Új privát üzeneted érkezett!

Mircike,

Köszi a google-os tippet, éppen azon agyaltam, hogy valahol a neten utánanézek.
Ma voltunk dokinál megkapta a 2 hónapos oltását a combba, egész tűrhetően viselte. Most majd figyelem a lázát, hogy van-e.

VEttünk a patikában egy spec köldöksérv tapaszt, ezt elvittem a doki néninek és mondtam, ragassza le ő. Nem hiszitek el, annyira spec a tapasz, hogy a felrákásához, laza 5-10 perc kellett mire megértették...és végre sikerült felrakni, de nem lett elég szoros, viszont annyira bőrbarát a cucc, hogy mikor leszedtük az egyik felét és visszaragasztottuk, már nem ragadt odaKép Szóval nem kell a szuperspéci, bőrbarát ragacs, mert nem működik, most vadászok egy másikat.

Zsombi egyébként szépen fejlődik, egy igazi drága kis angyal, igaz a múlt héten nem evett túl sokat, tegnap 3660 gramm volt, és 57 cm. Itt tartunk 2 hónaposanKép Borzasztóan figyelmes a csörgőre, meg a színes dolgokra, öröm látni, ahogy napról napra egyre értelmesebb.

Sziasztok
Judy

ui. Julcsi mi van veletek? Jól eltüntél!Kép

KépKép
judy1
 
 


ÚTÁLOM A FRONTOKAT :-(

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!

Mi a baj Szuvajdzsity? Nyűgösek vagytok a frontoktól?

Judy!
Nem semmi ez a tapaszügy! Azért azt hiszem én is megmutatnám más dokinak is.

Lányok!
Képeket kérek a Manókról! Olyan jó lenne látni őket!

Timi

Kép

Kép
timtom
 
 

 
 

Sajnos nagyon nehezen viseli Niki a frontokat... Szerencsére itt a nagyi és vigyáz rá néha ha már kivagyok. De így is nehéz...

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok lányokKép

Richárd Bálint ma elindultKép
Már futott is,úgy örült,hogy sikere van
Puszi minden babának
Adri
ui:Timtom Balának nem mostanában lesz/volt a szülinapja?
Ha már volt sok boldogságot a picidnek,ja és mi még evésben nem vagyunk olyan profik mint tiKép
adler75
 
 


Sziasztok!

Köldök ügyben végül is oda jutottam, hogy a múlt a héten amikor a drnőnél voltam, elvittem a tapaszt, felragasztotta, de estére már piros volt a kicsi bőre körülötte, meg le is ázott pancsi közben. Interneten utánanéztem, és meg is nyugodtam, gyakorlatilag, amíg vissza tudom nyomni nem kell csinálni vele semmit, leragasztani sem, mert 1, de legkésőbb 2-3 éves korára vissza fog húzódni :D

Jól vagyunk, pocak is már kevésbé kínozza a babát, nem szeretném elkiabálni, de a több órás nyűglődések megszűntek! Éjszaka már nem kelünk fel enni kedd óta, úgyhogy 11-éjfél körül eszik utoljára, utána csak akkor amikor felkel, úgyhogy általában reggel fél 6-ig 6-ig szunya van :P

Most, hogy megújult a babanet, remélem könnyebb lesz képet feltenni...próbálok, 2 hónaposan így nézünk ki.

Nem sikerült :cry: ez a 600x600x nekem nem jön össze, mindig levágja a lényeget a fotóról. Viszont a fotóalbumba teszek fel új képeket, ott megtudjátok nézni Judy1: zsombi alatt.

puszi
judy[/img]
judy1
 
 


Szia Adri :)
GRATULÁLOK a kis Bálintnak :D nagyon kis ügyes a kislegény:)
Viszont Te átalakulhatsz hosszútávfutónak :lol: mert mindenhová menni kell utána ..mert mostmár nincsenek határok :lol:
Sok energiát kivánok nektek.....
Mikor jöttök haza Pestre?
Voltam Pálmai Dr-nál..... :) mint mindig most is nagyon kedves volt:)
Van újság is ....augusztustól dolgozom:)
Majd beszélünk:)
Látom irjátok sokan hogy a frontokkal kapcsolatban baj van.....sajna ez nálunk is mindig baj pedig nekem már "nagyok"ha ilyen pocsék idő van akkor nem lehet birni sem a 9évessel sem a három évessel :oops: :oops: :oops:
Judy:)
Látta gyermeksebész a kicsit ?köldökügyben...csak a megnyugvás végett....sajna vannak tapasztalataim ez ügyben :evil:
üdv.mindenkinek
Vera
vera70
 
 


Vera,

Milyen tapasztalataid vannak köldök ügyben? Leírnád? Elég baljóslóan hangzik, amit írtál :twisted: Esetleg tudsz dokit is ajánlani?

Köszi nagyon
J
judy1
 
 


Szia Judy!:)
Ne ijedj meg azért irtam ezt mert én már megjártam a hadak útját a nagyfiammal...a lényeg hogy a köldöksérv általában nem igényel műtéti kezelést általában amikor a baba már elindul a hasfal megerősödik és a sérv is bezáródik....a ragasztás jó megoldás lehet de csak ha hozzáértő kezek teszik fel ...a másik hogy ha már a baba forgolódik akkor kellemetlen lehet neki a ragasztó és akkor már nem igazán marad meg stabilan a pociján....
erre való egy jó gyereksebész aki szakszerűen leragassza neki
holnapra megpróbálok körbekérdezni a kolléganőim között és irok ide neked hátha találunk egy jó sebészt ....aki nekem van a Heim Pál Kórházban dolgozik de sajna urológus sebész...
Üdv.Vera
vera70
 
 


Szia Judy!:)
Ne ijedj meg azért irtam ezt mert én már megjártam a hadak útját a nagyfiammal...a lényeg hogy a köldöksérv általában nem igényel műtéti kezelést általában amikor a baba már elindul a hasfal megerősödik és a sérv is bezáródik....a ragasztás jó megoldás lehet de csak ha hozzáértő kezek teszik fel ...a másik hogy ha már a baba forgolódik akkor kellemetlen lehet neki a ragasztó és akkor már nem igazán marad meg stabilan a pociján....
erre való egy jó gyereksebész aki szakszerűen leragassza neki
holnapra megpróbálok körbekérdezni a kolléganőim között és irok ide neked hátha találunk egy jó sebészt ....aki nekem van a Heim Pál Kórházban dolgozik de sajna urológus sebész...
Üdv.Vera
vera70
 
 


sziasztok !
Szeretnék érdeklődni, hogy volt-e valamelyikőtök alapítványi (egyágyas) szobában. Ha igen, mennyit kellett fizetni egy napért ?

Azoktól is szeretném kérdezni, akik többágyasban (2 ágyas?) voltak, hogy a látogatók mettől-meddig maradhatnak ott, illetve mennyire zavaróak a másik látogatói pl. szoptatás stb. idején? Illetőleg a közös használatú wc-ben, zuhanyzóban milyen állapotok uralkodnak?

Köszönöm

Alon
alon
 
 


Szia Adri!

Igen, jól emlékszel, Bala 12-én volt egy éves. Köszönjük a gratulációt!
Szédületes, hogy elrepült ez az egy év! Mintha most izgultunk volna azon, hogy mikor indulunk már a szülőszobára :)
Most lesz nektek is a szülinapotok nem? Ha jól rémlik két hét van a lurkók között.
Nagyon ügyes Ricsi, hogy már elindult! Bala még nagyon kapaszkodik. Az egykezes séta már megy, de egyedül még nem mer próbálkozni. Az evés terén a tejpépeket merem még csak neki átengedni, azzal nem tud nagy kárt tenni :)

Kép 1148246385.84.jpg Kép 1148246446.49.jpg

Timi
timtom
 
 


Kedves Alon!

Én márciusban kétágyasban voltam egyedül. A közös zuhanyzót és wc-t el lehet viselni, sőt amikor én benn voltam még hideg víz sem volt. Én császárral szültem és nem bántam meg hogy sokat kellett sétálnom a mellékhelyiségig,mert így itthon sem volt problémám a felkeléssel és a járkálással. A látogatók sajnos reggeltől estig bármikor jöhetnek. Az alapítványi szoba azt hiszem 5000 Ft-ba került, de azt nem tudom, hogy ez egy vagy két ágyas. Remélem valamennyit tudtam segíteni.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Panni !

Köszönöm az infót ! Hát mit mondjak, akkor nagy szerencséd volt, hogy nem kaptál szobatársat ! :)

Remélem a többiek is írnak nekem a tapasztalatukról !

Alon
alon
 
 


Sziasztok!

Ti mikor szoktátok fürdetni a gyerkőccöt, és mikor etetitek meg utoljára? És mikor fektetitek le és meddig alszik? (3 hónaposan)

Nálunk nagyon kitolódott az esti fürdetés... Mostanában este 10-körülre esik, ami már elég késő és a párom is hulla már akkor a fürdetéshez... Pancsi után meg kajcsi és alvás. Attól félek, hogy ha előbb pl.8.30-9 körül fürdetem akkor nem fog akarni aludni még...

Átkellene valahogy szoktatnom, csak nem tudom, hogy mi lenne a jó időpont...

Reni
szuvajdzsity
 
 


Sziasztok!
Alon, én március 19-én szültem a Jánosban, és egyágyas szobában voltam. Van alapítványi és sima kórházi egyágyas,én ez utóbbiban voltam,napi 5000,-Ft az ára,van bent fürdőszoba,wc.Az alapítványi (IKEÁS) azt hiszem 7000,-Ft/nap.
Én nem bántam meg, hogy egyágyasban voltam,sőt!!
:lol:
Biztos írtad már,bocsi,mikorra várod a babád?
logi
 
 


Kedves Reni!

Nálunk 7 körül van a fürdetés, ami az Apuka feladata. Előtte kb. egy fél órával eszik egy keveset. A fürdetés 1/2, 3/4 óra öltözéssel és utána folyamatos evés következik, amely alatt van hogy elég nyügi már, de azt egy kis sétálgatással áthidaljuk. Azaz olyan 1/2 9 körül már elalszik, akkor leteszem a kiságyba, de még magához tér, majd kb. 1/2 10-kor végleg elalszik. Alszik kb. 3-ig, akkor eszik 15 percet, majd alszik reggel 1/4 7-ig. Mi már az elején így kezdtük, ha pedig valami miatt bealudt, akkor kimaradt a fürdés, de ez csak egyszer-kétszer fordult elő. Igaz mi még csak 9 és 1/2 hetesek vagyunk, nem tudom mi lesz 3 hét múlva, de talán így marad. Habár ez a 1/2 10-es elalvás nekünk kicsit késői volt eleinte, mert már 1/2 9 kor aludtunk, mert hajlnalban 1/2 5-kor keltünk a munkába járás miatt, de én már kezdem megszokni. A férjem kevésbé,mert ő még most is 1/2 5-kor kel.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Vera! Köszi szépen a segítséget. Akkor várom a további infókat. Egyébként a weben találtam egy magánklinikát, ahol köldöksérv műtéttel is foglalkoznak, szerintem elvisszük oda is és megmutatjuk, biztos ami biztos.

Alone, én egyágyas szobában voltam 7000 ft/éj az ára, volt benne wc, zuhanyzó, tv és hűtő. Abszolút nem bántam meg, igaz én a baba nélkül voltam, mert ő a koraszülött osztályon volt, de így is annyi cuccom volt, hogy így legalább nyugodtan tudtam fejni, pihenni, tévézni, vagy amit akarok. Naponta takarították, úgyhogy úgy éreztem magam mint egy szállodában :D . Ha teheted szerintem menjél te is ilyenbe, ha kell segítség és szólsz mindenki nagyon kedves úgyhogy segítenek, nem fogsz magadra maradni, attól ne félj. Én biztos nem bírtam volna elviselni a látogatók tömkelegét - merthogy bármikor be lehet menni - szoptatás közben, vagy amikor éppen kínlódva leszállok az ágyról. Másrészt a normál szobákban bazi magas az ágy, úgyhogy oda felugrani az kész rémálom szülés után, ebben viszont alacsonyabb volt, nem beszélve arról, hogy a többágyasban a hűtő sem működött, tehát csak közös hűtő volt...

Reni, mi 8-9 körül fürdetjük a picit, utána eszik, merthogy napközben 3 óránként kap enni. Szóval pancsi, utána rögtön kaja, aztán 3 óra múlva megint kaja, az 11 ill. 12. utána pedig leteszem alukálni, a következő kaja reggel 6-kor van, én ezt mostmár másfél hete csinálom így, előtte mindig 3 óránként etettem. Zsombi 2 hónapos elmúlt, és semmi gond nem volt az átszoktatással, igazából már nagyon nehéz volt éjszaka 3-kor kelteni és ébren tartani szopi közben, úgyhogy ez így adta is magát, hogy mostmár hagyjam alukálni 8)

J
judy1
 
 


Lányok, köszönöm az információkat a szobákat illetően. Asszem meg lettem győzve az 1 ágyasról, remélem lesz üres a héten... mert elvileg a héten érkezik a kislányunk :) Majd drukkoljatok légyszi.

Alon
alon
 
 


Alon!

Sok sikert és erőt a szüléshez! Szorítok! Aztán majd jelentkezz ha megvan a babó! A szülés miatt meg ne izgulj, nem olyan vészes. Én amikor megszületett Niki mondtam, hogy jöhet a következő :) Inkább az azt követő 3hét amihez nem árt némi segítséget beszerezni :lol:

Reni
szuvajdzsity
 
 


Köszi Reni !
Remélem én is ezt fogom tudni írni a többi pocakosnak már a jövő héten !! :wink:
alon
 
 


logi
 
 


Sziasztok!
Bocsi az előző értelmetlenségért, csak próbálkozom a képfeltétellel,de nem sok sikerrel. Bocs.
logi
 
 


Alon, hajrá, nagyon drukkolok Nektek!

Sikerült a képfeltétel, juhééééé! Kép Marci 2 hónapos Kép
logi
 
 


logi írta:Alon, hajrá, nagyon drukkolok Nektek!

Sikerült a képfeltétel, juhééééé! MARCI 2 HÓNAPOS Kép Marci 2 hónapos Kép
logi
 
 


Logi!

Nagyon aranyos Marci :D ! Kész nagylegény :lol:
szuvajdzsity
 
 


Tényleg nagyon aranyos, vidám kis gyermeknek tűnik :lol:

Logi, a pici spontán mosolyog, vagy ti tudjátok megnevettetni? Ezt azért kérdezem, mert Zsombi is 2 hónapos, igaz koraszülött, úgyhogy nem "igazi" 2 hónap ez még. Ő még nem mosolyog "tudatosan" ránk.

Hogy sikerült feltenned a képeket?

J
judy1
 
 


Sziasztok!

Judy, Marcinál ez már "igazi" mosoly,ezt onnan tudom,hogy csak nekünk mosolyog, senki másnak nem hajlandó ,csinálhatnak bármit :roll: Egyébként Marci sem régen csinálja, a te Zsombid meg korábban érkezett,úgyhogy pár nap/hét múlva ő is leveszi majd a szüleit a lábairól,főleg téged.Legalábbis nálunk rám mosolyog a legszebben, a lányom meg az apját bűvölte midíg a mosolyával,amíg kicsi volt.

A képfeltételt holnap leírom, kicsit bonyi, a lényeg,hogy becsaptam a gépet!! Holnap részletesen leírom, hátha neked is sikerül,és tudsz feltenni képet Zsomiról!

A Marcussal kapcsolatos dicséreteket köszönjük!! Imádnivaló kispasas!

Mindenkinek szép napot kívánok!
:P
logi
logi
 
 


Sziasztok Anyukák!

én még a másik topicon vagyok :) de lenne hozzátok kérdésem, Ti választottátok a szülésznőt? Vagy az ügyeletes volt az? Mi a véleményetek jobb választani, vagy majd ott alakul? Kit javasoltok? Köszönöm előre is a válaszokat! :)

Mangó 18+6
mangó
 
 


Logi!
Tényleg tüneményes a kis Marci!! :)
Gratulálok hozzá!
:D
mangó
 
 


Szia mangó!
Köszi.

Én elég sokat dilemáztam, hogy legyen-e választott szülésznőm vagy sem. :roll: Végül nem lett,az ügyeletesnél szültem.
Az orvosom véleményét is kikértem, ő azt mondta, hogy mindenki nagyon kedves,aranyos,nem muszáj választani,de azért ha nagyon szeretnék szívesen ajánl.
Egyébként amíg bent voltam a kórházban,több szülésznőt is megismertem, és tényleg mind nagyon aranyos és segítőkész.
Így utólag jobb is,hogy nem választottam,mert éjjel szültem,elég volt a dokimat berángatni. :oops: :wink:
Első babádat várod?
logi
 
 


Köszönöm Logi!

Én is ezen dilemázom, hogy hogy legyen, bár még egy picit odébb van a szülés, de hát azért nem árt :)

Igen ez az első babánk :D
Nektek a Marci első baba?
mangó
 
 


Van egy négy és fél éves "nagy"lányom is. Róla is teszek fel egy képet.
Irigyellek, olyan jó volt pocakosnak lenni. Meglátod, úgy rohan az idő, mindjárt a te babád képeit csodálhatjuk itt! :lol: Kép
logi
 
 


Panni, timtom, hogyan csináljátok ezt a jópofa fényképes mérőszalagot?
logi
 
 


Jaj de édes!!!!! :) Gyönyörű kislány!!! Hozzá is gratulálok! :lol:

Amúgy pont tegnap konstatáltam mennyire rohan az idő, és még olyan sok mindent szeretnék csinálni, utananézni, meg ilyenek, és lassan itt a félidő :) :wink:
mangó
 
 


Tudjátok már, hogy kisfiú vagy kislány lakik a pocidban?
logi
 
 


Igen, most szerdán tudtuk meg, hogy kisfiú! :D
mangó
 
 


Mangó!
Én szerettem volna szülésznőt választani, de nagyon a végére hagytam, és mivel Niki 3héttel előbb jött, így nem volt választott szülésznőm :lol: . Viszont a 3. műszak alatt érkezett meg Niki, szóval 3 szülésznőt ismerhettem meg és mindegyik nagyon aranyos és segítőkész volt! Az egész "csapat" nagyon jó volt. A lényeg, hogy azt csináld amit mondanak és akkor minden ok.!
És gratula a fiúcskához! Nevet választottatok már?!

Itt mindenkinek fia van?!

Logi!
Nagyon aranyos a nagylányod :) !
szuvajdzsity
 
 


Kedves Zsóka!

A mérőszalagot a www.lilypie.com weboldalon lehet készíteni a Baby & Kids birthday menüpont alatt. Ha kell hozzá segítség majd írok még.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Sziasztok!
Panni!
Köszönöm a segítséged, sikerült csinálnom egy mérőszalagot, de nem tudom,hogyan lehet elmenteni és ide betenni. Leírnád,hogyan kell?
Nagyon édes Márk! Ő is nagyon kommunikál már a kis szemeivel!

Hogy bírják a Ti babóitok ezt a szeles időt? Marci olyan kis nyugtalan. :cry:

mango, gratulálok a kispasidhoz. Tényleg fiútúltengés van a topikban!
Nem is tudom, van-e még valakinek lánya Szuvajdzsity gyönyörűséges kislányán kívül?!

Jó hétvégét mindenkinek!!
logi
 
 


Kedves Zsóka!

A lilypie.com oldalon amikor rákattintasz, hogy create ticker, akkor előjön három doboz, amiben kódok vannak. Ebből ki kell másolni a BBC Code ban lévőt (ez fölülről a második) és be kell másolni a profilban az aláíráshoz. Ez után az összes hozzászólásod alján meg fog jelenni és automatikusan mindíg frissül. Képet sikerült hozzá tenned?

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


A frontokat elfelejtettem az előbb. Márk is nyügi, de rengeteget eszik és alszik is. Szóval alig van fenn, de akkor nem nagyon van kedve semmihez, max félórát bír ki. Pedig előtte már 1 órát is el volt egyedül a játszószőnyegén, ahol rugdosott, meg kalimpált a kezeivel és "beszélgetett" a lelógó állatokkal. Ez az 1 óra akkor jól jött , mert addig pont megfőztem és jól el is fáradt benne. De amióta naponta változik az időjárás ő is elég változékony.

Panni

Kép Kép
panni_30
 
 


Szia Panni!
Köszönöm szépen a segítséged, sikerült mérőszalagot gyártanom!!
Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok Anyucik!

Affelől érdeklődnék, hogy úgy 2 hónaposan mit "játszottatok" a kicsivel? Mi csörgőzni szoktunk, naponta 2x kb. 20 percet, tehát, hogy követi-e a csörgőt, meg hetente szintén kb. 2x játszószőnyegen van max. 30 percet, + beszélek hozzá egy csomót, meg mutogatok neki mindenféléket a lakásban, és énekelek.

Még az is érdekelne, hogy ebben a korban mi az amit tudnia kell a picinek? Mi az ami elvárható tőle? Ez azért is érdekel engem nagyon, mert Zsombi koraszülött.

Ja tegnap óta megvan az "igazi" mosoly :mrgreen: Elolvadtam :D

Judy
judy1
 
 


Judy!

A www.babaszoba.hu honlapon tök jól lehet követni a baba fejlődését! Van mindenféle mérce, meg leírja pontosan, hogy mit tud a baba a korának megfelelően.

Én két hónaposan már órákat a játszószőnyegre raktam, amit a franciaágyon tartottam (így nekem könnyebb :lol: ). Amikor ébrenvolt általábn mindég gagyarásztam neki meg mindenféle színes játékot mutogattam neki (most is ez megy :lol: ). Igaz akkor még inkább az ablak érdekelte, meg a fekete-fehér dolgok. Két hete érdekli nagyon, minden ami színes és mozog meg zizeg. Őt sajnos nem nagyon lehet egyedül hagyni, mert nem szeret egyedül "játszani". Ez mostmár, hogy sokat ébrenvan, elég izgi. És még azt imádta ha sétálgattam vele a lakásban, ez most is megnyugtatja ha már unatkozik nagyon. A kedvence egy színes plüss könyv. Azt már 1000x "kiolvasta" :lol:

Én a mai napig elolvadok minden egyes alkalommal amikor rámmosolyog :D Annyira zabálnivaló olyankor!

Voltunk ma csípőszűrésen és szerencsére minden rendben! A dokinő teljesen beiesztett, hogy lehet, hogy van valami baj a csípőjével, és már 3hete ezen izgultam. Mindég megijeszt valamivel :evil:



Reni


KépKép
szuvajdzsity
 
 


Szia Reni,

Örülök, hogy azért hasonló a dolog, bár én nem is akarom Zsombit siettetni, mert koraszülött, és ez normális, hogy még nem tart ott ahol a normál időre született 2 hónapos baba. De ő is imádja az ablakot, ha már unatkozik, szinte ez az egyetlen amitől mindig megnyugszik, a csörgőjét ami a "zizi" névre hallgat azt is imádja, minden nap kell nekik csörögni és mindig ugyanolyan ámulattal nézi. Nem beszélve a geometrikus fekete-fehér formákról amiket az ágya oldalára ragasztottam (rajzoltam), azokat két etetés között naponta többször is órákon át nézi és "beszél" hozzájuk, azoktól totál odavan. A játszószőnyeg azért csak fél órás, mert utána szerintem idegesíti. Sokkal jobban érdeklik a "bonyolultabb" dolgok, emberi arc, stb. mint a játékok. Pl. a forgóját ami zenél is szinte figyelembe se veszi. VAgy még nem fedezte fel - nem tudom még csak 3 napja szereltem fel az ágyára. Egyébként Zsombi se szeret egyedül játszani. Az egyetlen amit egyedűl órákig csinál a rajzok nézegetése a kiságyban :D

Nekünk a csípő hál'isten rendben, viszont felfedeztek egy rossz tartást nála, ami igazából abból ered, hogy az egyik oldalán kötöttebb az izomzat :cry: holnaptól kezdődik neki egy speciális kezelés ennek a kiküszöbölésére. Gondolhatod marhára örülök neki. Végre megnyugodtam, hogy minden rendben van vele, erre most jön ez. De ami megnyugtató, hogy meg lehet teljesen szüntetni :D

J
judy1
 
 


Sziasztok!
Judy, az ágy fölött lévő zenélő-forgót Marci sem szereti, mintha észre sem venné. A játszószőnyeg nálunk is menő, de max fél órát játszik rajta egyhuzamban.
Viszont, tettem az ágyába egy kis játékot,egy zenélő napocskát,amit születése óta ismer,eddig a pelenkázónál volt, ott is imádta. Meg akarja fogni, beszél hozzá... nagyon édes!
Most is a napocskájával beszélget, lefotóztam,íme: Kép

KépKép
logi
 
 


Tényleg nagyon édes Marci!

Úgylátszik ez nemcsak nálunk van akkor így a zenélő-forgót illetően. Zsombi is inkább csak oldalra fordul.

Ma voltunk előszőr ezen a spec mozgás terápián. Nem volt hosszú kb. fél óra, megmutatták hogyan kell "masszírozni" a kicsit, úgyhogy mostmár majd nekem kell csinálni naponta. Remélem tényleg rendbe jön tőle :wink:

Én is csináltam már korábban képet Zsombiról azon látszanak a rajzaim is, ő meg ezeket nézi teljes kábulatban. Bár a fotón most alszik. Sajnos ide abszolút nem tudom feltenni, úgyhogy a fotóalbumba tettem, judy1:Zsombi alatt van.

J

J[/img]
judy1
 
 


most vettem észre a fotóalbum nem Zsombi, hanem judy1: Zsombor címen van.
judy1
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi, mire idetaláltam. Hetek óta nem értem hova tűnt a babanet, aztán meg nem tudtam belépni.Mindegy.

Kép Farkas Kép Farkas és a Mama


Tettem fel ide képet, nem tudom fog-e sikerülni, ha nem akkor felteszem én is a fotóalbumba.
Ezek még a kórházi napok (2 napos itt Farkas), mert nincsenek még digitálisak a mostaniakról, de majd ha lesznek teszek azt is.

Most jöttünk a védőnőtől, mérlegelésen voltunk 4180 grammos, azt mondják ez jó. Én többre számítottam, de ne legyek telhetetlen.

Judy, ez a köldöksérv mitől alakult ki?
Ti ezeket a játékokat mikor kezdtétek? Mert mi még nem játszunk, illetve nem játékokkal. Farkas még csak a rácsvédőjét bámulja órákig, aztán bealszik rajta.
Most lelkiismeretfurdalásom is lett, hogy még nincs csörgője.

Alon, lehet hogy már tárgytalan, de én is ikeás szobában voltam , ami nagyon jó volt, de egy baja volt, hogy nem lehetett ablakot nyitni, és fűtöttek (május 2-5 között) így alig kaptam levegőt.

Szülésznőválasztással kapcsolatban meg szerintem is nagyon kedves mindenki, én is többjükkel találkoztam, és mindenki tökéletes. Anikó is akinél szültem. Így nem érdemes választani.


Most elküldöm, kíváncsi vagyok sikerül e a képfeltöltés...

Puszi, Nóri
nóri8
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: