Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta!

Az valóban magas! Sajnos nem tudok semmit fejfájásra. Szerencsére nekem nem fájt mostanában.
Sztem próbáld meg a gyógyszertárban, biztos tudnak adni valami homeo-s bogyót.

Igazból még csak most próbálom kikísérletezni, hogy mik azok amiket nem bírok.
A gyümölcsöktől semmi bajom. Idáig csak a tejtől és a tejföltől volt, most belépett a sajt a képbe.
A joghurttól viszont nincs semmi bajom.
A védőnő annyit mondott, hogy akkor kerüljem a tejtermékeket.

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Rony
Milyen lett az eredmény, amire vártatok?

Tubikriszta
Nekem nem szokott ott fájni, inkább a hasam alja néha olyan furcsán. Szerintem mindegyiknél a szalagok nyúlnak.
Remélem helyreáll a vérnyomásod és nem kell gyogyit szedned :wink:

Adri
Szia! :D Örülök, hogy te is előkerültél :wink: :D
Gratulálok a kiscsajhoz! Nevetek van már?

Nemone
A derekam nekem is fájt az elején. Azóta csak akkor, ha sokat állok.

Nika
Privi ment :D

Mi a vásárlással megvárjuk, amíg kiderül a babó neme. Ruhák azért lesznek a rokonságból, de biztos venni is kell. Most beleszerettem egy babakocsiba, amit a neten láttam, de még nem tudom, hogy meg tudjuk-e venni. Unisex színű zöld-drapp :D
bessy76
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen. Kb fél órája állt el a fejfájásom hideg ruhát meg afrikai balzsamot kentem a fejemre. Hatásos volt. Lassan megyek ledőlok, mondjuk eddig is feküdtem. Holnap remélem, hogy jobb hírekkel jövök a védőnő után.

jó éjt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 

 
 

Kriszta!

Örülök, hogy jobban vagy!
Szerintem az idő miatt voltál ilyen rosszul.
Nekem ugyan nem fájt, de tompán éreztem a fejemet, és ahogy megjött az eső el is múlt.

Bessy!

Már azt hittem, hogy eltűntél! :)

Kép
nika28
 
 


Bessy!

Ment a válasz! :)

Kép
nika28
 
 


tubikriszta!javulást kívánok.nagyon sokat pihenj.a magas vny. nem jó,főleg a terhesség alatt.nekem mindig alacsony a vérnyomásom,de a terhességeim alatt 2szer olyan alacsony volt,mondjuk nem zavart,csak álmos voltam sokat.na jó éjszakát,holnap benézek.
Vendég
 


tubik!igen én vagyok csak most új nevem van.Nika28!!!szia ,azt szeretném kérdezni,hogy hány bébit ültettek be neked most 3szor?az első 2nél mi lett?és maradt még fagyasztott e. neked?szia
Vendég
 


Momó!

Most 3 bébit ültettek vissza.
Az első kettőnél sajnos nem indult el semmi. :(

Maradt még 1 öt napos fagyi baba, a első lombikból.

Kép
nika28
 
 


Kriszta!
Sajnálom ezt a vérnyomás problémát, remélem megoldódik hamar!
Ne idegeskedj, az biztos nem tesz jót!
Elmúlt a fejfájásod?
Én meg ma szédelegve ébredtem! :shock:

Bessy
Valószínű a Nóra lesz a befutó név :D
Mikor mész afp-re?
Én jövő kedden!
adri1983
 
 


Sziasztok!!
Nika!
Neked 5 napos blasztokat ültettek vissza? Miért nem emlékszem én erre???
Tubikriszta!
Mész mais a védőnénihez vérnyomit méretni? Ha igen, írd ám meg, mennyi lett...

Kép
kira76
 
 


Kira!

Most nem blasztokat kaptam vissza, hanem 3 naposakat.
Csak az első lombikból van lefagyasztva 1 blaszto. :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a védőnőtől, most reggel már 135/70 volt a vérnyomásom, azt mondta, hogy ez már jobb, de azért hívjam fel a dokit és beszéljek vele.

Vettünk tegnap egy vérnyomásmérőt, igaz már terveztük előbb és mától folyamatosan mérem majd a vérnyomásom, remélem ,hogy nem lesz baj. A fejem már nem fáj és jobban is érzem magam, mint tegnap, de ha a frontokra ezt fogom csinálni, akkor kiszaladok a világból :)

Nika,
Mik azok a blasztok?

Köszönöm mindenkinek az aggódást, én is nagyon megijedtem tegnap, mert tudom, hogy a magas vérnyomás nem jó, sőt nagyon rossz...

Witch,

Jól vagy? remélem, hogy minden rendben veled és a babával!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Az öt napos embriót hívják blasztocisztának. Ilyenkor már teljesen összeolvadnak a sejtek.

Örülök, hogy jól vagy, és, hogy ma már jobb volt a vérnyomásod.

Sajnos előfordulhat, hogy érzékenyebb leszel a frontokra.
Én nagyon féltem tőle, mert szörnyen migrénes voltam, viszont úgy látszik a terhesség talán megoldja a problémámat. :)
Anno volt, hogy még dolgozni sem tudtam elmenni, mert annyira fájt a fejem, hogy az ágyból sem tudtam kikelni.

Kép
nika28
 
 


Tubikriszta!
A balaszto=Blasztociszta
A petesejt a megtermékenyítést követõen
osztódásnak indul: 2,4, majd 6-os osztodású lesz. Néhány nappal késõbb már 8-16
sejtes “blasztociszta” állapotot ér el, és készen áll a nyálkahártyába
való beágyazódásra. Itt a megtermékenyített petesejt már legjobban egy labdára
hasonlít, belsõ sejtjei teljesen összefolynak.Ehhez megfelelõ mennyiségû és minõségû
megtermékenyült petesejt szükséges.

Kép
kira76
 
 


ok, mostmár tudom, hogy mi az, eddig nem tudtam, hogy így hívják őket :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Bessy!

Tegnap megkaptuk az eredményt, azaz ha fiúcska lenne, nem örökölné a dolgot!!!!!! Annyira boldog voltam tegnap a hírtől, madarat lehetett volna fogatni velem! Bejelentkezünk műtétre (biopszia), ami csak majd szeptemberben lesz, akkorra lesz időpont, addig parkolópályán vagyunk. De hogy a jobbik oldalát nézzük, azt számoltam, hogy május után szülnék (juj, de optimista vagyok) az tökéletes lenne, pont akkor szerettem volna.
El se hiszem, hogy mégiscsak esély van a saját babára, már nagyon rákészültem lelkiekben az ellenkezőjére.


Tubikriszta!
Lehet hogy front volt a dologban, mert én sajna mindig megérzem, és tegnap igencsak fájt a fejem. Emmanuelle elég szép név, tetszik :D

Lányok, Ti jobban tudjátok: Ilyenkor hogy megy tovább a dolog? Rögtön lombik és inszem kimarad?

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


Szia Rony!
Ez Naggggyon jó hír! :lol: És nem baj, ha optimista vagy! Ez a hozzáállás a jó! :) Nagyon nagy gratula Nektek! Hamar eltelik ez a kis idő a biopsziáig! Nagyon fogok Nektek drukkolni!!!
Persze, hogy lombik lesz nektek! Ha nincs meg a megfelelő mennyiségű sperma, akkor nem gyötörnek feleslegesen az inszemmel. És a megfelelő mennyiséget milliókba számolják. Nektek meg pont ez a problémátok...
Puszi!

Kép
kira76
 
 


Rony!

Annyira örülök! :) :)
Ez nagyon jó! :)
Meglátod hipp-hopp itt lesz a szeptember! :)
Nem baj, ha optimista vagy, sőt...... :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!

Rony
Nagyon örülök a jó hírnek! :D Szorítok nektek. :wink:

Tubikriszta
Örülök, hogy jobban vagy, pihizz sokat. :wink:

Nekem mindig alacsonyabb a vérnyomásom, és még a terhesség sem emelte meg, remélem nem is fogja. Általában 110/70
A frontérzékenységem is megmaradt, eső előtt nagyon tud fájni a fejem. :?

Adri
Nagyon szép a Nóra :D olyan elegáns és nőies :wink:
Holnap megyek AFP-re
bessy76
 
 


Tubikriszta
Túl vagyunk az aszun, kivigyorgta magát. Vajon meddig lesz " alkesz mami "? Megnyugtató, hogy már nem olyan magas a vérnyomásod. Léci nagyon vigyázz magadra.

Bessy Nika
gyönyörűek ezek a pocik. Sajnos fekve nemigen lehet Witchnek látni semmit, de amikor talpra áll rögtön lefotózom.

Rony
szívből örülünk az eredményednek, kívánjuk hogy minden kívánságod úgy váljon valóra ahogyan azt szeretnéd.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok,

12. hétben vagyunk. (BMC-be kezdtük, de aztán spontán teherbe estem másfél év után). Az orvosom javasolja a genetikai tanácsadást, vagyis a magzatvízből való szűővizsgálatot. Ti voltatok ilyenen? Hányadik héten? Az orvosom szerint a 12. hét után már lehetne is menni. Persze nekem kell eldöntenem, h. vállalom -e a vizsgálattal járó kockázatot. Nálatok hogy volt?
Üdv.
Bubulina
bubulina1
 
 


Szia Bubulina!

Üdv itt! :)

Nekem is mondta az orvosom a magzatvízvételt....
Én inkább a kevésbé veszélytelen vérvételt választom.
Amennyiben nem szükséges nem vállalnám a kockázatot.

Kép
nika28
 
 


Witch
Köszi a dícséretet :D
Kíváncsia várom a tiéd is, de most a pihenésen van a hangsúly :wink: Hogy vagy?

Bubulina
Szia :D
Gratulálok a babához! A genetikai vizsgálatnál Nikához hasonlóan én is a vérvételt választottam. Szerintem ezt tedd te is. :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok!

Nekem nem mondta a doki, csak annyit mondott, ha a vérvételből és az uh-ból valami kimutatható, mármint nem stimmel akkor kell azt elvégeztetni. Én is inkább a vérvételt választottam. Igaz rákérdezett a doki, mert a korom alapján nem indokolt, de biztos, ami biztos.
Most jó a vérnyomásom, fél nyolckor mértem és 120/78 volt, az jó nem? mától folyamatosan mérem...

Bubulina,
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy, hogy rögtön ezt javasolta a doki?

Nika,
Neked is javasolta, miért?

Witch anyukája,
Köszönöm, hogy aggódtok értem, én sokat gondolok Witch-re, most is azért jöttem fel, hogy megnézem jobban van már. Örülök, hogy jobban van és csak a + dolgokra gondoljon, tudom, hgoy nem könnyű...de simogassa többször a hasát és beszéljen sokat a babóhoz! Nagyon szorítunk, de tudom, hgoy nem lesz semmi baj!!!!

jó éjt!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Tubikriszta
Ez a vérnyomás tökéletes :D :wink:
bessy76
 
 


Sziasztok!
Gratulálok a kismamiknak. Én csak olvasni szoktalak benneteket. Egy dolghoz szolnék hozzá, a pocak simogatáshoz. Nekem az orvosom mikor terhes voltam azt mondta, hogy nem szabad, mert méh összehúzódásokat eredményez és idő előtt beindulhat a szülés.
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Mi ez a csend??? Hogy vagytok?
Nincs valami ötletetek, hogy mit lehet csinálni az állandó gyomorfájással? Gondolom lelassult a bélműködés és lufi méretüre puffadok és rettenetesen fáj a gyomrom. Próbálok egyszerre nem sokat enni, inkább többször keveset, de akkor is fáj. Csak én szenvedek ezzel?????

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Kriszta!

Ez nagyon jó! :)
Látod, mondtam én, hogy a fronttól van. :)

Witch!

Sokat gondolok Rátok! Remélem minél hamarabb elmúlik az a fránya vérzés!

Én ma voltam a kombinált szűrésen.
Minden rendben van, tarkóredő 1.7 mm, szívhang rendben. :)
Nagyon eleven a drágám, a doktornő alig tudta megmérni, mert mindig odébb ment :)
A vért is levették, és 2 hét múlva lesz eredmény.

Kép
nika28
 
 


Kira!

A puffadás ellen nagyon jó az espumisan, és kismamák is szedhetik.
Nálam bevált. A gyomorfájásra nem tudok mit mondani. :(

Kép
nika28
 
 


Nekem sem fáj a fejem, amióta várandós vagyok, kippkopp, ez óriási, mert előtte átlag havi egyszer kemény migrénem volt, ami min. 2 napig tartott, Quarelinnel csökkentgetve a tüneteket.
edóra
 
 


Sziasztok!

Hívtam a dokim és hétfőn megyek nagylaborra és vizeletre, biztos ami biztos, és addig folyamatosan kell néznem a vérnyomásom napi háromszor.

Kira,
Szerintem a Rennie is jó, mármitn az is szedhetik kismamák, lehet, hogy a savad is sok és azért fáj a gyomrod, próbáld ki valamelyiket és reméljük, hogy hatásos lesz!

Nika,
Ez nagyszerű!!!! nem pityeredtél el a szívhang hallatán? lányok én jövőhéten megyek down kór szűrésre, remélem, hogy én is jó hírekkel jövök vissza.

Witch,
Te így hogy mész down-kór szűrésre, vagy annyi időt még lehetsz fenn?

Rékababa,
Köszönjük az információt, nekem csak annyi kérdésem van, hogy kezdeti időszakban sem szabad simogatni vagy már csak az utolsó három hónapban?

Bessy,
Te hogy vagy? Minden rendben? az a baj, hogy reggel mindig 130/75- körül van a vérnyomásom, ami nem tudom, hogy jó-e vagy rossz, a doki azt mondta, ha 140 fölé megy, akkor mindenképpen hívjam és soron kivül menjek hozzá.

Adri,
Hogy telnek a napjaid?

Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Tubikriszta nem tudom, de szerintem az elejétől nem ajánlott. Amikor már érzed, hogy mocorog, akkortól biztos, hogy nem szabad. Engem nagyon lehordott az orvosom 33 hetesen a kisebbik lánykámnál, pedig csak rátettem a kezem a pocakomra. Bár Réka így is egy kicsit korábban jött (36. hét első napja), de szerencsére nem volt semmi baj vele és még kora osztályon sem volt.
Vendég
 


Nika,
Ezt neked találtam, amiről múltkor írtál:
http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... s#more-207

Kira,
Ezt meg neked gyomorégésre:
http://www.kismamablog.hu/terhesseg/pro ... es#more-91

Rékababa,
Köszönjük szépen! Ha van még valami jó ötlet, azt szívesen várjuk.

Üdv
Kriszta

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Kriszta!

Köszönöm szépen.:) Nagyon aranyos vagy! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok Kismamik!

Kriszta :D
Nekem is javasolta a dokim a Down kór szűrést és a magzatvízvételt is! Az utóbbiba nem mentem bele, mondtam, hogy nem kockáztatok még 1-2%-ot sem! Nekem a dokim az ICSi miatt javasolta, mert ennél a módszernél állítólag kicsit nagyobb a kromoszóma rendellenesség száma.


Nika :D
Örülök, hogy szupi az uh-od, nekem is nagy élmény volt a 12. h eti!
Miénk is annyira mocorgott, hogy alig bírták bemérni a tarkóredőjét!
Aktív babáink lesznek!:))
adri1983
 
 


Kriszta :)
Hát, a mai napom elég aktív, mert a kutyusunk egy üveggel elvágta a lábát tegnap de mivel húzza szegénykém, ezért irány a dokibácsi! Egyébként nem unatkozom, leköt a háztartás, főzés és beépítjük a tetőteret is, most lett kész a vacsi is, mindjárt megyünk az állatorvoshoz, Auchanba!

Kira :)
Nekem a doki a Rennie-t ajánlotta, próbáld ki, hátha segít!
Szegénykém elég rossz lehet ez neked!

Witch drága, vagy anyuci!
Tessék jelentkezni, hogy vagytok?

Rony :D
Szuper ez az eredmény, Gratulálok!!!
Pikk-pakk itt lesz a Ti időtök és hajrá!!!

Bessy :)
Hogy vagy? Nincsenek már hányingereid?
adri1983
 
 


Lányok!
Aki Pesti, vagy Pest közeli!
Csütörtökönként 16 órától az I. Női Klinikán (Baross utca) szülésre felkészítő tanfolyam van, ingyenes és szuper!
Már egyszer voltam, de holnap is megyek.
Holnapi téma: A terhesség és a szülés lélektana. A szülőszerep.
Aki esetleg ráér jöjjön! Kb fél 6-ig tart.

Szép estét Mindenkinek!
adri1983
 
 


Adri!

Nálunk is lesz tanfolyam, hétfőn adtam le a jelentkezési lapot.
Tavaly még itt is ingyenes volt, az idén már 10000 ft lesz. :(

Kép
nika28
 
 


Adri!

Jó, hogy Te is itt vagy! Hogy telnek napjaid? Mesélj ha van kedved. :D

Witch!
Majd ha lesz egy kis időtök vagy anyukádnak írjatok, hogy mi van, sokszor eszembe szoktál jutni. Szerencsés vagy, hogy ilyen anyucid van, aki ennyire melletted áll mindenben, egy nagy puszit megérdemel. :P Köszönöm a jókívánságokat, jó lenne ha minden ilyen simán menne a jövőben is.

Nika, Kíra

Tök jó, hogy ilyen jók az eredményeitek. :lol: Biztos nagy élmény lehet látni mozogni a kis csöppséget. :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 


sziasztok mit jelent az icsi?ismerős ez a szó ,de nem ugrik be,pedig már hallottam ott a kórházban.sziasztok[/img]
Vendég
 


azt a magzatvíz vizsg.-ot a 35év betöltése után javasolják?kötelező?ezt egy ismerősöm kérdezi,tudja valaki?
Vendég
 


Helyzetjentés:
Witch szigorúan fekszik, néha még barnázik, a derékfájása már elviselhető. Szerintünk nő a BABA és úgy látom a poci is gyarpodik.

Nika
nem is tudod mennyire irigyelünk, mi 15 én megyünk. Gartulálunk az aktív BABÁHOZ.

Tubikiszta

Nyugi szerintünk időben észrevették a magas vérnyomásod, minden rendben lesz. Már jókor leszerveztük, hogy hármasban megyünk a vizsgálatra, az első ülésen fekve is lehet utazni.

A poci siomogatáshoz csak annyit, hogy szerintünk ösztönös ha az anyuka hasára teszi a kezét, hiszen óvja a gyermekét. Persze nem kell órákig simogatni.

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Momó :)
Az ICSI azt jelenti, hogy a spermiumok nem "maguktól" termékenyítik meg a petesejtet, hanem egy vékony tű segítségével, mesterségesen fecskendeznek be egy spermiumot a petesejt belsejébe! Így a találkozás és egyesülés szinte elkerülhetetlen! Nekünk így sikerült !:D

Witch :D
Szorítunk érted, szegénykém, hogy bírod az állandó fekvést?

Lányok!
Szerintem hülyeség, hogy a pocak simogatás vetélést okozhat, én ezt nem hiszem el, nagyon pancser lehetett a doki, aki ezt mondta!
Az érintés a magzatnak nagyon fontos, hiszen így töltődik fel szeretettel! Tömegközlekedésen is ösztönösen a hasamra teszem a kezem és sokszor simizem, mert féltem és ez a normális!
Nem azt mondom, hogy masszírozzuk erőteljesen, az biztosan nem tenne jót, na de hogy ne simizhessem meg?? :shock:
adri1983
 
 


Momó
A magzatvíz vizsgálatot 35 év fölött javasolják, illetve azoknak, akik lombik programban vettek részt!!! De nem kötelező élni vele!
adri1983
 
 


Nika :)
Nem semmi, hogy már ezért is fizetni kell! :twisted:
adri1983
 
 


Sziasztok!
Ez a pocisimi nekem is furi egy kicsit. De szerintem itt inkább a végletekről lehet szó. Azt el tudom képzelni, hogy nagy terhességnél, már nem ajánlott folyton simogatni a pocakot. Nekem pl mivel rengeteget fáj a gyomrom és a simogatástól enyhül és nem kerülöm el a méhemet, mert az egész hasamat simogatom, hogy ne fájjon, nem hiszem, hogy ettől én majd idő elött megszülök. De én azt gondolom, hogy a kismama azért általába tudja, hogy mi a jó neki és a babának. Bárki bármit mond én még mindíg beülök a kádba és úgy fürdök. Minden Doki mást mond. Ha bármiféle rosszat éreznék, biztos nem csinálnám. :)
Adri!
Mivel Reni vagyok, kipróbáltam a Rennie-t! :lol: :lol: :lol: Na jó, viccelek! De tényleg kipróbáltam, de semmit nem használt. De asszem rájöttem mi a baj. A paradicsom. De ez katasztrófa, mert imádom! :cry: :cry: :cry:
Tubikriszta!
Köszi az infót! :)

Kép
kira76
 
 


Adri én csak jót akartam, nem rosszat. Az orvosom, bár nem Pesten lakom, "csak" vidéken, de nagyon jó. Neki köszönhetem, hogy egyáltalán terhes lettem, és hogy a gyerekemnek nem lett semmi baja. Tehát amíg nem ismerd, ne pancserozd le! Bár Ő nem a meddőségi centrumban dolgozik, de nálunk Ő a meddőségi központ vezetője és sok párnak segített már, hogy babájuk legyen. Nem rosszallólag írtam, de nekem azt mondta, hogy a simogatás hatására méh összehúzódások lesznek, amitől beindulhat a szülés. Én mikor visszatartáson voltam bent a kórházban még a szülésznő is rám szólt, hogy nem szabad simogatni.
Vendég
 


Rékababa! Adri!
Na pont ezt írtam az elöbb! Ahány orvos, annyiféle tanács! Senki nem akar senkinek rosszat, ezek csak vélemények! És pont ezért választunk orvost, mert mindenkinek másféle hozzáállás tetszik. Az én Dokim (JánosKorház szülészetének az osztályvezetője) úgyhogy nem egy gyenge orvos, például engem nem küldött semmiféle különleges vizsgálatra, holott a meddős csajok majdnem mind mennek külön vérvételre. Az én Dokim szerint ez egy teljesen normális terhesség. Na ettől nem gondolnám, hogy Ő rosszabb, vagy jobb a többitől. Nem is felelőtlen, csak Ő így látja és ha nekem ez így jó... Én azt a tanácsot fogadom el és látom jónak, amit Ő mond!

Kép
kira76
 
 


Sziasztok!

Lányok,
Minden orvos más és más, és vannak olyan orvosok, akik nem térnek ki egy-egy lényeges dologra, de ettől még jó orvosok.
amúgy ezt egy fórumon olvastam:
"sziasztok!
Most talaltam ratok es szeretnek hozzaszolni ehez a pocaksimogatashoz.
Jelenleg en is 11 hetes allapotos vagyok. Januar 10-re varom a babocamat es az edesapamnak a jelenlegi elettarsa regen a szuleszeten dolgozott es o mondta nekem hogy nem szabad sokat simogatni a hasat, mert az iirritalja a meh falat es az koraszulest okozhat. Meg igy az elejen sem nagyon, de a vege fele meg foleg nem . Igazabol nem tudom, hogy ez mennyire igaz, de ha valakinek esteleg kettsegei vannak rola akkor szerintem kerdezze meg a nogyogyaszat az biztos tud valamit mondani ezzel kapcsolatban. "
- ezután már én is megkérdezem a nőgyógyászom....biztos ami biztos alapon. Lehet, hogy ez azokra vontakozik, akik állandóan simogatják a pocit.

Eddig a párom is esténként simogatta és én inkább megnyugvást éreztem, de inkább kérdezek én is.

Mérem folyamatosan a vérnyomásom és eddig jó, remélem, hogy a jövőben sem lesz semmi baj!

Rony,
Köszönöm, hogy gondolsz rám. Veled mi a helyzet?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
Kép
tubikriszta
 
 


Rékababa :)
Nem megbántani akartalak, bár talán a "pancser" szót mellőzhettem volna, ne haragudj!
Úgyis mindenki a saját dokijának és az ösztöneinek hisz, és ez így van jól!
Nálunk emiatt nem fog elmaradni a leendő apától jövő esti pocaksimogatás! :D
Milyen az élet két gyerkőccel, van időd magadra is???

Kriszta :D
Örülök a vérnyomásodnak, ügyes vagy! :P

Kira :)
Szimpatikus a dokid, eleinte az enyém el akart küldeni mindenféle vizsgálatra, de mostmár azért megnyugodott, látva hogy minden rendben a babával és nem erőlteti rám!
adri1983
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: