Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Melcsi
babaúszás - sajna itt vidéken nincs, illetve állítólag jóval arrébb az egyik faluban (Csolnokon) van. Csak én meg oda elég nehézkesen jutnék el. Illetve gyerekkel és busszal sehogyan, mert a párom folyamatos műszakba jár dolgozni, úgyhogy sajna nincs olyan nap amit minden héten itthon tölt.

Anikó
Gratulálok nagyon, neharagudj meg most rám, de olyan nagyon szeretnék most a helyedben lenni.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebi,
csak okt.2-án, hétfőn kell mennem :( -olyan soká van még....
20140901102739
 
 


Alinkat! :D
Nagyon köszönöm!
Hogy vagy?Örülök,hogy benéztél!

Andi! :D
Köszönöm szépen!

Zsebike! :D
Kicsit csodálkoztam is amikor mondta a doktornő hogy egyedül van! :D De nem akarok telhetetlennek tünni igy nagyon nagyon örülök az egy szem picikének is!
Sajnos ez még nyitott kérdés mert a nőgyogyászomhoz nem megyek vissza és keresnem kell másikat!
A doktornő is mondta hogy segit csak lehet hogy ezzel most kellett volna élnem mert két hét mulva már kellene tudnom kihez megyek tovább?Igy most még tanácstalan vagyok!

Erika! :D
Köszönöm!
És megértem ezt az érzést!Én is eljátszottam párszor ezzel a gonolattal! :oops:

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Anikó!
Én 9. hetes voltam mikorrasikerült orvost választanom szóval szerintem két hét múlva még nem leszel elkésve. :)Nekem is a második uh-n Krizsa segített és itt a fórumon Erika a választásban. :)

Szép a vonalzód!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anikó :)
szerintem is ráérsz még a dokiválasztással. Esetleg hívd fel a drnőt.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi! :D
Végül te kit választottál és hol?

Orsi! :D
Azt hiszem felhivom hogy segitsen!
De kérdezte tegnap is hogy melyik korházba szeretnék menni mert akkor ott keresünk valakit aki jo!Én meg mekegtem makogtam igy nem jutottunk dülöre!Mondta,hogy akkor nézelődjek és a következő ultrahangnál beszélünk rola ha nem találok senkit!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Na látod :) még bőven van időd :)
szerintem is először válassz kórházat, és utána ott orvost.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó!
Nekem azért kellett az eredeti nőgyogyomtól elválni, mert ikrekkel abba a kórházba nem vállalt és én is mindenképp olyan helyen szeretnék szülni ahol van koraszülött intenzív (bár nagyon remélem nem lesz rá szükség) így maradt a SOTE I-II (SOTE 1-re Krizsa mondta hogy ne menjek) a Szabolcs utca és a Shöpmerei na most a szabolcs nem volt szimpi a Sote II-t Krizsa támogatta és ígyakit először mondott orvost azért nem választottam mert nagyon sikba került a magán rendelése és a szülési tarifa és hát azért nem panaszkodom de be kell osztanunk a pénzt. Így ott Erika és Krizsa segítségével találtam egy Dr. Gimes Gábor nevezetűt. Igaz egy hónapban kétszer kell mennem (ikrek miatt) de egyszer a magánba ahol 5000 ezeret kér tőlem a kórházba meg semmit a szülsére meg azt mondta annyit adok amennyit tudok.
Ezen felül mostmár ötször találkoztam vele a kórházban is nekem bejött mint orvost alapos nagyon vigyáz ránk és a másik hogy nem áll távol tőle a meddőség hisz ő maga is kezel párokat (csak nem lombikozik).

Egyenlőre meg vagyok vele elégedve, igaz nem az a mézes mázas de nekem szakmailag kell hogy jó legyen. M?indig emlékszik rám tudja a történetemet és meghallgat válaszol kedvesen a kérdéseimre, szóval nekem eddig bejött.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Andi!
Ezt neked küldöm nagyonsok szeretettel!

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Orsi!
Holnap indulsz. Fúúúúú de izgi. Srácok jobban vannak már?
Terveztek valami nagyobb durranást a 2. szülinapjukra?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Aniko!
De szép a vonalzód!
A dokival még szerintem is ráérsz.
Hajni kedves!
Az okt. 2. az nagyon megfelelő dátum a kukucskához. Én aznap születtem...
Erika!
Kár hogy nem tudtok uszni! A vidéki életnek sajna épp annyi hátránya van, mint előnye.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Andinak nekem is van képem :D
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi :)
holnap biza... de még nem jött meg. Tudom, hogy azt mondta, hogy ez nem számít, de azért kicsit idegesít a dolog.
2. szülinapra még annyira nem készülök. Vagyis tudom, hogy mit fognak kapni, mert már kitaláltam, de mást még nagyon nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Anikó
Neked is csak ajánlani tudom Dr. Gimes Gábor. Az biztos hogy nem egy lelkizős tipus, habár nem tudom, mert én soha nem gondoltam arra, hogy a doki segítsen a lelki gondjaimban, mivel azokat magamnak kell megoldani. Találsz róla ezen az oldalon is fórumot csak feljebb Dr. Gimes Gábor (Sote II) címen ha jól emlékszem, ha azt végig olvasod akkor bizti kialakul róla egy kép. Végül is nagy tudású, szerintem nagyon segítőkész, nem pénzéhes, végülis én csak jókat tudok róla mondani, nekem Krizsát ő ajánlotta.
Én személyesen még csak olyan betegeivel találkoztam akik mind megvoltak vele elégedve. De szerintem elolvasod amiket a másikon róla írtak.
Jó orvosválasztást.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Lányok :)
ez a dr. Gimes hogy néz ki?
furcsa, mert annyian viziteltek a 2.5 hét alatt, de valahogy nem rémlik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Icsilya
mikor én 3 hétig voltam most januárban kórházban ő csak akkor volt viziten ha ő volt az ügyeletes, ill. viziten egyébként szerintem csak néha a nagy viziten van ott a saját betegeinél. Amúgy énhozzám minden nap bejött, vizittel pedig csak 2x volt nálam.
Amúgy kb. 50ves, magas, vékony világos szükés barna haj, és szeműveges.

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Wish,
Elfelejtettem megkérdezni, hogy hogyhogy te is olyan hamar mentél vérvételre? Volt ismétlő vérvételed is?

Anikó,
Neked vannak tüneteid? A hasad nem olyan, mint egy lufi, mert az enyém eléggé! Gondolom kisebb meg már nemigen lesz - legalábbis 8 hónapon belül nem, remélem! A melleid neked nem fájnak?

Melcsi,
remélem, nekem is szerencsét hoz a szülinapod :) !

Nekem évek óta van egy nagyon megbízható és jó fej orvosom a MÁV-ban. Először én is kórházat választottam, és a MÁV az első bababarát kórház Pesten. Nekem fontos, hogy ne tápszerezzék, teástassák stb. majd a gyerekemet, ezért választottam őket.

H.
20140901102739
 
 


Sziasztok

Icsilya
ja és a rendelője a nőgyógyászati UH mellett van - andrológia van az ajtajára írva
így lehet hogy már láttad UH-ra várva

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Zsebi és Orsi!
Köszönöm szépen a képeket,aranyosak vagytok!

Andi
Kép
aanda
 
 


Orsi!
És mit fognak kapni??????
www.gimesdr.hu nézd meg ezt itt láthatod a Gimest. :) Messziről ezen a képen olyan mint a Kaáli.

Anikó!
Ja igen ez a doki ráadásul azt mondta Krizsa közte van az az öt orvos között akire a lányát vagy a feleségét rábízná, szóval rossz nem lehet. De szerintem válasz kórházat és ha nem találszott dokit akkor a dokinő segít. Én kiválasztottam mindent és Krizsa véleményét kikértem és támogatott benne.

Hajni!
Nekem is olyan volt az elején mintha lufi lenne a hasam kemény volt és a melleim majd le szakadtak, ez kb. a 12 hétig így votl azóta elmúlt. :)

Andi!
Szívesen. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajni :)
Kórházban voltam hiperstimuval a beülti harmadik napjától, így amikor lehetett egyből néztek HCG-t és aztán három naponta megint, amíg haza nem engedtek. A 9. napon 21 volt, a 13. napon 153, a 16. napon meg 472.
Nekem is lufi volt a hasam és fájt is, de nálam ez is a hiperstimu miatt volt.

Anikó :)
Én úgy választottam kórházat, hogy a szimpatikus helyek közül, melyik van közel, amit jól/könnyen meg tudok közelíteni akár kocsival, akár tömegközlekedéssel. Ez lett a végül a Margit, és ott meg segítséget kértem egy ismerőstől az orvosválasztáshoz.

Orsi :)
Hajrá :)

wish
 
 


Az elején a haspuffadás teljesen normális. A progeszteron okozza, ez kb. a 12. hétig várható, hogy meglesz. Akkor egyes terhességnél elvileg apad a pocak, majd nőni kezd.
A pocakduzzadást az okozza, hogy a szervezetben megnőtt progeszteron bélrenheséget okoz, ettől lesz minden lazább a hason belül, és így több helyet foglal.

Erika :)
Köszi a leírást :D így sem rémlik :D
sebaj :)
én a soten nem voltam UHn, vagyis csak amikor már bent feküdtem, de akkor is mindig a dokim csinálta.

Zsebi :)
Lego Duploban utazunk most. Figurákat vadászok nekik. Nem igazán az építőkockák érdekelnek, hanem azok a figurák, amiket el lehet nevezni, állatokat tanulni... stb. :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


zsebi :)
köszi a linket :D így sem rémlik :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebi, Orsi, Wish!

Köszönöm a válaszokat, nem is tudtam erről. Wish, milyen megnyugtató lehetett neked, hogy mindig nézték a HCG-t!
H.
20140901102739
 
 


Szerintetek csak a lombikosoknak ekkora a hasa? Mondjuk az alapján, amit Orsi ír, nem. Csak olyan fura, hogy mindenki észreveszi, de elmondani még nem akarom senkinek. Ti mit mondtatok ekkor?

Orsi, én is drukkolok neked a stimuhoz, meg főleg a végeredményhez! Bár szerintem neked simán sikerülni fog :) !
20140901102739
 
 


Hajni :)
aki lombikos, abba több progeszteront nyomnak általában. szóval náluk lehet, hoy emiatt feltűnőbb.

nekem mondjuk nem látszódott, csak a nadrágjaimon éreztem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó!

Ide is felteszem jókívánságaimat!
Nagyon gratulálok a picurkádhoz! Boldog kismamásodást kívánok!
Kép

katyerina
 
 


Anikó!
Ha Te is megfontoltan utazgatsz, akkor minél közelebbi dokit keressél, és kérdezd meg a dr.nőt, hogy a lehetséges jelöltet ismeri-e, stb.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

ha valakit még érdekel, mert úgy emlékszem, hogy valaki kérdezte, most találtam

ß-hCG szint a terhesség alatt
Hetek az utolsó menzesztől számolva hCG szint (mIU/ml)
3 5 - 50
4 3 - 426
5 19 - 7,340
6 1,080 - 56,500
7-8 7,650 - 229,000
9-12 25,700 - 288, 000
13-16 13,300 - 254,000
17-24 4,060 - 165,400
25-40 3,640 - 117,000

A nagy variáció miatt, ez a táblázat nem alkalmas a magzat korának megállapítására.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Talán van, aki ismer vagy emlékszik még rám...
Ma voltunk az első uh-n, van egy fél centis babánk szivecskével, 16mm-es zsákkal :lol: :lol: :lol: :lol:
ez volt a negyedik lombik ICSI+WOW+AHA

úgyhogy szeretnék csatlakozni és ebben-abban kikérni a véleményeteket...ha lehet....

anna -régi motoros
madaran
 
 


ja, most vagyok 6+4-en!!!!!
madaran
 
 


Anna!

Nagyon-nagy gratula :lol: ! Én csak írásban vagyok új mostoros, de nekem is most sikerült a 4.! Bár én még csak 4+4 vagyok, úgyhogy irigy vagyok az UH-ra :lol: !

Hajni
20140901102739
 
 


A Hcg-d nagyon jó, úgyhogy nyugi!!!! Győrben nem csinálnak, úgyhogy én az előző két hetet végigizgultam, mi lehet odabent...
anna
madaran
 
 


Mennyit kaptál vissza? Hány sejtesek voltak? Nekem is ICSI volt AHA és embrioglue is. Mi az a WOW?
20140901102739
 
 


Anna!
Hogy ne csatlakozhatnál hozzánk!!!!
Nagyon nagyon nagyon izgultam érted mikor a Dévaison olvastam Hajnesz helyzetjelentését hogy végre talán. Annyira örülök neked már annyira megérdemeltétek.
Nagyon nagyon boldog babavárást kívánok és tessék itt maradni és rendszeresen jelentkezni. :) Ja és vonlzót is csinálni. :)
Nagoyn örülök neked.

Kép

Andi!
Nekem tudod mi segített a gyomorégérsre a köles golyó itt Pesten a DM-.ben és a nagyobb bevásárló központokban lehet kapni. Mikor jött a savas égős érzés akkkor ettem egy pár golyót és elmúlt.

Találtam megint egy képet neked! Egyik sikertelen lombikom után felraktam ide a babanetre hogy én ilyen anyuka szeretnék lenni hát a babák jöttek is. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép

Ha már így külön váltunk a babás topiktól mivel ott csinálok táblát teszek fel ide is a babavárókról és akkor látjuk hogy ki hogy és mikor esedékes. Ha megtudjátok a szülés v. időpontját, a baba/bák nemét, nevére van elképzelés írjátok meg. A neveket lehet bármikor módosítani. Csak hogy legyen töltve a tábla.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!

Én lennék Hajni a táblában? Mert nem is gondoltam rá, hogy ilyen korai fázisban bekerülhetek :oops: . Viszont sajna ez nem az 1., hanem a 4. lombikom volt, amiből volt egy fagyis is. Ez a 3. tb-s lehetőségem volt. Az ok kiskatonák miatt, és 29 éves vagyok én is :) .
Köszönöm.
Hajni
20140901102739
 
 


Hajni!
Igen Te vagy és miért ne kerülhetnél be? Javítottam az adatokat amiket írtál. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Nem tudom, de tök fura :roll: ! Eddig mindig csa kívülről nézelődtem... De jólesik, köszi :lol: !
20140901102739
 
 


Zsebike :)
szuper a kép :D :D
szerintem jó állapot :D

Anna :)
üdv Nektek itt is!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Örülök hogy tetszik a kép tényleg neked is abszolut kívánom hogy egy év múlva ilyenben legyen részed. :) :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok mára elköszönök.

Jó éjszakát mindenkinek. Beszélgetek megint egyet a babáimmal hátra szeretnének már jelet adin a mozgásukkal hogy igen itt vagyunk jól érezzük magunkat, már nagyon várom. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=sFLc-QZK ... ed&search=

Még ezt beszurtam jó volt látni alvás előtt mit is fognak művelni a pociban a babák.

hihi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Anna!
Tiszta szívemből GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!
Hány embrikét kaptatok vissza?Mikor mész legközelebb uh-ra?Győrben kinél fogsz szülni?

Zsebike!
Köszi megint a képet,aranyos vagy!A kölesgolyót majd kipróbálom,hétha segít.
Ez a hetem elég nehéz volt,mert kedden ,szerdán és csütörtökön nagyon fájt a fejem,vizesborogatásra csökkent csak egy kicsit.Elkezdtem mérni a vérnyomásom,140-145/95 volt.Felhívtam a dokimat csütörtökön,hát vérnyomáscsökkentőt kell szednem!Úgyhogy tök félek,hogy ez miatt még hamarabb be kell feküdnöm!Hétfőn megyek hozzá,akkor kiderül,hogy mi lesz!
Anyucik!
Nektek volt gond a vérnyomásotokkal?
Pedig nagyon odafigyelek a kajálásra,nem eszek sósan.

Hogy ne mindig csak panaszkodjak:ma van a 6.házassági évfordulónk!!!!!
Gáborom most dolgozik,de délután megyünk autót nézni,mert jövőre le kell cserélnünk nagyobbra a Seat-ot,mert nem fél el hátul 3 babahordozó.Nyílt hétvége lesz a Skodánál,megnézzük azt az újat,amit most reklámoznak,utána megyünk étterembe kajálni.

Majd még jövök,puszi.

Andi
Kép
aanda
 
 


Sziasztok lányok! :D

Anna! :D
Teljes szivemből szeretnék gratulálni neked! Kép

Zsebike! :D
Köszönjük a táblát!
Hogy vagy?AFP eredmény?

Andi! :D
A Renne-t lehet szedni kismamiknak is gyomorégésre!
A barátnőmnek magas volt a vérnyomása és kapott rá gyogyszert csak többször kellett mérnie napközben!És mindig hivogatni az orvost!De nem lett baj!

Hajni! :D
Nekem is már brutál a hasam de probálom takargatni mert mindenki rákérdez aki meglátja!És még ugy szeretném kicsit titkolni babonábol!De a szivem mélyén világgá kürtölném!!!!

Katyerina! :D
Nagyon köszönöm!

Orsi! :D
Hogy ment az első szuri?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok csajok!
Köszi a gratulációkat, fura még az egész, alig merem elhinni, sőt néha (talán percekre) elfelejtem, és tök jó, amikor újra rádöbbenek, hogy ez a valóság!!!! :D :roll: :D

Hajni:) Hármat kaptunk vissza 5 naposakat, az egyik sokkal szebb volt mint a másik kettő -szerintünk Ő a bébi :lol: , de persze nem lehet tudni...
a Wow egy tenyésztési eljárás, ahogy összeengedik őket, berakják egy "fészekbe", és öt napig meg sem nyitják. Nem is tudtuk, marad-e vagy sem, tiszta ideg voltam. Állítólag kémiai úton kapcsolatba kerülnek egymással, azaz kommunikálnak már ilyen korán a tesók, és ez segíti őket a megmaradásban és a fejlődésben is. Egy tök új módszer, de ahogy a statisztikát hallottam, nagyon hatékony!!! 10-ből 7 terhesség!!! Szóval, nekünk ez jött be.

Drága Zsebi :D :D
Vonalzót még nem teszek, ugyanabból a meggondolásból, mint Wish, megvárom a 12.hetet.. persze már nézegettem őket...
Ja, a táblába tényleg jó bekerülni, és bár van uh-s képem, fogalmam sincs, hogyan kell feltenni... :( de azt mindenképpen szeretném, ha a dokim nevét beírnád! Dr. Kőrösi Tamás!!!! :lol: :lol:

aanda :D
Gratula az évfordulóhoz!!!! Mivel ünnepeltek???

Már Hajninak írtam, hármat kaptunk vissza, egy maradt meg...
Győrbe csak a 12. héten kell visszamennem kontroll uh-ra, de addig felkeresem az itteni dokimat -aki az inszemeket csinálta- hozzá fogok járni, nála is szereték majd szülni... jövő héten jelentkezek be hozzá!!!!

szép napot Nektek!!!
madaran
 
 


Anikó :lol: pont egyidősek vagyunk
nekem 6+5 ma!! :lol: :lol: Neked mekkora volt az uh-n a bébike zsákja és mérete??
madaran
 
 


Zsebi :) az ok : szabálytalan endom., összetett eredetű.
pusza,a
madaran
 
 


Andi!
Nagyon sok boldog házassági évfordulót kívánok. Használjátok ki mert a következőn már mindenre lesz időtök csak egymásra nem.
Nekünk is Skodánk van. Tavasszal vettünk egy Octavitat én Fábiát akartam a párom mondta de sikerülni fog a lombik és a Fábia kicsi lesz hát milyen igaza volt milyen jó hogy rá hallgattam.

Kép

Anikó!
Köszönöm jól vagyok, semmi panaszom azon kívül hogy hamar fáradok. De ezen nem is csodálkozom ennyi pihenés után 14 hét fekvés. :) AFP eredményem csütörtökre lesz meg akkor megyek a dokihoz vissza csinálnak 18. heti nagy genetikai uh-t szóval lesz minden remélem kapok képet.
És te hogy vagy? Nagyfiad mit szól a tesó érkezéséhez?

Anna!
Kicsinyíts le a képet úgy hogy ne legyen nagyobb 500X500 pixelnél és akkor itt a melléklet feltöltésre kattintva tedd fel. :) Ha nem sikerül elküldhtetd privibe lekicsnyítem neked és visszaküldöm és becsatolod. :)
A vonalzót megértem én is csaka betöltött 12. hét után mertem vonalzót készíteni. :)
Hidd el ez a valóság. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anda üzenete!!!!!

Sziasztok!
Ez a kép 1 hete készült rólam!

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: