Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Pildi, sajnos nagyon gáz volt a bimbó ezért egy idöre mell-öztük, de valóban jobb ha kiszopizza a pici, mert másképp nem csak a bimbó fáj hanem az egész, mert nyomja a tej.
Csak egy éjszakai szopizást hagyott ki a beteg bimbó, de reggel már megint felkerült rá a pillangó. És utána még melegvizes zuhany alatt kiszadiztam amit még találtam. Jó így?
Mint írtam, szerintem a patikai bimbókrém -asszem Alice-éknál is - jön be rá.

Szoptatni hónaljból már kisujjból csináljuk... Ami nekem azért király, mert ha véletlen este bealudna, csak eltávozom felöle és kész...Azért köszi, esetleg majd benézek az ajánlott topicba, ha arra járok.
Most épp még 11-ig a KH felé fogok járni, megmutatom a "müvemet" a néninek aki olyan jól segített...
A piros csik, folt, már szinte teljesen eltünt...és még 1 db Augmentint sem vettem be, annyira tartok az antibiotikum hatására burjánzó gombától...

Alice, jessz, erre én is gondoltam. Dettol megvéve, apa le lesz csekkolva. Tetötől talpig (szerintem nem lesz ez sem ellenére :-))))

Amint túl vagyunk az elsön úgyis jelzem...
Digitalis mérleg tényleg idegesítő. Mellesleg néha lehet h jól mér, mert a pótlásból csak 30-40 fogy, tehát lehet hogy mégis csak van 100 néha 1 ciciben...Nektek, Alice, miféle a mérleg?
timili
 
 


A cárevicsről végre vannak új digitális képek az albumban, tegnap készültek:

http://babanet.hu/album/main.php?album=3092&page=4&image=75486
alice_cs
 
 


Szia Lili!

IGEN, ismerem. Csak jót tudok mondani róla, én is nála szültem + egy barátnőm is. Ha érdekel részletesebben, írj egy mélt a címemre (profilba van).
Sajna most nem vagyok olyan hangulatban, hogy ide írjam.

Akit érdekel egy találka:
Ha minden jól megy, akkor 20án megyünk a Blahára tüntetni, előtte a Margitszigetre sétálni.
Akit érdekel, velünk tarthat.

Üdv
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

 
 

Szia Ed!
Köszi, itt is a választ!
Írok mailt!
Lili
lilike22
 
 


Alice !

te rongyos élet....
Ennél jobb képcímet találni sem lehetne!!!
én_aki_vagyok
 
 


ja a maccsal meg vigyázni !!!de gondolom tudod
én_aki_vagyok
 
 


+Máté ma tölti az első civil éjszakáját majdnem
otthon "anyóséknál". Baromi fura 1 érzés.
én_aki_vagyok
 
 


A "te rongyos élet..." kb. 4 hetes korában készült, de még az is lehet, hogy csak 3 hets volt - no akkor még mind a két szeme nagyon csipás volt és a fényképen is látszik, hogy kicsit b is volt gyulladva - ahhoz képest szvsz. nagyon szépen kitisztultak a szemei, már csak az egyik szeme csipás időnként és egyáltalán nincsen begyulladva, most megint adtunk egy kis időt a könnycsatrna átmosás előtt, hátha kinövi...

- maccsal meg mi a baj? Be van oltva, féregtelenítve van, bolhanyakörve van, a gyrek meg már megszületett, ha neadjisten most kapna toxoplazmózist, az se ártana már neki... ez egyébként egy véletlen pillanat volt, hogy bejött a macs, felugrott a (másik)lányom öébe a baba mellé, aztán a baba lábát átölelve elaludt, nem szoktuk őket egy ágyba fektetni... viszont mi azona véleményen vagyunk, hogy jobb ha minél hamarabb megismerkedik ilyenekkel is, legalább hamar hozzászokik az immunrendszere.

Persze ugye kink a pap, kinek a papné...

Hazaadták már a kicsit????
MIlyenek a nappalok meg az éjszakák???
Bírjátok?
(Az első idők rémesek, de nem szabad abba a csapdába beleesni, mikor az ember úgy érzi, hgy ez már biztosan nem javul... ire a gyerek egy hónapot otthon tölt nagyn szépen kialakul a rendszer, csak azt kell kibírni...)
alice_cs
 
 


Sziasztok!

Alíz, nekünk is van cicánk, ha a cicával minden oké, akkor nincs is semmi baj, viszont egyedül nem lehet hagyni őket.Előfordult már többször sajnos, hogy a cicát vonzotta a baba tej szaga, oda/rá feküdt az arcára, így a baba megfulladt.
Na, meg persze a szőr.
Nagyon jók a képek, édes nagyon őcársága.Ma reggel hallottam, hogy meglátogadta Fidel CastroékatKép
Ha végre lesz időm, küldöm a mélt.

Puszka, Léna

Lilypie Pregnancy tickers
nuska
 
 


Macsek: Arra gondoltam, amit NUSKA leirt: kettőt fordulsz és már ott fekszik a macs a babán.
kinek a pap..(nekünk jelenleg 3 és 1/2 macskánk van)Kép
majd mesélek, hogy Máté hogy viseli a POLGÁRI környezetet..
én_aki_vagyok
 
 


Nuska, teakivagy

nilyen szempontból nem kell félni a macsektól, a cárevics egy pillanatra sincsen egyedül, bármennyire is macskaszeretőek vagyunk azért egy ágyba meg stb nem fekhet be őmacskasága, és a szőr is ciki tényleg... éppen csak arra utaltam, hogy nem kell rosszul lenni egy ilyen fényképtől, mert ha egy baba macskás családba születik, akkor neki azzal is illik megbirkóznia.

Képzeljétek, tegnap voltunk a lányommal fodrásznál, mert már elkerlhetetlen volt a lenőtt séró megkurtitása, Ivánka is velünk volt, de aztán kaptunk egy kis leckét abból, hogy a csecsemő nagyon érzékeny a szagokra - valósággal utált minket egész nap, csak a nagyapjánál nyugodott meg... míg végre rájöttünk, hogy az intenzív sampon-hajlakk és egyéb szagok zavarják - szóval summa summárum, be kellett állni a zuhany alá, azóta megint békesség van.Kép
DE míg rájöttünk mi baja...

Csak úgy mondom, ha valamelyikőtök fodrászhoz készül... erre is fel lehet készülve.
alice_cs
 
 


-csecsemő nagyon érzékeny a szagokra-
na ezt sem tudtam eddig. Este kipróbálom, hogy melyik deóm jön be neki -szagilag-Kép

"hogy nem kell rosszul lenni egy ilyen fényképtől"
nem is erről volt ám szó..
én_aki_vagyok
 
 


Sziasztok! Mi is macsekosak vagyunk, de Szófia úgy kerüli a gyereket az elejétől fogva, mint a tüzetKép

Mondjuk azért is, mert ha megpróbált anno (Dudu születése előtt) belefeküdni a babaágyba, vagy a babakocsiba, hordozóba akkor bezony meg lett kergetveKép
Sok macskás ismerősöm van, kisbabával,de valahogy a macsekok ott is tartanak a babáktólKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!
tudtok ajanlani egy jo szulesorvost elerhetoseggel?
Elore is koszi!
a masik topikban senki sem valaszolt)

Kép
babarozsa
 
 


Babarózsa,
a lányom (itt többekkel együtt) nagyon esküszik Kósa doktorra, most éppen nincsen itthon, de ha hazajön szivesen megemilezem az elérhetőségét, ha adsz egy címet ahová küldhetem.

Teakivagy,
már nagyn kiváncsi vagyok a beszámolódra, hogy a kisfiatok hogyan töltötte az első napokat a polgári civil életben!Kép
(Ami meg a deo-kat ileti, legokosabb ha egy olyat se használsz ami túl illatos, és egy ideig ugyanazt használd... ezt üzenem a kismamának is, mi nagyon befürödtünk tegnap ezel a fodrásszal, a tulajdon anyja kezében sem maradt meg emiatt, egyedül a férjem megszokott nagypapaszaga nyugtatta meg... )
alice_cs
 
 


Alice, koszi
me_tog@yahoo.com

es mit lehet rola tudni par szoban?

Kép
babarozsa
 
 


szia Babarozsa!
Irtam Neked emailt nem tudom megkaptad e , irok ide is, en Dr:Horvath Jenot tudom ajanlani legjobbak kozetartozik, elerhetosege:06-30-934-92-27.Reszletekert irhatsz a emailemre:patika@vipmail.hu, szivesen valaszolok.
anitus
 
 


Babarózsa!
Én ott is válaszoltamKép Szőnyi dokit tudom ajánlani, szerintem szuper (fiatal, 3 gyereke van és maximálisan odafigyel RÁTOK!!!!Kép Az asszisztense egy tündér és a második babámat is nála fogom megszülniKép


Írok neked emilt is róla ha kell!Kép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!
az utolso 2 emailt sajna nem kaptam megKép
de majd holnap is nezem

Köszi szepen lanyok!Kép

Kép
babarozsa
 
 


Hicudzsi,
most megyek kismama uszasra, de aztan megnezem!Kép

Kép
babarozsa
 
 


Gyerekek! HELP!

A bébi itt ordít a karomban már kb. 15 perce! Totál vörös, folyik a könnye én meg annyira sajnálom h majdnem vele sírok. Azt hiszem megint az esti ordítOK! MEDDIG TART EZ MÉG????
Miért kell ez?? Mit lehet ez ellen tenni? A chamomilla egy kalap... erre.
Nem éhes, nem kakis, nem szomjas, még csak nem is a táncikáért van megőrülve (kipróbáltam)

Lehet h az apukája kiányzik neki ENNYIRE?! :-))
AZ egyik pillanatban úgy érzem nem bírom, a másikban meg ránézek ahogy folyik a könny a szeméböl és arra gondolok amit 2 könyvben olvastam (hogy nem tudja a viselkedését "koordinálni") akkor meg annyira sajnálom...

HILFE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De gyorsat, bitte!!!
timili
 
 


nincs kéznél autós ülés amiben elringathatod?
-próba
én_aki_vagyok
 
 


timili!
Szerintem picit sötétíts el, csak egy halvány fény legyen.
Dúdolj neki, puszilgasd, feküdj mellé félmeztelen, vagy fektesd félmeztelen a hasadra, hogy hallja a szívdoogásodat!
Lehet, hogy az inger sok már neki, fáradt, de azzal hogy sír magát zavarja fel és a táncika is csak zaklatjaKép tudom nehéz ilyenkor, mert feszíti magát, de ha megvagy győződve róla, hogy nem fáj semmije, nem éhes, szomjas csak nyugtalan, akkor ez általában segít...

Nagyon pici még a baba ahhoz, hogy más módszerek beváljanakKép Mennyi idős most pontosan?

hicudzsi
 
 


Babarózsa !

Ha szereztél dokit, legalább akkora figyelemmel
keress szülésznőt is. Hidd el, megéri.
én_aki_vagyok
 
 


Sok szülő az ilyen jellegű "vészhelyzetben" félreismeri a baba jeleit és szórakoztatni szeretné, táncika, játék, pedig legtöbbször csak túl sok az információ, már túl fáradt ahhoz, hogy feldolgozza...Kép

Ha nem bírod pár percre menj ki a szobából (őt addig tedd a kiságyába, hoy nehogy leessen valahonnan)vegyél mély levegőt, ígyál pár korty vizet. Kezdj el dúdolni magadban valami kedves dallamotKép És kezd újra a nyugattatástKép

Dudu is ilyen volt, van tapasztalatom ebben atémábanKép
PUSZI!!
Sajnálom, hogy nem előbb olvastalak!

hicudzsi
 
 


Tea-ki-vagy, van itt már minden...illetve volt...komoly 5 percig MINDEN használ...ének, zene, tánc volt ringatás is, kaja, pia, zongora.
Repülőtartás, peluscheck...amit akarsz...
Most hason ordít a járókában, és tiszta víz...

Na.megyek hátha a fürdés segít
timili
 
 


Timli én is ezt tudom ajánlani, vedd a hasadra, feküdj le vele, dúdolj neki valami monoton dallamot, mindegy mit - ugyanis ilyenkor vagy a hasa fáj, vagy pedig "túlpörögte magát" valami miatt, annyira álmos, hogy nem tud elaludni.

(Az apucikája még nem hiányozhat neki,ennyi idős korban még nincsen ekkora érzelmi készletük ...)

Nyugalom, monotonia, higgadtság (nehogymár te is sírj vele az istenért!!!!)
alice_cs
 
 


A fürdés jó ötlet!!!!
alice_cs
 
 


Csak kitartás!!!Kép

hicudzsi
 
 


Te aki vagy!
Az én dokimnak szuper a szülésznőjeKép Azért is mertem ajánlaniKép

hicudzsi
 
 


énaki...
persze, ha mar meglesz az orvosKép
de lehet, hogy maradhatok a regi orvosomnal, ha nincs semmi gond a babaval

Kép
babarozsa
 
 


Teakivagy,
érdekes, hogy te is meg a lányom is mennyire dicsértétek a Marika szülésznőt, aki - ahogy kivettem - valahogy többek szemében nem szimpatikus... de végülis mikor valóban tenni kell, akkor nagyon is rendes és helyén van az esze nem? És pl. a lányom is azt mesélte, hogy ha ő nem lett volna, akkor nem tudta volna végigcsinálni... mert indig akkor volt erélyes mikor kellett, és mindig akkor humorizált mikor kellett - én ugye csak a folyosón kívülről asszosztáltam, de engem valahogy megnyugtatott, hogy ebben a szülésznőben van némi izom is ha kell...
alice_cs
 
 


Alice!
Velem Marika iszonyatosan bunkó és érzéketlen volt.. Többen más topicokban felvetették, hogy Marika csak azokkal kedves akiktől elvárhat egy kis pluszpénzt..Kép Olyan anyukák is ezt erősítették meg bennem akik nála szültekKép
Én a hátam közepére nem kívánok mégegy találkozást veleKép

Tündiről annyit (Szőnyi asszisztense), hogy a szabadnapján is bejött hozzám, hogy megnézze beindult-e a tejem. Ha nem ő ügyelt a harmadikon megkérte a többi nővérkét, hogy segítsenek nekem a fejésnélKép
Egy másik Szőnyis kismama, meg 17 óra vajúdás alatt hozta világra 5 kilósnál valamivel nagyobb babáját és utána áldotta egész végig Tündi kezét, mert csodásan masszírozta a vajúdás alatt a derekátKép

Mivel csaszis voltam nem kellett volna szülésznő,de én ragaszkodtam ahhoz, hogy Tündi ott legyen velünkKép

Na befejeztem a zengedelmetKép
KépKépKép

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem, de azért olvasok. Gyorsan írok egy kicsit magunkról. Jól vagyunk, Kitti nagyon ügyesen közlekedik hátrafelé. Mostanában mindig lemászik az ágy végébe. De a járókában is addig mászik, míg a lábai ki nem lógnak. Kép Amúgy jól elvan hason, néha már majdnem négykézlábazás is sikerül neki, de még elég kezdetleges módon. Sikongat, tánzikál és berreg, van, hogy ezt egyszerre. Kép

Nekem elkezdődött suli, igaz, eddig csak két szombat volt, de még nem sikerült visszarázódni. Októberben pedig megyek nyelvvizsgázni, de úgy érzem semmit sem tudok. Azt gondoltam, majd ha befizetem a nyelvvizsga díjat, akkor az fog motiválni, de valahogy mégsem. Na mindegy.

Aliz, én is vittem magammal Kittit a fodrászhoz, de őt nem rázta meg a dolog. Úgy látszik a lányok ezt jobban viselik. Kép

Timili, bár már biztos túl vagy a dolgon, nálunk ilyenkor az vált be, ha sétálgattunk vele, illetve később az autósülést felkötöttük hintának a plafonra és abban mindig jól elvolt. Az éneklés is hatásos. Én általában a Lencsilányt szoktam dúdolni, és legtöbbször amint meghallja meg is nyugszik. Mellgyuszi rendben jött?

Ed, Hicu mi is megyünk jövő héten a Blahára, majd kereslek titeket.

Most csak ennyi telt tőlem, de majd megpróbálok gyakrabban jönni.

Pusza,
Tünde
rtünde
 
 


Timili!
Hogy vagytok???

hicudzsi
 
 


Nehéz úgy véleményt mondani, hogy mást nem ismerek, de nekem (és a páromnakKép) Ö mindent megadott amire "szükségünk" volt. Amikor kellett
kedves volt, de amikor arra volt szükség akkor határozott(nevezhetném keménynek is). Most fogalmazódott meg bennem a lényeg: Minden szava, mozdulata arról szólt, hogy a páromnak "jó" legyen. Én azt éreztem belőle, hogy értünk dolgozik. Kell, lehet ennél többet adni?
+ 0 bizonytalanság, semmi felesleges báj vagy durca....áááá ezt több oldalon keresztül lehetne csak leírni. vagy úgy se.
Jó azért van egy tényező.: szimpátia. Azt nem tudom, hogy egy esetlegesen antipatikus kismamával hogyan viselkedik, de most már tudom hogy ezek az emberek vagy jól végzik a munkájukat(elhivatottság) vagy rosszul, és nem motiválja
öket maga az alany...á a frac se tudja...Kép
én_aki_vagyok
 
 


Te_ aki _vagy!
Gondolom ti választottátok őt és minimium egy ajándékkosarat kapott tőletekKép

Egy mindig mosolygós - bár kicsit félős - kismama szerinted miért antipatikus??? Ő volt az egyetlen aki durva volt velem és szenya... nem tudom anno olvastad-e, hogy milyen találkozásom volt vele, de semmi vajúdás meg ilyesmi.. csak egy sima CTG-t kellett volna csinálnia nekem..Kép

Ja és ha jól tudom csinált még régebben egy baromi nagy hibát, de ezt nem részletezem, mert csak másodkézből hallottamKép

Mindegy! Örülök, hogy nektek bejöttKép

hicudzsi
 
 


Te_ aki _vagy!
Gondolom ti választottátok őt és minimium egy ajándékkosarat kapott tőletekKép

Egy mindig mosolygós - bár kicsit félős - kismama szerinted miért antipatikus??? Ő volt az egyetlen aki durva volt velem és szenya... nem tudom anno olvastad-e, hogy milyen találkozásom volt vele, de semmi vajúdás meg ilyesmi.. csak egy sima CTG-t kellett volna csinálnia nekem..Kép

Mindegy! Örülök, hogy nektek bejöttKép

hicudzsi
 
 


<hogy Marika csak azokkal kedves akiktől elvárhat egy kis pluszpénzt..<
Hát nem tom. Én alapból úgy öltözködöm mint a templom egere ünneplőben, úgyhogy sokmindent levehetett rólunk de hogy plusz zsét fogunk nyomni hát....
én_aki_vagyok
 
 


Sziasztok!

Tünde, Hicu, nem tudom, mi lesz hétfőn, mert most változóban van az életünk. Ha tudunk, megyünk.

Kincső szépen fejlődik, két fogacskával büszkélkedhetünk. Az éjszakák változatlanul ébredősek, sírósak. Megint kiköltöztettük a kiságyból mellém. Ez van. Egyszer csak megnyugszik.
Próbálkozunk gyümölcsökkel kisebb-nagyobb sikerrel.
Vigyorog, gagyog, játszik. Imád hintázni a játszón.
Olyan jó, hogy van nekünk, mert így egy kicsit könnyebb feldolgozni az élet tragédiáit.

Répa + alma a vacsi:
Kép

A macikkal a szőnyegen:
Kép

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


<Egy mindig mosolygós - bár kicsit félős - kismama szerinted miért antipatikus??? >
nem tudom.kb 1001 ok lehet. Mondom, a fene sem tudja hogy működik ez. Én nem akarok itélkezni a felett aki velünk rendes volt.
Mondjuk én könnyen beszélek. Mindig megtalálom a megfelelő hangot, hogy kivel hogyan kell beszélni, mit kell neki mondani, kivétel az a BM-s ügyintéző akinek majdnem a fejére húztam a monitorját, de ez egy külön történet.
én_aki_vagyok
 
 


RTünde,
ti is a Lencsilányt éneklitek????? Mert én is... a sok icipici-től mindig elandalodik, csak az a baj, hogy ne ismerem a szövegét rendesen, nem tudja valaki? Elárulom, én mennyit tudok belőle - még szerencse, hogy a gyerök még nem tud beszélni és kritizálni...Kép

Szóvalén ennyit tudok:
"Egyszer volt, hol nem volt
egy icipici házikó,
icipici házikóban icipici ágyikó.

Icipici ágyikóban icipici lencsilány
icipici anyukával túl az Őperencián.

Este ha sötét lett, az icipici lencsi félt
Az icipici anyukája mondott egy mesét:

Egyszer volt...stb"

Szóval megehetősen hiányos,de Ivánka nagyon értékeli.. megy még az "Egy elefánt ha téved ,ha téved,mekkorát téved két elefánt?" - a csúcs eddig 70 elefánt volt...Kép

Meg még hatásos az "Este jó, este jó, együtt lenni jó" is - no ennek legalább tudom a szövegét meg a dallamát is...

egyébként meg kel mondjam, hogy a lányommal együtt RENGETEGET énekelünk mainapság ez ügyben....
alice_cs
 
 


Egyszer volt, hol nem volt,
egy ici-pici házikó
Ici-pici hézikóban,
Ici-pici ágyikó
Ottan élt, éldegélt
egy ici-pici lencsilány
Ici-pici anyukával
túl az Óperencián
Ici-.pici lencsilányka Lencsi babát ringatott
Anyuka is ezt csinálta,boldogságban éltek ott

Amikor este let az ici-pici lányka félt, ici-pici anyukája mondott egy mesét, hogy:

Kép

Nálunk az elején azt lnekeljük, hogy ici pici családjával túl az Óperencián
a végén meg:
lányka félt, ici-pici apukája mondott egy mesét..

Nehogy apuci is kimaradjonKép

Puszi!

hicudzsi
 
 


Ed,
ez a kislány egyszerűen... egszerűen nem találok márjelzőket, hogy mennyire kicsattanó egészségú és tökéletes...

de,
"Olyan jó, hogy van nekünk, mert így egy kicsit könnyebb feldolgozni az élet tragédiáit. "
ezzel a mondatoddal nem tudok mit kezdeni... mi a baj amúgy???

Szülésznőkről meg: kinek ez jön be kinek az, nem vagyunk egyformák nem?

Teakivagy,
hogy van a kicsi? (És ti?)
alice_cs
 
 


Te aki vagyKép
Hogy van a picúr?Kép

Ed!
Kincső már hatalmas!! Nagyon csajszis lett ám!!!
Csodaédes ahogy a kajára fintorogKép Van egy olyan érzésem, hogy ő is olyan zsivány mint DuduKépKép

Remélem nincs valami baj, hogy nem jöttök hétfőn!! Meg amit Alice is kiemelt, amit írtálKép az sem túl bíztatóKép

Alice!
Az ici-piciben elég nehéz az a rész, hogy: ici-pici lencsilányka Lencsibabát ringatott.. mert itt változik a hangfekvésKép
Édua kedvence a "Hétpettyes katicabogárka"Kép
Ismeritek?

hicudzsi
 
 


Sajnos nagy a baj. Apósom egyedül maradt péntek délelőtt. Anyósom összeesett és már nem tudták megmenteni. Költözünk Apóshoz, mert szeretné, hogy vele legyünk. Előtte viszont lakásfelújítás. Szóval most tőle függ minden. Ha szüksége van ránk, akkor megyünk.
Be is fejezem.

Még olvasgatok egy kicsit aztán irány aludni.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


http://egyszervolt.hu/ret/fomenu/index.html

Ezt érdemes megnézniKép És be kell kapcsolni ahangszórót hozzáKép

hicudzsi
 
 


Ed!
Ilyenkor az ember nem tud mit mondani... Gondolok rátok, hogy erősek tudjatok lenni!
PUSZI!!!!

hicudzsi
 
 


Ed,
ez tényleg szomorú... legyetek apósod mellett, ha kéri. Ti is lesztek öregek, és a lányotok is ezt a példát látja majd maga előtt. Én már eltemettem anyósom, apósom, anyém apám, és a gyerekeim természetesnek veszik, hogy mindig ott vagyunk az öregek mellett ha segíteni kell, hiszen k is segytettek nekünk amíg tudtak, ez az élet rendje. Sok erőt, kitartűást kívánok!

Hicu,
kösz, köszkösz a linket!!!! Kép
alice_cs
 
 


Ja, köszi a dicséretet! Imádom a kisbüdöst! Remélem zsivány lesz, és nem egy mimóza!

Én is szoktam neki énekelni, de saját nótát:
" Alszik a pici Kincső alszik
Alszik a pici Kincső alszik
Alszik a Kincső mert nagyon álmos
Alszik a pici Kincső alszik"

Mindig megnyugszik, ha ezt a kis rövid, egyszerű nótát meghallja.

Macska: ma anyáméknál voltunk, és ott van egy maccs. Luci. Hát az a piszok maccs odafeküdt Kincső mellé -a gyerek hugicám ölében ücsörgött- és hagyta, hogy a leányzó a maga módján simogassa - cibálja! Holnap viszek gépet és lefotózom. Nem bánom, hogy simogatja a macskát, de utána mindig kezet kell neki mosni.

A kutyus ugyanezt nem engedi, viszont ő állandóan produkálja magát, amin Kincső halmasakat nevet.

A halak buta állatok -gondolom én- de mintha azok is éreznék, hogy a gyerek ott ül az akvárium előtt. No holnap erről is lesz fotó.

Az egereket a kalitkában még nem látta. Talán holnap.

Szóval ezért írtam, hogy Olyan jó, hogy van nekünk.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: