Új privát üzeneted érkezett!

Csajok közben a fiam felment az emeletre :?
Így kénytelen voltam utána menni...

Tuntun:mi még ismétlő feladatokat csináljuk a könyvekben,munkafüzetekben.
A magyar tanítónénije csinálja meg egy másika dráma szakkört.
Állítólag erről ők bizonytíványt is fognak kapni,mert ez művészeti iskola,ja drámán kívül még van kézművesség is.
Na többet tudok majd szülői után.Hülyeségeket nem akarok írni :roll:

Mesi:na ez egész jól hangzik :wink:
Hú ti is már a szilvesztert tervezitek.Tényleg gyorsan kell cselekedni,mert lefoglalnak mindent .
berni611
 
 


Megint el kell tünnöm :?

Kiakar menni az udvarra.Ha bejöttünk jövök :wink:
berni611
 
 


Évi, mi is ilyenbe járunk! Alapfokú művészeti iskola - nekünk is külön van róla bizonyítvány, csak nálunk nem drámának hívják, hanem színjátszásnak.
Vendég
 

 
 

Közben én ám "dolgozom" itt mellettetek :lol:

Képzeljétek tanítgatom a kisebbikemet arra, hogy ha mással szeretne játszani, akkor az előző játékot pakolja el. Elég jól belejött már :lol: :lol:
Vendég
 


Na most elköszönök, mi is megyünk sétálni.
Vendég
 


jól hangzik ez aművészeti suli :)

mi most irattuk bölcsibe,elvileg januártól,de azt mondta a bölcsivezető,hogy elég valószínű,hogy hamarabb hívnak,h van hely :)
jó lenne,mert nagyon kevés vagyok Larának :? hiába teszek meg mindent.... ésa kkor keresnék jobb melót....most is lenne,de még nem tudom hova tenni a Kiscsajt :D

Jó sétálást,és levegőzést az udvaron :)

Én készítgetem a portfóliót,Apa lelép Larával :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Képzeljétek majdnem otthagytam Ricsikét a suliba :oops: :oops: :oops: Elfelejtettem, hogy mára még beírtam, hogy jöjjön haza tanítás után. Még jó, hogy Apánál voltunk így 2 perc alatt odamentünk kocsival. :) :)
Most tanulunk aztán átviszem a kis barátjához egy kicsit játszani.
Vendég
 


sziasztok

reggel 8-tól nem volt áramunk,azért nem voltunk eddig,most jött vissza...
yuyu,akkor már kicsit jobban lehet gratulálni,ugye?? :wink:
Boldog fordulót nektek!!!
Mi nem megyünk sehova,munkát kellene találnom...muszáj...
Eliza 28-tól mehet a bölcsibe. 27-én tartjuk a szülinapját,elötte sajna nem jön össze. Az ajándék már megvan neki tőlünk,sőt,már birtokolja is: kisbiciklit kapott :D
Kristófom olyan szinte elvan az oviban,hogy szinte be sem kell kísérnem. Hihetetlen. Oké,tavaly sem volt semmi gond,de mostmár nagyon elvan. Nagyon hiányzott Neki.
Felétek is ilyen gyönyörű idő van??
Hatalmasat sétáltunk délelött Elizával.
Felénk nagyon sok a beteg,már szinte a fél ovi hiányzik. Remélem nem kapunk el semmit,meg Elizával nem esünk vissza :shock:
Na,megyek,majd még jövök...
Vendég
 


Szia Ani, nálunk is "gyönyörű" idő van, napon 38 fok :shock: :shock:
Iskolában még nem ütötte fel a fejét semmi, remélhetőleg ki is hagyjuk. Ricsóval én már el kezdtem szedetni az Immuno Kid-et, Erik meg C-vitaminozik.
Vendég
 


Én is vagyok ám!
Yuyu gratula az évfordulóhoz. Örülök, hogy babád szépen növekszik a pocakodban. Rékánál én is csak aluszékony voltam, de olyan szinten, hogy becsuktam a szemem és már aludtam is. Igaz az elején dolgoztam vele.

Mesi akkor hajrá suli, nyelvvizsga. Larának pedig biztos nagyon fog tetszeni a bölcsi.

Tuntun maradunk, nem megyünk zártba!!!!!!! Csak sajna kevés az időm, és örülök, ha csak elolvasni tudlak benneteket.
Ricsikéd ügyes nagyfiú, hogy nem felejtette el a dolgokat a nyáron.

Lenne egy kérdésem: ugye jelentkeztem számviteli suliba, kettőbe is. Az egyik akkreditált 2 éves, a másik pentánál 1 éves. Én szeretném a kétévest elvégezni, de még nem biztos, hogy indul, mert 25 főnek össze kell jönnie, és szeptember végén értesítenek, hogy lesz-e v. nem. A pentáshoz viszont szombaton kéne jelentkeznem. Szóval a kérdés: jelentkezzem a pentánál v. reckírozzam, hogy indul-e a másik?

Ani te jönnél velem tanulni? Szívesen fogadnám.

Bocs, hogy most csak ennyi. Majd lesz egy kis időm jövök többet.
Vendég
 


rékababa két kérdés: mikor van a suli,és mennyi???
Én nem reszkíroznék...
Vendég
 


Sziasztok,

6-ra mentem Ricsikéért, de olyan jól elbeszélgettük az időt, hogy 1/2 8-kor jöttünk haza. Még szerencse, hogy az én gyerekeim "gyors" evők, így már mindkettő ágyban van.

Rékababa, én sem rizikóznék, jelentkezz a Pentánál is, legfeljebb azt mondod, hogy bocsi, de elkezdődött a másik. A befizetett csekket általában az első alkalommal kell bemutatni, így nincs vesztenivalód.

Ani, Rékababa megmondja a pontos összeget, de elég szórt az ár: 60 - 120 eFt között van :evil: :evil: Van ahol adnak kismamáknak kedvezményt, ill. van ahol havi részletet is lehet választani. Ezek a tanfolyamok hétköznap du-tól vannak (2x/hét), vagy szombaton egész nap.
Vendég
 


Ani a pentás szombatonként lesz. A másik péntek délután fél négytől és szombat délelőttönként. A pentás olyan 140.000 Ft, de gyesen lévő anyukáknak a vizsga díjat elengedik ebből az összegből jön le. A másik nem simán okj-s, hanem akreditált is, itt 48 ezer fél év, két részletben lehetne fizetni. Innen lehet utána fősulira is menni mert plusz pontokat adnak.
Vendég
 


Rékababa, jól felemelték :evil: :evil: Én tavaly nézegettem Perfektes tanfolyamokat és azok voltak 110-120 eFt. Itt havi részletben nem is lehet fizetni? :shock: + a könyvek ???
Vendég
 


jó reggelt mindenkinek!!!

rékababa,ne haragudj,de nem tartok veled :?
Most megyek,Elizával szd-ra készülünk,kis bevásárlás,stb...
Vendég
 


Halihó!
Yuyu, már a 12. hét, asztaaa! :D Örülök, hogy minden rendben, persze, nem is lehet másképp. Grat a házasságihoz!
Rékababa, sulihoz nem tudok hozzászólni... De lányok sztem jó tanácsokat adtak.
Ani, biztosan tetszik majd a bölcsi Elizának, meg Mesi, majd Larának is! Kristóf nagyon ügyes, én most Hannával kínlódok nagyon... :?
Tuntun, klassz, hogy kibírtátok a gázmentes időszakot! :D Nálunk 1 és 2 hét múlva áram nem lesz egy-egy napig, hát, mondhatom, alig várom... :?
Viki, örülök, hogy otthon vagytok, én is várom a képeket, meg az élménybeszámolót! Miért lett végülis császár?

been
 
 


Sziasztok!

Leírtam a születéstörténetünket... sajna visszaolvasni még nem volt időm.... :( de igyekszem... :)

2009.09.01-én 23:17-kor született Dóra, végül császárral.

Hétfőn be kellett mennem egy vizsgálatra a kórházba... és amíg a dokimat vártam felment a vérnyomásom 160/110-re... és nem láttam semmit... azonnal elvittek a szülőszobára nst-re... Az nst jó lett a vérnyomásom pedig nem akart lemenni... ezért bent fogtak... és kaptam egy csomó bogyót... egyfolytában aludtam... :( Nagyon fájt a fejem... :( Másnap (1-én) elküldtek ultrahangra... minden oké volt... utána megint nst... ami már nem volt valami jó ... (de szerintem a sok vérnyomi csökkentőtől... a babó is kapott belőle... és ő is bealudt... jóhogy nem akart mozogni... ) Nst után a főorvos úgy döntött, hogy indítani kell, mert hipertóniás lettem, vagy mi a sz@r... :( aztán fél kettőkor kaptam egy infúziót... és onnantól már szülőszobán voltam... egy óra múlva Viktor is megjött és velem volt... (Mikor a szülőszobára vittek... akkor szóltam neki, hogy most kapok valami infúziót... de nem tudok semmi mást... és akkor rám szóltak, hogy azonnal kapcsoljam ki a telefont, mert ott nem lehet használni... :( így szegény férjecském semmit nem tudott... de mégis gyors elindult a melóhelyről, mert megérezte, hogy "gáz" van.... ) Igenám... de a vérnyomás csökkentők hatására én szinte csak aludni bírtam... Viktor ébresztgetett, hogy ébredjek már fel... szülünk.. vagy mi?! Nevetgéltem... beszélgettünk... nem éreztem fájást... aztán este 9 fele burkot repesztett a dokim... na mondom innen már nincs vissza út... de Dóra baba csak nem akart lejjebb jönni.... nagyon fent volt a feje... de akkor már nagyon fájt... Sad Fél 11-kor a doki szólt, hogy hívta az aneszteseket... császár lesz... nem kockáztat.... bekötötték az infúziót ami a műtéthez kell.... aztán csak jöttek a fájások... és várnunk kellett... felvittek a műtőbe... az a rész szőrnyű volt... mert már nagyon fájt...
Megkaptam végül az érzéstelenítőt... húúúú nagyon féltem, hogy nem fog hatni és érezni fogok... de nem éreztem semmit, vagyis fájdalmat nem! Mikor kivették Dórit... megmutatták... háááát sajna nem tudom milyen simán szülni és az érzés, hogy látod hallod a kisbabád... de ez az érzés sem fogható semmihez... :)
Elvitték... megvizsgálták... hallottam ahogy mondták, hogy 10/10-es apgardos... aztán hozták egy puszira... és már vitték is apukához.... :) engem pedig összevarrtak...
6-án vasárnap hazaengedtek minket a kórházból... azóta itthon vagyunk... és ismerkedünk egymással....

3700 gr 55 cm-el születtünk... :) a kórházból 3500 gr jöttünk haza... és tegnap 3860-at mértünk.... :)

Nagyon sokat alszunk... szinte midig... de most két napja éjjel pár órát fent van... és nem tudjuk mi baja... olyan mintha a hasát fájlalná... félek, hogy valami nem jót eszek....
Nincs valami listátok, hogy mit szabad enni és mit nem?

Most mennem kell, mert a kisbogár már reklamál... :)

És pár kép... :)

Kisember nagyágyban.... :)

Kép

A mi kis "moncsicsink"... :)

Kép

Otthon édes otthon...

Kép

Apával böfizünk... :)

Kép
vikiviktor
 
 


Viki, de szép kis formás Dóra baba!! :D Köszi a képeket, és a szüléstörténetet is :!: Nem számít hogy császár, lényeg hogy minden rendben veletek!! Neked azóta rendeződött a vérnyomásod?

yuyu79
 
 


Hihetetlen hogy fél év múlva nekünk is megint lesz egy ilyen pici babánk ;-)

Tejci van elég? Jól eszik Dóri?

Nekem nincs listám, de a k-betűs zöldségek általában tilosak. Meg persze a hüvelyesek! De van aki másra is érzékeny... Ami téged puffaszt az valószínű a babának sem jó...

yuyu79
 
 


Ja és köszi Emma!!

yuyu79
 
 


Igen... a vérnyomásom azóta okés! :) És látványosan még a kórházban "eltűnt" a sok víz is...
Tejci van :!: :!: :!: És jól eszik Dóri... :) és sokat alszik is... de ilyenkor még ez a dolga... :)
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Viki: nagyon nagy gratula!!! Gyönyörű kislány! Én úgy tudom az tiltólistás ami téged bánt!!!! Próbáld ki az Infacolt vagy az Espumisant!!!

Hallom Babriella megint kórházban van! :cry:

Mi: nagyon jó volt a rövidke nyaralás. Csodálatos hely a Garda tó. Márton jól viselte az útat, oda és vissza is a 9 órát szinte végigaludta! :lol:

Bocsi, de ennyi időm volt mert felkelt a Királyfi!!!!
Vendég
 


Bocika, honnan értesültél arról, hogy Babriella kórházban van? :shock: :shock:

Vikiviktor, nekem mindkét fiam hasfájós volt, függetlenül attól, hogy mit ettem. Én infacolt adtam Eriknek 1 hónapos koráig, utána pedig Grapewater-t kb. még 2 hónapig. De minden olyan ételt mellőz, ami téged felfúj. néhány példa: borsó, bab, káposzta, lencse, szőlő, körte..... stb.
Nagyon jók a képek, gyönyörű Dóra baba!!!!!
Nekem mind a két fiam császáros, de egy pillanatig sem éreztem azt, hogy ettől rosszabb anya lennék :wink: :wink:
Vendég
 


Tuntum: anyum mondta! Ismeri anyukáját és apukáját is!! Valami megint nem jó nála!!!! :cry:
Vendég
 


Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Remélem semmi komolyabb! Szegény biztos nagyon nehezen viseli, főleg úgy, hogy Marci otthon van!
Ha esetleg találkoztok a szüleivel kérlek add át üdvözletünket és mielőbbi teljes gyógyulást kívánunk!!!!!!!!!!

Más: nagyon jók a képek, meglestem őket az iwiw-en, biztos nagyon jó lehetett ott nyaralni. Marci az ottlétet is jól viselte, vagy csak az utat? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Tuntum: ha találkozok velük, átadom. Márton az ottlétet is jól viselte, semmi gond nem volt. Simán aludt az utazóágyában. Inkább nekünk volt furcsa, hogy egy szobában aludtunk vele! :lol: Egyik nap volt nyügi, mert hülye szülők egy csomó helyre el akartak menni, neki meg ugyebár most hatalmas mozgásigénye van, így egy kicsit hisztisen viselte a hazafelé (barátnőmék) utat. De aztán ott tombolhatott és nem volt semmi gond! :wink:
Tuti megyünk máskor is!!!!
Vendég
 


Babriella megint kórházban :?: :?: :?: :?: :?: :?: Miért :?: :?: :?: Jaaaj nagyon sajnálom... :( remélem hamar meggyógyul és otthon lesz :!: :!: :!: :!: :!:

Bea... ha olvasol... légyszi mond meg az anyukádnak, hogy köszönök mindent Neki... nagy nagy Hála... nagyon jól esett, hogy gondoskodott rólam a kórházban :!: :!: :!: :!: :!: :) :) :) :)
vikiviktor
 
 


hahó!
Húúú, de csodaszép formás baba Dóra! Jól megszenvedtél, Viki, hallod... :D Ne bántson, hogy császár, az a fő, hogy mindketten egészségesek vagytok! Majd még gyere mesélj! Hasfájós simán lehet Dóra, lányok előttem mndent elmondtak. (Tejet se igyál... Hátha az okozza.)
Babriella, jézusom, mi lehet vele? Remélem, hamar rendbejön...
Yuyu, hajráhajrá! Még fél év! :D
Bocika, majd én is megsasolom a képeket, biztosan nagyon szép volt a nyaralás!

been
 
 


Sziasztok!

Már kaptam egy listát, hogy mik bánthatják (én általam) Dórit.... Sajna úgy, hogy "engem mi bánt".. nem tudom behatárolni, mert engem nem szokott bántani kaja.... :? :? :? :? :?
De amivel nem tettem jót... paradicsomleves ebédre... paradicsom mártás vacsira... és szimplán a paradicsom se jó neki.... :? :? :? :? :? :? :? :? Most már tudom.... :)
Azóta minden ok... a gyomrocskájával.... :) :) :) :) kopp-kopp-kopp

Most olyanunk van, hogy huzatot kapott a szeme és kamillával törölgetem... mert szegénykém olyan alvás után, mint egy kismacsek.... :? :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: teljesen becsipásodik neki...
Holnap felhívom a dokit... hogy ez meddig marad így... mert szombat óta jelentkezett és azóta törölgetem....
A doki mondta, hogy ezt csináljam... és ha nem vállik be akkor van egy szemcsepp.... csak azt nem mondta, hogy meddig kell törölgetni... vagy mennyi idő amíg meggyógyul... :? :? :? :roll: :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
vikiviktor
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy már temettek (vagyis hogy így aggódtok értem :lol: ), de szerencsére NEM vagyok kórházban. Sajnos szerdán valóban be kellett mennem a sürgősségire tüdőembólia gyanújával, de kizárták annak lehetőségét. Visszatérő hátfájásos rohamaim vannak, azt vizsgálják, mi lehet. Per pillanat epekő a gyanú... :cry:

Viki: gratulálok Dóra babához, nagyon szép! A szülésem nekem is kb. dettó ugyanígy zajlott, ahogy te leírtad :D kivétel, hogy én nem kaptam vérnyomáscsökkentőt, de kértem PDA-t, így egyszer én is elszundítottam vajúdás alatt :lol:

Hasfájás: mi az Infacol-t használtuk, tulajdonképpen jó, csak mindenki annyira dicsérte a Gripe Water-t, hogy mikor Marci 1 hónapos lett, áttértünk. Hááát... pont ma gondoltam rá, hogy lehet, hogy visszaváltunk az Infacol-ra. Igazából babafüggő, kinek mi jön be. Ajánlják még az Espimusant, illetve az FLP-s Activátort - na, ilyet mi is veszünk, mert az még egy csomó másra is jó.

Amit nem lehet enni, Tuntun jól felsorolta, illetve tejet és tejterméket is módjával, de ezt inkább az allergizáló hatás miatt.

Bocika: én már meglestem a képeket iwiw-en, nagyon Jók!

Rékababa: tök jó, hogy meló mellett még bevállalsz ilyen tanfolyamot! Én is gondolkodtam egy OKJ-sen, de meló mellett nem lett volna lelkierőm minden szombatot is beáldozni. Most épp gondolkodom egy felsőfokú szakirányú képzésen, itt indítják a főiskolán, baba mellett talán menne, majd megérdeklődöm.
Vendég
 


hali csajok

babriella,persze,hogy aggódtunk!!!!
Örülök,hogy jobban vagy. Epekő,hú,ne is mondd...én nagyon sokat szenvedtem vele,Kristóf 1 éves volt,mikor muszáj volt kiszedetnem az epém,pécsen csinálták,laparoszkóppal. Azóta sokkal-sokkal jobb.
Mi Elizánál az espumisant használtuk,Kristófnál ilyen nyűg nem volt,ő nem volt hasfájós.
Vikiviktor a lényeg,amit Emma írt!!!!Dórababa itt van,és egészséges,meg te is. Mással ne foglalkozz!!!!
bocika én még nem jutottam oda,hogy megnézzem a képeket,talán ma...
rékababa irigykedtem ám tegnap,mikor találkoztunk!!!!!(rékababa akkor ment beiratkozni)
Emma mi a baj gyönyörűnagylányoddal??Nem akar menni??Gondolom sok volt neki is a nyári otthonlét,nem??
Délután mi elmegyünk egy nagyot biciklizni,majd megsütök Elizának holnapra egy tortát,kapjon a drágám a napján is,mert csak 27-én tudjuk megtartani a szülinapját... :?
yuyu rád fél év múlva fogok irigykedni,de nagyon-nagyon!!!!
Vendég
 


Babriella akkor szerencsére nem kellett bentmaradnod. Az jó, hogy nem tüdőembólia, akkor lemondhattál volna a szopiról teljesen. Különben már csak szopi van Marcinak? Képek!
Hát suli. Muszáj valamibe belevágnom. Azért választottam a számviteli mert akkor már párom papírjait is tudom majd intézni és nem kell könyvelőnek fizetni.
Ez a pentásnál szombaton volt a beiratkozás. Mivel Réka még nem töltötte be a 3 évet ezért a a tandíjból 30% kedvezményt kapok. Bár még mindig bízom abban, hogy a másik számviteli suli (a kettő éves) is elindul, mert az azért magasabb képesítést ad.

Viki nekem egyik lányom se volt hasfájós, szerencsére. Ezen a téren könnyen voltam velük. Viszont nekem még a nyers uborkát tiltotta a védőnő. Evelinnek én azzal csináltam hasfájást.

Emma veletek mi újság?

Ani Elizának tetszik a bölcsi? Dadomi merre?

Jövőhétvégén lesz Szekszárdon a szüreti napok, egy tali akkor?

Nálunk lányok nőnek mint a gomba. Ígérem teszek képeket, csak át kell tenni a gépre. Ma lenn a pályán volt grillezés mi is mentünk. Evelin arcfestést is kapott. Csajok nagyon élvezték. Légvár is volt, Rékának az volt a zsánere.
Vendég
 


nekem sajna nem jó a jövő hétvége,szombaton dolgom van,egész nap,meg éjjel is...vasárnap nem leszek magamnál...pénteken lehet bemegyünk majd kicsit,már csak a gyerekek miatt is...
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!!

Babriella, örülök, hogy csak félig volt igaz a hír. Majd ha lesz egy kis időd mesélhetnél Marciról egy kicsit. Na és egy-két kép sem ártana :wink: :wink:
Igazad van minden gyerek más és más még családon belül is.... Én alig vártam, hogy Erik egy hónapos legyen és vehessem a Gripe watert, mert az Infacol ideig-óráig volt jó. Szerencsére be is vált. Én csak azt sajnálom, hogy mire kitapasztalod, hogy mi a jó a babának súlyos ezreket hagysz ott a gyógyszertárban, mert egyik sem olcsó :evil:
Viki, szépen lassan kitapasztalod, hogy mi nem jó Dóra babának, ne félj az ösztönöd is segíteni fog. Tej: nekem a védőnő azt mondta, hogy fél liternél többet ne igyak/per nap, főleg akkor, ha kiütések jelennek meg a pici arcán.
Rékababa, kitartás a sulihoz, nem lesz egyszerű, de ügyes csajszi vagy!!! Mi anno a mérlegképesen 72-en indultunk és 8-an vizsgáztunk le. De ha tanulsz, akkor simán menni fog!!!!
Vendég
 


Drága Eliza,

nagyon boldog szülinapot kívánok!!!!!

Kép
Vendég
 


Rólunk:
apás hétvégénk volt, szegény párom próbált mindent megcsinálni amit eddig nem tudott. Na meg persze a gyerekekkel is foglalkozni egy kicsit.
Szombaton Eriknek beállítottuk a nagyágyat. Nem vettünk neki gyerekágyat, hanem nekünk volt egy kihúzható fenyő kanapénk és azt kapta meg. Nem volt új neki, mert a szobájában volt, csak átraktuk a kiságya helyére, meg másik matracot kapott bele. Nagyon élvezte, én azt hittem első éjszaka többször fel fog sírni, de végül is egyszer sírt csak, mert legurult az ágyról (szivacs van az ágy előtt) és kikeveredett a szoba közepére. :lol: :lol: Hallom, hogy sír, megyek be és mászik a szivacsra az ágy felé :lol: :lol: Ma éjjel meg bementem hozzá, most meg keresztbe feküdt lógott a lába a levegőben :lol: :lol:
Igazából az adta a lökést, hogy egy ismerősöm megvenné a kiságyat, mert nov.-ben születik a babája.
Csak olyan vacak érzés, mert így tényleg elmúlik már a "babás" korszaka. :( :(
Tegnap meg Egerben voltunk, elvittük a fiúkat várnézőbe :lol: :lol: Nagyon jól éreztük magunkat. Majd teszek fel egy-két képet.
Ma még rohanos napunk lesz, mert Ricsikével megyünk fogszabályzásra. Ha minden igaz ma már a készülék is meglesz. A fiam erre így reagált: Nagyszerű, akkor holnaptól ronda leszek. :lol: :lol: De nem egész naposat kap, hanem csak éjszakait, ill. már amikor du. hazajön fel kell raknia.
Vendég
 


jó reggelt

tuntun,köszönjük szépen!!!De mit csinálsz te fenn ilyen hajnalok hajnalán??Nem hagytak aludni??
Szép az egri vár,voltam már párszor én is :D
Ezek a tipikus korszakok,ne is mondd...mikor abbahagyja a szopit,mikor ágyváltás van,mikor leszokik a pelusról...mind-mind csak azt mutatja,hogy mennyire nőnek :(
Eliza is...most született,és már 2 éves...hihetetlen :shock:
Vendég
 


most nézem csak...elég furcsán számol a mamanetes vonalzó :?
Vendég
 


A párom 4-kor indult dolgozni, aztán már nem tudtam visszaaludni. Úgy látszik hétvégén kipihentem magam. :lol: :lol:
Én még tinikoromban voltam osztálykiránduláson. Esztergomba akartam felmenni, de ott hétvégén romafesztivál volt esti tömegverekedéssel fűszerezve, így nem mertem megkockáztatni :evil: :evil:
Vendég
 


Eliza! Isten Éltessen Sokáig!

Tuntun!
mi is gondolkodtunk már ágyváltáson,de sztem még "kicsi" hozzá. nézegettem gyerek ágyakat,de még nem igazán tudom,milyet szeretnék...ha van vkinek vmilyen típus,ami nagyon tuti...ajánlhatja :)

Rékababa!
kitartás :) én idén fejeztem be egy okj-s sulit,tök jó volt :) most meg ugye a fősuli....
Tuti élvezni fogod :D

Viki!
Dóra baba gyönyörűűűűűűűűűűűűű

mi épp Ajakon vagyunk szüleimnél :) kis pihi :D de pénteken megyünk vissza,mert szombaton suli ;)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Elizának boldog születésnapot! :D :D :D

[b]Tuntun
: ezt a gyógyszeres dolgot ne is mondd! Az hagyján, hogy a gyereknek való dolgok tényleg irtó drágák, de valahányszor elmegyek dokihoz, mindig kiírnak vmi új gyógyit. Én szépen mindig kiváltom, aztán van, hogy egyáltalán nem szedek be belőle semmit, vagy max 1 szemet - mert ugye kb. minden gyógyszerre rá van írva, hogy szoptatás alatt nem ajánlott. Lassan gyógyszertárat nyithatok itthon... :lol:

Rékababa: fentebbi miatt: nem igazán indult be a tejem, valószínűleg az idegeskedés és a gyógyszerek miatt (mert azért van olyan gyógyszer, amit állandóan kell szednem). Így Marci bár mindig szopizik, azért szüksége van erősen a pótlásra.

Viszont: tegnap apája legnagyobb örömére elérte az 5 kg-ot! :lol:

Mesi: akkor te is ilyen "tanulós" vagy :lol: Egy darabig én sem tudtam abbahagyni, de most már kimaradt 2 év...

És akkor közkívánatra:

Kép
1 hónaposan

Kép
fotó személyibe :wink:
Vendég
 


Elizának Nagyon Boldog Szülinapot!

Kép Kép
berni611
 
 


Boldog szülinapot 2 éves Elizánknak!!!

Mi is megvagyunk, most épp Anyuéknál, Eni épp alszik, én meg mindjárt megyek a védőnőhöz...

Ágy-tippek engem is érdekelnek, Enikő sokszor felébred, mert elakad a kiságy rácsában, illetve forog, és zörögnek a rácsok. Így mi lehet hogy korán veszünk neki valami leesésgátlós ágyat, ha találunk. Fél év múlva meg úgy is új lakója lesz a kiságynak :-)

yuyu79
 
 


Babriella, nagyon helyes Marci :-) A második képen milyen megilletődött pofit vág ;-) És milyen nagy legény már :shock:

yuyu79
 
 


köszönjük szépen mindenkinek a köszöntést...
Én már egyszer leírtam az ágy dolgot,nálunk hogy néz ki:
Eliza is,meg Kristóf is 1 éves volt,mikor elpakoltuk a kiságyat,hozzáértek a rácshoz,és már ébren is voltak...Kristóf kapott egy versenyautóságyat,az oldala kicsit magasított,de soha nem szerette. Igazából azóta alszik jót,mióta az Elizával együtt alszanak,egymás mellett,két kihúzható fotelágyon. Néha-nagyritkán van huppanás,de az ágy éppencsak 35 cm magas kb...bár,ha jól belegondolok,már hónapok óta nem esett le egyikőjük sem...Eliza alszik belül,a falnál...
Na,itt az első torta,a másik még készül: Kép
Vendég
 


babriella ilyenkor,mikor az ember ilyen gyönyörű kisbabát lát,rögtön kedvet kap mégegyhez 8) :wink:
Vendég
 


Mesi Julcsi, én ezt az ágyat néztem ki anno Eriknek, de aztán hogy volt egy "fölösleges" ágyunk, így végül nem költöttem rá. Nézzétek meg a többit is, hátha találtok kedvetekre valót.

http://normaco.hu/?p=gyermek

Mesi, nem biztos, hogy Lara kicsi hozzá, nálunk a szomszéd kisfiú már tavasszal nagyágyon aludt és egyidős Erikkel. Persze ez nem mérvadó, de ha nem mászkálós az ágyban és meg tudod oldani, hogy biztonságban legyen akkor is ha felébred, akkor nosza rajta :lol: :lol:
Nálunk inkább az tartott vissza, hogy ha én lent vagyok a földszinten, vagy a kertben és felébred nehogy egyedül kóricáljon az emeleten. Így a megoldás az lett, hogy az ajtaja előtt van egy rács, azt zárom be ha du-n alszik és este pedig csak a lépcső feljáró ajtaját, mert akkor úgyis ott vagyunk mellette.
Babriella, nagyon aranyos, szép kisfiú Marci. :lol:
Vendég
 


Ani, ez a torta nagyon jól sikerült, ügyi vagy!!!!! Mivel van töltve? A másik is figurás, vagy az sima lesz?
Vendég
 


Ricsikémnek anno 2 személyes fotelágyat vettünk - klasszikus Robi elnevezésűt - és Ő azon aludt. Annak kb. 10-15 cm. volt a szivacsa, így esélye sem volt leesni. Csak azt meg elvittük a mamához, mert az ottani ágyat már Ricsike kinőtte. Bántam is most, hogy nem gondolkodtam előre, de így is jól sült el.
Vendég
 


csokikrémmel van töltve,a másik az egy virágzó fa lesz-ha minden igaz... :P
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: