


amina:bocsi elnéztem,holnapra kivánom ezeket.Hiszen ma írtál ide. :oops:

Kép
Kép
melánia
 
 


Amina:GONDOLOK RÁD MA NAGYON!!!!

zálika:mesélnél nekem a 12 hetes genetikai szűrésről!? Jövőhét csütörtökön megyek.Ez egy sima uh??? Párom is jön velem.Azt mondják,hogy nagy élmény lesz.

Kép
Kép
melánia
 
 


Tegnap megvolt a punkcio, 7 petesejtem lett (tobbre szamitottam, de ez is megfelel ) . A punkcio utan elegge ramatyul voltam, no de mara mar jobban.
Remelem sikeresek voltak randik, ma 11- korul kiderul :)

Melania: kicsit lemaradtam, vegulis hany baba maradt? 2? (ket szivecsket latok a vonalzodon). Drukk a genetikai uhuhoz!

Pusszantas mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Nos, nem jo hireket kaptam: 2 termekenyult meg csak :cry: ...

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina:SEMMI GOND!!! Tudom,elkenődtél de ÖRÜLJ NEKIK MERT ÉRZIK!!!! Gondolj rájuk sokat és küldjed nekik az osztódó energiákat!!!

Csak csendben jegyzem meg,hogy itt a Kaáliban valamit nagyon nem tudnak az osztódással kapcsolatban.Nekünk mindig itt volt a bibi.Volt amikor 10-ből csak egy lett nekem is.És ezért váltottunk.Pesten sok fajta táptalaj van.És ők nagyon tudják,hogy kijét melyikbe rakják.

Amina:drukk,drukk.Az a kettő a tiéd lesz!!!!
Egy babám van,de szívecske csak ilyen volt. :oops:
Drukk: Kép

Kép
Kép
melánia
 
 


Melania: aranyos vagy :), kisse mar osszeszedtem magam...
Mi tudod pestre jarunk, es azert is ert varatlanul a dolog, mert eddig mindig tobb petikem lett, es 1 kivetelevel mind meg is termekenyult, ezert nem ertem ezt az egeszet...

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!

amina:
Nagyon drukkolok ennek a 2 apróságnak!!!!!!!+++++++++++++++Csak pozitívan Amina!!!!!!!!!!DRUKK!DRUKK!DRUKK!DRUKK!DRUKK!
Feltétlen írj,ha tudsz valamit róluk!!!!!!!!!!!


Kép[/quote][/quote][/quote][/quote]
baba22
 
 


SZIASZTOK

AMINA : OSZTODO DRUKKOK MENNEK A 2 KIS CSÖPPNEK ELÉG A KETTŐ ,NEKEM IS EDDIG HIÁBA VOLT TÖBB NEM TUDTAK FAGYASZTANI VISSZA MEG ELEGEK KETTEN IS DE ŐK JÓ ERŐSEK ÉS AKARNAK BABÁK LENNI.
MIT MONDTAK MIKOR LESSZ A TRANSZFER HÉTFŐ ?
DRUKKJAIM MENNEK ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

MELÁNIA : IGEN TÉNYLEG NAGY ÉLMÉNY DE MINT MINDEN ULTRAHANG NEKEM MOST NEM VOLT OLYAN NAGY ÉLMÉNY MIVEL A MIÓMA ELKESERITETT AMUGY MINDEN RENDBEN VOLT MONJUK A BABÁT ÉN MOST NEM LÁTTAM MERT APA IS BENT VOLT ÉS CSAK NEKI MUTOGATOTT MOST AZ ORVOS A SZIVHANGOT MUTATTA NEKEM IS A KÉPERNYŐN HOGY SZÉP EGYENLETES A REZGÉS, HALLANI NEM HALLOTTAM DE VAN AHOL MÁR ILYENKOR HALLHATJÁTOK IS HOGY DOBOG A PICI SZIVE....
ILYENKOR MEGMÉRIK A BABA ÜLÖMAGASSÁGÁT , NYAKI REDŐT ,KOPONYA ÁTMÉRŐT,NÉZIK A SZIVHANGOT ,MEGHOGY A MÉHLEPÉNY RENBEN VAN E ?
TÖLTESD KI A KOMBINÁLT TESZTES PAPIRT IS ÉS UTÁNA MENJ VV-RE IS .VIDD MAGADDAL APÁT MERT NEKI IS ÉLMÉNY LESSZ ÉS NE IZGULJ TŐLE NEM KÜLÖNBÖZIK A RENDES UH-TOL HABÁR NEKEM HÜVEJI VOLT TE MEG AZT IROD HOGY A BABÁD AZT NEM SZERETI DE TALÁN MÁR NEKEM IS CSAK HASI LESSZ....
JA ÉS MEGÁLLAPITJÁK A GÉP SZERINT HOGY MENNYI IDŐS A TERHESSÉG . NEKEM EBBEN IS TÖBB MINT EGY HÉT ELTÉRÉS VAN PEDIG UGYE HA VALAKI TUDJA HOGY MENNYI IDŐS AKKOR MI TUDJUK
HA VALAMI KÉRDÉSED MÉG LENNE NYUGODTAN KÉRDEZZ VAGY HA VALAMIT KIHAGYTAM ... CSAK NÉHA NEM TUDOK IRNI ...

JOK LEGYETEK DRUKK MINDENKINEK

zálika78
 
 


MOST HIVTAK A KOMBIBNÁLT TESZT MIATT NEM TUDJÁK MEGCSINÁLNI (KIKÜLDENI ANGLIÁBA )MERT KIFUTOTTUNK AZ IDŐBŐL HIÁBA VOLTAM ÉN AKKOR 13+4 EN AZ UH MÁST TÖBBET MUTATOTT PEDIG MONDTAM HOGY IVF-ES UGYHOGY BIZTOS EZ A JO AZT MONDTÁK RÁ HOGY NAGY A BABA ÉS EZZEL AZ ÉRTÉKKEL MÁR NEM KÜLDHETI KI AZ EREDMÉNYT
AZT MONDTA HOGY VAN VALAMI HASONLÓ FIZETŐS VIZSGÁLAT MAJD AZT KELLENE MEGCSINÁLTATNI HA AKAROM .....ENNEK MÉG UTÁNAJÁROK....

AMINA . NAGYON NAGY DRUKK MÁRA ÉS MENNEK A BABA RAGACSOK
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

zálika78
 
 


Zálika hány éves vagy ha megkérdezhetem?
Lehet nem is kell a kombinált teszt :roll:

Amina drága hamarosan kismami vagy :lol: :lol: :lol:
mennek a tapasztók+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


FEBRUÁRBAN TÖLTÖM A 32 ÖT ,DE A VÉDŐNŐ MONDTA HOGYHA LEHET CSINÁLTASSUK MEG MERT MOST NEM KELL ÉRTE FIZENI ÉS NEM ÁRT HA MEGVAN ...

zálika78
 
 


A sors úgy akarta, hogy ne legyen. Szerintem ne fizess érte, nincs kockázati tényező. Nem vagy "túlkoros", a 12. heti uh-on is minden rendben volt :roll:
Én véleményem. Rengeteg helye lesz annak a pénznek hidd el :wink:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok.

Zálika:te ide jársz a Szegedi Nőiklinikára? Milyen vérvételről beszélsz? Én a 12 hetes genetikai uh-ra megyek csütörtökön.Ez nem fizetős.Vérvétel is lesz??? Mesélj mert ezt nem értem.Párom is jön velem.Szerdán este meg megyünk a dokimhoz magánba.Holnap meg védőnőhőz megyek most elöszőr.

amina:babákat megkaptad ma??? Akkor én nem vagyok képben.Te nem Szegedi vagy? Hova jársz lombikra? vagy te is váltottál?

Móni:én 29éves vagyok.És én is gondolkodom a fizetős genetikán? Szerinted? de még beszélek majd a dokimal is.

Kép
Kép
melánia
 
 


Melánia vérvétel nincs csak babakukucs :lol:
megnézik a nyakiredőt, orrcsontot, van-e esetleg fejlődési rendellenesség.
Ha párod elkisér lehet Ő is bemehet és akkor látja törpit :wink: :lol:
Amina szegedi de Pestre jár kezelésre.
Szerintem ne gondolkodj rajta. Én 30 évesen szültem Grétikét. Eszembe se jutott, hogy elmenjek fizetős genetikai vizsgálatra. A mai uh gépek már nagyon jók, sok mindent kimutatnak. Természetesen ha az orvos javasolja akkor igen menj. De szerintem csak felesleges paráztatás. Egészséges a kicsi, minden rendben van vele. Hidd e!
Ha én újra pocakos leszek (már 33 éves vagyok) és nem indokolt nem fogom megcsináltatni, az biztos.

Más:
Ti beadatjátok a H1N1 ellen a védőoltást?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Melánia :nem én itthon kiskunhalason járok orvoshoz
Holnap a Védőnő majd ad egy rakás beutalót vizsgálatokra és ez a kombinált teszt is benne lessz ha megnézed majd megérted
holnap ha a védőnötöl haza érsz majd irj és beszélünk a továbbiakrol

zálika78
 
 


Tegnap visszakaptuk mind a 3 embriot, meg egy kis harcos is csatlakozott a duohoz, es le is korozte oket.
Koszonom a drukkokat!

Melania: igy van ahogy Moni irja, szegedi vagyok, de a kezdetektol mar pestre jarunk.

Moni: en nagyon vakcina ellenes vagyok, kulonosen ezzel a h1n1-gyel kapcsolatban, nem beszelve arrol, hogy a gyogyszeres es orvos ismerosok mind lebeszeltek rola. De nyilvan mindenkinek makanak kell eldonteni, es azert Te helyzeted mas, mert ott van Gréta cica is.

Zalika, Melania, Baba: pocaksimi +++++++++++++++++++++++++

Kisbuta: de reg jelentkezel...

Mindenkinek pussz

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok

Amina babaragik a három kis harcosnak,amennyit csak tudsz pihizz
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én is oltásellenes vagyok soha nem voltam még influenzás de védőoltást sem kaptam ellene soha ,monjuk én viszonylag kisvárosban lakom ,nem járok tömegbe se tömegközlekedési eszközzel a háziorvoshoz is csak havonta 1 x a tápénzespapirért akkor is már rendelési idő után . félni félek a virustól van nálam maszk és bármikor fel tudom venni ha ugylátom hogy valaki beteg a környezetemben .a párom sem oltatja be magát de az ismertetségi körben sem nagyon tudok senkit aki azt mondaná hogy igen én beoltatom magam ,itt nálunk inkább a védőöltás mellékhatásaitól félnek az emberek
eszek sok c vitamint megygyümölcsöket és hacsak lehet nem megyek sehová....

Melánia :Engem a kaáli már 8 hetesen küldött a védőnöhöz 9 hetesen mentem és kaptam jótanácsokat meg egy rakás beutalót vizsgálatokra amit az sztk-ba kellett megcsináltatni és nem fizetősek,vv-k ,belgyogy, ekg . vércsop meghatározás , hepatitisz, rákszürés, baktérium ...stb most nem sorolom fel . lehet hogy ez Szegeden kicsit másképp müködik de szerintem a lényeg ugyanaz mert ezeket a vizsgálati eredményeket be kell iratni majd a terheskiskönyvbe aminek mindíg nálad kell lenni ....uh ra meg vidd a párod is mert tényleg egy élmény.

Többieknek puszi

zálika78
 
 


Sziasztok.

Amina:Jaj de jó!!! :lol: Három kis csöppséged van!!! Nagyon kis erős lehet az a harmadik!!!
Drukk,RAGI++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
És te Pestre is Kaáliba jársz? Én erről lemaradtam. :oops:

Zálika:majd délután 1-3óra között megyek.Utánna jövök és írok.
Móni:hát ezzel az oltással kapcsolatban annyi rosszat hallani,hogy én tanácstalan vagyok.Dévai ellenzi az biztos.Párom munkatársának rokona kint orvos,ő hazatelefonált neki,hogy be ne adassa a szurit mert 2-3év múlva lehetnek komoly mellékhatásai.pl:bénulás.Na ezek után ki tudja mi az igazság????

Kép
Kép
melánia
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: