Új privát üzeneted érkezett!

Ani-Eliza, Julcsi-Eni hogy vagytok?????
Vendég
 


tuntun köszi kérdésedet,mi már sokkal-sokkal jobban. Eliza sem volt már éjjel lázas,remélem már ma sem lesz...
Én csak a tüdőm köpöm ki,de majdcsak elmúlik ez is....

hallod,kiakadtam rendesen a szülőiteken :shock:
nooooormálisak?????De most komolyan :twisted:
Vendég
 


:D :D :D Isten hozta Dórát, gratula Vikiviktoréknak! :D :D :D
Vendég
 

 
 

Köszi , mi is jobban vagyunk, reggelre rendbe jött az én gyomrom, csak gyenge vagyok kicsit. Eni is jól van, a hasmenést leszámítva, meg kevesebbet eszik.

Jövő kedden uh, remélem a kistesó is jól van :roll:

yuyu79
 
 


Julcsi, örülök, hogy jobban vagytok. Amennyit tudsz próbálj meg pihenni. Egyébként szedsz terhesvitamint?
Eriknek a normaflore 2 nap alatt helyretette a székletét.
Kistesó biztosan jól van, nem is lehet másként!!!!!!

Ani, már azt várom mikor vezetik be a körmöst :wink: :wink:

Láttátok, hogy a másik topikba, milyen volt a "kedves ismeretlen" első hozzászólása? Ha a többi is ilyen lesz, szegény azok akikhez belép. :mrgreen:
Vendég
 


Örülök hogy jobban vannak a betegeskedők :) Ani,Eliza,Julcsi,Eni :D

Tuntun!
nem semmi ez a sulis szigor :shock:
melyik topik?? kíváncsi vagyok :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


mesi tuntun sztem az ujszülöttes topikra gondolt :shock:
Vendég
 


ja...azt pedig olvastam is.... hát igen...megint egy nagyon "okos" alak került elő :?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Igen, szedem az elevitet, csak tegnap nem vettem be, mert úgyis minden kijött. De ma már minden rendben!

yuyu79
 
 


hahó!
Hú, micsoda hírekre jövök!
Viki, nagy gratula Dóra babához, nagy baba! Ügyes voltál!
Betegek meg gyógyuljanak meg gyorsan, aztahétszázát...
Na, hirtelen ennyi, mert fél órán át csak visszaolvastalak benneteket... :lol: Gyakrabban kell jönnöm, hogy ne járjak így, tudom... :oops:

been
 
 


Sziasztok,

Mesi, igen arra gondoltam. Hogy valakinek ez legyen az első hozzászólása :shock: :shock:
Egyébként én megkérdeztem volna az érintett helyébe, hogy oda jár azért tudja ennyire? :mrgreen:

Julcsi, csak azért kérdeztem, mert nekem anno azt mondta a dokinő, hogy azért szedjem, mert valamennyire véd a fertőzések ellen is. Örülök, hogy már semmi bajod!

Emma, van itt is ibolya színű betű :mrgreen:

[/b]
Vendég
 


Képzeljétek ma Erikem megsiratott. Talált az apjáról egy fényképes igazolványt és azt odarakta ebédnél az asztalára, hogy apa nézi, ahogy Ő eszik :roll: :roll:
Aztán most este is "nézte" a fiúkat, majd elraktuk a helyére, csak előtte kapott Apa egy ölelést és egy puszit :lol: :lol:
Apát vasárnap látták utoljára :cry: :cry: Nekem előnyöm van, mert én hétfőn :? :?

Más:
szeretnék Tőletek tanácsot kérni. Megírtam, hogy Erik nem hajlandó a bilire ülni, ezzel nincs is semmi gond. Viszont tegnap olyan hatalmas hisztit rendezett a kádban, mert véletlenül belekakilt, hogy csak na. És tegnap is, meg ma is sír, hogyha belepisil a kádba. Nem fáj neki a pisilés, mert ezt csak a kádban csinálja. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Azért furcsa nekem, mert nála elég sokszor van ilyen "kádbaleset" és eddig még nem volt ilyen sírás. Iszonyúan üvöltött, csak akkor nyugodott meg, amikor már teljesen kitakarítottam a kádat. :shock:
Vendég
 


Ricsikém teljesen kiborít, mert abszolút nem fogad nekem szót. Ezt általában akkor csinálja intenzívebben, amikor tudja, hogy az apja nem jön haza :twisted:
Ma mondtam neki, hogy jó, holnaptól kezdve azt csináljuk, hogy beviszek a szobájába egy táskát és akárhányszor nem fogad szót, akkor belerak egy ruhadarabot. Ha elfogy a ruha megy a háztól (még jó, hogy legalább 3 havi ruhája van). Erre mi az Ő válasza: "csak ezzel az a baj, hogy nem tudok akkor mit felvenni" :roll: :roll: :roll: Én kis naív azt hittem, hogy elkezd arénázni, hogy márpedig ezt nem és majd megmond apának :lol: :lol:
Vendég
 


tuntun azért csinálja,mert már egyre okosabb,és tudja,hogy azoknak a dolgoknak nem a kádban van a helye. Hidd el,semmi gond. Tudod,hogy ők szinte 1 nap alatt is mennyit tudnak okosodni...
bocsi,de most rohanok,Kristófot leadtuk az oviba,mi meg eszünk és megyünk dm-be,tescoba...
Vendég
 


Tuntun, én erről anno mintha azt tanultam volna, de majd sztem Dadomi megerősít ebben (vagy megcáfol) :P , hogy megijedhet tőle. Úgy vannak vele sokan, hogy az büdőös, ronda, izé, ráadásul belőlük jön. Még akkor is lehetnek így, ha egyébként előtte nem sulykoltuk beléjük, hogy jaj de büdös a kaki, meg ilyesmi.
Van egy olyan elmélet is, hogy ragaszkodik hozzá, mert az az övé, de ezt általában akkor szokták mondani, ha visszatartja.
Nálunk pl Ármin a pisit visszatartja, ha kap pelust, akkor belepisil, de, ha bepisil mégis, akkor hatalmas sikításokat rendez, hogy pisi, pisi, mintha nem is tudom, milyen szörnyű dolog történt volna vele. Abszolúte nem érett még a dologra sajnos. De ki fogja nőni, ő is, és Eriked is, csak nyugi, meg türelem.
Fiaid amúgy nagyon édesek, tetszett [b]Ricsi [/b]szövege... :lol:
Betegek, hogy vagytok?

been
 
 


A másik meg, hogy az is igaz, szerintem is, amit Ani mondott erről a kaka-dologról.

been
 
 


Sziasztok,

köszi a válaszokat. Majd még jövök, de most megint befőzök ezerrel.
Vendég
 


Tuntun! Tényleg nincs semmi gáz Erikkel, sőt a jelek alapján rendesen fejlődik :lol: :lol: Ez a kaka dolog nekik még nagyon nagy valami. Valamelyik gyerek "ragaszkodik" hozzá, a másikat taszítja, de egyik sem probléma. Dominik is csinált olyat, hogy egy darabig belekakilt a bilibe, aztán egyik napról a másikra már csak pisilni volt hajlandó bele. Úgy vettem észre, hogy őt is taszította a dolog, mert úgy kezdődött az egész, hogy egyszer csak elkezdte mondogatni kakilás után, hogy fúj fúújj, és onnantól nem volt hajlandó bilibe kakilni. Aztán szépen beállt a rend :lol: Múltkor hangosan kiabálta a bili mellől, hogy "Anya, csinájtam csiga-bigát!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Vikinek hatalmas gratula Dóra babához!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Köszi Dadomi Neked is!!!!

Domi :lol: :lol: :lol: édes kis csillagszeműd!
Vendég
 



Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Sziasztok csajok!


Gratulálunk Dóra babához!
Kép


Tuntun:kaki ügyben egyetértek a csajokkal.
Berni szintén zenész :evil: :evil: :evil: kinyílt a csípa :evil:
Én most azt vetettem be,hogy ha duzzog vagy szemtelen ,azt mondom neki :Ja majd így állok hozzá én is ,ha kérsz tőlem valamit!
Be is tartom,ha kér mondjuk valamit a pl.valami extrát ,mit tudomén mondjuk újságot akkor emlékeztetem a viselkedésére.

Úgy nézki ,hogy egyenlőre hatásos.
Viszont a Zsombi :evil: azért is,épp 5 perce tört össze egy csészét,megint :evil: :evil: :evil:

Na de ennyit rólunk.

Ricsi nagyon okos,érett fiú.Próbálj meg vele elbeszélgetni ,hogy ez a viselkedés neked mennyire fáj.
Olyan ügysen segített neked Erik evésénél is.

A szülőiértekezlet :evil: :evil: :evil:
Nálunk jövőhéten lesz.
Annyi szigor van nálunk,hogy 15.30 előtt nem lehet a gyerekért felmenni az osztályba.Csak akkor jöhet a gyerk előbb ki az iskolából,haellenőrzőben engedélyt kértünk a tanárnőtől és ezt a potán a biztonságiőrnek megmutatjuk.
Ha otthon hagyja pl a torna zsákját nem vihetem utána a biztonsági őr kinyatj az ajtót és szünetben lehívja a gyereket és kamerákkal figyelik a suli folyósoít.
Ha sürgős elintézni valónk van a suliban,pl ebéd lemondás igazgtósággal van elinténzni valónk.Akkor beenged a biztonsági őr.
DE kisérettel mehetek csak fel.
Kicsit szar ,DE ez a gyerek biztonságát szolgálja.
A mai világba sajnos......kell!
Csak pénteken jöhetnek a gyerekek 13 órakor haza,ha nincs órájuk délután.Reggel 8 óra előtt 5 percel a suliban kell lennie mindenkinek 8 kor a bitonsági őr bezárja a bejárati ajtót(nincs kapuja a sulinak)és csak csengetni lehet,ha akarsz valamit.
Más szigorításról nem tudok ,ez tavaly is így volt.

Annyi változás van a suliban,hogy akadály menetsítették.
Van lift a suliban és az udvarra és az iskolába is betud jönni pl kerkes székes gyerek.A padlót is renoválták,hogy vak gyekrek is tudjon közlekedni.Érdes felületet raktak bele,persze más-más durva ságút.Pl lépcsőnél hogy figyelmezetsse. Egyébként már van is vak gyerek a suliban láttam évnyíton,anyukája kisérte ,sajnos ő biztos ,hogy vak és nem gyengén látó :( botjával tájékozódik.
Jó sajnálattal nem megy semmire ,gondolom tele a padlás vele,inkább tolerálni kell a dolgot és ha engedi segíteni neki.
Egyenlőre ennyit tudunk az idei évről.

Ani:örülök,hogy kezdtek jobban lenni!

Been,Dadomi:üdv a fedélzeten!

Lányok képeket az iwiw-re raktunk.
Sajna nincs sok időm most kicsinyítgetni.

Ma Viktor nap van.
Vikiviktorék:Boldog Viktor napot!
berni611
 
 


Sziasztok,

Évi, sajnos a beszélgetéseken már túl vagyunk. Az a baj, hogy az ilyen magatartásproblémákkal küszködő gyerekek - mint az én Ricsim - hiába akarják nem tudják fékezni magukat. Okos, értelmes, mindent megígér és fél óra múlva csinálja megint. Már Ő sírt valamelyik nap, hogy nem tud jó fiú lenni, nincs olyan nap, hogy ne csináljon valami butaságot. Szóval tudja ő, de..... A logopédusunk pszichopedagógus is, így Ő foglalkozik vele magatartásügyileg is, szerinte nagyon sokat fejlődött az 1 év alatt és kb. 2-3 év mire lehiggad. Ő nem hiperaktív, nincs azon a szinten, hanem sajátos nevelést igénylő gyerek.

Nálunk 3/4 8-ra kell bent lenni, a hetes héten meg 1/2 8-ra. A heteseket írásban értékelik. :shock:
Egyébként jöhetsz-mehetsz az iskolában, a kutya nem kérdezi meg, hogy hová mész, csak a saját gyereked osztálya környékére ne menj. Érthetetlen számomra az egész. Mondjuk pénteken rendes volt az ofö, mert kinézett az udvarra és akinek már ott voltak a szülei, azokat kiengedte.
Vendég
 


Mesi, gyere majd mesélj milyen volt a suliban :lol: :lol:
Vendég
 


Na már oszlatás és könnygáz van a Deák téren :evil: :evil:

Remélem Mesi nem csöppen valamibe bele, bár azt hiszem neki a Lágymányosi híd felé kell mennie?!
Vendég
 


Hali!

itt vagyok :D

Tuntun!
majdnem...petőfi híd :) nem találkoztam senki gyanússal :)
jó volt a suli,kell készíteni portfóliót majd a gyakorlatról..ez az egyik szóró tárgy :? majd beleadok mindent és hátha könnyen veszem :) kissé lefáradtam agyilag a sok infótól :?

Sajna Ricsi "karbantartására" nem tudok mit mondani,mert sokszor az én 1,5 éves Kiscsajommal se bírok :shock:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi,

hát akkor majdnem eltaláltam. :lol: Szokás szerint a belvárosban randalíroznak :evil: :evil:
Azért ott se laknék, volt olyan is, hogy a férjemék ott forgattak 1 utcával arrébb, hát sejtitek azt az idegállapotot.

Mesi egész jó anyagok vannak fent a neten is, tessék mazsolázgatni. Pl.:doksi.hu - regisztrálsz és tudsz anyagokat letölteni. Elég sok ÁVF-es van.
Köszi aranyos vagy, de nem is tanácsokat vártam, hanem "csak" kiírtam magamból.
Igazából ezt ne úgy képzeld el, hogy ilyenkor csak Ricsike miatt vagyok kibukva, hanem úgy minden. Rossz, hogy a férjemmel hetekig-hónapokig csak telefonon tudok bármit megbeszélni (mert nincs itthon, vagy ha igen, alig bírja nyitva tartani a szemét), rossz, hogy apósom néha tiszta dili és ugye a pia..... Persze ilyenkor az embert érzékenyebben érinti bármilyen kis "magatartásbeli probléma".
Vendég
 


Tudom,Tuntun! sokszor belegondolok,hogy nem könnyű Neked.....én azt is nehezen bírom,ha éjszakás,vagy délutános...
meg persze Mnidenki gondjába,aki leírja... és ilyenkor néha az enyém eltörpül mellette ..... mint pl. jövő héten du-os lesz a párom,már előre "félek" -nem szeretem,de ha belegondolok,hogy Te ennek mondjuk örülnél,mert legalább de. látnád a Párod...mindjárt más színben tűnik fel a dolog
:oops:

köszi a tippet...viszont van saját oldaluk az avf levelezőseinek és oda fel van töltve az összes anyag 2006-tól,na meg beszereztem egy tavalyi portfóliót,hogy legyen vmi fogalmam róla,hogy néz ki :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!!!!

Remélem kis/nagy betegek már teljesen jól vannak!

Mesi, az tök jó, hogy ilyen sok anyag van, akkor már "csak" tanulni kell. A diplomához itt hány nyelvvizsga kell? Gondolom középfokú. Neked van már nyelvvizsgád? Lara nem hiányolt tegnap?

Mi most elmegyünk a húgomhoz, kapunk kölcsön villanyrezsót :? :? Sajnos lakókocsit nem sikerült szereznünk, így marad a kiskádban fürdés. Szerintem a gyerekek élvezni fogják.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap hazaengedtek a kórházból minket... :) az első éjszakán nagyon jó volt... kopp-kopp-kopp.... :)
Még nem tudtam visszaolvasni.... de igyekszem jönni... :)
Végül császármetszéssel sikerült szülni... :? de nem bánom... "ez volt megírva"... és most már itthon vagyunk az a lényeg! :)
Puszi mindenkinek! :)
vikiviktor
 
 


sziasz vikiviktor,üdv újra köztünk...
Gyere majd,mesélj,ha van kedved...

dadomi,te merre jársz???Hogy viseli csillagszeműd a csizmát???Már annyiszor akartam kérdezni,de mindig elmaradt :oops:

Emma???Devcsa??? banoed???Többiek????

mesi,jó tanulást neked!!!!
tuntun tuti élvezni fogják a kiskádban fürdést :P
Nálunk is ez volt,mikor tavaly a fürdőt csináltattuk,csak tovább tartott :?
Vendég
 


Sziasztok!

Tuntun!
néha emlegetett,azt mondta az apja....de egyénbként most az Apás korszakát éli,így könnyebb dolgom van ilyen téren
Középfokú szaknyelvi, vagy felsőfokú általános nyelvvizsga kell ......nekem sajna egyik sincs....semmilyen :(

Vikiviktor!
Várunk ám képeket :)

Ani!
köszi :) meglesz...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

Viki gratulálok mégegyszer Dóra babához!!!! Örülök, hogy jól vagytok és ne félj nem lesz minden éjszakád "nagyon jó" :lol: :lol: :lol: Csatlakozom az előttem szólókhoz képügyben.

Remélem a betegek már meggyógyultak és újabbak nincsenek.

Nálunk minden ok, csak annyi tennivalóm gyűlt össze, hogy már listát írtam és húzogatom ki őket. :lol: :lol:
Tegnap egész de. vásárolni voltunk, du. vittem Ricsikét röntgenre, hazajöttünk lecke, majd edzés és már este is volt.
Ma de. postán voltunk, meg Eriknek néztünk szandit, mire hazaértünk fél 12 volt.
De gondolom máshol is így megy ez :lol: :lol:
A gyerekek élvezték a kis kádas fürdést, sőt Erik sírt is, amikor kivettem. Kaptam a húgomtól kölcsön egy indukciós villanyrezsót, nagyon jó. Kb. 10 perc alatt már forr a víz. Még ma kell, aztán már holnap déltől lesz gáz (elvileg).
Nálunk gyönyörű idő van, igazi vénasszonyok nyara, csak időnként viharos a szél.


Legyetek jók, majd még jövök!

Puszi Mindenkinek!!!
Vendég
 


Mesi, hát nem irigyellek nyelvvizsga ügyben :? Én ha minden igaz jövő év elején megyek középfokúra. Nekem csak alapfokú kellett a diplomához, az megvan.
Vendég
 


Sziasztok,

a nap jó híre, hogy már du. 5 órától van gázunk!!!!!

A másik: lefoglaltam a két ünnep közötti "nyaralásunkat", ugyanannyi időre olcsóbb lett, mint tavaly. :lol: :lol: Remélem nem szól közbe semmi :roll: :roll:
Vendég
 


Az jó hogy már ma visszakapcsolták :D

Hova mentek nyaralni??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Biztos elmentetek "zártba" én meg itt írogatok magamnak Kép
Egyébként egyre több helyen olvasom, hogy lezárták a topikot és átmentek az Anyatanyára. Megmondom őszintén, hogy nem értem. Ha én ki akarok magamnak alakítani egy privát baráti kört, akkor azokkal levelezek v. tartom a kapcsolatot pl. mailben, vagy skype-n ....., nem?
Itt pont az "volt" a jó, hogy sok hasznos dolgot is olvashatott az ember, ha akart csak olvasott, de hozzá is tudott szólni/segíteni. Na mindegy, ez csak magánvélemény....

Hogy-hogy a lap tetejére kerültünk?
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltam 12 hetes uh-n, és minden a legnagyobb rendben van :D Crl 53 mm, tarkóredő is jó, 1,9 asszem...

Ja és ma van házassági évfordulónk, és a következő laborra (AFP) a szülinapomon megyek ;-)

Vikiviktor, még egyszer gratulálok, majd még mesélj bővebben :-) Jó babázást :!:

Tuntun, jó, hogy vége a gázhiánynak :wink:

yuyu79
 
 


Mesi, Zalakarosra wellnesshotelbe. Itt voltunk tavaly és tavalyelőtt is. Tavaly itt szilvesztereztünk nagyon jól éreztük magunkat, jó fellépők voltak minden este, a gyerekeknek szilveszter éjjelén tini disco -alkoholmentes koktéllal :lol: -, Erik meg aludt a szobában :lol: :lol:

Julcsi, örülök, hogy a kistesóval minden ok. Rosszulléteid vannak?
Boldog házassági évfordulót nektek!!!!
Vendég
 


Köszi! Nem, csak fáradékonyság volt, meg alacsony vérnyomás, de az is jobb már, azt hiszem...

Remélem összejön az üdülés, nagyon jó lesz Nektek :-)

yuyu79
 
 


Én is alig várom. De most le kellett foglalni, hogy olyan szobát kapjunk, amit szeretnénk. Tavaly októberben foglaltam le és már lecsúsztunk.
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!!

Apa vitte ma Ricsikét Kép , így én itt Kép mellettetek. Nem tart Velem valaki?

A hétvégén Eriket val.színű, hogy átrakjuk rendes ágyba, hát kíváncsi leszek. Eleve úgy akartam, hogy év végére már megszüntetni a kiságyat, de tegnap felhívott az egyik ismerősöm, hogy megvennék. Megbeszéltük apával, hogy akkor hétvégén átrendezzük a szobáját, mert kényelmesebb lenne így eladni, mint utána hirdetgetni v. esetleg kidobni.
Vendég
 


Sziasztok!


Tuntun:apát szülinapjára szerettem volna elvinni a Karosra :( na de nem jött össze.Remélem neketek nem jön közbe semmi!!!

Képzeld Berni is beíratkozott dráma szakkörre.Kiváncsi vagyok meddig lesz kedve hozzá.
Ma lesz szülői ért.

Vikiviktor:üdv újra itthon!!!!

Ani:jobban vagytok már?

Yuyu:gratula a 12-dik héthez ,khmm asszem most igazából gratulálhatunk a pocaklakdhoz. :wink:

Ahogy olvasom :oops: volt házassági évf. is sok boldogot nektek.

Mesi:húú nyelv vizsga :( nem irigyellek,de megpróbálod azért?

Többiek merre vagytok?Jól vagytok?Remélem jól vagytok!!!!
berni611
 
 


Tuntun:Bernit is apa vitte suliba :lol: és én is pont a reggeli tejes káfffééémat szürcsölöm :wink:
berni611
 
 


Szia Évi, biztos tetszeni fog neki. Mondjuk sokat számít a tanárnő is.
Nálunk megírták az év eleji ismétlő felmérőket, nincs nagy gáz a gyerekeknél, azt mondta a tanárnő, hogy rosszabbra számított.
Vendég
 


Sziasztooooook!

én is itt kávézom :) Apa Larázik :)

Tuntun!
Még soha nem voltunk Zalakaroson,biztos jó hely :D
Mi azt tervezzük,hogy Karácsonyi ajándékként,befizetjük magunkat- kettőnket Szilveszterre vmelyik szállóba,csak még nem tudjuk melyik városba :) remélem,összejön majd...kettesben rég tölttünk el egész estéket...

Évi!
persze,meg kell lennie,nem akarok ezen elcsúszni majd....egy cégnél tanít másodállásban a Párom,és a főnök Csaj angolt tanít és hozzá fogok járni....jó,mert igazodik hozzám,és sok feladatot ad fel itthonra,és azt mail-ben kell küldenem :)

Már elkezdtem tegnap néhány badandót is,hogy nehogy csússzak vele :?

Julcsi!
Boldog Évfordulót! :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szia Mesi, ügyes vagy! Csak maradjon meg a lelkesedésed végig!!! Tanulj az én rossz példámból :oops: :oops: :oops:
Akkor ezek szerint angolt fogsz tanulni :lol: Hát nem lesz egyszerű így együtt, de mindent bele. Ha csökken a lelkesedésed, csak szólj mi majd biztatunk :lol: :lol:
Vendég
 


Mi már 3x voltunk ebben a szállodában, nekünk nagyon bejött. Ráadásul már van törzsvendég kedvezményünk és itt ez elég jelentős kedvezmény (összegben). Mi kettesben Siófokon voltunk, akkor még Erik nem volt meg, de lassan mi is beiktatunk egy gyerekmentes hétvégét. Csak az a gáz, hogy a két gyereket két különböző helyre tudjuk "leadni". Erik apósommal marad el, Ricsikét meg a mamához tudjuk elvinni. Sajnos apósom annyira elvadította magától Ricsikét mióta Erik megvan, hogy nem tudnám nyugodt szívvel itthagyni.
Maga Zalakaros nem hatott meg, mert szálloda szálloda hátán nagyon látnivaló nincs, főleg mínuszokban. De azért nagyokat sétáltunk de. és este is. Ricsikém bevette magát a játszóházba és ki se lehetett onnan robbantani.
Ha szilveszterre akartok menni, akkor már most kezd el keresgetni, mert októberben már egy csomó hely le lesz foglalva, főleg az olcsóbbak.
Vendég
 


Már nézegetem :)
Karos messze van Anyáéktól,ezért valahol közelebb keresünk majd...mert Larát még nem nagyon merem "egyedül" hagyni,pedig tudom,hogy nagyon-nagyon szeret velük lenni....csak mégis....na értitek :)
Debrecen és Eger közel áll a szívünkhöz :) Debrecen meg közel is van Anyáékhoz...nemrég voltunk ott kettesben,nappal,nagyon szeretjük,rokonok is laknak ott,de nem oda mennénk :)

Nézelődöm erősen :D

Ha fogy a lelkesedés,írok :) most,így addig csinálom amihez kedvem van,és akkor azzal már nem lesz gond :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Persze, hát kicsi még Lara, én ilyen idősen még nem is hagytam volna ott Ricsikét. Ő először 5 évesen nyaralt egyedül a mamánál, talán Eriknél már kicsit lazább leszek, de ez még mind csak terv.

Említettem már, hogy Lara szülinapja akkor van, amikor a páromnak? Ő is febr. 15.-i :P
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: