Új privát üzeneted érkezett!

Melcsi
Mi tervezünk kistesót, valószínüleg jövő szeptember felé újra belevágunk a lombikba, hacsak nem jön a gólya magától.
Szeretnénk jövőre Fannussal nyaralni egy kicsit, utána jöhet a kistesó.
Köszönöm a dicséreteket Fanni nevében.
Rencsi
Szuper, hogy betudjátok váltani a masszázsbérletet.
Mi akárhányszor voltunk 4D-n soha nem láttuk Fannit rendesen, mert a kezét és a lábát is az arca elé tette.
Sok szerencsét a fogdokihoz.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/
ikky
 
 


Édesem! Ne rémítgess! nekem az összes fogam be van tömve... akkor én is valami hasonlóra számíthatok? Nem lehet, hogy dokid gyártja a lyukakat?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Nézzétek mit találtam! :)
Ő Márta szülésznő és az én pár perces Fannim, itt hozta ki a műtőből a szülőszobára.
Na, most már Mártát is láttátok. :)

Kép

Kép

Kép
s.mónika
 
 

 
 

Melcsi:
Sms-t csak most vettem észre, mert le volt némítva a telefon, Fanni aludt. Majd anyukámtól felhívlak, könnyebben tudok beszélni, ha Fannit elfoglalják. :lol:

Kép
s.mónika
 
 


Ikky, milyen jó a vonalzód! Kis csajos...
ha jól számolom, 3 év körül lesz már Fannid, mire a kistesó megszületik.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Mónika! micsoda hajzata volt Fanninak! :lol: :lol: nagyon cuki! És hogy kiszőkült !

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Ikky,
köszi, életemben nem voltam annyiszor fogdoinál, mint a terhesség alatt, már mintha haza mennék....
Bízom benne, hogy Domcsi nem lesz szégyenlős, amikor az Istenhegyin voltunk genetikai uhon, akkor hiába üldözte a vizsgálófejjel a doki mindig elfordult, így mi sem láttuk a pofiját....
És tudjátok már hova akartok majd menni?

Moncsikám,
biztos nem, az látszik a fogakon, hogy elszíneződnek, bár a lyukat nem láttam és tök hihetelen volt nekem, hogy megint kilyukadt 2, aztán hazajöttünk és megnéztünk domiapuval és tényleg látszik az elszíneződés.... neked biztos nem lesz semmi gond, nekem a betömött fogaim szerintem nem voltak tökéletes kitisztítva azért lyukasodtak alá, ezért is váltottam dokit, mert az összes amit ő tömött, az kilyukadt....most már viszont teljesen ép fogak színeződnek el sajna...

Kép
rencsi79
 
 


Moncsi, köszönöm. :D
De drága Fanny, és mennyi haja van. A férjed fényképezett? Ő ott lehetett, még Te a műtőbe voltál?

Rencsim, nagyon sajnálom, hogy ennyit kell menned fogorvoshoz. Fáj is, vagy csak ott derül ki mindig, hogy lyukas valamelyik? Én egyszer voltam az elején, meg se nézte a doki, csak lepecsételte.
De jó, hogy 2X is mentek 4D-re, hidd el megmutatja magát Domi. :wink:

Ikky, jól teszitek, hogy elmentek még Fannyval nyaralni, pont annyi idős lesz már, hogy mindenki élvezni fogja a nyaralást, és utána pedig jön a tesó. Teljesen ideális.

Kép
gmelcsi1
 
 


Mucim! Micimackós dolgokat vettek a Keresztfiam szobájába, még a függöny is olyan, megkérdezem a Barátnémat.

Moncsika! Ment a mail. :lol: Ráadás is van benne. ;-)

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsánat, hogy eltűntem, de kicsit lepihentem itthon, meg hazajött férjecske is.

Szóval ez valami szuper volt! 11 percig tartott az UH, alapvetően 2D volt, de egyszer átkapcsolt 3 v. 4D-re. Nagyon édesen kalimpált a pici, egyfolytában mozgott, integetett nekünk :) Annyira szuper volt, és végre hallhattuk is a szívét, sőőt, DVD-nk is van róla :)
A tarkóredője tökéletes (1,5), az orrcsonját megnéztük, nagyon szép, megvan mind a 20 ujja, se több, se kevesebb, láttuk a talpcskáját. Nagyon nagy praclija van, és folyamatosan az arcát gyömöszköli vele :) Nem is olyan vékony, mint gondoltuk, egész kis húsos volt.
63 mm a CRL, és 68 g a baba. Nem lehet ezzel az élménnyel betelni.
És ezután jött a hab a tortára, a Down kockázat 1:26.000, Eduard 1:300.000, Patau 1:700.000. Szóval minden nagyon jó volt, nagyon boldogok vagyunk :)

A Fannik és Peti hihetetlen szépek! És szuper, hogy Mártáról, és a kis újszülöttről is láttunk képet.
Még kérünk képeke, Bodzikám tőled is, babaképekből sosem lehet elég :)

Bocsánat, hogy most nem reagálok rátok hosszabban, ígérem ez is meglesz, meg töltöm fel a képeket is, csak most 5 percem volt csak :(

Rencsim,
Remélem nem nyúztak meg nagyon!!! :(
vjulcsi
 
 


Andi és Ikky! Nagyon kedvesek vagytok! Köszönöm, ha így gondoljátok. :oops: :D

Kép
bodza2005
 
 


Pizsamát, nagyon kényelmeset lehet kapni a H&M-ben!!!! Még csini is, kicsit elegánsabb típus, most láttam 2 hete, fekete, vékony, puha anyag, de meleg azért, 5e Ft volt és 3e volt nagyon tuti melegítőgatyóka, mályva színű. Ott vettem anno szabadidőgatyót is + a C&A-ban is van mindez, korrekt áron!!!! Szoptatós hálóingnek való is ezekben van szép, a szakboltokban undorítóak vannak...
Olvasok vissza.

Kép
bodza2005
 
 


Julcsikám! Ezek szuperkirályságos eredmények!!!!!!!!!!!!!!!! De jó!!!!!!!
Képeket mailben küldök, jó?
Csináljunk egy címlistát priviben és akkor tudunk küldeni bármit, ami itt nagy vagy hosszú.

Kép
bodza2005
 
 


Micikém! Gyönyörűek a fotók!!! Köszi!!! Nagyon kis hangulatos lehetett!!!! Nekünk a Margitszigeten volt, a kis édes Kápolnában, mi is ezt a környezetet szeretjük.

Mónika! Jaj, néha úgy hiányzik a pocakosság, nem? Persze, nem cserélném le a jelen helyzetet :lol: , de ettől még nagyon-nagyon jó nosztalgiázni. Tegnap még el is sírtam magam az emlékek felidézése közben Férecskének. :D
Én szeptemberben nem ígérem a sétikát a Szigeten, de utána ok.
Jó volt együtt pocizni!!! Emlékszel a maratoni várakozásokra és arra, mennyit nevettünk? Fannika micsoda nagylány, rohan az idő, elképesztő!!!! Nagyon kis szép és édes!!!

Kép
bodza2005
 
 


Ikky! Nagyon szépséges a Tündérkéd!!!!!

Mónika! Fannikátok mind2tökre hasonlít, iszonyú cuki és már áll, meg guggol és megy... Pakol ezerrel? Tejcike akad még???

Iboly tényleg csúcsszuper!!!!!!! Most volt a Barátnőmnél, Ő is dícsérte nagyon!!! Kár, h nincs minden kórházban ilyen Ember, mindenki szoptatna ezerrel és hosszú ideig, az biztos.

Kép
bodza2005
 
 


Szerintetek merjek holnap elmenni a kolléganőimmel névnapozni? Annyira zengik ezt az influenza hisztit, hogy tisztára elbizonytalanodtam. Az ovi ebédlőjében leszünk 26an, felnőttek. Puszilkodás lesz, meg orbitális zabálás. . :)

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Julcsika, tippet nem kaptatok a Babád neméről?

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Julcsi, ezek az eredmények tökéletesek, gratulálok. Tudom mekkora élmény ez, mi se tudtunk betelni vele. :D

Moncsiga, ezen én is elgondolkodnék. Nekem is mennem kell bankba, postára és én is félek a vírustól.

Bodzimuci, de jó, hogy mondtad a H&M és C&A, be is megyek.

Kép
gmelcsi1
 
 


szisztok csajszikák

Na , ezt jól benéztem , a másik topicba irtam mindent amit ide kellett volna, na mostmár mindegy.

Egyébként ma én is voltam kismama boltba, gondoltam veszek egy jó kis farmert, vagy farmer szoknyát meg valami nadrágot, de itt akkor parasztos cuccokat láttam, hogy lemondtam róluk, nem is tudom ki veszi fel ezeket. :roll:
Viszont vettünk szép Triumph melltartót, háát ott is sokat vaciláltam, mutatták a kismamiknak valókat, de sztem inkább nagyanyónak valók voltak :lol: , mindegy hű maradtam önmagamhoz, olyat vettem ami szexi, de kényelmes és méretben is jó, úgyhogy tökéleteset választottam. Ja meg vettem bugyikat, zoknikat, biztos azt hiszitek hülye vagyok, de én úgy tudok örülni ilyeneknek is, ha már rucikat nem kaptam.

Tud valaki valami jó boltot? A sogornőm a 2in1-ajánlotta a Mamutnál, de azon kivül is megnéznék mást is.

Hát etől a H1N1-től már én is tartok. A nagylány jár ugye suliba, nem tudom, nem-e beoltassuk őt, hogy nehogy hazahozzon valamit. Csak én utálom ezeket az injekciókat,ki tudja mi a mellékhatása??!!!
chilike1
 
 


Chilike!Halàli vagy!A 2:1 szerintem baromi uncsi ès minden uolyan,csak màs-màs szìnben.Van egy sokkal jobb,tetszeni fog,bboom a neve,azt hiszem,a 2:1utàn a Lövôhàz utcàban (2 Mammut között,jobb oldal).

Kép
bodza2005
 
 


Hali Chilivhili csajszi!

Igen, néztem, hogy megint adtál ott a hangulatnak. :lol: :lol: sejtettem, hogy eltévedtél, amilyen kis lótifuti vagy!

Na, mondjatok már valamit, hogy menjek-e vagy sem! Hümmm?
Rohanok meccset nézni. (tuti kikapunk :lol: ) Ilyenkor zeng tőlem a lakás! :lol:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsikám,
én nem mennék.......ja képzeljétek a párom kollegája influenzás...lázas és tök szarul van....elment dokihoz, de azt mondták maradjon otthon, de már nem nézik melyiket kapta el, mert már olyan sok a beteg és ugyanaz a kezelés általában....ez érdekes, azért nekem nem mindegy.... a párom mindig hazahordja a különböző nyavajákat..... :cry:

Kép
rencsi79
 
 


Halió!
Jó sokat írtatok..Remélem tudok mindenre reagálni.
Moncsi,nálunk is a meccs megy... :D Hát én nem tudom,h mennék-e..de akkor ennyi erővel az ember a boltba se menjen,nem?Bár igaz ott nincs puszi,puszi.. :lol: Fogalmam sincs,mennyire komoly ez a dolog,de jobb vigyázni.
Én a Jánoshoz nem tudok hozászólni,én a Szt Imtrében szültem,többek között ezért(is) mentem vissza a régi dokinőmhöz,mert nekem ez közelebb van,meg a családnak is könnyebb volt oda bejárni,főleg anyukámnak.Egyébként én sem hiszem,h életképtelen lennél,mert akinek van türelme annyi kisgyerekhez egész nap,és eleve ilyen"hivatást"választ,amihez ekkora felelőséget kell vállalni,az biztos nem az.Én nem lennék rá képes asszem,pedig imádom a gyerekeket.De az ehez kevés.
Egyébként nem rég voltunk Esztergomban kirándulni hármasban..Megmásztuk a bazilikát,petit apa cipelte fel kenguruban.. :D Nekem anélkül is lógott a belem.. :oops:
Rencsi,a fogorvos miatt nem irigyellek,én is most voltam kontrollon,azt hittem lesz annyi lyukas fogam,mint egy ementáli sajton,de szerencsére"csak"kicserélte 2 régi tömésemet,de abból nekem is az egyik alulról szuvasodott és csak akkor látta amikor megfúrta..De viszont így már semmi nehézfém nincs a számban.
:D Biztos erősek lesznek így Domi csontjai,én bízom benne h az én fiam ennek ellenére ,h nem tette tönkre a fogaimat,nem lesz olyan törékeny mint az apukája volt kicsinek(meg nagynak is :D ).Szokta is mondani,ha elindul a gyerek,kell rá bukó,meg térd és könyökvédő,mert már most látszik a habitusán,hogy nem fog semmit és senkit figyelembevenni.. :D Legalább ebben hasonlítson rám!!(mert a száján kívűl mást nem tudok felmutatni,bár igaz,h ígyvolt"rendelve")Eleinte poénkodtuk rajta,hogy reméljük nem kevertek el az intézetben semmit,de feketén fehéren látszik,hogy apja fia..
Viszont tök jó,h beváltják a bérleted,jó vásárt csináltatok... :D
Chili,én a Mammistyc(asszem így írják)vásároltam gatyákat,felsőkkel meg tök jól kihúztam a Jeans clubból.Ez a bolt a Blahánál van,meg van egy outletszerűség a Bartók Béla úton.
Ikkynek,meg Móninak gratula a csajokhoz..Édesek nagyon!!!! :D
Szerintetek létezik,hogy Petinek is mocorognak a fogai?Mert nagyon nyugtalankodik,és az elmúlt 2 éjjel is 2-3x kelt fel,ami nálunk nem szokott lenni,sírósan.Alig tudtam visszaaltatni.
Tényleg ti altatjátok(normál esetben)a gyereket?Mert nálunk kell,és ijesztgetnek,hogy majd nem fog magától aludni stb.
Aranyos vagy Moncsi,rólam gyakorlatilag a 6 hét alatt lement minden,pedig csak -6 kg-al jöttem ki a kórházból,de nagyon vizes voltam,a lábaim mint valami elefánté,úgy nézett ki.Pár nap múlva már kezdtem felismerni.. :D Egy jó szopis tanácsadó mindent megér,úgyh szerencséd van Moncsi..Én is szoptatom még Petit,de kezdettől fogva kell neki pótlás,de csoda,hogy még van tejcsi,mert az én családomban nem sokáig tudtak szoptatni a nők.
Bodzi,ti hogy vagytok?
Miciona,hol lehet rólatok esküvői képet látni?
Nem semmi ez a szitu,h az uraddal újra Apánkhoz jártok,de igaza van,ő a legjobb..A minta meg előttetek van,nem is kell messzire menni..Jól kijössz vele egyébként?Tök jó fej vagy,hogy írtad,h anyukája miatt nem raksz képet az iwiwre.Pont ma volt itt egy bnőm,akit 2 gyerekkel otthagyott a k..ög palija,és az új asszonyka mint a véres kardot mutogatja az ő gyerekeik képét a saját lapján.Sőt a lányok lapját is kezelgeti,és osztja az észt,apuka teljes egytértésével..Mindezt 22 évesen.Nem semmi.Bár ehez apukának is normálisan kéne állni,és akkor nem lenne ilyen hülye a helyzet,de attól a pasitól mást nem lehet várni,ragozhatnám még a viselt dolgait.
Én egyébként szívesen megnézem a képet.
Egyébként tök jó napunk volt,elurottunk a Camponába csavarogtunk kicsit,olyan édes dolgok voltak a H&M-ben..
Na jó,befejezem mára,valamit tutti elfelejtettem lereagálni,szóljatok rám.. :oops: Agyam egyébként mint a szita mióta itthon vagyok!! :oops:
Puszi.

Kép
cs.andi
 
 


na tessék..Julcsi,nagyon jók sz eredményeid,örülök neki,hogy minden rendben!
Várjuk a képet!

Kép
cs.andi
 
 


moncsika
na a meccset én is megnéztem és végig dumáltam(nem halkan) :lol: , aztán pont elgondolkoztam rajta, hogy szoktam olvasni, hogy a babáknak milyen kifinomult a hallásuk(nem tudom hányadik héttől) na mondom akkor ez biztos sérti a fülüket amiket mond a mami. El is mondtam nekik, hogy ne vegyenek komolyan :lol: . Háááát nagyon idegesitőek ezek a magyarok.Nem sűrűn nézek meccset, csak 1-2 fontosabbat, de mindig megfogadom, hogy többet nem nézem meg :roll:

Buli téma:
Hát a fene se tudja, mert tényleg ennyi erővel az ember ne menjen a boltba se, viszont , a mai meccsre nekünk is volt jegyünk , de én nem akartam menni, annyi ember közé. Viszont a tűzijátékon meg voltam , és nem volt semmi különös, pedig nagyon sokan voltak.
Én elmennék(de tudod én milyen laza vagyok :lol: ), sztem senki nem fog megsértődni, ha nem nyalod végig az egész bagázst(mármint puszival :D ) meg lehetőleg ne fogdoss össze mindent, csapot meg ilyeneket, sztem nem lesz igy gond. Azért érdeklődhetnél, hogy nincs-e valaki megfázva, nem-e náthás vagy ilyesmi, mert úgy már nem érdemes bevállalni. Mi múltkor vendégségbe voltunk hivatalalosak, de az egyik vendég meg volt fázva én igy már nem mentem, mert nem ér meg annyit egy jó ebéd, hogy elkapjak valamit, (márcsak az utazás miatt sem, tudod) a másik meg, hogy amig egy másik ember bekap 3 semicilint, 4.-ik napra kutya baja, addig mi semmit nem vehetünk be. Hát kösz szépen, én szenvedjek azért , mert más megfertőz. :roll:
De, ha senki nem beteg az oviba, akkor nincs kitő, mit elkapni.
Amúgy maga a H1N1 szerintem nagyon fel van fújva, nagyon jó pénz ez az államnak....


bodzi
Köszi a tippet, legközelebb megnézem azt az üzletet. :wink:

cs.andi
Hááát nekem még nincs saját tapasztalatom, de a sogornőmből kiindulva mégiscsak hozzá tudok szólni az altatáshoz.
Ő rendszerint betette a babáját a kiságyba, aki általában nem akart még elaludni, ezért elkezdte paskolni a popoját. Ettől el is aludt, de mostmár nem tudja leszoktatni róla. 3 éves lassan a gyerek, de csak igy alszik el, általában nem okoz gondot a sogornőmnek az altatás igy, de ha túl fáradt a gyerek és nem akar aludni(tudod akkor nyűgősek a gyerekek) akkor van amikor 1-1,5 órát kell altatnia!!!, na akkor nagyon szidja magát, hogy ezt a paskolást kitalálta.
Én a sajátjaimat nem szeretném ilyesmikre rászoktatni, habár mindig azt mondják, hogy ezt nem én hanem a gyerek dönti el. :)
chilike1
 
 


Jó reggelt!

Én teljesen elégedett voltam a magyar csapattal! Szerintem jól játszottak, és legbüszkébb azért voltam rájuk mert nem tojtak be a nagy nevű játékosoktól sem. Azon jót szórakoztam, hogy a Cristiano Ronaldo ára 3x annyi, mint a mi kezdő tizenegyünknek összesen! Annyival meg nem volt jobb!!!

Én is úgy gondoltam, hogy megkérdezem, nincs-e beteg a kollégák között, aztán meglátom, megyek-e. Az a baj, hogy elég pici az ékező, ahová benyomulunk és gyakorlatilag egymás szájában ülve eszünk ovis székekről, ovis asztalnál. Boltban ilyen közel nem kerül az ember a másikhoz... Különben meg nem nagyon járok boltba sem... :oops:

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


moncsika
hát akkor pont olyan lennél, mint hófehérke a törpék házában(csak gondolom a többi óvónéni nem törpe :lol: )
Meggondolandó...habár én abban hiszek, hogy nem történhet semmi rossz, nem paráztatom magam feleslegesen. A párod meg gondolom megy minden felé, az új lakásvevők, az értékbecslő, stb mind mind gondolj bebe hány emberrel érintkeznek nap, mint nap, szóval nem feltétlenül kell kimenni a lakásból, házhoz is tudják vinni a virust.
De mondom szerintem azért nem kell megijedni, óvatosnak kell lenni , de nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonitani neki. Jövő héten mind ketten megyünk apánkhoz, ott is nap, mint nap mennyi ember megfordul, plussz apánk még a kórházba is van(ha jól tudom minden csütörtökön) szóval ....? Érted?

Na mesélj mi volt az ekg-n, vérvételen, stb-n?

Jaj én már megint úgy várom a hétfőt(akkor megyek apánkhoz), már megint úgy vagyok vele, hogy semmit nem érzek, úgyhogy megint néha nyugtatgatni kell magam.
De aztán meg kicsit felgyorsulnak az események, mert megyek AFP-re, aztán genetikai uh-ra, védőnőhőz, stb, szóval akkor megint van némi történés...
chilike1
 
 


"Kinek mi dolga? - Szerintem
a gyermeké az, hogy szülessen,
a Napé, hogy megsimogassa,
s a Holdé, hogy álomba ringassa. "
Ismerős Arcok

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Birtalan Ferenc
Míg megnövök

Engem ne emeljen a magasba senki,
ha nem tud addig tartani,
míg tényleg megnövök.
Guggoljon ide mellém,
ki nem csak hallani,
de érteni akar,
hogy közel legyen a szívdobogásunk.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Sziasztok!
Reggel már írtam egy jó hosszú hozzászólást, erre elveszett :(

Szóval Moncsika,
Szerintem, ha elmész, tényleg figyelj oda arra, hogy senkivel ne puszilkodj, ölelkezz, mert azért az mégiscsak kockázatosabb, mint a boltban elmenni valaki mellett. Ezen kívül, mi vettünk a DM-ben fertőtlenítős kéztörlő kendőt, ha olyan helyen vagyok, ahol nem tudom megmosni a kezem fertőtlenítős kézmosóval (nálunk otthon ilyen van, már csak az állatok miatt is - mert őket ezerrel simogatom még most is, igen, a cicát is...), ott ezt a kendőt használom (pl. kiránduláson nagyon jó, amikor szendvicset eszem, és jó mocskos a kezem de nem tudom megmosni).

Én személy szerint úgy érzem, hogy elmennék, egyrészt azért, mert én nem félek azért annyira nagyon az influenzától (illetve nyilván félek, de igyekszem nem foglalkozni vele), másrészt, mert most ezekben a hónapokban, mikor még nem olyan nagy a poci, jó kimozdulni. Hozzánk is jönnek este vendégek, átsuhant az agyamon, hogy mi lenne, ha egyikük beteg lenne, de aztán rögtön félretettem ezt a gondolatot, mert rettegésben nem lehet élni, és bezárkózni sem akarok teljesen.
Mindennek ellenére, ez nyilván az én véleményem, és nem vagyunk egyformák. Ha téged stresszel ez, akkor lehet, hogy jobb ha nem mész, mert az idegeskedés a legrosszabb szerintem.

Na most sokat segítettem, igaz? :D
vjulcsi
 
 


Moncsi szépek a versek!

Akartam még írni a 2. baba kérdésről:
Lehet, h ez naívan hangzik, pláne azoknak, akiknek már van babájuk (nem pociban, hanem kint, értitek:)), de mi az első baba 1 éves korában akarunk menni Déviszhez, hogy segítsen a tesóban. Feltéve persze, ha addig spontán nem jön össze, mivel védekezni már sosem fogunk. Mi 3 babát szeretnénk, és nem szeretnénk nagyon elhúzni az időt a lombik miatt. Ha nem lombik lenne, talán több időt várnánk, de így nem szeretnénk. Szerencsére még vannak fagyibabáink, így nem is kell majd a stimut végigcsinálni.

Az altatáshoz nem nagyon tudok hozzászólni, de az jutott róla eszembe, ha pont ma reggel mondtam a páromnak, hogy ha a baba pont azt örökli tőle, hogy kéjenc lesz és folyamatosan simizni kell a hátát meg az arcát, akkor lehet, hogy fárasztó lesz majd altatni :) Valahogy nálunk az egész család ilyen, mármint az állatokat (két kutya, cica) is beleértve, mindenkit egyfolytában simizni, dögönyözni kell, és csodálkoznék, ha a baba nem ilyen lenne :)
persze nem panaszkodom, alig várom már hogy simogassam! :)
vjulcsi
 
 


Julcsikám,
nem raktál fel képeket!!!!
ja meg a Melcsi is igérte, hogy kapunk! ejnye-bejnye!!!! :wink:

Úgy látszik, hogy én extra parás lettem....engem már ez, hogy a párom kollegája infulenzás ez is kikészített....szegény párom, ha valaki egyet köhint, már küldi haza, nehogy elkapja és hazahozza nekem.....teljesen behülyülünk itt ketten...

Már most látom, hogy gondjaim lesznek, nagyikám volt ilyen extra aggódos, és ki voltam tőle mindig, úgy látszik örököltem... :cry: pl. tegnap előtt kimentem az egyik barátnőmmel és a 8 hónapos kislányával a játszóra...volt kint vagy 10 anyuka, ülnek a gyerkőcök a homokba és eszik a homokot, nyalogatják a lapátot stb. és senki nem szól a gyerekre. A barátnőm gyerkőce is becsatlakozott a lapát nyalásba, mert egy kissrác kölcsönadta az ő lapátját és még mindig csend, anyukák beszélgetnek. Már nem bírtam és mondtam a barátnőmnek, hogy Fannika eszi a homokot, erre annyi a válasz: kúszik mászik mindenhol a földet is nyalja.....ezzel nem kell foglakozni!
Nézni nem bírtam....Mondjuk pl a kutya-gyerek közelsége meg engem nem zavar.
Szóval nem lesz egyszerű az biztos, de majd kialakul, gondolom...
úgy tűnik olyan anyuka leszek, mint a nagyikám, amit persze anno megfogadtam, hogy én nem fogom így félteni a gyerekemet...

Kép
rencsi79
 
 


Rencsikém,

Igérem teszek fel képet kicsit később, ráveszem magam, hogy lefényképezzem a dolgokat és feltöltsem.
Csak most le kell pihennem, 3 órán keresztül vásároltam kaját, bepakoltam a kocsiba, kipakoltam... hulla vagyok. És este finom vacsit is akarok főzni, szóval most rápihenek :)

Holnap megyek jógára!!! :) Felteszem a kérdéseket, amiket mondtál Rencsim!
vjulcsi
 
 


Sziasztok lányok!
Most nincs érkezésem írni,hulla vagyok,szar lett az ebéd is..ugyhogy ma semmi sem úgy megy,mint kéne.. :x
Tegnap este még csomó minden eszembe jutott,amit írni akartam,de aztán elfelejtettem.Most meg már ezután a nap után kiürült az agyam.Bocsi.
Úgyhogy nem is fárasztalak titeket ma,dobok pár képet,legalább nektek legyen jobb napotok..
Mici,köszi a képet meg az üzit,nagyon szépek voltatok,és olyan kis hangulatos a hely..Hol készültek a képek?
Minden kismaminak ,minden jót,pihenjetek sokat,mert aztán tényleg nem lesz rá érkezésetek..(hú,ma nagyon negatív vagyok.. :oops: )
Ugyhogy megyek is,jók legyetek.
Írjatok ha van valami,és várom a képeket.
Puszi.
Andi
Ui:Moncsi,szépek a versek.
Ui2:hát a meccset inkább hagyjuk.. :D
Kép Kép Kép Kép Kép Apja fia Kép Peti és Fóra keresztelőjén

Kép
cs.andi
 
 


Ne az már megint jól sikerült.. :evil:

Kép
cs.andi
 
 


A betűkeverésekről nem is beszélve!!!!!!!!!!!!Én mára feladom..

Kép
cs.andi
 
 


Andi, Petivel nem lehet betelni, annyira aranyos. :D És nagyon hasonlít az apukájára.

Rencsi, küldtem S. móninak képet, azt mondta majd felteszi.
Én is ilyen parás vagyok, mint Te. Én sem mentem sehová, ahol valaki beteg volt és azt is megkértem, hogy ne jöjjön hozzánk, aki beteg volt. Lehet megsértődőtt, de nem érdekel. Én így éreztem magam biztonságban. :oops:
Gyerekkel kapcsolatban dettó. Nézni se bírom, mikor minden a szájukban van. Főleg a homokozóban, ahova sajnos kóbor kutya, macsak ürít. Tudom kicsit beteges. :oops:

Julcsi, ha az egészni családot simiz kell, akkor a kicsi is beáll a sorba. :lol:
Én már alig várom, hogy órákat simogassam Marcit.

Mici, nekem nem küldenél képeket légyszi???

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok lányok, de megint holnapra kell tennem a képfelrakást :(
A pihenésből nem sok lett, mert barátnőmmel trécseltem (mindjárt férjhez megy, szóval naggggyon fontos esküvői előkészületekről kellett beszélnünk), aztán másik barátnőm bejelentkezett, h átjön, aztán főztem. Nem akarom izgatni a kedélyeket (vagy a nyáltermelést), de isteni sajtos zellerkrémlevest, és mexikói rakott cukkinit készítettem. A cukkini most debütál, remélem sikert arat!

Szép estét nektek, holnap ígérem jövök Kispocok képekkel!
vjulcsi
 
 


Teljesen normális,h fél az ember ettől az új vírustól,pláne ha 2:1-ben van..Óvatosnak kell lenni,de az sem jó,ha túlparázzuk a dolgot.Aki beteg,jobb elkerülni,nem is érintkezni vele,és reméljük a családban senki sem kapja el.
az állat-gyerek viszonytól én sem tartok,nekünk is van egy 7 éves,lakásban tartott cicánk,és semmi gond nincs,reméljük nem is lesz.Bár mostanában felmerül bennünk,hogy mi lesz ha Peti kúszni-mászni fog,már most is naponta felporszívózunk,mert azért a szőr elkerületetlen.Majd meglátjuk..Nehéz szívvel de megválnék Pumpitól,ha bármi gond lenne,vagy nem úgy viselkedne,de még kap időt,hisz ezt az új felállást neki is szoknia kell.Egyenlőre műkődik.
Régen aztmondták,h az egészséges gyerek megeszik egy kiló homokot mire felnő..Háááát,ma már nem merném ezt kipróbálni.Vagy ez is a fene nagy,túlkombinált világnak köszönhető?Hisz mi is felnőttünk.. :D Persze,az ember a gyermekének a legjobbat akarja,a széltől is óvja,de én is azt hittem nem leszek ilyen agyonaggódós anyuka.. :D
Az is igaz,hogy sokszor látni játszótereken anyukákat,akik csak trécselnek,a,gyerek meg már fejjel lóg a hintából,és megette a fél homokozót...
Puszi

Kép
cs.andi
 
 


Julcsi,a kaja tök jól hangzik..Pláne,így hogy mi ma ebéd nélkül maradtunk,olyan jó lett a lasagne.(amit nem lehet elrontani,nekünk mégis sikerült :lol: )
Ne baj,isteni lekváros kenyeret ettünk!!!!Holnap meg megyünk anyukámhoz,spenótozunk egyet(mert azt csak ketten esszük meg a családban),meg biztos csinál valami finomat a válogatós vejének is.. :D Vasárnap meg anyós főz,mennünk kell hozzá,mert az uram dolgozik,és ilyenkor otthagyom nála 1-2 órára Petit,hagy kapja a kiképzést,szokja a jót az anyós is.Szegény kisfiam.. :x :D
Ma adtam a gyereknek sütőtöklevet,kis vízzel higítva,nem nagyon volt sikere.. :D Az alma,meg az őszibarack után nem is csodálom..
jó éjt,megyek etetni,és ma korán fekszem.(remélem) :D

Kép
cs.andi
 
 


Rencsikém,
Most vettem észre, miután leírtam, hogy milyen tapintatlan vagyok, hogy kajáról beszélek, mikor te meg diétázol. Bocsánat! :oops:

Cserébe, ha találkozunk, viszek neked majd ilyet, mert ezek elég diétásak és elvileg nagyon finomak!!! :D
vjulcsi
 
 


Andi,
Peti annyira helyes, szép kisfiú, és olyan kis csintalan a mosolya!
Fel a fejjel, mindenkinek van rossz napja, feküdj le, pihend ki magad, és holnap minden sokkal szebb lesz!

Puszi, jó éjszakát!
vjulcsi
 
 


Moncsigusz! Na, elmentél végül???
Higeen fertőtlenítő szuper, Dm és Duglas.
Ez a Birtalan idézet az egyik kedvencem, egyszer egy előadásomba is beletettem. :-)

Andi! Édes vagy! Köszönjük szépen, nagyon jól!!! :-)
Én is parázok kicsit az influenzától.
Jaj, de édesek a csodaszépkékszeműdről a fotók! A csapos a kedvencem, én is csináltam ilyet Esztiről. :-))
Legyen jókedved Andikám!!! Jókedvsugik++++++++

Julcsika! Igazad van, de azért jobb az óvatosság.
Cukika vagy, ahogy leírtad/lefestetted a Családot. :-))
Én is kérek finikét!

Rencsi és Muci! Hát, mi is küzdünk ezzel a Párommal, h ne legyünk túlaggódósak... :-))))

Chilike! Voltál bóóóótban rucikért?

Kép
bodza2005
 
 


julcsi

hmmm, de fincsiket főztél :lol:

cs.andi
Hááát sztem el lehet rontani a lasagne-t :roll: , az az egyik kedvencem, de ettem már párszor szart ,vagyis nem ettem, csak kihozták étterembe is, szóval ne aggódj legközelebb majd jobb lesz. Van egy Olasz étterem (okay italia) na ott mindig isteni finom, hmm :D

bodzika
Nem még nem voltam, tegnap mentünk vendégségbe délután, délelőtt meg dolgozgattam kicsit itthonról, úgyhogy még nem volt időm, majd jövő héten valamikor elnézek :wink: .
Addig is úgy öltözök, mint aki joggingolni megy :lol: (tréning naci, nike poló, sport cipő) :lol: :lol: -na apánkhoz azért valamit csini cuccot kitalálok jövő hétre. :wink:

moncsika
Na mi a helyzet? Elmentél az ovibulira?
Pont most hivott anyukám, ecsetelte milyen veszélyes ez a virus...
Hát nem nagyon szeretnék a közelébe kerülni(nem anyunak, hanem a virusnak), de azért beoltatni se szeretném magam, ki tudja milyen mellékhatása van az oltóanyagnak.
Szerintetetk?
chilike1
 
 


Hali!
Kicsit összefolynak a napok nálam. Csak ma lesz a buli! Mindjárt felhívom a kolléganőmet, megkérdezem nincs-e beteg köztük, aztán döntök.

Nagyon nem kellene megbetegednünk, az tuti. Sajnos én még mandulagyulladós is vagyok, és akkor be szoktam lázasodni. :( Általában elég könnyen lázasodom, de szerencsére csak ritkán magas, úgy 38-38,5 körül meg szokott állni.

Az én ruhatáram is roppant változatos. :lol: Egy nadrág, 3-4 blúz, és slussz! :lol:

Megyek főzni. Ma gombát eszünk.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Moncsika!Akkor jó bulit, ha mész zsúrra Törpeországba. Ne nyálazzatok senkivel és moss kezet. Én a táskámban hordom ezt a Higeen-t és amint helyzet van, már nyomom is a kezemre, arcomra, mielőtt hazaviszem vagy Babcikára ragasztom a bacikat, vírusokat. Hála Istennek, makk egészséges 7,5 hónapja, maradjon is mindig így!!!! Kop, kop, koppp.

Andika! Jobb a kedved???

Chikike! Majd számolj be a szerzeményekről!!!

Kép
bodza2005
 
 


Sziasztok!

A másik topikon írtam, hogy sajnos barnáztam megint reggel, ezért meglátogattam Déviszt.
Szerencsére a baba rendben van (megint integetett, mindig csinálja az UH-n, meg lehet számolni az ujjacskáit, annyira :)), de a méhlepény nagyon közel tapad a méhszájhoz, ez okozza a problémát.
Megnézte a nemét is, fütyit nem látott, de nem biztos, hogy azért mert nincs... azt mondott, ezek alapján inkább lányt valószínűsít :)
vjulcsi
 
 


Sziasztok!
Kismamik, születéstörténet a Jánosból:

http://velvet.hu/poronty/2009/09/11/a_j ... a_tesznek/
vjulcsi
 
 


Julcsikám, kicsit akkor vegyél vissza a tempóból, amíg a lepény följebb nem kerül. Gondolom, ezt az én okoskodásom nélkül is megteszed ezek után. Nagyon örülök, hogy minden rendben van!
Nekünk is épp ezt mondta Apánk a múltkor. Legalább kiegyenlítenénk a pocakbabák fiú-lány arányát. Chilike meg "hozzátesz még egy kispasit,meg egy kiscsajszit és rendben is leszünk.

Voltam a névnapon. Fincsi töltött káposzta volt (szabolcsi módra édeskáposztából, paradicsomosan), végre kis hazai ízek! Hmmm...
Vettem olyan fertőtlenítő cuccot Bodzika!

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 


Lehet, jobb lett volna nem elolvasnom az jánosos véleményeket... a cikk pozitív kicsengése után kicsit sokkoló volt a sok bírálat.

Moncsi
KépKép
Kép

Kép
moncsiga
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: