Új privát üzeneted érkezett!

Szia Nszoke

a lustaság mellett nekem is a bejárás volt a gond, mert miután elköltöztünk Esztergomból Kesztölcre azóta úgy érzem magam mintha el lennék zárva a világtól. Mert ez a falú nem a 10-es főút mentén van, hanem egy bekötő út vezet ide. De sebaj mint írtam egyszer visszaköltözünk. Az hogy mikor még képlékeny nagyon, de ez tartja bennem a lelket meg az, hogy így együtt van a kis családunk.
De nálam igazán a lustaság játszott főszerepet.
Az én férjem villanyszerelő - nincs érettségije - de ez engem sem érdekel, és akkor sem érdekelt volna ha sikerült volna a diploma. Jól megvagyunk és ez a lényeg.
Én is elmennék most valamilyen tanfolyamra még, de igazán nincs kire hagyni a pintyőkémet, mert apjuk folyamatos műszakba jár. Így nincs olyan nap ami minden héten szabad. Hát majd lesz valami.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Szioka!

Én mindenképp szeretnék valamit diplomaszerűséget, mert az eddig kereskedelemben töltött időm alapján szinte úgy bánnak az alkalmazottakkal, mint a kutyával. Igazából 14éves korom óta dolgozom, ilyen multiknál mindig. Akkor hétvégésként kezdtem a középsuli mellett a Praktikerbe, meg itt egy festékgyárban dolgoztam nyaranta, a suli befejeztével az auchan csapatát erősítettem 3évig most az obiból jöttem szülni, de mind egy mocsok cég. A kisvállalkozóktól félek, bejelentés, fizetés, szabi..stb, ennyiből legalább biztosak a multik de az ember vérét kiszívják.
Én nem akarok visszamenni az obiba, jelenleg kecsegtet a bankszféra... :lol:
Nem akarok milliókat keresni-ez lehetetlen is-csak annyit hogy megéljünk, bár itt kérdés mi számít ma jó fizunak? Mert ez nagyon eltérő szerintem.
Ezért akarok tanulni. Igazából szinte muszáj.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

hát igen a multik nem igazán családszeretők, én egy német cégtől jöttem gyesre (3 műszak) hát ott sem igazán családbarátok, mondjuk ez függ a főnöktől is.
Én dolgoztam kisvállalkozónál is, be jelentett rendesen meg minden, de voltak azért ott is érdekes dolgok mikor nevet változtattak stb.
Hát igen tanulni muszály lenne, de hát a lustaság, és hogy nincs kire hagyni rendszeresen a gyereket, mert a sógoromék nyakába se akarom varrni, mert ott a keresztlányunk (4,5 éves) és néha már előfordult hogy megsértődött hogy nem vele foglalkoztak, mert megszokta hogy ő ott a világ közepe, és félek hogy esetleg egy pillanat alatt valami rosszat csinál az én kis babukámmal. Lehet hogy ez így most hülyén hangzik de hát én nagyon féltem a kis drágám. Úgyhogy majd lesz valami a tanulással.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

 
 

Sziasztok!

Jól összejöttünk... az én férjem szerviztechnikus, és nincs érettségije... :lol:
úgyhogy tényleg jó társaság vagyunk. engem sem érdekel a papírja - vagyis hogy nincs - , pláne, hogy talált valami olyan mellékfoglalkozást most, ami igazán jól megy neki, nagyon szereti, és felnéz rá több mint 3000 ember - köztük én is. merthogy nagyon jól csinálja.
az rtl a szopis klubon keresztül talált meg engem, pénteken jönnek forgatni, majd megírom, mikor kerülünk adásba. ja, írtam másik cikket a kismamába, meglátjuk, beteszik-e. ha igen, azt is jelzem!!! bár múltkor is úgy szóltak rám a csajok egy másik topicból. :oops:
Nszoke, én logisztikai vezetőként jöttem el egy tisztán magyar tulajdonú cégtől gyesre. szerettem, amit csináltam, de csak most jöttem rá, mekkora stresszt kaptam ott Pesten.
megyek, mert Elcsi követel magának.

K.
Kép
klauszka
 
 


Már csak Bárány kell. :) ha jól tudom, és Emőke hova lett amúgy? Azt hittem írogat majd ő is, na mindegy.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Klauszka
ma megvettem a Kismami újságot, és 1-ső dologom volt elolvasni a cikket, hát majdnem sikerült elbőgnöm magam azon a részen mikor leírtad hogy megmutatták és megpusziltad, De miért kellett olyan sokat feküdnöd? Én utána az örzőben már fordulhattam jobbra és balra is, és reggel már ki is kisértek mosakodni, és utána már egyedül járkáltam.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Ha már itt tartunk az én férjemnek sincs érettségije.Ő autófényező,de nem dolgozik a szakmában,jelenleg teherautót vezet.
Klauszka,mi az a mellékfoglalkozás a férjednek amitől felnéz rá 3000ember?Lehet,hogy nem olvastm el elég figyelmesen minden irományt azért nem tudom.Még nem fürdött Szilvi,most lettünk túl a lámpázáson (infra,arcüreg gyulladásra),szoval nincs sok időm csak gy orsan írok egy kicsit.Mostmár én is megveszem a kismama újságot,méghozzá holnap reggel.
Mindenkinek jó éjt:Nszökének,Klauszkának,Erikának,és Emőkének(bár ő nem jelentkezik)
Vendég
 


Sziasztok!

Erika, bevallom, én elbőgtem magam... :D
nem tudom, ti hogy vagytok vele, nekem ha eszembe jut a kislányom születése, mindig sírnom kell. A férjem jókat röhög rajtam. :D
Erika, nem te voltál az, aki EDA-t kapott? Mert én spinálisat, és azután 12 óra fekvés kell. 10 óra után a fejemet már fordíthattam jobbra-balra, de a felkelés csak 12 óra után lehetett. Bár én még vártam volna... nekem nagyon fájt a felkelés. Olvastam másik topicban, hogy aki itt indította a topicot, azt írta, hogy mennyire elriasztottuk őt a császártól. szerintem nem riogattunk senkit, pusztán a tényeket írtuk le. ha nekem anno valaki elmondja előre, hogy mire figyeljek a császár esetén, akkor egy csomó fájdalomtól kíméltem volna meg magamat. Na mindegy.
Szuper, Bárány sem lóg ki a sorból. Bárány, melyik anyósoddal játszol haragszomrádot? A mostanival?
A férjem MLM-t csinál, ami tudom, hogy hányásnak hangzik, mert Amway és társai tettek róla, de ez tök jó hálózat, parfümöket értékesítünk. Több mint 3000-en vannak a hálózatunkban. Szóval ő előadásokat és bemutatókat tart, és éppen októberben értük el azt a szintet, hogy Magyarországon benne vagyunk az első 4-ben, a világon pedig az első 20-ban. És ezt jórészt ő érte el, igaz, a szülésig én is aktívan nyomtam az építést. Mindig ketten tartottuk a bemutatókat, azóta szegénykém egyedül megy, én a háttérmunkában segítek neki (ha Elcsi is úgy tartja jónak :lol: )
Most ez van, jó szelek vannak, meg kell lovagolni, hogy itt is teremtsünk egy bizonyos jólétet, mert a pénz szabadságot szül, és az megfizethetetlen, ha a gyerekedet látod felnőni, és te neveled fel, nem az óvónő és nem a nagymama. Ennyi. Szóval hányás ide, vagy oda, azt kell csinálni, amiből az ember meg tud élni. Aztán utólag már hányhatunk. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
igén én EDA-t kaptam, csak mindig elfelejtem, de mostmár felírtam magamnak,
szegény férjedet akkor nem irigylem, látjátok azért néha?

és azt megtudja mondani valaki hogy az orvos hogy dönti el, hogy a melyiket adja a spinális és az epidurális közül?

Sziasztok

Erika
[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1162844115.32.gif[/img] mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok [/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Klauszka,azt hiszem nem ismerem ezt az MLM-et,de az egyik barátnőm is valamilyen parfümökkel foglalkozik ,lehet,hogy ugyan az.Bár az valami "mahóra"vagy mi..
A jelenlegi anyosommal vagyok rosszban,de mindeggyikkel roszban voltam.Szerintem ez a mostani viszi a pálmát genyaságból.De szerencsére vita nincs,mert nem járunk hozzá,legalábbis én meg a gyerekek nem,lehet,hogy a férjem sutyiba néha átmegy.
Szia Erika,gőzöm nincs,hogy mi alapján,döntik el ezt a dolgot...
Nszoke,neked meg jó reggelt!!
és mindenkinek..
Vendég
 


Jó reggelt!

Ez az Mlm ilyen piramisjáték? Mi is akartunk belefogni hasonlókba,de sose mertünk, csak olyan mellékállást még nem találtam ahol ne kéne előre fizetni, ezzel pedig a bizalmatlanság a bajom. Nem először dolgozunk és aztán fizetnek? :?

Kedvtelen vagyok ebben a hidegben. Van valakinek valami programötlete hétvégére? Ilyen családos?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Bárány, az az!!!! :D Federico Mahora parfümök. Az MLM a rendszer neve (vagyis ahogy működik. MLM=multi level marketing). Kiselőadást tudnék tartani, mi a különbség az MLM és a piramisjáték között, de dióhéjban csak annyit, az egyik egy kereskedelmi forma, a másik pedig egy büntetendő cselekmény.
Hová valósi a barátnőd? Lehet, hogy a mi hálózatunk tagja. :shock:
Nszoke, de igen, először dolgozunk, utána fizetnek. Olyan ez, mintha fodrász akarnál lenni, először megveszed a kellékeket, de azért nem fizet a kuncsaft, csak ha levágod a haját. :D
Itt is megveszed a 100 illat teszterét, és utána értékesítesz, illetve tagokat léptetsz be. Csak itt nem buksz sokat, ha mégsem jön be neked, mert mindössze 7900 Ft a csatlakozás díja (máshol ez jóval több!), és lesz száz illatos kollekciód cserébe. Nekem ez tetszett meg benne, mert szeretem a parfümöket. Aztán mi fejlődött ki belőle.... :idea:
Zsebi mindjárt 1 éves!!!!!

K.
Kép
klauszka
 
 


SZiasztok!
Gödi a barátnőm,aki foglalkozik a parfümökkel.Én is vettem már tőle nemegyszer magamnak is és a férjemnek is ,nagyon finom illata van.Most nem tudom,hogy csinálja-e mert terhes(lombikos)és jelenleg korházban van,lehet,hogy szülésig.
Amúgy jó reggelt mindenkinek!!
Vendég
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1162974070.24.gif[/img]

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Akkor Sorry, annyira nem vagyok járatos, de ez tényleg jól hangzik.
Ha megveszed a 7900ért a parfümöt csak árulnod kell, meg embereket csatlakoztatnod?
Mert ez akkor nagypon jó. -p

Akkor ti tényleg szuperül csináljátok, ha ennyire a csúcson vagytok.
Mióta jutottatok idáig? És százalékos a profit vagy a beléptetésért is kaphatsz pénzt? Csak érdekel.

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
De jó kis képeket tudtok berakni!Persze én ehez is béna vagyok!
Ne is mondjátok el ,hogy kell úgy sem értem meg...
Vendég
 


Hellóka!

Nszoke, a csoportforgalom után jár jutalék, mi kereken egy éve foglalkozunk vele. mi már nem adunk el parfümöt igazán, hanem képezzük az embereket. ez most nagyképűen hangzott... :lol:
Bárány, majd megnézem, van-e gödi tagunk.
Képzeljétek, Elcsó tegnap óta kúszik! ma már meg is kóstolta a pálmámat. meg a földjét is, csak azt nem vallja be. :lol:

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
gratula a kúszáshoz, akkor nemsokára jön a 4kézláb, és a felállás.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Klauszka én is grat., tényleg kinek hol tart a babája, s Bárány te gyerkőceid hogy is fejlődtek? Csak összehasonlításképp.

Klauszka!
Érdekelne ez a dolog. Nézd nem nagyképűség, azt hiszem megdolgoztatok érte, nem? Hát akkor arra büszkének kell lenni. :) Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Ja Erika. Lehet már kérdeztem, de te honnan szeded a gif képeket?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Klauszka,egy nagymarosi barátnőm is csinálja!

Nszoke,a lányom 6 hónaposn állt föl,és 8 volt amikor stabilan ment,elötte kapaszkodva,a kiságyban.Eggyáltalán nem mászott négykézláb.
A fiam,már nehezebb eset volt,velehe 1.5 hónaposan bekerültünk a madarászba hasfájás miatt,ahol egy ostoba nővérke bénának minősitette,ezzel elinditva egy lavinát,asok hülye doki,egymást igazolni akarva szintén bénának látta,elkezdték vizsgálgatni,agyi ultrahang,szemfenékvizygálat..stb.Végül elvittem oda ahol szültem,ott nem láttak rajta semmit,csak egy kicsit nagy volt a búrája és azért nem tartotta a fejét.A lényeg,hogy időbe fölállt(10hónap)és időbe elindult(12hónap).Egyébként ott kaptam egy fejlődéstáblázatot a neurologustol,a megnyugtatásomra,és ne tudjátok meg mekkora külömbségek vannak gyerek,ésgyerek között.CSak egy példa,elindulni rá ér egy gyerek 18 hónapos koráig és még az is a normáli határon belül van....
Vendég
 


Sziasztok

Szép jó reggelt Mindenkinek

Nszoke
én a képeket hol itt hol ott találom, vagyis szoktam más forumokban "kalózkodni", + képeslapküldőkből is szoktam másolgatni, úgyhogy ahol olyat találok ami tetszik azt kimásolom.

Bárány
hogy milyen nővérek vannak????????????? Hihetetlen

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Erika, a négykézláb rugó már megy. :lol: Ez a kedvenc mutatványom Elcsótól, halálra röhögöm magam. igazából mászni is szeretne már, csak mindig összekeveri a sorrendet, és orra bukik. :lol: Zseniális.
Nszoke, majd priviben írok!
Most megyünk a szopis klubba.
Bárány, egy gödi tagunk van, Ágnes a neve. Nagymarosit nem találtam. :(

K.
Kép
klauszka
 
 


Jó reggelt!

Várom a privit. :)

Nekem már áll meg minden csak el nem enged még semmit, de nem siettetem, főleg hogy elméletileg 3hónappal még fiatalabb. :?

Furcsa, de hogy törlődik a mászás pl.a fejemből, meg olyan dolgok amit a kislányom csinált. Gagyarászás, és minden más. Szóval még szerencse hogy vannak képek, kamera, mert ha őszinte akarok lenni mindenre nem emlékszem. Most jut eszembe Málna is hogy bukdácsolt a négykézlábnál...stb. Olyan gyorsan fel fog nőni....:(
Nem akarom. Szeretnék egy ilyen állandó kisbaba állapotot, pedig tudom hogy nem lehet örökké baba.

Na megyek reggelizni.

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!
Noszke,neked tényleg bejön ez a baba állapot??Hú án alig várom,hogy nőjenek minnél hamarabb.Legyenek vagy 15-16 évesek.Azt sem bánnám ha már születésük után 3 nappal kisiskolások lettek volna,szerintem szörnyű a kisgyerekkor,az embernek csupa aggodalom,gond az élete.Én így érzem.Sehova nem tudsz gyerek nélkül menni,meg e ilyenek.Nekem baromi lassan telik az idő,majdnem,hogy áll.Szerintem még a szilvi is egy baba.
Vendég
 


Nekem tetszik a babkor. Amúgy így lustaság szempontjából, kényelmi oldalról, a legjobb a csecsemőkor, amikor nyugodtan otthagytam Anyunak és elkészítettem a kajcsit amit kiszívott a cumiüvegből és utána végig aludt. Na ez jó volt. :)
Most ha kilépek az ajtón üvőlt, nagyon el van kapatva :( de én így szeretem. :)

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Hát igen minden kornak megvan a maga szépsége, de kényelmi szempontból tényleg az igazi csecsemőkor az amikor még ember lánya a gyerek mellett a háztartással és a konyhával jobb viszonyban van. Mert utána már egyre rosszabb viszony alakul ki, legalábbis nálunk sajnos így van, mert kisbogaram ha nem lát akkor párperc után ordít.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nszoke, nem felejtettelek el, mindjárt írok is, csak a mai napom rohanás volt - az összes ilyen. :lol:
Holnap jönnek forgatni, utolsó simítás a lakáson ugyebár...., szopis klub, és Elcsó úgy gondolta, ma azért se alszik sokat, hanem anyát boldogítja (szó szerint :!: ) úgyhogy hulla vagyok, éjjel kettőkor is kelt és szopit kért, nem is értem, mi történt. vagy a front, vagy a fogacska. fúj, f-betűs szavak!!!! :lol:
engem anyósom állandóan azzal stresszel - finoman - ,hogy az össz. házimunkát el kell tudnom látni Elcsó mellett. mivel itt lakik a szomszédban, állandó rohanásban vagyok, mert azt nem szeretem, ha finom kis megjegyzéseket kapok, hogy ott ül egy pók a sarokban... stb. ezért félidegbeteg vagyok, mert minden percemet hasznosan próbálom tölteni.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, én szívesen lennék megint terhes. (pedig nem csíptem, mikor benne voltam). de azért még várunk.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
akkor holnap nagyon ügyik legyetek. Takarítás? Hát az nálunk akkor van mikor épp alszik a kis drágám, hát ügye az pedig mosmár nem sok, 1-1,5 órácska délelőtt és délután, de van hogy megreggelizem, elmosogatok és már fenn is van, és ebéd még sehol. Hát ez van, ezt kell szeretni, majd lesz jobb is.
Kistesó? Mi dec. 7-én megyünk a dokihoz megbeszélni hogy megint milyen vérvételeket kell megcsinálni és aztán hajrá. És megfogom neki mondani hogy nagyon ügyi legyen mert csak 1X tudjuk megpróbálni, úgyhogy csak úgy mint előzőleg, de ha 2 babóca sikerül az sem baj.
Én nagyon élvezném, a párom már nem annyira.
Én minden jó és rossz ellenére imádtam terheslenni, úgyhogy én már 1 ideje nagyon szeretném.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Én is szerettem terhes lenni, bár a szüléstől rettegtem és még most is, mert a kistesót is császárral szeretném.

Klauszka szorítunk. Ügyesek legyetek :)

Erika!
Ugye tájékoztatsz minket a dec 7ei esményekről és mindenről?
Ha most 7én mentek elméletileg mikorra sikerülhetne a tesó?
Csak azért mert nem korai, vagy 2év korkülönbséget akartok?
Ilyennkor 3beültetés van ugye?

Ikrek:én nem akartam ikreket de ha jobban belegondolok izgi lett volna, amikor nagyok tök jó szerintem, mármint nekik az életben. Az esély meg is volt, mert a férjemék 2*2 és így vannak négyen mind fiúk. :) Én még a gondolattól is beteg voltam, de én is örülnék ha a következő iker lenne :)

Na megyek.

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok!,mindenkinek jó reggelt!
Annyi mindent irtatok,nem is tudom,hogy lehet-e válaszolni.
Klauszka majd írd meg mi volt ma.
Nszoke Erika,tegnap látogatóban voltam a barátnőmnél aki terhes és korházban van,és a dokimmal is találkoztam akit imádok,valahogy nekem is kedvem támadt szülni.Láttam a sok kismamát nagy hassal,és egy kicsit írigyeltem őket...
Erika neked majd szorítunk,hogy elsőre sikerüljön,és ha lehet kettő legyen.Úgy tudom lombikosoknál nagyon gyakori.
sziasztok
Vendég
 


Sziasztok

Nszoke
dec. 7-én még csak azt fogjuk megbeszélni, hogy milyen vérvételeket kellessz megcsináln a lombikhoz, mert azokat csak max 6 hónapig fogadják el, ill. kellessz még rákszűrés + clamydia szűrés is
szerintem kb. február, márciusi kezdésre számítók mert van olyan vérvételi eremény is aminek az eredménye csak kb. 1,5 hó után jön meg.
Elsőre sikerülnie kell a kistesónak is mert pénz csak 1 szeri próbálkozásra van. Úgyhogy ha sikerül akkor lessz kistesó, ha nem akkor sajna belekell törődjek, hogy csak 1 babám van. De én nagyon szeretném ha sikerülne.

Bárány
igen fogjuk rá hogy lombiknál gyakori az ikrek,
a dokim a Kaáliban az elsú UH-nál kérdezte is hogy hány babót lássunk és közöltem hogy 3-at, nézett rám nagy szemekkel, jó mondom akkor 2-őt, ő és 1 nem is elég, de mondom 1is jó lesz, és hát 1 lett, De nem baj a lényeg hogy van.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika értelek, de most a vérvételektől függően kell szednetek gyógyszereket és utána a beültetésért pedig annyit adsz a dokinak amennyit akarsz? Tehát a gyógyszerek kerülnek sokba? Vagy nagyon összetett a dolog?

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Nszoke
vérvételek: olyan vérvételi eredmények amik nélkül nem kezdik el a lombik kezelést pl: több féle hepatitisz, ADS, stb.
A dokinak mi nem adunk 1 fillért sem (a Kaáliban), ott a leszívás előtt adnak egy halom papírt amit ki kell otthon tölteni és azok között van olyan is hogy nem adunk hálapénzt a dokinak - ezt alá kell írni, csak az első UH-ért kell fizetni + a gyógyszertárban, Úgyhogy a gyógyszertár kerül sokba, és ha így haladunk akkor sokba fog kerülni a szülés is (épp az előbb beszéltek róla megint a rádióban sajna)

Szia

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Hát itt vagyok. Megvolt a forgatás!!! Elcsót nagyon elbűvölte a kamera, állandóan belenézett, pedig mondta előre a riportercsávó, hogy ne nézzünk bele a kamerába. :lol: na, mindegy. 4 pasi előtt szoptattam meg Elcsót, akik közül csak egy látott idáig - a férjem. Állítólag a Focusban leszünk benne, valszeg már a jövő héten!!! majd felhívnak, hogy mikor. úgyhogy rögtön megírom. Kíváncsi vagyok, szerintem egy picit béna voltam, de megdícsértek.
Húúúú lányok, asszem én nem vállalnék ikreket! Akinek van a környezetemben, mind kivan idegileg.
Erika egy csomó gyógyszert kell szednetek?

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
gratula a forgatáshoz, akkor nézni fogom esténként a Focust mert már alig várom hogy lássam.
nem nem kell egy csomó gyógyszert szednem, csak összesen mindennel együtt kb. 8-9 félét, de ezeket nem mind egyszerre kell.

Mindenkinek nagyon szép álmokat kívánok

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Én is gratula Klauszkának!
Én megszólalni sem mernék a kamera elött,nemhogy szoptatni...
Nagyon bátor vagy.Mindenképp nézni fogom a műsort.Mia témája,lehet,hogy már leirtad csak nem olvastam.
Mindenkinek jó reggelt!!
Vendég
 


Klauszka minden elismerésem a tied, nagy gratula. Nézni fogom a fókuszt, de ha majd mondod az időpontot az jobb lesz.

Megreggeliztünk, bevásároltam a piacon és most megyek az auchanba, a szőnyegtisztítóshoz, jaj meg ezer utálatos dolgom van, pedig szívesen lógatnám a lábam..
na mindegy, mentem de még benézek.

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Köszi lányok, majd írom az időpontot!
A téma: mennyire vagyunk szoptatásbarátok.
Nszoke, írtam privit!
Majd később jövök, de Elcsó éhes, már nagyon fáj az ujjam, azt rágja!!!! :shock:

K.
Kép
klauszka
 
 


Na itt is vagyok.
Erika, én úgy gondoltam, nem értem, miért kell gyógyszer a lombikhoz. nem a két fajta sejt "házon kívüli" megtermékenyítése és beültetése ez? vagy azért kellenek gyógyszerek, hogy a sejtecskék meg tudjanak tapadni? meg hormont kapjon a szervezet? valahogy így tudom elképzelni....

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok

Klauszka
vannak akik a lombikot fogigátló szedésével kezdik, nekünk ez nem kellett, mi egy olyan szurival kezdtük ami hatására nem 1 petesejt lett hanem több (az én esetemben ekkor 13 lett), a következő injekció hatására (amit az előbbivel együtt kell szurni kb. annak a félidejétől) a tüszőfolyadékban a petesejtek érését szabályozzák v. serkentik nem tudom pontosan, de ekkor már 2 naponta nézik UH-al, hogy mi a helyzet, aztán mikor ez OK akkor van az éjjféli szuri - ez a tüszőrepesztő, ezután kb. 1,5 nappal szívják le a tüszőfolyadékot amiben a petesejtek vannak, és ezek után a petricsészében randiztatják a petesejteket a kisfickókkal, de eközben nekem még kellett hüvely tabbletát is használni a leszívás előtt (ha jól tudom az ott egy kicsit rendezi a dolgokat, nehogy valami fertőzés legyen), és a végén egy másik fajta hüvely kúpot (van tabblettában is) kell használni - ez segít a megtapadásban.
Hát kb így zajlik.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika, és gondolom ezek vannak horrorárban. Azért az állam sokkal kedvezőbbé is tehetné ezeket az árakat, fogy a magyar... nem is értem.

K.
Kép
klauszka
 
 


Sziasztok!
Erika,azt írtad,hogy csak egyszeri próbálkozásra van pénzetek.Én úgy halottam,hogyha az első nem sikerül de elég petesejt van abból a szépeket le lehet fagyasztani,és egy bizonyos idő után újra beültetni,és állitólag ilyenkor alig-alig kell valami gyógyszert szedni,tehát pénzben sem sok.Az egyik koléganőmnek is így lett babája.Remélem neked sikerül az első,de ha mégsem talán ez is egy alternatíva...
sziasztok
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
fagyasztás: ha marad mit lefagyasztani, mert nálunk nem maradt
Hiába lett 13 petesejtem, abból 24 óra múlva csak 1 termékenyült meg, 48 óra múlva már 3-an voltak, a 3. napon már állítólag 4-en, de mivelhogy mi 3-at kértünk vissza, így 1 maradt, 1-et pedig nem fagyasztanak le.
Fagyasztás - felengedés során sérülhetnek és sérülteket nem ültetnek vissza, vagy ha jól tudom olyan is van hogy fel sem ébrednek, úgyhogy sajna a fagyibabák sem jelentik azt hogy minden ok
Olvastátok a Nőklapjás csajt? Hát igen az is mindenről írt, csak arról nem hogy az rengeteg fagyibaba, nem mind életképes miután felébresztették őket.

Klauszka
ezek közül főleg egy van horror árban, amiből nekem kb. 1 hét alatt 100.000Ft-ért kellett venni + a többi (ebből a horror árasból van olcsóbb változat is, de az komplikáltabb, mert ott nekem kellett volna összekeverni a port és a folyadékot és izomba adni, ez a drágábbik pedig tollban van, itt csak beállítottam a beadandó egységet és simán beadtam magamnak a hasfalamba - sokkal egyszerübb, ja és ha jól tudom, az olcsóbbik állati eredetű, ez pedig nem, de ez nem bizti)

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Erika!Tényleg nem egyszrű a dolog remélem neked simán fog menni úgy ahogy az első is.Akit emlitettem anak is csak egy maradt meg fagyasztás után,de szerencséje volt mert abból az egyből lett egy mostmár 3 hónapos babája.De biztos nincs mindenkinek ekkora mázlija..
Nagyon sok a lombikos baba mostanában,csak az én ismerőseim között van vagy 4,vagy5.Van akinek elsőre sikerült,van akinek 7-szer.Ez teljesen változó.
Vendég
 


Nszoke,megvolt a nagybevásárlás?
Én imádok az auchan-ba menni.Tőlünk 5 percre van,úgyhogy én az alap dolgokat is ott veszem meg,mert olcsó.Gyerekekkel,szoktunk,menni vásárlás után benyomunk egy pizzát vagy egy kinait.
Na mára eltüntem,mert Szilvia napozni megyünk!!
Sziasztok,jó éjt!!
Vendég
 


Sziasztok, vagyis jó estét!

Mostanáig, tettem-vettem (a semimt) csavarogtunk, visszaolvastam, voltam az auchanba. Tőlünk is 5percre van de a piac csak 1percre :) ami viszont dupla árral dolgozik, főleg amióta megnyitott az auchan, mert ugye elvitte a sok vevőt.
Azért nem rohanok minden kis dologért mert eszméletlen összegeket bírok otthagyni, ha bemegyek. :( Na meg a butiksor... nem is mondom tovább. :evil:

Klauszka, köszike olvasok ezerrel :)

Hát Erika! Én drukkolok ezerrel, hogy ne legyenek lustácskák a sejtjeitek, meg életben maradjanak és hogy szépen tapadjanak és fejlődjenek ott és úgy ahogyan azt kell.
Aúgy tényleg röhej hogy mennyit kell fizetni holott elméletileg kevesen vagyunk, legalábbis a kormány mindig siránkozik.
De támogatni azokat akiket kellene az nem megy.

na én is eltűnök mára.

Kép

Szép napot! Noémi,Málna,Jázmin
Kép
Kép
nszoke
 
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1163316206.01.gif[/img] nálunk sajna ilyen idő van

Én is imádok Auchanba, Corába járkálni és még jó néhány helyre, de szerencsére az ilyen helyekre mi csak autóval jutunk el. Ez már csak azért is szerencse mert különben nem sokáig tartana nálam a pénz :twisted: :evil:

Sziasztok

Erika[/img]

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Nálunk is szakad az eső.Várom,hohy legyen már legalább fél 10 mert megyek a lányomnak bakancsot venni.Ilyenkor semmit nem lehet csinálni..
Ti mit csináltok egy ilyen esős vasárnap?
Vendég
 


Sziasztok

Bárány
hát ilyen esőben nem sok semmit, csak bent vagyunk, illetve az előbb elmentünk tejért mert nem esett az eső (de félúton utolért) de sajna nem voltak otthon, így hát nincs tejcsi.

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: