Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
gtimcsi:még nem választottam.

Kép
andi0716
 
 


Sziasztok!

Mindenképp beszámolok majd a látogatásról.Remélem szombat ugyan munkanap de azért nem lesznek olyan sokan és akkor körül nézhetünk egy kicsit.

Timi örülök hogy ilyen jól érzed magad,én csak délelött tudnék aludni de akkor nem érek rá! :D
Viszont én is örülök ennek a jó időnek mert legalább van kedvem kimozdulni itthonról.

Kép


Kép
poszani
 
 


Poszani
Téged kérdezlek, mert Te is a Szent Imrében szülsz.
Ha az én dokim a Szent Imrében dolgozik, de én a margit kórházhoz tartozom, akkor a terheléses vércukor vizsgálatot és a kötelező vérvételt csináltathatom a margitban?

Kép
kikati
 
 

 
 

Kikati!

Szerintem mivel a margithoz tartozol ezért megcsinálják a vérvételt!
Én is a Szt.Imrébe tartozom de Bicskén a rendelőben csináltatom az összes vérvételt mert az közelebb van!
Szerintem menj nyugodtan ! :wink:

Kép


Kép
poszani
 
 


Felhívtam őket mehetek. És jövő hét szerdára bejelentkeztem 4 D uh-ra a Kárpát utcába. Azt mondják nagyon jó képeket csinálnak.
Már nagyon izgulok:) Végre meglátom a kis pofikáját:)

Kép
kikati
 
 


Kikati irigy -irigy a 4d miatt!!
Biztos nagyon klassz lesz,remélem majd úgy fordul hogy lássátok! :D

Képzeld most azt hallottam, hogy az apukáknak meg kell venni a zöld köpenyt amiben bejöhetnek a szülésre! :roll:
Nekem ez furcsa mert amikor a lányom született akkor ilyen nem volt, mi van ha váratlanul indul a szülés nem mehet be az apuka mert nem vett steril köpenyt.?

Kép


Kép
poszani
 
 


Hát ez vicces lennie :) Majd megkérdezem én is a barátnőmet.
Nektek hogy viseli a baba, ha az oldalatokon fekszetek, én pici kisfiam elkezd ficánkolni és rugdosni:) Nem tudom, hogy kényelmetlen lehet neki? Egyébkén két napja meg sem áll, egyfolytában rugkapál:)

Kép
kikati
 
 


Én csak oldalt tudok aludni ,viszont amikor elfordulok velem együtt helyezkedik a babó is.Egy darabig mocorog,gondolom keresi ő is a helyét!! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok!

Jöttem mesélni de nem tudok jó hírrel szolgálni ! :cry:
Voltunk fent a nőgyógyászaton, mivel ott csinálják az nst-t.
Egy idősebb hölgy fogadta és rögtön kételkedni kezdett abban hogy a sógornőmnek oda kellene járni .Nem tudom ő még nem hallott arról, hogy a kórházak területei át lettek variálva! :twisted:
Kis híján írásos bizonyíték kellett neki, hogy igen is oda tartozunk és köteles meg csinálni a vizsgálatot.

Amikor kész volt az nst le kellett menni a rendelőbe, mert egy kenetet vettek tőle.Ott is ülhettünk volna időtlen- időkig, mert senki ki nem jött volna megnézni, hogy akarunk-e valamit.Végül nagy nehezen elkészült az is,bár egy olyan fiatal doki csinálta akit én először egy beteghordónak néztem és szerintem csak kissámliról képes felérni a szülőágyat.Bár ezen legalább jót nevettünk a sógornőmmel. :D

Tudom, hogy szombat volt ,de hogy ennyire ne akarjanak az emberrel foglalkozni az egy kicsit felháborító.
Megegyeztünk, hogy majd legközelebb megnézzük a szülészetet de most a lehető leggyorsabban távozzunk inkább!

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia! Nem jó, hogy ilyen tapasztalaitok voltak. Reméljük tényleg csak a szombat miatt. Egyébként ahogy hallom máshol sem jobb a helyzet. Pedig a Szent Imre kórház még a jobbak közé tartozik állítólag.
Holnap megyek terheléses vércukorra. Szerinted már ma oda figyeljek mit eszek?

Kép
kikati
 
 


Szia Kikati!

Az igazság az, hogy én nem figyeletem előző nap viszont másnap reggel komolyan vettem hogy éhgyomorra kell menni.Semmi kávé vagy víz !
Nekem elég alacsony is lett mindegyik mérés,az éhgyomri 3,2 és a cukros víz után is alig ment fel 4,... valamennyire.
Szerintem nem lehet baj ha csak reggel figyelsz oda,és talán ma ne egyél meg egy nagy adag édességet. :wink:

Kép


Kép
poszani
 
 


És remélem a következő élménybeszámolóm már vidámabb lesz!!! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Poszani Ez megnyugtató, jó, hogy Neked ilyen jó lett.
A másik fórumon ahol fent vagyok, elég sok kismamának rossz lett és diétára fogták őket. Én nem akarok diétázni:)
A hoxa-n van, a fórum az a neve, hogy 2009 januárjára várt babák, nézz be ha gondolod, jó sokan vagyunk, aranyos mindenki:)

Kép
kikati
 
 


Sziasztok!

Hozzászólnék a vércukorszint méréshez:
nekem a dokim és a védőnőm is elmondta, hogy mit kell ennem. Két variációt említettek, egyik a zsemlével, a másik kiflivel volt. Konkrétan kettő kifli és egy natúr joghurt volt, amit enni kellett. Ha jól emlékszem 500 kalóriát írtak elő. A vércukorszintem pedig 5,9 lett.

Poszani: hát ezek nem a legjobb hírek, de remélhetőleg a szülészetről ezek nem lesznek elmondhatóak! :D

Remélem egyébként jól vagytok!

Kép


Kép
gtimcsi
 
 


Szia Timi!
Köszi jól vagyunk!
Akkor te megusztad a cukros vizet? Ezt a mázlit! :D

Kikati ha lesz egy kis időm benézek hozzátok a hoxára is !
Sok sikert a holnapi vérvételhez!!! :wink:

Kép


Kép
poszani
 
 


A Margitban cukros víz van ez tuti.
Próbáltam azért ma nem nagyon enni édességet, de már nagyon hiányzik:)

Kép
kikati
 
 


Szia Kikati!

Remélem most már túl vagy a vérvételen és minden rendben ment!
Megyek benézek a hoxára is, kicsit kiváncsiskodom. :wink:

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs hogy csak igy ismeretlenül, de lenne egy eladó babakocsim hátha érdekel valakit!!
Szerintem az egyik legjobb babakocsi.
Ha érdekel Tel.: 06 30 2951327.

Kép
Kép
Kép

Kép
fiona66
 
 


Poszani Szia! Jó lett a vércukrom:) Ma voltam 4 D-n, nagy a baba 1200 gramm kb. Másfél héttel nagyobb a koránál:) Érdekes. Vagy előbb fogant, mint a naptár szerint, vagy tényleg nagy:) Igaz szedem az elevitet, de nem mindennap, lehet most leállok vele.
És csak 4-5 kg -ot híztam. Úgy látszik a baba megeszik mindent előlem:)

Kép
kikati
 
 


Szia Kikati!

Örülök hogy minden rendben van!
:D Szerintem csak ügyesen fejlődik az a baba és azért mondják hogy nagy!persze azért az elevit is rásegít egy kicsit!
Kérdeztem már hogy kisfiú vagy kislány?
Név választással hogy álltok?

Voltam a hoxán de még nem igazán tudtam bekapcsolódni csak olvastalak benneteket!

Kép


Kép
poszani
 
 


Jó reggelt!
Hát, akkor leendő apukaként én is beköszönök :)

Nálunk január 20-án érkezik a gyermek, s gazdag amerikai nagybácsi (pontosabban az öcsém) ajándékul egy csekket adott a Telki kórházba. Burzsujok vagyunk :oops:

Az eddigi vizsgálatok alapján úgy tűnik fiúnk lesz. Várjuk már nagyon :)

Jártunk Szt István kórházban, de amikor elsétált előttem a katéteres zacsival egy kismama az étkezde irányába, akkor eléggé ledöbbentem.
pnegyesi
 
 


Poszani Ő kisfiú, a harmadik:) Eddig úgy tűnik Attila lesz. Mindenképpen valamilyen magyaros nevet szerettünk volna neki.
Én is remélem, hogy nem óriás bébi lesz:) Mindkét fiam 3.30-al született. Le is állok az eleveittel, bár sokan mondják, hogy semmi köze hozzá.


pnegyesi. Gratula a babához. Azért nem minden kismama sétál katéteres zacsival:)

Kép
kikati
 
 


Sziasztok!

Kikati akkor ti már előrébb jártok mint mi! Mivel még nem volt biztos hogy fiú a babócánk ezért még nevet sem választottunk,de nem szeretnénk mi sem valami külföldi nevet.
Apa így is azt mondta majd ő választ!! :D Kiváncsi leszek mert eddig csak olyanokkal állt elő ami nekem nem tetszett. :evil:

Gratula pnegyesi a babához!
Nem vagytok egy kicsit messze Telkitől vagy majd mire jön a baba addigra feljöttök?
Egyébként én is csatlakozom az előttem szólóhoz,ritkán fajul katéterezéshez a dolog!És ha ezzel a mamán segítenek akkor az csak jó!
Ti már választottatok nevet vagy még tervbe van?

Mindenkinek szép napot ebben a borongós időben! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Ha tényleg fiú lesz, akkor Brúnó.

Hát, egy és negyed óra eljutni a kórházba. Általában azt mondják, ha 10 percesek a fájások, akkor induljunk. Reméljük nem lesz semmi komplikáció!
pnegyesi
 
 


pnegyesi: érdekes név még a környezetünkben nem is volt !
Reméljük majd a nagy pillanatban lesz idő beérni a kórházba,viszont biztos hogy az egyik legjobb kórházat választottátok! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


hahó Timi!

Lenne egy kérdésem ha majd erre jársz!
A barátnőmnek szüksége lenne egy aloe veras stift-re!Nagyon meg vannak elégedve vele csak most nem tudja beszerezni és elfogyott neki.Tudnál ebben segíteni?

Kikati mi újság hogy telt a hosszú hétvége?
Voltam a hoxán is de valahogy nem tudtam bekapcsolódni még!
Viszont most azt is szivesen olvasom! :D

Pnegyesi mi újság a balatonnál?Ott is ilyen borongós az idő vagy azért lehetett még kirándulni a hétvégén?

Kép


Kép
poszani
 
 


Szia Poszani! Jól telt a hosszú hétvége, szabin voltam egész héten. Most dolgozom, de ez az utolsó hetem. Voltunk Herceghalomban is a sogornőméknél:)
Örülök, hogy olvasgatod a hoxát. Igaz ott sokan vagyunk, néha már én sem tudom követni:)

Kép
kikati
 
 


Szia Kikati!

Jó munkát még erre a hétre aztán pihenés ezerrel !! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Köszönöm a kedves szavakat.

A hosszú hétvége remekül telt: két éve lakunk itt Almádiban, s végre van idő (és szekrény) kipakolni a dobozainkat.
Ezen felül jöttek barátok és társasjátékoztunk.

A kirándulás elmaradt, Boglárka múltkor leesett a lépcsőről és azóta fel van dagadva a bokája. Ezért lassan, keveset és óvatosan mozog.

És nagyon, nagyon remélem, hogy nem lesz gond a kórházba érkezéssel.

Brúnó bedurvult, készül lerúgni Boglárka veséjét és egyéb szerveit :)
pnegyesi
 
 


Szia Pnegyesi!

Kicsit irigykedem a balaton mellett nagyon szuper lehet!
Ezek szerint jól telt a hétvége!
Boglárkát sajnálom remélem semmi komoly ( mármint törés,szakadás),jobbulást kívánok neki! :D

A kórházhoz tuti oda fogtok érni időben addig is tessék gyakorolni a részidőt.Bár a gyorshajtással azért vigyázzni!! :wink: :D


Azért klassz érezni a pici ficánkolását,mert gondolom már neked is megmutatta mekkorát tud rúgni!? :D
Boglárkának viszont ez sokkal kellemetlenebb azt garantálhatom!
Nálunk is megy sokszor a foci a pocakban! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Már kb 2 hónapja történt az eset. Szegény Boglárka elcsúszott a lépcsőn, majd egy órával később még egyszer. Semmi törés, a magzatnak se lett baja, csak a lábát jegeljük azóta is :(

Vettünk egy ilyet:
http://www.amazon.com/gp/product/0316778001/ref=olp_product_details?ie=UTF8&me=&seller= - ez egy 769 oldalas nevelési útmutató. A szerzőknek van 8 gyermekük, meg 30 évnyi gyakorlatuk. Azt hiszem, most egy ideig lesz mit olvasgatnunk :)

Brúnó továbbra is nagyon vidor, Boglárka néha kevésbé élvezi, hogy hullámzik a hasa...
pnegyesi
 
 


Szia pnegyesi!

Boglárkával teljesen egyet értek,néha nagyon kellemetlen tud lenni a bébi mocorgása!Nekem a köldökömet tudja nagyon nyomni és olyankor a csillagokat látom! :D

Nevelési útmutató: néha lehet hogy hasznát venném amikor a 4,5 éves lányom kiborít! :D
Olyan akaratos tud lenni ! :roll:
Remélem találtok majd benne hasznos tanácsokat is,bár van amikor az ösztön és az anyai szív győz!

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok!
Mindenki azt mondja, hogy nagyobb baba attól lehet ha nem jó a cukorm, de nekem jó lett.
Nekem is szokta rugdosni a köldölömet, meg lent a hólyagomat:) Igaz néha kellemetlen, de nagyon jó érezni, hogy ott van bent,
Már hiányzik ha nem ugra-bugrál:) Az előző terhességeimnél valahogy meg tudtam állapítani, hogy éppen melyik testrésze hol van, most valahogy nem érzem.

Kép
kikati
 
 


Szia Kikati!

Jó az ha a babánk mocorog csak néha nagyon kellemetlen tud lenni! :D Most még valahogy én sem tudom megmondani hogy éppen mi kalimpál !

Voltam megint a kórházban a sógornőmmel és az egyik ismerősünk barátnője bent feküdt mert kedden szült.
Sajnos császár lett de elég hamar meg volt,reggel 7-kor mentek be és 10-kor már megvolt a baba.
Elég nagy volt mert 58 cm és 4100g lett.
Sajnos az apukák csak kint az ajtóban tudják most a babákat megnézni,a folyosóra nem engedik be őket.Az apuka fel is volt háborodva hogy mindenféle munkás koszos rubában ott járkál ő meg nem mehet be!
Remélem mi majd tudunk azért egy kis protekciót szerezni valakinél!!!

Na most már befejezem mert egy kicsit hosszú lettem!
Mindenkinek kellemes hétvégét! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Nem tudom más leendő Édesapák hogy vannak vele, én baromira élvezem a bevásárlást. Még én nógatom Boglárkát, hogy menjünk ide, meg oda.
Azután itthon meg gyönyörködöm a rugdalózókban, kisingekben stb. stb. és elképzelem, hogy január végén már e ruhákat a kisfiam fogja viselni :)!
A héten elkezdtük "akadálymentesíteni" a házat: ahova a gyerek bemászhat, beeshet, azt próbáljuk jóelőre lezárni.
És felkerült az autós bordűr a gyerekszobában, továbbá sikerült gyerekhordozót és pelenkázószekrényt beszerezni. Utóbbit jövő héten hozzuk el Almádiba.
Egyebekben jól vagyunk :)
pnegyesi
 
 


Szia Pnegyesi!

Örülök hogy jól vagytok!
Számomra és valószínüleg más anyuka számára is meglepő, hogy élvezed a vásárlást de ezért csak irirgyeljük Boglárkát! :D
Nálunk például a párom nem is foglalkozik a ruha vásárlással majd az ágyat össze rakja amikor itt lesz az ideje! :roll:

Nálunk nagy volt most az izgalom mert a sógornőmnél éjszaka megszületett a baba. :D
Szerencsére minden rendben ment,pedig egy kicsit korábban jött! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Poszani. Jól emlékszem, hogy a sógornőd a Szent Imrében szült? Mit mesélt, milyen volt? Egyébként garatula, nem lesz babahiány a családban. Majd tudtok együtt babázni:)

Kép
kikati
 
 


Szia Kikati!

Igen a szt. imrében szült tegnap éjszaka de most még csak nagy vonalakban tudok mesélni!
Tegnap reggel ment be először mert a nyákdugó elment és mivel amúgy is ctg-re volt előjegyezve így bement.A szülésznő annyit mondot hogy nincs semmi baj csak tisztul,de ez valahogy minket nem nyugtattot meg,orvost nem is hívott.
Este 7-kor jött a telefon hogy elment a magzatvíz de nincs fájása ezért elkészülnek és ismét bemegy a kórházba.
Sajnos az elején a ctg sem mutatott semmit és azt mondták hogy ebből nem lesz baba csak másnap.
Végül is éjfél körül megindultak a fájások és 3 körül meg is lett a baba.

Sajnos a párja keveset lehettet melette mert egy közös vajúdoban volt más mamikkal együtt,majd amikor a szülés következett akkor átmentek a szülőszobára de oda már a férjét is behívták.
Sokan voltak, 18 szültek az nap és tele volt a vajúdó amikor ott volt.
Most egy két ágyas szobában van és ha minden igaz akkor majd a baba is nála lesz mert a szobatársánál ott volt.

Bocs ha kicsit hosszú lett és kérdez nyugodtan amint tudok válaszolok!

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a csapathoz: január 13-ra várom a kisfiamat. Most "megnézzük" a Szt. Imrét. (Kende az Istvánban született)

ildisign

Kép
Kép
ildisign
 
 


Szia Ildising!

Látom ti is a Szt. Imrét néztétek ki!
Tatához nincs nagyon messze?Oda jársz vizsgálatokra is vagy azt te is közelebb intézed? ( én Bicskére járok az Eszlári dokihoz)

Kép


Kép
poszani
 
 


Sziasztok! :)

Jó rég voltam itt!... Hogy vagytok, januári kismamik?
A vércukorral kapcsolatban annyit, hogy nekem is rossz lett,(7,8) diétára fogtak!:(
Ennek köszönhetően fogytam 3kg-t.
1hétig csináltam diétásnaplót+vércukor mérést és tök jó lett, úgyhogy már én sem vagyok olyan szigorú magamhoz... :oops:
Nem kívánom senkinek a rengeteg zöldséget, tönkölybúzakenyeret, nullára redukált édességet!!!:(
Nálunk is bebizonyosodott, utolsó reménysugaram csírájában elfojtásával: ÚJRA FIÚ a családban!!!!!
8)
Pici fiam olyan lehetetlen helyeken talál rugdosódni, hogy sokszor el sem hiszem, hogy egyáltalán oda is el tud menni... (szeméremcsont, bordaívek, már-már a vese határát súrolva!!!!!):)
Ahogy telik az idő, félelmeim kezdenek erősödni, sőt!!!!!:(
Lányok- asszonyok, ti hogy álltok evvel?
Mindenkinek szép napot kívánok!

damara
 
 


Engem is érdekes helyeken rugdos, főleg a köldököm és környéke. Meg néha nem is rugdos, hanem olyan furcsán mocorog. Múltkor azt néztük, hogy a köldököm behorpad aztán kidudorodik, mintha beszívta volna valami:)
Nálam a 3. fiu:)

Kép
kikati
 
 


Sziasztok!

Szeretnék hozzátok csatlakozni.
Január 24-ére vagyok kiírva. Első gyermek lesz, Zsombor lesz a neve, a Szt. Istvánban fogok szülni.

Van még köztetek Szt. István-os kismami?

29+3
miszkó
 
 


Sziasztok!

Látom egy kicsit itt is mozgalamsabb lett az élet!
Üdv a régen itt járóknak és az újaknak is!

Úgy látom ez a január egy fiús hónap lesz!!! :D

Kép


Kép
poszani
 
 


Kikati :D :D :D
Beszívja... :lol: :lol: :lol:
3 fiú?????????
Akkor én mit vagyok itt elkeseredve? :wink:

Poszani Igazad van, a január a fiúk hava! :lol:

damara
 
 


Mi a Szt István-ba járunk pár vizsgálatra, mivel a nőgyógyászunk "oda valósi".

Vessetek meg, de leborulunk öcsém előtt, hogy kifizette nekünk Telkit. Tegnap részt vettünk szülés-előkészítő horror-órán, akarom mondani tanfolyamon :)

Most nem akarnám vadul szidni a Veszprémi Kórházat, de azért, hogy 1 szülőszoba 3 egymás melletti ággyal, egymástól paravánnal elválasztva az kicsit meghökkentő volt. És az a meghívott szülésznő, akiről sütött, hogy nem érti, hogy az Édesanyák minek csinálnak ekkora hisztit a szülés körül. És legalább 10 percig ecsetelte, hogy milyen könnyen összejöhet a magzat halála. Mire megfagyott a levegő és közbeszóltam, hogy okés, de amiről beszél az ugye elég ritkán fordul elő és nem ez a jellemző. Komolyan, nem értem a Védőnőket és ezt a Szülésznőt sem. Ez egy nagyszerű, felemelő, csodás élmény. A dokink, aki meglehetősen egyenes egyéniség, ezt a helyén kezeli. Slussz. Rajta kívül vagy ignorancia vagy egy rakat vészmadár.

Brúnó jól van, köldök-szívásról nincs szó, de már egzecíroztatja Boglárkát, hogy merre, hogyan feküdjön az ágyban :)
pnegyesi
 
 


Az is milyen volt már, hogy tegnap ezen a tanfolyamon szegény Boglárka külön ki volt emelve. Szerencsétlen Balatonalmádi kismamákat megszenvedtetik a terheléses vércukor-vizsgálattal.

Siklós dr meg közölte Boglárkával, hogy ne törödjön a vészhangokkal, csináljunk normál vércukor-vizsgálatot. Ha annak az eredménye nem megfelelő, akkor jöhet a terheléses.

S lőn.

S a helyi védőnő ezen nem tud túllépni. Hogy mi felülírtuk az ő protokollját.

Slusszpoén: Boglárkának a világon semmi problémája sincs a vércukrával.
pnegyesi
 
 


Szia Pnegyesi!

Sajnálom hogy a szülésfelkészítő nem jól alakult.
Pedig általában ezeknek az a célja hogy inkább megnyugtassa a mamákat és nem stresszelje.Nagyon alkalmatlan volt erre a feladatra az a szülésznő.

A védőnővel sem kell igazán foglalkozni mert az orvos tudja mit csinál.Én sem értem hogy egy egyszerű vércukor vizsgálat alkalmával nincs gond akkor minek szenvedtettetnek a cukros vizzel.

Kép


Kép
poszani
 
 


Hisztis vagyok! Nagyon hisztis!

Kinéztünk egy ilyet:
http://www.armsreach.com/index.php?main_page=index&cPath=cPath=3_14

Ez egy nagyon helyes függőágy.

Gondoltam kapható ilyen Magyarországon is.

De nem.

Van ilyen:
http://www.amby-baby-store.com/eu/index.php?c=2&p=2, de ők nem szállítanak Magyarországra, csak Szlovákiába, ráadásul postaköltséggel együtt is drágább, mint az Arm's Reach ccuca - szállítással együtt!!!

Meg van rengeteg függőágy, amelyet ajtófélfához lehet rögzíteni. De nekünk nincs ajtófélfánk, s ha lenne is, akkor se szeretném csavarokkal elcsúfítani.

Egyelőre még morfondírozom, de azt hiszem hatalmas levegővétel és megrendeljük Amerikából.

Meghoztam a pelenkázószekrény darabjait tegnap este, ma nagyjából összeraktuk, most a feje tetején áll, jönnek este szüleim és akkor készre összerakjuk

Ma vagyok 35 éves, s Boglárka immár 7 hónapos pocaklakója a legszebb ajándék, amit el lehet képzelni :)
pnegyesi
 
 


Szia Pnegyesi!

Boldog Születésnapot Kívánok!!!

Én láttam a másodikhoz hasonló függőágyat,nekem nagyon tetszett.A Savoyában van egy baba bolt ahol a 4d uh-t csinálják ott láttam.Ugyan ilyen merevítő vas volt hozzá,még mondtam is a páromnak hogy ez nagyon tetszik nekem és nem is volt vészesen drága!
Szerintem ne add fel ilyen könnyen!!! :wink:

Izgalmas lehet lassan készre rendezni a szobát a babának,mi majd karácsony után rakjuk össze a kiságyat,remélem fiacskám nem akar hamarabb jönni mert akkor apája kapkodhat! :D

Kép


Kép
poszani
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: