Új privát üzeneted érkezett!

Csajszi, nagyon ügyes vagy!!!!! Le a kalappal előtted! A formákat Te találtad ki, vagy Eliza szerette volna valamelyiket? A pillangó, az hasonlít a sapkáján lévőre :lol: :lol:
Vendég
 


a pillangót a neten találtam,a másikat meg egy könyvben...
De azok közül válogattam,amit szeret...
Itt dörög az ég!!! Kép
Vendég
 


Ani!
nagyon ügyi vagy :D

én is gondolkodtam fotelágyon,néztem is őket :D
viszont ez az ágy nagyon tetszik Tuntun,amit belinkeltél :D
sokat forgolódik,mászkál álmában is Lara,de ha a legkisebb mérettel kezdünk,nem tud leesni :D

Babriella!
igen,én is tanulós vagyok...főleg mióta itthon vagyok...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 

 
 

tudtam,hogy elfelejtek vmit... :?

Marci nagyon cuki kiskrapek :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok,

megjöttünk a fogszabályzóról, végül is szilikonos lesz neki, amit délutánonként 1 órát ill. egész éjszaka kell viselni. Ez 50 eft és várhatóan 1-2 év. Ha kell még akkor utána cserélünk fémvázasra. Jövő hét péntekre lesz kész, akkor megyünk érte.

Majd este belinkelem a gyerekeim ágyát, hátha tudtok belőlük is ötletet meríteni. Ricsikéé persze csak nagyobb gyerekeknek jó, neki galériás ágya van.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, kérlek nézzétek el nekem hogy ide írok – kezdő lévén nem boldogulok egyik aukciós oldallal sem egyenlőre.

Egy többfunkciós újdonságot, az 5 az 1-ben formapárnát szeretném a figyelmetekbe ajánlani!
1. a párna pocak alá- és derék megtámasztására
2. szülés után ezen ülve a seb nem nyomódik
3. szopiztatni a Babucit
4. hasaltatni a Babucit, amikor még nem tudja tartani rendesen a fejét (utána is-amikor már tudja)
5. amikor már majdnem ül a baba, a közepébe ültetve megtámasztja őt.

A párna levehető, húzózáras huzattal készül. A szivaccsal töltött párna „baleset” esetén forgódobos mosógépben mosható. Tartalékhuzat választott anyagból rendelhető.

A képen látható párna „M” méretű, „XL” változatban is készül.

Készülőben a „csúcs” párna, amelyet ikrek szopiztatásához ajánlok.

További termékek:
- kiságy-garnitúra: lepedő körben gumis, hogy ráfeszüljön a matracra, takaró – 3 réteg téli vagy/és nyári, 2 db fej alá való „párnácska”, 2 db zsebes(!) fejvédő a rácsra, amely körbe éri a (120x60) kiságyat.
- nyálfogó kendő nyakba „szerelhető”– kialakítása folytán tovább bírja, mint egy partedli. Ez is újdonság!
- pelenkatartó – felakasztható - újdonság
- egyéb párnák – méret, szín, forma megrendelés szerint
- zsebes falvédő rendelésre – választott anyagból
-alul (is) nyitható meleg hálózsák

Ha van valami varrható „cucc”, amit kerestek és nem leltek, hiányzik a palettáról kérlek, jelezzétek felém. Én igyekszem pótolni a hiányt.

E-mail: marikogold@citromail.hu

Kép

Kép

MarikoGold
marikogold
 
 


Sziasztok!

Babriella: bocsi, hogy "temettelek", de hozzám csak az az infó jutott el hogy bementél! :lol: :lol:
Marcid gyönyörű és hatalmas. Enyim két hónaposan volt ekkora.

Viki: próbálj meg pár csepp anyatejet csepegtetni Dórika szemébe. Hidd el ez a legjobb. Mártonnak is csúnya volt az egyik szeme, és kétszeri cseppentés után gyönyörű lett!!!

Elzának Boldog Szülinapot!!
!
Kép
Vendég
 


Enikőnek Boldog Névnapot!

Kép
berni611
 
 


Ani,sok boldog szülinapot Elizádnak!!
Enikőnek sok boldog névnapot!
Betegek voltunk,vagis én még mindíg :? Noncsinak mondjuk csk allergiás kiütései vannak,de tegnap tanítónéni,üzente,hogy vigyem el orvoshoz,mert rubeolás a gyerek :shock: ,én meg hiába mondtam,hogy ez nem az. Persze a doki is kiröhögte :D .Ágyprobléma nálunk is fenn áll,úgyhogy ötleteket én is várok!

Kép
Kép
josi
 
 


josi,jobbulást!!!!
A tanítónénik néha olyan okosak tudnak lenni,ááá :twisted:
Enikőnek nagyon boldog névnapot!!!!!
Mi 2 éves státuszon voltunk Elizával,édeském nő,mint a gomba... meg ráadásként megkapta a 2.bárányhimlő elleni szuriját. Kristóf holnap kapja meg,ebéd után elhozom az oviból...
Vendég
 


Drága Enikő, nagyon boldog névnapot kívánok!!!!


Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Josi jobbulást!!!!!!!

Erik ágya most ilyen:

Kép
Előtte ott a szivacs, a maci meg védi a radiátortól:
Kép
Ez meg a tévénéző fotelje :lol:
Kép

Ricsike ágya meg ilyen. Ezt én találtam ki és csináltattam meg egy asztalossal.
Maga az ágyrész (az őskáosszal :oops: )
Kép
Az ágy alatti rész, itt van az íróasztala.
Kép
Ez a lépcsője, amibe tároló fiókokat csináltattam:
Kép
Vendég
 


Na még néhány kép:

Kiskőrösön:
Kép
Anyósom és a mostani férje:
Kép Kép
"Csengődi szerelem" - csak a fiam meg ne lássa :roll: :roll:
Kép
Erik első vattacukor evése:
Kép
Az egri várban (csináltak maguknak egri váras érmét):
Kép
Vendég
 


tuntun nagyon jók ezek az ágyak,meg a kupi is :wink: ,meg a képek is :D
Én most elkezdek vasalni,van egy csomó :?
Csajok nem tudom,mi van Emmával,Ildivel,devcsával,de hiányoznak!!!!

Jajj,ezt még el akartam mesélni:Elizának sokszor mondom itthon,hogy kis házisárkány...egyik nap mesekönyvet néztünk,és volt benne egy kisfiú,aki sárkányt röptetett. Eliza nézi,nézi,majd teljesen komolyan megszólal:házisárkány!!!Hát,én akkorát nevettem rajta,olyan édes volt!!!!
Vendég
 


Ani utólag is nagyon boldog születésnapot szépséges lánykádnak.
Enikőnek pedig nagyon boldog névnapot!
Vendég
 


Been, szerintem a "hűtleneket" bünteti a bnet :lol: :lol:

Ani, kérünk képeket a szülinapról is. Bár láttam már belőle párat és meg kellett állapítanom, hogy Eliza egyre szebb!!!! :lol: :lol: Ízlett a torta nekik?

Itt ült Erik du. az ölemben és nézegettünk képeket, többek között az ágyáról készülteket. Elmesélte, mutogatta, hogy du-n hol esett le és hogy sírt. :roll: Ugyanis a kis drágám du-n a karfán keresztül akart lejönni (gondolom én) és fejre esett. De szerencsére csak megijedt, nem történt semmi komoly.
Vendég
 


Doktornénink üzenete az iwiw üzenőfalon :lol: :lol:

"Lázat homlokra tett kézzel nem lehet MEGMÉRNI.Feltételezni igen.Mérni azért szükséges,mert a mértéke/37.5-38-ig hőemelkedés,38 fölött láz,39 fölött magas láz/fontos információ a betegség eredete,természete,lefolyása szempontjából. "

Már a múltkor is volt ilyen jellegű üzenete, az influenzáról. Szegénynek biztos tele lehet a törpje már így nap végére. :lol: :lol:
Vendég
 


Olvastátok az oldalfalon, hogy drágul jövőre a gyerekek menzája? Nagyszerű, tehát nekem azért kell fizetnem többet a gyerekem kajájáért, mert egyre többen kérik/jogosultak az ingyenességre? Ugyanaz,mint a BKV-nál, azért egyre drágább a jegy, bérlet, mert a bliccelők utazását a "rendes" utasokon kell "leverni" :evil: :evil: Félreértés ne essék én nem a TÉNYLEG rászorulókra gondolok, hanem a szociális alapon 3 v. több gyerekesekre (nálunk sajnos ez nem feltétlenül a kisebbség).
Jelenleg 405 Ft/nap a kaja és a gyerek mindennap visz magával inni, gyümölcsöt stb. Elhozni nem tudom, mert annyi különfoglalkozása van, hogy csak abból állna a délutánunk, hogy kocsiba be-, kocsiba ki. :? :?
Egy szó, mint száz, megint mi szívunk :? :?
Vendég
 


Tuntun,megint ok,hogy tudjunk bosszankodni,mert sajnos mást nem tudsz csinálni.
Mikor ma voltunk az orvosnál,ott is mondta az asszisztens,hogy az összes intézmény kapott egy "körlevelet",hogy az összes náthás gyereket el kell küldjék az iskolából,orvoshoz a H1N1 miatt,és tegnap is azt se tudták hol áll a fejük.És akkor még jövök én a tanítónéniszerintrubeolás gyerekkel :lol:
Dadomi már akartam kérdezni,hogy van már valami válasz a levélre amit a timi anyukájának írtál?
Ani,Te nagyon ügyes és kreatív vagy,biztos finom is a torta,ízlett a kis ünnepeltnek?
Rékababa,kitartást a sulihoz! :wink:

Kép
Kép
josi
 
 


Sziasztok! Háát, csak 3masban ettünk egy kis gyümölcstortát, és nem készültek képek :oops: De köszönjük a köszöntést mindenkinek :!: Vasárnap majd Anyuéknál ünnepelünk, talán onnan majd képek is lesznek...

Mi holnap megyünk az 1 éves státuszra, 1 hónap késéssel, plusz Meningitecet kap Eni :roll:

Jók a képek, szépek a torták Ani!

Tuntun az ágyak is szupik!!

Bocs hogy másra nem reagálok...

Josi jobbulást nektek!!

Jó éjt!

yuyu79
 
 


Josi, akkor már értem a doktornénink másik üzenetét, miszerint " az influenza magas lázzal jár, ha nincs láz akkor általában nátha ami nem FERTŐZ, még akkor sem ha köhög a gyerek" - nem szó szerint de a lényege ez volt.
Nálunk Ricsike hűlt meg a múlt héten, fájt a torka, meg folyt az orra, de nem küldték haza (sőt a tan.néni megengedte, hogy az órán szopogassa a negrót :lol: :lol: )
Persze, hogy nekem "csak" a bosszankodás marad, de ha "lehet, hogy 50%-kal is drágább lehet a menza" mondat nagyon szíven ütött. Ez azt jelenti, hogy minden egyes fizető gyerek még ellát az iskolából egy "fél" nem fizetős gyereket. Biztos, hogy ilyen megszorítások kellenek? Én biztos vagyok benne, hogy máshol is lehetne megszorítani és nem feltétlenül itt.....

Julcsi, megmondom őszintén mi a névnapokból nem csinálunk nagy cécót van ajándék, meg süti, de pl. névnapra nem is szoktam tortát sütni :oops: :oops:
Vendég
 


Nem tudom mennyire vagytok Patrick Swayze "rajongók", de gondolom a D. D-et mindegyikőtök szerette.
Tudtátok, hogy az általa énekelt She's like the Wind című dal a saját szerzeménye is volt?
Hallgassátok meg ha van kedvetek, emlékezzünk meg így rá!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=FlvYoD1R ... dded#t=161
Vendég
 


Enikőnek Boldog Névnapot!!

Tuntun!
Te hogyhogy ébren voltál ilyen korán...vagy későn?!
Ez a menzás megszorítás tényleg bosszantó,bár engem még! nem érint,akkor is az..

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Szia Mesi,

nem tudtam már aludni :lol: :lol: De a párom elment 1/4 4-kor utána aludtam 7-ig :lol:
Nem akarlak elkeseríteni, de ha Lara bölcsis lesz, akkor Téged is érint. :? :? Ez jövő évtől várható majd (remélem találnak megfelelőbb pénzelvonási forrást :evil: :evil: )
Vendég
 


Hahó!
Na, ma végre beengedett a babanet, tegnap gyöttem volna tortát csodálni, de nem tudtam belépni...
Ani, nagyon-nagyon sok boldog szülinapot drága Elizádnak utólag is!! Még emlékszem a napra, mikor született, itt drukkoltunk kollektíve... :lol:
Enikőnek pedig nagyon boldog névnapot - szintén utólag... :oops:
Babriella, örülök, hogy okés vagy, azért féltem, hogy valami gáz van, de nincs hálistennek, epekő, mondjuk, az is elég nagy baj, biztos nagyon fájdalmas... :cry: Irtó édes Marci! :lol: Grat az 5 kilóhoz!
Ani, csodálatosak a tortáid! Nagyon ügyes vagy! :D
Josi, jobbulást! Azé durva összekeverni az allergiás kiütést a rubeolával... :shock: :?
Tuntun, még mindig gyönyörűek a fiaid! :D
Mesi, milyen a suli?
Rékababa, neked meg/is hajrááá hozzá!
Ani, kérdezted: igen, Hanna kész katasztrófa, bőg. Végigbőgte a hétvégét, és bőg az oviba is, mire megyek érte. Nem akar oviba menni, mert én hiányzok neki... :shock: Szerintem a nagylányok hiányoznak neki, akik már suliba mentek, de velük volt el eddig, és tavaly, kiscsoportban az égvilágon semmi baj nem volt vele. Talán most már kifelé megy ebből a sírós korszakból, de az óvónénik se győznek csodálkozni. :? Nem volt ilyen eddig.

been
 
 


Tuntun!
tudom :? közben rájöttem,hogy ha bölcsis lesz érint :(
unom már,h a megszorítások a családokat vágják taccsra :x a családit is megnyírbálják/ták

Emma!
jóó a suli :) élvezem..
remélem,Hanna túl lesz hamar a sírós korszakon...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Tuntun én is eléggé ki vagyok akadva ezeken a dolgokon. Nekem most pár napja mondta az egyik ismerősöm, hogy mért nem vállalunk még egyet be, mert sokkal jobban jönnénk ki anyagilag. Jóval tehetősebb mint mi, neki 3 lánya van, és mégis azt mondta, hogy nem is tudta volna hogyan beiskolázni a két nagyobbik lányát, ha ki kellett volna fizetni a tankönyveket. Mivel 3 gyerekük van ezért jár ingyenes tankönyv, étkezésnek a felét kell fizetniük.
Én viszont nem anyagiak miatt vállalnám a harmadikat, de mostanság nem igazán akarunk. Bőven elég a két rosszcsontunk.
Rékánál a bölcsiben most emeltek étkezést, eddig 250 ft volt, most 260 Ft. Evelinnél még nem tudom, hogy mennyi lesz, de már nála mos6t 310 Ft. Mikor megkérdeztem az oviban, hogy miért ennyivel drágább annyi volt a válasz, hogy a bölcsiben nem minden nap kapnak levest. Ez igaz is, de a bölcsiben a 25% sió gyümölcsléket kapják a gyerekek tízórai gyanánt, előtte reggel 8-kor reggeliznek. Az oviban csak 9 órakor van reggeli és nincs tízórai.
A másik amin most nagyon mérgelődtem, hogy a családipótlékot megadóztatják, de úgy hogy megfelezik és mind a két szülő adóalapjához vágják. Na már most én dolgozom velem megtudják csinálni, de aki otthon van a 3 gyerekkel v. többel (pl "kisebbség") az kapja az anyaságit plusz a családit és nem adózik semmiből. Persze megint ez által azok vannak büntetve akik nem nagycsaládosok, dolgozó szülők. Kérdem én, hogy akkor miért is érdemes dolgoznom? Azért, hogy a segélyért sorbanállókat ki tudják fizetni? Azoknak a segélyeknek a nagy része nem a gyerekeken segít, hanem rögtön viszik a szülők a kocsmába!
Vendég
 


Rékababa!

ezen mérgelődtem én is...meg hogy mi a fenének kell megosztani? nem elég,ha az enyémhez csapják? már ugyan mindegy...csak több papírmunka.....áááááááá nem is húzom fel jobban magam...
mikor mégy suliba??

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Been-nek itt is sok szeretettel:

Kép

"A boldogságot nem lehet ajándékba kapni. Egyetlen titka: adni, mindig csak adni, jó szót, bátorítást, mosolyt, hitet, és sok-sok önzetlen, tiszta szeretetet." (Goethe)
Vendég
 


Emma!
Boldog Évfordulót Nektek!

Most olvastuk a blogodat a Párommal és nagyon jót derültünk Ármin "beszólásain" :D :lol: :lol: :lol:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Hoztam friss kávét, ha kértek töltsetek :lol: :lol: Kép


Tegnap megtanítottam Erikkel, hogy kinek mi a keresztneve:
A papa: Pityta, Apa: Ricsike, Anya: Tunde, Bátyus: az apát :lol: :lol: (ez azt jelenti, hogy úgy hívják, mint az Apát)
Vendég
 


Köszi a kávét Tuntun :) bár én sok tejjel iszom,de tettem is bele :wink:

Nagyon ügyes Erik :)
Mi bemutatkozni tanultunk :) nem direkt,csak nyújtotta vmiért a jobb kezét én meg automatikusan elkezdtem tanítani :)
élvezi :D ha kérdezzük:hogy kell bemutatkozni- nyújtja a kezét és mondja hogy Aja-még így szól nála a Lara :)
Nálunk tudja,hogy ki az Emese,vagy a Zsolti,meg is mutatja,de nem mondja...

itt olyan borongós idő van :(

ja...eldöntöttük,hogy olyan ágyat veszünk majd,amit belinkeltél :) és a poén hogy erzsébeten van a raktár,tőlünk nem messze,így a házhozszállítást megspóroljuk :)

köszi,hogy belinkelted :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

been: Kép
Boldog évfordulót!
berni611
 
 


sziasztok

Emma,boldog házassági évfordulót utólag is nektek!!!!
Mi Elizával tegnap óta bölcsizünk :D
Ma volt kicsi sírás,mikor otthagytam,de alapjában véve egész jól elvan. Mostmár csak munkát kellene találnom,tehát,ha valaki tud valamit,szóljon már lécci-lécci!!!!
Egyenlőre ebéd elött eljövünk,még nem akarom,hogy ott aludjon...
Na,megyek,megpróbálom elaltatni,bár eléggé fel van pörögve a kisasszony :?
Vendég
 


Mesi, azért nem volt színültig a csésze, hogy legyen helye a tejnek :lol: :lol: Én is tejjel iszom, de nem sokkal.
Örülök, hogy segíthettem! Igen néztem, hogy a XX. ker.-ben van.
Nálunk továbbra is oké a nagyágyon alvás, viszont az ismerősöm hezitál a kiságyon :roll: :roll: Na mindegy nem is lényeg, ez csak lökőerő volt.
Erik is köszön már, hogy csókolom, szia, kezet fog a férfiakkal, csak ne legyen két idegennél több :lol: :lol: Valamelyik nap is el kellett mennünk a vízműbe, szabályszerűen belöktem az ajtón :oops: :oops: Egyszerűen megkötötte magát és nem akart belépni. De alighogy kijövünk bárhonnan már be nem áll a szája.


Ani, örülök, hogy nem volt vészes a bölcsi, ügyes lánykád van!!!! Remélem mielőbb találsz munkát is!!!!!

Nem tudom, hogy Banoed olvass-e minket, de

Zsófijának kívánok nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!
Vendég
 


Köszi Tuntun! akkor holnap is Veled/Veletek kávézom :)

Ani!
kicsit "irigy" vagyok,mármint arra hogy Ti már mehettek bölcsibe és persze arra,hogy ilyen ügyes a Lánykád! Remélem az én Csajosom is könnyen veszi majd....és utána én is keresgélek melót,mert ami van oda nem mennék vissza :?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Mesi, hát nem csodálom :? Az Attila is kilépett, nem tudom a Gabi hogy bírja :roll: Jó persze ha esetleg nincs más, márpedig mostanában nem lehet az állásajánlatokban duskálni.

Na lépek, mert a héten elég vacakul voltam (bár a fiam csak náthás volt és nem fertőzött) és nagyon lightosra vettem a házimunkát. De ma erőm teljében megváltom a világot. :wink:

Nálunk reggel óta esik........
Vendég
 


na,pár kép a szűk "buliról"
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Eliza poharában ALMALÉ van!!!!
Vendég
 


Tuntun!
ott ép eszű ember nem bírja sokáig... meg messze is van nekem- ha közel lenne se mennék vissza!

itt-szabolcsban-nemrég kezdett szakadni az eső,de nagyon :(

én nem tudom,mi legyen ezzel a H1N1-gyel....Larát nem oltatom be ,mert még jóformán ki se tapasztalták milyen mellékhatása lehet :?
Viszont Zsolti cége minden év őszén felajánl a dolgozóknak ingyenes védőoltást influenza ellen. Eddig be is adatta. DE! Most a H1N1 ellenit adja a cég....nem tudjuk,mi legyen...ha sima influenza elleni lenne,kérné,de így...

Csajok! Ti beadatjátok magatoknak vagy a gyereknek?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


persze-persze Ani,almalé.... :wink: :wink:
Ismét megállapítottam,hogy nagyon szépek a gyerkőceid :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


mesi én a sima influ ellenit beadatom,de ezt nem. Eddig a megkérdezett orvosok közül senki nem ajánlotta. van egy jó cikkem róla,csak elég hosszú. Ha küldesz mailcímet,elküldöm,hátha segít a döntésben...
Vendég
 


én is így gondolom :)

kaptam én is egy szép hosszú mailt tegnap erről,de azért elküldöm a mail-címem priviben,max 2x lesz meg :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ani, nagyon jók a képek.

Oltás: én biztosan nem adatom be. Sok mindent írnak róla, de összességében azt szűrtem le, hogy még annyira sem "veszélyes", mint a sima influenza. Akkor meg minek terhelje a gyerekek szervezetét? + a mellékhatása meg ki tudja mi lehet/lesz?

Nálunk reggel óta nem volt egy perc sem eső nélkül. :?
Vendég
 


Ani,nálatok felveszik bölcsibe a gyerekeket,ha nincs munkád? :shock: az enyémet így is csak protekcióval vették fel,mert egyelőre nov28-ig van szerződésem. Remélem meghosszabbítják!!! :wink: azzal a munkával kapcsolatba,amit írtál privibe,nincs semmi?
Tuntun kitartás,mi anyák sose lehetünk betegek :roll: Noncsi reggel már fájlalta atorkát,úgyhogy betáraztam,a hétvégén kúrálgatom! Csilla már teljesen jól van,szerencsére.

Kép
Kép
josi
 
 


Josi, biztos meg fogják hosszabbítani!
Nálunk is így kezdődött Ricsinél, hogy fájlalta a torkát. A biztonság kedvéért elvittem az orvoshoz, de nem volt piros neki, mondta, hogy szimpla nátha. :roll:
Nekünk nagyon bevált a Coldrex junior szirup tényleg ha elkap valamit 2-3 nap alatt helyrehozza és ami nagyon jó benne, hogy az orrát annyira elindítja, hogy nem gyullad be a füle, arca.....
Amúgy sincs pakolás nélküli napom, de ma ráment a du-m, hogy minden heti "vackot" elpakoljak. Hát így jár egy olyan anya, aki megengedi magának a "betegség luxusát" :lol: :lol:
Vendég
 


Hahó!
nagyon-nagyon szépenm köszönjük a köszöntéseket, annyira aranyosak vagytok! :D :D
Ani, valami eszméletlenül gyönyörű a lánykád! Meg persze a fiad is... :wink: Tiszta nagylány Eliza, mintha nem is 2 éves lenne!
Jah, almalé, én is ezt szoktam mondani... :wink: :D
Nálunk tegnap volt a szüreti felvonulás az oviban, majd teszek képeket, ha szeretnétek (meg akkor is, ha nem :P )
Betegeknek jobbulást!
H1N1 ellen én se adatom be. Szerintem ez egyáltalán nem veszélyesebb, mint a másik, csak felfújják nagyon. (Legyen igazam...) Eddig a sima ellen se kaptak, de most, hogy hanna ovis, meggondolom, tavaly havonta voltak betegek, báűr nem influenzások... Á, a fenes e tudja. Majd megkérdem a dokinéninket.
ma igazoltan leszek távol, nem lesz áram nálunk egész nap... :? Jók legyetek!

been
 
 


josi,itt fizetős bölcsi van,így felveszik-bár már elég korán be kellett iratni...de nem csinálnak gondot belőle. Tudod,kicsi-viszonylag-település vagyunk,nincs olyan sok kisgyerek.
15000 ft,ha egész nap van,7500,ha ebéd után elviszed. De viheted csak ebéd elöttre is,vagy csak egy-két napot egy héten. Szerencsére nagyon rugalmasak.
mitismitismitis akartam még???Nem tudom...
ja,Emma,köszönjük...egyébként lehet Hannának is kellene egy kis reggeli"löket",és jól ellenne az oviban :P
Na,csak hüléskedtem,de itt azért tudnám ecsetelni a pálinka reggeli áldásos hatását :lol: :P
Itt folyamatosan szemerkél-esik az eső,szörnyű!!!Undorító idő van.
Ja,josi,még nem is igazán néztem,lehet a telet még itthon töltöm,nem tudnám őket hova tenni,ha betegek,és kétlem,hogy egy új munkahelyen örülnének,ha folyamatosan táppénzen lennék valamelyikőjükkel.
Reggel még nem volt egy bölcsis sem,így nem maradtunk,majd visszamegyünk 9-re,mert a kisasszony ott szeretne tízóraizni. Aztán ma otthagyom,majd ebéd elött megyek érte...meglátjuk,mi lesz. Tegnap is eljöttem kicsit,kicsit pityergett,de nem volt vészes...
Halljátok,ez az áramnélküliség mindig valahol...röhej.
Na,megyek,kicsit teszem a dolgom kilencig...
Vendég
 


Éjjel alig aludtam(már sokadik alkalom a héten),Noncsi köhögött,meg dugult az orra,na gondoltam akkor ma reggel elviszem a dokihoz,mert képes lesz a tanítónéni hazaküldeni,hogy most meg H1N1-es :lol: de semmi komoly,köptető meg torokfertőtlenítő. Mehetett suliba,de mondtam neki,hogy ma maradjon itthon,hiszen ő sem pihente ki magát az éjjel,de hallani se akart róla....
Ani ez elég húzós,mármint a bölcsi ára,nálunk azthiszem,260ft/nap.

Kép
Kép
josi
 
 


hát,nem olcsó,de ebben már benne van a napi 3x-i étkezés,tehát kb.10 a bölcsi,meg 5 a kaja. És minden nap van ugye tízórai,tejjel,teával,ebédre leves,meg második,sokszor még valami kis süti is,meg az uzsi...
A napokban hallottam,hogy van olyan bölcsi,ahol pl. nincs leves...meg egyéb dolgok,teljesen meglepődtem rajta...
Eliza itthon már teljesn kiidegelt,nem volt hajlandó enni,a cipőjét nem vehettem le,hogy mikor megyünk már az oviba...megevett ott egy egész szelet májkrémes kenyeret,majd kimentek az udvarra-szerencsére már egész jó idő lett-,és megbeszéltem vele,hogy elmegyek,otthagyom,majd megyek érte. Akkor nem sírt,meg még nem hívtak,hogy gáz lenne,de még a klotyóra is telefonnal megyek :?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: