Új privát üzeneted érkezett!

Lanyané, pedig még messze a vége, az egyik bátyám is aug 5-én született :)
Amúgy felkészültél az ikrekre? Lesz segítséged? Az én terhességem is ikreknek indult, de az egyik babó elhalt, épp az éjjel gondoltam, hogy nem is bírnék 2 gyerekkel. Párom állandóan dolgozik, egyedül vagyok itthon Vivikével, Anyu is átjön néha, de eddig 90%-ban segítség nélkül vagyok, nem lenne energiám 2 babóra :lol:
Nagyon nehéz így egyedül, de már szokunk össze Manókával, nagyon fáradt vagyok, de érte mindent :)

Amúgy mennyien szoktak lenni a magánrendelőben? Mennyit szoktál várni?

Chessy, Gergő nem volt hasfájós? Nem tudom mit tehetnék babóval, az infacol nagyon nem ízlik neki, mindig jön vissza :cry:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt,
Gergő is hasfájós volt, nála az infacol bevált. Anno a doktornénink még a gripewater-t javasolta, álítólag az is jó a babáknak.
Nehéz egyedül segítség nélkül, de arra figyelj hogy ne csússz bele a depibe, ha úgy érzed közel van, akkor inkább kérj segítséget, hivogass barátnőket stb., hogy jobban érezd magad. Gergő születése után én is egyedül voltam, ráadásul 3 hónappal előtte költöztünk ide, úgyhogy még senkit nem is ismertem. Mondjuk most is egyedül vagyok vele, de a férjem ha itthon van hétvégén sokat segít. Anyukám dolgozik általában hétvégén is, anyósomék pedig messze vannak, így csak egymásra számíthatunk, no meg most már a szomszédokra is. :D Szóval kitartás!!!

A rendelőben várakozók száma szerintem teljesen változó, nálam volt hogy 2-3-an voltak előttem, de olyan is volt, hogy egyből mehettem ahogy megérkeztem.

Lanyané,
hogy vagytok? "Rendetlenkednek" a lányok? :lol:

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Köszi :D

Lanyané
Szép nagy már a pocak...

Judit
Vivihez illik Levi? :P
Még a nekük is stimmel :lol:

Hasfájás
Mi Espumisant használtunk (bár ua, mint az Infacol)...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Hogy vagytok?

Mi mi voltunk szurin...
Manó már 8 kiló :lol:

Egy tegnapi mosoly:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Hova lettetek lányok? Mindenkivel minden ok??

Levimanónak nagyon csibészes mosolya van, ő lesz a nők álma :lol:

Úgy néz ki, az infacol beválik Vivicinek, nagyon jó éjszakánk volt, és eddig a mai nap is nyugis. Bár az esti fürdés még hátra van :D
Holnap leszünk két hetesek és már fél kg-ot hízott a drágám, olyan kis pofija és tokája lett :D

KépKép
b_judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt
Köszi :lol:

Hogy vagytok?
Többiek?
Kismamák?

Holnapra:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


halihó mi újság anyukák?
megy minden judit?vivike biztos cuki.
fnékia remélem ti is jól vagytok levivel :D
chessy hogy haladtok :wink:
babimádó van valami újság :?:
mi jól vagyunk csajok már 1100gr-osak fejenként :D kéthetente kell menni a dokibácsihoz,és sokat feküdni nehogy gebasz legyen :oops: igyekszem :D

lanyané
 
 


Sziasztok!

Hogy belassultunk... Nekem mostanában nem nagyon volt időm, amikor van egy kis szabadidőm Gergő mellett, akkor készülök a vizsgáimra meg orvoshoz járkálok.

Lanyané, még egyelőre nincs babóca....remélem hamarosan jó hírrel szolgálhatok majd. :D Te, illetve ti hogy vagytok? Rugdosnak a lányok rendesen? :lol:

A kisgyerekes anyukák (Judyt, Fné Kia) nem írnak? Itt a jó idő, biztos ti is egész nap kint vagytok a szabadban, én is alig tudom becsalni Gergőt a kertből. :roll:

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon lelassult a topik..

Levi jól van, csak én és Apa nem...
Apa hazahozott egy vírust a munkahelyről. :(

Manó már 8370 gramm. :lol:

Az idő tényleg nagyon jó... :P
Bár Levit ez még annyira nem érdekli...
Majd egy év múlva :lol:

Lanyané
Szépen nőnek a lányok :wink:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Ettünk (tegnap először) sütőtököt :P
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Lányainé, köszi, velem semmi különös. Mindig benézegetek, hátha ír valaki, de mindenki eltűnt :cry: . Ti hogy vagytok?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem voltam, csak 3 hétig kórházban voltunk Vivikével. Nagyon beteg lett, agyhártyagyulladása volt, azt hittem, hogy elveszítem :cry: :cry: :cry:
Ma jöttünk haza, teljesen meggyógyult, vagyis az, hogy lett-e maradandó károsodása, majd csak később derül ki, de szerintem nem, annyira élénk újra, és én nagyon boldog vagyok :lol:
Megviselt a 3 hét, le is fogytam, a tejem is majdnem elment, de igyekszem összeszedni magam.
Remélem mindenki jól van, mostmár sűrűbben jövök :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


judit szegénykéim remélem semmi baj nem marad vivikének,mi a szösztől lehetett :?: sok erőt kívánok :!:
mi szo szo megvagyunk dokibá hetente nézeget a méhszáj rövidül gyerekek 1500grammosak szépek,ma is megyünk hozzá remélem nem fektet be,
te mit vittél a korházba a babának csak a hazahozós ruhát vagy magad kell gondoskodnii mindenről pelus stb,neked a doki felírta a fürdetőkrémet olajat meg ilyeneket receptre mert a gyogyótárban nem adnak csak receptre.

lanyané
 
 


Judit, sajnálom Vivikét és remélem, minden rendben lesz már vele! Te meg gyorsan egyél sokat, :lol: hogy a tejecske jó legyen.

Lányainé, majd jelentkezz, hogy mit mondott a doki.Drukk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lanyané!

Lassan megjönnek a lányok, olyan rég voltam, hogy egészen meglepődtem, hogy már 31. hetes vagy. Majd írd meg, mit mondott a doki, én még a szülés óta nem jutottam el hozzá, szerintem azt hiszi, elfeledkeztem róla :lol:
Popsitörlőt és pelust kell bevinni, minden más van, meg jó, ha viszel textilpelust. Ők fürdetik a babát, ruhát is adnak, de nagyon huzat van az osztályon, azért tegyél be sapit is, hátha kell.

A babák háziorvosa úgyis ki fog menni 2 napon belül, ahogy hazamentek, ő majd ad receptet. Én 3 napig nem fürdettem rendesen Vivikét, csak áttöröltem.

Amúgy Vivici már mosolyog teli szájjal, újra van tejem, eszek rendesen, csak a vizet kell pótolnom, mert a tej neki nem elég szomjoltó.

KépKép
b_judyt
 
 


Babaimádó! Neked a vonalzódon mit jelent a vérvétel/teszt??

KépKép
b_judyt
 
 


Ismét túl vagyok egy beültetésen és aznap kell mennem vérvételre, hogy velem maradtak-e a babáim.Már nagyon félek, annyi kudarc ért.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom a történteket Judit!
Jobbulást nektek és sok tejcsit, mert az fontos neki!


Babaimádó
Remélem összejön nektek végre!
Kapaszkodjatok picik!

Lanyané
Drukk, hogy remdben legyen minden!

Mi hétfőn voltunk a dokinénihez.
8850 grammnak és 67 cm-nek mérték Manót.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


remdben helyett rendben

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Fné Kia, köszi szépen. Én is bíztatom őket, remélem, hallgatnak rám!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimádó nagyon nagyon drukkolunk a csajokkal a pocakban,mostmár sikerülnie kell,lehet már kismami vagy :wink:
köszi udit akkor ugy pakolok
fnékia gratula levimanó jó kis súlyban van
mi 1729 és 1798grammosak vagyunk nem rövidült a méhszáj tovább,kitűzött cél még két hét és akkor telljesen megnyugodhatunk.
dokibácsi nagyon rendes nagyon figyelmes,nagyon meg vagyunk vele elégedve.

lanyané
 
 


Sziasztok! Kicsit én is eltűntem mostanában, de tudjátok rajta vagyunk a testvér projekten. :lol: Na jó, félretéve a tréfát éjszakánként általában tanulok, ezért ritkán van időm írni.

Judyt, én is nagyon sajnálom a történteket és csodállak, hogy így kibírtad, hogy még a tejcsi sem ment el. Gratulálok! Biztos nem lesz semmi gond később Vivikével. stramm csajszi, hogy ezt is legyűrte. :D Lesz még valamilyen vizsgálat nála ezután?

Lanyané, ti is szépen gyarapodtok, gratula! :) Hogy fekszenek a lányok? Sima (természetes) szülésre készültök a dokival vagy császárra?

Babaimádó! Én is drukkolok, sok-sok erőt és kitartást! Babócák kapaszkodjatok jó erősen!!!

Fné Kia, Levi szépen növöget és van mit markolászni rajta. :lol:

Kép
Kép
chessy
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, aranyosak vagytok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


chessy akkor jó fáradt lehetsz szegény.
amira koponyával van lent jázmin seggel de ez igy a jó mert nem is akarnék természetesen szülni,szerintem két babóval biztonságosabb a császár és a doki is eggyetértett :D

lanyané
 
 


Lányainé, gyönyörű neveket találtatok a piciknek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


köszi baba csak sajnos pont mostanra lett minden második baba jázmin pedig én már 3 éve kitaláltam :D
megy a babaragacs tapadjanak a kisbabák :wink:

lanyané
 
 


Lányainé, ne törődj vele, ha másnak is tetszik a név. Olyan úgysem lesz több, mint a tiétek! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lanyané,
nem olyan vészes az esti tanulás, meg hál' istennek július-augusztus szünet a suliban, úgyhogy kicsit lazíthatok majd. Nekem jól esik este tanulni, úgy érzem szellemileg frissen tart - bár néha szívesebben olvasnék más könyvet is...ezt szoktam a doki magánrendelésén várakozás közben "bepótolni". :)
Császárban is nagyon jó a doki, nekem is az volt és a hegem nagyon szép, alig látszik.

Szerintem a névválasztásnál az a fontos, hogy körülöttetek ne legyen ugyan olyan nevű gyerkőc, ha a országban-világban van még sok rajta kívül az nem érdekes. Nekünk a baráti körünkben 3 Anna is van és mindig hozzá kell tenni vagy a vezetéknevet vagy valamilyen jelzőt, hogy tudjuk kiről beszélünk. :roll:

Kép
Kép
chessy
 
 


Kapaszkodjatok Babaimádó picinyei, megérdemli, hogy kismami legyen végre :!:
Sok-sok drukk, mégnagyobb kapaszkodóerő :wink:

KépKép
b_judyt
 
 


Lanyané, mindkét név nagyon tetszik, 57nap az már nem sok, nincs benned egy kis félsz :?:
Amúgy dokibácsi meddig hagyja, hogy cipeld őket? Úgy értettem, hogy nem lesz programozott császár? Nem tudom, hogy megy ilyenkor, vagy meg szokták várni, hogy vajúdjon az ember?

Chessy, jó tanulást, azért a kistesóról se feledkezzetek meg, a projekt is frissíti a szellemet, jobban megy majd a tanulás :lol:

Kia, mondom én, hogy Levi-manó Vivi-babához illik, mi is tele vagyunk hurkákkal, lassan 6 kg-os a Drágám :lol:

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Judit úgy vagyunk hogy örülünk minden napnak amit bent vannak a doki mindig azt mondja még két hetet huzzunk ki,de a 36-37.hétnél tovább nem hagyja bent őket szerintem nem is bírnám én azt érzem 3hét és megvannak aztán majd meglátjuk mi lesz :D
baba hajrá mikor tesztelsz :?: én a 9.napig bírtam :lol: :oops: :wink:

lanyané
 
 


Lányainé!Vérvételre megyek vasárnap.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


mizujs baba :?: :?: :?: :?: :?:

lanyané
 
 


Lanyainé, még semmi újság nincs. Neked a 9. napon ET után erős csíkod volt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


igen elég erőss volt de tudod két baba az kétszerannyi hcg volt meg 10 érzékenységű teszetel csináltam nem a kaálissal ami asszem 25.ös
nagyon drukkolok,vasárnap vérvétel?amúgy én a 10.napon a nyírő gyula korház laborjában délelőttönként van 2000ft.-ért csináltattam egy vérvételt nem birtam ki a kaálisig,csak odamentem,hogy azt hallottam lehet ilyet hülyén néztek de kiderült lehet kifizettem du.tánra már meg is volt.

lanyané
 
 


Erről már én is hallottam.
Elkezdtem félni, mert görcsöl a hasam. MagneB6-ot kapkodok be.
Kihez jártál a Kaáliban?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


dr.kováts timea volt a dokinőm
ne parázz a görcs az jó nekem annyira görcsölt a hasam meg fájt a derekam,hogy majd beszartam :oops: tökre olyan volt mintha meg akart volna jönni,aztán tessék mindjárt meg is jön csak nem a piri hanem két kisbaba :D remélem neked is ez lesz :wink:
te kihez jársz?hanyadik lombik :?: mi volt a gond :?: két babót raktak vissza ugye :?: hány naposan rakták vissza :?: bocs a sok kérdésért :oops:

lanyané
 
 


Lányainé, írok privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaimádó
Drukkolok!!!!

Judit
Hogy vagytok?
Lanyané
Ti?

Nekem alig van időm, Levi egyre kevesebbet alszik napközben 2-4 órát össz, de ezt is 2 részletben.

Beneveztem egy versenybe ismét Levit a szon.hu-n.
Kicsit hosszú a szavazás menete. Egy e-mail címről 1x lehet, mától 29-ig tart. A kép alatti "Rá szavazok" -ra kell kattintani, kell név, e-mail cím és egy kód.. aztán az e-mail címre érkezett levélen keresztül lehet megerősíteni a szavazatot
Ha van 2 percetek - megköszönöm :wink:

http://www.szon.hu/hirek/im:szon:kid-20 ... 0848176666

A lap alján vannak a kategóriák, Levi az 5. oldalon van.

Ezzel nyertünk egy pólót:
Kép
Hasal:
Kép

...illik Vivihez? :wink: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Fné Kia,
ugye Levi azonos Fürtös Leventével.....a kép és név alapján ő az, de azért erősíts meg, hogy nem másra voksoltam. :oops: :D
Egy mail címről csak egyszer lehet szavazni a szavazás időtartama alatt vagy egy napon belül?
Atyám, azok a szemek Levinek, azt hiszem lesz gondod pár év múlva a kisírt szemű csajokkal. :lol:

Babaimádó,
még mindig drukkolok, remélem erősen kapaszkodnak a lurkók. :)

Lanyané,
hogy vagy? Rugdosnak a lányok rendesen? :wink:

Kép
Kép
chessy
 
 


Én is szavaztam leendő vejemre :lol:
Levi-manónak ugyanolyan hurkái vannak, mint Vivi-babának, a Drgám már több, mint 6 kg így két hónaposan. Ezért fáj az én derekam :lol:

Babaimadó, sok drukk a holnapi teszthez, amúgy mikor tudod meg az eredményt??

KépKép
b_judyt
 
 


Én is szavaztam leendő vejemre :lol:
Levi-manónak ugyanolyan hurkái vannak, mint Vivi-babának, a Drgám már több, mint 6 kg így két hónaposan. Ezért fáj az én derekam :lol:

Babaimadó, sok drukk a holnapi teszthez, amúgy mikor tudod meg az eredményt??

KépKép
b_judyt
 
 


Judyt, holnap de.megyek vérvételre!
Mindenkinek köszönöm a drukkokat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba akkor neked is megvan a kálváriád :cry: de most sikerül és elfelejted :wink:
mi kicsit nem vagyunk olyan jól lányok nagyon mozgolódnak de fáj a pocim,csütörtökön megyünk dokihoz remélem addig nem lesz baj.

lanyané
 
 


Lanyainé, nem lesz semmibaj, pihenj sokat, a babáknak pocisimi!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


baba nagyon várom mizujs :D :wink: drukkkkkkkkkkk

lanyané
 
 


Biokémiai terhesség valószínűleg.Eilndult, de leállt.Hcg alacsony. :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jajjj baba :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:
kitartás :!:

lanyané
 
 


Sziasztok!

Babaimádó
Én is nagyon :cry: sajnálom...

Lanyané
Remélem minden rendben lesz veletek!

Chessy
Igen, Ő F. Levi.
1 e-mail-ről 1x lehet a szavazás időtartama alatt.

Köszi a szavazatokat! :lol:

Holnap délután ha Apa végzett, megyünk haza Szabolcsba.
..ma azt mondták neki, hogy nem kell síetnie vissza, ott maradunk vasárnapig :lol:
Így megnézünk néhány eladó házikót is :P :wink:

Ma nézelődtem és találtam könnyűszerkezetes házakat. 12-13 millióért elég szépet építenek az ország egész területén...
Nem is olyan rosszak....

Ti tudtok valakit akinek van?

Judyt
6 kiló a menyem? :shock: :lol: Szép súlya van.
Levi 2 hósan 5850 g volt "csak".

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: