Új privát üzeneted érkezett!

Cicmorgó, majd írj ha már tudsz, hogy mi volt ma, remélem minden rendben ment, gondoltam Rád :)!
lexi01
Budapest
 
 


lexi, köszönöm! :)
10 kis petesejtet produkáltam, aminek nagyon örülünk!!! még szúrkál a bal oldalon a petefeszkem, de egyébként minden rendben volt. Holnap megy a telefon, hogy mennyi termékenyült meg. Addig is izgulunk! és bizakodunk!!!
cicmorgo
 
 


Sziasztok...Mmzs,igen engem a Jézuska hozott,akkor van mindenem egyben..Cicmorgo,hajrá hajrá...szurkolunk,valakinek produkálnia kell most már..Megkaptam ma a vv-em eredményét.a Prolaktin szintem:118..Hcg:5.8. Holnap megyek dokimhoz,odaadom neki,és beszéljük meg a további beállításokat,mert már tutira akarok menni Májusban.Magdipeti,szurkolunk neked is..Nagyon jó,hogy végre ilyen szép időnk van már,teljesen más az ember,én már nagyon várom hogy kezdhessünk lányok..Jó sokan leszünk megint.Nagyon izgis lesz..
évike1224
 
 

 
 


@??vike1224
:




Hahóó Évike!!!!
Ittvagyok már csak melóztam ma meg a párommal elmentünk kicsit velencére sétálni meg napozgatni!!

Mindegy nekem azt mondta Katika hogy van záró!!! Akkor jössz 7.-én remélem??????
Meg Edina is!!!!!!

Dolgozol már amúgy???

Cocmorgó!!!!

nagyon ügyes vagy 10db az jóóóó!
Várjuk holnap hogy mennyi esett szerelembe!!!!

Puszi!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok lányok,


Magdipeti,

Irigykedem a szép virágos teraszod miatt. Így könnyű, virágkötőéknél!Nekem is vannak azért virágok a lakásban,imádom az orchideákat, folymatosan virágoznak! Imádom a tavaszt!!
Mikor kéne a nemvártnak jönni. Már nagyon várom hogy tesztelj!!Küldöm a sok -sok tapadós energiát!!

Ancsy,
sajnálom a rossz hírt,de jobb,hogy most derült ki, ennek is oka van! Jobb rendbe tenni a TSH-dat, és utána belevágni a lombikba szerinetm. Minél biztosabbra kell menni.Kitartás!!

Évike,
én most szembesültem a héten az ARO-s karton lezárós, nem adunk záró papírt dologgal.Én csak rákszűréses papíromat akartam kikérni, de arról is csak másolatot kaptam.Mikor kiderült hogy ott a csodamanó, akkor meg csak annyit mondtak hogy akkor többet oda nem kell menem.persze záró papírokat nem kaptam. (A vv.-telek eredményét szívesen vettem volna ha odaadják, persze már nem számít). Minden esetre fura.

Cicmorgó,
Ez csodálatos hír. 10 kicsi "indián"!!Nagyon drukkolok hogy minél többen essenek szerelembe!
Leszívásnál minden rendben volt?Pocak nem fáj?Pihizz csajszi, mert a szervezeted szuperül teljesített!Ha belegondolok hogy normál esetben 1 petécske érik, itt meg a stimu során jóval több, hát a szervezet nem semmi terhelésnek van ilyenkor kitéve! Most már pihizz, mert hamarosan visszakapod a manókat!

Én már nagyon várom a hétfőt, hogy végre lássam a kis csodamanót!!

Ölelés nektek!
paurora81
 
 


Sziasztok lányok

Cicmorgó gratulálok a petécskékhez most pihizz és igyál amennyit csak tudsz holnap várjuk a híreket a szerelmesekről.

Magdipeti vigyázz nagyon a pocaklakó-lakókra és drukkolok a kétcsíkoshoz neked. Most sikerülnie kellllll!!!!

Évi kíváncsi vagyok mit mond a doki az eredményeidre. Majd jelentkezz.

Paurora nemsokára itt a bűvös 12 és már kíváncsian várom a híreket a csodababáról.

Gabci jó lesz már találkozni és dumálni egy jót veled és Évivel. De most a pároddal törődj és élvezzétek ezt a gyönyörű időt.

Mzsó mikor kezdtek, pár napon belül ha jól tudom.

Maci nálad mi újság nagyon eltűntél várom rólad is a híreket mikor kezdtek és mikor legyen csuriba az újjam érted.
edina71
Budapest
 
 


Gabci,Edina persze hogy bemegyek 7-én...Egy jó dumcsiba benne vagyok.
évike1224
 
 


Sziasztok lányok
Hétfőn mentem hogy kezdjek ....
Nem hisztitek el hogy mi történt. Elösször is ahogy egy párszor már olvastam itt is, szépen bejelentkeztem , majd közölte Kati hogy Murber dokihoz megyek mejd ( ez nem is baj , sőt remélem szerencsénk lesz nála)
Minden rendben volt kedves aranyos mosolygós, megvizsgált ott it minden redben.
Mondta hogy akkor kezdhetünk, devegyvtelefon mindent elrontott.
Mondta hogy mégsem tudok kezdeni mert nincsen magyarországon sehol az a gyógyszer ami kéne nekem most, kifogyott és még nem érkezett meg.
Hát csak lesgem mint hal a szatyorban. Ezt nem hiszem el nincsen hál istennek semmi baj , és pont a gyógysze..... Kínomban már mosolyogtam mint egy tejbetök. Úgyhogy május 2. án ha minden igaz az leszb a 20. napon , megyek ismét.

Cicmorgó

Szuper :)
Már biztos romantikáznak :)
evi89
Vecsés
 
 


Magdipeti, Cicmorgo, rajtatok a fórum szeme :), nagyon szorítok Nektek, hogy sikerüljön :)!!! Vigyázzatok magatokra!

Evi, hú ez nagyon bosszantó, nagyon sajnálom, hihetetlen, hogy amikor amúgy minden rendben van, és kezdhetnél, akkor közbejön egy ilyen... :( De akkor úgy látom Te is csatlakoztál a májusi csapathoz, tökjó :).

Paurora, annyira gyorsan megy az idő, mindjárt itt a hétfő, de jó lesz Nektek, hogy láthatjátok a csodababót :)!

Amúgy van egy olyan érzésem, hogy én is csak májusban fogok kezdeni, már ha akkor minden ok lesz... Valahogy most egyáltalán nem bízom abban, hogy április 15-re elmúlik a ciszta (vagy lehet hogy elmúlik, de a 20. napra megint visszajön, ahogyan eddig is...). Persze iszom a diólevél teát, meg borogatom vele éjjelre a bal petefészek környékét, de csak úgy "megszokásból".
Múltkor nagyon pozitív voltam és nagyon bíztam a kezdésben így 3. nekifutásra, így nagyon nagyot csalódtam. Most nem lesz ilyen, max. kellemesen meglepődöm :D!

lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Szurkoljatok nagyon!! Ma reggel viszont láttam a kávém ( mondtam babócának, hogy kapaszkodjon, mert nehezen jött ki a kávé) és 0,4 C-vel emelkedett a tegnaphoz képest a hőm. Remélem nem "hányos" virusom van ekkora vicce nem lehet a természetnek. Tegnap egész nap furán éreztem magam..a pocak feszül..cici nő. Elvileg csak egy hete volt az inszem..hétvége előtt nem akarok tesztelni..és csak jövő héten csütörtökön nem kellene megjönnie.

Cicmorgo: szurkolok nagyon, hogy minden ok legyen és sok sok szerelmes petécskéd legyen ma és hogy amelyikeket visszakapsz, azok veled akarjon maradni.

Paurora: már csak 1-et kell aludni Annyira drukkolok neked, és a szűrésen is minden ok lesz!!! Várjuk a híreket!!

Májusi lányok: készüljetek a csodavárásra...én hiszek bennetek és szurkolok nagyon!!

Puszi és ölelés mindenkinek!!
magdipeti
 
 


Sziasztok lányok, 10ből 7nek sikerült :) pénteken kapunk vissza kettőt! Nagyon boldogok vagyunk!!!

normális, hogy tegnap volt a leszívás és még szúrkál, fájdogál a hasam? Egyébként vérzés nincs és amúgy jól vagyok.
Dr. M-től kérdeztem, hogy mennyire kell beültetés után pihenni, azt mondta kb, hogy semennyire, minden ugyanúgy csináljak mint előtte. Ti hogy voltatok ezzel? Mi az arany-középút?

magdipeti, üdvözlöm a kávédat, csak így tovább:)

évi89, milyen gyógyszer miatt nem tudsz kezdeni, és hogyhogy nincs Magyarországon?
cicmorgo
 
 


Ja és mindenkinek köszönöm, aki gondolt ránk :)
cicmorgo
 
 


cicmorgo

Őszintén mondom én úgy le blokkoltam amikor mondta , hogy el es felejtettem visszakérdezni. 
Kifogyott és nem érkezett meg a pótlás sajnos .....
evi89
Vecsés
 
 


Ez szuper arány a 10 ből 7 szerelmes :D
Hajrá gondolok rád :D

evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok!
Magdipeti, csak így tovább!! Remélem, sűrűsödnek a rókalátogatások ;-) A receptnél csak elírtad a lisztet, vagy tényleg 500 dkg liszt kell a zöldséges táskába?
Lexi, a barátcserje hátha megteszi a hatását ;-) Szorítok nagyon!!!!
Cicmorgó, szuper ügyesek a kis sejtjeitek :-) A lényeg, hogy ne emelgess, ne erőltesd meg magad beültetés után. Ami jól esik, azt mindent szabad. Szerintem nem ilyeneken múlik a siker. Fontos, hogy ne feküdj, mert attól lassul a vérkeringés, ami nem tesz jót a beágyazódásnak. Én KisMackónál nem melóztam, de elláttam a családot (vittem a gyerekeket a suliba, főztem, mostam, vasaltam, csak a takarítást csinálta a párom), mindennap ittam 1-1,5dl vörösbort és sok vígjátékot néztem, rejtvényt fejtettem.
Evike, mit mondott a nődokid?
Paurora, minden oké lesz hétfőn ;-) Mi újság a fogaiddal? Ja, azt hiszem múltkor elfelejtettem írni, hogy Petra a diákolimpián az első körben kipottyant, 28-an voltak a kategóriájában.
Evi, ez borzasztó! Most kétségbeestem teljesen, mert én is fagyibabáért mennék kedden...Utána néztem neten, és a tapasz hiánycikk (Dermestril, azzal vastagítják a méhnyálkahártyát). Felhívtam pár patikát, sehol nincs, egyetlen nagykerben sem kapható, az egész országban hiánycikk és mikor rákérdeztem, hogy tudni e mikorra lesz, azt mondta, nem bíztatják őket a nagykerek   Mondott erről vmit dr M ? És ha májusban sem lesz? Akkor ennyi a fagyibabáknak?? Azon töröm a fejem, hogy itt vannak beutalók laborba, EKG-ra, mellkas rtg-re, a szerológiát levették februárban (akkor még nem tudtuk, hogy 3 fagyibabával is belevág dr M a FET-be, és Andival előredolgoztunk, míg vártuk az orvost ) Lehet, megpróbálom meggyőzni dr M-t, hogy stimuláljon. A körzeti szakrendelésen nem tudnám megcsináltatni a labort, de akár magánba is elmennék (kb 12-15.000 Forint lenne a vizsgálat), csak kezdhessünk. Csak az aneszteziológia kellene (de gondolom, abban Andiék tudnak segíteni, hogy meglegyen a leszívásig) és nem tudom, kellene e újra andrológia (bár szerintem fölösleges, hisz kivizsgáláskor megnézték- Gondolom, akik évek óta próbálkoznak, azoknak sem kell mindig új spermakép...)
maci80
 
 


Sziasztok!


Maci: A rókát egész nap alig bírom benntartani...nagyon émelygek..de a citromos víz + saláta bentmaradt...
A liszt ténylegesen fél kiló..bocsi..Javítom a hozzászólásban is...

Cicmorgo: gratula..pénteken megy a drukk
magdipeti
 
 


Magdipeti, hű ez így nagyon izgi, mármint a róka nem annyira, de nagyon szurkolok, hogy valami nagyon jónak a jele legyen, biztosan az, nagyon-nagyon szorítok :)!

Cicmorgó, a hét egy csodás szám, nekem legalábbis a kedvenc számom, gratulálok hozzá, remek hírek, remélem pénteken is minden rendben lesz, és még utána is kilenc hónapig ;)!

Maci köszi szépen :) (diólevél teát iszom amúgy, de remélem az is segít :)!!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Macinak hála hogy észrevette a hibát a receptben, így javítom:

A töltött táska extra jó lett, ime a recept:

50dkg liszt ( durum, tönköly, rozs, zab vegyesen)
1 dl tej
1 élesztő ( nem a szárított fajta:))
só, cukor
és víz, annyi amennyit felvesz...
Ha meg kell, akkor 4-6 cipóra szét kell vágni, kinyújtni és meg kell tölteni tetszés szerint zöldség, halkonzerv, sülthúsi maradvány és 2-3 féle sajt ( nálam volt krémsajt és reszelhető a tetejére)

Csak a felére tegyétek a feltétet hogy rá lehessen hajtani a másik oldalt..kicsit vissza kell hajtani az összeillesztett 2 oldalt és meg kell nyomkodni. a tetejét szukáljátok meg, hogy kijöjjön a gőz és kenjétek meg egy kis olivaolajjal..

Előmelegített sütőben kb 15 perc, 180 fokon..de látjátok, ha szép a teteje..Olyan sülten mint egy friss kenyér, jó héja van:):)

Jó étvágyat!!!

magdipeti
 
 


maci

Mostmát tényleg kész vagyok .....
Annyit mondott a dr. hogy következő ciklus 20. napján ugyan így  jöjjem.
Hát én nem tudom mi lesz .
Most azon agyalok hogy ha tényleg nem lesz akkor hogyan tovább.
Nekem van jauári laborom, ekg, tüdőszűrésem ugye nem régebbi 1 évnél.
Ilyenkor hogy mennének a dolgok ha újra egy stimuba vágnánk bele ?
Erősen elgondolkodta ha nem lesz tapasz akkor belevágok az elejétől , nem várok tapaszra .....

magdipeti 

Remélem jó előjelek ezek a tünetek :D :D
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok Lányok!

Cicmorgo
gratulálok a 7 kis szerelmeshez 

évi89
azért ez elég szomorú, hogy ez így megy itthon. Nincs gyógyszer, mert hiánycikk...


Lányok, nekem volt egy kardiológiai leletem, amit odaadtam az alatatóorvosnak és betették az anyagomba. Ez kellett nekem decemberben és betelefonáltam a klinikára, hogy erre szükségem lenne. Azt mondták, hogy következő napra lefénymásolják és mehetetk érte. De aztán az összes leletemet, még az első vv.-es hormoneredményeket is a kezembe nyomták (mondjuk hiába nézegettem...okosabb nem lettem). De a lényeg, hogy nekem akkor adtak mindent.

Nekem holnap kell mennem vv-re reggel, aztán 11-re a profhoz. Most nem tudom, hogy én értettem-e rosszul, de azt mondta, hogy vigyem a Frostimont és majd UH is lesz. De nekem most megvan és ráadásul sose volt még ennyire erős vérzésem (gondolom a Gona vagy a Bromo mellékhatása)... szóval ilyenkor nem csinál uh-ot, ugye?
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci
szerintem menzeszkor is csinálnak UH-t simán, legalábbis nekem már kétszer is csináltak. Múltkor én második napon voltam, és csinált UH-t a doki, bár nekem pont nem volt akkor annyira erős vérzésem, de szerintem a vérzés nem akadály.
lexi01
Budapest
 
 


Cicmorgó!!!!!

Nagyon jó a 10-ből 7db!!!!! Ügyesek voltak!!!
Nekem is fájt a hasam a leszívás után még jó pár napig de igyál sok folyadékot az majd segít el fog múlni!!!!

Lányok eza tapasz azért elég durva hogy hiánycikk,ilyen van??? Nem hiszem el!!!!


Én megint egyedül maradtam,visszament a párom és hétfőn reggel jön. Szomorú vagyok.

Puszi mindenkinek!!!
gabci75
Érd
 
 


Sziasztok, próbálom követni az eseményeket, de picúrkánk beteg, így elég nyűgös napokon és éjszakákon vagyunk túl.
Cicmorgó, remek eredmény a tízből hét :). Péntekre biztos gyönyörű két petécskét tudnak majd választani. Hajrá! A leszívás után nem is szurkált az oldalam kicsit, új szerintem az normlis. Beülti után eröltesd meg magad, de, ami jól esik csinálható.
Magdipeti, remélem én is a hányinger jó hír! Jó lenne végre, ha lenne sikeres lombik/inszem, és megyitnád a siker szériát ;)

Többieknek jó készülődést a májusi kezdésre! Lexi, Neked azért remélem menni fog az április is.

Évi, Maci, ez gáz, ha a tapasz hiánya miatt nem tudtok kezdeni. Kiváltani nem lehet vmivel?



 



 


 

echo95
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltunk ma vérvételen, majd utána mentünk a prof-hoz. 11 Gona-t adtam be, de azt mondta a prof, hogy még túl magas a hormonszintem (azt nem is tudom hogy melyiket nézték), ezért nem lehet elkezdeni a másik szurit adagolni. Még egy hét Gona és Bromo kombó, majd  újra hormonszintmérés.  Aztán meglátjuk a folytatást. Pedig azt hittem hipp-hopp, hamar túl leszünk ezen az injekciózós fázison, de a testem nem akar szót fogadni!
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Cicuci,

nekem is volt, hogy 3 hétig kellett szúrogatni a Gonát, ne ijedj meg! Lett utána 9 szép petém is.

Évi, Maci,

nem lehet ezt a tapaszt külföldről beszerezni? Meg kellene tudni, hol gyártják, hátha onnan lehet rendelni is!

Magdipeti,

hogy vagy??? Van még róka?

janula
 
 


Sziasztok!

maradt 1 db cetrotide 5500 FT,szeptemberig jó
3 db merional 500 ft/db
3 ampulla agolutin 1000 ft
1 db gonappatyl  1000 ft
linus999
 
 


@janula:



Szia Janula! Sziasztok Lányok!

Köszi a kérdést..tegnap is kijött a kávé..és egész délelőtt émelyegtem..ma reggel nem ittam kávét, nem is émelyegtem a piritóstól..Elégé furán érzem magam, de nem merem nagyon beleélni magam..Bár úgy volt, hogy nem tesztel, de lehet, hogy ha így folytatódik akkor a hétvégén vagy hétfőn csinálok egyet..A hőm tartja a 36,6-ot (31,1 ről ment ide fel..) Poci fájdogál, ha orrot fújok olyan, mint amikor hasizomlázam van..legnap éreztem a lágyékom is..nem tudom. ja és 2 napja fél 9kor elájulok és reggelig alszok.. ( máskor azért tovább fent szoktam lenni
magdipeti
 
 


Sziasztok!
Evi, fogalmam sincs, hogy mi van ilyenkor, ha hiánycikk a termék :-( Nem értem, miért nem ajánlotta fel a sitmut...Én kedden megpróbálom rábeszélni, már kértem időpontot EKG-ra és mellkas rtg-re, a labort nem csinálják itt meg, mert nem jó a beutalóm , így azt valószínűleg magán úton kell megcsináltatnom. Próbáltam keresni megmaradt tapaszt, de leszedték a hozzászólásaimat, gondolom, mert nem legális a neten gyógyszerrel kereskedni :-( Utána érdeklődtünk, Romániába és Szlovákiába nincs, állítólag a cseheknél van...Találtam kétféle krémet/gélt is, ami szintén ösztradiol hatóanyagot tartalmaz, ugyanazt csinálja, mint a tapasz, de gondolom, nincs "tesztelve" FET-hez :-(
Cicmorgo, beköltöztek a bogyókák ;-)? Mikor lesz eredményhirdetés?
Cicuci, nekem 2 hormonkezelésből kétszer rá kellett húznom a Gonából egy hetet, nagyon makacs a szervezetem Hidd el, ezen a pár napon nem műlik semmi, és sok szép petécske fog érni ;-)
Magdipeti, hajrá émelygés!! Majd a teszt eredménnyel gyere, izgulunk Érted nagyon!!
Janula, Németországban gyártják a tapaszt, nem tudom, onnan tudnánk e rendelni, egyelőre nem találtam olyan weboldalt, ahonnan elérhető lenne :-(, pedig keresek gőzerővel, sokat pörgök, hogy valami megoldást találjak, mert nem toporoghatunk Evivel egy nyamvadt tapasz miatt hónapokig...
Echo, jobban van a csemetéd?
Zsó, elkezdtétek a Forgácsba?
Gabci, kitartás a hétvégére, mindjárt hétfő, és jön haza a párod!!! Nagy ölelelés Neked, hogy kicsit jobb kedved legyen!
Edina, jól vagy?
Évike, mit mondott a nődokid??? Eltűntél :-(
Paurora, hogy vagy? Mindjárt hétfő, és láthatod a csodababátokat ;-)!
Ancsy, Nálad mi újság? Mikor mentek a klinikára?
Szép hétvégét mindenkinek!
maci80
 
 


Halihó Mindenki!

Kinél mi a helyzet?

Magdipeti, nagyon szorítok Neked, ha tetsztelsz, mindenképpen írj. Azért ezek elég "gyanús" jelek, de megértem, hogy nem akarod nagyon beleélni magad, de nagyon szurkolok, hogy sikerüljön :).

Maci, Evi, nagyon bosszantó ez az egész tapasz történet, remélem, hogy lesz rá valami megoldás, tényleg nem lenne jó, ha csak emiatt kellene várakoznotok hónapokig.

Cicuci, biztosan rendben lesz minden, és így is szép petécskéid nőnek majd, hogy pár napot ráhúzol a Gonával, ne aggódj, biztosan jó kezekben vagyok :).

Echo, remélem jobban van már a pici, és nyugodtabbak az éjszakáitok :).

Cicmorgó, remélem minden rendben ment ma, megy a tapadós energia ezerrel :).

Gabci, a hétvége mindig olyan gyorsan elszalad, hipp-hopp itt a hétfő és a párod is :)!

Nagy ölelés és puszi mindenkinek!!!
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok csajok,


Évi, ezen a tapasz hiányon egyszerűen kiakadtam!. Hiáááány???Hihetetlen!Kitartás, reméljük májusra megint lesz.

Lexi,
Meg se halljak ilyet hogy nem bízol benne hogy ápril. 15-ére eltűnik!!!El fog tűnni, és nem lesz nyoma sem!!!! Csak POZITÍVAT ahogy eddig is! Diólevél teát idd tovább ügyesen!Barátcserje?

Cicmorgó,
Gratulálok!!!!Ez csodálatos! 10-ból 7 ez nagyon jó!!!Mindkettő a szerencseszámom,10.07-én születtem . Nagyon szorítók! Már biztos visszakaptad a manókat!Pihizz , igyál sokat!

Maci,
Sajnálom, hogy Petra kiesett!A karatés csajok viszon kőkemények és nem adják fel, jővőre ott lesz az arany! Remélem mire indul a FET lesz abból a fránya tapaszból. Tényleg akkor most tényleg stimuláltatsz még hozzájuk?Ez még csak terv, vagy akkor engedélyezik?

Gabci,
kitartás,hamar itt a hétfő és itthon lesz a te lovagod!


Magdipeti,

Szuper!!!! Imádjuk a rókákat...de csak mert tuti a manó miatt van!!Annyira szorítok nektek!!!!!. Képzeld én pont így voltam, de még most is bár már egyre kevésbe vagyok fáradékony, de eddig max. este 8-9 -ig bírtam, aztán eldőltem mint a rohadt nád! Nagyon nagyon izgulok, és őrülten várom már hogy tesztelj csajszi!!!!
Amúgy is megbeszéltük hogy a legközelebbi találkozón  a Zilában már babósak lesztek, így neked és márciusban Janulának (és minden  márciusinak ) is sikerülni fog!!

Igen már betültöttem a 12. hetet immár hivatalosan és nem hivatalosanis (ha az ovut nézem, és nem a vérzés alapján számoltat).!!! :)

Nagyon boldog vagyok, hogy csodamanó kapaszkodik! Hétfőt pedig várjuk már.Izgulok picit, de érzem hogy minden rendben lesz.
Úgy döntöttem végül, hogy lehet csak kombinált tesztet csináltatok. Ha integráltat down-szűrést csináltatnék, akkor csak 16-17. héten lenne eredmény. Kifaggatom a dokimat szerintem, hogy mit gondol.


Mmzs,
kezdés?

Ölelés mindenkinek, és szép hétvégét!! ;)


paurora81
 
 


Sziasztok!
Babók a pocakban, és olyan szépek! :) a többi 5 kis embrió is nagyon jó minöségü, 8-9 sejtesek, ìgy õk most már -196C fokon csücsülnek. :)
Fekszem, sokat iszok, pihengetek. Azért vasarnap elmegyek szavazni. Boldog vagyok, hogy megtapasztalhatom ezt az érzést!
köszönöm, lányok hogy gondoltok rám!
ja, azt mondta dr M, hogy nem érdemes tesztelni, mert nem releváns. A vêrvétel a tuti. Majd metlátjuk, kibirom-e.

magdipeti, hogy telnek a napjaid? félek, hogy kikészìt majd itthon az unalom. Már kêt hete itthon vagyok, és elég nehezen birom. Megjegyzem, nem a munka hianyzik...
cicmorgo
 
 


Sziasztok Lányok.Velem minden oké,készülök a Májusra.Hétfőn megyek klinikára elkérni egy pár papírt,mert a nődokim kíváncsi egy pár eredményre.Nem szedem a Bromot,mert majdnem hogy lement tőle az egész Prolaktin szintem...Ami szintén nem jó,ugye?.Nagyon föl vagyok töltődve,meg is vagyok lepődve saját magamon.Lányok pocaklakókra vigyázzatok,semmi idegeskedés..Nagyon bízom a májusban,sikerülnie kell,mert nődokim is mondta,hogy a méhnek is kell egy kis löket,hogy befogadja a babókat..Nagyon bíztat ő is,ami nagyon jól esik..Májusi csipet-csapat,hajrá-hajrá...Jó hétvégét mindenkinek..Holnap megyek párommal romantikázni,ahogy ő mondaná,eltününk a világ szeme elől...Puszi nektek..
évike1224
 
 


Sziasztok!

nagy rohanásban dolgozni, úgyhogy röviden, a napokban jön meg majd, ma- holnap- hétfőn, nemtom, és akkor megyek  dokihoz, hogy kezdjünk. Kicsit izgulok,,mert így a leszívás pont Húsvétra esne, nem tudom, megcsinálják- e. Meg ugye az fsh milyen lesz. Nekem ciszta még soha nem volt, attól nem félek?

Lexi, nem lesz neked sem!

ezen a tapasz- ügyön kiakadtam én is rendesen.
amúgy épp rossz passzban vagyok, nehéz üjra nekidurálni magam. Nyomaszt az elmúlt 7 alkalom kudarca, és, hogy nme biztatnak semmivel. Kemoterápia. Sajnos nem tudom kitörölni az életemből. De majd összeszedem magam,,meg a Forgács mindig fellelkesít.
mmzs75
 
 


Lanyok, az elsô hcg vérvétel eredményét meg fogják aznap mondani? ti szoktatok errôl érdeklôdni? kicsit elöreszaladtam, de most ez motoszkál bennem...
cicmorgo
 
 


Szia Cicmorgó
Jó reggelt lányok és kellemes hétvégét mindenkinek......

Az első vv után mág nem mondanak semmit csak leveszik a vért és mehetsz haza. A második vv után van csak eredmény hirdetés 11 után.

Magdipeti drukkolok neked nagyon hogy a kisróka nyerjen okkkkkkal. Várom a teszt híreket csak két csíkost kívánok neked.
edina71
Budapest
 
 


Magdipeti,

én is drukkolok, ilyet még nem is hallottam, higy ilyen korán jöjjenek a tünetek, de hatha ikrek és azért,

Cicmorgó,

szuper, hogy ilyen szépen osztódtak, neked is drukk, most jön a legjosszabb 2 hét, de reméljük, jó híreket kapsz a végén!
mmzs75
 
 


Szia Linus999!

Engem érdekelne a Cetro, megvan még?

Köszi
F
flora74
 
 


Sziasztok,márciusban volt az első lombikom,pontosabban 13-án sajnos nem sikerült,pedig jól indult minden.9db eszkióm van,júni elején megyek vissza a profhoz,a tapaszt kapom én is,de sajnálattal hallom,h nem beszerezhető.:( Üdv mindenkinek! :)Írjatok,h tudtok valami infót,vagy ha kérdezni akartok.
luna 76
Cegléd
 
 


Sziasztok,márciusban volt az első lombikom,pontosabban 13-án sajnos nem sikerült,pedig jól indult minden.9db eszkióm van,júni elején megyek vissza a profhoz,a tapaszt kapom én is,de sajnálattal hallom,h nem beszerezhető.:( Üdv mindenkinek! :)Írjatok,h tudtok valami infót,vagy ha kérdezni akartok.
luna 76
Cegléd
 
 


Sziasztok,márciusban volt az első lombikom,pontosabban 13-án sajnos nem sikerült,pedig jól indult minden.9db eszkióm van,júni elején megyek vissza a profhoz,a tapaszt kapom én is,de sajnálattal hallom,h nem beszerezhető.:( Üdv mindenkinek! :)Írjatok,h tudtok valami infót,vagy ha kérdezni akartok.
luna 76
Cegléd
 
 


Bocsánat,ezt sikerült mégegyszer elküldenem. :oops: :oops:
luna 76
Cegléd
 
 


Sziasztok Lányok!

Megcsináltam a tesztet..nem tudom..idézem Pétert: "szerintem itt inkább nincs, mint van csík..ez olyan mintha csak a csík helye lenne"... szerintem nagyonnagyon halványan van ott valami..Ha az inszem idejét nézem, akkor ma a 12.napon vagyok..ciklus szerint a 25.napon.. Hát ma veszek még egy tesztet..Mert a kávé azóta sem kompatibilis velem, és az orrom mintha ki lenne fényesítve..mindent megérzek..a pocakom nagyon érzékeny például a farmer gombot nem bírtam begombolni, mert nyomot..Remélem nem beképzelem...

Cicmorgo: gondolok rád és nagyon szurkolok!!!!!

Szép napot mindenkinek!!! Pusza
magdipeti
 
 


Magdipeti, nagyon szorítok, hogy a következő teszten már egyértelműen látszódjon a másik csík is, sikerülnie kell, gondolok Rád és nagyon izgulok érted!!!

Cicmorgó, hogy vagy? Remelem pihizgetsz, Neked is nagyon szorítok!!!

Paurora, írj majd, hogy mi volt ma :)!

Lányok én már nagyon várom, hogy mehessek jövő kedden. Annyira fura, mert az elmúlt napokban nem is nagyon gondoltam az egészre, meg nem is agyaltam, próbáltam nem foglalkozni vele, de kb. egymás után három nap is erről álmodtam: egyik nap azt, hogy visszamentem, és a doki nem egy, hanem két cisztát látott... másik nap azt álmodtam, hogy meg is kellett műteni... tegnap meg azt, hogy végre elkezdhettem a szurizást, de egyik nap elfelejtettem beadni a szurit... gondolhatjátok milyen jól aludtam... :D

Ja amúgy többen kérdeztétek a barátcserjét. Nem merem szedni, mert olvastam, hogy az is a prolaktinra hat, és mivel szedem a Bromot és az is arra hat, így nem merem egyszerre szedni a kettőt, nehogy gond legyen, szóval marad a diólevél tea...
lexi01
Budapest
 
 


Sziasztok!

Magdipeti,

ez lehetett még túl korai tesztelés. 2 nap múlva csináld meg és reméljük, 2 csíkos lesz!

Lexi,

nagyon szorítok neked! Vadakat álmodás ismerős, ezek irtó nehéz napok!

velem szórakozik a szervezetem,. Nagyon jó, alacsony volt a ciklus eleji fsh-m márciusban, viszont a 20. Napi progeszteron nem mutatott peteérést, aznap volt erős középidős fájdalmam, úgyhogy számítottam rá, hogy nem múlt szerdan a 28. napon, hanem későbbb fog megjönni, mondjuk ma. Hát ma 5. Napja énredek görcsökre és napközben is görcsölök, eleg nehéz is így koncerten játszani meg figyelni, de még ma sem jött meg, talán holnap.
a hormonszint már lezuhant, nem fantáziálok. Tipikus tünetek: kevésbé zsíros haj, szorulás megszűnése, ezek mind arra utalnak, hogy meg fog jönni, de hogy pont most szórakozik velem atermészet, mikor 11 hó után elszántam magam egy újabb lombikra, ez gáááz!
mmzs75
 
 


Sziasztok!!!
Jelentem jól vagyunk, minden rendben, egyelőre próbálok nem keresni tüneteket magamon ezerrel. Ami van, az bármit jelenthet: mellfeszülés, puffadás. 
Tegnap elromlott a tévénk, vagyis a kép nagyon rossz lett, alig lehet nézni :( ma felhívtam egy szerelőt, szerdán kijön megnézni, remélem még javítható és nem kell újat vennünk. Áthívtam apósom, mert a múltkor megjártam a mosógépszerelővel. A frászt kaptam tőle, egész végig stírölt és olyanokat kérdezgetett, hogy nekem mi fér bele  a megcsalába, stb. Na akkor megfogadtam, hogy szerelőt nem fogadok egyedül!
Szóval kell nekem a tévém, nélküle nem tudom, hogy bírnám ki ezt a két hetet :(

magdipeti, én a testednek jobban hiszek, mint a tesztnek, :) nekem is azt mondta Murber doktor, hogy NE teszteljek, vagy legalábbis ne bízzak benne. Fel a fejjel, csak optimistán, nagyon szorítok!!!!!!!

lexi, ezek az álmok :) ebből is látszik,hogy hiába  afelszínen nem foglalkozol a dologgal, de legbelül benned van és nagyon is foglalkoztat. Ami tök érthető. A kedd már pikk pakk itt van, és a gyönyörű tavasz majd meglátod, szerencsét hoz neked! Most már csak jó történhet, erre gondolj!!!




cicmorgo
 
 


Sziasztok!

Cicmorgo, Lexi, Mmzs, Edina: köszönöm szépen a lelkesítést és a drukkokkat!! Holnap reggel újra tesztelek
Addig meg örülök a felfordult gyomromnak


Cicmorgo: sokat gondolok rád és küldöm a tapadós energiát!!!!Csak optimistán és lazán!!


Paurora: minden oké? Mi volt tegnap? Várjuk a jó híreket!! Szurkolok nagyon!!


Szép napot mindenkinek!!

magdipeti
 
 


magdipeti , cicmorgó

szurkolok 1000-rel nektek :D
megy a pozitív energia -------------------------->>>>>>>>>>>>>>>>>
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok! Ma voltunk a klinikán, alig 1,5 óra várakozás után végre behívott dr M., megnézett uh-n, sajnos a jobb oldali petefészkemben tüszőmaradvány van, így nem tudunk kezdeni Következő ciklus 20. napján vár újra szeretettel. Rákérdeztem nála a tapaszra, mondtam, hogy hallottam, hogy hiánycikk az országban. Erre azt mondta, hogy az nem akadály, van helyette más. Úgyhogy Evi, már csak pár nap Neked is, és mehetsz a fagyibabáidért ;-). Elég fura helyzet volt ma bent, mondta, hogy "van egy csomó fagyasztott embrió, fölösleges lenne stimulálni" erre én: "ha jól tudom 3 embriónk van fagyasztva, de a doktor úr múltkor azt mondta, próbáljuk meg azokkal most" Dr M.:"Mi azt csináljuk, amit Önök kérnek". Levetköztem, felfeküdtem az uh-hoz, majd megjegyezte a doki: "azt ugye tudja, hogy benne van a pakliban, hogy nem ébred fel embrió?" Hirtelen köpni nyelni nem tudtam... A múltkor mi úgy mentünk, hogy stimuláljon, meggyőzött, hogy legyen FET, erre most ezeket mondja... Nem értem...És bevallom, elkezdtem parázni :-(
Zsó, megjött végre?
Magdipeti, nem gondolom, hogy pszichésen látnád viszont a kávéd...Nagyon szorítok, reggel írj majd, itt izgulunk Értetek ;-)
Paurora, mi volt tegnap uh-n? Láttátok a kis csodababát?
Cicmorgo, pihi, lazítás. Sajnálom, hogy elromlott a tv-tek :-( Olvass egy jó könyvet, vagy menj ki a napocskára. Ti merrefelé laktok? Mikor kell menned vv-re?
Lexi, minden oké lesz kedden, és indul a mandula ;-) A diólevél nagyon jó és hatásos, majd meglátod ;-)
Cicuci, mi újság? Te mikor mész újra a professzorhoz?
Janula, hogy vagy?
Ancsy, mikor mentek a klinikára?
Luna, üdv itt! Megnyugodhatsz, kitalálták, mivel helyettesíthetik a tapaszt ;-)
Gabci, hazaért a párod?
Gabci, Edina, Évike, és még aki májusban megy újra, úgy néz ki, én is a májusi csapatot fogom erősíteni ;-) Várhatóan ki mikor megy? Mi kb így a hónap elején ;-)
Puszi, és nagy ölelés Mindenkinek!
maci80
 
 


maci80, a XX. kerületben lakom.
Valahogy úgy vagyok pár hónapja a könyvekkel, hogy nem köt le, pedig alapvetően szeretek olvasni. 
Ma azért már elmentem kocsikázni, bevásárolni, és vettem magamnak két fölsőt is. Este elmegyünk férjemmel kicsit sétálni. Napközben teszek-veszek, takarítgatok. Sorozatokat nézek :)

18-án lesz eredmény elvileg...jajjjjj, bárcsak még lassabban telnének a napok..tudom, mindenki siettetné, de én most úgy vagyok vele, hogy olyan jó elhinni, hogy itt vannak velem!!!!!!
cicmorgo
 
 


Sziasztok..Ma voltam bent a zárómért a klinikán,nem is tudom hogy kezdejem el mondani,szóval idézem a zárómat:10petesejtet nyertünk,a nyert petesejtből,8 normális megtermékenyülést mutatott,2 nem termékenyült meg.Kérdezem én itt állunk értetlenül,hisz nekünk 5embrióról beszéltek és nem 8-ról....és ugye tudjátok a 2 babónkon kívül a többit nem fagyasztották le...Lap aljára ez van írva:Terhesség Létrejött..Nah erre mit szóltok??Én eléggé kiakadtam....Jövő hét szerdán megyek profhoz,megbeszélésre...Maci mi szembe taliztunk szerintem  a liftnélÉn biztos,hogy május közepe felé tudok kezdeni...Magdipeti:Hajrá-hajrá,meg a drukk
évike1224
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: