Új privát üzeneted érkezett!

Hahhó Lányok!!!!!

Itt vagyok már csak itthon van a párom és ilyenkor az övé vagyok!!!

Mi is voltunk bent tegnep Edinával a klinikán a zárókért,és megtudakoltuk mikor nem lesznek. Július 30.-tól 2hétig. Szóval beleférek bőven a hosszúba,de ha májusban megjön hívom őket és bemegyek vv.-re me Murberhoz is és megkérdezem nem csinálna -e most rövidet mert apukámat műtok juniusban és jó lenne ott lenni kicsit velük,ők pedig 180km-re laknak.
remélem belemegy!!! Ha rövid akkor május eleje ha hosszú akkor május végén kezdődik a szuri!!!!

Drága Maci sajnálom hogy nem tudsz kezdeni én már kétszer is jártam így!!!

Paurora mizu?? mi volt az uh-n???
Cicmorgó,Magdipeti!!!
Hajráááááá, szoritok nektek nagyon!!!!


Évi kíváncsi vagyok mit beszélsz majd a proffal!!!
Majd beszélünk!!
Puszi!!







gabci75
Érd
 
 


Cicmorgo, közel lakunk egymáshoz ;-) Ha unatkozol, gyere át, kicsit lefoglalod magad és legalább megismerlek ;-) (sütök vmi fincsi sütit is Neked ;-) ) Vagy ha nincs autód, talizhatunk olyan helyen is, ami Neked is könnyen megközelíthető és bababarát ;-)
Évike, Te álltál a liftnél, amikor kiszálltunk a kis családommal? Emlékszem, papírok voltak a kezedben, világos szőkés-barnás hajad van és ha jól emlékszem, barnás színű felső volt rajtad (kabát/pulcsi, nem tudom). Na, onnantól vártuk a sorunkat, egészen 1/4 11-1/2 11-ig senkit nem hívott be dr M., mert nem volt uh gép (leszívások voltak). Mi 3/4 11 felé jutottunk be. Még szerencse, hogy KisMackó türelmes volt :-) A zárójelentéseddel kapcsolatban: nekünk is először 12 megtermékenyült petesejtről beszéltek, de végül csak 11 lett életképes. És azt mondták, hogy az életképesek között is van olyan, ami nem alkalmas a fagyasztásra (gondolom, figyelik az osztódásukat, és az alapján döntenek). Az első zárómon nekem is az van, hogy létrejött a terhesség, pedig mire uh-ra mentem, sehol nem volt a baba, elvetéltem. A terhesség Nálad is kialakult, csak nem maradt Veled a babókád :-( Ezért írják rá, hogy létrejött a terhesség. Gabci, szorítok, hogy meg tudd beszélni dr M-el ;-) Nekem ma azt mondta, hogy "azt csináljuk, amit önök szeretnének" hivatkozz erre
maci80
 
 


maci 

Nagyon köszönöm hogy megkérdezted :D
Hár remélem hogy akkor tudunk kezdeni. 
Pont május 3. mennénk ha minden összejön de az szombat , úgyhogy gondlom elöbb kellmajd mennem nem pont a 20. napon.
Most azon gondolkodtam hogy ha van más megoldás akkor miért nem kezdhettem ??
Vagy azóta lett új megoldás mióta voltam ???
Mostmár mindegy , a következő lehetőségre kell koncenctálni :D

Sajnálom hogy nem tusz kezdeni , tényleg érdekes hogy a dr. úr miket mondott !!!

evi89
Vecsés
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Nem tűntem el, csak alvó üzemmódban vagyok most egy kicsit... :D
Nagyon klassz lesz ez a májusi csapat, ahogy olvasom, szinte egyszerre fogunk kezdeni!!! :) Én ha minden jól megy, május elején kezdem a szurikat és hosszút csinál a prof.

Addig is teljes erővel drukkolok a mostaniaknak!
Írjatok, amint van hír!!! Most már pozitív széria jön!

Csak két hétig nem lesznek a klinikán?? Hát az meg hogy lehet??

Évi, nem kérdeztetek rá ott azonnal? Nem is értem, mit adtak a kezetekbe...

janula
 
 


Sziasztok csajok,

bocsi hogy eltűntem, csak tegnap este volt uh, reggel SZTk-ba mentem a nődokimhoz, aztán rohanás meló, most értem haza.

Mmzs,
megjött végül?Szerintem azért kiszámolják, hogy mikorra esne a leszívás, és ha ünnep vagy nem vállalják, akkor szerintem el se kezdik a stimut nem? Fura mert mikor én kezdtem volna a lombikot emlékszel hogy velem is tréfát űzött a testem (hőm stagnált, mitha cisztám lenne, és végül nagy csúszással volt ovum, emlékszel?). remélem ez jó jel, és sikerülni fog most neked i!. Remélem minden rendben lesz és kezdhetsz, és a húsvéti nyuszi hozza neked a  megoldást és a manókat!


Cicmorgó,
Van már TV-d? megszerelték? Szupi hogy ilyen szépen osztódtak a manók. Most már neked is 5 manó van a sítáborban, hogy Maci szavaival éljek! Most viszont szorítok ezerrel, és küldöm a tapadós energiát!

Lexi,
az álmokkal most ne törődj, csupán azt jelzi, h nagyon agyalsz a dolgon.Lexi, 1 dolgot csinálj, hogy mindig alvás előtt képzeld el egy fekete keretben hogy ott a ciszta, aztán rögtön töröld ezt a képet és egy fehér keretben pedig a petefészked, úgy hogy nincs ott, és szupi egészséges! Egy kis agykontroll mindig jót tesz!Szorítok nagyon. Minden rendben lesz jövő héten kedden!

Maci,
sajnálom a tüszőmaradványt. tarts ki, és nézd a pozitív oldalát már ha lehet, hogy májusban nem leszel egyedül. Milyen nagy lesz a csapat!! Kismaci jól viseli a tejcsi nélküli világot?
Amit dr. M. mondott attól készen vagyok. Egyik szavával a másikat üti. "Nem kell stimu, de tudja hogy lehet nem ébrednek fel?"...ez most komoly?? zerintem kérd meg hogy stimuzzatok még!Légy kicsit erőszakos.

Évike,
mi baja apukádnak,jobbulást neki!Szorítok majd hogy jól sikerüljön a műtét.

Magdipeti,
nagyon szépen köszönöm az sms-t ma, annyira jólesett!!. Holnap reggel tuti erősebb csíkocskák lesznek, annyira izgulok érted te lány!Ma agykontrolozok neked két csíkocskát lefekvéskor! Írj holnap egyből!!!!

Na jányok, tegnap UH. Praxis magánrendelőben voltam egy szupi szonográfusnál Győrfi dokinál.
megnézte manót, nekem poci Uh-volt, nem kellett hüvelyi . (van akinél nem látszik ott még a 12. heti hüvelyi).
Manó szépen  behozta  magát méretre, méret alapján most annyi idős mintha szabályosan lett volna ovum. csodamanó 6-7 dkg körül van, 5,5 cm.Orrcsont megvan, NT:1,1 mm (3 mm -ig ok).
Azt mondta hogy tuti stramm gyerek lesz, és egészséges, mert szuperek az adatok.
ma reggel azért az SZTK-ban is voltam terhesgondozáson, ott is csináltak UH-t, de ott hüvelyit mert ott az a protokol, de mivel a hüvelyi pontosabb, így új méret 5,9 mm és a NT(nyakiredő) :1mm
Szépen vert a szívecskéje, zárt a has, gerinc, koponya. Próbálta a doki a szívét bemérni, hogy tudjunk hallgatózni, erre manó nem akkor kezdett csuklani. Olyan volt mint egy ugri bugri béka, alig lehetett a szívhangot meghallgatni, de azért sikerült.
Csütörtökön megyek vv-re a down-szűrés 2. felére. UH-val együtt mondják ki majd végül a százalékos valószínűséget. Izgulok, de hiszem hogy minden rendben lesz a vv-vel is.

Edina , küldöm képet manóról ahogy ígértem! Hamar ittvan már  a május és kezdtek a csajokkal!!!

Nagyon boldog vagyok lányok.Köszönöm hogy mindig érdeklődtök, pedig tudom nem könnyű nektek, de hiszem hogy eljön a nap mikor mind mosolyogva gondoltok vissza ezekre a napokra, egy kis Manóval a karotokban!

Ölelés , jóét nektek!

paurora81
 
 


Edina,
nem tudok csatolni, így holnap feltöltöm valahová a képet, és majd akkor megosztom!

puszi
paurora81
 
 


Sziasztok

Magdipeti kisrókás jó reggelt kívánok és egy hatalmas két csíkos tesztet holnapra....
Cicmorgó remélem jól vagy és tv nézéssel telnek a napjaid minden oké lesz és te leszel Magdipetival az idei év első  kismamái.

Maci sajnálom hogy nem tudtál kezdeni de várunk a májusi csapatba tárt karokkal. Nagyon jó kis társaság lesz és szinte minden héten lesz kiért izgulni. A Kramába jársz nődokihoz?

Paurora elküldöm privátba a mail címemet oda el tudod csodamanóról küldeni a képet. Várom nagyon.
Janula lassan te kezded a sort majd és kezdhetünk érted izgulni.

Lexi neked mikor kell most menned M dokihoz ?

Evi számomra hihetetlen volt amikor írtad ezt a tapasz hiány miatti elnapolást. A szurik helyett is lehet mást adni hiszen más klinikán más a stimu szuri tehát a tapaszt is lehet valamivel helyettesíteni . Ezek szerint már megvan a megoldás csak már nem tudtál kezdeni. Ez kicsit dühítő.

Mzsó megjött már tudtál kezdeni ? drukkolok neked nagyon hogy sikerüljön most és te is két csíkos tesztel lepj meg minket.
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma reggel megjött végre, úgyhogy holnap kora reggel megyek a dokihoz. Izgulok nagyon, mert már 11 hónapja nem is próbáltunk kezelést kezdeni, ilyen még nem is volt. Utána rohanok dolgozni.
Hát pont Húsvétra esne a leszívás, sztem hétfőre, remélem, bevállalja. Meg persze kell egy jó fsh és cisztamentesség, de az nekem még soha nem volt.

Evi,

nem is értem, hogy miért nem kezdhettél, mert tényleg van a tapasz helyett tabletta. Egyszerűen nem értem. De lehet, hogy úgy voltak vel, a tapasz jobban felszívódik, neked meg egy hónap várakozás ér annyit, hogy a jobban felszívódó cuccot használhasd. Azért elmondhatnák, mik a lehetőségek.

Maci,

sajnálom a cisztát. A helyedben lehet, hogy nem gyűjtögetnék még fagyasztóba embriókat, inkább bevállalnám a kockázatot. Nekem 2-ből 1 ébredt fel a múltkor, több, mint 2 év fagyasztás után. a Forgács, akihez most járok, nagyon annak a híve, hogy ha van, akkor ahhoz nyúljon az ember. Csomót beszélgettünk vele múltkor. Hát, meg kell mondjam Lányok, azért nagyon más ott a stílus. El is csodálkoztam rajta. Pedig én Murberrel is nagyon jól kijöttem ( a proffal kevésbé). Csak az a gond, a Forgácsban, hogy komoly várólista van, legalább fél év. Mármint a támogatottaknak, nekünk nem, mert fizetünk. Viszont - és ezen lehidaltam- a fizetős lombikot SOKKAL olcsóbban csinálják, mint a klinika. Persze a klinika árait nem a profék határozzák meg, hanem az egyetem gazdaságisai, de akkor is megdöbbentő!

Magdipeti,
holnap teszt?

Cicmorgó,
igen, ilyenkor még így érzi az ember, ahogy írod. Azért 1 hét múlva ne csodálkozz, ha már te is sürgetni szeretnéd az időt. :-)

Paurora,

örülök, hogy minden rendben ezzel a kis Csodababával, tényleg nagyon nagy csoda! Legközelebb már hátha a nemét is megtudjátok!

Évike,

már megint a tájékoztattás hiánya...biztos nem írták el, vagy nem kavarták el az embriókat, de közölhették volna, hogy ennyi és ennyi lett, ebből ennyi és ennyi beültethető, ezért és ezért. Ezt utálom, hogy nem mondják el. 

Bocs, ha valakinek nem írtam, de mindenkire szeretettel gondolok és köszi Mindnyájatoknak, hogy drukkoltok!
mmzs75
 
 


Sziasztok Lányok, látom zajlanak az események :-) Kislányunk jól van már, köszönjük :) Újra a megszokott eleven, vidám formáját hozza.

Ezt a tapasz hiány dolgot nem is tudom hova tenni. Az meg no comment, hogy van helyette más, de nem mondják :shock:

Paurora, gratulálok a csodababó szép méreteihez :) Fejlődjön csak,ilyen szépen tovább!

Magdipeti, Cicmorgó nagyon drukkolok, hogy Nálatok is tapadjanak a bébik és néhány hét múlva már a Ti uh eredményeiteket is olvashassuk :) Cicmorgó, a takarítással azért óvatosan.

Maci, most olvastam csak, mi volt a teljes story a mai látogatáson. "Jó fej" a doki az ilyen megjegyzésekkel, és milyen jól időzíti ezeket. Az ok, hogy elmondja, pro és kontra a FETről a tudnivalòkat. Na de így :shock: Remélhetőleg a köv alkalommal összeszedettebb lesz.

Mmzs, jó, hogy tudtok kezdeni :D Engem egyébként a mindig kiszámítható ciklusom pont akkor tréfált meg, amikor HSGre kellett volna mennem. Persze azt buktam és futkoshattam magán helyre a vizsgálat miatt. Végül jó vége lett, de tuti azért volt mert nagyon rágörcsöltem.

Èvike, a zárón a terhesség szerintem is csak a kémiai terhesség, ami volt, de arra azért kiváncs vagyok, a prof mit mond majd az embriókra. Tudom, könnyű mondani, de csak előre nézz. A következő sikerülni fog.

Mindenkinek szép napot!
echo95
 
 


Sziasztok! Jó reggelt

Ma reggel már egyértelműen két csíkos a teszt!! Most azért imádkozom, hogy velünk is maradjon a babóca/babócák!
Köszönöm szépen mindannyiótoknak a szurkolást, energiákat! Nagyon jó, hogy ilyen társaság alakult itt közöttünk!!


Cicmorgo: csak semmi takarítás!! PIHENJ!! nézd a a tv-t, ha már kész lett!!


További szép napot nektek is!! Puszi
magdipeti
 
 


Paurora, de jó olvasni, amiket írtál, hogy minden rendben van, és szépen növekszik babóca. Biztosan minden rendben lesz a következő vizsgálaton is :).

Évi, remélem hogy májusban tényleg tudsz kezdeni, nem is értem ezt az egész felforgást... Lehet, hogy tényleg azóta lett ez a másik megoldás, hogy Te voltál és mondták, hogy nincs a tapasz? De azért ez akkor is elég bosszantó. A lényeg, hogy koncentrálj a májusra, hipp-hopp itt van, és reméljük akkor már semmi nem áll a kezdés útjába.

Mmzs drukkolok a kezdéshez :)!

Gabci, Edina, Janula, mindjárt itt a május, de jó kis csapat lesz, nagyon szorítok, hogy tudjatok kezdeni majd :)!
Edina, 20. napon kell mennem, az jövő kedd. Végül magánba megyek, mert aznap sajnos olyan munka van, hogy nem tudok elszabadulni 1 előtt, úgyhogy végül 3-ra megyek dr. M-hez magánba. Kíváncsi vagyok mi lesz.

Magdipeti, remélem a kisróka nem tágít és ma lesz egy kétcsíkosod! Nagyon szorítok!!!!

Cicmorgo, remélem már megjavították a TV-t, vagy találtál egyéb gondolatelterelő elfoglaltságot :). Nagyon drukkolok Neked, hogy sikerüljön.

Lányok, komolyan annyira jó érzés itt lenni, hogy ennyire szorítunk, meg támogatjuk egymást, ez tök sokat jelent. Kár, hogy élőben nem nagyon tudok találkozni Veletek, de hátha egyszer úgy jön majd ki a lépés végre :)!

Szép napot mindenkinek :)!!!

lexi01
Budapest
 
 


Magdipeti, pont akkor írtál, amikor én!!! Te jó ég, ez szuper hír, de jó, nagyon örülök!!!! Jajj ez annyira csodás, végre valaki megtörte a negatív szériát. Szurkolok nagyon, hogy ha már ott van, akkor Veletek is maradjon a babóca!!!!
lexi01
Budapest
 
 


magdipeti, elmondani nem tudom, mennyire örülök neked, tiszta szívből!!!!!! Éreztem, hogy veled minden rendben lesz!! Szorítok, hogy veled maradjanak!

maci80, köszönöm a lehetőséget:) ma jön a szerelő, remélem csodákra képes, de azt olcsón teszi :)

paurora, örülök, hogy minden rendben van a kis csodababóval! szerintem most már elengedheted magad egy kicsit! Élvezd ezt az egész csodát, ami veled történik! Meddig tervezel dolgozni???

mmzs75, mi volt a dokinál? 

Mindenkinek köszönöm aki gondol ránk!!! Mi is nagyon bizakodunk, mint magdipetiék :) 
magdipeti, te hányadik napon vagy? Mikor jött először a hányinger? 

cicmorgo
 
 


Magdipet, hatalmas gratula!!! Nagyon örülök Nektek!!!! Mikor kell uh-ra menned a klinikára?
Paurora, végre jelentkeztél, már kezdtem aggódni KisMackó jól viseli a szopi mentes létet, már én is kezdem megszokni, és kevésbé vagyok féltékeny a cumisüvegére Ahogy közeledik a kezelés, úgy kezdem egyre jobban elfogadni, hogy vége annak a csodálatos szopis időszaknak...de valamit valamiért ;-) Tegnap kicsit bántott, hogy így akár még kaphatott volna egy hónapig anyatejet, de aztán meggyőztem magam, hogy nincs ok keseregni, csak előre kell tekinteni, soha nem szabad "mi lett volna, ha...".
Zsó, végre kezdés!!! Nagyon szorítok!!! Szeded az Inofolicot? Az ünnepnap miatt szerintem ne aggódj, a hormonokkal tudnak "játszani" ;-)
Evi, szerintem az egy hét alatt találtak ki vmit a klinikán a tapasz helyettesítésére. Én keresgettem a neten a múlt héten, és találtam ösztradiol tartalmú krémet, amit ugyanúgy kell alkalmazni, mint a tapaszt, csak nem tapasztani kell, hanem bekenni magad, és hüvelygélt is. Ezek elvileg ugynazt a célt szolgálják, mint a tapasz. Kíváncsi vagyok, mit találtak ki :-)
Jó sokan leszünk májusban, remélem, minél többen tudunk találkozni személyesen is, és létrejön a fórumtali ;-) és utána közösen várjuk a babákat
Én most nagyon bizakodó vagyok, hogy legalább egy baba felébred (és a terhességhez egy is elég, igaz ;-) ), a múltkor 6-ból kettő lett beültethető (legalábbis azt mondták, mert a korom miatt úgysem kaphattam volna többet, akkor minek fájdítsák a szívem) Zsó története pedig csak erősíti bennem a hitet, hogy lesz két szép embrió, amit be tudnak ültetni. Azért nem nagyon akar stimulálni dr M., mert nagyon sok petesejtem lett a múltkor is (17) és a terhesség is létrejött mindig (csak az elsőnél végül nem maradt velünk). Ezzel a múlttal a múltkor még bízott a sikerben...Úgy látszik, tegnap kicsit borongósabban látta a világot
maci80
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a drukkokkat! Végteleül jól estek! Jó, hogy itt mindenki tudja, hogy mit él át az ember lánya, és nem azt hallom, olvasom, hogy nem kell nagyon rá izgulni és  parázni. Remélem mindannyiunknak 2 csíkos teszt lesz a vége és babócabumm!!

Maci: még nem hívtam a klinikát, mert a nemvárt az holnap lenne..azt még megvárom..de mindenképp telefonálok, még ha a magánba kell mennem kedden akkor is! Jövő héten úgy is szabin leszünk 

Cicmorgo: ha nem jó a tv: gyere hozzánk..mi sem lakunk messze Remélem érzed te is a tapadósenergia hatását!! szurkolok nagyon!!

Pusz mindenkinek!
magdipeti
 
 


@cicmorgo:



Bocs,  lemaradt a válasz a kérdésedre: elvileg ma van a 14.dpo-m. és egy hete szerdán volt a kávéval az első atrocításom
magdipeti
 
 


Magdipeti,

óriási! Vigyázz magadra és csak így tovább!!!! Lehet, higy ikrek? Olyan különös, higy ilyen korán kezdted a roszzul levést! 

képzeljetek, kezdünk! Holnaptól szúrom a Gonal- F nevű cuccot, előretöltött adagolótollban van, nem is kell kavargatni és csak napi 1x kell szúrni. Az Fsh-m számomra teljesen érthetetlen módon 7,8, vagyis még alacsonyabb az előzőnél, én nem tudom, ez mitől lett nekem. Eddig 10-13,9 között volt mindig, kivéve egyetlenegyszer, akkor 6,8 volt az 5. lombiknál. Hétfőn kell újra mennem.


mmzs75
 
 


Lányok, elvitte a szerelő a tévét, pénteken hozza vissza! :)

Most vettem észre, hogy van egy kis barnás cucc a wc papíron. Remélem nem a mensi előjele, hanem beágyazódnak a babókák..! 

mmzs75, a Gonal-F olyan mint a Fostimon? Tök jó, hogy nem kell kavargatni, én eleinte mindig elbénáztam :)
cicmorgo
 
 


Cicmorgó,

emiatt ne izgasd magad, láttam pár terhességet barnázásból, sőt rózsaszínezésből is!
A Gonal
ugyanaz, mint a fosti, fsh-t tartalmaz, csak nem vizelet- készítmény, hanem rekombináns géntechnológiával készült cucc.
mmzs75
 
 


Kíváncsi vagyok, hogyan reagálok, mert nálam eddig fsh+ lh készítményt használtak, menopurt, és remelem, nem fog hiányozni az Lh. Hétfőn meglátjuk.
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok !!!

Először is az újdonsült kismamánknak szeretnék gratulálni a két csíkoshoz drukkoltam neked nagyon Most már csak azért lesz csuriban a kezünk érted hogy minden rendben legyen és várunk a hírekkel Magdipeti. Tényleg gondoltatok arra hogy esetleg ketten vannak a pocakban ???

Mzsó hajrá szurik ügyesen és minden rendben lesz. Kíváncsi vagyok hány sejtet sikerül ezzel a szurival stimulálni . Gratulálok az Fsh szintedhez ez tökéletes én is szeretnék ilyen alacsony értéket produkálni de nekem már nem nagyon megy . Csuriba a kezem érted Mzsó

Lexi remélem jövő keddre már minden akadály elhárul a kezdés elől nem lesz ciszta .

Maci jól írtad csak előre szabad nézni hátra nem. Ha ksmackót nem viseli meg a cici leválasztás akkor ne sajnáld arra koncentrálj most hogy tudjatok kezdeni és kismackónak legyen kistesója mielöbb.
Cicmorgó remélem a barnázás csak a beágyazódás és nem más. Sokan írták már hogy a beágyazódás végén kb ott tartassz most előfordul vérzés de ez csak jó jel . Optimistán és pozitívan és akkor két csíkossal követed te is Magdipetit.


Echo te most végül szedsz valamit a következő lombikig vagy még nem voltál dokinál? Én szedem a dhea tablettát remélem beválik .

edina71
Budapest
 
 


magdipeti

Úgy örülök !!!!!!!!! Csodálatos hír  :D:D 
Várom a további híreket rólatok :D

mmzs

Szuper , kezdhetsz :D
Csuriban mindenem hogy minden okés legyen !!!!


cicmorgo

Megy továbbra is a tapadós pozitív energia :D
evi89
Vecsés
 
 


magdipeti

Az aspirin p-t végülis 2 naponta szedted , szeded ??
evi89
Vecsés
 
 


Sziasztok,

Edina: köszönöm szépen soraidat!! Igen gondoltunk rá, hogy több névben kell majd gondolkodni..esélyes is, a Peti anyukája ikrek és a Peti unokatesóje egyből 3as ikrekkel indított és volt még a családban mind a kettőnknél ikerszülés. De így 38 felett az ember már gyakorlatiasan gondolkodik..másképpen hogy lenne meg a 4 gyerek a 4 kerékhezSzóval nem hagyjuk ott a kórházban majd

Évi: neked is köszi!! Végül minden nap vettem be Aspirint, mert a Németországban élő barátnőm is szedte orvosi javaslatra a lombik után. Próba szerencse..de így voltam a teával,a tornával, a diétával, a talpmasszázsal...szóval nem tudom, mi érte el a 2 csíkot

Cicmorgo: minden ok ugye? Csak jól alaposan beágyazódott a babóca!!! Vigyázz magadra!!

Szép álmokat mindenkinek!! Puszi
magdipeti
 
 


Lányok ez nagyon jóóó hír!!!!

Magdipeti gratulálok annyira örülök végre megkezdted a sort és megyünk utánad!!!!!
Az aspirint a leszívástól szedted? Mert én is vettem már és majd szedem is. Talpmasszázst nekem is csinálják,vasárnap is jön a lány majd. Remélem segít!!!


Cicmorgó nagyon szorítok neked!!!!
Ez tuti a beágyazódás nyugodj meg!!! 

mmzs végre kezdtél úgy örülök neki,reméljük jól reagálsz és lesz sok petécskéd!!!

Én megint egyedül maradtam,hétfőn jön haza a párom. De most 3napot megyek dolgozni vasárnap pihi és már hétfő is!!!

Ma voltam rákszűrésen a nődokinál,mondtam neki adjon már a laborba beutalót nézzük meg a az összes női hormont de nem adott azt mondta várjuk meg a citologia eredményt és majd utánna,úgy fel idegesített nem értem miért nem adott. Azt is mondtam neki hogy szeretnék AMH vizsgálatot de arra is azt montta hogy majd akkor. Szerintem elmegyek máshová ée megcsináltatom az AMH-t.Ki hol csináltatta? 

Puszi mindenkinek!!!!

gabci75
Érd
 
 


Sziasztok,

Edina, tegnap du voltunk egy másik központban. Előtte beszéltem az orvossal, akinél szültem és elmeséltem a 2 stimu eredményét. Ő azt javasolta, mivel én is a 40-s tábort erősítem, hogy a romló genetikai állomány miatt gondolkodjunk el azon a lehetőségen, hogy az embriók kromoszóma állományát beültetés előtt megnézik, és csak jót ültetnek vissza. Àllítólag ilyenkor már csak 10ből 2 petesejt jó átlagosan. Most lesz vv, aminek az eredménye alapján többek közt endokrin orvos tesz javaslatott arra, ha kell még vmi gyógyszer. Uh lehet mi is kezdünk májusban, csak máshol. Egyik szemem sír, mert nagyon jó kis csapat gyűlt itt össze, és szerintem nagyon is számít egymás bìztatása lelkileg, a másik meg nevet, mert haladunk, remélem jó irányba.

Nagyon jó végre pozitív tesztekről hallani :-D
echo95
 
 


A választ a kérdésedre meg nem írom :roll: szóval egyelőre semmit nem szedek, de a lombiknál azért az Aspi rin Ptet feltett szándékom, hogy fogom szedni.
echo95
 
 


Gabci,

én az Allee-ban csináltattam, laboratórium kft. http://www.laboratoriumkft.hu/ 6000 Ft volt és e-mailen küldték az eredményt.

Echo,

jééé, te is máshol? És Te hol?

Köszönöm mindenkinek a drukkot, nagyon jólesik!
mmzs75
 
 


Sziasztok lányok,

Magdipeti,
az sms-ed óta folyton te jársz az eszembe. Nekem is eszembe jutott a talpmasszázs!Szerintem minden együtt segített, de főleg a csuda pozitív hozzáállásod! Dr. M.-nek igaza volt, hogy nem lombik, hanem még 1 inszemet akart, biztos érzett vmit! . Kimondhatatlanul boldog vagyok te lány! Janula is teherbe esik a márcuisi csapattal, és akkor jöhet a pocakos tali megint a Zilában!
Ez nagyon dúrva hogy, ilyen hamar voltak tüneteid. Most hogy érzed magad? Mikor mentek vv.-re/Uh-ra?

Lexi,
hamarosan itt a kedd.Sokat gondolok rád is, ugye elképzeled este amit írtam. NEM lesz ott semmi ciszta! Szorítok csajszi!!

Cicmoró,
Tv-t visszakaptad ma? Még nem nyugszok meg, ma levették a vért,  jövő péntekre lesz meg az összesített  eredménye a down szűrésnek.Ha minden ok, akkor mivel már 12.héten túl vagyok elkezdeklassan megint tornázni, mert hiányzik.letöltök vmi. kismama tornát. Gömbölyödik a pocakom már. Addig akarok dolgozni amíg bírom. ha lehet szept. közepéig, aztán kiveszem a szabiaimat a szülésig.
Te érzel vmit.? Tuti azért volt barnázás mert épp befészkelték magukat a manók! Pihizz sokat ha teheted! Nagyon szorítok!!!


Maci,
Köszi a képeket!!!! Kismacitól elájultam annyira szép. Azok a szemek....csillagszemű.
Tuti felébrednek a manók, és jönnek hozzátok haza a sítáborból!! Te ennyire stimulálható vagy?? 17 volt múltkor? Az rengeteg!

Mmzs,
szupi hogy a mostani szuri egyszerűbb.Szorítok nagyon hogy szépséges tüszőcskéig érjenek! Annyira sokat gondolok rád!! A videót ti is megnézhetitek az osztódásról? Nem vagytok embriológusok,ok, de éngem nagyon érdekelne, hogy hogyan osztódnak a manók ha a helyetekben lennék.Az ember lát ilyet a neten, de nem a sajátját... Szupi az FSH-d, gratula, ez már egy szupi jó jel!!

Edina,
Hogy vagy? Közeleg a május!! Érzel valami hatását a dhea teának? Vagy azt így konkrétan nem lehet érezni? Most lehet hülyeséget kérdeztem, de erről a teáról nem sokat hallottam eddig.

Képzeljétek ma a praxisban rendelőben, mikor a vérem levették a down szűréshez  rákérdeztem , hogy akkor most behozta a manó tényleg magát, jól láttam a tergesség korát. Erre közölték, hogy nem mert amit írtak azok a biometriai paraméterek alapján számolták, de a valós terhesséh korát a CRL (ülőmagasság), alapján számítják. Ez alapján meg el van maradva picit. már tényleg nem értem. Azt hittem 13+1 napos vagyok, de kiderült hogy csak 12+3.
Persze nem aggódok, mert azt mondta az hölgy aki bent volt, hogy ilyenkor ez még olyan pici eltérés, hogy nem is érdekes, és kb. annyira idegesítsem magam, mintha a gyerekem az utolsó lenne a tornasorban.

Ölelés nektek!!

paurora81
 
 


Sziasztok Csajok!

Visszatértem, el voltunk utazva a férjemmel 2 hétre és milyen jó híreket olvasok.

Magdipeti

Nagyon örülök, tuti sikerült és inszemmel ez nagyon jó hír . Tudod már mikor mész vissza?

Cicmorgó

Neked is szorítok nagyon jó a 7 darab petécske . Hogy vagy túl vagy már a visszaültin.

Gabci

Én régebben csináltattam AMH vizsgálatot elég siralmas lett 0,1. Ez állítólag azt mutatja, hogy kb. mennyi időd van még, illetve a petécskéid termelődése meddig várható még. Egyébként én is a laboratórium Kft-nél csináltattam. Mikor meglett az eredmény a saját nődokim azt mondta, hogy ezt nem kell olyan komolyan venni, ez az eredmény azt mutatja. hogy kb. 2-3 év múlva lesz gáz a helyzet. Na ettől persze nem nyugodtam meg.

Puszi



mira08
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok! Vigyor

Picit nem vagyok gépközelben és olyan sokat írtok, hogy csak kapkodom a fejem...
Magdipeti, nagyon örülök a kétcsíkos tesztednek Nevetés
Cicmorgó, neked pedig szorítok ezerrel Nevetés

Én ma voltam a klinikán, ugye a múlt héten még nem lehetett kezdeni a Fostimon-t, így ma ismét vérvétellel indult a napom, de olyan rosszul esett, ahogy megbökték a karom, rendesen felszisszentem... 
Ma már jó lett az eredményem, így a prof. azt mondta, hogy holnaptól kezdjem szúrni a Fostimon-t. Az valami kevergetős cucc, kicsit félek is tőle... úgyhogy holnap 10-re beszaladok a párommal klinikára és megmutatják a technikáját... az valahogy megnyugtat, hogy ők adják be az elsőt. Most 4 napig kapom, aztán kedden megint vérvétel. Reggel és este is kell adni belőle és van olyan hogy 2 adag port kell 1 folyadékba elkeverni... meg mellette tovább kell adni a Gona-t és szedni kell a Bromo-t. Bár ma a prof. elküldette a véremet egy prolaktinszint mérésre, és mondta, hogy kedden kérdezzek majd rá az eredményre. Ha az jó lesz, akkor lehet hogy abba lehet hagyni a Bromo-t? 
Lányok, én már kész vagyok ezektől a cuccoktól, mi lesz még ezután?? De persze a cél érdekében az ember lánya bármit bevállal  De néha olyan hőhullámaim vannak, hogy rendesen leizzadok... A párom meg azt mondta, hogy eddig is hisztis voltam, de mostanában még inkább az lettem. De azért ő jól viseli az én hisztijeimet. Még!!
Pont azon gondolkodtam ma, amig vártam a prof-ra, hogy azért a pasiknak se lehet egyszerű, jó sok dolgot megtanulnak ők is itt a klinikán.
Azért olvasgatom itt, hogy ki merre lakik, és tök jó, hogy vagyunk páran dél-pestiek, viszonylag közel egymáshozNevetés

Jó éjt nektek Vigyor
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Magdipetiiiiii!!!!!!

Gratulálok!!!!!!! :) :) Ez fantasztikus!!! Remélem ott a Zilában egyszerűen megfertőzött bennünket Paurora! :D Írj majd, hogy mi a következő, mikor mész uh-ra!?

Aspirin P.t mikortól kezdted el szedni???

Echo,

mit tudsz erről, hogyan lehet kérni az embriók vizsgálatát? Én még nem hallottam soha!

Mmzs,

nagyon örülök a kezdésednek, ez most a te időd lesz! :) Elindult a pozitív széria! Jó hallani más intézményekről is. Anno, amikor keresgéltem, beszéltem telefonon Forgács doktorral, rendkívül szimpatikus volt, biztosan oda mentem volna, ha nem kell 1,5 évet várni!

Cicuci,

ne izgulj a Fostimontól, hamar bele lehet jönni!

Edina,

hogy vagy?

Cicmorgó,

mi újság?

Lexi,

szorítok neked a kezdéshez!
janula
 
 


Sziasztok lányok

Magdipeti hívtad a klinikát ma mikor kell mennned? Kíváncsian várom rólad bocsánat most már rólatok a friss híreket.

Cicmorgó ugye nem lett vérzés csak barnázás az is elmúlt remélem. Csak a beágyazódás volt és nem lesz más. Drukkolok neked is nagyon.

Mira merre jártatok remélem kipihentétek magatokat és kezdhetitek a következő kezelést. Lombik lesz már vagy megint inszem neked most?

Cicuci lassan eljutsz a végéhez és akkor már ez a sok szuri csak emlék marad. A babáért mindenre készek és képesek vagyunk tudod. Kedden írd meg majd mit mondott a doki reméljük addigra sok szép sejtecskéd lesz.

Paurora ne izgulj most még a méreteken hiszen nem centikről beszélünk még. Szép nagy és formás babád lesz ebben biztos vagyok . Egyél mindent amit megkívánsz és jól esik . Tudod most gömbölyödő pocakra gyúrunk nemde?????

Gabci nekem minden vizsgálatra felírta a doki a beutalót csak az a baj hogy sztk alapon nem veszik le a többségét . Maszekba érdemes próbálkozni.

Évike kíváncsi vagyok mit fog mondani a doki van mit megmagyaráznia a profnak én úgy gondolom.

A dhea tablettát már 1 hónapja szedem és eddig csak annyit vettem észre hogy középidőben jobban megérzetem a peteérést. Jobban görcsöltem, már gondolkodtam azon hogy elmegyek egy uh és megnézetem hány kis sejtet produkáltam most, de lehet a következő ciklusba elmegyek maszekba már csak kíváncsiságból is. Igazándiból az fsh értéket kellene lenyomnia de azt nem néznek nálunk csak ha szakorvos írja ki a vv. Nem egyszerű ám.

Mzsó mennek a drukkok az új szurihoz ilyen fsh eredménnyel sikerülnie kellllllll
edina71
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Beszéltem tegnap Andival és 23.-án kell mennem ultrahangra, mert el kell telleni 5 hét és 4 napnak.

Ma is megcsináltam a tesztet..ez még erősebb lett A hányiger megvan, a hányás, ha nem iszom kávét és nem eszek tejterméket akkor szünetel..persze én azért feszegetem a határaim, és kostolgatok ezt -azt..aztán öklendezek De a Jóisten áldja meg azt aki kitalálta a hányás ellen a gyömbért!! Mindig van nálam aszalt..marha rossz, de hatások

Cicmorgo: minden ok, ugye? Érzel már valamit? Mikor kell menned vv-re? Nagyon szurkolok, olyan jó lenne, ha folytadnád a szériát

Paurora: no para Szép stramm gyerkőc lesz, majd meglátod..behozza magát majd!! Itt ez a pár mm még behozható!! Majd eszünk valami jó tápáló diabetikus sütit a Zilába Lányok készüljetek a sütizésre!!
Mmzs, Lexi, Cicuci, Mira és többiek: hajrá! Peteérlelésre fel Nagyon drukolok nektek!!

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!! Én elmegyek a hétvégére Balcsira, majd vasárnap este jelentkezem!!

Puszi és ölelés nektek!!
magdipeti
 
 


Szaisztok csajok,

Mira, mikor kezdtek megint?Inszem, vagy lombik?

Cicuci,
képzeld én Lőrinci vagyokVigyor(vagyis voltam mikor anyuékkal laktam), és a X. kerületbe jártam gimibe, a Zrínyibe.

Edina,
Köszi, remélem is hogy PötyiZavarban van (mert ideiglenesen így neveztük el), formás kis rosszcsont lesz. Pocak növesztés, na igen már kezd látszani. Eddig se voltam egy karcsú nádszálZavarban van, de ennek mi lesz a vége! Férjem azt mondta aranyosan, hogy én csak ne izguljak, ha kell az ajtót is kibontja!

Janula,
Olyan jót mosolyogtam, remélem is hogy "fertőző" az állapotom, és itt mind elkapjátok!! VigyorMamarosan itt a május és keztek a lányokkal!!! Júniusra  már beírtam  a naptáramba, hogy kismama találkozót tartunk a Zilában!! VigyorKacsintás

Magdipeti,
ez szupi, akkor 12 nap és látod manót! Vigyor
Rátok fér a pihi ,megdolgoztatok érte te is és a virgkötő májsztró. Vigyor
Jó pihit, Balatonba még ne fürcsizz (amúgy is hideg), nem is szabad most ilyen helyeken fürödni ha jól tudom. Max. nyít vizben..inkább tenger stb...  Ja és nem javasolt a 12. hétig a huligánkodás sem. Zavarban van
Innentől zuhizz inkább otthon is, nekem ezt javasolta a nődokim, meg a védőnőm. Érezzétek jól magatokat!!KacsintásVigyázz manóra a pocakban!
paurora81
 
 


sziasztok csajok!

Olvasom a sok bíztataást, köszönöm! ezerszer is elolvastam már, olyan jól esik! Tegnap este már rózsaszínes-pirosas volt egyszer a wc papír, majd később semmi. Ma reggel megint semmi. Most 10 óra után megint semmi. Most akkor mi van?? De mellette semmit nem érzek, se hasfájás, se hányinger, se mellfeszülés. Most megpróbálok ellazulni, megnyugodni és csak pozitívan gondolkodni! 

A Tv-t elvileg ma hozzák vissza, valamikor délután :)

Cicuci, hogy megy a Fostinom kevergetés?

magdipeti, érzed jól magad a Balcsin!

cicmorgo
 
 


Sziasztok,

Mmzs, mi most úgy néz ki, hogy a Versysnél próbálkozunk. A stimu is más lenne. Kiváncsi is vagyok, sikerülne-e 1 nél több petesejtet kiizzadnom. Èn már 3-mal is nagyon boldog lennék.

Janula, PGD ill PGS címszók alatt olvashatsz erről. A legfejlettebb vizsgálata ezeknek, amikor az embrió összes kromoszómáját nézik egy sejtből. Ez egy angliában kifejlesztett eljárás, 2012 óta érhető el. Sajnos a TB nem támogatja, ìgy fizetős és ezért itt kevés helyen csinálják. Nekem az is tetszett benne, ha nem jó az embrió, akkor nem kell heteket várni, a vetélés kockázata minimális, így lehet új stimut kezdeni rögtön.

Cicuci, de jó, hogy Te is kezdhettél :D A szurikkal ügyesen! Növessz velük sok szép petécskét :D

Magdipeti, jó pihit, vigyázz magatokra :D

Cicmorgó, továbbra is megy a drukk a 2 csíkos tesztért!

Edina, FSHt nézethetsz magánlaborban. Èn, mikor megjött hìvtam a labort kérdeztem mehetek e 2 nap múlva, mondták, persze. Ez a G1 volt, de gondolom, máshol is mígy működik.

Mindenkinek szép napot! 
echo95
 
 


Sziasztok Lányok!


Csatlakozni szeretnék én is a fórumhoz.


Röviden rólam, 7 éve szeretnénk babát, Murber dokihoz járok harmadik éve és túl vagyok 6 inszemináción és most a lombik következik, más lehetőség nem is maradt már nekünk :(. Kicsit félek, kicsit bizonytalan is vagyok már, ezért gondoltam csatlakozom.
Azt még nem tudom mikor kezdjük el, ugyanis március 22-én még műtöttek (laparoszkópiás műtét), azt sem tudom mikor jelentkezhettek legkorábban.

Nálatok mivel kezdődött a lombik? Kivizsgálással, akkor is a folyamatosan kezeltek előtte és vannak viszonylag friss leletek?

Előre is köszönöm a válaszokat :).

cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Háát, lányok a vérzés visszatért és már sötétrózsaszínű-pirosas :( nem tudom, mit gondoljak!
ma van a 23. cn. :(
cicmorgo
 
 


Magdipeti, pillanatok alatt itt van 23-a ;-) Jó pihit a Balcsin ;-)
Paurora, "Pötyi" éééédeeees :-) A méreteken ne aggódj, nem vagyunk egyformák ;-)!! Hidd el, nem fogsz megnyugodni a vv után sem, mindig van min izgulni, ha gyereke van az embernek. És ez már így is marad örökre. A nagy gyereknél is mindig van min izgulni, aggódni.  Köszönöm a dícsérő szavakat, mi sem bírunk betelni KisMackóval. Sokszor még most is elérzékenyülök, amikor ránézek, és olyan hihetetlen, hogy itt van. Hát igen, kicsit túl jól reagál a szervezetem a szurikra, ezért sem akarja dr M. az új stimut (gondolom, nincs már annyi férőhely a sítáborba )
Zsó, el sem tudom mondani, mennyire szurkolok Nektek!!! Annyit gondolok Rád!! Nagyon bízom, hogy az új hely, új gyógyszer, szuper értékek meghozzák a várt eredményt!!
Gabci, sajnálom, hogy megint elment a párod :-( A nődoki hozzáállását pedig nem értem :-( Ahol én voltam most az új dokimnál, ott van AMH szűrés, 7000.- (genium-med.hu)
Echo, nagyon szorítok Nektek is!! Akkor végülis együtt csináljuk majd májusban, csak nem egy helyen. De ne hagyj el minket ;-)!
Mira, jó volt a pihenés? Merre jártatok?
Cicuci, meglátod, menni fog a szurikeverés. Belejössz majd szépen.
Cicmorgo, visszakaptad a tv-t? Nagyon szorítok, hogy csak a fészkelődés jelei legyenek Nálad! Nem szadab feladni, nekikeseredni! Jövő héten mész vv-re, ugye?
Cermiák, üdv itt! Sajnálom, a sikertelen inszemeket :-( Murber doktor nem mondta, mikor menj? Mikor hívd őket? Sajnos, a kérdésedre nem tudom a választ, mert nekem egyből lombik volt, és tetőtől talpig átvizsgáltak mind a kettőnket a párommal. Ne félj, itt szuper kis csapat van.
Szép hétvégét mindenkinek!!
Puszi
maci80
 
 


Sziasztok Lányok,

ma megjött, úgyhogy a 20. napom április 30 lesz! Tudja már valaki más is a májusi csapatból???
janula
 
 


maci80, nagyon köszönöm a bíztatást, kedves vagy! :)
Nem mondott sajnos semmit, mert amikor kiderült, hogy méhen kívüli terhes vagyok, azonnal befektettek :(. És nem Ő műtött, nem vállalta a műtétet, tehát nem mradtunk semmiben mert nem is beszéltünk a műtét után. Valószínű fel fogom hívni és rá fogok kérdezni.

Kellemes hétbégét neked! :)
cermiák
Budapest IX. kerület
 
 


Sziasztok Lányok!

Hajrá-hajrá mindenkinek! Mindjárt itt van a május és kezdhettek jó sokan! Aztán meg majd tarthatunk pocakos, meg lombikbébi-talit Azt olvastam valahol, hogy tavasszal esnek teherbe a legtöbben


Ma reggel voltam bent a klinikán és a szőke hajú, fiatal hölgy adta be az első Fostimon-t. Hát... jól megbökött a tűvel. Aztán most este már beadta a párom az esti adagot. Ő is jól megbökött a tűvel... de szerintem most én reagálok ezekre érzékenyen  Amúgy a párom tök ügyesen összekutyulta a szurit, nagyon megy neki, bár azért azt mondja sajnál amikor megszúrja a testem, de rendíthetetlen  
Lányok olvasgattam ma a neten a szójafogyasztásról. Írtak hideget-meleget. Írták, hogy a szóját lehetőleg kerülni kell, mert kedvezőtlen lehet a fejlődő bébire.. aztán meg azt is, hogy mégis kell, mert van benne sok minden ami szükséges. Én csak szójatejet iszom (napi kb. 2-3 dl. a kávémoz), mert a tejfehérjére allergiás vagyok, meg a riszre és a zabra is. De nem tudtam eldönteni, hogy akkor most ez jó vagy nem Ti mit gondoltok vagy tudok erről?

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok! És remélem visszatér a jó idő is
cicuci
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Maci, 

nagyon jólesik, hogy ennyire drukkolsz! Én is drukkolok neked és büszke vagyok rád, hogy a 3. gyerekért is hajlandó vagy ennyire "megdolgozni". Remélem, sikerül elindítani a fagyis programot.

Edina, 
tök jó jel, hogy így fájt a peteérés! Hátha ez a dhea valami nagyon jót csinál veled!

Cicmorgó,
 sajnálom a vérzést, semmiképp ne add fel, használd az Utro-t vagy zselét, amit kaptál és reméljük a legjobbakat!

Cermiák,

a laparral együtt biztos volt méhtükrözés is, ugye? ( hsk)
Akkor szerintem semmi nem kell már, hanem egyből indulhatsz a lombikkal,azért egy vérzést biztos meg kell várni. Kérdezd meg Murbert feltétlenül. Nekem egyébként abszolút nem kavart be a ciklusba, mikor volt ilyen műtétem, lehet, hogy neked is szépen az idejében meg fog jönni.Amúgy én is IX. kerületi vagyok :-)

Janula, 

már most megy a drukk!

Szép hétvégét mindenkinek!:-)

mmzs75
 
 


Sziasztok!

Sopronban és környékén voltunk egy kicsit feltöltődni.

Magdipeti

Remélem ti is jól éreztétek magatokat a Balatonnál .

Pauróra
Ne izgulj nem lesz semmi baj, Pötyi majd beindul és gyönyörű kisbaba lesz belőle.

Edina

Gőzöm sincs, hogy most nálam mi jön, mivel tudod, hogy cisztát talált legutóbb, így rá sem tudtam térni a rábeszélésre a lombikra. Most az a helyzet, hogy csütörtökön kellett volna megjönnie és csak kínlódik. - tuti nem lettem terhes mert néztem tesztet is - és aggódom, hogy esetleg a ciszta nem múlt el dr. M. nem adott rá semmit és ez befolyásolja a mensimet. Mi a véleményed, véleményetek?
Lehet, hogy a ciszta miatt késik a mensim?

Puszi
mira08
Budapest
 
 


Sziasztok lányok

Remélem mindenkinek jól telt a hétvége .

Mira Sopron szép hely már én is voltam a párommal és onnan át is mentünk Bécsbe egy napos városnézésre. Irigyellek ám mert mi nem voltunk mostanába csak tervbe volt de nem jött össze . Akkor most kipihenve újult erővel kezdheted a kezelést. Szerintem a ciszta nem okoz vérzés kimaradást. Talán te vagy a következő kismami csak korán teszteltél????

Magdipeti remélem ti is jól éreztétek magatokat Balcsin séta kis pihenés . Most rátok is fért megdolgoztatok ezért a babáért babákért. Kíváncsi vagyok mit mond majd Murber doki írd ám majd meg ha méssz hozzá.

Paurora csodamami remélem te is élvezed már a gömbölyödő pocakoddal ezt a napsütést .

Cicmorgó ugye csak beágyazódásos pecsételés volt ugye csak ennyi és nem vérzés ? Nagyon drukkolok neked hogy végre megtörjön a negatív hullám és kívánom te legyél az első lombikos kismamink
Mzsó érzel valamit az új szuritól vagy csak annyit mint a Fostitól? Holnap méssz vizsgálatra ugye? Kíváncsian várom a híreket rólad és nagyon drukkolok neked. Már nagyon megérdemlitek a babát mindketten.

Évi Maci ti akkor mikor tudtok kezdeni csatlakoztok hozzánk májusba vagy elöbb?

Janula hajrá április 30 remélem mindent rendben talál a prof és tudjátok kezdeni a lombikot.

MI Gabcival úgy számoltuk hogy május közepén lesz a 3 vérzés és akkor kell menni mind a kettőnknek Murber dokihoz.

Évike kedden méssz a profhoz ugye? Kíváncsi vagyok mit fog mondani ..... Írj majd.

Echo lehet nézetek egy Fsh csak kíváncsiságból hátha már most változott valamit az fsh értékem.

Mikor mentek a másik klinikára májusban ti is ugye?
edina71
Budapest
 
 


Lexi kedden rád gondolok 3-kor és csak jó hírekkel jöhetsz . Ciszta nem lesz és kezdheted a szurikat. Hajrá csajszi !!!!!!!!!!!
edina71
Budapest
 
 


Edina, aranyos vagy, nagyon szépen köszönöm. Szuper hétvégém volt, sokat mászkáltam ide-oda, vásároltam, meg előtte két napos céges tréningen voltunk vidéken, úgyhogy nem is gondoltam az egészre, de most azért már kicsit kezd motoszkálni bennem, hogy megint megyek a dokihoz...

Mira, nekem eddig kb minden alkalommal volt ciszta, mire kezdhettem volna, de soha nem késett, vagyis nekem nem befolyásolta a menzeszt. Persze ettől még lehet, hogy késhet emiatt. Szurkolok, hogy mire legközelebb mész, Neked se legyen ciszta :).

Cicmorgó, mi a helyzet, remélem továbbra sem jött meg, nagyon szurkolok Neked!!

Cicuci, remélem jól megy a szurizás :). Én a szójás témáról nem sokat tudok, de mivel az endometriózis diéta tiltja a szóját, így én igyekszem kerülni.

Janula, de izgi, akkor megkezdődött a visszaszámlálás, hamar el fog szaladni ez a pár nap :). Meg akkor majd csatlakozik Edina és Gabci is, de jó, beindulnak a dolgok.

Magdipeti, remélem jól telt a pihitek :)! Tudod már mikor mész a dokihoz?

lexi01
Budapest
 
 


Szisztok Lányok!!!!!

Én csak ma voltam itthon,mert 3napig dolgoztam,csampona csütörtök volt péntek-szombat-vasásrap meg Glamur napok szóval annyian voltak mint az oroszok!!!űNagyon elfáradtam.Ma el is hívtam a masszőr lányt és megmaszírozta a talpam olyan jó volt!!!
Holnap megint megyek,és holnap ér haza a párom is. De kedd-szerda itthon leszek.Még nem tudom mikor megy megint remélem szerdán.

Magdipeti biztos nagyon jó volt a balcsin,úgy irigyellak,ránk is ránkférne egy kis pihi már!! De majd pünkösdkor megyünk haza anyukámékhoz,horgászverseny van minden évben és a párom nevezni szokott az ottani barátokkal ráfér egy kis szórakozás mert mindíg megy ő is szegény!!!

Mira nektek is jó volt biztos mostmár indulhat neked is a lombik!!!!Hajrá!!!!

Cicmorgo Mi zu???

Lexi nyugi kezdeni fogsz!!!!

Janula te fogsz kezdeni leghamarabb de megyünk utánad nyugi!!!!!

Cicuci csak ügyesen a szurikkal!!!!

Paurora hogy vagy?? Nő már a poci!!! 

Maci!!! Ó nekem is volt már kétszer is tüszőmaradvány és nem tudtam kezdeni olyan mérges voltam,de így akkor remélem májusban kezdünk mindannyian!!!!!

Echo!! Sajnálom hogy itt hagysz minket de csak a klinikán itt a fórumon nem?!? Ugye???
Majd szeretnénk tudni mi van veled!!!!

Edinám!!!!!
El fogok menni a Alleeba a magán laborba és megcsináltatom a vérvételt csak nem tudom mikor majd megnézem mikor lesz egy szabad napom.
Ők ia az eredményeket emailban küldik át.


Évike!!!!
Mi zu?? Dolgozol??Majd hívj vagy írj hogy mit mondott a prof,mert nagyon kíváncsi vagyok rá!!

Sok puszi mindenkinek!!!!!




gabci75
Érd
 
 


Szaiszatok!

Barátnőmnek maradt 4 db cetrotide..vidéken van,csak posta jöhet szóba..
5500 ft/db,de ha valaki egyben kéri 20.000 ft.postát állja..

Linus.


linus999
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: